Головна ::: Анекдоти ::: Відео ::: Фоти ::: Санбюлетень ::: Ігри ::: ІМХО ::: Пацієнти ::: linkodrom
Правила форуму  -  Реєстрація  -  Пошук  -  Учасники  -  Вхід  

Часовий пояс UTC+02:00
Створити нову тему  Відповісти  [ 871 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
  Тема: СВИРИД ОПАНАСОВИЧ НА СТРАЖІ МІРОВОГО ПОРЯДКУ. repka.club 18+
Цитувати виділене Додано: 04 вересня 2014, 18:02     Israel  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 13 лютого 2010, 18:20
Повідомлень: 17474
Звідки: (Дике Поле) / Iзраїль
ОБЗОР МІРОВИХ НОВОСТЄЙ. 04.09.2014
НАПИСАВ СВИРИД ОПАНАСОВИЧ ОПУБЛІКОВАНО В СВИРИД ОПАНАСОВИЧ НА СТРАЖІ МІРОВОГО ПОРЯДКУ ДРУК E-MAIL 4
ВЕР.
Доброго ранку, друзі! Ви даже не представляєте, як дід учора рвався до комп'ютера, шоб прокоментірувать вчорашнє сообщеніє о прекращенії огня, но будучи по горло занятий другими важними ділами, винуждєн зробити це тіки зараз, у форматі традиційного обзора мірових новостєй. Щас все розкажу, а ви заварюйте чай або кохве і вмощуйтеся читати, шо вам тут дід понаписував.

Ітак, дід призиває сохранять холодний розум і творчо підійти до сообщеній, які вчора неслися с пулємйотной скоростью. Шо нам ізвесно? Нам ізвесно, шо вчора Порох, пакуючи чумадана в Уельс, і размишляя брать с собой зонтік, чи нє, рішив позвонить іще на дорожку Хуйлу. Якого, як ми знаємо, на самміт НАТО не позвали і вн, обідившись, рішив змотаться в Монголію. В них случилася інтєресна тєлєфонна розмова, в результаті якої Порох запостив на своєму сайті сообщеніє, яке взорвало інтернет і могло би набрать рекордне колічество лайків. В коротєньком постє сообщалося о договорьонності з Хуйлом о "повном прекращенії огня". Учитуючи, шо сайт президента України не снабжон функцією "коментарії", Хуйло винуждєн був прокоментірувать етот пост Пороха устами Пєскова і висказався етімі устами в тому смислі, шо "я не я, і хата не моя, но вообще-то я за мир". Нємного позже Порох отредактірував пост і написав про "режим прекращеніє огня". Хуйло в свою очередь, позавідувавши відімо колічеству віртуальних лайків під постом Пороха, їдучи в аеропорт, на коліні нашкрябав ізвесний план із 7 пунктів. І тоже запостив в надєждє собрать іще більше колічество лайків, чим у Пороха. Дід пока семичлєнний план Хуйла оставить в сторонці і призиває взглянуть на сітуацію шире, шоб понять, шо проісходить на самом дєлє.

А на самом дєлє виглядає так, шо Порох, сиграв на упреждєніє і скореє за все нєсознатєльно (а може і свідомо), зламав тактичний план Хуйла по расширенію тєріторії його любімой Новоросії. Бо тєріторія, яку січас контролірує Хуйло, якто не впечатляє і для реалізаціі плана по розколу Украіни не годиться. Порох громогласно на весь світ заявив, шо Хуйло согласєн на мир, чим поставиви Хуйла в весьма неудобне положеніє. Бо на словах Хуйло вже всіх задовбав своїми призивами к миру, хотя на ділі робить совершенно протилежне. Отхрещуватися від слів Пороха і тим самим подтвердить уверенность світу, хто іменно являється разжигатєлжм войни, Хуйлу якто невдобно, тому наш миршавий пацієнт, зціпивши зуби нєхотя підтвердив, шо таки да, я за мир, но... і перечислив свої "но".

Метою Пороха, наскільки може понять дід, було добиться того, шо воєнні люди називають "оперативна пауза". Пороху дуже важно було дать Арміі возможность спокойно перегрупіруваться і занять удобні позиції для позиціонної оборони, і не допустить окупаціі нових територій. А от Хуйлу такі паузи нафіг не потрібні. В нього войск вистачає, він може достаточно довго підкидать у сраженіє все нові і нові юніти, які вже не дуже і приховують свою приналежність до російської армії. А тут така подляна від Пороха. Бо як не як, а Хуйло придержується ним же придуманих правил гри, главним з яких є те, шо конфлікт ето внутріукраїнський, а він, Хуйло, стоїть над схваткой, готовий в будь-який момент протянуть руку страждущему насєлєнію юго-востока.

Таким образом, єслі дійствітєльно відбудеться прекращеніє огня, обидві сторони получать передишку для подготовки до новой стадіі протистояння. Дід ні на секунду не сомнєвається, шо Хуйло за ето врем'я постарається нафарширувати окуповані території своіми юнітами, но надіється, шо і Порох не сидітиме згорнувши руки, всячеськи укріпляючи нашу Армію. А также, зуміє наладить прямі поставки оружія і воєнного снаряженія від НАТО. Для чого він, собственно, щас і поїхав в Уельс.

В цій усій ситуації в самому дурному положенні оказалися сіпаратісти, які не поняли, шо їм дєлать. Папа у Москві сказав, шо вроді да, огонь прекращаєм. Но папа же обещал Новоросію, а нє ето нєдоразуменіє, де вже зруйнована інфраструктура, но нікакого стратєгіческого значенія нє імеющеє. Даже сухопутного коридора в Крим нема. Як вони будуть себе вести дальше, побачим. Єслі таки огонь прекратять і начнуться переговори, то це харашо вже хотя би тому, шо перестане литься кров.

Бо в самому незавідному положенні - мирне населення окупованих територій. Тут дід без всякої іроніі висловлює сподівання, що людям буде оказана максимальна допомога, відновлено життєво необхідну інфраструктуру, воду й електроенергію, запрацюють школи. Це наші громадяни і лишати їх у біді ніяк не можна.

Сам семичлєнний план Хуйла дід не щитає чимось там абсолютно нєпріємлємим. По всім пунктам вполнє можна говорити, торгуватися, обставляючи все своїми условіями. А за час переговорів посилюватися і посилюватися. Кажеться, дєйствія Запада дають надєжду, шо зараз временний фактор на нашій стороні, а в Хуйла наоборот - возможності скукожуються, як шагренєва кожа.

Кстаті, пункт по обміну заложниками по принципу "всєх на всєх" дід всячеськи пріветствує, но при условіі, що будуть відпущені всі громадяни України, включно з Надєю Савченко і іншими полоненими. Дід би доповнив список заложників і громадянином України В.Ф.Януковичем, який давно вже сидить в Росіі на положенні лічного плєнніка Хуйла. Так шо нада вертать в Україну і Фьодоровича. Тим паче, до нього тут, кажеться, які то вопроси в Генпрокуратурі накопилися.

Хуйло вже так загрався в свою геополітіку, шо його показне міролюбіє вже нікого не введе в оману. Мірові лідєри, кажеться, убідилися, шо цель Хуйла не Крим, не Новоросія і даже не Україна. Єслі щас якийто ізвесний і авторитетний чоловік заявить, шо целью Хуйла являється установлєніє мірового господства, етому сразу і безоговорочно повірять всі вменяємі люди. В історіі були вже всякі мечтатєлі о міровом господстве, від Алєксандра Македонського, до Наполєона і Гітлєра. І вот, на зорі ХХI століття іронічна Історія видвинула на роль очередного душевнобольного підкорювача світу карикатурну фігуру Блядіміра Блядіміровича Хуйла. Карикатурний то він карикатурний, но кров проливає справжню, тому щас світ начинає розуміть, шо всі предидущі глобальні проблєми - хуйня в сравнєнії со зверіним оскалом русского міра.

Стратегічно Хуйло войну вже програв, ібо умудрився сколотити проти себе саму мощну за всю історію людства коаліцію. Світ довго роздуплявся, довго не хотів вірити, шо має діло з маніакальним шизофреніком, все сподівався, шо Хуйло вгамується, однако зараз вже убідився, шо еті надєжди були напрасні. З другого боку, світ давно вже нудився без образа глобального врага. Людству потрібні вороги, без ворогів людство скучає. Боротися ЗА шось людям нєінтєресно. Гораздо інтєреснєє боротися ПРОТИ чогось. Тому розумні люди й начали придумувати всякі планетарні угрози від глобального потепління і до мірового тєрорізма. Но ето всьо було не то. Глобальне зло має бути персоніфіціроване. Інтереса воювати проти, напрімер, французів чи німців скушно. А от сражаться проти Наполєона чи проти Гітлєра - миле діло. За останнє врем'я в людства не було достойних соперніков. Все попадалися якісь Бен Ладени, Саддами Хусейни та Кім Чен Ини. Мелковата публіка. Аж тут, тяжко зітхнувши, на мірову арені виліз Хуйло, ніби запрошуючи: "Ладно, хлопці. Давайте, я буду міровим підарасом, а ви всі гуртом будете мене пиздить".

В Росії страшенно люблять рассуждать о свойом міссіонерстве в історіі людства. Вічно Росія, по мнєнію поцреотів, страждає за человечество. То русскіє спаслі Європу от татаро-монголів. То они спаслі мір от Наполєона. То остановілі фашізм. Даже от комунізма людство спасли русскіє, бо на собі проексперіментірували і показали человечеству, шо комунізм хуйня. Прийде час і русскіє будуть розказувать, шо іменно оні больше всего пострадалі от режима бесноватого Хуйла прінялі на сєбя страданія человечества.

Но це все общі рассуждєнія діда, ізвінітє, шо отвльокся, вертаємся в сьогодення. Вчора Барак Хусейнович відвідав саму маленьку з прибалтійських держав - Естонію і ето совершенно не случайно. Обама ясно паказав Хуйлу - ми розуміємо, шо ти не хочеш вгамуватися і Украіною не збираєшся обмежуватися, так вот - ми тобі нічого такого не позволім. І намекнув, шо в Естоніі возможно буде находиться воєнно-воздушна база США. Откуда до родного города Хуйла Лєнінграда полчаса льоту на бомбардіровщике. Хуйло намьок явно поняв і щас судорожно ізучає возможності для адекватного ответа. Возможно скоро ми почуємо про плани Хуйла по размещенію своїх ракет з ядєрними боєголовками на Кубі і в Венєсуелє. Дід уверен, шо американці давно вже прощитали всі возможні повороти сюжета і приготовили несколько варіантов ответов. В общем, дід не ісключає, шо український крізіс с льгкостью перетвориться в кризу планєтарного масштабу с вовлєченієм все нових і нових ігроков.

Собственно, таковим він уже й так являється, бо разговори на сьогодніщньому самміті НАТО будуть лише про одне - как остановитт агрессію Россії. Дід може собі уявити лікованіє НАТОвських генєралов - дождалися, наконєц. Прийшов їх звьоздний час. І грошенята будуть, будуть почот і слава, а главне - появилося інтєресне діло. Враг - достойний, угроза - реальна. А чим достойнєє враг, тим почотнєє победа над ним.

Французи вже змирилися і скрепя серце отказалися пока передавать "Містралі" Хуйлу. Сказали, шо пока йде война, передавать таке оружіє Росії нехарашо. Діпутат госдури РФ, бувший командующий Чорноморського флоту РФ адмірал Комоєдов висказався на етот щот в духе: "А нє очень-то і нада, всьо равно Містралі - консєрвниє банкі". Чим показав: а) непроходиму тупость російської воєнщини і діпутатського корпусу; б) подставив Хуйла, которий приймав лічне решеніє купить консервні банки за полтора мільярда євро. На самом дєлє, дід думає, шо Комоєдов так сказав од досади і с трудом сдєрживая сльози.

Однако, на міровой аренє дєйствують не лише цивілізовані сили. Хватає і всяких долбойобів з фанатичних релігіозних організацій та і просто терористів. Ета шушера з Ісламьского государства вже пообіщала організувать армагеддон на Кавказє і освобадить Чечню та інших мусульман із-под іга кяфіров. Дід не пітає ніяких сімпатій до подобноі публіки, но, кажецця Хуйло розкоркував всі кувшини і повипускав із них джиннів, які начинають його злобно троллити. Ізвесний акадємік, професор і царь зверей Рамзанка Диров розвернув мощне інтернет-сраженіє, пообещав всім і кожному, хто шото скаже проти Хуйла, смерть лютую гдє б он нє находілся. Дід щитає, шо Рамзанку болтуном, бо проти Хуйла висказуєттся давно весь світ і якто ніхто того Рамзанки не боіцця. Рамзанка просто лизнув папі анус і првертів хвостиком, преданно заглядаючи в очі. Но єслі шось поміняєцця, той же Рамзанка льогко переріже Хуйлу горло і скаже, шо виполнив завещаніє свого папи Ахмата Кадирова во славу велікого аллаха. Інтєресно другоє - Рамзанка заявив, шо Ісламське государство дєйствують по указке США. В подобну хуйню може повірити лише руссовата, яка просто не знає, шо ВВС США вже не перший місяць героїчно бомблять бойовиків Ісламського государства в Іраку.

А между тєм в царстве Мордора... Между тєм в самой Росіі вигулькнув дідовий давній любімец Сірьожа Глазьєв. Дід вже встиг скучити за малишом, і думав, шо Сірьожа в отпуску байдики б'є. Оказується нє. Оказується Сірьожа тяжко трудився на ниві економічного процвітанія Росіі і родив решенія прівітєльства, за якими в Росіі возрождається прекрасна традиція продуктових карточок, а также фіксіруванія цін на продовольственні товари. І ето только начало, в Сірьожі ще много прекрасних ідєй. Сірьожа - ето пять! - каже дід і желає Глазьєву многіх лєт плодотворной дєятєльності. Блять... Як добре, шо їм не удалося затягнути нас в Тайожний союз...

Ітак. Держим кулаки за Надю і за решту полонених, помагаєм Арміі та сохраняєм бадьорий бойовий дух. І слєдім, шоб віздє парядок був, нахуй! А не те, шо січас.

_________________
На вопрос "почему все антисемиты идиоты?"
был давно дан ответ - "а что, есть другие?"


Востаннє редагувалось 13 січня 2015, 18:25 користувачем Валенteen, всього редагувалось 1 раз.

Догори
  Тема: Re: СВИРИД ОПАНАСОВИЧ НА СТРАЖІ МІРОВОГО ПОРЯДКУ. repka.club
Цитувати виділене Додано: 08 вересня 2014, 21:26     Israel  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 13 лютого 2010, 18:20
Повідомлень: 17474
Звідки: (Дике Поле) / Iзраїль
ОБЗОР ВІД ДІДА СВИРИДА. 08.09.2014
НАПИСАВ ДІД СВИРИД ОПУБЛІКОВАНО В ДІД СВИРИД НА СТРАЖІ МІРОВОГО ПОРЯДКУ ДРУК E-MAIL 8
ВЕР.
Доброго ранку, друзі, з понеділком вас усіх. Сьгоднішній обзор международних собитій виходить нєсколько пізніше і тому єсть свої об’єктивні причини.
Сховано:
Цей тиждень для діда буде особенно напряжонним і связанним з далекими командіровками, тому мушу зараннє вибачитися за возможну нерегулярность обзоров. Командіровки будуть не в зону АТО, а западнєє, но они тоже частічно пов’язані із забезпеченням нашої Армії. Не скажу чим, но дуже необходімим. В общем, работаєм на Перемогу і все буде харашо.
Тепер пройдьомся по новостям і начньом, як обично із діла Наді Савченко.

На минулому тижні пройшло нєсколько обнадьожливих сообщеній, шо Надя може бути випущена в рамках мінських договорьонностєй по принципу «всєх на всєх». Дід дуже хоче вірити, що так і буде. Однако єсть нєкоторі сомнєнія на етот щот і дід би не хотів зміцнювати у небайдужих громадян недостаточно обоснований оптимізм касатєльно звільнення Наді. Бо в тєкстє протокола содержиться требованіє «Немедленно освободить всех заложников и незаконно удерживаемых лиц». Діда смущає слово «незаконно», бо про Надю, і про Олєга Сєнцова, і про решту громадян України Хуйло тут же скаже: «вот постановлєнія судов, они задержані законно». Кроме того, Хуйло не подає признаков благоразумія і тому вряд лі в бліжайше врем’я согласиться випустить Надю. Єслі же согласиться – дід буде дуже радий, но застерігає всьо же від преждєвременного оптімізма. В любом случаї, махіна по звільненню Наді запущена серйозна, работають і адвокати, ідипломати, і ЄСПЛ у Страсбурзі, та і Порох не забуває говорить про Надю при зустрічі з усіма, хто може посодєйствувать. Так шо держим за наших кулаки і ідьом дальше.

Дід, коли ще малим пацаном був, йому тренєр по борьбі, бувший дзюдоїст, казав: «Єслі не можеш провести бросок, тут же дєлай протівніку болячку і дожимай!». Болячка – ето больовий прийом, коли фіксірується якась конєчность протівніка (нога, чи рука) і перегибається в протівоєстєственному напрямку, аж поки протівнік не осатаніє від болю і не здасться. Собственно, це ми січас наблюдаємо в районі Маріуполя. Хуйло, якому не вдалося провести ефективний бросок і сісти брюхом на всю новоросію, зачепився за Маріуполь і дєлає там Україні больовий прийом. Отсюда і логіка дєйствій – брать Маріуполь нільзя, бо тагда нарушеніє правил і дискваліфікація. Но і отступать йому оттуда уже не можна, тому Хуйло огранічується обстрелами і імітаціями штурму. Дід борьбу ще в дєтстве кинув і увльокся другими, нє менєє увлєкатєльними увлєченіями, однако помнить, шо і проти больових прийомів в дзюдо єсть свої ефективні прийоми, тому бажає нашій Армії всячеських успіхів, а героїчному Маріуполю – витримки і твьордості духа. Кажеться, Маріуполь давно заслужив на право бути адміністративним центром українського Приазов’я.

Після саміту НАТО наші політіки зробили чимало громких заяв і чим ранг політіка нижче, тим заява була дурніша. Дід понімає, шо на носу вибори, но це ще не значить, шо нада городити херню. От пошли заяви, про постачання оружія з Польші, Німеччини, Америки та ще якихось країн. Шо викликало цілком ожидаєме дезавуірованіє цих заяв з боку наших іностранних партньоров. Поставки оружія – сфера дуже тонка і чуствітєльна і там робити громкі заяви не рекомендуєцця. Во-первих, іде сложна і напряжонна ігра по вгамуванню Хуйла, для якого січас заяви про пряме втручення США та інших стран у збройний конфлікт були б дуже полєзними подарками, бо він тут же розрепетувався би на весь світ: «Сматрітє, пендоси орут, что Россія вмешіваєтся в украінскіє дєла, а самі поставляют туда оружіє! Доколє же!». В самому Хуйлостані зараз намітилися коєякі трещини в общественном сознанії, бо похорони дєсантніков заставили многих задуматися – всьо лі правільно дєлает наш любімий ВВХ? Факти ж поставок американського чи польського оружія в Україну развеють ці сомнєнія і тріщини зникнуть. Іменно тому на саміті НАТО на публіку були дані общі і обтєкаємі заявлєнія про підтримку України і засудження Хуйла, но конкретно про поставки оріжія не говорилося. Було лише сказано – НАТО заохочує країни-члени помагати Україні на двосторонньому рівні. При тому дід ніскілечки не сумнівається, шо поставки оружія, помощ інструкторів – всьо ето будет і в самом скором времені. Но громко про це заявлять не нада. Порох їх спитав: «А можна хоть сказать про високоточне оружіє?». НАТО подумало і відповіло: «Харашо, містер Порох, можете казать. Ми ж понімаємо, шо ваша общественность жде положітєльних сігналов. Тільки про то яка страна шо буде конкретно поставлять, не кажіть. Пусть єто останєтся нашей інтімной тайной». При єтіх словах бундесфрау Меркель преданно заглянула в глаза Пороху.

Но Україна виплекала цілу плеяду політіков, які по умственному развітію – дєтскій сад вторая четверть. І як понеслися громкі заяви про поставки оружія, шо і американці, і німці, і поляки з французами лише за голову схопилися. Ета публіка – імею в віду політіков з дєцким умственним развітієм – щас бодро шагає в нову Верховну Раду. І кстаті, наверняка пройдуть. То дід думає, може хоть організувати для них якіто курси політграмоти, без закінчення яких і без печатки Рєпка Клюбу не пускати отих діпутатов у сессіонний зал? Ех… Мечтанія. Там десь Аваков заявив, шо командіри АТО мають пройти в парламент. Не знаю, шо він мав на увазі і дід дуже даже за, щоб депутатами парламенту були патріоти і чесні люди. Но кроме патріотизму і чесності нужно тонко розбиратися в політиці, в том числі глобальній, нужно відчувати динаміку собитій і дєйствувать на упреждєніє, не дожидаючись, пока Україна попадає в дурне положення. Це як переходити дорогу – якшо дивитися тільки під ноги, то скоріше за все ти на другу сторону не зможеш перейти, бо тебе машина зіб’є. Смотреть нада і наліво, і направо і бачити все, що відбувається вокруг на 360 градусів мінімум на півкілометра кругом. А наші політіки, судячи по заявам, в большінстве свойом даже під ноги не дивляться. Як діти, чесне слово. В общем, внутрішньополітична тєма діду нєінтєресна і особо приятних новин він з внутрішньополітичних фронтов не ожидає. Хіба тіки шоб поржать.

