Український політичний Дурдом
https://forum.durdom.in.ua:443/

Правила форуму
https://forum.durdom.in.ua:443/viewtopic.php?f=1&t=147984
Сторінка 1 з 1

Автор:  Oven [ 10 грудня 2014, 00:14 ]
Тема повідомлення:  Правила форуму

Правила форуму після обговорення і пропозицій дописувачів
Сховано:

1. Бани:
 1. Образа України та її народу (не критика влади): бан 1 місяць.
 2. Особиста образа дописувача (а), використання нецензурної лайки (б), провокація (в), зловмисний флуд (г): 2 попередження, далі бан 1 доба, далі бан 1 тиждень, після чого відбувається повернення до попереджень.
 3. Відкриття персональної гілки з образою дописувача в назві: бан 1 тиждень, гілка переноситься в 6 палату.
 4. Образа та обговорення рідних дописувача без його згоди: 1 попередження, далі бан 2 місяці.
 5. Розголошення привату та особистих даних дописувача без його згоди: бан 2 місяці.
 6. Використання другого ніку під час бану основного: бан другого ніку назавжди, продовження бану основного ніку на 1 тиждень.
 7. За обговорення дій модератора в темах, в яких це не передбачено чинними правилами - бан 1 тиждень. Якщо гілка створена юзером для обговорення дій модератора, то вона переноситься в 6 палату. Якщо таке обговорення відбувається в інших гілках як оффтоп - видаляються відповідні повідомлення.
 8. За використання російської пропаганди в якості "доказу" - бан 1 тиждень, далі бан 1 місяць, пост переноситься в 6 палату. Примітка: Шарій - типовий зразок російської пропаганди, який використовує принцип "60% правди, 40% брехні", що розроблений Геббельсом.
2. Інше:
 1. Бан на 1 добу і менше застосовується по ситуації.
 2. Новий дописувач отримує повні права (відкриття тем в Консиліумі, редагування своїх постів, користування приватом) при досягненні 10 повідомлень у Консиліумі (пости в інших підфорумах не рахуються).
 3. Кожен дописувач може відкрити 3 теми на добу (див. https://forum.durdom.in.ua/viewtopic.php?f=1&t=156259" onclick="window.open(this.href);return false;).
 4. Всі інші спірні ситуації виносяться на розсуд спільноти у вигляді голосувалки на 3 доби. Більшість вирішує, бан чи розбан.
 5. Гілки про розбан відкриваються тільки щодо бану строком 2 місяці і більше.
 6. Модератор розглядає скарги дописувачів і допускає на форум нових дописувачів.
 7. При необхідності модератор розглядає спірні питання навіть без скарги.
 8. Обговорення дій модератора допускається тільки в спеціально створеній для цього гілці
 9. Будь-який форумчанин може ініціювати гілку з голосуванням про недовіру чинному модератору. Гілку модератор має прикріпити і за результатами 3-х діб голосування, або оголошуються вибори (якщо модератору висловили недовіру), або модератор продовжує свою роботу (якщо більшість висловила довіру чинному модератору).
 10. Наступна гілка з голосуванням про недовіру чинному модератору може бути ініційована не раніше ніж через місяць після попердньої, інакше вона має бути знесена в 6-ту, а автор забанений на тиждень.
 11. Якщо дописувач бажає привернути увагу модератора (не обов'язково за скаргою) - прохання у своєму пості натиснути кнопку "!" Поскаржитись або писати модератору в приват (https://forum.durdom.in.ua/memberlist.p ... le&u=14560" onclick="window.open(this.href);return false;).
 12. Якщо немає можливості звернутися способами вище (і тільки в цьому випадку), пишіть на імейл ([email protected]). Порушення правил у цих листах буде каратися з особливою жорстокістю.
 13. Адміністративні питання розглядаються в Палаті №6. Такі теми будуть переноситись туди, тому краще їх там і відкривати.
 14. Флейм, флуд, офтопік із прикріплених тем переноситься у Палату №6. За замовчуванням це переноситься як офтопік, тобто не потребує скарг.
 15. Наступні вибори модератора проводити на головній Консиліум.
3. Перехідне положення:
 1. з двох ніків одного дописувача буде запропоновано вибрати один, а дубль деактивувати самим форумчанином, або теж буде забанено назавжди. Це не стосується так званих новорічних ніків, якими рекомендується користуватися в Консиліумі лише в новорічні свята.
 2. Правило щодо подвійних ніків вступає в силу 15 грудня 2014 р.
Дані правила можуть змінюватися за вимогою більшості дописувачів після обговорення.
Клімат на фДД залежить тільки від нас усіх разом.
Дякую всім, хто відгукнувся, хто бажає, щоб наш форум був цікавий.
Всім добра і миру!

відреаговано Триде, 26.08.17
відреаговано AK1, 22.05.18
Остання редакція Правил: https://forum.durdom.in.ua/viewtopic.php?f=1&t=167880

Автор:  AK1 [ 21 квітня 2018, 22:10 ]
Тема повідомлення:  Re: Правила форуму

Сховано:
Небольшое дополнение.
С этого момента сроком на 1-3 месяца действующие модераторы работают в режиме "Кровавой Хунты".
Иными словами, агрессивное поведение в стиле того, недавнего Дурдома, будет пресекаться даже если в силу несовершенства действующих Правил для него найдется какая-либо лазейка.
Остання редакція Правил: https://forum.durdom.in.ua/viewtopic.php?f=1&t=167880

Сторінка 1 з 1 Часовий пояс UTC+03:00
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/