Правила форуму  -  Реєстрація  -  Вхід  

Часовий пояс UTC+03:00
Створити нову тему  Відповісти  [ 193 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
  Тема: Re: А оце вже точно перемога!
Цитувати виділене Додано: 03 жовтня 2015, 14:06     Germany  
Єретик
Єретик
Аватар користувача

З нами з: 15 січня 2008, 20:34
Повідомлень: 38910
Звідки: Підводний човен "Земля".
Сховано:
Foxcon писав:Вячеслав Ільченко

Крик душі.

Люди, у всіх своїх дописах я переслідую одну і ту саму мету, намагаюсь донести просту, як мичання, річ - НЕ ХАРЧУЙТЕСЬ МУХОМОРАМИ.

Учіться думати самостійно.

Якщо при вас говорять про щось, а потім кажуть - "так це ж очевидно, і має бути зрозуміло думаючій людині" - тут же лізьте в словник. Тут же вимагайте джерело. Бо в нашій країні поняттям "очевидність" спекулюють, розраховуючи на те, що ніхто не буде перевіряти тверджень.

Ось наприклад, сьогодні в коментах розганяють статтю Пилипа Духлія, який в своїй "філіппіці проти зради" де-факто заявляє, що Росія не є агресором, поки вона входить до мінського процесу. А от якщо буде спіймана на тому, що не виконує домовленостей, тут же ним і стане, а спіймати її на цьому можна тільки одностороннім, сумлінним і жертовним виконанням кожного пункту Мінську - бо для цивілізованого світу, мовляв, не очевидно, що у нас йде війна і російська агресія.

Так от, я іще раз повторюю - не харчуйтесь мухоморами.

Цивілізований світ керується чіткими визначеннями та міжнародними конвенціями. А не всякими там "мінськими угодами", на яких ми повинні продемонструвати свої янгольські крильця, щоб на їх фоні у когось мурло чортяче вилізло.

Так от, є така Резолюція ООН №3314 від 14 грудня 1974 р., в якій міститься визначення агресії. Почитати її можна тут:
http://www.un.org/…/…/decl_conv/conventions/aggression.shtml
https://www1.umn.edu/humanrts/instree/GAres3314.html

- агресія є застосування військової сили держави проти суверенітета, територіальної недоторканності чи політичної незалежності іншої держави.

В силу самого факту присутності російських військ на українській території, Російська Федерація вчинила агресію. Так це і виглядає для цивілізованого світу. Для пуристів наводжу критерії агресії з статті 3 цієї Резолюції:

- вторгнення чи напад збройних сил держави на територію іншої держави, або будь-яка військова окупація, який би тимчасовий характер вона не носила, яка є наслідком такого вторгнення, або анексія іншої держави чи її частини із застосуванням сили.
- бомбардування збройними силами держави території іншої держави, або застосування будь-якої зброї держави проти території іншої держави;
- блокада портів чи берегів держави збройними силами іншої держави;
- застосування збройних сил однієї держави, що перебувають на території іншої, всупереч заключеним угодам, чи продовження їх перебування після закінчення дії угоди;
- дії держави, спрямовані на дозвіл використання території, що знаходиться у використанні другої держави, для агресії проти третьої держави;
- надсилання державою, чи від імені держави збройних банд, груп, іррегулярних сил чи найманців, які здійснюють акти застосування збройної сили проти іншої держави в таких масштабах, що вони стають рівносильними переліченим вище актам.

Особливо зверніть увагу на останній пункт. Згідно Резолюції №3314 Росія УЖЕ вчинила акт агресії проти української держави, незалежно від її поведінки та ступені участі в різноманітних переговорних процесах.

Повторюю: Росія є агресором уже, по факту, а не стане ним після виходу з Мінських домовленостей.

Тобто з приводу Росії у Заходу немає ніяких сумнівів чи сантиментів: перед нею підлий і лицемірний агресор.

А от з приводу України у них за останні півтора року виникла купа запитань:

- чому Україна не збирає доказів російської агресії на Донбасі? Періодично демонструються якісь паспорти, якісь полонені - але про системний збір таких доказів нічогісінько не відомо. Для порівняння: в повністю окупованому Кувейті такі докази збирались силами самих громадян та працівників світових структур;

- чому Україна зберігає дипломатичні відносини із агресором, веде з ним жваву торгівлю, а російські великі корпорації (в тому числі й ті, що під санкціями) відчувають себе в Україні повністю захищеними;

- чому Україна не веде переговорів про налагодження в Україні військової промисловості? Минулого року були досягнуті попередні домовленості про побудову патронного заводу в Україні. Пройшов рік - навіть договор не підписаний. Натомість Україна у всіх виклянчує грошей і зразки західної зброї;

- чому Україна не ратифікує Римський статут? Наші можновладці та державні інформаційники люблять розповідати, як Путін сяде в Гаагу, але поки що єдиний його туди квиток - це збитий "Боїнг". За агресію в Україні він не понесе ніякої відповідальності, бо на нашу територію формально не поширюється юрисдикція Гааги;

- чому Україна не розвиває свою економіку, а дедалі більше її душить, роблячи її максимально слабкою і придатною для зовнішнього чисто економічного тиску. Вона продовжує навіть купувати в Росії сировину і паливні матеріали;

- чому Україна не подала жодного позову в світові судові структури проти Росії. Навіть позов в Стокгольмському суді стосовно газового контракту відкладений. І при цьому "корисні дурні" в коментах жваво запевняють юзерів, що треба просто потерпіти - а потім за наше терпіння нам Росія виплатить великі репарації. На якій же, дозвольте спитати, підставі?

У якості домашньої вправи знайдіть визначення репарації, і дізнайтесь, при яких умовах вона виплачується.

Так от, всі вищеперераховані питання Захід собі задає уже близько півтора року. І у нього починає складатись враження, що тут нема війни - а просто домініон Росії під дивною назвою "Україна" валяє ваньку з невідомою метою. Або просто два клептократичних державних утворення не поділили кордон. Або дві бандитські держави знищують непотрібний залишок населення.

Тому у них і наростає втома від нас. Тому ми де-факто лишимось наодинці, якщо почнеться реальна війна - причому незалежно від того, наскільки ми будемо свято-жертовні та сумлінні виконавці Мінських угод.

І саме тому нам кредити дають рівно в такому обсязі, щоб наша банківська система не упала - бо тут досі чимало західних грошей крутиться. І реструктуризацію дають на кабальних умовах.

Все це - простенькі логічні висновки, які може зробити будь-хто інший, просто давши собі працю поцікавитись джерелами і трохи подумати.

Я звичайна собі людина. Не група експертів. Не політичний штаб. І навіть не політолог. Я не можу відслідкувати все, і розкласти на складові всі твердження, які щодня розганяються по коментам.

Учіться робити це самі. І благаю вас, українською мовою, НЕ ЇЖТЕ МУХОМОРІВ.

Хай самі ці довбані казкарі їх їдять.


Непогано.

_________________
Chi non ama non sara amato mai.

Якщо у суспільстві немає справедливості, стабільності йому не бачити.Догори
  Тема: Re: А оце вже точно перемога!
Цитувати виділене Додано: 03 жовтня 2015, 14:18     Ukraine  
Остервенелая гуманистка
Остервенелая гуманистка
Аватар користувача

З нами з: 01 березня 2009, 18:31
Повідомлень: 34691
Звідки: з вулиці
Читаю форумчан,читаю твитер, украинских журналистов-пришла к выводу,сколько людей столько и мнений.
Поставлю сюда размышления одного журналиста,который тоже разбирался в этом вопросе