Ігри Запада з санкціями в амплітуді «вводимо – не вводимо», помимо вполює понятих алюзій,призвані стімулірувать Хуйла, шоб він хоть нємного прийшов до тями. І американці і європейцівполє ясно намекнули, шо при ізменєнії поведінки Хуйла в желатєльном направлєнії, санкціїможуть потроху отміняться. Це як мама неслухняному сину – на тиждень запрещаю тобі комп’ютер. Но єслі будеш себе харашо вести, разрешу комп’ютер раньше. Но в нас чогось началися воплі і стєнанія, шо «американці і європейці слабаки і зливаються, нас слівают, вже обо всьом договорілісь і санкції скоро отемнять!». Гражданє – каже дід, - не будьте дітьми. Взглянітє шірє і вам всьо стане ясно – Хуйлу показують морковку. Єслі буде себе вести чемно – морковку згодують. А потом ще одну. Морковок у Запада вистачає. «Містралі» - із той же опери. Їх передачу Хуйлу пріостановілі і намекають – вести себя надо прілічнєє, товаріщ Хуйло, шоб получітькораблики з моторчиками, як совершенно справедливо об етом писав Дохтур Лівсі. Но єто совершенно не значить, шо Хуйлу хтото шото простіл. Наблюдаєм.

І наблюдєнія показують, шо в економіке Хуйлостана всьо ідьот в верном направлєнії. Нєфть показує отрадну тенденцію до подальшого здешевлення. Дід неоднократно об’ясняв, чого він стежить за нафтою марки БРЕНТ – бо це еталонна марка і ціна на російську ЮРАЛС жостко прив’язана до вартості БРЕНТ. ЮРАЛС – смесь російських марок нафті вперемішку з осліной мочой, потому она коштує нєсколько дєшевлє чим БРЕНТ. Зранку сьогодні БРЕНТ коштує 100,81 долл. за барель (три місяці тому назад вона була дето 117-118 долларов), а ЮРАЛС – 93,28 долл. за барель. Курс рубля впав і преодолєл отметку 37 руб. за долл. Аналітики ожидають подальше падіння рубля, но всі ждуть, чи введе ЄС сьогодні дополнітєльні санкції, які пообіцяв Ромпей. Так шо, друзі, давно пройшли ті часи, коли в Москвабаді ржали над санкціями. Санкції работають, ржать там перестали. Тоже спокойно наблюдаєм.

Хуйло в очередний раз насмішив діда, коли передумав лічно возглавить ОПК Хуйлостана. Дід напоминає – на прошлому тижні Хуйло вдарив кулачком по столу і сказав: «Всьо, блять, тєперь я сам лічно буду распредєлять бюджетниє средства і всьо брошу в оборонку. Учітєсь, синки, пока папа жів!». Дід сразу поняв – в бюджетє Хуйлостана всьо очень хуйово і приготовився наблюдать. Но Хуйло викинув фінт почище – он поручив возглавить ОПК своїй кімнатній собачці. Дімка Медведєв управляє оборонкою! Ето же єщо інтєреснеє! Браво Хуйло. Жгі єщо.

Небайдужі громадяни пишуть діду всякі вопроси і предложенія і посліднє время іскушають діда кинуть клич та собрати гроші на танк «Дід Свирид», який передати в АТО.
Сховано:
Як там у Твардовського?
Низкогрудый, плоскодонный,
Отягченный сам собой,
С пушкой, в душу наведенной,
Страшен танк, идущий в бой…

Н-да… Хароша ідея, но неосуществима. Во-первих, ім’я собственноє присвоюється вже після смерті персонажа, а дід планірує ще як мінімум пережить Хуйла та вшкварить, як той подохне,некролога на сто тисяч лайків. А кроме того, танк коштує мільйони, в діда стільки грошей нема. Іспользувать же фейсбук для яких би то не було зборів средств дід принципово ніколи не буде. Но Армії помагать нада, і всі, хто хочуть це зробити, завжди зуміють знайти для цього возможності.
Допомогу Армії дід всячеськи вітає і заохочує.

Зберігаємо холодний розум та бадьорий бойовий дух, держим кулаки за надю і за всіх плинних та всячеськи допомагаємо Армії.

І слєдім, шоб віздє порядок був, нахуй! А не те, шо січас.

_________________
На вопрос "почему все антисемиты идиоты?"
был давно дан ответ - "а что, есть другие?"


Догори
  Тема: Re: СВИРИД ОПАНАСОВИЧ НА СТРАЖІ МІРОВОГО ПОРЯДКУ. repka.club
Цитувати виділене Додано: 12 вересня 2014, 23:23     Israel  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 13 лютого 2010, 18:20
Повідомлень: 17474
Звідки: (Дике Поле) / Iзраїль
ОБЗОР МІРОВИХ НОВОСТЄЙ. 12.09.2014
НАПИСАВ ДІД СВИРИД ОПУБЛІКОВАНО В ДІД СВИРИД НА СТРАЖІ МІРОВОГО ПОРЯДКУ ДРУК E-MAIL 12
ВЕР.
Доброго ранку, друзі! Надворі животворяща п'ятниця, яка символізує нам ту просту істину, шо в жізні всьо-таки чимало хорошого, бо всякому робочому тижню приходить логічний кінець. Дід весь у трудах і в заботах, а вчора ніяк не міг вийти в ефір, що було пов'язано із особенностями распространєнія інтернету на нашій планеті, про шо, собственно дід і казав небайдужим громадяням, предупреждая про возможность нерегулярного виходу його утренніх обзорів. Но командіровка в діда получається славна і про нєкоторі її результати дід обізатєльно сообщить через опредєльонне врем'я, коли в очередной раз напакує воза і відправиться в зону АТО. А тепер спокойно заварюєм утренній кофе, чи чай, вмощуємося й читаємо, шо тут дід понаписував, бо новостєй накопилося багато, а мислєй у діда ще більше.По ділу Наді Савченко существенних подвижок пока не наблюдаєцця. Як дід і передбачав застерігаючи від безпідставного оптимізму, Хуйло вперлося і устами якогото МІДовського чиновника заявляє, шо ні Надя, ні Олег Сєнцов по мінським договорьонностям випущені буть не можуть. Бо оні, відітє лі, задержані законно. Адвокатська сотня Наді убедітєльно троллить кацапських слєдопитов, аргументовано доказуючи, шо Надя була схвачена домбабвійськими зомбі рівно за 1 годину 23 хвилини до загибелі "журналістів", за которими она якоби охотилася і в смерті которих її обвіняють.Но Хуйлу логіка нє пісана, він живе в плєну видуманого ним же іллюзорного світу, тому з логічної точки зренія утримання Наді в плєну об'яснить не можна. Однако в общем і целом становище Наді, Олега і решти наших полонених виступає для дідової сільської аналітіки достаточно точним індикатором общей направленості дєйствій Хуйла. Послє каждого ужесточенія репресій проти Наді обізатєльно слідує нарощення воєнної агресіі на Сході України, а также низка феєрично ідіотських рішень антизападной направленості. Но ми пам'ятаємо народну мудрість: "Сколько верьовочке нє віться, вьо равно Хуйлу піздєц".Разлагающе дєйствіє ботокса на мислітєльні процеси в мозгу стареющего павіана призводить до доволі странних метаморфоз. Таке ощущеніє, шо як тільки в Європі начинають куняти, як Хуйло тут же викидає очередний номер, який примушує Європу взбодриться і єдіногласно об'явить нову порцію санкцій. Цей удівітєльний феномен ми наблюдали вже неоднократно, а наіболєє ярко в случаї з "Містралями". Хуйлу стоїло б подождать тижня два і він би ті "Містралі" наверняка получив. Но Хуйло нє іщет льогких путєй і раз за разом підкидає аргументи ястребам, настроєним на радікальні дєйствія проти Хуйлостана. Ситуація вокруг нового пакету санкцій від ЄС, який має вступити в силу сьогодні, полностью подтверждає це наблюдєніє.Судітє самі: в понеділок містер Ромпей рішив перед дємбельом наградить Хуйла пакетом нових санкцій, направлених проти нєфтяного сєктора і фінансовий системи Хуйлостана. В условіях "перемірія" радикальні шаги предпрінімать сложно і нєкоторі не особо умні голови в Європі начали казать, шо давайте подождем развітія ситуаціі і об'явим санкціі лише в случаї ескалації конфлікта. Хуйло обідився такому недоверію Європи і тут же доказав, шо нащот ескалації його двічі просить не нада. Вчора появляються сообщенія о пересєченіі кордону сотнею юнітів російськой бронєтєхніки, в Європі облєгчонно вздихають і решеніє про нові санкціі проходить без затруднєній та єдіногласно.Барак Хусейнович вніматєльно наблюдає за дєйствіями європейських союзніков і также заявив о готовності наградить Хуйла очередним ожерельєм болєзнєнних санкцій. Які будуть об'явлені сразу же після оприлюднення Європою своіх. По всій відімості це случиться вже сьогодні. Об'явлєніє санкцій по п'ятницям, по мнєнію діда, визвано мелкой мстітєльностью Запада. Хуйло позбавив їх нормальних літніх відпусток, то Запад в отместку позбавляє Хуйла виходних і нормального сна. Мадам Кабаєва наверняка давно вже не бачила свого хтивого павіана хтивим і ето грусно. Нє об етом она мечтала, соглашаясь на роль любовніци сцаря Хуйла. Пожалєєм женьщіну.Хуйло же замість того, шоб вникать у женські переживанія своєї наложніци, вчепився рученятами в газовий кранік і угрожає перекрить Європі газ. Собственно, в нього і виходу вже нема, бо проводімий ним мудрий державний курс не оставив йому других мер вліянія на ситуацію, кроме шантажа - газового і ядєрного. Зниження поставок газу в Польшу продиктовано простим міркуванням - поляки запросили непривично багато газу. А значить, планірують перерозпреділити газові потоки таким образом, шоб надлишок міг реверсом потрапити в Україну. Хуйло нє желаєт етого допустіть, тому і дав команду краніка прикрутить.Хуйло явно жде зими в надєждє заморозить Україну і всю Європу, подтвердивши таким образом міф, шо генєрал Мороз всігда виступає на його боці. Но на самом ділі Хуйло лише розширяє зону конфлікту, виводячи її далеко за межі України - возможні перебої з газом скоріше призведуть до посилення антипутінських настроїв в Європі, а про наївні надєжди розколоть Європу можна буде окончатєльно забуть.Наївні надєжди посилити в Європі антиамериканські настроєнія тоже терплять крах і як це не удівітєльно, по причині того ж таки газу. Барак Хусейнович вижидає актьорську паузу і вже присматрює в свойом гардєробе костюм Бетмена для ролі "Америка спешіт на помощ Європе". Вчора міністерство енергетики США видало дозвіл двом компаніям - Cameron LNG та Energy LLC Carib - на експорт скрапленого газу зі сховищ в штатах Луізіана та Флоріда. По мнєнію експертов, рішення безпрецедентне, бо разрешеніє стосується і тих країн з якими США не мають угод про вільну торгівлю. Так шо без газу Європа і Україна не остануться, а от грошенят в Хуйла буде всьо меньше. В Газпромі грусно отмічають антирекорд - чиста прибиль впала на 40% і ето только начало. Зато члєни правління встигли підняти собі зарплати на третину і в скором времені Газпром буде работать не на пополнєніє бюджета РФ, а для обеспеченія лічних нужд руководства компанії. Бувший бундесканцлєр Шрьодер обхватив голову руками і печально дивиться на парадний портрет Хуйла якби вопрошая: "Вова, шо ж ти, блять, дєлаєш? Я продал свою честь за дєньгі, а тепер ні честі, ні дєнєг".Нєфтяной сектор тоже постєпенно превращається для Хуйла в убиточний, чому способствують як санкціі проти російських нафтових компаній, так і логіка ринку, на якому вартість нєфті продовжує нєумолімо падать. Сьогодні зранку стоімость одного бареля марки БРЕНТ составила 97,81 доллар за барель. Наблюдаєм.Антинародні санкції, які Хуйло запроваджує якоби проти Європи, а на самом дєлє проти свого ж забитого народу, обійдуться їм втридорога. Прекрасний прімер того, як можна воспользуваться нєудобной позіцієй, в яку сам себе нагнув Хуйло з антипродовольственними санкціями, подає Ізраїль. Тамошній міністр сєльського хозяйства заявив, шо Ізраіль не може спокойно наблюдать, як Росія мучиться без вкусних ням-нямок і щитає возможним нарастить поставки курятини втричі. Міністр, правда, стидліво умовчав, шо і ціни на ізраільське продовольствіє для російських потребітєлєй существенно возростуть. А шо подєлать? Времена трудниє. Дід всячеськи пріветствує любі дєйствія іностранних держав, які будуть способствовать вимиванію средств із Хуйлостана, який послідовно демонструє правильность народноі приказки: "Дурний платить тричі".Дід обращає вніманіє, шо всі санкції як Європи, так і США дєлаються з ювелірной точностью, шоб не дай Боже не зачепити населення Хуйлостана. Гуманісти, блять. Но Хуйло тут же ісправляє гуманізм Запада і дополняє секторальні санкціі, щедро нагибаючи широкі слої насєлєнія та вводя своїх бізнесменов у громадні убитки. Так було з санкціями проти європейського продовольствія. Так буде і послє осуществлєнія угроз на запрет експорту до РФ європейських автомашин. Не нада буть великим аналітіком, шоб предсказать - антиавтомобільні санкції не призведуть до росту популярності Лади Каліни. Просто іномарки существенно подорожають, а всякі чиновники збагатяться, бо размер взяток существенно возросте. Інтєресно, а Хуйло хоть в долі?Но Хуйлу о такіх мелочах думать нєдосуг. Он відіт сєбі велікім геополітіком і вчора умотав у Душанбе на самміт ШОС. В самміте прінімають участіє середньозіатські царьки, для яких ШОС - кормушка, де Хуйло платить для всєх, но пользується етім аттракціоном щедрості Китай. Який не платить ні за шо. Просто пользуєцця.Видающомуся геополітіку современності Хуйлу етого мало. Він хоче розширить колічество нахлєбніков, позвавши на самміт ШОС наблюдать за раздачей дєнєг Афганістан, Монголію, Пакистан, Іран, Індію і ще ряд стран включая Туреччину та Шрі-Ланку. "А я?" - зарепетував бацька Лукашенко, який не може спокойно наблюдать, як Хуйло дето роздає дєньгі. Бо бацька справедливо розглядає всі дєньгі Хуйла потенційно своїми і нєхер. Хуйло грусно вздохнув і позвав і Білорусь наблюдать у ШОС. Ета імітація Хуйлом велікой геополітікі діда веселить. На самом дєлє Хуйло виглядає щас в Душанбе двоглавим болєзнєнним курятком, поклювать якого злетілися круки з країн регіону, які щас перемигуються, приглядаючись откуда і як сподручнєє клюнути та відщипнуть від Хуйла кусочек пожірнєє.Геостратєг Хуйло наканунє самміта подняв на ученія войска свого восточного округа. Дід представляє собі які матюки лунали у вщент спившихся гарнізонах, де мирна спокойна жізнь закончилась і нада вночі подніматься по тревозі, годинами зівая стояти на плацах, потом заводить якуто поломану тєхніку, кудато їхать, імітіруя боєспособность. Шо цим хотів добиться Хуйло, ніхто до ладу так і не поняв, но Китай не став вникать у тонкості умственних отклонєній Хуйла і сработав чотко подвинувши бліже до кордону свої войска. Які тайно передвигаються мелкими групами по 2-3 млн. солдат.Бацька Лука, до якого дід не пітаєт ніяких особих сімпатій, щитаючи того йобнутим діктатором, всьо же значітєльно умнєє Хуйла і всьо врем'я дєйствує на упреждєніє. Вчора він дів команду своєму прем'єру М'ясніковичу визвать до себе временного поверенного в ділах США і показатєльно з ним посєкретнічать. Даже то, шо попало в пресу дає нам возможность понять, шо бацька протягує США руку дружби і сотруднічества. Возможно, Лука щитає, шо дні Хуйла сочтєни, а жізнь продолжається і нада буде якто викручуваться в новому світі?В любом случаї, надєємся на лучшеє, зберігаємо бодрий бойовий дух, держим кулаки за Надю і помагаєм Арміі. А єслі чуствуєте, шо настрій якто не очень - ласкаво просимо на repka.club - на територію здорового глузду і позитиву. Все буде харашо :)І пока дід мотається по командіровках, стежте, шоб віздє парядок був, нахуй! А не те, шо січас.

_________________
На вопрос "почему все антисемиты идиоты?"
был давно дан ответ - "а что, есть другие?"


Догори
  Тема: Re: СВИРИД ОПАНАСОВИЧ НА СТРАЖІ МІРОВОГО ПОРЯДКУ. repka.club
Цитувати виділене Додано: 13 вересня 2014, 12:31     Israel  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 13 лютого 2010, 18:20
Повідомлень: 17474
Звідки: (Дике Поле) / Iзраїль
ОБЗОР 13 ВЕРЕСНЯ 2014
НАПИСАВ ДІД СВИРИД ОПУБЛІКОВАНО В ДІД СВИРИД НА СТРАЖІ МІРОВОГО ПОРЯДКУ ДРУК E-MAIL 13
ВЕР.
Доброго ранку, друзі! Дід все ще в путі, додому вернеться сьогодні лише надвечір, но вніматєльно стежить за проісходящими світовими собитіями. Времені в діда небагато, тому обзор мірових новостєй буде нєсколько сокращонним.
Сьогодні субота, більшості з вас спішить нікуди не нада, то дід закликає подумать про себе і зробить сьогодні якуто хорошу справу, яку давно одкладували. Єслі ви мущщина - зробіть коханій якийто подарок, шоб вона приємно здивувалася і зраділа. Дід не знає чому, но всі дєвочки чомусь дуже люблять милі несподіванки і приємні сюрпризи. А єслі ви дівчина - приготуйте шото вкусніньке і порадуйте рідного мущщину та свою сім'ю сногсшибатєльним фірменним кулінарним шедевром. Мущщини обожають вкусно поїсти і з цим нічого не подєлаєш. В общем, творимо добро в свойом бліжайшем окруженіі і таким образом добра в світі существенно прибавиться. А начніть з приготування оособо вкусного утреннього кохве. Як приготуєте, то вмощуйтеся зручненько і читайте уважненько.


У Воронєжі сидять технічно безграмотні комп'ютерщики, які не в состояніі даже наладить нормальну відеоконференцію між тюрмою і залом суду. Таку причину назвали кацапські судді, які вчора перенесли слушаніє по жалобі на незаконний арешт Наді Савченко на понеділок. Це дуже схоже на оправданія двойошника, який заявляє, шо не вивчив вірш, бо дома перегоріли всі лампочки. А те, як воронєжський "суд" все одтягує і одкладує слушаніє діла по существу, убіждає діда, шо суд реально боїться не вистояти у відкритому процесі під аргументами адвокатів. Тому і находить всякі дурні одмазки, шоб слушаніє не проводити.
І вообще, страх Хуйла перед нашою бойовою дівчиною столь велік, шо він всячеськи прагне іі запакувати в тюрягу подальше і надовго. Судді і слєдоватєлі в свою очередь до ікоти бздять Хуйла і не знають, шо робить, шоб виполнить його распоряженія і від того бояцця Хуйла ще більше. Современний Хуйлостан - ето держава, построєна на страхові, де всі всього бояцця. Складається враження, шо єдінственна людина среді всєй етой публіки, яка нічого не боїться - наша Надя. Тримаєм за неї, і за всіх наших кулаки.
Тепер касатєльно договоренності Клімкін - де Гухт - Улюкаєв
Діда многі небайдужі громадяни вчора увечері начали убіждать, шо всьо пропало, нас слілі і не за ето стояв Майдан. Бо Угода про асоціацію набуває чинності з 1 січня 2016 года.
Но шо іменно пропало так діду до цих пір ніхто і не пояснив. Дід подозреває, шо і текст Угоди мало хто читав, а єслі даже і прочитав, то мало шо в ній поняв.
Тому дід совершенно не дивується, шо серед небайдужих громадян появились істєрічки і панікйори. Однако дід хоче з прищуром поінтересуваттся в таких граждан: "Ви шо, шановні, всі гуртом у Верховну Раду балотуєтеся? Нє уподобляйтеся, будь ласка, до отих політичних нєдорослєй, котрі скоро стануть народними діпутатами. Ми ж із вами таки дорослі і солідні люди".
Дід дивується другому - чого власть так недолуго пояснює сущность проізошедшего? А ведь проізошло слєдующе: Улюкаєв, який получив заданіє Хуйла, шото сдєлать с етой асоціацієй, довго валявся в ногах у Клімкіна і в де Гухта, умоляя іх о спасєніі. Улюкаєв елементарно боїцця Хуйла, бо вернуться в Москвабад без результата для нього смерті подобно. Тому для свого спасєнія пойшов (скоріше за все несознатєльно) на существенне посилення позицій економіки України і своіми ж руками зробив нашим товаропроізводітєлям неоціненну услугу.
Бо за Україною сохраняється возможность торгувати з країнами СНГ на умовах зони вільної торгівлі і одновременно, дєйствувать на ринках ЄС, як у себе вдома. Дід напомнить, шо після набуття чинності Угодои про асоціацію, условія гри для наших експортерів нєсколько усложняться. А європейська продукція попаде на наш ринок по дуже пільговим умовам і конкурувати з нею нашим виробникам буде ой як непросто.
Є тут хлопці чи дівчата, які хоть раз експортували в ЄС або в Росію молокопродуки чи соняшникову олію ешелонами? Думаю ні, бо дідові читачі в большинстве свойом молоко і олію використовують лише вдома на кухні. Дід, кстаті тоже, смажачи картоплю капає на сковорідку олію не в промишлєнних масштабах. Потому і судити про реальну ситуацію ми можемо лише слухаючи, шо кажуть експерти.
А експерти кажуть, шо нашим товаровиробникам продовжено ще більш, ніж на рік возможность безмитно гарцювати на ринках 37 країн (28 ЄС + 9 СНГ) з населенням пріблізітєльно 700 млн покупатєлєй. Єслі би діпломатія допускала бурні проявлєнія емоцій, то Клімкін мав би того Улюкаєва крепко обнять, розцілувать і хвилин п'ятнадцять на руках носить прямо перед телекамерами усіх світових телеканалів.
Є среді вас хоть хтось, хто бачив фільм "Стакан воды"? Нєужелі ніхто не бачив? Странно... Обізатєльно прдивіться. Дід щитає цитату з цього фільма геніальною:
"Это же прекрасно! Две дамы, это почти всегда лучше, чем одна. Милая Абигаль, я никогда не был столь серьезен. Если одно большое государство хочет завоевать маленькое, к этому нет никаких препятствий и маленькое государство погибло. Но если другое большое государство захочет сделать то же самое, то у маленького государства уже появляется шанс на спасение. Большие и великие государства сделают все, чтобы помешать друг другу и в этом счастье маленького государства!".
Всі інші теми прокоментірувать в діда времені вже нема - нада спішить на самольот. Но нєфть веде себе прілічно - 97,11 долл за барель. Продолжаєм вніматєльно наблюдать.
Сохраняєм бодрий бойовий дух, держим кулаки за Надю, помагаєм Армії і читаєм repka.club. І не забуваєм, шо сьогодні обізатєльно нада зробить шото хароше і приємне своім близьким і рідним людям. Тому, як каже Татуся Бо, творимо добро і не робимо хуйні!
І слєдім, шоб віздє порядок був, нахуй! А не те, шо січас.

-- Додано 13 вересня 2014, 12:50 --

МУРЗІКНЬЮС
НАПИСАВ ВЧОНИЙ КІТ ОПУБЛІКОВАНО В МУРЗІКНЬЮС ДРУК E-MAIL 12
ВЕР.
Ну шо вам сказати, несмотря на всі прогнози п'ятниця видалася якоюто протіворєчівою і неоднозначною, но про всьо по порядку.

Главною і подавляющою новостю дня став сьогоднішній перфоменс под названієм екномічеський хворум Ялтинськой стратєгії, який по мнєнію вчоного кота можна сміло назвать "Бєнєфіс ПеПе або ж як євроафєрісти козу водили". Сам хворум представляв собою зборище самодовольних нєдолєгархів з нашої сторони і нє мєнєє самодовольних чиновників з ЄС з другої сторони, саме інтересне шо на хворумі всі хвалили ПеПе і друг друга а также рисували радужні перспектіви по поводу отсосіації з ЄС. Но це не главне, главне то шо небайдужі громадяни на власні вуха могли почути шо думає наш президент про актуальні проблєми тоїсть пройоби сьогодення. Вчоний кіт не конспектірував но спробує то тезісно донести.

Значицця так, по поводу особого статуса домбабве і луганди ПеПе тупо странслірував заготовку із протокола менських подлєцов а на вопрос чому у нас буксують реформи кинув якуто дєцку отмазку, шо тіпа хоть люди і прийшли нові а правила лишилися старі, шо в переводі на людську мову означає "ми так привикли красти із бюджету, шо уже і не представляємо як це може бути по другому". По цьому поводу вчоний кіт згадав старезну притчу про то, шо не годицця наливати молоде вино в старі міхи бо порвуцця нахуй, хотя якшо уважно придивицця то у нашім руководстві більше старого гамна ніж молоденького вина, тому переживать шо шото там порвецця не випадає якто(біблєйська шутка).

Неожиданну паніку з криками нас слівают і всьо пропало у тирнеті, визвала новость шо угода про отсоссіацію з ЄС буде ратіфіцірована но в урізаному варіанті тоїсть з отсрочкою зони вільної торговлі на рік часу но з пролонгацією безмитного ввозу нашої продукції в ЄС. Вчоному котові така постановка вопроса тоже ніхуя не нравицця но він попробує на пальцях об'яснить народу шоцезахуйня. Представте собі шо ви зутра прийшли у магазін за хлібом і молоком, або увечері за фляшкою і ковбасом, а на полицях ніхуя нема і продавець з невинними глазами каже шось таке- "звиняйте ми тепер Європа, потому усі товари несертіфіцировані ЄС нам продавать нізя". Представили? - Так отож, на всьо потрібен час і не наша тут вина шо ми до того не готові, хотя хотілося би, шоби всьо робилося поскорше як у чухонських сказках "по щучєму вєлєнію да па маєму хатєнію" но не з нашим щастям блять.

Кстаті вчоний кіт замітив, шо в условіях войни інформаціонний департамент адміністрації презідента повзає як муха по сметані, тоїсть або вопше не реагірує на інфовзриви панікьорських настроєній, або це робить з запозданієм на сутки, питання риторичне у вчоного кота - де блять усі ті ефектівні менеджери яких туда завів ПеПе?

Продолжаєцця передвиборна клоунада в рамках всеукраїнського шоу "розведи лохторат по крупному", главні партійні бонзи проектів імені сєбя ніяк не можуть наступить на горло своїм амбіціям і торгуюцця як ті перекупки на бесарабці, попутно для пріданія спискам виду народності і патріотізму включають в них героїв русско-української війни, йобаний маркєтінг. До речі вчоний кіт замітив як внєзапно змінилася тональність коментаторів воєнних неудач у блогосфері, від "нас слівают хєнєрали" до "ми самі вінавати", тенденція прямо скажем хуєвата, но якраз в цю схему отлічно вкладуєцця рішення суду одпустити тєрроватніка Топаза під чесне слово, якшо так дальше піде то і Лєгитімича поймуть простять і приймуть з распростьортими об'ятьямі(дибільна шутка). Но наш народ не спить і небайдужі громадяни тримають напоготові лома, яким при неудачному раскладі відлюструють всіх (не шутка).

Ну і гран прі в катєгорії "Витівки синьожовтого бетмена" получає неоднократний лаурєат премій від вчоного кота руфер Гріша Мустанг, який в отвєт на оголошення Хуйлостанськими слєдаками його в міжнародний розиск , заявив шо поміняє собі паспорт на Владімір Путін от тоді нехай виябуюцця криси (не цитата).

Війна іде, майдан гряде.

Будьмо уважні.

_________________
На вопрос "почему все антисемиты идиоты?"
был давно дан ответ - "а что, есть другие?"


Догори
  Тема: Re: СВИРИД ОПАНАСОВИЧ НА СТРАЖІ МІРОВОГО ПОРЯДКУ. repka.club
Цитувати виділене Додано: 14 вересня 2014, 21:37     Israel  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 13 лютого 2010, 18:20
Повідомлень: 17474
Звідки: (Дике Поле) / Iзраїль
ГЄЛЯ, У МЕНЕ ЩАС ЄСТЬ СОРОК МІЛЬЙОНОВ УКРОВ...
НАПИСАВ ДОХТУР ЛІВСІ ОПУБЛІКОВАНО В ДІАГНОЗИ ДР. ЛІВСІ ДРУК E-MAIL 14
ВЕР.
- Гєля, у мене щас єсть сорок мільйонов укров, яких я расхєрачу, єслі ви нє отмєнітє санкції, - угрожав Путін.
- Та хєрач, нам шо, жалко? Било би жалко - ми би давно ввєлі к нім на помощь войска, - скучающим голосом пояснила Мєркєль.
- А кого мнє расхєрачить, шоб стало жалко? Казахстан, Бєларусь, Грузію? Назові, я ісполню, - бісився Путін.
- Кітай попробуй, - прєдложила Гєля. - Тогда нам точно стане жалко, только тєбя.


- Мєжду прочім, я в курсє, шо це ви уломали Цзіньпіна подтянуть войска до граніци, - обіжено признався Путін.
- Нєт, Вова. Це он нас наконєц уламав. А знаєш, почєму ми согласились?
- Гєля, я за Кабаєву вже сто раз ізвінявся, - напомнив Путін.
- Потому шо, Вова, бєшену собаку не лєчат, її пристрєлюють. А шо бєшенство ваше заразне ми поняли тогда, когда Чуркін на послєднєм совбєзє ООН вдруг пустив пєну, точно як ти. І сєйчас прєдставітєлі разних стран лежать в больніце і проходять курс лєчєнія на сорок уколов в живот. І очєнь мєчтають поскорєє виписаться, шоб прийнять очєрєдну резолюцію. Но вона тобі не понравиться.
- Я не больной, у мене просто тонкая псіхіка і енциклопєдічєскі знанія по історії, - оправдувався Путін, пускаючи слину. - Хочеш раскажу красіву любовну історію нєкоторого Шрьодера і Газпрома? Она вполнє могла би повторіться.
- І обязатєльно повториться, - пообєщала Мєркєль. - Вот только с тобой разбєрьомся, шоб не мішав...
- Я буду винуждєн нажать на ядєрну кнопку, єжелі шо, - отчаянно прєдупрєдив Путін. В трубкє шото щолкнуло і пріятний компьютерний голос проізньос:
- Хелло, гєрр Путін. К сожалєнію, сістєма елєктронной прослушкі і слєженія "Ешелон" винуждєна прєрвать ваш разговор, так як ви употрєбілі запрєщонне слово "ядєрна кнопка". Но не переживайте, ми уже запустили план прєвєнтівного ядєрного удара "Бумєранг" і у вас єсть прімєрно двадцать минут, шоб закончить свої зємниє дєла. Пріятного дня!
- Гєля? - злякано позвав Путін. - Я же просто пошутіл, Гєля...
В трубці в отвєт раздавалось угрюме тіканіє часов.
- Гєля, я блєфовал! - закричав Путін.
- Осталось восємнадцать минут, - бодро прєдупрєдив комп'ютерний голос. - На правах рєклами: передайте Мєдвєдєву, шо самсунги лучше айфонов.
В трубці опять зловєщє затікало.
- Та йопт! - ругнувся Путін. - Гєля, кончай ці шуточки!
- Владімір Владіміровіч, у нас ЧП, - ворвався в комнату зляканий Шойгу.
- Та в курсє, - псіхував Путін. - Запускай всьо, шо літає. Самі уйдьом, так хоть їх расхєрачим в ядєрний пєпєл.
- А как я шось запущу, єслі ми потєрялі управлєніє? - удівілся Шойгу.
- Не поняв, как потєрялі?
- А вот так. Навєрноє хакєри через странічки "вконтактє" наших солдат подключились до оборудованія. На всєх екранах пускових установок висить заставка Пєнтагона і таймєр до самоліквідації.
- Но как? Там же до сіх пор все на лампах! - офігєв Путін.
- Так вєдь лампи тоже оні ізобрєлі, а ми один в один пєрєдралі. Мало лі, шо їхніє спєцслужби туда заложилі...
- Владімір Владіміровіч, піздєц! - громко поздоровався Кісєльов, в панікє вбігая в комнату. - Половина тєлєвізоров вдруг перестала работать, а по второй ідьот "Лєбєдіноє озєро" і ми нічєго не можем з цим сдєлать. Єслі русскій мужик щас заскучаєт і рішить посмотрєть в окно, то от увідєнного возьме вила і снєсьот нас всєх нахрєн.
- Не снєсьот, сіловой аппарат нє позволіт, - успокоїв Путін. - Ми їх тупо перестрєляєм...
- Бєда, Владімір Владіміровіч! - вскочив у комнату Колокольцев. - У лічного состава поліції вдруг перестали стрєлять патрони і оні бздять виходіть на дєжурство.
- Как пєрєсталі? - не поняв Путін.
- А хрєн його знаєт, может кітайци з космоса глушат. Порох - це ж їхняя разработка, - прєдположив Колокольцев.
- Катастрофа! - Доньосся із корідора голос Лаврова. - Кітайци отправляють в сєвєрні рєгіони гумконвой із ста мілліонов фур. Шо внутрі і хто його буде сопровождать - нєізвєстно. Но доєхать планіруют як мінімум до Карєлії і вже прєдупрєдили мєстних, шоб нє оказивалі сопротівлєнія міротворцам, общалісь мєжду собой ісключітєльно на кітайськом і доносілі про расположеніє наших войск. Прічом прикриваються, гади, Женєвськой конвєнцієй.
- Плагіатори хрєнови, - разозлився Путін. - Ну а хорошіє новості хоть у кого-то єсть для разнообразія? Ілі хотя би мислі, шо дєлать?
- Володя, отлічна новость! - обрадувано сообщив радосний Мєдвєдєв, держа на витянутой рукє огромну мобілу. - В шостом айфонє сущєствєнно улучшилі камєру, такі сочні цвєта! Давай щас всє вмєстє вистроїмся і сдєлаєм позітівноє селфі для моїх подпісчіков в твіттерє...
Внєзапно задзвонив тєлєфон. Путін заїхав Мєдвєдєву з разворота в чєлюсть і подняв трубку.
- Осталась одна мінута, - сообщив оттуда вєжлівий комп'ютерний голос. - Надєємся, к етому врємєні ви успєлі как слєдуєт подготовіться і желаєм позітівних і іскромьотних епітафій. Кстаті, Обама просив уточнить, як переводиться слово, которим називают вас в Українє?
- Ідітє нахєр, підараси, - прошипєл в трубку Путін, трясясь от страха.
- Ну он прімєрно так і пєрєвьол, - согласився комп'ютєрний голос. - А сєйчас начньотся обратний отсчот. Єслі ви находітєсь в сотнє і болєє кіломєтров от Москви, просім надєть тьомні очки ілі отвернуться в любую другую сторону. Пять, чєтирє, трі, два, одін…
Путін запищав, грохнувся на пол і іспуганно свернувся калачиком, чувствуя, як по штанам прєдатєльські побєжало шось тьопле.
- Благодарім за участіє в тестірованії совмєстного проекта "Ешелон" і "Бумєранг", - невозмутімо іздєвався голос із трубки. - Тестірованіє прошло успєшно і сістєма переводиться в боєвой режим. Совєтуєм в дальнєйшем слідить за своїми словами і особе ні хао от Си Цзіньпіна з прєдложеніями не прєпятствувать продвіженію кітайськой армії і не гробить зря лічний состав. Всєго хорошего!
Посєдєвший Путін с трудом поднявся на ноги і диким взглядом обвів собравшихся, які наблюдали за його дєйствіями з явним недоумєнієм.
- Ги, - хіхікнув Путін, ісходя пєной. - Ги-ги-ги…
І прийнявся хєрачить себе башкою об стєну, протівно чвиркая ботоксом...

_________________
На вопрос "почему все антисемиты идиоты?"
был давно дан ответ - "а что, есть другие?"


Догори
  Тема: Re: СВИРИД ОПАНАСОВИЧ НА СТРАЖІ МІРОВОГО ПОРЯДКУ. repka.club
Цитувати виділене Додано: 15 вересня 2014, 22:26     Israel  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 13 лютого 2010, 18:20
Повідомлень: 17474
Звідки: (Дике Поле) / Iзраїль
КУХАРКИ (ПО ЗАВЄТАМ ІЛЛІЧЯ)
НАПИСАВ МАФУСАЇЛ ЯКОВИЧ ОПУБЛІКОВАНО В ПОЕТІЧЕСЬКІ ДОСЛІДИ ДРУК E-MAIL 15
ВЕР.
Сховано:
може кухарка страной управляти
ленін казав, володимир ілліч
от і у нас щас ідуть в депутати
много красівих і добрих облич

в списках канєшно немає кухарок
нєту робочих і разних крєстьян
більшість - нардепи із етіх, із старих,
видно за це і стояв в нас майдан

но не тошнило шоб нас від уродів
і од свинячих обілія рож
то для розплоду і для розводу
люди нові йдуть у раду також

саме тому серед всіх кандидатів
стіки цікавого є в нас тепер
льотчиця, врач, офіцери, комбати,
плюс ше один начинающий мер

парочка є активістів громадських
журіків чесних ше кілька ідуть
це все нас трохи застало зненацька
но ми достойно пройдемо цей путь

рада це зеркало всьої країни
отображеніє нашей страни
важна для нас усіх кожна людина
і спеціальності тоже важни

класні закони приймають актори
і популярні естрадні пєвци
плюс футболісти і режисьори
дєтскі пісатєлі, з ними пловци

все ж за кухарку обідно, щитаю
не помішала хоча би одна
да, і сантєхніка ще не хватає
всьотакі там дохуїща гавна

_________________
На вопрос "почему все антисемиты идиоты?"
был давно дан ответ - "а что, есть другие?"


Догори
  Тема: Re: СВИРИД ОПАНАСОВИЧ НА СТРАЖІ МІРОВОГО ПОРЯДКУ. repka.club
Цитувати виділене Додано: 15 вересня 2014, 23:37     Israel  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 13 лютого 2010, 18:20
Повідомлень: 17474
Звідки: (Дике Поле) / Iзраїль
МУРЗІКНЬЮС
НАПИСАВ ВЧОНИЙ КІТ ОПУБЛІКОВАНО В МУРЗІКНЬЮС ДРУК E-MAIL 15
ВЕР.
Ну шо вам сказати, всякий понеділок це не тільки набор хуйових новостєй, но і хароший повод пообщацця з печінкою на предмет алкогольних прєдпочтєній мозга, но про всьо по порядку.

День як всігда начався із сводок з восточного фронту, шо відучора хуйлокупанти і ватоплачєнци більше 40 разів обстріляли позіції ЗСУ, но оказуєцця шо є в цьому і позітів потомушо вооружонні обізяни по причині слабої коордінації командування стріляли і по своїх. Кстаті про своїх, якто зовсім случайно під мірний обстрєл попала група слєпоглухонємих інспєкторів ОБСЄ шо спричинило чудесне зцілення інвалідів з дєцтва і послєдующу заяву, шо оказуєцця режим прєкращєнія огня не соблюдаєцця домбабвійсько-лугандійской джамахєрієй. От шо робить міномьотний обстіл животворящий, вчоний кіт щитає шо пора вже організовувать євроафєрістами екстрімтури виходного дня на нічийну полосу, під яке небудь Дебальцево під слоганом "Сейв домбас піпл", при чому за вход грошей не брать, а тільки за виход - заодно і бюджет поповнимо(мізантропічна шутка).

Да, нащот бюджету, неожиданно екскамікадзе Яценюк предупредив, шо без рехворми податкової та інших реформаторських законів не буде подавать на розгляд проект бюджету 2015, вчоний кіт канєшно аплодує такій попитці шантажа шапіто верховного, но всьо таки сильно сумніваєцця в його рєзультатівності, потомушо вже три тижні скоро як шапіто розпущено. Ага чуть не забув, наш бувший яструб президент, вдруг мирним голубом задєлався і тоже уповає на відповідальність дєпутатів шоби принять ахуєнноважні законопроекти "як сліть домбабве хуйлостану за трі года" і "як понять-простіть прєступніків воєнних", по мнєнію кота - діяльність пиздувата, хотяби потомушо у самім домбабве не признають законів українських. Но то таке- казав сліпий побачимо, казав глухий почуємо, німий мовчав і думав - точно поїбемся(політвульгарна шутка).

Ага, оп'ять же Яценюк іспользуя служебне положеніє вовсю піарицця доступним йому способом, тоїсть вже об'явив шо скоротив колічєство кровососів провіряющих у два рази, предложив лєгалізацію тєнєвих доходів в обмін на податковую амністію і даже замахнувся на свята святих, єрєтічно вознамірився скоротить колічєство податків до дев'яти і принять прогресівную шкалу оподаткування громадян. Вчоний кіт щитає шо у цій псєвдорєхворматорській тріскотні прем'єра раціонального зєрна процентів 10 і не більше, потомушо ні один закон не запріщає наприклад уже завтра создати 50 нових контролірующих структур- це раз, всі тіньові доходи наших нєдоолєгархів давно лежать в офшорах і тільки кончений дебіл з DQ(коехвіцієнт далпаєбізма) уровня Царьова побіжить їх завтра дєкларірувать у податкову-це два, потомушо йому прощє самому уєбать в офшор, а не думать як платить податки за прогрєсівною шкалою-це три.

А от іше нєєбічєська вам новость, несмотря на грозне надування щок екскаудільйо Турчінова нащот запрєта комуноупирятника, сьогодні центральна виблядська комісія, тоїсть ЦВК зарегістрірувала партійний список КПУ на вибори у шапіто, ну не підараси, га?(ріторічеський вопрос)

Ну і гран прі в катєгорії "Допизділися" получає рашагамноньюсканал LiveNews за то шо його красіво забанили в ютьюбі за постоянне нарушеніє прав авторських. Вчоний кіт канєшно аплодує такому рішенню стоячи на задніх лапах і даже захоплено нявчить по цьому поводу, но щитає шо це тільки начало і нада ефектівно душити кремлядьпропаганду по всіх фронтах, тоїсть усім гуртом жаліцця і писати скарги на всьо шо лиєцця в тирнет із Хуйлостану, а забанить можна із Гамерики.Такий собі стартап.)))

Війна іде, майдан гряде.

Будьмо уважні.

_________________
На вопрос "почему все антисемиты идиоты?"
был давно дан ответ - "а что, есть другие?"


Догори
  Тема: Re: СВИРИД ОПАНАСОВИЧ НА СТРАЖІ МІРОВОГО ПОРЯДКУ. repka.club
Цитувати виділене Додано: 15 вересня 2014, 23:41     Ukraine  
- Старе немовля -
- Старе немовля -
Аватар користувача

З нами з: 26 лютого 2010, 11:39
Повідомлень: 44188
От шо робить міномьотний обстіл животворящий, вчоний кіт щитає шо пора вже організовувать євроафєрістами екстрімтури виходного дня на нічийну полосу, під яке небудь Дебальцево під слоганом "Сейв домбас піпл", при чому за вход грошей не брать, а тільки за виход - заодно і бюджет поповнимо(мізантропічна шутка).


всі тіньові доходи наших нєдоолєгархів давно лежать в офшорах і тільки кончений дебіл з DQ(коехвіцієнт далпаєбізма) уровня Царьова побіжить їх завтра дєкларірувать у податкову-це два, потомушо йому прощє самому уєбать в офшор, а не думать як платить податки за прогрєсівною шкалою-це три.

:lol:

А от іше нєєбічєська вам новость, несмотря на грозне надування щок екскаудільйо Турчінова нащот запрєта комуноупирятника, сьогодні центральна виблядська комісія, тоїсть ЦВК зарегістрірувала партійний список КПУ на вибори у шапіто, ну не підараси, га?(ріторічеський вопрос)


:good:


Догори
  Тема: Re: СВИРИД ОПАНАСОВИЧ НА СТРАЖІ МІРОВОГО ПОРЯДКУ. repka.club
Цитувати виділене Додано: 16 вересня 2014, 07:50     Israel  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 13 лютого 2010, 18:20
Повідомлень: 17474
Звідки: (Дике Поле) / Iзраїль
ОБЗОР 16 ВЕРЕСНЯ 2014
НАПИСАВ ДІД СВИРИД ОПУБЛІКОВАНО В ДІД СВИРИД НА СТРАЖІ МІРОВОГО ПОРЯДКУ ДРУК E-MAIL 16
ВЕР.
Доброго ранку, друзі! Сьогодні у діда на обзор мірових новостєй всього мінут п'ятнадцять, бо мусить спішити у невідкладних справах. Но ви всьо же заварюйте кохве та вмощуйтеся зручненько і читайте уважненько.

В послєднє врем'я Хуйло багато базікає про мир і дружбу, робить всячеські компліменти Петру Алєксєєвічу, но нас ця риторика не должна вводить у заблуждєніє. Ми слова слухаємо, но дивимося за ділами. А діла такі, шо Воронєжзька інквізіція вчора оставила Надю під арештом до 30 жовтня. Отсюда робим вивод, шо подковьорні переговори між Києвом і Кремльом лібо ще продовжуються, лібо завершилися, однако їхній результат нє удовлєтворяє Хуйла. Лібо же, шо также вероятно, Хуло обідєлся на Запад, которий нє оценіл єго міротворческіх усілій і продолжає вводити санкції. В любом случаї, ми понімаємо з ким маєм діло і дід сподівається, шо ні в кого не було особих іллюзій относітєльно іскренності мирних намереній Хуйла.

Таких іллюзій немає также і в мірових лідерів, о чом свідєтєльствує вчорашня нотація бундесфрау Меркель, яку вона учініла Хуйлу по тєлєфону. Фрау Анжела с нємецкой прямотой заявила, шо до полного вивода частєй російського вермахта з територіі України ні о какой взаімності чувств Хуйлу даже заікаться нє стоіт. Хуйло обідєлся.

В разговоре з Баррозу Хуйло оправдивался, шо і нє собіраєтся весті нікакіх торгових войн с Украіной, на нєго возвелі напрасліну. І газ будєт поставлять без перебоєв, в соответствії с контрактами. Он вообще бєлий і пушистий. Баррозу прі етіх словах нє здєржался і відімо заржал. Хуйло обідєлся.

Комнатна собачка Хуйла Дімка Медведєв нє зная о разговорах папи з вліятєльними міровими лідєрами, разразілся заявлєнієм, шо он весь такой грозний, сядєт на дерев'яного коня і размахівая дєрев'яной шашкой отменіт Украінє режім свободной торговлі. Ета бездарна ігра в харошого і злого поліцейського відна всякому і кроме раздраженія вже нічого не викликає. Хуйло ето тоже просьок і, відімо, надавал Медведєву подзатильніков. Медведєв обідєлся і пішов мінять правила дорожного двіженія. Тіатр абсурда в общем.

Барак Хусейнович на Хуйла вніманія не обращає і щас рішив поправить всі внєшнєполітичні ошибки, які він совершив із-за Хуйла. Включая Сірію і Іран. Хуйло обідився.

Істєричні воплі печальной лошаді Лаврова касатєльно ученій України й НАТО в Києві особого впечатлєнія нє проізвели. Україна совместно з воєнними 15 стран проводить ученія на Яворівському полігоні і болт ложила на Лаврова і на його хазяїна. Печальна лошадь обідєлась.

На ринку нєфті оживилися нєфтєаферісти і вчора ціна нєсколько возросла - 97,59 долл. за барель. Небайдужим громадянам, які інтєресуюцця вопросами ценообразованія на ринку нєфті, дід рекомендує замечатєльну статтю Джека, яку він вчора запостив на repka.club. Очінь образно і доходчиво.

Все, мушу бігти. Зберігаєм бодрий дух, держим калаки за Надю, помагаєм Арміі і слєдім, шоб віздє парядок був, нахуй! А не те, шо січас.

_________________
На вопрос "почему все антисемиты идиоты?"
был давно дан ответ - "а что, есть другие?"


Догори
  Тема: Re: СВИРИД ОПАНАСОВИЧ НА СТРАЖІ МІРОВОГО ПОРЯДКУ. repka.club
Цитувати виділене Додано: 16 вересня 2014, 08:32     Israel  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 13 лютого 2010, 18:20
Повідомлень: 17474
Звідки: (Дике Поле) / Iзраїль
"НАЖАЛЬ" VS. "НА ЖАЛЬ"
НАПИСАВ ДУБЧАК ОПУБЛІКОВАНО В БОЙОВЕ МОВОЗНАВСТВО ДРУК E-MAIL 15
ВЕР.
От я знаю точно, що багато хто не гребує писати вставну конструкцію «нажаль» разом, не замислюючись – а раптом шось не то. А воно не то, бо таке написання означає, що ви не володієте термінологією.

Щяс об’ясню. «Нажаль» – це насправді не те, що ви хочете сказати й висловити, а дієслово.

Суботнього дня в кімнаті на кріслі, розкривши газету й виваливши хвоста на стіл, сидить пітон Вадим. На кухні порається його жона, безперечно, ядовита зміючка Оленка. Зміючка Оленка класична українка, ну тобто гадюка звичайна, з Чернігівщини.

І от пітон, натрапивши в газеті на рубрику «Готуємо смачно» чи «О вкусной і здоровой піщє», раптом згадує. І гука: «Лєна, чуєш, Лєн!! А йдисьда!!». Зміючка Оленка, у якої шкварчить-кипить, одна рука закриває банки з помідорами, а друга бавить дитину, спочатку традиційно відгавкує: «Та шо ти хочеш там?! Нема мені коли, ще бігать до тебе, шо ти там придумав?!» – але потім, обтерши спітніле чоло й зліпивши нашвидкуруч дитині коника з тіста, таки приповзає в кімнату: «Ну шо вже?». А пітон і каже: «Слухай, Лєн, а помниш, ти колись готувала божественних жалених жаб? Ти згадай, як колись хлопці до мене приповзали, коли я дісер захистив, ще як нашого малого не було, то ти таких жаб із хом’яками подавала, шо еееех!» – «Та згадав, божечки, коли то було! Де я тобі зараз таких жаб візьму, то ж ми тоді на Десні в моїх батьків ще жили, то там тьотя Надя нам мішками їх возила, та і хом’яків де я тобі в Києві найду?». – «Ну нажаль, Лєн. Ну так шось захотілося. Ну пошукай десь. Ну давай з’їздимо в село до баби моєї, у Воропаївку, там копанка така хароша, жаби єсть. Нажалиш?» – і так пітон жалісливо на Оленку глянув, що та подумала: «А чо б молодість не згадати, і правда. Нажалю. Я ж раніше настоящщя багіня жалених страв була. Ще як Валєрка до мене ходив, казав, шо Лєна, я за твоїх жалених жаб піду втоплюся зараз, жить без них не можу! А я ж дурна була така, молода, влюбилась у цього чорнобрового інтелігента (зиркнула на Вадіка свого), хто ж знав, шо Валєрка потім у депутати, і вже оно весь Борзнянський район під ним ходе, а цей (знов зиркнула) сидить у своєму НДІ, і толку вже з тих брів, як оно зарплата наче в дворніка. Та ладно. Цей свій, рідний. І любила ж. Нажалю».

І поповзла зміючка Оленка в «Дари моря» по живих жаб. А потім ще на Пташиний ринок заповзе, купе пару хом’ячків, пожалить мужу. Бо битовуха вона, знаєте, затягує, але якщо любов у серці, то і жаб нажалиш, і «на жаль» окремо писатимеш.

_________________
На вопрос "почему все антисемиты идиоты?"
был давно дан ответ - "а что, есть другие?"


Догори
  Тема: Re: СВИРИД ОПАНАСОВИЧ НА СТРАЖІ МІРОВОГО ПОРЯДКУ. repka.club
Цитувати виділене Додано: 16 вересня 2014, 23:42     Israel  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 13 лютого 2010, 18:20
Повідомлень: 17474
Звідки: (Дике Поле) / Iзраїль
МУРЗІКНЬЮС
НАПИСАВ ВЧОНИЙ КІТ ОПУБЛІКОВАНО В МУРЗІКНЬЮС ДРУК E-MAIL 16
ВЕР.
Ну шо вам сказати, вівторок канєшно видався гаряченьким в плані новостєй, но про всьо по порядку.

День начався як обично із сводок з восточного фронту, на якому хуйлокупанти несмотря на перемир'я ведуть обстріли наших позицій і даже питаюцця іти в наступлєніє, якби намєкая на то, шо тої тєрріторії яку вони зараз контролюють їм малувато. Кстаті по непровіреним даним хуйлокупанти создали на окупірованих терріторіях воєнні комендатури, які перманєнтно проводять мобілізаціонні облави серед гражданського населення і даже об'явили про созданіє общих вооружонних сіл домбабве і луганди, шо по мнєнію вчоного кота є лишнім доказом курсу на ескалацію силового протистояння. Да і якийто високопоставлєний уєбан по хвамілії чи то Пургін чи Пургєн об'явив шо закони України їхній джамахєрії нє указ, тіпа "самі с усамі" ну тоїсть з хуями якими ефесбешники їх постоянно обкладають трєбуя рєзультата.

Да, самі главні собитія дня проходили у веховному шапіто, зутра під ВР начався громадянський перфоменс "Даєш люстрацію" який на протязі дня зібрав доволі потужну аудіторію, вчоний кіт ше раз хоче подякувать всім небайдужим громадянам хто долучився до цього процесу. Тут вчоний кіт зробить лірічєське отступлєніє для роз'яснення того шо собствєнно проізошло у шапіто по поводу прийняття законів "как нам сліть домбасс" і "як понять-простіть преступніків воєнних". Отже для тих хто в склєрозє нагадую, в рамках "протоколу менських подлєцов" Україна зобов'язалася надати особий статус окупірованним тєрріторіям і амністувати оплачєнцев пособніков хуйлокупантів под гарантії виведення войск хуйлостану з цих тєрріторій, тоїсть собствєнно це і єсть сікрєтний мирний план ПеПе для нашого востоку. Якшо дивицця чисто на внутріполітічєський аспєкт то наліцо попитка заключити сепаратний пакт про нєнападєніє із феодалами востока і максімальна явка комуноупирів і ригоаналів на засіданії якби тому подтвєрждєніє, хотя і тут без нагібона чи то пак наїбона не обійшлося чисто в традіціях нашого шапіто, тоїсть голосували максімально тайно і з порушенням регламенту, як той казав- свиня все болото найде, а президент внутріполітічєське гамно(свинська шутка). Якшо ж дивицця в геополітічєськом контєксті то Україна якби виконала взяті на себе обязатєльства по протоколу менських подлєцов і слідуючий хід за Хуйлостаном. До речі вчоний кіт із нетерпінням жде епічєського висєру, ну тоїсть заявлєнія мастєра оральной дефекації Лаврова по цьому поводу, бо щитає шо іменно од цього фактору залежить чи ПеПе підпише а чи покладе под сукно, ці скажем прямо зрадницькі закони написані под Хуйла діктовку. Ага, чуть не забув всім нагадати, шо целью Хуйлостану є якраз созданіє Новохуйлососії в составі восьми областей, а не якогото ерзацдомбабве з вічноголодним насєлєнієм і отсуствієм інфраструктури. Шото вчоний кіт отвльокся блять, но це усе по поводу волнєній у тирнеті під лозунгом "нас слілі і всьо пропало", нада буде якто на досугє скласти статістічєську таблицю з красочними графіками панікьорських сінусоїд по датах перфоменсів у шапіто і з обязатєльной прив'язкою до лунних циклів і пророцтв Нострдамуса і Глоби (астрологічна шутка).

Ага, несмотря на то шо комуняки і ригоанали після тайного голосування бистро розбіжалися із шапіто, під тиском небайдужих громадян(прийшлося даже палити шини і піздити несознатєльних мєнтів) був всьо таки прийнятий доленосний закон про очищення влади або ж люстрацію, хотя закон про створення бюро антікоррупціонного дєпутати провалили, но то таке, бо як раньше вже вчоний кіт писав принцип форміруванія бюро прописаний в законі зводить його ефектівність до нуля, возможно буде проект новий і лучче чим оця підйобка мняко кажучи.

Ну і гран прі у катєгорії "Мусорна люстрація" получають небайдужі громадяни які совєршили поїмку і коллєктівне запихання в мусорний контейнєр дєпутата ригоанала Журавського, який після недовгого перебування у вмєстіліщі отходів познав внєзапно дзен і рішив голосувати за люстрацію, кстаті його прикладу послєдовало ше дев'ять коллєг по фракції. По цьому поводу небайдужі громадяни виразили намір поставити під шапіто 450 персональних контейнєрів люстраціонних шоб забезпечити познаньє дзена для всіх бєз ісключєнія законодавців. А шо ініціатіва-заїбісь як той казав.

Війна іде, майдан гряде.

Будьмо уважні.

_________________
На вопрос "почему все антисемиты идиоты?"
был давно дан ответ - "а что, есть другие?"


Догори
  Тема: Re: СВИРИД ОПАНАСОВИЧ НА СТРАЖІ МІРОВОГО ПОРЯДКУ. repka.club
Цитувати виділене Додано: 17 вересня 2014, 09:39     Israel  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 13 лютого 2010, 18:20
Повідомлень: 17474
Звідки: (Дике Поле) / Iзраїль
НУ ШО, КОЗЛИ, - ШИПІВ ПУТІН...
НАПИСАВ ДОХТУР ЛІВСІ ОПУБЛІКОВАНО В ДІАГНОЗИ ДР. ЛІВСІ ДРУК E-MAIL 17
ВЕР.
- Ну шо, козли, - шипів Путін, грозно обводя взглядом міністров. - В казнє шаром покаті, нєфть дєшевєєт, крєдіти брать практічєскі нєгдє. Хто скаже, как ми до етого докатілісь?
Міністри красніли і отворачувалсь.
- Шо, нєт желающих? - поінтєрєсувався Путін. - Тогда буду називать пофамільно. Вот ти, Улюкаєв, міністр економічєского развітія. І гдє развітіє?
Улюкаєв нєрвно улибнувся і трясущимися руками сняв очки.
- Понімаєтє, Владімір Владіміровіч...
- Почєму сідя? - грозно прикрикнув Путін. - Отвєчать на вопрос надо стоя.
Улюкаєв вскочив на ноги, рєфлєкторно закривая руками пах.


- Понімаєтє, Владімір Владіміровіч, - злякано проізньос він. - Економіка у нас как би єсть, і даже, как би сказать, развіваєтся. В етом году наші комплєксні мєри по коррєктіровкє прівєлі к коррєктіровкє комплєксних мєр…
- Льоша, ти журналістов відіш? - ласково уточнив Путін. Улюкаєв отріцатєльно закивав головой і затрусився, як осіновий ліст.
- А камєру?
- Нікак нєт, Владімір Владіміровіч, - злякано пробормотав Улюкаєв, крєпко зажмурюясь.
- Так какого хєра я должен вислушивать ету хєрню? - поінтєрєсувався Путін, - Я тєбя конкрєтно спросіл: дєньгі гдє?
- Так вєдь… Владімір Владіміровіч… - лєпєтав Улюкаєв. - Вєдь ето… Как же…
- Шо - ето? - спросив Путін, доставая фамільний маузер. - Ну давай, скажі слово на букву "с".
- Я.. ето… - ще больше разнєрвнічався Улюкаєв, не отводя глаз от маузєра.
- Я тєбє помогу, - прєдложив Путін. - Санк…
- Нє надо, - взмолився Улюкаєв.
- Ці..
- Крізіс! - с облєгчєнієм закричав Улюкаєв. - Міровой економічєскій крізіс! Наше проізводство настолько стрємітєльно увєлічілось, шо європєйци і амєріканци фізічєскі не могуть за ним угнаться і воврємя всьо покупать. Потому склади завалєни товарами, в проізводство которих вложені огромні срєдства, і продать їх нікак не получається. Развє шо ми із стабфонда прокрєдітіруєм западні страни под гарантії, шо оні за еті крєдіти викуплять наш товар.
- От молодєц! - похвалив Путін, засовуя маузєр в нагрудний карман. - Умний, находчівий, умєєт бистро орієнтіроваться в стрессовой сітуації. Тєпєрь вопрос к тєбє, Мантуров, как к міністру торговлі. Почєму у нас на складах товаров в ізбиткє, но нє налажен сбит?
Мантуров злобно глянув на торжествующєго Улюкаєва і машинально поправив галстук.
- Дєло в том, Владімір Владіміровіч, шо, как отмєтіл уже мой коллєга, в западних странах бушуєт крізіс. Остається только восток. А там давно укрєпіл позіції Кітай, которого ні по колічєству, ні по качєству ми переплюнуть пока нє способни.
- А почєму же ми, нація Сталіна і Дзєржинського, нє способни пєрєплюнуть Кітай? - подозрітєльно прищурився Путін, мєдлєнно опуская руку в нагрудний карман. Мантуров нєрвно сглотнув.
- Так вєдь нє стояло такой задачі. Ми же спокойно сєбє збували наш ширпотрєб в страни СНГ і Європу, пока нє началі ету…
Мантуров вдруг осьокся і поблєднєл.
- Нє началі что? - Путін достав маузєр і прийнявся дємонстратівно заталкувать в нього патрони.
- Ету… Как її… - тупив Мантуров.
- Подсказать? - подмигнув Путін. - Вой-...
- Євроінтеграцію! - бистро проізньос Мантуров. - Хохли началі інтеграцію в ринок Євросоюза, і нам прішлось срочно вводіть комплєксні мєри. В рєзультатє ми потєряли ринки збита, шоб защитить наших проізводітєлєй. А компєнсіровать потєрю восточними ринками нє успєлі ввіду стрємітєльності і нєожиданності прєдатєльства укров.
- Красава! - обрадувався Путін. - Вот відіш, ясно, чьотко й понятно. І сразу всєм очєвідно, хто віноват і кого за ето хєрачіть. А хєрачіть ми будєм господіна Лаврова.
- Как Лаврова? - поблєднєл тот, осторожно вставая со стула. - Почєму снова Лаврова? Шо вам сдєлал Лавров нє так?
- Хохлов проморгал, Європу проморгал, за новиє ринкі сбита не договорився. Шо ж тєбя, за таке по головкє погладіть?
- Так а шо я могу? - возмутився Лавров. - Єслі я єй звоню, мол, Ангєла, как же це так? Ми же просто загньомся в такіх условіях, нє видєржим економічєскі.
- А она?
- А она трєбуєт, шоб я больше нє бєспокоїл, пока ми нє убєрьом с України наші…
Лавров запнувся і отчаянно забєгав глазками в поісках поддєржки. Міністри разглядували його з кривой ухмилкой. Коє хто ухитрився даже нєзамєтно помахать на прощаньє.
- І шо ми должни убрать? - поінтєрєсовався Путін.
- Ну етіх, как їх… Кієвску хунту? - с надєждой спросив Лавров.
- Вторая попитка, - вєлікодушно розрішив Путін, снімая маузєр с прєдохранітєля.
- Чєрноморскій флот? - Лавров покраснів і вспотєл от волнєнія.
- Наконєц послєдня попитка, - прєдупрєдив Путін, взводя курок.
- Інвєстіції! Мєркєль сказала, шо ми должи вивєсті с України наші інвєстіції, а не клянчить як бєдні родствєнніки, шо совєршенно нєподобаєт вєлікой странє, - випалив Лавров і украдкой показав показав офігєвшему Сілуанову срєдній палець.
- Старий конь бороди нє іспортіт, не подкачав, - отмєтіл Путін. - Сілуанов, шо у нас с інвєстіціями?
- Сплошная дінаміка. Огромниє сумми інвєстіцій западних інвєсторов єжеднєвно бороздят простори мірових фінансових ринков во всєх направлєніях…
- Бліже к тємє, - потрєбував Путін. - Гдє еті самиє сумми, почєму їх в бюджетє нєт?
- Соврємєнниє градообразующі прєдпріятія образовивают новиє города… - судорожно размишляв Сілуанов, оглядуясь в поісках подсказкі. - Западні капітали капіталізіруются в трастових фондах…
- У тєбя пять сєкунд на нормальний отвєт, - замєтіл Путін, тщатєльно прицеліваясь Сілуанову мєжду глаз.
- Давайтє я подскажу, - рєшитєльно прєдложив Шойгу. - Наші інвєстіції в Українє сгорєлі во врємя путча. Потому шо ми вкладивалі в індустріальниє рєгіони Донбасса, а кієвскіє каратєлі, бандеровци і правосєкі прі помощі ряда дівєрсій унічтожилі інфраструктуру рєгіона в качєствє гєноцида русскоязичних граждан. І потому, Владімір Владіміровіч, лічно ви нам єщо в Криму обєщалі как мінімум двадцать трілліонов рублєй на армію.
- А рєпа нє трєснєт? Вон, лоснітся уже, - спитав Путін. Шойгу отріцатєльно замотав головой і улибнувся.
- То єсть, получаєтся, я пообєщал дєньгі, которих нєт в казнє, потому шо у армії нєдостаточно срєдств, чтоби защітіть наші інвєстіції в Українє, возврат которих наполніл би казну і позволіл крєдітовать западні страни во врємя їхнєго крізіса, шоб оні моглі покупать наші товари і такім образом стрємітєльно развівалась економіка? - рєзюміровав Путін. Міністри дружно закивали головами в знак согласія.
- Так кто же во всьом віноват, я ілі укри? - не поняв Путін.
- Прікольно било би устроїть онлайн-голосованіє в фейсбукє по етому вопросу, - подав голос Мєдвєдєв, на мінутку отриваясь от тєлєфона. - Только укров надо сразу забаніть, а то снова накрутят счотчік…
- Діма, ти у нас прєдсєдатєль? От і попрєдсєдай, - разозлився Путін. - І нє мєнєє трідцаті раз. І подумай как слєдуєт впрєдь, прєждє чєм откривать рот.
- А шо я такого сказал? - обідився Мєдвєдєв, нєохотно пряча тєлєфон і присідая на корточки.
- А какоє тут может бить голосованіє? Єслі дєнєг на армію нєт - віноват Путін. А єслі єсть - то укропи, - раз'яснив Шойгу. - Потому шо без дєнєг смисла нєт воювать, а воювать надо так, шоб било за шо. Так как, Владімір Владіміровіч, ми сєгодня іспользуєм маузєр по назначєнію ілі чуток подождьом?
- То єсть ти шо сєйчас прєдлагаєш, не поняв? - вскипів Путін.
- А ви шо нам прєдлагаєтє, із-за брєдових ідєй о вєлікой імпєрії просрать і дєньги, і годи кар'єрного роста? - спросив Шойгу в отвєт.
- Уніженія тєрпєть, побої, - подтянувся Лавров.
- Без помощі НАСА нам лунних баз нє відать, - добавив Рогозін.
- Економіка не развивається із-за санкцій - осмєлєл Улюкаєв.
- Торговля встала із-за войни, - поддєржав Мантуров.
- Рублю практічєскі піздєц, - признався Сілуанов.
- Криму тоже, - сообщив міністр по дєлам Крима Савєльєв.
- А Кадиров в связі с собитіямі в Українє просіт удвоїть єму калим, - передав міністр по дєлам Сєвєрного Кавказа Кузнєцов.
- А кітайци передають пламєнний прівєт, настаюя на словє пламєнний, - наябєднічав міністр по развітію дальнєго востока Галушка.
- А я вообщє не врублюсь, зачєм нужна моя должность, - пожав плєчами просто міністр Абизов.
- А поліцаї бесплатно нас по любому не защитять, - злякався міністр внутрєнніх дєл Колокольцев.
- А мнє із-за санкцій отказалісь продать айфон 6 плюс, - поділився наболєвшім Мєдвєдєв.
- Ну і чєго ви добілісь своєй глупой войной? - іронічєскі подитожив Шойгу. - І шо тєпєрь будєм дєлать? Могу подсказать.
Путін удівльонно разглядував міністров, імітіруя бурну работу мислі.
- Я найду дєньгі, обєщаю, - вдруг жалобно взмолився він. - Вон мнє Янукович должен трі ярда как мінімум, у Лукашенкі тоже можна шось натрусить. Назарбаєв сидить на нєфті, может і подєліться… Только нє надо із маузєра... мєня….
- Ну, нєдєльку, думаю, подождьом, - согласився Шойгу.
- І рукі нє смєть распускать впрєдь, - строго прєдупрєдив Лавров.
Міністри поднялись і вийшли, оставів Путіна одного...
404

_________________
На вопрос "почему все антисемиты идиоты?"
был давно дан ответ - "а что, есть другие?"


Догори
  Тема: Re: СВИРИД ОПАНАСОВИЧ НА СТРАЖІ МІРОВОГО ПОРЯДКУ. repka.club
Цитувати виділене Додано: 18 вересня 2014, 23:36     Israel  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 13 лютого 2010, 18:20
Повідомлень: 17474
Звідки: (Дике Поле) / Iзраїль
БОЙОВИЙ ПІ
НАПИСАВ ВІТАЛІЙ ЧЕПІНОГА ОПУБЛІКОВАНО В ДОСЛІДНИК ЧЕПІНОГА ДРУК E-MAIL 18
ВЕР.
ТСН розказало, що Олег Ляшко сначала їде на автобусі (в целях конспірації), а потом пересідає на новий Мерседес, як вже ніхто не бачить... Насправді, все це нагла лож. Просто, мерс робився по індивідуальному заказу і в нього, по ошибці замість програми навігації,

заложили передвиборчу програму самого Ляшка... То він, як під’їжджає до парламенту, починає орать: "Хенде-хох! Туніядці прокляті, уроди довбані, яка перерва нахуй? Перерізать би вам всім горло, казли... Що ви для народу простого зробили? На вилах вас винести всіх одсюда"... В общим, секретаріат ВР попросив близько до Ради не під’їжджать, бо депутати сильно пугаються (один даже, з переляку вискочив, у вікно з другого поверху, і вивихнув ногу)... Пробувало ремонтіроватьі внести якусь корекцію в програму, так стало ше хуже. Бо Мерс десь скачав передвиборчу програму Олега ще з президентських виборів і тепер хоче вернуть Крим.. Раз прокинулись, а Мерса нема. Шукали-шукали, а потом піймали аж під Перекопом... В бур’яні ховався... Тупі німці не розуміють, що програма до реального життя не має жодного відношення...

-- Додано 18 вересня 2014, 23:37 --

Зображення

_________________
На вопрос "почему все антисемиты идиоты?"
был давно дан ответ - "а что, есть другие?"


Догори
  Тема: Re: СВИРИД ОПАНАСОВИЧ НА СТРАЖІ МІРОВОГО ПОРЯДКУ. repka.club
Цитувати виділене Додано: 19 вересня 2014, 00:08     Israel  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 13 лютого 2010, 18:20
Повідомлень: 17474
Звідки: (Дике Поле) / Iзраїль
МУРЗІКНЬЮС
НАПИСАВ ВЧОНИЙ КІТ ОПУБЛІКОВАНО В МУРЗІКНЬЮС ДРУК E-MAIL

18
ВЕР.
Ну шо вам сказати, четвер це при любих розкладах майже всігда концерт, но про всьо по порядку.

День начався як водицця зі сводок з восточного фронту шо оплачєнці і хуйлоокупанти зовсім не успокоїлися вслєдствії прийняття верховним шапіто нібито нужних ім законів, а даже наоборот актівізірували наступатєльні операції на різних участках фронту, шо тільки лишній раз показує настоящу ціну всяких договорьонностєй з Хуйлом та його підхуйликами. Вчоному коту кажецця шо вся ця ріторіка про необхідність мирного діалогу з хуйлоокупантами це шлях в нікуда, тоїсть до третьої світової війни, потомушо аналогічна хуйня вже в історії була, коли одного йобнутого фюрера з його німецькоязичними фольксдойчами, тодішні євроафєрісти питалися загодувати чужими землями, думали блять шо вдавицця, наївні. Як той казав скільки вовка не годуй, а він усе хуйлом дивицця(народна мудрість).

Саме главне шоу дня канєшно відбулося в Гамериці де наш президент ПеПе після успішного виступлєнія в канадському сенаті, ісполнив у конгрессі незабиваєму ораторську програму під условним названієм "Цивілізація в опасностє, допоможіть остановить Хуйла, бо вже пиздець крадецця з усмішкою хижой". Сказать шо речь ПеПе мала бєшений успєх це не сказать нічо, гамериканські конгресмени чуть не плакали від умілєнья і влаштовували овації настоя, іногда коту казалося шо будь наш президент гамериканським громадянином то міг би стати їхнім президентом пошті не напрягаясь . Вчоний кіт канєшно аплодує стоячи на задніх лапах такому внєшнєполітічєському успєху Порошенка, но разом з небайдужими громадянами інтересуєцця коли ж блять ясне сонечко наш президент зверне увагу на народ вкраїнський і скаже вже йому хочаби двійко теплих слів на початок, одне - коли люстрація почнецця і друге - чим ми взимку грітись будемо?

Да, ше непогану партітуру розіграли сьогодні євроафєрісти саначала Рада Європи прийняла резолюцію з вимогою до Хуйлостану вивести хуйлоокупантів із домбабве а потім ше Європарламент підкинув трохи ніштяків у виді свіжих санкцій протів агрессора. Возможно даже це такий собі демарш в отвєт на необдуману заяву Хуйла, шо він за два дні може заїхати на танках у столиці стран членів європейського союзу, по цьому поводу в тирнеті появилася інфа, шо на Хуйла обідилась його любовниця Аліна в яку по слухам, він не заїжжає уже третій місяць(еротічна шутка).

Ага, внєзапно нагадав про себе хвейсбук-міністр Аваков (непройшлоблятьіпівроку) проектом реформування міліції в поліцію, вчоний кіт канєшно за реформи особенно у сфері МВС но хоче нагадать усім шо зміна вивіски суті не міняє, тоїсть якшо на заборі за яким лежать сирі дрова стерти слово "хуй", а вмісто нього написати "справедливість" дрова сухішими не стануть і все одно горіть не будуть, якби нам блять цього не хотілось(дубова шутка).

До речі, нагадав про себе і команданте Ярош доволі рєзкою заявою по смислу, "якшо ПеПе не остановицця в своїй політиці умиротворення сіпаратіздів то країна скоро буде мати і президента нового і головнокомандувача, якшо не вірите спитайтесь Лєгитімича", вчоний кіт канєшно аплодує такій сміливості очільника ПС но хоче всьо таки хоче зауважить, шо всякі ультіматуми без послєдующої драки втрачають воспітатєльне значєніє і з часом перестають сприйматися серйозно(не шутка).

Ну і гран-прі в катєгорії "Антікоммуністічєський стартап", получають небайдужі громадяни Харкова, які мало того шо регулярно їбашать кувалдами комуняцьких ідолів по місту, шо Гєпа з Допою вже не вспівають їх вчасно реставрірувать, так ше почті спонтанно розігнали шабаш коммуністичний в центрі. Вчоний кіт щитає, шо якшо так дальше піде то хуйловатніки із Харкова почнуть самі тікати на духовну родіну, а небайдужі громадяни їм зібрать багаж поможуть і даже підсадять в поїзд чемно, бо ми народ широкий і гостинний.))

Війна іде, майдан гряде.

Будьмо уважні.

-- Додано 19 вересня 2014, 00:16 --

451
КОТИ СПІШАТЬ НА ПОМОЩ
НАПИСАВ КЛЄР ЗАХАРОВНА ОПУБЛІКОВАНО В БАЙКІ ЗІ СКЛЄПУ ДРУК E-MAIL 18
ВЕР.
Єсть у мене роцтвіннік... Бгг... уже тищупіцот разів начинала писати пости про когось із близьких, шоб нє указивать стєпєні родства, бо сразу посипеця на голову "как ти магла?", "ніфігасє жариш, ще й матами фігурісто приправляєш", "нє ти брешеш, бо то не ти пишеш")))

Ітак, єсть у мене роцтвіннік, дядька відний, тріждижонатий в прошлом і в настоящєм не помишляє уже вчетверте наступать на ті самі граблі. Нуачо, їсти вміє готувати, хата отдєльна - сам вистроїв, закрутки теж сам робить - кароч - вміє всьо, шо баба робить. Так і каже: нахєр вона тут нужна, буде мені вказувати коли спать лягати, коли вставати і маячіть перед глазами туди-сюди. Я тіко свисну - так до мене очірідь разнообразних баб разних возрастов і мастєй вистроїця. І блондінок і брунеток... Ну чисто-мужська заскарузла годами псіхологія і його вже не переубідить.

так ось. Живность він всігда любив, собачкі, кошечькі, хамічкі, морська свинка даже була, - завжди водились і якось так сталося, шо пригрів він до того всього помоєчне кошенятко. Пішов викидать сміття, а воно з смітника за ним побігло. Забігає в хату і вже само оприділилось сразу, шо воно в нього живе і вопше давно жило. Бо чотко вгадало расположеніє кімнат, вроді як 100 років там жило.

У кошенятка оказався чи то глазік з бельмом, чи хто вибив - історія умалчіваєт. Виросло те кошеня в красіву 3-х цвєтну кошку, но з одним глазіком. І начала та кошка ловить крисаків і таскать всьо впрок в дом - похвастатись хазяїну. Притаще через форточку на кухні і кладе йому на подушку. Прінєсла, мол, кушай, дарагой, раз баби нєту. Ухажувала за ним страшно. Муркотлива і ніжна кицічка така.

Назвав він її теж ніжно - Маняша.

Маняша крєпчала на глазах і нагуляла пару кошенят, які виросли в мужніх полосатих двортер"єрскіх котяр і получили клички Барсік І, Барсік ІІ, Барсік ІІІ і так далі.

Так вони і жили. Роцтвіннік і коти. Тільки вже не одна Маняша таскала йому крис і мишей, а всі гуртом. Він сердився, бурчав, але охоту котам до охоти не відбивав. Всігда хвалив за здобич. Криси і миші в родича давно кончились і приходилось котам виходити на охоту в інші господарства.

Одного разу, родич захворів. Та так сильно захворів, що впав знесилено і проспав півтора суток. нуахулє? помогти і подивитись, що він хворий нікому. Коти тутже заходились його спасати, тоїсть підкармлювати. Бачуть, шо чолов"яга лежить, не їсть, но дихає, значить живий і його треба годувати, щоб на ноги поставити...

Просипається він значить, тільки очі відкрив і його взору постала жутчайша картіна! Вся хата в пір"ї, кругом криси, миші, кровіща, воніща, бо вони мало того, шо натаскали то всьо, но також і їли здобич... Бля... аж за голову схватився. Котячий пір горой, шо називаєця.

Дєлать нєчєго - нада рєзко виздоравлювати, щоб це всьо прибрать, бо в цьом зловонії не похворієш.

Отак коти вилічили самотнього чоловіка.

_________________
На вопрос "почему все антисемиты идиоты?"
был давно дан ответ - "а что, есть другие?"


Догори
  Тема: Re: СВИРИД ОПАНАСОВИЧ НА СТРАЖІ МІРОВОГО ПОРЯДКУ. repka.club
Цитувати виділене Додано: 19 вересня 2014, 10:18     Israel  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 13 лютого 2010, 18:20
Повідомлень: 17474
Звідки: (Дике Поле) / Iзраїль
ОБЗОР МІРОВИХ НОВОСТЄЙ. 19.09.2014
НАПИСАВ ДІД СВИРИД ОПУБЛІКОВАНО В ДІД СВИРИД НА СТРАЖІ МІРОВОГО ПОРЯДКУ ДРУК E-MAIL 19
ВЕР.
Доброго ранку, друзі! Надворі в нас п'ятниця, яка наочно демонструє, шо трудні времена не можуть тривати вічно, рано чи пізно приходить час відпочинку. Дід настоятєльно рекомендує небайдужим громадянам провести вихідні на свіжому повітрі, в колі сім'ї, займаючись спортом і роблячи різні корисні та приємні справи. А пока заварюйте собі свій звичний ранковий кохве ілі чай та вмощуйтеся зручненько коло ваших комп'ютерних екранов. Начньом.В ділі бойовоі красуні Наді Савченко та у справах решти полонених Мордором наших мужніх громадян прогресу пока не наблюдаєцця, шо не має вводить нікого в заблуждєніє, бо цей вопрос аж ніяк не знятий з порядку денного. Нєбезізвесне Хуйло, нєосмотрітєльно захопивши плєнних, відімо і сам не знає, як викручуватися з цієї історіі.Появилися конспірологічні тєорії, шо якоби Хуйло хоче іспользувать Савченко для пропихування в парламент Юлі з її "Батьківщиною" і з цією метою Надю поставили во главе Юліного списку, щоб додати їй голосів небайдужих громадян. Бо существує мнєніє, шо Юля - креатура Хуйла і на неї він робить ставку в політічеськой борьбе. Дід ставиться до цієї теорії з іронією, нєсмотря на те, шо виглядає вона любопитно. Во-первих, потому, шо присутствіє Савченко в списку "Батьківщини" популярності цій партіі не додасть, електорат Юлі стабілєн, січас нєзначітєлєн і в парламент она по всій відімості й так попаде. Но ключової ролі грать там не зможе. Во-вторих, Юля така дама, що й сама могла догадаться іспользувать для свого піару Надю Савченко, за долею якоі з тривогою наблюдає вся Україна. Хуйло нєсомнєнно рано чи пізно буде винуждєн випустити Надю, но по совсєм іним причинам. І скоріше за все, в рамках пакетних договорьонностєй, в обмін на амністію тірарістов. Но ето вряд лі случиться до 1 листопада, а вибори, як ми пам'ятаємо, 26 жовтня. В любом случаі, держим за Надю і за всіх полонених кулаки і пам'ятаємо, що звільнення бранців з бусурманської неволі всігда було святим обов'язком козаків та їхніх гетьманів.А шо наш гетьман Порошенко? А гетьман Порошенко вчора став центральною фігурою такого світового перформансу, шо йому січас завідують лідєри всіх без ісключенія країн світу. Дід думає, шо даже Хуйло, наблюдая за феєричним виступом Пороха в Конгресі США та особенно за реакцією конгресменів, грусно думав: "Ех, мнє би так...". - Тобі так не буде, каже дід. Бо ти Хуйло. Тебе й так уже прославили на весь світ хітом "ла-ла-ла-ла" і хватить з тебе. Усохні, тля.Вертаючись на Капітолій, дід отмічає, шо наш Порох вдруг став об'єдінітєльним фактором для республіканців і дємократов, які обично сруться між собою, а вчора, слухаючи виступ Пороха, в єдіном пориве схоплювалися з місць і неістово аплодували його промові в особенно удачних і ярких місцях. І діло тут даже не в ораторском іскустве Пороха, хотя нада отмітить, шо виступав він жваво й бадьоро - шо значить школа Майдану!. Но і в тому, шо Конгрес наочно продємонстрірував - любі закони на підтримку України прийматимуться американськими законодатєлями без особих затруднєній. Помагати Україні - модно, круто, а также сприяє росту політичних рейтінгов. І не лише у США, а і в цілому цивілізованому світі, для якого США виступають дороговказом.Про практичні договорьонності преса сообщає нам достаточно в общих чертах. Шо нєудівітєльно. Бо єсть вещі, про які політіки розказувать народу стісняються. Так, у США і в демократичному світі можна відкрито говорить про фінансову підтримку та про надання гуманітарної допомоги. Но про поставки оружія громко говорить не прийнято, бо паціфістський в масі своїй ізбіратєль етого нє поймйот і начне задавать вопроси. Однако, це не означає, шо уряди країн Запада не занімаються поставками оружія.Дід подозреває, шо американці, яким ізвесно состояніє наших збройних сил, а также збройних сил Росії, понімають, шо остановить Хуйла сухпайками і медичними пакетами сложно. Хароше современне оружіє, бронєтєхніка, безпілотники, вертольоти намного ефектівнєє. США мають унікальний досвід точечних ювелірних операцій у великих городах, зокрема в Багдаді. Де за коротке врем'я удавалося очищати від тірарістов цілі квартали, і при цьому не страдало мирне насєлєніє та і американські солдати подвергалися мінімальному риску. Гуманізм американців, а также грамотна тактіка призводили до того, шо даже серед тірарістів жертви були мінімальні - в большинстве свойом їх брали в плєн і отправляли отдихать у Абу-Грейб. Колись, єслі буде врем'я, дід дєтальнєє опише тактіку американців в Багдаді і які при цьому застосовувалися средства. Бо нє ісключено, шо нашій Арміі доведеться застосувати цей опит в Донецьку, Луганську та прочих городах, які пока шо в руках окупантов. В американців, кстаті, послє Ірака осталося дофіга ненужної їм січас техніки. Тих же бронірованих Хаммеров з крупнокаліберними турелями. Нам таке тоже нада.Дід з удовлєтворенієм отмічає, шо наші совмесно з Западом научилися грамотно троллить Хуйла і шо Хуйлу особенно обідно - його же средствами. В разгар американського візиту Пороха, коли тема войни з Хуйлом в центрі уваги всього світу, німецька Зюйддойче цайтунг внєзапно вивалила статтю, в якій розказується, шо Хуйло хвалився за два дні взяти Вільнюс, Таллін, Ригу, Варшаву і зачемто Бухарест. Об етом якоби Хуйло сказав Пороху, а Порох якоби переказав Баррозу. Хуйло в нєкотором замешатєльстве резко отріцає, а Порох з Баррозу включили дурачка. А шо хотів получить Хуйло, коли на голубом глазу брехав, шо його солдат нема в Криму, нема на Донбасі. От і мірові лідєри мають повне моральне право казать всьо шо угодно, приписувать Хуйлу любі слова і вираженія, а потом отріцать і утверждать, шо они такого не казали. А ти Хуйло викручуйся. Тобі всьо равно вже ніхто не вірить. І вообще - усохні, тля, коли серйозні люди роблять серйозну політику.Дід, впрочем, дєлає політтехнологам, єслі це они запустили мульку про хвалькуватого Хуйла, замеченіє - географію синки, вчіть і читайте мірові та регіональні новості. Вместо Бухареста нада було казать про Будапешт. Бо Вітя Орбан, которий работає в Угорщині прем'єром, слішком много сєбе позволяє. А от єслі би Хуйлу приписати угрозу за два дня взять Будапешт, от тут би мадяри дуже всполошилися. Мадяри прекрасно помнять Красну Армію в Будапешті у 1945 році і особенно в 1956. Тут би даже Віті Орбану прийшлося напрячься, бо небайдужі громадяни Угорщини задали йому много разних неприятних вопросов, касающихся дєнєг Газпрома, Сургутнєфті і прочих дистриб'юторов хуйлостанських взяток.Хотя, то обстоятєльство, шо Хуйло говорив про Бухарест, а не про Будапешт якраз і убіждає діда, шо ето не мулька і не утка - Хуйло дійствітєльно це казав. Бухарест, як це не удівітєльно, веде себе послєдоватєльно і проукраїнськи. Не забуваємо, шо іменно румунський парламент першим серед парламентів країн ЄС ратифікував Угоду про асоціацію. От Хуйло і обідився на румунів. А на хуйлососа Орбана не обідився, тому Будапешту і не угрожав. Такі діла. Но всьо же вброс інформаціі про біснуватого захватчика європейських столиць пройшов прекрасно - дід даволєн.Кроме того, вброс пройшов як нікагда воврем'я, коли нада було приймати резолюцію Європейського парламенту. Возможно тому євродіпутати були столь радикальними. В тій резолюції много вкусних положень, советую почитать. При цьому дід нагадує, шо резолюціі ЄП є дороговказуючими для Європейської Комісіі, котора об'язана в своїх діях керуватися мнєнієм парламентарів.Велика Британія, яка в послєднє врем'я нєсколько випала із захватующої гри "В'єбі Хуйла побольнєє" бо була занята шотландським референдумом, січас може вздохнуть свободнєє і занять свойо место среді атакующій форвардов. Дід ожидає від британців іскромйотной ігри і реалізаціі гольових моментов.Нафта, послє нєкоторого нєрешітєльного раздумія, опять понємногу начала дєшеветь і січас составляє 97,64 доллара за барель. В Хуйлостанє, в связі с фінансовими затруднєніями, розкупорили нєкоторі кубишки - актівно іспользуються средства пенсіонного фонда, а также стабілізаціонного фонда РФ. Це харашо - ізлішек дєнєг в Хуйла вредіт дєлу міра і стабільності на планєтє. Дід надіється, шо нєдальок тот час, коли в обзорах мірових новостєй ми будемо стежити не лише за динамікою цін на нафту, но і начнем потроху стежити за цінами на золото. Єслі обозначиться заметна тенденція до здешевлення золота, значить Хуйлу прийшлося розкупорити останню кубишку - золотий запас. Вніматєльно наблюдаєм.Комнатна собачка Хуйла Діімка Медведєв учора публічно признався, шо планірованіє трьохлєтнєго бюджета осложнєно международними санкціями. - Ну а шо ж ти хотів? - питає дід. Хотів за "кримнаш" талони на усілєнноє пітаніє? Дімка тяжко вздохнув і пішов гратися в дистанціонно управляємі ігрушки - "посетил подмосковный полигон в Красноармейске, где ознакомился с отечественными образцами роботизированных комплексов". Ну діти, чесне слово...Подводя ітоги дід скаже, шо в общем і целом ситуація в світі розвивається в позитивному для України руслі, Порох грамотно дєйствує на міжнародній арені, нада признать, шо він тут маладєц. Но дід шото не помічає такой же успешной дєятєльності на внутрішньоукраїнській арені. З часу позорного бегства Януковича пройшло вже сім місяців. Де реформи? Де хотя би начало реформ? Петре, хароший ти парень, но пойми одну просту вещ - Запад пока нам ще помагає, бо вражений мужністю і героїзмом украінців, які билися і б'ються за понятні цивілізованому світу цінності. Но єслі Запад не побачить реальних зрушень, його ентузіазм іссякне і ми останемся з Хуйлом один на один.Тому січас ти просто об'язан нємедлєнно братися до діла уже в своєму дворі. Не нада ждать виборів. Перше і саме важне - дайте легше дихать малому і середньому бізнесу. Це той сегмент економіки, який нагодує людей, створить міцний економічний каркас держави. Уберіть к чортовій матері усі оті провіряющі паразитичні структури, які просто ходять і збирають взятки. Фінансово обезкровлюючи бізнеси.Визови до себе Яценюка і подумайте як швиденько перекроїти систему налогообложенія, шоб вони стимулювали ділову активність, а не душили її. Дідові тут многі небайдужі гражданє жаліються, шо єслі з 1 січня 2015 року вступить в силу норма про спецрахунки по ПДВ, то основна маса бізнесу втече в тінь. Ви ж, хлопці, бізнесмени, самі мали б понімать, шо й до чого. В общем, розберіться з цими вопросами і доложіть громадянам, шо плануєте робити і як підвищувати інвестіціонну прівлєкатєльность України. Бо дід тут злорадствує по поводу оттока іностранного капітала з Хуйлостана, но притока його в економіку України тоже не наблюдає.В етой связі продаю ідєю. Вірніше - дарю. Ти, Петре, оце по світах їздиш, з усякими лідєрами багатих стран розмовляєш, договорись із ними, шоб скинулися грошенятами на одну просту справу - створіть там тесь при уряді Страховий інвестіціонний фонд. Який би страхував іностранні інвестіції. От, скажем, захоче якийсь німецький автопроізводітєль перевести виробництво з Росії в Україну. Фольксваген там, ілі Мерседес. Но боїться, шоб не пропали капіталовложенія. То на то є Страховий фонд - німець оформляє страховку і начина спокойно робить. У такий фонд много грошей не нада і він гарантуватиме приток в Украіну в десять разів більше капіталів, ніж буде в тому фонді. Єслі ви з Яценюком соберете у той фонд 5 міліардів долларів, то приток інвестицій може бути більше 50 міліардів. Ви ж самі знаєте, як бізнес любить стабільность і надьожность. А управляти тим фондом можна назначить представників тих стран, які скинулися дєньгами, шоб потом ніхто не розказував, шо ви там оті гроші крадете.Робіть шось з міліцією і судами, бо ето нєвиносімо. Єслі після Майдана ГАІшніки ще якийсь час боялися брать взятки, то тепер уже не стісняються. То ж е саме проісходить і в других корумпіруваних сферах. Дєйствуйтє, хлопці, бо чим далі, тим менше у вас буде кредиту народної довіри. Не розтринькайте його бездарно, як розтринькав отой тихий дурачок Ющенко.І основна увага - Армія. Дід понімає, шо сфера ця таємна, всього розказувать не можна, но реформ у воєнній сфері ми тоже не наблюдаємо. А нам же ще воювати предстоїть. І перемагати.В общем так, Петре, вертаєшся з Америки, і сразу до роботи. Сразу. Та не забувай людям розказувать, шо і як ти робиш, які реформи проводиш, шо де зробив, а шо і чому не получається. Народ пойме і допоможе. І дід тоже вздохне облєгчоннєє, та перестане посматрювать в угол, де зачаївся таінственно мерцая чарівний лом.Ну а ми, друзі, зберігаємо бадьорий бойовий дух, держим кулаки за Надю, всячеськи допомагаємо Арміі і читаєм repka.club.І слєдім, шоб віздє парадок був, нахуй! А не те, шо січас.
====================================================================================
====================================================================================
====================================================================================

-- Додано 19 вересня 2014, 10:22 --

ВЛАДІМІР ВЛАДІМІРОВІЧ, ПОЗДРАВЛЯЮ!
НАПИСАВ ДОХТУР ЛІВСІ ОПУБЛІКОВАНО В ДІАГНОЗИ ДР. ЛІВСІ ДРУК E-MAIL 19
ВЕР.
- Владімір Владіміровіч, поздравляю! Ми побєділі, - бодро сообщив радостний Кісєльов, входя в комнату з заштореними окнами. Небритий Путін с трудом отвльокся от начатой бутилки водки і вирячив на Кісєльова мутниє риб'ї глаза.
- Россія в центрє вніманія всєго міра, - продолжав Кісєльов, заісківающе улибаясь. - Амєріканскій сєнат аплодіровал стоя нє мєнєє пятнадцаті раз, когда Порошенко упомінал ваше ім'я. А міровая пресса… Ви уже просматрювали заголовкі пєрвих страніц?


- Володя, ти знаєш цього дибіла? - поінтєрєсовався Цзіньпін, з інтєрєсом рассматрюя Кісєльова.
- Когда-то знал, - согласився Путін, бистрим ударом об стол прєвращая бутилку в розочку. - А щас його і родная мать не узнаєт.
Кісєльов іспуганно закричав і бросілся тікать. Путін мєтнув розочку йому вслєд. В корідорє послишался здавлєнний зойк.
- Навикі нє пропьйош, - замітив Путін, доставая нову бутилку. - Так шо я хотєл сказать тєбє, Цзіня. Понімаєш, мєня тут дєржат за ідіота. Колять успокоїтєльні, подтирають слину дєтскім слюнявчиком. А по ночам наряжають в смірітєльную рубашку, шоб в пріпадкє буйства я не нажав на ядєрну кнопку… Ти би так смог?
- А у нас за коррупцію расстрєлять могут. У мєня нє то, шо дворца, даже яхти прілічной нєт, - пожалувався Цзіньпін. - Да ти пєй, не стєсняйся.
Путін хлєбнув з горла і протянув бутилку Цзіньпіну.
- Нє-нє, я за рульом, - замахав руками Цзіньпін.
- Ти мєня уважаєш? - спросив Путін і задумався. - Інтєрєсно, мєня хоть кто-то щас уважаєт? Даже папуаси називають нє іначє, как містер Хуйло. Докатілся…
Путін снова сдєлав большой глоток.
- От банковскіх сістєм отключают, рубль хотят сдєлать нєконвєртіруємим. Наш, Цзіня, ісконно россійскій рубль! Да я за нєго любого Обаму в ядєрну пиль…
- Погоді, Володя, зачєм? - успокаював Цзіньпін. - Будєш проводіть платєжи через наші банки. А от рубля можно в прінціпе отказаться в пользу юаня.
- Юань… - хіхікнув Путін. - Ю-ань. Ю-ань. Піз-дєц…
І рассмєялся, распльоскуя водку.
- А шо нє так? - удівілся Цзіньпін. - Надьожна валюта, стабільний курс, огромне колічєство пользоватєлєй. І потом, єго точно не покроють санкціями.
- А нєфть, - снова впав в депресію Путін. - Ти відєл цени на нєфть? Оні же їх спєціально обвалюють, шоб мєня разоріть.
- А ти їм нє продавай, раз оні такі подлі, - увєщєвал Цзіньпін. - Ми всьо купім долларов по 50 за баррель. Прічом платіть будєм юанями, шоб отказаться от доллара і угробіть амєріканскую економіку. І вам будєт прощє отойті от от рубля…
- Владімір Владіміровіч, ето внєшнєполітічєскій успєх, нєсомнєнний! - вбєжал в комнату сіяющий Лавров. - Тєлєфони просто разриваються, всє хотят с вамі поговоріть. Я, конєшно, отвєчаю, шо ви в Монголії налажуєтє новиє ринкі сбита. Но оні ржут, нє вєрят. Так шо надо би как-то…
- Єщо одной бутилкє піздєц, - констатірував Путін, дєлая нову розочку. Лавров поблєднєл і вискочив за двєрь. Путін кинув розочку в корідор і с удовлєтворєнієм прислушався до тіхого старчєского стона.
- Кругом одні труси і жополізи, - пожалувався Путін. - Нікому нєльзя довєрять…
- Мнє можно, - прєдложив Цзіньпін. - Ми плохого нє пожелаєм, только хорошеє: нєфть, газ, дрєвєсіну, драгмєтали... Хотя чєрмєт і макулатура, в прінціпє, тоже сойдьот.
- Одін ти у мєня і остався, - розплакався Путін, уткнувшись Цзіньпіну в піджак. - Гдє Гєля, гдє Олланд? ілі хотя би Жорік Депардьє… С Жоріком можна випить, а ти нє п'єш…
- Так ето можно ісправіть, - подмигнув Цзіньпін, доставая какую-то папку. - Тут і тут подпіші, і я с тобой с удовольствієм випью.
- А ето шо? - подозрітєльно прищурився Путін. - Я ієрогліфи нє чітаю.
- Щас разбєрьомся, - успокоїв Цзіньпін, откривая нову бутилку і пртягуя її Путіну. - На вот, возьмі… Кстаті, а шо там Гєля?
- Гєля… - задумчиво проізньос Путін і повис, разглядуя прозрачне горлишко. - Гєля, сволочь, как ти могла?!
Путін подньос бутилку ко рту і прийнявся жадно пить. Цзіньпін обрадуванно достав із нагрудного кармана ручку.
- Володя! - влєтєл в комнату обрадованний Мєдвєдєв. - Прєдставляєш, хештег ‪#‎PutinHuilo‬ впєрвиє возглавіл топ твіттера!
- Та, бля, мєня, бля, оставят сєгодня в покоє ілі, бля, как? - разозлився Путін, дєлая очєрєдну розочку. - Только нє убєгай, потому що я трохи пьяний.
- Хорошо, постою, - согласився Мєдвєдєв. - А зачєм ти повну бутилку водки разбіл?
- Щас узнаєш, - пообєщав Путін, хіщно набрасуясь на Мєдвєдєва. Цзіньпін брєзгліво отвернув голову і на всякий случай прикрив бумаги рукой. В комнатє шото вспихнуло.
- Ай, какой зачотний кадр! - услишав Цзіньпін бодрий голос Мєдвєдєва і повернувся посмотрєть. Оглушонний вспишкою Путін лежав на полу і судорожно хватав вздух, словно виброшена на берег риба. Розочка випала у нього із рук і закатілась под стол. Мєдвєдєв радостно водив пальцем по тєлєфону і прицмокував язиком.
- Назовьом фото "Обама, тєбє піздєц". Главноє хештег не забуть і можна побить рєкорд по ретвітам… Кстаті, Цзіньпін, ви шото хотєлі?
- От тєбя нічєго, - сухо отрєзал Цзіньпін.
- А Володя в отключкє как мінімум до завтрашнєго вєчєра. Он когда пєрєпьйот, впадаєт в алкогольну кому. Їх так в КГБ трєніруют, шоб сєкрєти врагу по пьяні нє разболтать. А я могу чєм-то помочь? - спросив Мєдвєдєв.
- А шо с тєбя толку, - расстроївся Цзіньпін, потіхоньку собирая бумаги. - Хто ти такой, шоб ставіть подпісь.
- Можно подумать, Володькіна подпісь чєго-то стоїт, - обіжено фиркнув Мєдвєдєв. - Он щас подпішет, а завтра забудєт. І потом хрєн докажеш.
- Ай, - махнув рукою Цзіньпін. - Лучше потом загляну. А ти прослєді, шоб он бєз мєня нє піл. Іначє Кітай ввєдьот санкції на поставкі нових айфонов, які проізводяться в нашей странє, і будєш как лох через год бєгать со старим говном.
- Нє бєспокойтєсь, я прослєжу, - злякано завєріл Мєдвєдєв, любовно поглажуя тєлєфон. - Только нє запрєщайтє айфони…
Мєдвєдєв подобрав Путіна з пола і винєс із комнати.
- Вот так, а Європа какіє-то експорти, імпорти огранічуєт, вводіт сєкторальні санкції. А на самом дєлє всьо просто, - улибнувся Цзіньпін єму вслєд...

_________________
На вопрос "почему все антисемиты идиоты?"
был давно дан ответ - "а что, есть другие?"


Догори
  Тема: Re: СВИРИД ОПАНАСОВИЧ НА СТРАЖІ МІРОВОГО ПОРЯДКУ. repka.club
Цитувати виділене Додано: 20 вересня 2014, 13:25     Israel  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 13 лютого 2010, 18:20
Повідомлень: 17474
Звідки: (Дике Поле) / Iзраїль
514
ДА ПРОСТЯТЬ ДОХТУРА ДЄЙСТВІТЄЛЬНО УМНІ ЛЮДИ, АЛЕ... ОБРАНИЙ
НАПИСАВ ДОХТУР ЛІВСІ ОПУБЛІКОВАНО В ДІАГНОЗИ ДР. ЛІВСІ ДРУК E-MAIL
20
ВЕР.
Да простять дохтура дєйствітєльно умні люди, але він снова рішив трохи поумнічать на ночь глядя. :( Но не раді того, шоб кому-то шось доказать, но попитаться разобраться в собствєнной картінє проісходящєго.

А спокусила його на столь необичне занятіе свіжа стаття Павла Шерємєта на УП под названієм "Про змову, умиротворення агресора і Порошенка".

В статьє Шеремет убєдітєльно доказує, шо ми конкрєтно просрали. Потому шо сіл і срєдств для побєди у нас нєт, а Європа в своє врємя здала нємєцкому Путіну Чєхословакію, хотя перед цим тоже довго ламалась і вєщала про разні ценності.

Дохтур отмічає, шо це не пєрва замєчєна ним попитка доказать, шо всьо бесполєзно і лучше нємєдлєнно сдаться, бо тогда может бить пощадять. І шо Європа і США нас кинуть прі пєрвом же шухєрє, а Порошенко - то є просто талантлівий балабол, який катається по міру і знакомиться з очєнь важними людьми, пока є ше така возможность.

Дохтур вбачає в проісходящому стройну цепочку. І начать свої размишлєнія він хоче з попитки разобраться в обвінєнях до Європи.

Європа часів Гітлєра і соврємєнна Європа отлічаються друг от друга опитом Второй міровой. Вторая міровая тоже ознамєновалась рядом уступок агресору, який клявся, шо больше нічого трогать не буде. У цього агресора также був могущєствєнний союзнік Іосіф Віссаріонович, без якого, як вважають многіє тєорєтікі, він вообщє нікуда би не сунувся. В частності, єслі би Сталін і Гітлєр не поділили Польшу мєжду собой, война могла би закончиться гораздо раньше.

Європа харашо запомнила цей урок. Отсюда і безпрецедентний рівень підтримки України, і переговори про поставки оружія. Потому шо гораздо пріятнєє і безопаснєє остановити агресора на нашій тєріторії нашими же руками, чим питаться контратакувать под Бєрліном чи Лісабоном. Дохтур также хоче зазначити, шо Європа, в отлічіє от нас, таки вводить жосткі економічєскі санкції, хоча могла би пафосно заявить "только послє вас" і отморозиться. І крить нам било би нєчєм.

Дохтур вообщє считає, шо історічєскі паралєлі не завжди умєстні, так як всігда має мєсто еволюція мислі і общєства, основана на прєдидущєму опиті. К прімєру, колись наші прєдки іспользували молоток для того, шоб хєрачить врагов і животних по голові. А сєйчас ними прєімущєствєнно забивають гвозді. І глупо було би прєдполагать, проводя історічєскі паралєлі, шо каждий, хто возьме до рук молоток - потенційний убійца.

Тепер по нашій ситуації. Да, всьо плохо. Да, Путін тєорєтічєскі може расхєрачить нас в считані дні, масіровано примінив артіллєрію і авіацію, яких у нєго дохрєна. Так зачєм йому всі оці інтріги і викрутаси, єслі ми уже проіграли? Пан має час, натхнення і являється скритм садістом? Ілі він не смотрєл фільми ужасов і ніколи не замічав, шо обично главний злодєй погібає во врємя пафосной і продолжитєльной рєчі перед обездвиженой жертвой?

На істінні причини такой нєрєшитєльності случайно намєкрув Сурков. Оказалось, шо цивілізований мір може оставить Росію без високих тєхнологій. А це означає піздєц воєнной промишлєнності, потому шо високотєхнологічєскі компонєнти Росія не проізводить і стидливо прикриває наклєйками маркіровку імпортних мікросхєм на отєчєствєнной оборонной продукції. Отрив от западних стран составляє дєсятілєтія, а хєрачить хочеться уже сєгодня. Потому Путін був винуждєн нажать на паузу і откусювать Україну частями, нєпрєривно заміряя тємпєратуру бурлєнія озабоченності по етому поводу, шоб воврємя переждать, пока вона не остине.

Європєйци цю фішку уже просікли і наращують темп. Вродє й настало офіціальноє пєрєміріє, і Україна особо не панікує, но постоянно вводяться нові санкції под трєбованія до Росії капітуліровать. Путін явно щас в непонятках і питається скалить зуби в отвєт, не доганяя, чого всі такі агресівні.

Європєйци также проаналізіровали, чим обернулась попитка спустить на тормозах Крим. І, возможно, даже ставили Мєркєль на горох на коліна в угол, послє чєго фрау Ріббентроп прєвратилась в желєзну леді і отжигає бувшого альфонса настолько кальоним желєзом, шо даже колєги питаються її успокоїть, тщатєльно при цьому скривая в нагрудних карманах конвєртіки з Газпромовським баблом.

Путін в свою очєрєдь хоть і шизофрєнік, но не дурак (бо шизофрєніки тоже бувають офігітєльно умні). Він понімає, шо даже єслі капітулірує, то всьо равно назавжди останеться Хуйлом і поднять с колєн воєнну промишлєнность йому вже ніхто не дасть. Потому отчаянно блєфує і возможно даже внутрєннє готов утащить всю планєту за собою в могилу і вляпаться в історію тєм самим муділой, із-за которого началась ядєрная зіма.

Тому в мірє зараз іде дуже опасна і затяжна гра з нєвєроятно високими ставками. Конєчна цель етой ігри, по мнєнію дохтура, - расчлєнєніе Росії на составляющі, унічтоженіє її ядєрного потенціала і передача природних іскопаємих, які росіяни по глупості можуть просрать на бомби і воєнну тєхніку, в болєє прілічні руки. Потому шо - і тут історічєский опит трохи умєстєн - у Росіян пєріодічєски получається єслі не Путін, то Сталін. А безобідне "хєрачить" прєвращається в національну ідєю, раді якої вони готові терпіть тяготи і лішенія.

Дохтур вважає, шо це послєдствія несоотвєтствія чрєзмєрно раздутой тєріторії і чрєзвичайно хрєнового уровня жизні, шо заставля насєлєніє подсознатєльно шукати того, хто в цьому винен. Чим і пользуються разні псіхічєскі нездорові лічності, подсовуя вмєсто себе сосєдні страни.

Дохтур не знає, яку роль у цій грі одвели Кітаю і чи не боїться Європа з Амєрікой, шо єслі Кітай роздується до размєров Росії і рішить когось захєрачить, то утіхоміріть його буде вже невозможно. Тєм болєє шо тєхнологічєскі Кітай практічєскі не уступає Амєрікє, бо все у них грамотно спиздив.

Но, судя по слухам і новостям касатєльно озабоченності Путіна по поводу дальнєвосточного воєнного округа, Кітай на данном етапє рассматрюють як гораздо мєньшеє зло і оставляють цю проблєму потомкам.

Прімєрно така картінка кажеться дохтуру щас наіболєє вєроятной.

Конєшно, дохтур всього лише тєорєтік і може ошибатися чуть болєє чєм полностью. Тому не слєдуєт воспрінімати його надміру серйозно. Но єслі дохтур правий, то нам стоїло би проявлять осторожность і не слішком стрємітєльно зносить нинішню власть, спасая цим самим Путіна і подписуя повну капітуляцію.

Але, тєм нє мєнєє, слєдуєт помнить, шо в силу особо ізвращонного інцеста под названієм "братські народи" врагов і прєдатєлєй України внутрі нашей страни находиться гораздо больше, чем в парламєнтах США і Європи. Аналітіки, політіки, журналісти і просто любітєлі льогких дєнєг, не обтяжені муками совєсті, будуть питаться сіяти паніку, раскачувать ситуацію, поднімати народ на бунт.

Особєнно цим грішать політічєскі сили, які почуяли трупний запах прібліжающихся виборов і цинічно узрєлі взможность попіариться на войнє. Дохтур іскрєннє не понімає, почєму в воєнноє врємя у отвєтствєнних государствєнних дєятєлєй отсутствує поніманіє, шо ця тєма повинна консолідірувать, а не іскушать тицять друг в друга пальцем і вияснять, хто в какой стєпєні сліл страну.

Дохтур хоче напомнить, шо страну слівалі долго і послєдоватєльно ще з тих пор, як отказались от ядєрного оружія. Після чого нєоднократно сокращали армію, распродували вооруженіє, устраювали популістські переводи армії на контрактну основу, нє імєя ні срєдств, ні детальной стратєгії оборони.

І, шо самоє страшноє, годами не обращали вніманіє на сосєда з територіальними претензіями, яких він нікогда не скривав, дозволивши йому розмістити воєнну базу в Криму і не вважаючи за потрібне воврємя укріпити граніцу.

-- Додано 20 вересня 2014, 13:27 --

======================================================================================================
МІНСЬКИЙ МЕМОРАНДУМ, 20.09.2014. КОМЕНТАРІЙ ДІДА СВИРИДА ОБРАНИЙ
НАПИСАВ ДІД СВИРИД ОПУБЛІКОВАНО В ДІД СВИРИД НА СТРАЖІ МІРОВОГО ПОРЯДКУ ДРУК E-MAIL 20
ВЕР.
Доброго ранку, друзі! В Києві установилася така прекрасна погода, шо в діда вчора мелькнула малодушна мисль попросить у небайдужих громадян два дня виходних, з тим, щоб вийти в черговий ефір аж у понеділок. Но розуміючи, що з самого утра многі з вас начнуть шукати коментарії діда касательно ночних договорьонностєй в Мінську, дід рішив остаться на бойовом посту сільського обозреватєля міжнародних новин. Но сьогодні дід огранічиться лише коментарієм касатєльно Мінська, і сразу після цього поїде на природу предаваться радостям фізичної культури, спорту і здорового способу життя. До чого настоятєльно закликає і всіх інших небайдужих громадян. Бо врем'я в нас воєнне, і всі гражданє, включая людей преклонного возраста, мають бути особливо здоровими, сильними й бадьорими.Ітак, шо случилося в Мінську і в чому тайний смисл подписаного вночі меморандума з точки зренія сільської аналатіки.Дід продовжує обстоювати версію, шо в ходє челночной діпломатіі Суркова-Ложкіна були достігнуті пакетні договорьонності, які позвольяють временно зафіксірувати статус-кво і дать сторонам передишку. Хуйлу ота передишка нужна, бо він надіється, шо все разсосьотся, про його фокуси забудуть і може даже позовуть на самміт великої 20. А потом і вовсє пробачать Крим. А сам він за ето врем'я буде надьожно контролірувать Україну, не давая нам решітєльно й твьордо продвигаться в напрямку цивілізованого світу. Но надєжди тщетні, щитає дід. В Хуйла шансов на спасєніє нєт.Для України ж передишка нужна, шоб зібраться з силами, зміцнити Армію, а також уникнути напрасних жертв. Во всяком случає в цьому полягає, як здається діду, політіка Пороха і він її послєдоватєльно гне. Свідомо йдучи на потєрю популярності в тої часті общества, яка требує продолженія войни і щитає любі переговори з Хуйлом проявлєнієм слабості. Так і є - каже дід. В України січас дійствітєльно не достаточно сил, шоб опрокинуть оборону протівніка і вийти танковими кліньями на Ростов, Москву і Петербург, захватить їх з марша і продолжать наступлєніє аж до Владівостока з тим, щоб помить українські танки у водах Тихого океану. Тому приходиться договарюваться.Діда многі небайдужі громадяни питають, шо таке пакетні договорьонності. Отвічаю. От представте собі, шо ви зійшлися з протівніком в ближнєм бою, довго з ним билися навкулачки і врешті-решт остановилися в клінчі. То єсть, в правій руці у вас по пістолєту, протівнік направив вам постолєта в глаз, а ви йому у вухо. А лівими руками ви крепко держите одне одного за яйця. І обидва тяжко дихаєте, бо сил вистача лише на те, шоб обкладувать друг друга матюками. Шо дєлать? В такому случаї нема іншого виходу, як вирабатувать пакетне солнашеніє. На щот "раз" кожен ставить пісталєт на предохранітєль, на щот "два" відводить його від голови протівника, на щот "три" меееедлєнно розжимаються пальці лівой руки, на щот "чотири" каждий з вас робить по шагу назад. Главне условіє пакетного соглашенія - делать все синхронно і не наябуючи друг друга, бо в протівном случаї гремить вистрел і неізвесно хто встигне перший.Дід напомнить, шо свою часть пакетного соглашенія Порох виполнив коли жостко, брутально і прямо скажем - некрасіво - нагнув ВРУ, примусивши парламентаріїв прийнять закони про особий статус Домбабве і Лугандона, а также про амністію сіпаратістам. Таким образом, Порох сознатєльно пішов на втрату популярності, викликав нешуточне роздратування небайдужих громадян, но зато наочно продємонстрірував Хуйлу, шо він договороспособний глава государства і іменно він керує політичним процесом в Украіні. Продавивши непопулярні закони Порох був вправе ожидать виполнєніє своєї часті пакетного соглашенія вже Хуйлом.Те, шо проізошло вночі в Мінську, дід розцінює як виполнєніє вже Хуйлом своїх об'язатєльств по пакетному соглашенію, главна суть яких в тому, шо виполняється наступні требованія Пороха: вивод російських войск з території України і встановлення контролю за українським кордоном по всьому периметру. Всі інші пункти тоже важні, но ето всьо же деталі. В деталі щас дід вдаваться не буде, нам важливо бачити генеральну лінію развітія ситуації, щоб понімать главну суть проісходящих собитій.Як і прийняті у ВРУ закони, так і підписаний в Мінську меморандум - лише формальна сторона вопроса. Порох, наскільки дід може понять, зволікатиме з підписанням законів, аж поки не побачить, що Хуйло поставив пістолєт на предохранітєль і сдєлав свій шаг назад. І лише тоді ті закони підпише, давши отмашку на подготовку виборов на окупованих територіях, які назначені на 7 грудня.Совершенно понятно, шо в пакетне соглашеніє входить много других пунктів, про які нам неізвесно, бо до цих пір в средє політіков популярностью пользується дурна приказка: "Народу нє стоіт відєть, як робляться дві вещі - ковбаса і большая політіка". Але народ не обманеш, бо для етого существує сільська аналітіка, яка позволяє проникати в суть проісходящих собитій і вскривати плани високих договарюющихся сторон.Так, дід подозреває, шо в договорьонності входить звільнення Наді Савченко, Олєга Сєнцова і решти полонених українців, но взамін прийшлося пойти на амністію сіпаратістов. Що входит ще - дід догадується, но пока лише по дуже косвенним признакам. Тому писати про це пока не буду, скажу лише, шо комбінація дуже сложна, а чим сложнєє пакетна домовленість, тим вище ризик, що її реалізація сорвьотся. Дід подозреває, як уже писав по це раньше, що сторони согласували і якусь контрольну дату виконання пакету. По всєй відімості це 1 листопада, бо для отого мееедлєнного розжимання пальців нужно врем'я і лише через шість тижнів сторони зможуть констатувати - виполняються договорьонності чи ні.Які ці договорьонності хрупкі і як легко зірвати їхнє виконання, показують перипетії в Мінську, коли засідання контактної групи зривалося і було вообще непонятно состояться переговори чи нє. Паралельно Хуйло дєлал опасні і неприятні тєлодвіженія, які ми бачили в нарощенні группіровки протівніка в северном Криму, а также актівізацію бойових дєйствій в районі Маріуполя. Дід щитає, шо це була не просто попитка повліять на Кучму і принудить українську сторону до уступчивості. Це була пряма реакція Хуйла на успішний візит Пороха на американський континент, на тверді і рішучі заяви мірових лідєров, в кругу яких наш Порох прийнятий на равних, а также на резолюцію Європарламента, текст якої українцю можна мазати на хліб замість варення.Однако, Хуйло поістерив нємного, потом прийняв дозу слабітєльного і, відімо, пойняв, шо лучше іти на переговори та всьо же продолжить виполнять договорьонності Сурков - Ложкін. Таким образом, преговори в Мінську состоялися, меморандум був підписаний.Оці пакетні договорьонності, а также результати мінського переговорного пооцесу, без сомнєнія увійдуть в Історію лише як временний епізод війни, про який в будущем будуть помнити лише професійні історики. Дід не склонєн перебільшувати їхнього значення і розглядає лише в якості виграного времені для лучшої підготовки до будущих сраженій. Яких може, кстаті, і не буть, бо після смерті Хуйла - не важно фізичної, чи політичної - всі його конструкції з зонами впливу від Абхазіі до Придністров'я, рухнуть як карточні домики. Міровим лідєрам тоді прийдеться думать, як зберегти територіальну целосность самої Росії, щоб ядєрне оружіє не розповзлося між Дальнєвосточной республікой, Сибірським государством і Московским каганатом.А наша задача зберігати бадьорий бойовий дух і твердо та впевнено дивитися в майбутнє. Тому кожен по мірі сил і можливостей робить все, щоб наблизити Перемогу, тримаєм кулаки за Надю, всячеськи допомагаємо Арміі і слєдім, шоб віздє парядок був, нахуй! А не те, шо січас.


Сховано:
P.S. Относітєльно прооперованого товариша дід сообщає, що вчора його перевели з реанімації в обичну палату, состояніє стабільне, каже, що дуже хоче їсти :) Но даємо йому лише те, що дозволяють лікарі. Все має бути добре.P.P.S. Завтра утром дід скоріше за все не зможе запостить обзор новостєй, но бліже к вечеру, єслі все буде добре, ті з вас, які стежать за Історією Украіни від діда Свирида, зможуть ознайомитися з черговим, 10 параграфом.

_________________
На вопрос "почему все антисемиты идиоты?"
был давно дан ответ - "а что, есть другие?"


Догори
  Тема: Re: СВИРИД ОПАНАСОВИЧ НА СТРАЖІ МІРОВОГО ПОРЯДКУ. repka.club
Цитувати виділене Додано: 20 вересня 2014, 14:29     Israel  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 13 лютого 2010, 18:20
Повідомлень: 17474
Звідки: (Дике Поле) / Iзраїль
Зображення
як :bay: - перепрошую

-- Додано 20 вересня 2014, 14:39 --

Зображення

СТАРИК, ПОХОЖЕ, СОБРАЛСЯ ЭМИГРИРОВАТЬ

-- Додано 20 вересня 2014, 14:55 --

Зображення

МІЙ ПЕРШИЙ ОПИТ
НАПИСАВ ТАТУСЯ БО ОПУБЛІКОВАНО В АНТОЛОГІЯ БУДУНА ДРУК E-MAIL 19
ВЕР.
От ви як думаєте, нашо вам подруги дєцтва?

Мо для того шоб помнили і вам нагадували як ви заблювали школьний автобус в першому класі?

А може для того, шоб держать за руки першу любов в садіку, пока ви його цілувати будете?

А може для того, щоб брати вину за розбите в підїзді скло на себе?

А може?
Та хто зна на шо вони нужні ті подруги з котрими ви сиділи на сусідніх горшках, але як же з ними тіки харашо.

Це був десятий клас і екватор девяностих, шалених, страшенних і ненормальних, це був возраст «без тормозов», це був пиріод сплошних ошибок, про які тепер ми будучи директорами, власниками, дорогими юристами і відомими журналістами згадуєм уже після фрази «Ех, згоріла хата, гори й сарай, налівай блять».

Нас було троє, жили ми в одному будинку, ходили в один садочок, в одну групу, потім в один клас і ділили на трьох все своє юне життя. Коли нас почали пускать потроху на діскатєку в наш іще старий клуб, який зробили в стінах старої заводської кочегарки. Ми бистро просікли шо входить в ті висококультурні стіни зільоного цвєта, не підфарбувавши своє сознаніє, нільзя – це може жостко травмірувать псіхіку. І от ми вирішили як то кажуть перед діскотєкой випить. А як ти випєш, коли в квартирі батьки, мамка смажить котлети, батько дивиться телевізор, от як тут красіво і незамєтно випить?

А ще от вопрос, шо випить? В той час в лучших домах Парижу і Лондона на Полтавщині було представлено 4 сорта самогону і бутилка якогось ріжського бальзаму ілі грузінського коньяку о трьох звьоздах в серванті. Бутилка та була опломбірувана, і оставлялась до луччих времьон, я так підозрюю шо їй було заброніруване мєсто даже в завіщанії, як велика ценность для нащадків. Дома з бутилкой поддєльного коньяка Наполєон, щитались самими крутими і двері на таких домах облагоражувались двома замками.

В нашому серванті стояло дві бутилки вина, якесь молдавське в красівій бутилці, і якесь грузінське в глиняній бутилці. Їхня основна задача була облагоражувать бит і підтримувать стікляну полку із сімейними хрусталями.

Всі сорти самогона були представлені в спальні, під родітєльской кроваттю, в тарі по 3 літра под кришкой. Бутилів було багато, на всякий случай і як популярна на той час валюта, бо за дєньги ви красовки Саламандра тоді б не купили, а от за літру і півмішка сахара – льохко.

Ага…

І от рішили ми пить. І пить рішили ми самогон, бо мамка жарила каклєти, а батько бивився телевізор. А ми в спальні, де море самогону. Наш вибор був предрешон. Інтуїтівно ми понімали, шо пить то не дуже пріятно і горько і вобще це вам не згущонка. Інтуїтівно ми даже понімали, шо нам нужна вода запивать і закуска закусувать і шось таке шоб не спалиться. А ще нам нада було з чогось пить. Наші юні організми не були готові пить з трьохлітровки з горла.

Сначала ми рішили попросить закусь у мами, і водички. Це була наша перша глупость, потому шо у прілічних домах жрать і пить за предєлами кухні запріщалось і за крошки на письмовому столі мона було вигребти феєрічних люлєй.

- Ма дай пару каклєт! – канючила я в дверях на кухню.

- Які каклєти, ти недавно їла, іди не мороч голову.

- Ма це не мені, це Юлька… не повечеряла, там всьо сложно, понімаєш її наказали за тройку по фізиці, і тепер вона не їсть, - сочіняла я тоді отвратітєльно.

- Та ти шо, Боже, бідна дитина. Славік, ти чув сусіди наші сказилися, дитину із-за тройки не годують! Юля, іди золотце от тобі і каклєтки і салатік і картошечка, їж дорогенька. Їж.

Юля не хотіла їсти. Юля хотіла мене убить тими катлєтами. Наш план із закуссю провалився.

- Шо ти хочеш, шо ти тут товчешся?

- Та Ларіскі пить схотілось я води наберу.

- Знаю я вас опять будете людей з вікна обливать, у вас з Ларіскою ніколи нічо харошого не придумується, хай іде сюди і пє.

Воду ми взяли у ванній, в стаканчик із-під зубних щоток, він пах мятою і дивився на нас красівим, здоровим зубом.

Самогон ми наливали в стаканчік із-під карандашів, мить із нього було неудобно, бо приклєїний збоку лєгкомислєнний кіт у чоботях, все время хотів підбить нам глаз.

Сначала ми провели теоретичне занятіє, придумали як пить, як запивать і шо потом робить. Першою ми заставили пить Юльку, потому шо вона більше всіх мовчала і їй проще було підти на рєльси чим нам аргументіровано возразіть.

Після першого ковтка Юлі забило дух, із очей потекла вся красота рубіроуз, Юля кашляла і ридала, а Ларіска шипіла:

- Е ти куда, води остав.

І так ми випили всього нічо по коліна котіку в сапожечках. Шоб нас не спалили по запаху, ми красили ногті, потому шо в то времня замість лаку для волосся, котрий шикарно покрива всі запахи, був сіроп із сахара і мода ставить чолки крутим ізгібом, чем више і круче ізгіб, тєм стільнєє казалась дєвушка.

Ми випили по второму поколінню котіку. Ми уже чувствували шо понімаєм смисл танца под іванушкінські «Тучі», наша смєлось позволяла всьо. Ми рішили для закрєплєнія ефекти стьобнуть іще по одному поколінню котіка у сапожечках і уже йти. Це і було нашою роковою ошибкою.

З квартіри ми вийшли іще спокойно, дурацкі улибки озаряли наші пики, на яких плавно подтікала польсько-турецька космєтіка і слинява туш Лєнінград. На вулиці удар свіжого воздуха открив нам нові висоти. Дорогу до клуба ми вирішили зрізать і пішли алейками, і заблудилися, 8 разів пройшовши біля однієї і тієї ж лавочки ми отчаялись і загубили Юльку, Вона десь рядом гукала їхтіандра і плакала над жизню, яку ми дві скатіни їй іспортили. А ми не могли понять откуда воно ридає.

Пройшовши іще кілька кругів, ми знайшли юльку, вона мирно спала під малесенькою туєю. І ми приняли блискавичне рішення, шо ми її заберем по дорозі обратно.

На вході в клуб я потіряла Ларіску. Потім я божественно танцювала тучі. Іванушкі должні були мене забрать до себе в групу на подтанцовку мгновенно. Правда потом, як розказала сусідка Оксана, я орала громче самих іванушек і ліхорадочно махала руками, канєшно не каждий може понять художніка котрий ізображав тучі в танце. Потом знайшлась Ларіска.

Мій вєрний друг Вася обнаружив її в момент як вона отправляла в нокаут з локтя Сірьожку із сосєднього дома, який вчора токо вернувся з армії, із дісантури даже. Ларісу успокаювала два брата близнюки із клічками Вєліки (вєлікани). Я взяла Ларісу на поруки. І мені повірили, я всігда як випю зайвого визиваю довєріє у людей… ага… і танцюю красіво. Я привела Ларісу Танцювать, іграло шось страшно ритмічне, кажись містер Прєзідєнт з кокоджамбою розривав танцпол аж репались дошки. І тут ларіса потірялась, пока я питалась її найти, вона вилетіла в сам натовп в образі юного мауглі на кулісах. Куліси були старі і шалено зайобані моллю, єстєственно вони не видержали і уронили Ларісу.

Нас позорно завклуб вигнав на вулицю, я тільки те й робила, шо собирала в кучу остатки своєй коордінації і намагалась доправить лоріка до квартири і нєзамєтно її підкинуть в дом. Я додумалась тіки до того шоб оставить Ларісу під подєздом на лавочці, Ларісу тошнило пєснями про любов, тими де все заканчувалось пічально і на кладбіщі аткрилісь варата.

В цей ліричний момент я вспомнила про Юлю під туєю. Слава богу в тих дєбрях алейок мало хто лазив тому Юлю ніхто не підібрав. Юля сиділа під тією ж туєю трусилась і плакала «Сучки, блядь, вєчно страдаю із-за них, покинула мене. Сучки, блядь». Юля іти могла, тільки не туди куди я казала, на певному етапі вона намєрєвалась до повного протверезіння жити на вулиці, бо її вбють, а потом іще раз убють, а потом іще й батько рімньом поротиме.

Тільки ми повернули за ріг, як побачили шо мій тато, який вийшов покурить, тягне Ларісу в подєзд. Ларіса вже тоді була в половину вища мого тата, тому картінка була опрідільонно заніматільна. Як потім оказалось, Ларісу втолкнули в обятія старшої сестри із вопросом «Ваше?».

Я транспортірувала Юльку до квартири, Юлька укрилась ковриком з-під сусідніх дверей і лишилась ждать своєй участі…

Я вийшла на вулицю і поняла шо тут накрило і мене. Я не знаю, якими путями і околицями я лізла додому, як мона було йти від підїзду до підєзду шоб распістячить в м'ясо обидва коліна і один лікоть. Я не знаю як нада було іти шоб ізгавнячить в свіжу ізвість весь одяг. Я нічо не знаю, бо дальше я не помню. Тато розказував шо зайшла я в квартіру в странном состоянії, я була в крові, в ізвісті в грязючі і нещасна.

Тато спитвся , що зі мною і я сказала.. не знаю чо я тоді так сказала:

- Папочка, я така блядь розстроєна. Які ж вони всьо-такі казли.

І ця фраза мене спасла, потому шо понімающі люди даже доч подростка в состоянії крайнього алкогольного опянєнія не будуть пиздить із-за таких слов.

Тоді я помню шо світало, я сиділа посеред кухні над тазіком із банкою марганцовки в руках, тато ласковим голосом казав.

- Пий, зараза мала! Доця, от хто тебе учив так пить? Доця от нафіга так пить? Доця пить нада з харошими людьми із ще луччою закуссю.

У мене боліли коліна і совість. А потім коли мамки пішли у своїх справах, тато роздавав нам цітрамон і любляче казав, «от зарази малі. Додумались!». Ми дивилися Гардемарінів, мічтали про любов і міняли компреси на лоб, і боялись вспомнить вчорашній вечір.

_________________
На вопрос "почему все антисемиты идиоты?"
был давно дан ответ - "а что, есть другие?"


Догори
  Тема: Re: СВИРИД ОПАНАСОВИЧ НА СТРАЖІ МІРОВОГО ПОРЯДКУ. repka.club
Цитувати виділене Додано: 22 вересня 2014, 23:04     Israel  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 13 лютого 2010, 18:20
Повідомлень: 17474
Звідки: (Дике Поле) / Iзраїль
ДІД КОМЕНТІРУЄ ІНТЕРВ'Ю ПОРОШЕНКА ВІД 21.09.2014
НАПИСАВ ДІД СВИРИД ОПУБЛІКОВАНО В ДІД СВИРИД НА СТРАЖІ МІРОВОГО ПОРЯДКУ ДРУК E-MAIL
22
ВЕР.
Доброго ранку, друзі! Дід надієцця, що ви гарно провели виходні та набралися сил і бодрості на весь предстоящий робочий тиждень. Отже, заварюєм утренній чай ілі кохве, і вмощуємся читати, шо вам отут дід сутра понаписував. Ітак.Сьогоднішній обзор новостєй буде так ілі іначе вертітися вокруг учорашнього общенія Пороха з представниками преси, бо діда вже многі небайдужі громадяни просять прокоментірувати дискусію, яка вчора пізно увечері йшла в прямому ефірі українського телебачення.Скажу сразу - для діда оте інтерв'ю було важне з тої точки зренія, щоб перевірити, чи правильно дід понімає генеральну лінію розвитку ситуації в цілому і в окремих їі частях. Бо щоранку діду приходиться рішати рівняння з як мінімум двома неізвесними. Перше: ніколи достеменно не ізвесно, шо намерен дєлать Хуйло. Бо Хуйло говорить одне, робить друге, думає вообще хрен поймеш шо, а получається четверте. Но з ним вообщето проще - Хуйло вже достаточно предсказуєм, бо всім нам добре відомі породи тараканів, які повзають в голові нашого миршавого пацієнта. Друге неізвесне в тих рівняннях - шо собі думає Порох, бо він вообще чаще за все предпочитає мовчать. За що дід неоднократно робив Петру замічанія. А позавчора дід уже не видержав і приказав Пороху сразу після повернення з Америки братися до діла. Не знаю чи дослухався Порох іменно до мнєнія діда, чи скоріше за все почув дружний заклик тисяч небайдужих громадян поговорить з народом, но інтерв'ю таки состоялося. Забігая наперед скажу, шо все, шо дід хотів почути від Пороха, Порох так ілі іначе сказав.Перед тим як пройтися по содєржатєльній частині дід би хотів зробить нєсколько формальних замечаній, преждє за все самому Пороху. - Петре, нада шото робити з жестикуляцією. Дуже багато аллюзій з тихим дурачком Ющенком, який перед телекамерою не знав куди руки діти і чим більшу херню городив, тим удівітєльнєє було його рукоблудіє. Не обіжайся, просто прийми к сведєнію. Дальше - поосторожнєє з яркими, но спорними історичними примерами. Легенда про перипетії з названієм романа Толстого "Война и мир", з чого ти почав, красіва, однако це лише легенда. Образовані люди, яких в Україні до херіща, знають, що Толстой завжди писав "Война и миръ" у значенні "миръ" як відстутність війни, а не "міръ", в значенні світу ілі вищого общества. Даже пишучи французькою Толстой употребляв слово "la paix", шо не лишає сумнівів, шо іменно мав на увазі цей пісатєль. Канєшно, на фоні пассажів Януковича про поета Чехова і поетесу Анну Ахметову, ти просто умнєйша, образованєйша людина, но всьо таки не нада подставляться в таких мелочах.Тепер по существу. Для діда було важно почуть ім'я Наді Савченко, Олега Сенцова і упоминаніє про решту наших полонених. Тут Порох сработав безукорізнєнно. Дід поняв, шо глава нашого государства вопроси їхнього звільнення держить на контролі і розгляда їх в контексті общої нормалізаціі ситуації на Донбасі та в связі з законом про амністію сіпаратістам. Це косвенно подтверждає версію діда про существованіє пакетного соглашенія, реалізація якого має проісходити синхронно. І шо вопрос звільнення наших бранців включон у цей пакет. Це правильно, щитає дід.Порох также достаточно вменяємо роз'яснив сітуацію із особим статусом захвачених російською армією територій, знявши многі вопроси і сумніви, які мучили небайдужу частину нашого суспільства, в тому числі й діда. Єслі дід правильно поняв, Порох намерен сконцентрірувать усілія на проведенні виборів 7 грудня, розраховуючи, що задовбані войною мирні громадяни Луганщини й Донеччини сформують місцеві органи влади таким образом, що до них не потраплять представітєлі бандформірованій. І вже з новим місцевим самоуправлєнієм Київ вистраюватиме отношенія, які б дали людям возможность нормалізувати своє життя.Ну шо ж, кажецця, Порох прав у тому, шо на Донбасі люди сильніше за все ненавидять усіх, хто зі зброєю. Хоть українські, хоть російські війська, а особенно бандітов, які достали вже всіх і кожного. Люди хотять мирного життя, нормальної роботи магазинів і шкіл, нормального водопостачання та прочих елементарних побутових умов. Будем надіяцця, що точка зренія Пороха окажеться правильною, людям на Донбасі удасться сформувати дієву місцеву владу, яка зуміє вирішити существующі проблеми. І що з тією владою Києву вдасться установити конструктивне взаімодєйствіє по принципу "признаєте себе Україною - ось вам гроші з бюджету, щитаєте шо ви в ДНР ілі в ЛНР - тагда ізвінітє і всє вопроси по адресу: Москва, Кремль, Хуйлу лічно в рукі".Діду в основному понравилося, як і шо Порох казав про Армію - кажецця Порох неплохо вже розбирається у воєнній справі і видно, шо приділяє їй много уваги. Дід также висловлює повагу молодому Порошенку, який служить в Арміі і має возможность сам розказать татові про фронт. Можна з цього приводу йорнічати, розказувати, шо папа пристроїв синка в тихе місце, можна розказувати, шо Порох на синові піариться, но дід скаже таке - нахождєніє сина главнокомандующого в дєйствующій армії всігда существенно повишає риск для життя і здоров'я його сослужівцев. За дітьми високопосадовців полюють спеціально. Захват в плєн сина презідєнта було б резонанснєє даже, чим захват у полон, скажем, Яроша. Не случайно, напрімер, принц Гаррі, який собирався йти служити в Ірак, так у той Ірак і не попав. Йому це запрітили. Бо за ним би началась така охота, шо для його захисту прийшлося б держать спеціальну дівізію і полк головорезов-гуркхов. Отвлєкая ці сили з тіатра воєнних дєйствій. В общем, тема участія у війні дітей глав государств сложна і не така проста, як кажецця. У Сталіна один син загинув в німецьком плєну, а другий син став жертвою нєістового подхалімажа і в результаті спився. В общем, нічого харошого з того не вийшло.Но в любом случаї, риторика Пороха і його стремлєнія до миру подтверждають догадки діда, шо Порох по-людськи страшно важко переживає загибель кожного нашого воїна. Як, собственно, і всі ми. Но єслі нам це простітєльно, то для глави воюющого государства це слабость. Он Хуйлу совершенно пофіг скільки гробів прийде з України в Росію. В нього не дрогне рука заслать на місце погибших в десять разів більше.Порох правильно понімає важность озброєння і оснащенія Арміі і здається, що займається етім вопросом з огоньком та азартом. Кстаті, довольно правильно відповів про вопрос о том, чого Обама не предоставив Україні якийто статус. Вообще, в Україні оказується живе чимало формалістів, яким формальні статуси важнєє чим реальна сітуація. Дід у цій связі вже згадував ізвесний анєкдот "тєбе, дарагой, шашечки нужні, ілі єхать надо".Дід, завершуючи тему Арміі не може не згадати про легіня Гелетея, який весь такий красівий і обвешаний звьоздами й лампасами, скоріше за все останеться на посту міністра оборони. Нашо Пороху цей дурачок, дід, єслі чесно, понять не може. Тому для себе дід виробив таке об'яснєніє - во врем'я войни должность міністра оборони не нужна і лишня. Бо єсть главнокомандующий і єсть генеральний штаб. Но Порох рішив оставить цю должность чисто символічно, і поставив на неї откровенного клоуна для виполнєнія функції громоотвода. А также для того, щоб усипіть бдітєльность врагов. Бо єслі формально во главе арміі находиться откровенний придурок, то такої армії можна не бояться. Но тут якраз і полягає коварний задум Пороха, який не надав Гелетею ніяких полномочій, а на самом дєлє оперативне управлєніє військами находиться в руках розумних і професійних воєнних. А сам Гелетей подає голос по команді, щоразу видавая в ефір все більшу і більшу херню. А потом они всі разом в бункері РНБО ржуть читаючи заявлєнія МІД Хуйлостана касатєльно послєдніх заявлєній міністра оборони України. Іншого пояснення дід не находить і тому більше до теми Гелетея вертацця нє намерен. Разве шо єслі Гелетей опять учудить шото екстраординарне.Ще дід хотів багато шо прокоментірувать, но времені нема, бо нада ж іще на утренню треніровку встигнути. Так шо ізвінітє. Но ще дід скаже пару слов журналістам, які брали інтерв'ю. Ви там всі були красіві й умні, но діда всьо врем'я не покидало чуство, шо задаючи вопроси ви не відповіді президента чекали, а красувалися і перлися від собственной значімості. Красувацця і умнічать нада би поменьше, поменьше рассуждать про творчество Чапека, а більше нада було задавать острих запитань. Нада було такий бліц Пороху устроїть, щоб він крутився й вертівся, відчуваючи, що в вашем ліце презідєнта допрашують небайдужі громадяни. Прийміть цю критику к сведєнію і дід надіється, що в слєдующий раз ви сработаєтє професіональнєє.Ну і хочеться вірити, що й Порох уяснив, як важно общаться з людьми, об'ясняючи їм своі дєйствія. Єслі би він це робив регулярно, то йому б не прийшлося тратити недільний вечір на інтерв'ю, а провів би цей час в колі сім'ї, відпочиваючи і набираючись нових сил. Бо шото Порох виглядав откровенно стомленим, а це нехарашо. Вождь во врем'я войни від должен іметь бравий, виглядать собрано і молодцевато.Кроме того, ніхто з презідєнта не знамає ответственності за проведення нужних краіні реформ. Дід ожидає від Пороха такой же актівності у внутрішньополітичних ділах, як проявлена ним міжнародна дєятєльность. Давай, Петре, до роботи. Надворі вже понеділок. І помни - война не одмазка для затягування з реформами. Іменно під час війни проводяться особенно удачні і глибокі реформи. Так шо, вперьод! І раді Бога, не роби нічого втіхаря. Розказуй людям шо робиш, шоб народ не тірявся в догадках куди ти ведеш країну.Ну а ми тоже не розслабляємось. Зберігаєм бадьорий бойовий дух, держим кулаки за Надю, трудимося кожен на своїй ділянці, всячеськи допомагаєм Армії і посєщаєм repka.club.Та стежимо, шоб віздє парядок був, нахуй! А не те, шо січас.

_________________
На вопрос "почему все антисемиты идиоты?"
был давно дан ответ - "а что, есть другие?"


Догори
  Тема: Re: СВИРИД ОПАНАСОВИЧ НА СТРАЖІ МІРОВОГО ПОРЯДКУ. repka.club
Цитувати виділене Додано: 22 вересня 2014, 23:27     Ukraine  
- Старе немовля -
- Старе немовля -
Аватар користувача

З нами з: 26 лютого 2010, 11:39
Повідомлень: 44188
мені мурзік більш наравиця более радикальний чи шо...
дід шото много поросятини їсть.... то вредно

:search:


Догори
  Тема: Re: СВИРИД ОПАНАСОВИЧ НА СТРАЖІ МІРОВОГО ПОРЯДКУ. repka.club
Цитувати виділене Додано: 22 вересня 2014, 23:52     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 19 липня 2010, 14:42
Повідомлень: 9908
Звідки: Пультава
це ти ще не бачив рєпку у ФБ! Там вообче сплошна поросятина.А жаль, могло б вийти щось путнє. Ну то ладно, я панікёр і агєнт, я гривню обвалив і домбас здав.Не слухайте мене, вірте презіденту і буде вам перемога.

_________________
Мне противно жить в одной стране с людьми, жрущими рошен.


Догори
  Тема: Re: СВИРИД ОПАНАСОВИЧ НА СТРАЖІ МІРОВОГО ПОРЯДКУ. repka.club
Цитувати виділене Додано: 23 вересня 2014, 00:44     Israel  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 13 лютого 2010, 18:20
Повідомлень: 17474
Звідки: (Дике Поле) / Iзраїль
МУРЗІКНЬЮС 614
НАПИСАВ ВЧОНИЙ КІТ ОПУБЛІКОВАНО В МУРЗІКНЬЮС ДРУК E-MAIL 22
ВЕР.
Ну шо вам сказати, мало того шо понеділок день тяжкий так ше і в плані новостєй якийто стрьомний, но про всьо по порядку.

День як водицця начався з ночі, неожиданною заявою Юлі Тімашенка шо оказуєцця є у неї план глобальний "як нам ефектівно остановить Хуйла". Вчоний кіт канєшно почитав уважно, цей вистраданий у тайних бункерах двіженія сопротівлєнья план, і може лиш одне сказать - шо вроді всьо красіво і харашо написано от тільки є один лиш пункт сумнівний, нащот переговорів із Хуйлом з позицій сили. Потомушо сила у сучаснім світі міряєцця баблом і ядєрними боєголовками, а у нас наразі ні того ані другого нема, хотя якшо у когось є мєчта підставить конкурєнта то і така хуйня сойдьот для сєльской мєсності, як той казав.

Да, сьогодні гамноньюси цілий день реально плющило од протіворєчівої інфи з востоку, з одної сторони ішли страшилки про подготовку масштабних наступлєній хуйлоокупантів а з другої інфа про не менш масштабний вивод хуйлостанський войск і довгожданне прекращєніє огня, вчоний кіт щитає шо цей малопонятний інфосрач є лиш відображенням інформаційної війни, яка ні на хвилину не спинялась і не спиницця ніколи, потомушо ранених і вбитих тут нізя порахувать, а перемирря в цій війні це воопше фантастика, як той казав.

Да нашот інфосфери, сьогодні весь тирнет просто потрясла нев'їпенна новость шо ригозомбі Лєнка Бандарєнка возглавить медіахолдінг(яке пратівне слово) Курченка, вчоний кіт на мінуточку представив готічєські послєдствія утрєннєй планьорки в ісполнєнії цього ватного суккуба- кров по стінах від перепонок лопнувших в ушах редакторів і нєрвні всхліпиванія сєкрєтуток, ізнасілованих даунєцкім сленгом (красіва готічна шутка). А якшо серйозно, то пора вже нахуй позакривать ці гамноньюсні холдінги, шоби суккуби ватні нам не псували повітря чисте і прозоре ну і не засирали громадянам мозог кремлядьпропагандою, кстаті і момент шас підходящий в рамках інформаціонної війни арештувати п'ятую колону у інфосфері, якшо і не фізично то хоча б рахунки банківські шо тоже очєнь больно.

Да нащот п'ятої колони, Наришкін- спікер хуйлостанської держдуми чи госдури (шо більше відповідає смислу), оказуєцця дуже недовольний, шо Турчінов назвав 24 депутатів-гастрольорів зрадниками України, потомушо мол це не отвічає парламенцьким традіціям. Вчоний кіт ше би якто поняв такий спіч із уст представника палати лордів з Альбіону, поскільки там традіції парламентаризму древніші чим той самий Хуйлостан, но слухати таке од дрессірованого хуйлососа, який питаєцця імітірувать парламентаризм у мацковському болоті, це даже хуже чим слухать бєнєфіс Кобзона у Пузатій Хаті(богємна шутка). Да нащот парламентарізму хуйлостанського, оп'ять відмітився прєстарєлий елдепераст(члєн ЛДПР) Владімір Вольфовіч, клікуха - Жирік своїм очередним висєром епічним нащот того шо України за 5 років вже не буде, вчоному коту просто влом щитати скільки таких умніків уже закопано в домбабве і луганді, а также у нечорнозьомній полосі Рассєї, у них мєчта сбилась - немає України є тільки цинкова труна (не шутка).

Ну і гран-прі в катєгорії "Вундервафля послєднєй надєжди" получає лічна дрессірована агрєссівна обізяна Хуйла, нєкто Рогозін, за глубокомислєнний по єго мнєнію висєр, шо не стоїть загодя пугать окружающій мір сєкрєтним хуйлостанським оружиєм, бо ше на будуще пригодицця. Вчоний кіт на мінутку представив собі самоходну матрьошку розміром з Годзіллу, з хижою мордякою Сталіна, оборудовану 150-ствольной установкой для стрільби самонаводящіміся балалайкамі, отдєлєнієм для 2000 бурих дрєссірованих ведмедів-дєсантніків в красних косоворотках, а также дальнобойним водкомьотом шоби тушить пожари цвєтних рєволюцій-Гітлєр би точно всрався(фентезійна шутка).

Війна іде, майдан гряде.

Будьмо уважні

_________________
На вопрос "почему все антисемиты идиоты?"
был давно дан ответ - "а что, есть другие?"


Догори
  Тема: Re: СВИРИД ОПАНАСОВИЧ НА СТРАЖІ МІРОВОГО ПОРЯДКУ. repka.club
Цитувати виділене Додано: 23 вересня 2014, 01:17     Ukraine  
- Старе немовля -
- Старе немовля -
Аватар користувача

З нами з: 26 лютого 2010, 11:39
Повідомлень: 44188
о. тепер нормально :smeh:


Догори
  Тема: Re: СВИРИД ОПАНАСОВИЧ НА СТРАЖІ МІРОВОГО ПОРЯДКУ. repka.club
Цитувати виділене Додано: 23 вересня 2014, 01:20     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 23 травня 2012, 19:21
Повідомлень: 10923
Звідки: Всьо будєт карашо!
Валенteen писав:Да, сьогодні гамноньюси цілий день реально плющило од протіворєчівої інфи з востоку, з одної сторони ішли страшилки про подготовку масштабних наступлєній хуйлоокупантів а з другої інфа про не менш масштабний вивод хуйлостанський войск і довгожданне прекращєніє огня, вчоний кіт щитає шо цей малопонятний інфосрач є лиш відображенням інформаційної війни, яка ні на хвилину не спинялась і не спиницця ніколи, потомушо ранених і вбитих тут нізя порахувать, а перемирря в цій війні це воопше фантастика, як той казав.


Ніякої "противорєчівості" тут немає. Усе сходиться.
Це звичайнісінька ротація
Й ппоки вкладується у план Хуйла. Бо хоч Хуйлу й насрать на оте гарматне м’ясо, але то є досить цінний на цей час ресурс.
Тобто ті, хто вижив у м’ясорубці пару-трійку тижнів, становляться підготовленими бійцями, яких можна й треба використовувати з розумом - спочатку при штурмі Києва, а потім - й "наводити порядок" й у Прибалтиці, бо там теж дуже таке вдобне місто є, де кацапів неміряно й їх треба захищати. Десь так до Кенигсбергу буде в самий раз.

_________________
цинічний бандера (с)


Догори
  Тема: Re: СВИРИД ОПАНАСОВИЧ НА СТРАЖІ МІРОВОГО ПОРЯДКУ. repka.club
Цитувати виділене Додано: 23 вересня 2014, 01:44     United Kingdom  
Єретик
Єретик
Аватар користувача

З нами з: 15 січня 2008, 20:34
Повідомлень: 36188
Звідки: Підводний човен "Земля".
Єслі дід правильно поняв, Порох намерен сконцентрірувать усілія на проведенні виборів 7 грудня, розраховуючи, що задовбані войною мирні громадяни Луганщини й Донеччини сформують місцеві органи влади таким образом, що до них не потраплять представітєлі бандформірованій. І вже з новим місцевим самоуправлєнієм Київ вистраюватиме отношенія, які б дали людям возможность нормалізувати своє життя.


:nea:

_________________
Chi non ama non sara amato mai.

Якщо у суспільстві немає справедливості, стабільності йому не бачити.Догори
  Тема: Re: СВИРИД ОПАНАСОВИЧ НА СТРАЖІ МІРОВОГО ПОРЯДКУ. repka.club
Цитувати виділене Додано: 23 вересня 2014, 02:18     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 23 травня 2012, 19:21
Повідомлень: 10923
Звідки: Всьо будєт карашо!
http://durdom.in.ua/uk/main/article/art ... 3591.phtml

_________________
цинічний бандера (с)


Догори
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему  Відповісти  [ 871 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC+02:00Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 36 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Перейти:  
Powered by phpBB
Style by durdom.in.ua team based on DEVPPL - Український переклад © 2005-2016 Українська підтримка phpBB