Головна ::: Анекдоти ::: Відео ::: Фоти ::: Санбюлетень ::: Ігри ::: ІМХО ::: Пацієнти ::: linkodrom
Правила форуму  -  Реєстрація  -  Пошук  -  Учасники  -  Вхід  

Часовий пояс UTC+03:00
Створити нову тему  Відповісти  [ 1625 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
  Тема: Зброя. Новини
Цитувати виділене Додано: 01 березня 2015, 17:10     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 26 грудня 2007, 13:56
Повідомлень: 71069
А чому про зброю немає гілочки нормальної.
Я в армії дуже любив читати журнал "зарубєжноє воєнноє обозрєніє" - красівенні, зараз, залізяки!
Як приклад.


Зображення
Сховано:
ВПС Німеччини взяли на озброєння першу батарею 35-міліметрового зенітного артилерійського комплексу ближнього радіусу дії MANTIS (Modular, Automatic and Network-capable Targeting and Interception System, Модульна автоматична і мережева система наведення і перехоплення) виробництва компанії Rheinmetall Defence. Офіційна церемонія відбулася 26 листопада 2012-го року на німецькій військовій базі Husum - місце базування Першої протиповітряної батареї в складі Першого зенітно-ракетного дивізіону «Schleswig-Holstein» Люфтваффе. Батарея складається з шести наземних артилерійських установок, двох станцій системи управління вогнем і командного пункту.
MANTIS призначена для захисту військових об'єктів і стратегічних об'єктів цивільної інфраструктури від повітряних загроз малої висоти, у тому числі пілотованих і безпілотних літальних апаратів. NBS MANTIS ближнього радіусу дії здатна виявити, відстежити і збити снаряди на близькій відстані від об'єкта, що охороняється. Німецька армія стане першою армією у світі, що володіє таким засобом захисту від повітряних загроз. У майбутньому MANTIS також стане важливою складовою частиною майбутньої комплексної системи ППО бундесверу Sys Fla. Комплекси MANTIS повністю інтегруються з існуючими на озброєнні Німеччини системами управління.
Бодо Гарбе (Bodo Garbe), член виконавчої ради Rheinmetall Defence, символічно передав систему Бундесверу перед присутніми військами і високопоставленими особами. Гарбе прокоментував подію: «Завдяки MANTIS німецькі військово-повітряні сили на даний момент мають у своєму розпорядженні саму передову систему ППО ближнього радіусу дії. Це дуже ефективна система, яка здатна протистояти широкому спектру загроз у майбутніх бойових сценаріях. Крім того, її дизайн відкритої архітектури робить інвестиції у неї у відповідності до вимог завтрашнього дня. Rheinmetall пишається тим внеском, який дозволить MANTIS захистити наших чоловіків і жінок у військовій формі під час їхнього бойового розгортання».
Бундесвер не володів системою озброєння для перехоплення невеликих атакуючих боєприпасів. Німецькі військові бази у Мазар-і-Шаріфі і Кундузі неодноразово зазнавали нападів з боку повстанців. У березні 2007-го року бундесвер звернувся до Rheinmetall Air Defence (колишня швейцарська компанія Oerlikon Contraves Defence, придбана Rheinmetall у 2000 році) з проханням розробити систему ППО ближнього радіусу дії NBS C-RAM. Сума контракту на розробку склала 48 мільйонів євро.
