Правила форуму  -  Реєстрація  -  Вхід  

Часовий пояс UTC+02:00

Створити нову тему  Відповісти  [ 264 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
  Тема: Re: Як кацапи нишком працюють проти Украіни
Цитувати виділене Додано: 22 березня 2019, 09:49     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

AK1 писав 21 березня 2019, 22:41
Михайло писав 21 березня 2019, 22:19
Я сьогодні пробував пояснити одному довбню, що прививати дітей треба обов'язково, а потім побачив на його машині наліпки про те, що він брав участь в автопробігу за зелепухіна.
Накуя я це робив...
Вот таки - да...

проблема в тому, що ті невакциновані діти становитимуть загрозу іншим дітям, людям, нормальним

так само як ідіоти мають вплив на майбутнє інших людей через ті ж вибори

я на днях пив горілку з трьома ідіотами, один буде голосувати за Кошулинського, інший - „тільки не Порошенко“, але внятно пояснити не може чому, а третій - взагалі про вибори не говорив, а тільки про горілку

закінчилося тим, що вигнав всіх трьох накуй :smeh:

накуя я з ними пив? :facepalm:

Догори
Цитувати виділене Додано: 26 березня 2019, 20:37     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

Зображення

Важко бути ввічливим, коли ти правий.

Догори
Цитувати виділене Додано: 18 червня 2019, 21:17     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

AK1 писав 11 січня 2019, 21:26
Кстати, скопирую маленький списочек этих милых людей.За цитирование продуктов жизнедеятельности которых можно получить бан.

Экономика от Пророка @proro2012 - дата аккаунта 02.2013
Gaydamak @gaydamakfalcon - 01.2016
Жизнь в резервации @cleanAuthoritie - 10.2014
Вільний Кочєгар @NoFated - в январе 2018 пидора забанили, теперь он на запасном аккаунте: Кочєґар @NoFated_ver2_0 - 08.2016
Hellinka @Hellinka - 11.2010
Файний Бучач @Khu_Buchach - 08.2014 - аккаунт удален, новый не нашел.
Волновахська Хунта @Solomazheka - 09.2014
Helgi @Helgi__UA - 06.2014
Макар Ернстенко @MakarErnst - 02.2015
Покращення @Uzhesogodni - аккаунт удален, новый не искал.
UKROPw777 @7w7w7w - 06.2011
Boris Borisenko @BorisBorisenko5 - 12.2016
Роман Рябчук @ryabtchuk_roman - 07.2013
Ледокоин Гетьмана @YevhenS - 03.2014
Kievan Rus @IMARGOMORTIS - 12.2009
Прибрежный Лис @ponaduse - 11.2013
LN NATO @Zuck_u - 01.2015
Ліліана Чуб @liliasvetlova51 - 07.2017
Edgar Kelwin @edgar_kelwin 07.2017
Gelsomino @Vsrakutartaluy - 06.2015
ריה ליב קרסנופולסקי @volontert71 - 01.2016
Evhen @evhen_n - 06.2015
Natali @NoAngelNatali с января 2018 на запасном аккаунте @SuperAngelNata - 10.2015, с февраля - на @Evroturistka

Список малость устаревший и далеко не полный, но отслеживать переобувания этого говна сейчас нет желания.
Продивився цю ботоферму. Цікаво, цікаво...
Продовжують накидати гівно на Порошенка, але одночасно возюкають мордою по гною і Зе Чмо, точнісінько як ми.
Обережно просувають Карлсона.

Бідолаху @MakarErnst навіть десантували у 25%, мовляв я свій, тільки раніш хворів, а зараз білий та пухнастий. :smeh:

Можно зробити деякі висновки про їх подальші плани.
1. Звалити проукраїнського президента і привести на його місце слабкого. ВИКОНАНО
2. Створити хаос - "дивіться, він не справляється, це не президент, а клоун якийсь!"
3. Запропонувати змінити державний лад на парламентську республіку.
4. Провести федералізацію та відновити російський контроль над Україною.

