Правила форуму  -  Реєстрація  -  Вхід  

Часовий пояс UTC+03:00

Створити нову тему  Відповісти  [ 1227 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
  Тема: Re: Страшна ДТП у Харкові:
Цитувати виділене Додано: 19 жовтня 2017, 23:15     United Kingdom  
Главпсихушко
Главпсихушко

M_M писав 19 жовтня 2017, 22:58
Якщо зелене блимати почало - через три секунди буде жовте світло, а ще через дві - червоне.
И да.
Тайминги переключения светофоров в нашей стране - это сродни игре в рулетку. Результат всегда разный.

Поэтому для себя я давным давно завел правило - никогда не пытаться успеть проскочить.

Догори
Цитувати виділене Додано: 19 жовтня 2017, 23:23     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

В будь-якому випадку, однозначно, для мене і для більшості, сподіваюся, людей, 20-річні мажори, які їздять Лексусами, - пропащі.

Лексус це не автомобіль для студентки, ні в Україні, ні в Німеччині ні в Америці.

Швидкість понад 60 км/год, а тим більше - в місті, - не для студенток 3-го курсу.

І останнє - відповідати за вбивство людей таки їй доведеться...

Догори
Цитувати виділене Додано: 19 жовтня 2017, 23:26     United Kingdom  
Главпсихушко
Главпсихушко

а баба галамага писав 19 жовтня 2017, 23:23
І останнє - відповідати за вбивство людей таки їй доведеться...
... і водію туарега теж.

Догори
Цитувати виділене Додано: 19 жовтня 2017, 23:32     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

Віра писав 19 жовтня 2017, 22:48
xobserverx, вы понимаете, что туарег выехал на Сумскую уже на зеленый? В это время на его пути не должно быть никакого лексуса, абсолютно
вони не розуміють, це - шизоїди і така логіка їм не доступна, що - первинне, а що - другорядне, визначити не можуть, або визначають по своїх понятіях... власні фантазії видають за реальність і загальнообов’язкові рекомендації...
Тетяна_dp = Таміла, а баба галамага = Вуйко і т.д. і т.п.
їм хоч кіл на голові теши...

Догори
Цитувати виділене Додано: 19 жовтня 2017, 23:34     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

а баба галамага писав 19 жовтня 2017, 23:09
Туарег їхав так, як їздять майже всі... в нас... з різних причин... починають рух на жовтий..
Даже на красный... Я там писал выше.
Moriarti писав 19 жовтня 2017, 22:33
Во-первых, он не поворачивал, а ехал прямо.
я не знаю Харкова, щоб це стверджувати, тому допускаю і так і так...
Две машины в левом ряду включили повороты и, соответственно, поворачивали. Туарег поворот не включил, и, соответственно, не поворачивал. Он только принял чуть правее, чтобы вписаться в узкую улочку, которая идёт дальше. Вторая ссылка - которую, я вижу, вы уже смотрели - это гуглпанорама. Картинку можно крутить, а так же двигаться вперед-назад. Я для того ей и дал, чтобы каждый мог побродить там туда-сюда, и оценить обстановку.

Moriarti писав 19 жовтня 2017, 22:33
Во-вторых - там очень хорошо и очень далеко просматривается направление, с которого летел лексус. Это разве что у разделительной линии стояло несколько автобусов, и тот вылетел из-за них.
https://www.google.com.ua/maps/@49.9931 ... 312!8i6656
Либо же водитель туарега в это время болтал по телефону, крутил магнитолу, или вообще засмотрелся на симпатичную девочку на переходе.
там видно, що справа дорога йде по кривій,
навіть якщо він помітив, що за сотню чи дві метрів від перехрестя до нього несеться ракета, то передбачити, що вона не планує зупинятися було таки важко,
Не. В жизни все это смотрится немного по-другому, и обзор отличный. Там здоровенная площадь (не улица), которая просматривается далеко. Единственный вариант, как я уже писал - это если стояло несколько автобусов, и лексус выскочил из-за них.
у всякому разі на газ він натиснув на зелений, можливо сподіваючись, що ідіот справа загальмує і зупиниться, а коли вже побачив, що той таки не зупиняється, щось робити було вже запізно... імхо...
Есть знаменитое Самое Главное Правило движения: "УДД".
Жаль, что водители джипов в основном и есть эти самые "Д".
і не він вдарив Лексус, а Лексус налетів на Туарег, який рухався повільно...
Нет, ударил как раз он. В противном случае кувыркался бы Туарег.
... щось підозріло не чути коментарів водія того Туарега... він же ж живий і здоровий?
можливо його переконливо попросили мовчати?
А какие комментарии вы от него хотите? Ну, заявил он, что кругом прав, и начал движение на зеленый свет... (хотя начал минимум на желтый). Ну, что ещё ему комментировать?