Nächstbereichschutzsystem (NBS) MANTIS (не намагайтеся це вимовити вголос) є системою ППО малої дальності була спеціально розроблена для захисту передових баз німецької армії, розміщених в Афганістані. Раніше відома як NBS C-RAM (проти ракет, артилерійських і мінометних снарядів), 35-міліметрова, повністю автоматизована система ППО була розроблена компанією Rheinmetall Air Defence (Rheinmetall) протягом 12 місяців за завданням Німецького Федерального Відомства Оборонних Технологій і Закупівель (German Federal Office of Defence Technology and Procurement) і була успішно випробувана в умовах максимально наближених до бойових у Туреччині влітку 2008-го року. Згідно з початковим планом, система повинна була надійти на озброєння у 2010-ому році і повинна була бути розгорнута в Афганістані у 2011-му році. Другу систему Німеччина планувала використовувати для навчання особового складу і подальшої модернізації.
Система ПРО NBS MANTIS оснащена 35-міліметровими автоматичними гарматами, двома блоками сенсорів і центральною наземною командною станцією. Сенсорна система складається з радара, ефекторів і оптико-електронних датчиків, встановлених по охоронному периметру бази. Система MANTIS повністю автоматизована і функціонує цілодобово без перерв (24/7).
Радар системи здатний виявляти атакуючі боєприпаси з відстані від трьох кілометрів. Система автоматично і миттєво відкриває вогонь по цілі, вражаючи її у розрахунковій точці траєкторії польоту. Система NBS MANTIS заснована на зенітній установці Skyshield компанії Rheinmetall. Установка Skyshield легко транспортується і являє собою модульну наземну систему протиповітряної оборони малої дальності (SHORAD). У ній запроваджені автоматизовані і гнучкі функції. Скорострільність системи становить близько 1000 пострілів на хвилину. Гармата програмується на стрільбу у відповідності з конкретним завданням. Використовуються боєприпаси повітряного вибуху (air burst advanced hit efficiency and destruction, AHEAD) розроблені компанією Rheinmetall Weapons and Munitions (колишня Oerlikon Contraves Pyrotec). Кожен снаряд містить 152 вольфрамових вражаючих елементів вагою 3.3 грама кожен. Скорострільна 35-міліметрової гармата револьверного типу з боєприпасами повітряного вибуху AHEAD може бути інтегрована у кілька систем ППО, у тому числі і Skyshield. Ці гармати успішно використовуються силами НАТО з 1996-го року, зокрема в ЗСУ Skyranger і корабельному ЗАК Millennium MDG-3. Гармата MANTIS стріляє чергою з 24-х снарядів.
Снаряди програмуються через розміщену на стволі електромагнітну котушку індуктивності. Вольфрамові вражаючі елементи вагою 3,3 грамів кожен, утворюють конусоподібну хмару на траєкторії польоту атакованої цілі. Час відгуку системи від виявлення цілі і до її обстрілу складає 4.5 секунди. У залежності від вимог, система може мати у розпорядженні до восьми наземних артилерійських установок. Дві системи можуть працювати разом, доповнюючи одна одну. Переключення з однієї цілі на іншу займає близько 3-4 секунд. Система управління MANTIS також здатна відстежувати місце розташування джерела вогню і передбачуване місце падіння атакуючого боєприпасу.
MANTIS має модульну конструкцію, що дає можливість модернізації і розширення системи у майбутньому. За даними Rheinmetall, на додаток до своєї нинішньої, 35-міліметрової гармати, у майбутньому система буде оснащена додатковими вражаючими засобами, такими як зенітні ракети або високоенергетичні лазери. MANTIS з лазерною системою ураження була продемонстрована торік. Зі слів Ошнера, у лазерній системі буде використано два високоточних телескопи.

