Правила форуму  -  Реєстрація  -  Вхід  

Часовий пояс UTC+03:00

Створити нову тему  Відповісти  [ 5 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
  Тема: Давайте підіб'ємо підсумок, що маємо до вибіру
Цитувати виділене Додано: 20 липня 2019, 16:32     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

Згідно з розташуванням в бюллетені.
Тільки ті, що можуть кудись пройти.

1. "Оппозиционный блок" - з цими все зрозуміло, вороги України

2. "Сила и честь" - мертвечуківський проект з каламутним Смєшком, який схоже таки труїв Ющенка.
Ворог України.

3. ВО "Батькивщина" - нібито проукраїнський проект Вони, але по всім ознакам зрадить Україну у будь-яку мить щоб потрафити марнославству засновниці.

6. "Оппозиционная платформа - За жизнь" - те саме, що "Оппозиционный блок", але побудований так, щоб зібрати ватні голоси, яким вже набридли морди Бойко та Ко.
Вороги України.

10. "Европейская Солидарность" - кадрово значно поліпшений варіянт партії Порошенка.
Єдина дійсно проєвропейська сила у майбутній Раді.

11. "Украинская стратегия Гройсмана" - за всіма ознаками маріонетка Фірташа.
Формально йде нібито європейським шляхом, насправді - щоб крутити схеми на користь спонсора.

12. "Гражданская позиция" - нібито проукраїнський проект, але по всім ознакам дурник Гриценко зрадить Україну у будь-яку мить, на користь того, хто йому заплотить. Така собі партія на продаж.
Досі бажаючих нема, бо дурнуватість засновника дуже вже крає око.

14 "Слуга народа" - маріонетка Коломойського. Продасть Україну або Коломойському на розграблення, або коцапам,
залежно від того, що буде вигідніше.
Можливий комбінірований варіянт: одне, потім друге.

16 "Радикальная партия" - партія на продаж. Наразі маріонетка Ахметова.
Дивним чином, останні п'ять років голосувала в Раді на користь європейських реформ, мабуть не забуваючи параллельно проштовхувати ахметівські схематози.

18 "Голос" - маріонетка Пінчука, яка ще прикривається нібито європейським путем, але вже майже не маскується.

Ось така куйня, малята.
Думай. Те.

Важко бути ввічливим, коли ти правий.

Догори
  Тема: Re: Давайте підіб'ємо підсумок, що маємо до вибіру
Цитувати виділене Додано: 20 липня 2019, 16:59     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

Трохи осторонь стоїть "Демократична Сокира".
Це партія нового для України типу, має лише 10 мажоритарних кандидатів, з яких зараз у кращому разі пройде 2-3.
Працює на перспективу.
Згодом збирається на місцевий рівень.

Підтримуйте її де тільки можете.

Догори
Цитувати виділене Додано: 20 липня 2019, 17:57     Germany  
Главпсихушко
Главпсихушко

Юрий Касьянов

За кого голосовать

Сейчас я вам скажу за кого голосовать. Ни за кого. Эти выборы я проигнорирую, как и недавние президентские, прошлые парламентские, и позапрошлые президентские... Я не голосую за тех, у кого нет ни принципов, ни совести, ни чести. Я не выбираю из сортов дерьма. Не участвую в празднике псевдодемократии, устроенным для наивного населения олигархическими телеканалами. На его же - населения - деньги. С единственной целью - ещё больше и дольше грабить это самое население...

Эти выборы - самые безумные за последние пять лет. Даже за десять. Любой результат плачевен для будущего Украины. Наберёт партия Зеленского большинство - плохо, потому что тогда даже поганой псевдодемократии не будет. Не наберёт большинство - тоже плохо, потому что тогда олигархические кланы порвут Украину на части.

Но, вероятно, любой исход - подходящий. Население заслуживает такую власть, которая его имеет. Вероятно, мы ещё не достигли дна, от которого можно оттолкнуться. Мы отталкиваемся друг от друга, и бежим навстречу своей судьбе. В задницу...

Если же у кого-то возникнет нестерпимое желание исполнить свой гражданский долг, голосуйте за РНС Mikheil Saakashvili - просто для того, чтобы он попал в парламент, и держал всех в тонусе.

Персонально поддержу Igor Lutsenko - баллотируется в Дубно; это мой родной город, и я знаю Игоря как честного человека. Поддержу Юлия Олексишина - которая баллотируется в Макаровском районе, где я сейчас живу, и где у неё против местной мафии нет никаких, кажется, шансов. Но всё-таки... Поддержу Олексій Гриценко, которого знаю с Майдана, и который баллотируется где-то на левом берегу Киева, где постоянно страшно воняет дерьмом... В общем, не позавидуешь. Нашёл место... Поддержу Olena Stadnik Stefurak - она баллотируется от Троещины. Кажется наивной и излишне восторженной, но искренней. Что само по себе редкость в наше время...

А дальше - думайте сами. Разочарование и отрезвление наступят быстро.

Догори
Цитувати виділене Додано: 20 липня 2019, 18:00     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

СыСыТчумбей писав 20 липня 2019, 17:57
Юрий Касьянов

Если же у кого-то возникнет нестерпимое желание исполнить свой гражданский долг, голосуйте за РНС Mikheil Saakashvili - просто для того, чтобы он попал в парламент, и держал всех в тонусе.
Бггггггг
Кажуть Карлсон вже знявся на користь Зе Чма.
Шанувальники трохи в акуї.

Догори
Цитувати виділене Додано: 20 липня 2019, 19:02     Germany  
Главпсихушко
Главпсихушко

AK1 писав 20 липня 2019, 18:00
СыСыТчумбей писав 20 липня 2019, 17:57
Юрий Касьянов

Бггггггг
Кажуть Карлсон вже знявся на користь Зе Чма.
Шанувальники трохи в акуї.
Ну, не знявся, але колєблється разом з зєлєпукєндом:
"Мы просим сторонников поддержать наших мажоритарщиков, а по спискам, учитывая сложившуюся ситуацию - отдать голоса за "Слугу народа"", - написал Саакашвили.
:par:

Догори
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему  Відповісти  [ 5 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC+03:00

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 20 гостей

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі