Правила форуму  -  Реєстрація  -  Вхід  

Часовий пояс UTC+02:00

Створити нову тему  Відповісти  [ 82 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
  Тема: Re: А де Аваков?
Цитувати виділене Додано: 13 грудня 2016, 23:05     Austria  
Главпсихушко
Главпсихушко

Божена
Вурстюк Петро Тобто ви вважаєте що його зашугав юга-прикурвор до такої степені, що він втік в Канаду?
Думаєте Канадський уряд вважає його бізнесменом чи урядовцем а не бандитом?
Хто зна, чи він в Канаді. Хто вам скаже правду? Журнашлюшки?
:brun: А на яких умовах в Австріяччині сидить Мікалай Пахло? Його ніхто не збирається видавати? Ото і Авакяна ніхто із Канади не буде видавати.

точно він тут? мабуть, у синочка в гостях перебуває. чому б ні? україна ж не надала матеріалів і не тільки на нього. в україні навіть ложкіна пецік зробив своїм секретарем в адміністрації, коли австріяки розслідували відмивання грошей через їхні банки. і все заглохло.

Догори
Цитувати виділене Додано: 13 грудня 2016, 23:13     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

Вурстюк Петро Давайте розглянем СБУ як противагу мусорам, яке нібито може захистити конституційний лад.
Для цього треба дати відповідь на прості питання:
1. Скільки мусорів в райцентрі в середньому і скільки есбеушніків.
2. Хто більше замазаний і хто здатний на силові дії.
В областях пропорція несуттєво відрізняється, в областях є альфи і опера в інших відділах, але це 4-5% особового складу,
Все інше - фраєра, здатні на шантаж, юрісти і історики за фахом.
Перевага мусорів в озброєнні, живій силі і техніці більш ніж тридцятикратна. Плюс постійний досвід застосування сили навіть на рівні участкових.

:smeh:
Може нова піліція захистить порошка?)))
ну ты фигню говоришь. по твоему, абасраков поднимет всех ментов по тревоге и пошлет их на штурм банковой и грушевкого?
да в куй они его свистели....
а в противостоянии с ограниченным контингентом у него шансов ноль...
но это, конечно, если тупорылый пецик не заипет всех так, что его даже вася защищать откажется...

Догори
Цитувати виділене Додано: 13 грудня 2016, 23:16     Ukraine  
Врачидло
Врачидло

Ти тупий. Тому що кацап. Я написав, як аваков може зробити переворот. Банкову штурмувати не треба. Це взагалі ідіотська ідея. )))

Догори
Цитувати виділене Додано: 13 грудня 2016, 23:20     Austria  
Главпсихушко
Главпсихушко

Вурстюк Петро Ти тупий. Тому що кацап. Я написав, як аваков може зробити переворот. Банкову штурмувати не треба. Це взагалі ідіотська ідея. )))
та де ж він може, якщо його в країні нема?

Догори
Цитувати виділене Додано: 13 грудня 2016, 23:26     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

Вурстюк Петро Ти тупий. Тому що кацап. Я написав, як аваков може зробити переворот. Банкову штурмувати не треба. Це взагалі ідіотська ідея. )))
это ты тупой, потому, что представитель уникальной нации дріща... что такое, в твоем понимании переворот?
это что, абасраков придет на телеканал и заявит, что пецик больше не припиздент? :fool:

Догори
Цитувати виділене Додано: 13 грудня 2016, 23:26     Ukraine  
Заведующий женским отделением

Я зрозумів вашу думку, але коли ви кажете, що відкриття 1000 справ допоможе йому захопити владу, то зауважу, що суди міністру МВС не підкоряються, як і прокуратура. Так шо залишається тільки сила, але це ж мусора, та сила тільки до першого серьозного спротиву. Це по-перше, а по-друге у Авакова серед мінтів дуже низький авториет.

Догори
Цитувати виділене Додано: 13 грудня 2016, 23:30     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

Харитон
Я зрозумів вашу думку, але коли ви кажете, що відкриття 1000 справ допоможе йому захопити владу, то зауважу, що суди міністру МВС не підкоряються, як і прокуратура. Так шо залишається тільки сила, але це ж мусора, та сила тільки до першого серьозного спротиву. Це по-перше, а по-друге у Авакова серед мінтів дуже низький авториет.
да какой бы у него не был авторитет... 1000 справ -- это вообще бред-бредовый...