Вартість системи MANTIS склала близько ? 150 мільйонів (194.4 мільйонів доларів). У травні 2009-го року німецький уряд розмістив замовлення на дві системи NBS для бундесверу у компанії Rheinmetall. Вартість контракту склала ? 110.8 мільйонів. Rheinmetall також отримала опції на ? 20 мільйонів, які передбачають підготовку документації, подальше навчання та обслуговування персоналу. Компанія також поставить боєприпаси для цієї системи на суму близько ? 13.4 мільйонів.


-- Додано 01 березня 2015 18:23 --

Зображення

туалет в німецько-нідерландському бронетранспортрі "боксер".

Зображення

_________________
Головне завдання людської цивілізації в 2015 році - остаточне знищення кацапії.
В 2016 Земля повинна бути обов’язково звільнена назавжди!


Догори
  Тема: Re: Зброя. Новини
Цитувати виділене Додано: 01 березня 2015, 17:42     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 26 грудня 2007, 13:56
Повідомлень: 71069
До Конгресу США внесений законопроект про надання Україні військової допомоги на $ 1 млрд
Автори документу уточнюють, що всі перераховані види допомоги повинні бути надані Києву для «захисту своєї суверенної території від іноземної агресії».
Члени палати представників Конгресу США республіканець Мек Торнберрі і демократ Адам Сміт представили на розгляд колег законопроект, що передбачає надання військової допомоги Україні, зокрема, поставками різної зброї. Про це ТАСС повідомили в апараті американського законодавчого органу.
Торнберрі є головою, а Сміт - старшим демократом комітету нижньої палати Конгресу у справах збройних сил (ЗС). Крім них під документом свій підпис поставили ще 28 парламентаріїв.
Згідно з текстом внесеного законопроекту, міністру оборони США дається право, координуючи дії з держсекретарем, «надати допомогу, у тому числі навчання, техніку, зброю оборонного призначення, логістичну підтримку, постачання, обслуговування, технічне забезпечення армії і силам безпеки України».


-- Додано 01 березня 2015 18:43 --

ща генеральські баби собі "шуб" під виглядом "бронежелетів" та "маскхалатів" накуплять!

_________________
Головне завдання людської цивілізації в 2015 році - остаточне знищення кацапії.
В 2016 Земля повинна бути обов’язково звільнена назавжди!


Догори
  Тема: Re: Зброя. Новини
Цитувати виділене Додано: 01 березня 2015, 20:39     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 26 грудня 2007, 13:56
Повідомлень: 71069
http://bm-oplot.livejournal.com/19243.html


Зображення

Зображення

Зображення


Науково-виробниче підприємство "Валар" (м.Івано-Франківськ), у 2006 році представило розроблений ним комплекс високоточного пострілу «Чорний дятел» (одноразовий міномет). Призначення: Комплекс "Чорний дятел" - призначений для ураження особливо важливих точкових цілей (броні мети, пункти управління, транспортні засоби, зони зосередження малих груп живої сили противника та ін.). Так само може застосовуватися для захисту блокпостів, охорони зон і шляхів просування нелегальних караванних шляхів у віддалених гірських районах. На думку розробників використання виробу «Чорний дятел» може бути досить ефективним у поєднанні з автономними засобами відео спостереження, які передають зображення про ситуацію в зоні очікуваного знаходження супротивника. Такі вироби типу «MUGI» відомі і використовуються ізраїльською армією. Але найбільш ефективно це зброя може бути використана при проведенні спеціальних операцій для скритного знищення цілі без проведення постійного візуального спостереження за нею. Міномет може бути використаний частинами спеціального призначення для ураження особливо важливих точкових цілей.
Міномет "Чорний дятел" складається з пострілу (мінометної міни), який розміщений в герметичному, одноразовому пусковому контейнері і пульта управління - через який оператор коригує міну. Перед застосуванням пусковий контейнер закопується в грунт, і маскується шаром землі - до 10см. Пусковий контейнер наповнений інертним газом, що дозволяє йому знаходиться в землі в робочому стані - до двох років! Такі можливості дозволяють використовувати міномет як оборонний вид озброєння - для створення замаскованих вогневих позицій (задовго до початку бойових дій), з яких можливе ведення корректируемого вогню по противнику Управління мінометом здійснюється по радіоканалу: з пульта управління - на дальності до 15 км, або використовуючи літак / БПЛА ретранслятор - на дальності до 300 км. Це дозволяє знаходиться поза зоною ведення вогню. Так само можливий варіант управління комплексом - по дротах. Такий варіант підвищить захищеність комплексу від засобів РЕБ, і може застосовуватися при при організації протитанкової оборони. 50-мм боєприпас (міна) - має вбудовану цифрову відеокамеру, зображення з якої передається на пульт управління оператора, який може коригувати постріл. Камера має інфрачервоний (ІК) канал зйомки - що дозволяє вести стрілянину в нічний час


МО не зацікавилось....