Догори
Цитувати виділене Додано: 20 липня 2019, 18:03     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

"СБУ спільно з іноземними партнерами припинили діяльність потужного хакерського угруповання

Співробітники Служби безпеки України спільно з партнерами із США припинили діяльність потужного хакерського угруповання. Про це на брифінгу повідомив т.в.о. Голови СБУ Іван Баканов. Оперативники спецслужби встановили, що учасники угруповання на території України організували і тривалий час (з 2007 року) надавали віртуальні послуги хакерам та іншим злочинцям, створюючи їм умови для безперешкодного здійснення протиправної діяльності в мережі Інтернет. Зловмисники використовували Dark Net – приховану від звичайних користувачів частину інтернет-мережі, де можливо анонімно придбати зброю, наркотики тощо.

Багато хто чув про Dark Net – приховану від пересічних громадян частину інтернет мережі, де можливо анонімно придбати зброю, наркотики тощо. На відміну від пересічних громадян, правоохоронці зазвичай мають право та багато можливостей деанонімізувати особу, що вчиняє злочин, запитавши необхідні відомості у провайдера або оператора зв’язку. Але не в Dark Net – який базується на так званому «абузостійкому» хостингу, тобто хостингу, який не відповідає ні на запити правоохоронців, ні на скарги правовласників, який майже неможливо знайти через складні технології маскування (і фізичного, і віртуального) та особливості самого Інтернету.

Вже кілька днів серед тих, хто не лише чув, але й користувався Dark Net, вирує паніка і намагання зв’язатися із організаторами «абузостійкого» хостингу, який ми нещодавно нейтралізували в Одесі, «Оскільки було припинено діяльність сотні, а можливо тисячі, протиправних посягань у мережі Інтернет на громадян України, США, Японії та Європи, їх органи влади та управління, об’єкти критичної інфраструктури», - уточнив Іван Баканов. Оперативники спецслужби встановили, що організатором угруповання є громадянин України, який свій перший хакерський досвід здобував у Москві в середині 2000-х. Вже у 2007 році він розпочав надавати свої послуги хакерам всього світу через українські мережі, ретельно приховуючи фактичне місцезнаходження свого обладнання від правоохоронців та спецслужб будь-якої країни. Обладнання періодично знаходили українські, російські, американські правоохоронці, вилучали його, тимчасово припиняли діяльність, але хакерська група невдовзі продовжувала діяти. На сьогодні угруповання нараховує близько десяти основних учасників та десятки посібників, посередників у низці країн світу, а також тисячі клієнтів. «Вони занепокоєні тим, що у руках спецслужб опинились сотні терабайт даних, які можуть стати доказами у сотнях кримінальних справ у всьому світі. За нашими оцінками, мова може йти про 40% російськомовного сегменту Dark Net», - підкреслив т.в.о Голови СБУ.

Лише в США відносно цього громадянина України висунуто обвинувачень загалом на п’ятдесят років ув’язнення. Він звинувачується у шахрайстві, несанкціонованому втручанні, крадіжці персональних даних та низці інших злочинів за американським кримінальним законодавством. В Україні організатору та ще одному учаснику угруповання оголошено підозру в у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених за ч. 2 ст. 361 та ч. 3 ст. 301 Кримінального України, та обрано запобіжний захід - домашній арешт. Незважаючи на складний механізм документування, пов’язаний із недосконалим вітчизняним законодавством у кіберсфері, оперативникам СБУ спільно із слідчими Державного бюро розслідування та прокурорами Генеральної Прокуратури України вдалося зібрати необхідні докази щодо причетності фігурантів провадження до вчинення тяжких злочинів. Під час санкціонованих слідчих дій на території приватного будинку поблизу Одеси було віднайдено справжній дата-центр з резервним автономним джерелом електроживлення, охороною, потужними каналами доступу до інтернет, який було ретельно приховано. «З нього вилучено майже півтори сотні серверів, на яких розміщувались тисячі хакерських ресурсів, деякі з них залишились зашифрованими, багато ресурсів були налаштовані таких чином, щоб не зберігати слідів злочинної діяльності», - повідомив т.в.о начальника Департаменту контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки Микола Кулешов. Попереднє дослідження мережевого обладнання та оцінка діапазонів ІР-адрес, що використовувались угрупованням, вказує на мінімум три автономні системи, зарезервовані за підприємствами Російської Федерації. Враховуючи контррозвідувальний режим, наявний в РФ, а також технологічні особливості організації та побудови СОРМ-3, володіння та керування цим номерним ресурсом з боку угруповання не могло відбутись без контролю та прикриття російських спецслужб. Ця інформація дозволяє СБУ отримати більш чітке уявлення про схеми кібератак на українські об’єкти критичної інфраструктури, про роль російських спецслужб в кібератаках на інші країни. Кібербезпека у міжнародному вимірі є колективним завданням і жодна країна самотужки не зможе ефективно захищатись від кіберзагроз."