Которые нравились мне?

Догори
Цитувати виділене Додано: 19 жовтня 2017, 23:35     Ukraine  
Mickey Mouse
Mickey Mouse

xobserverx писав 19 жовтня 2017, 23:09
вина в этом дтп 50 на 50
Та що ви таке говорите. Там розподіл вини насправді 10/10/80. 80 - це пішоходи, що неуважно поставились до руху Лексуса. :dash2:

Я ж недарма числа приводив. Ви зі своєю супер-обачністю могли б так само з'явитись на місці водія Туарега. Бо Лексус чорний. Уночі. Фари могли злитися з рекламними наліпками. А ви їдете. Як усі. На зелене світло. Дивитесь уважно вперед, чи не пробігає там якийсь пішохід.

Догори
Цитувати виділене Додано: 19 жовтня 2017, 23:38     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

І ще раз.... в той момент, коли водій Туарега починав рух, ракета з ідіоткою-вбивцею була ще далеко,
передбачити те, що вона не буде зупинятися, міг тільки і виключно ясновидець... або - параноїк.

Догори
Цитувати виділене Додано: 19 жовтня 2017, 23:40     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

а баба галамага писав 19 жовтня 2017, 23:38
передбачити те, що вона не буде зупинятися, міг тільки і виключно ясновидець... або - параноїк.
Тобто реалист... :)

Которые нравились мне?

Догори
Цитувати виділене Додано: 19 жовтня 2017, 23:41       
Єретик
Єретик

xobserverx писав 19 жовтня 2017, 18:32
Можно провести небольшой опрос среди автолюбителей Форума:

Кто на заре своей водительской карьеры не пытался проехать на заканчивающийся зеленый?
(И потом вынуждено "пролетал" уже на красный - потому что "не рассчитал", а тормозить уже нельзя)
На швидкості більше 100?! Надіюся таких іпанутих на форумі немає.

Який нафік "заканчівающійся зільоний"?

Якщо у суспільстві немає справедливості, стабільності йому не бачити.

Догори
Цитувати виділене Додано: 19 жовтня 2017, 23:45     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

Ха! А "уже начавшийся красный" не хотите? Где? Милости прошу на проспект Науки. Регулярно. Паны на свои дачи торопятся. А милиция положить лежачий полицейский почему то отказывается.

Догори
Цитувати виділене Додано: 19 жовтня 2017, 23:51       
Єретик
Єретик

а баба галамага писав 19 жовтня 2017, 18:47
xobserverx писав 19 жовтня 2017, 18:37
Я посмотрел видео внимательно.

И вижу дебила на туареге, который начинает движение на желтый и утапливает педаль газа в пол. Сбивает лексус и загоняет "шар" (лексус) в "лузу" (толпу людей).
брешеш, на відео такого нема й близько,
дебіл і брехло тут ти. :fool:
Почав він рух дійсно на жовте світло. Порушив. Але це НІЯК не знімає вини з тієї сучки. Й ніякої педалі в полік не було й близько, шо за бред.

Я не розумію, до речі, про які "дозволені" 60 чи 80(?!) взагалі мова. У густозабудованому місті, де ти не бачиш що за рогом будинку дієцця, НЕ МОЖНА пролітати перехрестя на великій швидкості. Це не тільки правила гласять, це просто здоровий глузд. За кермом Лєхуса сиділо тупе зомбі, скоріш всього ще чимось і вгашене.

Догори
Цитувати виділене Додано: 19 жовтня 2017, 23:54       
Єретик
Єретик

xobserverx писав 19 жовтня 2017, 19:00
Darkwalker писав 19 жовтня 2017, 18:52
а лексус там по правилам находился ? вот допустим нет туарега, нет дтп.
просто да или нет ?
Она нарушила. Естественно.
Пыталась проскочить на зеленый. Тормозить с 80(если без превышения) или больше (я не знаю какая у нее была скорость) за 10-15 метров до светофора - это уже был не вариант.

Я же сразу написал, что вина в трагедии 50/50.

(Но все бы обошлось, если бы не дебил на туареге, втопивший газ.)
Так обходилося, пишуть же, хз скільки разів. Але ця тварюка попередні "обійщлося" сприйняла як індульгенцію на все життя.

Догори
Цитувати виділене Додано: 19 жовтня 2017, 23:56       
Єретик
Єретик

xobserverx писав 19 жовтня 2017, 19:00
Darkwalker писав 19 жовтня 2017, 18:52
а лексус там по правилам находился ? вот допустим нет туарега, нет дтп.
просто да или нет ?
Она нарушила. Естественно.
Пыталась проскочить на зеленый. Тормозить с 80(если без превышения) или больше (я не знаю какая у нее была скорость) за 10-15 метров до светофора - это уже был не вариант.

Я же сразу написал, что вина в трагедии 50/50.

(Но все бы обошлось, если бы не дебил на туареге, втопивший газ.)
Я НЕ ВІРЮ, що ти водиш машину.

Догори
Цитувати виділене Додано: 20 жовтня 2017, 00:02       
Єретик
Єретик

а баба галамага писав 19 жовтня 2017, 20:34
Перехожий писав 19 жовтня 2017, 20:08
Посередине правого края видео - светофор для лексуса. Цвета, как и во всем мире, сверху вниз: красный желтый зеленый. Кстати, включение зеленого для одного может запаздывать с включением красного для другого.
тепер побачив, дякую...
однозначно тварюка на Лексусі в'їжджала на жовтий з червоним,
на шаленій швидкості, не менше 100 км/год.

Туарег і його сусіди з обох боків почали котитися на жовтий, а на перехрестя в’їхали вже на зелений, тоді ж Туарег додав газу,
побачити тварюку, яка на шаленій швидкості наближалася до перехрестя, він міг тільки з однією умовою, - якби дивився увесь час вправо, але оскільки йому треба було дивитися й туди, куди він повертав, тобто, - вліво і прямо, то побачити тварюку він міг тільки теоретично, побачити і оцінити ризик.

Що суттєво, тварюкою безвідповідальною тут є не тільки вона - молода і дурна, але в першу чергу - старший, той, хто довірив їй руль - власник автомобіля.
Абсолютно.

Догори
Цитувати виділене Додано: 20 жовтня 2017, 00:04       
Єретик
Єретик

Віра писав 19 жовтня 2017, 20:40
"её ударили, понимаете?!"
разорвать на части надо было
кстати, вместе с папой - после таких слов
Це ж неліберально. Проізвол. Треба суд, прокуратуру, там все зважать, порахують, зачинять у сейф...

Догори
Цитувати виділене Додано: 20 жовтня 2017, 00:12     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

Moriarti писав 19 жовтня 2017, 23:34
Есть знаменитое Самое Главное Правило движения: "УДД".
В даному випадку все не було так однозначно, наміри лексуса вгадати було неможливо, а якщо стояти на перехресті, чекаючи, що справа і зліва під’їдуть і зупиняться машини, то можна взагалі з перехрестя не з’їхати, якщо справа або зліва, в загальному випадку, дорога в момент ввімкнення зеленого світла для тебе не буде зайнята машинами, які вже доїхали і зупинилися.
Водій згідно правил повинен рухатися, а не затримувати рух, і не чекати на зеленому світлі „ану ж бо якийсь дурак над’їде“.

і не він вдарив Лексус, а Лексус налетів на Туарег, який рухався повільно...
Нет, ударил как раз он. В противном случае кувыркался бы Туарег.
Цього, по перше, не видно на відео,.... а по друге - куди було діватися Туарегу? Давати задній хід????
ідіотка навіть не намагалася гальмувати чи маневрувати, а вона якраз дивилася чи мала дивитися вперед і бачити Туарег, водій якого крім вперед мав ще й вправо і вліво дивитися, бо він був вже на перехресті в момент, коли вона в нього влетіла.
По третє, це ніби й так, що вдарив він, але що це був за удар при такій його швидкості? Якби вона не летіла, а їхала хоча б 50-60 км/год, то таких наслідків би не було.
Повторюю - передбачити, що в нього влетить ракета на голому місці, водій Туарега не міг і не повинен був.

А какие комментарии вы от него хотите? Ну, заявил он, что кругом прав, и начал движение на зеленый свет... (хотя начал минимум на желтый). Ну, что ещё ему комментировать?
Якраз те, про що я говорю, - бачив чи не бачив і чому не бачив і чому не передбачив?
І коментар його якраз так мав і звучати, як кажу я, - що уявити собі, що ідіотка, маючи всі можливості зупинитися, полетить на червоне світло з шаленою швидкістю він не міг, уявити собі цього не міг.

Догори
Цитувати виділене Додано: 20 жовтня 2017, 00:14       
Єретик
Єретик

xobserverx писав 19 жовтня 2017, 23:09
На зелене світло усі нормальні люди їдуть нормально. Бо зелене. Правила пишуть, що на зелене треба їхать.
МікіМаус, а я когда проезжаю неуправляемый перекресток по главной всегда притормаживаю и смотрю по сторонам - не летит ли какой-нибудь лексус или туарег.

Хотя согласно правилам я делаю это зря. Ведь в правилах же написано, что у меня преимущество в движении и я могу ничего не опасаться, ага, Мики?

Поэтому я и написал сразу - вина в этом дтп 50 на 50. Но водитель туарега явный дебил, т.е. Барна.
У Правилах написано, що водій повинен обирати безпечну швидкість. Можливо, слід ввести обмеження на перехрестях? Але воно лише створить незручності для адекватних водіїв, а оця соска все одно летітиме 120.