_________________
Головне завдання людської цивілізації в 2015 році - остаточне знищення кацапії.
В 2016 Земля повинна бути обов’язково звільнена назавжди!


Догори
  Тема: Re: Зброя. Новини
Цитувати виділене Додано: 01 березня 2015, 20:43     Ukraine  
Остервенелая гуманистка
Остервенелая гуманистка
Аватар користувача

З нами з: 01 березня 2009, 18:31
Повідомлень: 30176
Звідки: з вулиці
Украинская армия получит новейшие бронемашины уже в этом месяце
Новейшие бронемашины «Дозор-Б» начнут поступать на вооружение украинской армии уже в марте. Об этом сообщил первый заместитель гендиректора концерна «Укроборонпром» Сергей Пинькас во время испытаний данной техники на плигоне.
Топ-менеджер отметил, то бронетранспортеры «Дозор-Б» — это уникальная на мировом рынке техника с точки зрения сочетания цены и технических характеристик.
До сих пор у украинских военных не было аналогичной бронированной техники, способной вести бои на территории города. Кроме того, бронемашины можно легко модернизировать, размещая на них разные образцы вооружения и боевых модулей.
Основное назначение бронетранспортеров «Дозор-Б» — транспортировка личного состава, перевозка грузов и раненных. На борту можно устанавливать различное вооружение легкого типа, а также средства связи и прочее оборудование.
Источник: autoconsulting


Догори
  Тема: Re: Зброя. Новини
Цитувати виділене Додано: 01 березня 2015, 20:58     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 18 липня 2009, 12:39
Повідомлень: 4704
А мені оця штука подобається.
Штати ставлять на кораблі, поставити на жд платформи і живити від атомної станції. 400 км, безпечні боєприпаси, корегувати можна з БПЛА, швідкість така що можна збивати ракети і літаки.
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=amZX2HDg97c[/youtube]

_________________
Україна - унікальна країна, яка ніколи не втратить шанс втратити шанс.


Догори
  Тема: Re: Зброя. Новини
Цитувати виділене Додано: 01 березня 2015, 21:03     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 26 грудня 2007, 13:56
Повідомлень: 71069
Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

KrAZ Huricane 8×8


http://defence-blog.com/?p=3493

1.Навіщо в такій машині "автомат"?
2. Навіщо "сидушки" в кузові якщо будуть сидіти все одно на ящиках?
3. Ну і звичайно навіщо таке дурнувате лобове скло якщо можна зробити вдвічі краще і дешевше?

-- Додано 01 березня 2015 22:10 --

Зображення


Зображення


Наша відповідь "іскандерам"....
Макс дальність для експортного варінату в 250 км, для МО України 360 км.
Обіцяють почати льтні тести вже 2016 року

http://defence-blog.com/?p=2395

Пише що краще "іскандера".

_________________
Головне завдання людської цивілізації в 2015 році - остаточне знищення кацапії.
В 2016 Земля повинна бути обов’язково звільнена назавжди!


Догори
  Тема: Re: Зброя. Новини
Цитувати виділене Додано: 01 березня 2015, 21:36     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 26 грудня 2007, 13:56
Повідомлень: 71069
Зображення

Голандці не бояться купувати для армії такі машинки - 1600 шт.

_________________
Головне завдання людської цивілізації в 2015 році - остаточне знищення кацапії.
В 2016 Земля повинна бути обов’язково звільнена назавжди!


Догори
  Тема: Re: Зброя. Новини
Цитувати виділене Додано: 01 березня 2015, 21:43     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 26 травня 2010, 06:58
Повідомлень: 8053
Амарок яку нішу займе?

_________________
Зображення


Догори
  Тема: Re: Зброя. Новини
Цитувати виділене Додано: 01 березня 2015, 21:54     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 26 грудня 2007, 13:56
Повідомлень: 71069
http://narodka.com.ua/13590-u-liderax-k ... a-kvitniki

Слід зазначити, що ракета Falarіck калібру 90 мм — найменша ствольна керована протитанкова ракета у світі, яка на відстані 5 км здатна уразити ціль з відхиленням не більше 50 см. До речі, Україна — єдина країна, яка виробляє керовані ракети шести калібрів — 90, 100, 105, 115, 120 і 125 мм. В інших країнах такі боєприпаси виготовляються в одному-двох калібрах.


Заслуговує на увагу і ПТКР «Корсар», який забезпечує знищення нерухомих і рухомих броньованих цілей з будь-якими видами і типами броньованого захисту, швидкісних десантних катерів, а також малорозмірних цілей — дотів, вертольотів, безпілотників. Крім того, його можуть встановлювати на вертольотах, авто- і бронетехніці, катерах. Улітку 2013 року «Корсар» пройшов полігонні випробування, результати яких визнали успішними.

Дальність пострілу нового ПТКР — до 2,5 км, тобто в 3,5 раза більша, ніж у ручного протитанкового гранатомета. Температурний діапазон застосування значно ширший, ніж у зарубіжних аналогів: від мінус 40 до плюс 60 градусів. Тоді як американські та ізраїльські комплекси не розраховані на роботу за температури нижче мінус 20 градусів. До речі, вартість «Корсара» втричі менша, ніж у зарубіжних конкурентів ($130 тис.), а ракети — вчетверо ($20 тис.)


-- Додано 01 березня 2015 22:56 --

Шухерний Джон писав:Амарок яку нішу займе?


Вони пішки не ходять...

_________________
Головне завдання людської цивілізації в 2015 році - остаточне знищення кацапії.
В 2016 Земля повинна бути обов’язково звільнена назавжди!


Догори
  Тема: Re: Зброя. Новини
Цитувати виділене Додано: 01 березня 2015, 21:56     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 04 жовтня 2008, 19:31
Повідомлень: 5518
Звідки: Тоҷикистон
gate писав:А чому про зброю немає гілочки нормальної

А нах її відкривати, якшо наші мільярдери на чолі з доном Педро не палають бажанням віддати хоча би десятину зі своїх статків на розвиток вітчизняних оборонних підприємств? :sho:


Догори
  Тема: Re: Зброя. Новини
Цитувати виділене Додано: 01 березня 2015, 23:08     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 04 березня 2014, 20:16
Повідомлень: 7594
Звідки: З тюрми народів ... втік))))
Вот штука классная

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=10kFvIRpl9w[/youtube]

_________________
Антіюлькам та всім ущербним - Зображення


Догори
  Тема: Re: Зброя. Новини
Цитувати виділене Додано: 01 березня 2015, 23:30     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 18 липня 2009, 12:39
Повідомлень: 4704
Pestilence писав:Вот штука классная

І? Робота стандартної артилерії.
Чи ви про фотошопну тарілочку над вибухами?

_________________
Україна - унікальна країна, яка ніколи не втратить шанс втратити шанс.


Догори
  Тема: Re: Зброя. Новини
Цитувати виділене Додано: 01 березня 2015, 23:33     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 04 березня 2014, 20:16
Повідомлень: 7594
Звідки: З тюрми народів ... втік))))
DSMechanic писав:І? Робота стандартної артилерії.
Чи ви про фотошопну тарілочку над вибухами?
Ну скорее треугольник чем тарелка.
Об Astra TR-3B много говорят, может она и существует?

_________________
Антіюлькам та всім ущербним - Зображення


Догори
  Тема: Re: Зброя. Новини
Цитувати виділене Додано: 01 березня 2015, 23:48     United States  
Директор Каспійського Моря
Директор Каспійського Моря
Аватар користувача

З нами з: 05 вересня 2008, 22:59
Повідомлень: 5729
А срати куди?... Прямо під ноги? :sho:

Зображення


Догори
  Тема: Re: Зброя. Новини
Цитувати виділене Додано: 02 березня 2015, 00:45     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 04 жовтня 2008, 19:31
Повідомлень: 5518
Звідки: Тоҷикистон
gate
1.Навіщо в такій машині "автомат"?
2. Навіщо "сидушки" в кузові якщо будуть сидіти все одно на ящиках?
3. Ну і звичайно навіщо таке дурнувате лобове скло якщо можна зробити вдвічі краще і дешевше?

А чо' не згадав за відсутність персидського килима на підлозі, нудило-оналітєх (дістав своїм черговим занудством! :bed: )? :drag:
Мені, командиру отакої КШМ
Зображення
відсутність жодної броні не заважала...


Догори
  Тема: Re: Зброя. Новини
Цитувати виділене Додано: 02 березня 2015, 08:58     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 26 травня 2010, 06:58
Повідомлень: 8053
Нова Беретта в стилі Глок.
Від кого від кого а от Береті такого не очікував.
Зображення

_________________
Зображення


Догори
  Тема: Re: Зброя. Новини
Цитувати виділене Додано: 02 березня 2015, 09:57     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 04 березня 2014, 20:16
Повідомлень: 7594
Звідки: З тюрми народів ... втік))))
Колеса без пневматики

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=4jYcX_D09ig[/youtube]

_________________
Антіюлькам та всім ущербним - Зображення


Догори
  Тема: Re: Зброя. Новини
Цитувати виділене Додано: 02 березня 2015, 11:05     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 26 лютого 2011, 00:59
Повідомлень: 19483
Вебсайт: https://andriyhart.blogspot.com
Звідки: Київ - Славутич
Said писав:
gate писав:А чому про зброю немає гілочки нормальної

А нах її відкривати, якшо наші мільярдери на чолі з доном Педро не палають бажанням віддати хоча би десятину зі своїх статків на розвиток вітчизняних оборонних підприємств? :sho:

Яцек Царіус Вольський наче читав мої думки. Він сказав що нам всім відомо що країна у війні і у зв'язку з цим дуже тяжко. Але чому Україна до цього часу офіційно не оголосила що між Україною і Росією точиться війна? Юрій Луценко: "Бо МВФ може нам грошей не дати"... "То вам важливіше кредити МВФ і загибель ще тисяч людей на фронті, чи ви хочете розв'язати цей конфлікт?, - парирував євродепутат Вольсткий і додав, - хто сказав про "блакитні шоломи" ООН в україні? Ви що не знаєте що у Раді безпеки ООН Росія заблокує це питання? Ви просите посилення санкцій з боку ЄС, а самі санкції проти Росії не запроваджуєте, або запроваджуєте їх частково, ви просите фінансової допомоги з боку ЄС, а самі боїтеся розкуркулити олігархів. Ось так от взяв Яцек Саріус Вольський і посадив нашу делегацію нардепів дупою в калюжу.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater

_________________
Завдання солдата не вмерти за свою Вітчизну, а змусити противника вмерти за свою...
Зображення


Догори
  Тема: Re: Зброя. Новини
Цитувати виділене Додано: 02 березня 2015, 12:26     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 26 грудня 2007, 13:56
Повідомлень: 71069
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=g4EvQz1eSfE[/youtube]

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=LpNQT4nAakw[/youtube]

Ці машинки вже ставив.
Навіть бачив фотку наші волонтери теж щось схоже зробили з цивільної версії.

_________________
Головне завдання людської цивілізації в 2015 році - остаточне знищення кацапії.
В 2016 Земля повинна бути обов’язково звільнена назавжди!


Догори
  Тема: Re: Зброя. Новини
Цитувати виділене Додано: 02 березня 2015, 16:16     Ukraine  
- Старе немовля -
- Старе немовля -
Аватар користувача

З нами з: 26 лютого 2010, 11:39
Повідомлень: 43366
:alen: але ж наф така збоя - 16000 в секунду... йопт
це з інопланетянами воювати як отому кіно чи шо... :alen:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ZFjGbOyd2ek[/youtube]


Догори
  Тема: Re: Зброя. Новини
Цитувати виділене Додано: 02 березня 2015, 20:08     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 26 лютого 2011, 00:59
Повідомлень: 19483
Вебсайт: https://andriyhart.blogspot.com
Звідки: Київ - Славутич
Said писав:Мені, командиру отакої КШМ

Уйобки з ГШ КШМ не дають на передову. Через це немає зв"язку між підрозділами. Ми з горем пополам одну вибили і наладили взаємодію в декількох підрозділів. Де саме не скажу. КШМки стоять по складах, а на передрвій один підрозділ навіть не має можливості зв"язку із своїми вже не кажу про взаємодію з іншими. А ми блять про високі технології...

_________________
Завдання солдата не вмерти за свою Вітчизну, а змусити противника вмерти за свою...
Зображення


Догори
  Тема: Re: Зброя. Новини
Цитувати виділене Додано: 02 березня 2015, 20:43     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 26 грудня 2007, 13:56
Повідомлень: 71069
Влада США має намір направити в Україну щонайменше 300 військовослужбовців, повідомляє сайт держзакупівель уряду США. Вони планують проведення військової місії. Фрагменти документа друкують іноЗМІ. Хто саме буде забезпечувати переміщення американської армії в Україні, з’ясується в ході конкурсу, оголошеного урядом США. «Підрядник повинен забезпечити все обладнання, транспорт і персонал, необхідний для забезпечення транспортування, відповідно до умов контракту», – йдеться в повідомленні відомства. Американські військові прибудуть в Україну для участі у військовій місії. З 5 березня по 31 жовтня 2015 вони перебуватимуть у Міжнародному центрі підтримки миру і безпеки у Львівській області. Українські та американські військові також збираються провести спільні навчання навесні. Про це говорив командувач Сухопутними силами США в Європі Бен Ходжес. Всього в 2015 році Київ планує взяти участь у 11 військових навчаннях за участю іноземних військовослужбовців. Останній раз міжнародні військові навчання у Львівській області проходили у вересні 2014 року. У них взяли участь близько 1,3 тисячі військовослужбовців з 15 країн світу, в тому числі представники США, Канади, Німеччини і Великобританії
http://www.24svit.com.ua/podiyi/rosiya- ... vtsiv.html

_________________
Головне завдання людської цивілізації в 2015 році - остаточне знищення кацапії.
В 2016 Земля повинна бути обов’язково звільнена назавжди!


Догори
  Тема: Re: Зброя. Новини
Цитувати виділене Додано: 02 березня 2015, 22:34     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 26 грудня 2007, 13:56
Повідомлень: 71069
На виставці DEFEXPO India 2014 Укроборонпром і Спецтехноекспорт представили офіційний рекламний ролик, в якому розповідається про зразки бронетанкової техніки, створеної українськими підприємствами. Справжньою сенсацією стала презентація перспективного основного бойового танка (FMBT). Про це повідомляється на сайті Василя Чобітки. У 2010 році Індія заявила, що має намір до 2020 року створити перспективний танк, який повинен замінити застарілі основні танки T-72 сухопутних військ після 2020 року. Провідні танкові держави представили індійцям своє бачення перспективної машини. Однією з цих країн стала Україна. Що ж собою являє перспективний танк по-українськи? На ньому можлива установка двотактних дизельних двигунів 6 ТД-4 потужністю 1500 к.с. і 6ТД-5 потужністю 1800 л.с.Данние двигуни повинні різко підвищити характеристики рухливості. Причому, силова установка буде монтуватися в передній частині корпусу. За моторним відділенням буде знаходитися модуль екіпажу, який отримає самі передові системи управління машиною і озброєнням. На танку встановлюється 125-мм гармата високою балістики "Витязь" або 140-мм перспективна українська гармата "Багіра". Вежа буде безлюдною. Автомат заряджання знаходиться в задній частині башти. На танку також буде встановлена ​​дистанційно-керована зенітна кулеметна установка. Перспективна машина буде обладнана засобами оптоелектронного придушення і комплексом активного захисту, яка здатна збивати підлітають боєприпаси. Рівень захищеності також підвищить протівотандемная динамічний захист. Військові експерти досить високо оцінюють характеристики пропонованої машини, але висловлюють сумніви, що даний танк буде втілений в металі. Сучасній Україні зараз не до перспективних танків.


Зображення

_________________
Головне завдання людської цивілізації в 2015 році - остаточне знищення кацапії.
В 2016 Земля повинна бути обов’язково звільнена назавжди!


Догори
  Тема: Re: Зброя. Новини
Цитувати виділене Додано: 02 березня 2015, 23:13     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 26 грудня 2007, 13:56
Повідомлень: 71069
Калашников — семнадцатый ребёнок в многодетной крестьянской семье из глухой алтайской деревни, впервые паровоз увидел в 18 лет. Потом он в госпитале прочитал книгу про историю стрелкового оружия и создал лучший в мире автомат, — это Калашников сам пишет в своей автобиографии. По удивительному совпадению в это время в Ижевске работало несколько сот лучших немецких оружейников во главе со знаменитейшим Хуго Шмайссером. И после их отъезда в Германию Калашников за 66 лет с 1947 по 2013 больше не создал ничего абсолютно: ни пистолета, ни ножа, ни винтовки, ни пушки.
Если взять любого известного оружейника, то сначала он длительно копит опыт и только к середине или концу жизни создает что-нибудь гениальное как, например, Шмайссер. У Калашникова наоборот — в начале карьеры очень хороший автомат, а потом, когда он уже поднакопил опыт, больше ничего. В 1947 году была его лебединая песня?
Шмайссер со всем своим конструкторским бюро были перевезены в Ижевск и работали там в лучших ГУЛАГовских традициях. И абсолютно ничего в результате не сделали. Но зато был там секретарь комсомольской организации Миша Калашников, бывший необразованный крестьянин, который совершенно в одиночку создал чудо военной техники АК-47!

Согласно доступным архивным данным в СССР работало не менее 474 немецких специалистов в области стрелкового оружия! Среди них были доктор Вернер Грунер и Курт Хорн (создатели легендарного пулемета MG42, который до сих пор состоит на вооружении бундесвера и широко экспортируется в различные страны, а также производится по лицензии в Греции, Пакистане, Испании и Турции), главный конструктор фирмы «Gustlof Werke» Карл Август Барницке, Оскар Шинк, Оскар Генрих Бетцольд и другие. Хуго Шмайссер и другие немецкие инженеры и ученые были на пике своей профессиональной деятельности после двух мировых войн. Сам Хуго Шмайссер безусловно является классиком и специалистом мирового уровня — как Ньютон в физике. Но сельский самородок под руководством партии и правительства заткнул за пояс сотни образованнейших и опытных конструкторов, у которых уже были значительные наработки, имя и ученые степени. Напомним, что у Калашникова на тот момент тоже было целое одно! «изобретение» — он установил на двигатель счетчик оборотов, т.н. прибор учёта моторесурса танка (мне смешно — не знаю, как вам).
И вы в это верите? Ведь создать автомат и патрон к нему (кстати, это был первый в истории СССР и России бесфальцевый патрон, слизанный с немецкого образца), наладить их производство — это не проще, чем создать космическую ракету.


http://divannaya-sotnya.com.ua/v_mire_n ... I.facebook

_________________
Головне завдання людської цивілізації в 2015 році - остаточне знищення кацапії.
В 2016 Земля повинна бути обов’язково звільнена назавжди!


Догори
  Тема: Re: Зброя. Новини
Цитувати виділене Додано: 03 березня 2015, 00:35     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 26 травня 2010, 06:58
Повідомлень: 8053
В СРСР вистачали і свох зброярів. Але Калашников крутіший за усіх.

_________________
Зображення


Догори
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему  Відповісти  [ 1625 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC+03:00Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Oven, vollmer і 36 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Перейти:  
Powered by phpBB
Style by durdom.in.ua team based on DEVPPL - Український переклад © 2005-2016 Українська підтримка phpBB