Догори
Цитувати виділене Додано: 22 серпня 2019, 13:59     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

Труднощі Гуглоперекладу.

Зображення

Догори
  Тема: Оцінка американським полковником наших бійців Яворівського
Цитувати виділене Додано: 28 серпня 2019, 21:36     France  
жосскій дідько
жосскій дідько

полігону.
Плювався, але дочитав.
Внизу коментарі.
Переклад з англійської не мій.

Зусилля моїх солдатів спрямовані на підвищення боєготовності Яворівського Центру бойової підготовки та підготовку інструкторів для того, щоб з кожним днем обороноздатність українських сухопутних військ ставала все сильніше. Проте з того, що я бачив тут, я повинен сказати, що наша навчальна місія може бути продовжена після 2020 року. Мова не йде про тренувальну інфраструктуру та обладнання. Йдеться в основному про українських солдатів.

По-перше, вони не говорять по-англійськи. Правда в тому, що вони дійсно не піклуються про те, щоб дійсно вивчити його. Враховуючи, скільки вони, здається, піклуються про англійську мову, мої інструктори потребують додаткового взводу перекладачів під час навчання. Але це не працює у всіх випадках. Справа в тому, що у них немає повного розуміння один одного! Вони-свого роду мішанина різних людей, що навчаються тут. Деякі з них говорять тільки українською або тільки російською мовою, в той час як інші можуть говорити лише румунською або угорською мовами.

По-друге, українські солдати-ледачі нероби, які неохоче працюють, Вони схильні навмисно саботувати будь-які дії своїх американських інструкторів. Беручи до уваги їх жадібність до грошей, потрібно знати, що українські військові схильні красти і продавати що-небудь, як тільки вони думають, що знайшли гарну угоду.

По-третє, рясне вживання алкоголю є звичайним явищем. Всі українські військовослужбовці в Яворівському навчально-бойовому центрі вживають небезпечно високий рівень алкоголю. Маючи це на увазі кожен раз, коли ми повинні були почати навчання з тесту BAC. Але це мало допомогло. П'яним українським солдатам, які навіть не могли стояти прямо через випивки, заборонили тренуватися. Деякі навчальні заходи були або скасовані, або перенесені. Найбільше мене вразила бездіяльність їхніх командирів щодо такої неналежної поведінки. Їх небажання боротися із зловживанням алкоголем припускає, що вони можуть бути занурені в культуру випивки разом зі своїми підлеглими.

По-четверте, більшість українців погано освічені і мають низький інтелект. Найпростіші завдання здавалися їм складними. Це не дивно, враховуючи, що більшість солдатів походять з неблагополучних сімей, в той час як більша частина населення покинула країну для кращого життя за кордоном.

Однак те, що дійсно підірвало мій розум, - це не така вже випадкова корупція. Українським солдатам доводиться платити хабарі за будь-яке підвищення до рядового, або до капрала, або з нижчої посади на більш високу. Їх начальство безумовно чекало б хабарі за це. Існує певна ставка оплати в залежності від рангу і посади. Українські командири беруть хабарі, не побоюючись, що до них будуть застосовані дисциплінарні заходи. І це нормальна поведінка всієї української армії.
на 23 серпня 2019 року
71 коментарі:

Невідомий 27 серпня 2019 о 8: 10 ранку
перш за все, спасибі вам, полковник і вашій країні за допомогу Україні! на жаль, це наш постколоніальний пострадянський менталітет серед широкого кола населення, навіть тих, хто називає себе патріотами! Я приношу вибачення за таких моїх співвітчизників і їх поведінка! тим не менш, є мільйони чесних і адекватниъ молодих людей, які роблять все можливе для України! Це ті, до кого звертаються США і такі офіцери, як ви! Ще раз спасибі і не відмовляйтеся від України! Про меншість, яка піклується про нашу країну!
З найкращими побажаннями! Олексій Довготяк

Відповідати

Невідомий 27 серпня 2019 в 11: 27
"По-перше, вони не говорять по-англійськи" дійсно.

Trident2August 27, 2019 в 1: 29 PM
Дисципліна, щоб підтягнути, це робота, в тому числі Ваша, пане полковник!
Якщо у солдата є вільний час для випивки, то це не вина солдата, а вина офіцера!

Невідомий 27 серпня 2019 року о 17: 40
ви ще через 100 років будете звинувачувати "постколоніальний синдром". Хоча насправді просто ледачі п'яниці і злодії

SovsemkukusAugust 27, 2019 о 8: 04 PM
Трайдент, це як я розумію хохол-гастарбайтер з Нюрнберга. Ти 3,14 дарас тут ошиваешься? Як там Кончівщіеся Росії ЗВР, про що ти віщав в 2014? Як поживає система ппо укрів "віраж"?І багато іншого, про що на3, 14зділ з три короби за роки свого безглуздого патякання.

SovsemkukusAugust 27, 2019 о 8: 10 вечора
Ха-ха. Рагулі просрали і розікрали все, що дісталося їм від СРСР. 28 років їх недодержави, а вони говорять про Постколоніальний синдром, в якому винен СРСР, майно якого вони всі роки розкрадали і жили на ці гроші. Рагулі – різновид худоби. Ось і вся причина, а зовсім не СРСР, який намагався зробити з худоби людей.

Георгій Беляков 28 серпня 2019 о 12: 13
Ха-ха Олексій Довготяк, не обманюйте американського полковника! Радянський Союз не винен у нинішньому жалюгідному стані України та її армії. Більшість українських солдатів народилися після 1991 року, і відповідальність за їх "менталітет" лежить на незалежній Українській державі.
Радянський Союз володів гігантським людським потенціалом і однією з найсильніших армій у світі, порівнянної з американською. Але “демократична " проамериканська Україна, починаючи з 1991 року, нічого не створила, вона лише втрачає людей, технології, територію і т. д.
Але, звичайно, винні комуністи і особисто Сталін.))

UnknownAugust 28, 2019 at 1: 49 AM
Вина совєтсько-фашистськоъ наволочі в тому що цвіт і інтелегецію націі винищили згноіли в таборах Сибіру, коли наволоч і голодранці прийшли до влади і зараз маємо таке покоління яке немає нічого святого, бо батьки немали ніякоі духовності, тільки ідею парті комунізму і рабську покору вождеві

ArtyomAugust 28, 2019 в 3: 29 AM
Населення україни – 50 млн. чоловік.
Під час репресій було розстріляно близько 700 тисяч осіб, ще близько мільйона померло в таборах. А)з усієї країни, не тільки УРСР б)включаючи кримінальників та інший явний "не цвіт нації".
Тобто товариш хоче нам сказати, що генетично українці в основному – сволота і голодранці.
Та це расист якийсь і українофоб, вибачте.

Невідомий 27 серпня 2019 в 10: 28
Шановний полковник,
Я хочу вибачитися перед вами за поведінку моїх товаришів. Дякую вам за вашу допомогу і за вашу щиру критику. Як молодий офіцер, я розумію, що в нашій армії і країні є багато проблем. І ми постараємося їх виправити. Особисто я сподіваюся на наше молоде покоління, яке шукає змін. Дякую за вашу службу.

Сховано:
UnknownAugust 28, 2019 at 3: 54 AM
А хіба не це саме молоде покоління, на яке ви сподіваєтеся, зараз так жорстоко розчаровує пана полковника на Яворівському полігоні?

Невідомий 27 серпня 2019 в 11: 26
Респект і уважуха, я готовий вам руку потиснути, пане полковнику!!!

FulcrumAugust 27, 2019 в 12: 52 PM
Та ти так відсмоктуєш, якщо перед тобою біла людина?

27 серпня 2019 року о 12:00
Українці дійсно у своїй масі не такі довбойоби, як пише автор. Просто вони прекрасно розуміють наскільки огидна місія придушення інакодумців, до якої їх готують в Яворові іноземні інструктори, і схильні саботувати її навіть підсвідомо.

Trident2August 27, 2019 в 1: 24 PM
Інакомислення пригнічується в Росії, а на Україні йде війна з російськими окупаційними військами. Смерть російським окупантам!

27 серпня 2019 року о 14:00
Паюша!..Таки дійсно українці не такі тупі,тому відразу зметикували, шо від тебе несе запоребриком за версту!Котися отседова-без тебе веселіше!..

Невідомий 27 серпня 2019 року о 14: 12
Світлана!...Таки дійсно українці не такі тупі, тому відразу зметикували, шо треба валити мити унітази. Полковник ж сам вище про це написав)))

NickAugust 27, 2019 в 11: 32 PM
Українці на відміну від тебе, "довбодятла" розуміють, що місія Вітчизни захисту від чуми рашистської почесна та героїчна.

Хайямичaugust 27 2019 року, о 11: 41 вечора
Світлана! Вивчи для початку рідну мову, бо саме про таких тупих бандерлогів і згадує полковник

КатеринаAugust 28 2019 року, о 4:44 ранку
Я сподіваюся, що ви будете чесні і справедливі до кінця. Коли вони приходять до вас додому, вони починають гвалтувати і вбивати ваших родичів, я сподіваюся, що ви будете продовжувати називати розкольниками. Ви не будете конфліктувати зі своєю совістю і будете вірні до кінця.

Невідомий 27 серпня 2019 року о 12: 09
Дякую за вашу підтримку. Я можу сказати за себе. Я воював за свою країну в 2014-2015 роках як волонтер. Я вільно розмовляю англійською мовою і зробив свою докторську роботу. Підписати контракт? Що може дати мені армія? Тепер я працюю, щоб прогодувати свою сім'ю і тренуватися з гвинтівкою, щоб захистити свою країну ;)

Невідомий 27 серпня 2019 року о 17: 51
Бандерівці...

Хайямичaugust 27 2019 року, о 11: 43 вечора
бандерлог англомовний ))

grumblerrAugust 27, 2019 в 12: 15 PM
Ви можете собі уявити, що такого роду солдати роблять поруч з лінією фронту.

Trident2August 27, 2019 в 1: 20 PM
Що тут роблять путінські свині?

ГРУAugust Полковник 27 2019 року, о 1: 26 вечора
Так, мені просто сходить це з рук, придурки. Ти збираєшся битися з нами? Це просто цирк свиней.

NickAugust 27, 2019 в 11: 37 PM
Рашистську убогість наволоч.

Невідомий 28 серпня 2019 року в 12: 40
Мої брати по зброї все ще на дійсній службі.

UnknownAugust 27, 2019 at 1: 42 PM
Ну так. Сім Котлів. Від повстанців.

UnknownAugust 27, 2019 at 1: 49 PM
Втрати українських військ: https://www.yaplakal.com/forum2/topic1343158.html

UnknownAugust 27, 2019 at 1: 52 PM
Там 13 частин.

UnknownAugust 27, 2019 at 1: 56 PM
чемодан - вокзал - Вашингтон

GeryonAugust 27, 2019 at 1: 57 PM
Це чудово! Найсильніша армія Європи )))

UnknownAugust 27, 2019 at 1: 59 PM
ви че дебіли, це фейк )) типу блог з одним записом аж ))))

Невідомий 27 серпня 2019 року о 14: 17
О, так четвертий пункт-це якраз про тебе ))))
https://rktracy.blogspot.com/search?upd ... results=13

Невідомий 27 серпня 2019 року о 17: 32
... схоже на класичний свідомито-майданутий параноїдальний пошук "руки Москви".
Більше 10-и статей у цього автора, 1-2019 2019-го.
Самі Дивіться :
https://rktracy.blogspot.com/2019/01/

Сержант Пеппераугуст 27, 2019 в 11: 15 вечора
Блогер: 2019 2019 р.

КатеринаAugust 28 2019 року, о 4:46 ранку
Це складно для сприйняття, прочитати, коли зарегали блог.

Бінго!27 серпня 2019 року о 14: 07
Ніхрена не зрозумило шо вин тут накалякав... вчи українську Містер колонел

Невідомий 27 серпня 2019 року о 14: 13
Я був призовником у Солом'янському райвідділі в Києві і хочу визнати: основні проблеми є
1.Абсолютно незрозумілий і дурний проект-план на кожен місяць, що враховує не кількість, а якісні дані процесу підбору персоналу.
2. Недостатня заробітна плата контрактників і сержантів
3. Старі радянські методи управління і керівництва ркстоунами, батальйонами і бригадами

Сержант PepperAugust 27 2019 року, о 2:43 вечора
завтра напише що блог хакнули. а фсбшна підстилка странахуей розтрубила на весь інет

UnknownAugust 27, 2019 at 3: 55 PM
А якщо не напише, то що? Ти самовыпилишься? =)

Сержант PepperAugust 27 2019 року, в 11:11 вечора
Невідомо, анонімні питання і скарги у вашій країні не розглядаються. так що йди спати, зміна закінчилася.

LouiekiwiAugust 27, 2019 в 3: 15 PM
Цей коментар був вилучений автором.

LouiekiwiAugust 27, 2019 в 3: 30 PM
Так, звичайно. Це сюрприз ? Культури в Україні та Росії різні. Ви повинні вчитися і працювати в ньому. По-перше, я б запропонував вам вивчити їх мову.

Joe DoeAugust 27, 2019 at 5: 03 PM
Така примітивна брехня і стільки дурнів в неї повірили, цьому блогу вже тиждень

Невідомий 27 серпня 2019 року о 17: 55
Сука блять!! Це правда (((

SergeyAugust 27, 2019 at 9: 05 PM

JuliaAugust 27, 2019 at 10: 30 PM

gloriousAugust 27, 2019 в 11: 23 PM
Українське населення зомбоване антиросійською пропагандою, але тільки певною мірою. По-перше, ніхто насправді не думає, що ця діра-велика країна, за яку варто померти. По-друге, якщо ви потрапили у справжню біду і були покликані в дерьмовую армію, вам потрібно грати в дурня і супер нероби, щоб триматися подалі від ще більшої проблеми потрапляння в зону бойових дій. Сподіваюся, у вас не вийде тренувати канон м'яса, а саме м'ясо знайде способи вибратися із свого скрутного становища.

ValikAugust 27, 2019 в 11: 25 PM
Підробка і брехня повинні бути негайно заблоковані #Google

gloriousAugust 27, 2019 в 11: 35 PM
Ти тупиця, йди плезируй себе на інших сайтах. Люди повинні знати правду.

UnknownAugust 28, 2019 at 4: 57 AM
ВИ ВСЕ ВРЕЕЕТИИИИ!!!

gloriousAugust 27, 2019 в 11: 32 PM
Еге. Забавно, що містер дивовижний не потрудився вивчити наш прекрасний супермелодичний тисячолітню українську мову. Іди нахуй вчи українську! І змиріться! Інакше ми ледачі нероби навчимо вас повазі і гідності лол.

UnknownAugust 28, 2019 at 1: 07 AM
укроскот повинен страждати

Grand CreatorAugust 28, 2019 в 1: 41 AM
ПРИДИВИСЯ УВАЖНІШЕ!
Подивися ближче!

https://www.findagrave.com/memorial/629 ... t-k_-tracy
-------------------
Особистий блог-Роберт К. Трейсі
Про мене
В Реєстрація серпень блогер 2019

UnknownAugust 28, 2019 at 4: 56 AM
Це означає "останній раз бачили в інтернеті". Вчіть мову вже, не свою синтетику, хоч міжнародний. Соромно має бути.

UnknownAugust 28, 2019 at 2: 22 AM
Ласкаво просимо в Україну!
Слава Богу, це фальшива країна.

Павлов.orgAugust 28, 2019 at 2: 23 AM
А що ви від них хотіли ?

UnknownAugust 28, 2019 at 2: 40 AM
Дякую за об'єктивний огляд. Я українець і поділяю вашу заклопотаність. Ми дуже розраховуємо на вашу місію з подолання цієї ганьби

RegAugust 28, 2019 в 3: 46 AM
Ганьба покладається на когось, крім себе

UnknownAugust 28, 2019 at 2: 59 AM
Бажаю вам і всім найманцям - інструкторам нацистської мерзоти України такої ж долі, яку нацисти отримали в 1945 році. Гори в пеклі, ублюдок.

UnknownAugust 28, 2019 at 3: 43 AM
Українські солдати показали себе дуже добре як підрозділи СС у Другій світовій війні. Це їх профіль. Ви повинні тренувати їх як ката, тоді вони покажуть хороший результат.))))))

UnknownAugust 28, 2019 at 3: 44 AM

Андрій Мельничук 28 серпня 2019 о 3: 56
Привіт, Джон,
Я думаю, що прийшов час спробувати молочну клізму !

Андрій Мельничук 28 серпня 2019 о 4: 03
Печиво, шнапс і шоколад не допомагають в таких випадках.

Андрій Мельничук 28 серпня 2019 о 4: 06
Спробуйте Молочну Клізму !

UnknownAugust 28, 2019 at 4: 23 AM
фейковий блог

28 серпня 2019 о 4:28
Автор статт, проплачений довбойоб. Нічого навіть близько нема з того, про що він тут напиздів. Рублі підар відпрацьовує.

UnknownAugust 28, 2019 at 4: 37 AM
Розумієте тільки Румунський чи Угорський? Серйозно? Про який Ідіоті йдеться?)))))

UnknownAugust 28, 2019 at 4: 52 AM
В Україні люди мають найгірші риси російського народу. Але безумовно вони росіяни. Тільки ми можемо їх зрозуміти. Так навіщо ти туди прийшов? На нашу землю, на наш народ? Хто тебе питав? Що тобі треба?
https://rktracy.blogspot.com/2019/08/uk ... -spot.html

Догори
  Тема: Re: Оцінка американським полковником наших бійців Яворівського
Цитувати виділене Додано: 28 серпня 2019, 22:13     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

і шо?

Догори
Цитувати виділене Додано: 28 серпня 2019, 22:18     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

За яким хєром було нести сюди цей ФЕЙК?

Кацапи клепають їх мінімум раз на рік - "брітанскій інструктор", "амєріканскій полковнік", "брітанскій доброволєц в Зайцево" and so on.

"Aмєріканскій полковнік" зволили завести блог цього року, саме для того, щоб висратись на ВСУ.

Догори
Цитувати виділене Додано: 28 серпня 2019, 22:31     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

Блог заведений в серпні, але в нього вельми простим методом скопіювано декілька крадених у інших місцях новин, яким надано дати з початку року. Платформа таке дозволяє.

Приклад:
Оригінал - clarksvilleonline com/2019/07/19/2nd-brigade-combat-team-helps-with-rapid-trident-2019-final-planning/
"полнковник" - rktracy.blogspot.com/2019/08/rapid-trident-2019-final-planning.html

Прізвище "понлковника" вкрадено кацапами зі світлини, на якій є реальний полковник Трейсі на Яворівському полігоні.

Догори
Цитувати виділене Додано: 28 серпня 2019, 23:12     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

Копфові просто лізуть ці „новини“ в якомусь Йандекс-бравзері і він їх „хаває“ без розбору :vod:

перенести це в „як кацапи....“ чишо?

Догори
Цитувати виділене Додано: 28 серпня 2019, 23:12     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

а баба галамага писав 28 серпня 2019, 23:12
Копфові просто лізуть ці „новини“ в якомусь Йандекс-бравзері і він їх „хаває“ без розбору :vod:

перенести це в „як кацапи....“ чишо?
Мабуть так.

Догори
Цитувати виділене Додано: 29 серпня 2019, 17:27     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

Зображення

Зображення

ФСБшна мразота Богуцька пролізла у Раду і працює.

Догори
Цитувати виділене Додано: 16 вересня 2019, 21:03     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

Знову труднощі гуглоперекладу.

Зображення

Догори
Цитувати виділене Додано: 29 листопада 2019, 05:24     Ukraine