Догори
Цитувати виділене Додано: 13 грудня 2016, 23:34     Austria  
Главпсихушко
Главпсихушко

Вурстюк Петро З якої радості міністр поліцаїв в колонії має звітувати перед аборигенами про свої переміщення?
Скоріш за все проблема в тому, що ця сучька боїться компромату в світових змі, і зараз торгується з порошком про продовження криші після прошари. Ну й напевно є якісь інші претенденти, готові дати немало. Отже конкурс на заміщення власне йде.
шо таке прошара?

Догори
Цитувати виділене Додано: 13 грудня 2016, 23:52     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

Заместитель министра внутренних дел Украины Арсена Авакова по вопросам евроинтеграции 24-летняя Анастасия Деева в ноябре получила 28 тыс. гривен заработной платы. Об этом сообщили Українські новини, опубликовавшие ответ Министерства внутренних дел на официальный запрос.

«Размер должностного оклада заместителя министра составляет 14000 гривен. Кроме должностного оклада, заместителю министра установлена надбавка за интенсивность труда – 14000», – говорится в ответе на запрос.

Догори
Цитувати виділене Додано: 13 грудня 2016, 23:53     Ukraine  
Врачидло
Врачидло

Харитон
Ну ментам не складно домовитися з судами чи прокуратурою. Ті взагалі не мають ніяких силових органів і навіть охороняються ментами. Авторитет авакова в цій ситуації не має значення. Йдеться про збереженря способу життя. І прокурорів та суддів також.
Ситуація, в якій можливі зміни - (типу революційна ситуація в трактуванні лєніна) це ситуація в якій порошок не зможе виконувати свою роль, як це було з якунєвічєм. А хто його доведе до цього, народні маси чи законне переслідування через гучні корупційні скандали - несуттєво.
Угода буде з ким хочеш, навіть з хуйлом.
Уявіть собі, що зявиться такий собі суддя, далекий родич комісара катані, який видасть ордери на арешт порошка, яценюка, гройсмана і ще кількох десятків нинідіючих політиків.
Пох, що на це треба якісь рішення вр, очевидність злочину вопієт в небеса.
Суддю прикриють мусора, а хто прикриє бориспільську трасу? Президентський полк?

Догори
Цитувати виділене Додано: 14 грудня 2016, 00:24     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

http://ua1.com.ua/blog/igor-bojko/avako ... 26287.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Догори
Цитувати виділене Додано: 14 грудня 2016, 00:30     Ukraine  

stan700 http://ua1.com.ua/blog/igor-bojko/avako ... 26287.html" onclick="window.open(this.href);return false;
:facepalm: Бля, ох и бред...

Догори
Цитувати виділене Додано: 14 грудня 2016, 00:35     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

Харитон
stan700 http://ua1.com.ua/blog/igor-bojko/avako ... 26287.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Полный?
Направленность статьи понятна и блевотна....
Однако под тем, что Аваков ЧМО... вполне подпишусь ...

Догори
Цитувати виділене Додано: 14 грудня 2016, 00:48     Ukraine  
Врачидло
Врачидло

Харитон
Те, що я намазюкав, теж напевно маячня, але в нас все що робиться - маячня, Оруел би охуїв від маштабів фантазії. От тому так))
В нас є хоч один мусор, який мав би авторитет зайняти місце міністра і в населення і в мусорів? - нема.
Тому що авторитет в мусорів і авторитет в населення діаметрально різні речі.
Кому цікаво - почитайте як китайці працюють в африці. Ви чули щоб пекін підтримував якусь африканську революцію останніх 10 років? Їх там нема))))

Догори
Цитувати виділене Додано: 14 грудня 2016, 01:10     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

Вурстюк Петро
Харитон
Те, що я намазюкав, теж напевно маячня, але в нас все що робиться - маячня, Оруел би охуїв від маштабів фантазії. От тому так))
В нас є хоч один мусор, який мав би авторитет зайняти місце міністра і в населення і в мусорів? - нема.
Тому що авторитет в мусорів і авторитет в населення діаметрально різні речі.
Кому цікаво - почитайте як китайці працюють в африці. Ви чули щоб пекін підтримував якусь африканську революцію останніх 10 років? Їх там нема))))
О Боже... ну почему сразу Китай и Африка... Я даже не спрашиваю, почему Африка с маленькой буквы )

Догори
Цитувати виділене Додано: 14 грудня 2016, 01:16     Ukraine  
Врачидло
Врачидло

Я про технології захоплення влади інтенсивним і екстенсивним способами. Тому африка.

Догори
Цитувати виділене Додано: 14 грудня 2016, 07:38     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

Вурстюк Петро В нас є хоч один мусор, який мав би авторитет зайняти місце міністра і в населення і в мусорів? - нема.
Москаль?

Догори
Цитувати виділене Додано: 14 грудня 2016, 08:06     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

Харитон
Новоизбранный президент США Дональд Трамп намерен жестко защищать американский бизнес и американские инвестиции за рубежом. Об этом он заявлял еще во время предвыборной кампании. Для Республиканской партии, которую представляет Трамп, право частной собственности - одна из главных американских ценностей.

В конце лета штаб тогда еще кандидата в президенты Дональда Трампа получил письмо от американского инвестора Игоря Бойко. В своем письме Бойко, который является членом Республиканской партии, подробно описал, как в Украине у него отобрали Житомирскую конлитерскую фабрику "Житомирські Ласощі".

Бизнес, в который американский инвестор вложил более 30 млн долларов, был незаконно захвачен организованной рейдерской группой под руководством нардепа Сергея Пашинского. Помощь в захвате фабрики предоставили другие члены "Народного фронта" - министр юстиции Павел Петренко и министр МВД Арсен Аваков.

По своим каналам Игорь Бойко получил заверения однопартийцев, что администрация Дональда Трампа поднимет вопрос захвата Житомирской кондитерской фабрики и наказания виновных в ее захвате.

Эксперты по международным отношениям отмечают, что для республиканцев вопрос защиты американских инвестиций в мире является весьма важным. Трамп построил свою кампанию на обещании защищать американский бизнес. Администрация нового президента США будет требовать провести детальное и честное расследование незаконного лишения американского инвестора собственности.

Закономерно ожидать со стороны правительства США отказ от сотрудничества с министрами Аваковым и Петренко, а также требование освобождения єтих коррупционеров от должностей.

Догори
Цитувати виділене Додано: 14 грудня 2016, 09:09     Ukraine  
*
*

трохи не зовсім серйозного, але цікавого про АвакOFFa

Догори
Цитувати виділене Додано: 14 грудня 2016, 09:56     Ukraine  
Врачидло
Врачидло

http://blogs.lb.ua/evgen_karas/331217_v ... ashka.html" onclick="window.open(this.href);return false;

ПиСи: москаля можуть спробувати, в нього є доволі впливові друзі в вр, Король, Петренко і прочя
Як в нього з репутацією - хз, я не дивлюсь телевізор,

Догори
Цитувати виділене Додано: 14 грудня 2016, 23:06     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

Час назад на фейсбуке.

Соглашение с EUROPOL об оперативном и стратегическом сотрудничестве подписано – Украина шла к нему долгих 12 лет

Сегодня от имени Украины по поручению Президента подписал с директором EUROPOL Rob Wainwright Соглашение об оперативном и стратегическом сотрудничестве.

https://www.facebook.com/arsen.avakov.1?fref=ts" onclick="window.open(this.href);return false;

Догори
Цитувати виділене Додано: 15 грудня 2016, 15:17     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

КИЇВ. 15 грудня. УНН. Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив, що через події в Княжичах він не піде у відставку, але зробить висновки. Про це він повідомив журналістам у четвер, передає кореспондент УНН.

“Говорять про мою відставку досить давно. Я збираюся робити висновки і робити свою справу. Якщо будуть підстави для моєї відставки, а вона безумовно коли-небудь станеться, я це зроблю. Зараз я робитиму висновки і будемо рухатися далі”, — сказав він.

http://www.unn.com.ua/uk/news/1627659-a ... yazhichakh" onclick="window.open(this.href);return false;

Догори
Цитувати виділене Додано: 15 грудня 2016, 15:23     Ukraine  
Ананас Баобабович Хуякс 13й
Ананас Баобабович Хуякс 13й

:par: Значит скоро бум говорить о похоронах Авакова.

Догори
Цитувати виділене Додано: 16 грудня 2016, 16:30     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

китайці допомогли авакову

Догори