Константин Коц
«УСЁ ПРОПАЛО!»: МЕДИЙЩИКИ ОБСУДИЛИ ВСТРЕЧУ «НОРМАНДСКОЙ ЧЕТВЕРКИ»
Вчера, 2 октября, в Елисейском дворце в Париже состоялась встреча лидеров «нормандской четверки». Петр Порошенко, Франсуа Олланд, Ангела Меркель и Владимир Путин сели за стол переговоров, чтоб в очередной раз обсудить урегулирование конфликта на Донбассе. Так вот, результаты этих переговоров многим показались достаточно спорными. На своих страничках в соцсетях медийщики и общественные деятели поделились своими сообажениями и переживаниями по этому поводу.
Сховано:
Генеральный директор «1+1 медиа»Александр Ткаченко:
«Сначала - выборы на Донбассе, потом «Россия выведет войска. Олланд.
Фейковых выборов не будет. Порошенко.
А какие будут?
Выборы под дулом оккупантов. "Находка" европейской демократии. Потом "легитимные" и амнистированные депутаты ДНР и ЛНР у себя проведут- нет Украине в ЕС, мы конституцию примем какую они скажут...
Лишь бы не было войны. Здрасьте, другая страна.
Чтобы этого не случилось нужен референдум. Например: Согласны ли граждане Украины на спец закон по Донбассу в Конституции Украины и проведение выборов на Донбассе без разоружения боевиков и вывода иностранных войск? И уже тогда возобновлять переговоры».
Журналист «5-го канала» Татьяна Даниленко:
«А "виведення усіх іноземних військ з України", про яке говорить Олланд - це яких ще, окрім російських?)»
Директор по развитию Центра политико-правовых реформ Тарас Стецькив:
«Перші враження щодо переговорів "нормандськоі четвірки":
Президента Украіни нагинали і нагинали сильно,але на СЬОГОДНІ не нагнули.
Нагинали на проведення виборів на окупованих територіях Донбасу за спеціальним законом(план Мореля).
Обіцяли:Європа-кредити і любов,Путін-відвести озброєння і війська.
Результат зустрічі-практично нульовий. Ситуація зависла.
Тепер "трійка"( Путін плюс Оланд і Меркель) обмірковують як змусити Порошенка погодитись на вибори на окупованих територіях і в такий спосіб "завершити"війну на Донбасі і зняти санкції з Росіі.
І віддати подальшу долю Украіни на розсуд Путіна.
США мовчки погоджується-тисне проблема Сіріі і ядерної програми Ірану.
В цій комбінації є одна неврахована обставина: позиція Українського народу і породженого ним громадянського суспільства».
Телеведущая Мирослава Гонгадзе:
«Я не хочу нагнітати, але коли Меркель розповідає , що має бути написано в українській Конституції, Оланд - коли і як мають бути проведені місцеві вибори, американці на високому не присутні на переговорах, в Украіні стріляють російськ і танки , а Петро Олексійович стверджує, що на нього ніхто не тисне і це його мирний план, якось важко віриться».
Ведущий программы «Гроші» на «1+1» Александр Дубинский:
«Как бы это не было неприятно, понимая сколько там погибло ребят - от этого анклава ЛДНР надо избавляться.
Любой ценой, как от раковой опухоли, которая рано или поздно убьет весь организм».
Блогер, основатель site.ua Роман Шрайк:
«мсье олланд нам радостно сообщает, что сначала в лднр должны состояться выборы, а потом уже вывод российских войск и восстановление контроля над границей.
прекрасная идея, мсье. если, не дай бог, во франции террористы захватят заложников, предложите ее. пусть заложники голосованием утверждают требования террористов и определяют кого первым из них расстреляют при невыполнении.
все просто. лднр - временно оккупированная территория. и пока там есть российские войска, пока украина не контролирует границу, на выборах может быть избрана только оккупационная администрация.
поэтому, если вся эта парижская канитель просто затяжка времени - ок.
если же реальный план, то, спасибо, не надо».
Блогер Карл Волох:
«Краткие итоги четырёхсторонней встречи: усё пропало!
Запад давил и навязывал. Путин ничего намеченного исполнять не будет. А вот наш лох позволил себя развести и все сдал, а теперь будет скрупулёзно и односторонне выполнять. Мы вот-вот снимем последние штаны на содержание лугандонской ваты. Скоро Моторола будет министром обороны Украины, а Гиви - молодёжи, спорта, соцполитики и финансов.
Ещё и руку пожал. Зрада однозначно!
АПД для самых продвинутых: это сарказьм такой»
Журналист «Цензор.НЕТ» Олександр Михельсон:
«А Олланд каже, шо треба визнати вимоги "Даунбаса", але й вимоги України теж.
А Меркель каже, шо треба визнати вимоги України, але й вимоги "Даунбаса" теж.
А Порошено каже, шо ой, ми такі бідні-нещасні, ми ж щосили дотримуємось Мінських угод, а нас ображає врєдний Путєн... І "патріотичні" українці щиро вірять президентові, бо придурки: ні в чому іншому не вірять - а тут вірять!
А Путєн і даунбаські нацики, навпаки, кажуть, шо це страшні каратєлі порушують "Мінськ"... Обманюють, звісно... Маніпулюють... І щирі українці щиро вірять, що Путєн - геній, а якесь там Захарченко - талантіще ващє... Так шо Путєну й Захарченкові треба вірити, і молитись на них, як на святих: бо раз вони кажуть, шо б*ють нас - то це свята правда. А от якшо наші кажуть, шо б*ють цих виродків - то це брехня і провокація. Ну ясно ж: Путін і шестьори його - вони завжди кажуть правду, а от якшо ти не віриш їм фанатично, - то зрадник України...
Це я викладаю логіку наших ура-патріотів. Так-так, саме їх.
А в підсумку все просто: не буде ніякої Перемоги, як і ніякої Зради. Уся ця фігня із Даунбасом - ще років на 10 чи 20. Це погано, так. Та, з іншого боку, і не потрібні нам вони.
Терпіти ворожий анклав під боком? Ну, є варіант: дурники у формі патріотів доможуться відвертої війни із довбанутим кацапйом. Вони ж - герої, їм неважко загинути за Україну.
І глибоко нахаркати на те, що України після того вже не буде».
Руководитель «Громадського ТБ» Наталья Гуменюк:
«видається, що тут лякають цим планом мореля як черговою теорією змови (принаймні так це виглядає).
Що знаємо досі: Морель доволі самостійна фігура, якому справді далі дали завданняу бодай якось намалювати схему виборів на окупованих територіях. якщо чесно, я останні кілька місяців питала у багатьох, як це має виглядати. ніхто не міг відповісти, не знаю, чи щось пропонувалося українською стороною, але очевидно, що якщо немає дій на упередження, хтось виходить з якимось планом. чи ініціатива американська - у цьому великі сумніви, неофіційно у держдепі взагаі знають дуже мало, швидше спільна.
а загалом американці демонструють обережний оптимізм, а санкції таки прив'язані до контролю над кордоном».
Журналист-редактор «Новое время», «Громадське ТВ» Иван Яковина:
«Как я и говорил, Украине собираются впарить план Мореля.
Похоже, что разговоры Порошенко с Меркель и Олландом не были "выработкой единой позиции", как утверждали многочисленные оптимисты, а давлением Запада на него.
В общем, все плохо».
Как видите, очень многие мои коллеги сходятся во мнении, что «все плохо». И сегодня я, как никогда, хочу, чтоб они ошибались.


Догори
  Тема: Re: А оце вже точно перемога!
Цитувати виділене Додано: 03 жовтня 2015, 14:33     Ukraine  
рефлексопатолог
рефлексопатолог
Аватар користувача

З нами з: 29 березня 2008, 18:12
Повідомлень: 45949
Звідки: Оттуда
Фрося писав:Читаю форумчан,читаю твитер, украинских журналистов-пришла к выводу,сколько людей столько и мнений.

А у вас у самої тих мнєній скільки?

_________________
Ті, хто бореться не за владу, а за законність та демократію, зазвичай не отримують ні того, ні другого. ©


Догори
  Тема: Re: А оце вже точно перемога!
Цитувати виділене Додано: 03 жовтня 2015, 14:52     Ukraine  
Остервенелая гуманистка
Остервенелая гуманистка
Аватар користувача

З нами з: 01 березня 2009, 18:31
Повідомлень: 34691
Звідки: з вулиці
Sedative писав:
Фрося писав:Читаю форумчан,читаю твитер, украинских журналистов-пришла к выводу,сколько людей столько и мнений.

А у вас у самої тих мнєній скільки?

Конкретно в цій ситуації нічого хорошого не бачу. :par: але і кричати "зрада" поки почекаю.Непереконливі аргументи.


Догори
  Тема: Re: А оце вже точно перемога!
Цитувати виділене Додано: 03 жовтня 2015, 16:04     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 26 лютого 2011, 00:59
Повідомлень: 19638
Вебсайт: https://andriyhart.blogspot.com
Звідки: Київ - Славутич
Фрося писав:Зображення
Чу!.. С легким шорохом нормандская четвёрка провела хуем по губам всем "украинским политическими блогерам №1".

Теперь орки, носившиеся с аквафрешами по донбасским городам, отжимавшие дома, квартиры, автомобили, серебряные ложки и золотые коронки, сгноившие сотни украинцев "на подвалах", будут не просто амнистированы, но и иметь те же права, что люди, которые скрылись от всего этого дикого великолепия русского мира.

По поводу того, что амнистия не распространяется на ряд тяжких и особо тяжких преступлений, даже не упоминайте. Через полтора года доказать эти составы просто невозможно. (c)

#прилиптухлий

_________________
Завдання солдата не вмерти за свою Вітчизну, а змусити противника вмерти за свою...
Зображення


Догори
  Тема: Re: А оце вже точно перемога!
Цитувати виділене Додано: 03 жовтня 2015, 16:25     Ukraine  
- Старе немовля -
- Старе немовля -
Аватар користувача

З нами з: 26 лютого 2010, 11:39
Повідомлень: 46624
Фрося писав:
Sedative писав:
Фрося писав:Читаю форумчан,читаю твитер, украинских журналистов-пришла к выводу,сколько людей столько и мнений.

А у вас у самої тих мнєній скільки?

Конкретно в цій ситуації нічого хорошого не бачу. :par: але і кричати "зрада" поки почекаю.Непереконливі аргументи.


ога главное чтобі не біло войны хоть и под окупацыей
а шо гитлер коли европу захопив там тоже фронтових боив не стало и жисть даже наладилась...
економика работала во как!


Догори
  Тема: Re: А оце вже точно перемога!
Цитувати виділене Додано: 03 жовтня 2015, 17:06     Israel  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 13 лютого 2010, 18:20
Повідомлень: 18846
Звідки: (Дике Поле) / Iзраїль
як там казав Пєчальний Лошад: "ДБ"


Olexander Mykhelson
20 год · Змінено ·
Порошенко і Путін у Парижі привіталися за руку. В Україні обурена громадськість верещить, що це "зрада" з боку Порошенка, в Росії - що це "предательство" з боку Путіна.
Відмінність у тому, що російським дурникам роти позатикають швидко.
А от наші дурники, звісно, доб'ються "Майдану-3".
Що Путіну й треба.
Люблю демократію!

_________________
На вопрос "почему все антисемиты идиоты?"
был давно дан ответ - "а что, есть другие?"


Догори
  Тема: Re: А оце вже точно перемога!
Цитувати виділене Додано: 03 жовтня 2015, 17:49     Israel  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 13 лютого 2010, 18:20
Повідомлень: 18846
Звідки: (Дике Поле) / Iзраїль
EndryX писав:По поводу того, что амнистия не распространяется на ряд тяжких и особо тяжких преступлений, даже не упоминайте. Через полтора года доказать эти составы просто невозможно. (c)

#прилиптухлий

чушь звісно

не знайшов посилання, а в Україні, мабуть, то не мало такого розголосу,
тому повірте на слово

десь років 5-10 тому
була велика буча, та дипломатичний скандал, коли у новому послі Ірану в ООН впізнали одного з учасників захоплення ЗАРУЧНИКІВ 1979 року
пройшо 25-30 років. а тоді вбивці не викладали свої "подвиги" на Ю-туб та в І-грам

тому
за всіх не певен, але більшість вбивць та крадіїв не так і важко притягти до відповідальності
і 100% не допустити до рад

ТРЕБА тіки оновлювати міліцію та суди. ті що на "материковій" Україні.

-- Додано 03 жовтня 2015, 17:51 --

EndryX писав:Чу!.. С легким шорохом нормандская четвёрка провела хуем по губам всем "украинским политическими блогерам №1".

пОшло, тошонадодляБЬІДЛА

_________________
На вопрос "почему все антисемиты идиоты?"
был давно дан ответ - "а что, есть другие?"


Востаннє редагувалось 03 жовтня 2015, 22:25 користувачем Валенteen, всього редагувалось 2 разів.

Догори
  Тема: Re: А оце вже точно перемога!
Цитувати виділене Додано: 03 жовтня 2015, 18:11     Ukraine  
- Старе немовля -
- Старе немовля -
Аватар користувача

З нами з: 26 лютого 2010, 11:39
Повідомлень: 46624
за всіх не певен, але більшість вбивць та крадіїв не так і важко притягти до відповідальності
і 100% не допустити до рад


ясень пень шо моторол там не буде...
у нас пів ради фсб
шо ви напрягаетеся
всьо буде усский мир с тризубом на прапорі!

ось також недиверсант був... памятаете такого
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=I4bGBWcgBvU[/youtube]


Востаннє редагувалось 03 жовтня 2015, 19:05 користувачем Telecaster, всього редагувалось 2 разів.

Догори
  Тема: Re: А оце вже точно перемога!
Цитувати виділене Додано: 03 жовтня 2015, 18:30     Ukraine  
Ананас Баобабович Хуякс 13й
Ананас Баобабович Хуякс 13й
Аватар користувача

З нами з: 13 січня 2009, 17:12
Повідомлень: 34394
Звідки: Страна Грез
Тут и без Моторолл хватает.
Порох сдал Украину. :par:


Догори
  Тема: Re: А оце вже точно перемога!
Цитувати виділене Додано: 03 жовтня 2015, 18:45     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 14 липня 2008, 13:10
Повідомлень: 33304
Звідки: Ми самі нє мєсниє... Єдім додому...
Фрося писав:але і кричати "зрада" поки почекаю.Непереконливі аргументи.
Нарушение конституции. Достаточно? Хотя, почему нарушение? Гнусное попрание. А ведь по должности именно это чмо должно было ее защищать.

_________________
Сховано:
Шо мне во мне нравица, так это моя душевная красота, гениальность и скромность!!! :bl:


Догори
  Тема: Re: А оце вже точно перемога!
Цитувати виділене Додано: 03 жовтня 2015, 19:18     Ukraine  
рефлексопатолог
рефлексопатолог
Аватар користувача

З нами з: 29 березня 2008, 18:12
Повідомлень: 45949
Звідки: Оттуда
Фрося писав:кричати "зрада" поки почекаю.Непереконливі аргументи.

Зрада/незрада. а просто пройоп...
Ви у кожному конкретному випадку будете наново визначати "ціль"? У залежності від... Від чого? :drag:

_________________
Ті, хто бореться не за владу, а за законність та демократію, зазвичай не отримують ні того, ні другого. ©


Востаннє редагувалось 03 жовтня 2015, 21:31 користувачем Sedative, всього редагувалось 1 раз.

Догори
  Тема: Re: А оце вже точно перемога!
Цитувати виділене Додано: 03 жовтня 2015, 19:53     Ukraine  
Остервенелая гуманистка
Остервенелая гуманистка
Аватар користувача

З нами з: 01 березня 2009, 18:31
Повідомлень: 34691
Звідки: з вулиці
Перехожий писав:
Фрося писав:але і кричати "зрада" поки почекаю.Непереконливі аргументи.
Нарушение конституции. Достаточно? Хотя, почему нарушение? Гнусное попрание. А ведь по должности именно это чмо должно было ее защищать.

Как один из весомых аргументов, но этого мало. :pop: тем более,что 226 депутатов здесь тоже задействованы,если уже шагать в этом направлении.Посмотрим какие законы на этой неделе в отношении Донбасса будут протягиваться в ВР и что будет подписано гарантом. :par:

-- Додано 03 жовтня 2015, 19:55 --

Sedative писав:
Фрося писав:кричати "зрада" поки почекаю.Непереконливі аргументи.

Зрада/незрада. а просто паройоп...
Ви у кожному конкретному випадку будете наново визначати "ціль"? У залежності від... Від чого? :drag:

Очень жаль, что Вы оказались на одной табуреточке с xobserverx(в отношении меня), поэтому я позволю себе не отвечать на Ваши вопросы.
Всего доброго. :)


Догори
  Тема: Re: А оце вже точно перемога!
Цитувати виділене Додано: 03 жовтня 2015, 20:34     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 14 липня 2008, 13:10
Повідомлень: 33304
Звідки: Ми самі нє мєсниє... Єдім додому...
Фрося писав:Как один из весомых аргументов, но этого мало.
Это не мало. Конституция - это единственное, что формально защищает народ от произвола власти. И если чиновник переписывает ее под себя, то это узурпация власти. Как следствие - трибунал. А эти 226 (а их больше) засранцев должны разделить эту судьбу.

_________________
Сховано:
Шо мне во мне нравица, так это моя душевная красота, гениальность и скромность!!! :bl:


Догори
  Тема: Re: А оце вже точно перемога!
Цитувати виділене Додано: 03 жовтня 2015, 20:44     Ukraine  
Пацик
Аватар користувача

З нами з: 29 жовтня 2007, 22:43
Повідомлень: 9000
Звідки: с Югов
Нарушение конституции - этого мало...
Согласен!
вот если бы эта тварь предала ПР - тогда таки да!

_________________
Увы, еще не пятница...


Догори
  Тема: Re: А оце вже точно перемога!
Цитувати виділене Додано: 03 жовтня 2015, 21:32     Ukraine  
рефлексопатолог
рефлексопатолог
Аватар користувача

З нами з: 29 березня 2008, 18:12
Повідомлень: 45949
Звідки: Оттуда
Redis писав:Нарушение конституции - этого мало...
Согласен!
вот если бы эта тварь предала ПР - тогда таки да!

:smeh:

_________________
Ті, хто бореться не за владу, а за законність та демократію, зазвичай не отримують ні того, ні другого. ©


Догори
  Тема: Re: А оце вже точно перемога!
Цитувати виділене Додано: 03 жовтня 2015, 22:24     Israel  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 13 лютого 2010, 18:20
Повідомлень: 18846
Звідки: (Дике Поле) / Iзраїль
Суперглюк писав:Тут и без Моторолл хватает.

ага
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=QywQizfDHOw[/youtube]

_________________
На вопрос "почему все антисемиты идиоты?"
был давно дан ответ - "а что, есть другие?"


Догори
  Тема: Re: А оце вже точно перемога!
Цитувати виділене Додано: 04 жовтня 2015, 08:08     Ukraine  
Остервенелая гуманистка
Остервенелая гуманистка
Аватар користувача

З нами з: 01 березня 2009, 18:31
Повідомлень: 34691
Звідки: з вулиці
Уряд відреагував на заяву Меркель про Україну без Криму

Дата 03 октября 2015 г., 22:58:00
У Кабінеті Міністрів України заявили, що переговорів Заходу з Росією щодо Криму не може бути.

Про це йдеться у заяві Міністерства інформаційної політики у Facebook.

"Щодо слів Ангели Меркель про "відновлення Україною суверенітету, але без Криму". Мінські домовленості взагалі ніяк не стосуються Криму, оскільки по ньому взагалі немає чого обговорювати", — зазначили в міністерстві.

У заяві йдеться, що у питанні Криму можна вимагати лише звільнення окупованої території, більше жодні переговори неможливі.

"Ніякого торгу про "самовизначення" не може бути, бо спочатку була військова окупація регулярними частинами армії РФ, а вже потім так званий "референдум", — йдеться в заяві.Нагадаємо, голова комітету з міжнародних справ Держдуми РФ Олексій Пушков переконує, що після зустрічі Норманської четвірки канцлер Німеччини Анела Меркель "допустила, що Крим не повернеться в Україну". Така фраза канцлера справді мала місце, але в іншому контексті.

Інформаційні війська України
Урядова організація ·
Щодо неправильної інтерпретації слів Ангели Меркель про "відновлення Україною суверенітету, але без Криму":
Мінські домовленості взагалі ніяк не стосуються Криму, оскільки по ньому взагалі немає чого обговорювати. Мінський процес направлений на відновлення українського суверенітету на Донбасі, а Крим - це окрема тема. Саме це мала на увазі Ангела Меркель.
Анексія Криму є грубим порушенням міжнародного права та уставу ООН і, навідміну від російської агресії на Донбасі, Росія анексувала цю територію, а Путін визнав, що це була спецоперація російських військ. Отже ніякого торгу про "самовизначення" не може бути, бо спочатку була військова окупація регулярними частинами армії РФ, а вже потім так званий "референдум" (росіяни в Криму взагалі не мають права на "самовизначення", оскільки це положення ООН

http://antikor.com.ua/articles/66284-ur ... _bez_krimu


Догори
  Тема: Re: А оце вже точно перемога!
Цитувати виділене Додано: 04 жовтня 2015, 08:11     Israel  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 13 лютого 2010, 18:20
Повідомлень: 18846
Звідки: (Дике Поле) / Iзраїль
Віталій Портников
8 год · Kyiv, Ukraine ·
Давайте не будем обманывать хотя бы сами себя.
Когда федеральный канцлер говорила о восстановлении суверенитета Украины "исключая Крым", она имеет ввиду то, что и так давно известно - что формат "нормандской четверки" ограничен исключительно прекращением войны на Донбассе и территориальной реинтеграцией оккупированных территорий. И санкции, которые могут быть сняты в случае полного исполнения Минских соглашений - санкции за Донбасс. Санкции за Крым даже никто не обсуждает.
Когда президент Франции говорит о проведении местных выборов после принятия соответствующего украинского закона, об амнистии и иммунитете для их участников (а кого именно в таком законе упомянуть - нам решать) - он просто перечисляет пункты Минских соглашений. И только.
Когда стороны договариваются, что санкции против России могут быть сняты только после полного исполнения Минских соглашений - это не означает ни то, что Украину "сливают", ни то, что Запад равноудален от Украины и от России. Потому что санкции - против России. Против Украины санкций нет. И, следовательно, это Россия должна быть заинтересована в том, чтобы Минский процесс удался.
Следовательно, что произошло в Париже:
Путина заставили отказаться от идеи, что выборы могут пройти по его, а не по нашему сценарию.
Путина заставили признать, что от донбасской части санкций он избавится только тогда, когда уйдет с Донбасса. Полностью и бесповоротно.
Путину дали понять, что никакие его действия в Сирии не повлияют на санкции, введенные против России за Донбасс и Крым.
Путин оказался в ситуации, когда мы можем сколь угодно долго и упорно работать над проведением выборов на Донбассе, согласовывать, голосовать, переголосовывать, вносить изменения - а его санкционные часы будут тикать, будто подключенные к бомбе замедленного действия.
Путина фактически оттащили от войны. Теперь все его действия на Донбассе - в политическом поле, а в политическом поле он не может не проиграть. Если бы он надеялся на политический выигрыш - не начинал бы войну.
Это и есть победа украинской дипломатии, если кто еще не понял. Победа, которую удалось одержать при поддержке федерального канцлера и президента Франции. Необходимо признать, что Ангела Меркель и Франсуа Олланд - каждый по-своему - справляются со своей задачей лидеров Европейского Союза и смогли убедить Владимира Путина изменить повестку дня с российской на западную. Поэтому вчера с журналистами общались именно они, а он кипел от бешенства, как старый чайник и не промолвил ни единого слова ни до, ни после саммита. Они его сделали. Сделали не вчера, а когда затащили в Минский капкан. Вчера просто было продолжение охоты.
И последнее: люди в Украине, которые этого не хотят понять и рассказывают о путинской победе в выражениях, достойных ТАСС и Димы Киселева, совсем не обязательно должны быть агентами Москвы или политиками-популистами, готовыми ради рейтинга и красного словца положить еще сотню-другую тысяч своих соотечественников и рассорить Украину с Западом, вернув ее на Восток. Вовсе нет.
Они могут быть просто идиотами.

_________________
На вопрос "почему все антисемиты идиоты?"
был давно дан ответ - "а что, есть другие?"


Догори
  Тема: Re: А оце вже точно перемога!
Цитувати виділене Додано: 04 жовтня 2015, 09:00     Germany  
Єретик
Єретик
Аватар користувача

З нами з: 15 січня 2008, 20:34
Повідомлень: 38910
Звідки: Підводний човен "Земля".
У заяві йдеться, що у питанні Криму можна вимагати лише звільнення окупованої території, більше жодні переговори неможливі.


Да?!!111 А репарації?!!

_________________
Chi non ama non sara amato mai.

Якщо у суспільстві немає справедливості, стабільності йому не бачити.Догори
  Тема: Re: А оце вже точно перемога!
Цитувати виділене Додано: 04 жовтня 2015, 11:38     Ukraine  
Ще та Стервозінка@Лапонька
Ще та Стервозінка@Лапонька
Аватар користувача

З нами з: 20 листопада 2014, 20:21
Повідомлень: 6228
Звідки: Ukraine
Зображення
:sho: :sho: :sho: :sho: :sho:
:sho: :sho: :sho: :sho: :sho:
:sho: :sho: :sho: :sho: :sho:

_________________
ЗображенняSoft of eye and light of touch. Speak little, listen much.


Догори
  Тема: Re: А оце вже точно перемога!
Цитувати виділене Додано: 04 жовтня 2015, 13:25     Ukraine  
Остервенелая гуманистка
Остервенелая гуманистка
Аватар користувача

З нами з: 01 березня 2009, 18:31
Повідомлень: 34691
Звідки: з вулиці
Зображення


Догори
  Тема: Re: А оце вже точно перемога!
Цитувати виділене Додано: 04 жовтня 2015, 13:26     Ukraine  
рефлексопатолог
рефлексопатолог
Аватар користувача

З нами з: 29 березня 2008, 18:12
Повідомлень: 45949
Звідки: Оттуда
Фрося писав:Конкретно в цій ситуації нічого хорошого не бачу. :par:

А поганого?

Фрося писав:але і кричати "зрада" поки почекаю.Непереконливі аргументи.

А що для вас стане переонливим аргументом - остаточна перемога П-росячого плану, після якої щось змінити буде дуже й дуже важко, якщо взагалі можливо?
Ви справді вважаєте, що втрату суверенітету "мирним" шляхом можна назвати "перемогою миру"? :drag:

_________________
Ті, хто бореться не за владу, а за законність та демократію, зазвичай не отримують ні того, ні другого. ©


Догори
  Тема: Re: А оце вже точно перемога!
Цитувати виділене Додано: 04 жовтня 2015, 13:28     Ukraine  
Остервенелая гуманистка
Остервенелая гуманистка
Аватар користувача

З нами з: 01 березня 2009, 18:31
Повідомлень: 34691
Звідки: з вулиці
Sedative писав:
Фрося писав:Конкретно в цій ситуації нічого хорошого не бачу. :par:

А поганого?

Фрося писав:але і кричати "зрада" поки почекаю.Непереконливі аргументи.

А що для вас стане переонливим аргументом - остаточна перемога П-росячого плану, після якої щось змінити буде дуже й дуже важко, якщо взагалі можливо?
Ви справді вважаєте, що втрату суверенітету "мирним" шляхом можна назвати "перемогою миру"? :drag:


Фрося писав:
Очень жаль, что Вы оказались на одной табуреточке с xobserverx(в отношении меня), поэтому я позволю себе не отвечать на Ваши вопросы.
Всего доброго. :)


Догори
  Тема: Re: А оце вже точно перемога!
Цитувати виділене Додано: 04 жовтня 2015, 13:38     Ukraine  
рефлексопатолог
рефлексопатолог
Аватар користувача

З нами з: 29 березня 2008, 18:12
Повідомлень: 45949
Звідки: Оттуда
Фрося писав:Очень жаль, что Вы оказались на одной табуреточке с xobserverx(в отношении меня), поэтому я позволю себе не отвечать на Ваши вопросы.
Всего доброго. :)

Защітано. :)
Але від коментування ваших пропгандонських залєпух, які базуються на "щирій нестачі аргументів" я не відмовлюся, даруйте... :par:

_________________
Ті, хто бореться не за владу, а за законність та демократію, зазвичай не отримують ні того, ні другого. ©


Догори
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему  Відповісти  [ 193 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC+03:00Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: а баба галамага і 22 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Перейти:  
Powered by phpBB
Style by durdom.in.ua team based on DEVPPL - Український переклад © 2005-2016 Українська підтримка phpBB