Догори
Цитувати виділене Додано: 20 жовтня 2017, 00:16       
Єретик
Єретик

xobserverx писав 19 жовтня 2017, 23:15
Якщо зелене блимати почало - через три секунди буде жовте світло, а ще через дві - червоне.
И да.
Тайминги переключения светофоров в нашей стране - это сродни игре в рулетку. Результат всегда разный.

Поэтому для себя я давным давно завел правило - никогда не пытаться успеть проскочить.
Загалом, цьому вчать у автошколі. Якщо туди ходити.

Догори
Цитувати виділене Додано: 20 жовтня 2017, 00:18       
Єретик
Єретик

а баба галамага писав 19 жовтня 2017, 23:32
Віра писав 19 жовтня 2017, 22:48
xobserverx, вы понимаете, что туарег выехал на Сумскую уже на зеленый? В это время на его пути не должно быть никакого лексуса, абсолютно
вони не розуміють, це - шизоїди і така логіка їм не доступна, що - первинне, а що - другорядне, визначити не можуть, або визначають по своїх понятіях... власні фантазії видають за реальність і загальнообов’язкові рекомендації...
Тетяна_dp = Таміла, а баба галамага = Вуйко і т.д. і т.п.
їм хоч кіл на голові теши...
Вуйко ти чи ні, але оце і є омріяний тобою феодальний устрій. НІФІГА їй не буде, навіть якщо толпі громогласно оголосять, що її посадили.

Догори
Цитувати виділене Додано: 20 жовтня 2017, 00:22       
Главпсихушко
Главпсихушко

а баба галамага писав 19 жовтня 2017, 23:38
І ще раз.... в той момент, коли водій Туарега починав рух, ракета з ідіоткою-вбивцею була ще далеко,
Той унікальний випадок, коли погоджуся з галамагою. Там від старту Туарега до зіткнення - можливо, секунди три. Це, при швидкості 140 - майже 120 метрів. Чорна машина, в темряві, за умови, що водій Туарега дивився в напрямку переходу - взагалі за межами поля зору, десь градусів 150 вправо від осі. Жодних шансів. Швидкість Туарега - неспівставна з Лексусом. Тупа коза не дивилася на машини, яким загорався зелений, бо була щаслива, бачучи простір попереду, в неї все було чудово, нащо їй огорчатися? Чи вираховувати точку зустрічі? Вона явно не володіє відповідним математичним апаратом.

Таких треба виловлювати, і примусово щоб вивчали варіаційне обчислення, щось таке. Бо гуманітарії - небезпечні, панове! Вони вбивають, через схильність до ілюзій і нерозуміння фізичних процесів.

Догори
Цитувати виділене Додано: 20 жовтня 2017, 00:24     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

Sintez писав 20 жовтня 2017, 00:18
Вуйко ти чи ні, але оце і є омріяний тобою феодальний устрій. НІФІГА їй не буде, навіть якщо толпі громогласно оголосять, що її посадили.
сказав космонавт-сталінізд, підключений до розетки 220в. :scenic:

Догори
Цитувати виділене Додано: 20 жовтня 2017, 00:31     Ukraine  
Mickey Mouse
Mickey Mouse

Перехожий писав 19 жовтня 2017, 23:45
А милиция положить лежачий полицейский почему то отказывается.
Желаю изобретателю и всем внедренцам сего чуда мысли, чтобы их регулярно возили по их детищам. На скорой помощи.
А неудобства они доставляют в основном честным людям. Мажор на джипе те гробы не заметит.

Догори
Цитувати виділене Додано: 20 жовтня 2017, 00:34     Ukraine  
Mickey Mouse
Mickey Mouse

Sintez писав 20 жовтня 2017, 00:16
цьому вчать у автошколі
Так. "Недопроскочив" - чи не найчастіша причина аварій з летальними наслідками.

Догори
Цитувати виділене Додано: 20 жовтня 2017, 00:36     Italy  
Єретик
Єретик

Фрося писав 19 жовтня 2017, 20:43
Віра писав 19 жовтня 2017, 20:40
"её ударили, понимаете?!"
разорвать на части надо было
кстати, вместе с папой - после таких слов
Машина вдребезги.
:facepalm: машина,а люди его не волнуют..мразь..
Для таких люди - сміття.

Догори
Цитувати виділене Додано: 20 жовтня 2017, 00:40     Italy  
Єретик
Єретик

а баба галамага писав 20 жовтня 2017, 00:24
Sintez писав 20 жовтня 2017, 00:18
сказав космонавт-сталінізд, підключений до розетки 220в. :scenic:
:smeh: Вуйко такий Вуйко...

Догори
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему  Відповісти  [ 1227 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC+03:00

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 18 гостей

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Перейти: