Правила форуму  -  Реєстрація  -  Вхід  

Часовий пояс UTC+03:00

Створити нову тему  Відповісти  [ 983 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
  Тема: Re: ПАМ"ЯТАЙМО !
Цитувати виділене Додано: 21 лютого 2014, 22:23     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

Сльози душать...

Догори
Цитувати виділене Додано: 21 лютого 2014, 22:35     United States  
Главпсихушко
Главпсихушко

skiv писав:Жінка на корвалолі другу добу, а я і сам у сльозах і соплях теж. Як побачу, як когось наступного виносять, 94 року народження... Я не знаю, вбивати сук, тіки вбивати, різати. Ніколи, ніколи ми не повинні це простити і ніколи не повинні забути. ніколи. Ніколи ніколи ніколи

:good:

Догори
Цитувати виділене Додано: 21 лютого 2014, 22:44     Ukraine  
Апостол
Апостол

Вебсайт: http://run.16mb.com
Redis писав:, а я і сам у сльозах і соплях теж. Як побачу, як когось наступного виносять, 94 року народження... Я не знаю, вбивати сук, и тіки вбивати, різати. Ніколи, ніколи ми не повинні це простити і ніколи не повинні забути. ніколи. Ніколи ніколи ніколи

Давай их замочим? тока без соплей...
Типа оно - маленькое...
И не будем плакать. А просто жечь их, если просрочили, мозг декток об порог вдребезги - хотя, лавай пожалеем маленьких пантер и кайетов - они такие маленькие и миленькие: дадя Федя, пристрели их!!! они мне мешают...
Согласен их жечь прилюдно???
Нас ведь потом проклянут и осудят... падали типа яценюка и прочих прикорсышей... нас стратять - и правильно сделают!!!
Но мы принесем в их типа семьи СТРАХ...
А это - всего стоит. ...
Мочим малолетних тварей пока не вырос янык2???

Ти мене питаєш? які ще малолітні тварі? Не буває малолітніх тварей. Щоб стати справжньою нечистю, треба вирости і заматеріти. . Є полтавський Беркут. По самі вуха. За всіма даними. Ну і. Поступово, не одразу. За кілька років. Того, хто винен, але не сяде по закону. :par:

Догори
Цитувати виділене Додано: 21 лютого 2014, 22:48     Ukraine  
Апостол
Апостол

Misterio Ray писав:
skiv писав:Жінка на корвалолі другу добу, а я і сам у сльозах і соплях теж. Як побачу, як когось наступного виносять, 94 року народження... Я не знаю, вбивати сук, тіки вбивати, різати. Ніколи, ніколи ми не повинні це простити і ніколи не повинні забути. ніколи. Ніколи ніколи ніколи

:good:

Іди нахуй, підар. Ти про українчьку мову і про мене персонально що казав? Іди нахуй, кацап. З-за таких як ти, тут і трапилось усе це горе. Не було би вас, не було би усіх цих смертей. Тварі русскоязичні. І ваш йобаний второй гасударствєнньій.

Догори
Цитувати виділене Додано: 21 лютого 2014, 23:06     United States  
Главпсихушко
Главпсихушко

skiv писав:Іди нахуй, підар. Ти про українчьку мову і про мене персонально що казав? Іди нахуй, кацап. З-за таких як ти, тут і трапилось усе це горе. Не було би вас, не було би усіх цих смертей. Тварі русскоязичні. І ваш йобаний второй гасударствєнньій.

Хлебальце прикрой, дегенерат. На Майдане больше половины - русскоязычные.

Догори
Цитувати виділене Додано: 21 лютого 2014, 23:11     Ukraine  
Апостол
Апостол

Misterio Ray писав:
skiv писав:Іди нахуй, підар. Ти про українчьку мову і про мене персонально що казав? Іди нахуй, кацап. З-за таких як ти, тут і трапилось усе це горе. Не було би вас, не було би усіх цих смертей. Тварі русскоязичні. І ваш йобаний второй гасударствєнньій.

Хлебальце прикрой, дегенерат. На Майдане больше половины - русскоязычные.

Не було би ніякого "Майдану", якби не русскоязьівчньіє. Взагалі. Не було би. Будьте прокляті з вашим рускім язьіком. Усі ці смерті - це барьба за русскій язьік в Україні. Це факт. Або ви українізуєтесь, добровільно і негайно, або ідете нахуй, і дуже швидко, негайно!!!

Догори
Цитувати виділене Додано: 21 лютого 2014, 23:12     United States  
Главпсихушко
Главпсихушко

skiv писав:Не було би ніякого "Майдану", якби не русскоязьівчньіє. Взагалі. Не було би. Будьте прокляті з вашим рускім язьіком. Усі ці смерті - це барьба за русскій язьік в Україні. Це факт. Або ви українізуєтесь, добровільно і негайно, або ідете нахуй, і дуже швидко, негайно!!!

Попробуй заставить.

Догори
Цитувати виділене Додано: 21 лютого 2014, 23:28     Ukraine  
Апостол
Апостол

Misterio Ray писав:
skiv писав:Не було би ніякого "Майдану", якби не русскоязьівчньіє. Взагалі. Не було би. Будьте прокляті з вашим рускім язьіком. Усі ці смерті - це барьба за русскій язьік в Україні. Це факт. Або ви українізуєтесь, добровільно і негайно, або ідете нахуй, і дуже швидко, негайно!!!

Попробуй заставить.

Вон нахуй, в свою Россию. Тварь кацапская, под твоим девизом "русский- втарой гассссудврссственньій" - єта гніда прішла к власті... Русскіє, тварі, на ваших руках ця кров... Або ви каєтесь, і асимілюєтесь, або ви ідете нахуй. Мій син не має вмирати за наступного вашого Януковмича, якого ви посадите на наші шиї, під лозунгом ВТАРОВА ГАСУДАРСТВЄННАВА ЯЗЬІКА!
НАХУЙ!!!! Ніколи тут не буде ВТАРОВА ГАСУДАРСТВЄННАВА, тільки через мій труп!
Кров мого сина - дорожча мільйонів ваших йобаних русскіх язьікоф! Ідіть нахуй від нас, і заберіть свого йобаного у жопу русскім язьіком Януковіча! Кацапи - ви пілараси!

Догори
Цитувати виділене Додано: 21 лютого 2014, 23:34     United States  
Главпсихушко
Главпсихушко

skiv писав:Вон нахуй, в свою Россию. Тварь кацапская, под твоим девизом "русский- втарой гассссудврссственньій" - єта гніда прішла к власті... Русскіє, тварі, на ваших руках ця кров... Або ви каєтесь, і асимілюєтесь, або ви ідете нахуй. Мій син не має вмирати за наступного вашого Януковмича, якого ви посадите на наші шиї, під лозунгом ВТАРОВА ГАСУДАРСТВЄННАВА ЯЗЬІКА!
НАХУЙ!!!! Ніколи тут не буде ВТАРОВА ГАСУДАРСТВЄННАВА, тільки через мій труп!
Кров мого сина - дорожча мільйонів ваших йобаних русскіх язьікоф! Ідіть нахуй від нас, і заберіть свого йобаного у жопу русскім язьіком Януковіча! Кацапи - ви пілараси!

Педераст - это ты.

Я в Киеве родился, и жена и сын. И корни уходят в ХVIII век и Черниговскую область. И ничего ты мне не сделаешь.

Твоей истерикой - удовлетворён.

Пы.Сы. В своё время голосовал за Ющенко. В последних выборах не голосовал вообще.

Догори
Цитувати виділене Додано: 21 лютого 2014, 23:38     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

Дій писав:пронзительно...цепляет до зубовного скрежета и комка в горле
Вечная память!Слава Героям!

Главное что снайпера за пару минут наделал вагон жмуриков.
Ими могли быть каждый из Майдана.
БОЙНЯ

Догори
Цитувати виділене Додано: 21 лютого 2014, 23:39     Ukraine  
Апостол
Апостол

Misterio Ray писав:

Педераст - это ты.

Я в Киеве родился, и жена и сын. И корни уходят в ХVIII век и Черниговскую область. И ничего ты мне не сделаешь.

Твоей истерикой - удовлетворён.

Пы.Сы. В своё время голосовал за Ющенко. В последних выборах не голосовал вообще.

Тьі хуйло. И мне похуй куда уходят твои " кровньіє корни", йобаньій тьі в жопу пиздоватьій РУССКИЙ расист. Тьі, тварь йобаная, срал тут на украинский язьік. Сдохни, уйобище.

Іди нахуй, руский кацап януковєджа!

Догори
Цитувати виділене Додано: 21 лютого 2014, 23:43     Ukraine  
СуперГіперМегаПатріотка
СуперГіперМегаПатріотка

Навіщо тут срач рускоязичницький? Ех ви..

Догори
Цитувати виділене Додано: 21 лютого 2014, 23:43     United States  
Главпсихушко
Главпсихушко

skiv писав:Тьі хуйло. И мне похуй куда уходят твои " кровньіє корни", йобаньій тьі в жопу пиздоватьій РУССКИЙ расист. Тьі, тварь йобаная, срал тут на украинский язьік. Сдохни, уйобище.

Это просто потому, что ты дурак. Извини.

Догори
Цитувати виділене Додано: 21 лютого 2014, 23:47     Ukraine  
Апостол
Апостол

Misterio Ray писав:
skiv писав:Тьі хуйло. И мне похуй куда уходят твои " кровньіє корни", йобаньій тьі в жопу пиздоватьій РУССКИЙ расист. Тьі, тварь йобаная, срал тут на украинский язьік. Сдохни, уйобище.

Тварь. Твій руссссскій язьік їх убив, сука. Під цим лозунгом, падло...
І ти, підарас, за 23 роки не вивчив української, а цього було досить, щоб Янукович не прийшов до влади... Ти міг сука не допуститти його до влади, але ти став на ЙОГО БІК!. Бо русскій. Карма. 400 років від вас усе зло.

Востаннє редагувалось 21 лютого 2014, 23:50 користувачем skiv, всього редагувалось 1 раз.

Догори
Цитувати виділене Додано: 21 лютого 2014, 23:47     Ukraine  
Апостол
Апостол

дубль

Догори
Цитувати виділене Додано: 21 лютого 2014, 23:50     United States  
Главпсихушко
Главпсихушко

skiv писав:
Misterio Ray писав:

Вот это ты расскажешь тому бородатому парню в белой каске и пробитым бронебойной пулей щитом, рассказывавшем на русском языке о событиях на Институтской вчера.

Догори
Цитувати виділене Додано: 21 лютого 2014, 23:52     Ukraine  
СуперГіперМегаПатріотка
СуперГіперМегаПатріотка

Вже третій день поспіль разом із доцею плачемо за нашими Героями..по різні боки екрану..
Як це несправедливо!...
Вчора вона мені написала у Скайпі : Зараз свідомо можу сказати : я пишаюся тим, що я українка.
А у мене від тих слів...глибокий сум...Якою ж страшною, жахливою ціною дісталася нам ця гордість..

Мустафа Джемилев на Майдані:

— Ни один диктатор, проливший кровь, не избежал наказания. Украина не будет исключением. Они ответят за кровь каждого патриота. Я призываю сограждан везде создавать очаги сопротивления. Я горжусь вами, дорогие соотечественники. Я горжусь, что я украинец!

Догори
Цитувати виділене Додано: 21 лютого 2014, 23:56     Ukraine  
Апостол
Апостол

Misterio Ray писав:
skiv писав:
Misterio Ray писав:

Вот это ты расскажешь тому бородатому парню в белой каске и пробитым бронебойной пулей щитом, рассказывавшем на русском языке о событиях на Институтской вчера.

Розкажу. Бо, сцуко, якби не РУССКІЙ ВТАРОЙ ГАСУДАРСТВЄННІЙ, і якби не ДРУЖБА С РАССІСЄЙ, то ніякого Януковіджа і ніякого Майдана для боротьби з ним НЕ ПОТРІБНО БИ БУЛО ВЗАГАЛІ!!!! Нічого цього не було би, якби не кацапські тварі!!! Суки, на вашому второму гасударствєєнному язьіку уся ця кров! Прокляття на вас! Ви це усе зробили! Хто тому пручався, як той, кого ти у приклад приводиш, той з себе це прокляття змив, і він не виновний! Ні у чому! А такий як ти кацап - виновен у всьому!

Догори
Цитувати виділене Додано: 21 лютого 2014, 23:57     United States  
Главпсихушко
Главпсихушко

skiv писав:Розкажу. Бо, сцуко, якби не РУССКІЙ ВТАРОЙ ГАСУДАРСТВЄННІЙ, і якби не ДРУЖБА С РАССІСЄЙ, то ніякого Януковіджа і ніякого Майдана для боротьби з ним НЕ ПОТРІБНО БИ БУЛО ВЗАГАЛІ!!!! Нічого цього не було би, якби не кацапські тварі!!! Суки, на вашому второму гасударствєєнному язьіку уся ця кров! Прокляття на вас! Ви це усе зробили! Хто тому пручався, як той, кого ти у приклад приводиш, той з себе це прокляття змив, і він не виновний! Ні у чому! А такий як ти кацап - виновен у всьому!

От иди и рассказывай. Уйдёшь, если уйдёшь, калекой.

Догори
Цитувати виділене Додано: 22 лютого 2014, 00:05     Ukraine  
Апостол
Апостол

Misterio Ray писав:
skiv писав:Розкажу. Бо, сцуко, якби не РУССКІЙ ВТАРОЙ ГАСУДАРСТВЄННІЙ, і якби не ДРУЖБА С РАССІСЄЙ, то ніякого Януковіджа і ніякого Майдана для боротьби з ним НЕ ПОТРІБНО БИ БУЛО ВЗАГАЛІ!!!! Нічого цього не було би, якби не кацапські тварі!!! Суки, на вашому второму гасударствєєнному язьіку уся ця кров! Прокляття на вас! Ви це усе зробили! Хто тому пручався, як той, кого ти у приклад приводиш, той з себе це прокляття змив, і він не виновний! Ні у чому! А такий як ти кацап - виновен у всьому!

Вон нахуй, підар. В сваю Расссссію. РОдіна. На РОдіну. Іді. Дамой. Тварь. Яби не ваша йобана РАСССССССІЯЯЯЯ, , вони усі були би живі. Це факт, блять!!!!!!! Здохніть, кацапи, з вашим йобаним русскім підарусскім!

Догори
Цитувати виділене Додано: 22 лютого 2014, 00:08     United States  
Главпсихушко
Главпсихушко

skiv писав:
Misterio Ray писав:

Вон нахуй, підар. В сваю Расссссію. РОдіна. На РОдіну. Іді. Дамой. Тварь. Яби не ваша йобана РАСССССССІЯЯЯЯ, , вони усі були би живі. Це факт, блять!!!!!!! Здохніть, кацапи, з вашим йобаним русскім підарусскім!

Татьяна, примите мои извинения.

Догори
Цитувати виділене Додано: 22 лютого 2014, 00:09     Ukraine  
ГлавпсихЗамФилософф
ГлавпсихЗамФилософф

хватит срать на ветку!
имейте совесть!

Догори
Цитувати виділене Додано: 22 лютого 2014, 00:11     Ukraine  
СуперГіперМегаПатріотка
СуперГіперМегаПатріотка

Сків, май хоч трошки совісті...Вони ж іще непоховані...

Догори
Цитувати виділене Додано: 22 лютого 2014, 00:11     Ukraine  
Апостол
Апостол

Не я це почав. :par:

І, до речі, готовий свою душу поставити перед сумлінням і надіями загиблих - жоден з них не загинув за "ВТАРОЙ ГАСУДАРСТВЄННЬІЙ РУСССССКІЙ ЯЗЬІК".
Отак!
Кацапи: Україна - це українська мова!
Хоч сказіться! Так воно є!

Догори
Цитувати виділене Додано: 22 лютого 2014, 00:19     Ukraine  
Апостол
Апостол

Тетяна_dp писав:Сків, май хоч трошки совісті...Вони ж іще непоховані...

шО ЗНАЧИТЬ "НЕ ПОХОВАНІ"?????
тИ ХОЧЕЩ СКАЗАТИ, ЩО ВОНИ ЗАГИНУЛИ, ВИБОРЮЮЧИ втарой гасударствєнньій русссскій????
Нехай моя душа буде залогом, що то не так! Вони не виборювали русскій язьік! То лозунги РУССКАВА ЯЗЬІКА від руссскуаязьічньіх братьєв з ПР привели до їх гибелі! Горіти мені у пеклі, якщо це брехня!!!!

Догори
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему  Відповісти  [ 983 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC+03:00

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 40 гостей

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Перейти: