Правила форуму  -  Реєстрація  -  Вхід  

Часовий пояс UTC+02:00

Створити нову тему  Відповісти  [ 225 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
  Тема: Re: Праця у Польщі по біометричному паспорту..
Цитувати виділене Додано: 05 березня 2018, 12:44     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

Fata Morgana писав 05 березня 2018, 12:25
Ну допустим у моих предков 100 лет назад отжали в колхоз землю...
Никаких бумаг естественно нет. Справку об отжатом не давали. Кадастр земельный не существовал.
Как ты восстановишь справедливость? Что мой сын будет просить Украинскую державу вернуть? Никак и ничего.

в моїх предків ≈ 70 років тому і „справки“ в мене нема... але ти сам писав тут десь раніше, якщо не помиляюся, що інформацію таки можна знайти... це по-перше,
по-друге - головне, щоб держава визнала незаконність УССР і „колективізацій“, а теперішніх „пайовиків“ поставила в рамки... до речі, ті з них, які не дурні, дуже добре усвідомлюють, що стали заручниками ситуації і не будуть особливо протестувати...

Догори
Цитувати виділене Додано: 05 березня 2018, 12:47     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

И почему только гражданам Украины?
Если Терещенки, у которых отжали 40 сахарных заводов все выехали за Границу , сейчас у них возможны только наследники в 5-м колене, которые естественно не граждане Украины - так им не возвращать ничего?
Убогая у тебя справедливость.
я написав - для Терещенків і всяких там Потоцьких і Пілсудських - окремий закон, в якому все розписати...
вони, терещенки, не так сильно й постраждали від колективізацій/націоналізацій - у Франціях відсиділися, а не в Сибірах...

Догори
Цитувати виділене Додано: 05 березня 2018, 12:51     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

Как по мне - надо не слушать Юлю и её одурманенных лозунгами совковой справедливости прохвостов здесь на форуме. А дать право продавать и покупать землю тем, кто сегодня еще жив... Так как это делается в большинстве стран свободной демократии. Так как собственно и мечтает топикстартер(с чего и начался сыр-бор в теме)
Кстати Запад дальнейшую свою помощь Украине финансовую - тоже будет связывать со свободным земельным рынком. И, если строится демократическое государство в Украине с рыночной экономикой то предметом покупки и продажи на этом рынке должна быть и земля, и сельхозугодья.
Иначе брат брата по Кобылянской "Земле" никогда не перестанет убивать.
Йулю, звичайно, слухати не варто, бо це - аферистка,
а, що стосується ринку землі, то він потрібен, безумовно,
але починати ринок землі з продажу краденого і здобутого розбоєм це якийсь абсурд.

Догори
Цитувати виділене Додано: 05 березня 2018, 12:52     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

А дать право продавать и покупать землю тем, кто сегодня еще жив... Так как это делается в большинстве стран свободной демократии.
Більшість громадян України висловили недовіру органам державної влади як розпорядникам земель. Це засвідчили результати опитування щодо моделей обігу земель сільськогосподарського призначення в Україні, яке проводив Національний науковий центр «Інститут аграрної економіки»
Про це заявила голова Аграрної ради Аграрної партії, завідувач відділу земельних відносин та природокористування Національного наукового центру «Інститут аграрної економіки», д.е.н. Ольга Ходаківська 7 лютого під час прес-конференції в УНІАН, презентуючи результати дослідження.
«Нашою метою було з’ясувати, яким бачать власники земельних паїв, спадкоємці, землекористувачі (орендарі), керівники фермерських господарств та сільськогосподарських підприємств, представники територіальних громад майбутню модель обігу земель сільськогосподарського призначення. Щоб якомога повніше урахувати їх інтереси при формуванні державної політики у сфері земельних відносин», – зазначила науковець.

За словами Ольги Ходаківської, за так званий «вільний» ринок виступає лише 3,3% опитаних.

«Більшість респондентів переконані, що заборону (мораторій) на продаж земель сільськогосподарського призначення можна зняти лише за чітких умов. Серед яких – повне законодавче та нормативне урегулювання обігу таких земельних ділянок, запровадження обмеженого, чітко регульованого обігу земель за участі спеціальних агенцій (на зразок SAFER у Франції, регіональної організації з управління землями (Landgesellschaft) у Німеччині тощо) або земельних комісій, створених на місцях, обмеження розміру землеволодіння однією особою, а також обмеження суб’єктного складу покупців», – зауважила голова Аграрної ради.

У результаті дослідження встановлено, що продати свої земельні паї має намір близько 10,4% власників, – підсумувала науковець.

Довідково: в організації і проведенні анкетного опитування взяли участь 24 наукові установи системи НААН. Дослідження проводили в усіх регіонах України за винятком Автономної Республіки Крим та тимчасово окупованих територій Донецької і Луганської областей. Охоплено 520 сільських та 25 міських населених пунктів. Опитали 3000 осіб.

Догори
Цитувати виділене Додано: 05 березня 2018, 12:52     United States  
князь
князь

а баба галамага писав 05 березня 2018, 12:51
але починати ринок землі з продажу краденого і здобутого розбоєм це якийсь абсурд.
оближешься

Догори
Цитувати виділене Додано: 05 березня 2018, 12:56     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

P.S Скоротили мене отож вночі повернувся. Двоє наших, котрі працювали на заводі до НР. повернулися отож... (Отож я та ще один стали зайвими).
Один із них втратив кінчики пальців на обох руках й... повернувся працювати на знайомий до волю верстат.
А немає дома роботи тому що..
:facepalm: .

Догори
Цитувати виділене Додано: 05 березня 2018, 13:00     United States  
князь
князь

антик!!! у нас капитализм, ёлки ж метёлки. Работу надо создать! а не искать :facepalm:

Догори
Цитувати виділене Додано: 05 березня 2018, 13:05     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

Булочкина Алена писав 05 березня 2018, 11:46
вот и я говорю, нехрен паи продавать, а наоборот надо провести национализацию краденой собственности эксплуататоров, земля, заводы, фабрики там конфетные всякие все вернуть в гос содвтенность и делить прибыль на всех

тільки не „дєліть прібиль“, бо її не буде, а провести таки переділ, переприватизацію... краденого...
в 90-х роках народ не був готовим до того, щоб стати власником, а зараз - готовий...

що стосується землі...
земля, якщо її віддали колгоспникам, стала вся краденою і краденою конкретно колгоспниками,
якщо вже продавати, то спочатку - націоналізація, а не „колективізація“, потім - інвентаризація і кадастризація, а вже після цього - приватизація, аукціони, пільги...

пільги - тим, чиїх предків пограбували „колективізацією“, всім таким, без виключення, це буде справедливо, на відміну від „законних“ „паїв“.

Догори
Цитувати виділене Додано: 05 березня 2018, 13:07     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

антик!!! у нас капитализм, ёлки ж метёлки. Работу надо создать! а не искать
ХЖВСУ
не з нинишньою владою та нашим щастям :cray:

Догори
Цитувати виділене Додано: 05 березня 2018, 13:19     United States  
князь
князь

antik писав 05 березня 2018, 13:07
антик!!! у нас капитализм, ёлки ж метёлки. Работу надо создать! а не искать
ХЖВСУ
не з нинишньою владою та нашим щастям :cray:
плюнь на власть, правильной власти вообще не бывает. Возьми листок бумаги, прочерти посредине сверху вниз решительную полосу. Слева напиши, что умеешь, справа - что нужно людям, которых ТЫ ЛИЧНО знаешь. Если совпадения вообще нет, сообщи, проинструктирую о плане бе :smeh:

Догори
Цитувати виділене Додано: 05 березня 2018, 13:22     United States  
князь
князь

а баба галамага писав 05 березня 2018, 13:05
пільги - тим, чиїх предків пограбували „колективізацією“
:fig:
я тебе дам, покушаться на княжеские уделы! :ireful1:

Догори
Цитувати виділене Додано: 05 березня 2018, 13:23     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

antik писав 01 березня 2018, 08:21
Бачив карикатуру на одному із російських форумів: Зображений трудяга українець В одній руці будівельний інструмент, у іншій біометричний паспорт.
Вдивляється в Європу і каже: - Ніж підставляти сраку москалям то краще вже смоктати член полякам...
Блін, як соромно. Весь світ глузує над нами - самі свою державу розбудувати не можемо а розбудовуємо весь світ.
Дебіли, блядь! (С)
пиздиш ти все, антік,
не весь світ, а твої любі татаро-монголи.

признавайся, в фсб зарплату отримуєш? :facepalm:

Догори
Цитувати виділене Додано: 05 березня 2018, 13:32     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

А давайте, любі мої, підемо перевіреним шляхом - створимо завод по переробітку лому кольорових металів у нас. Копію польського на котрому я прював. Га?
І мене запросите на ту ж зарплату. Досвід роботи маю. :beach:
Га?
Слабо? :beach:
А прибутковий же бізнес, до речі. :pop:

Догори
Цитувати виділене Додано: 05 березня 2018, 13:41     Czech Republic  
Главпсихушко
Главпсихушко

а баба галамага писав 05 березня 2018, 12:51
Йулю, звичайно, слухати не варто, бо це - аферистка,
а, що стосується ринку землі, то він потрібен, безумовно,
Как по мне отвергать опыт тех, кто через это прошел, например в Европе - двойная глупость.
Например.
Сховано:
Чехия позволила приватизировать и продавать имущество, недвижимость и земли, отжатые коммунистами.
Ставит на объекты к продаже государственные акты печати и владей себе. Страна не может ждать десятки лет, пока справедливость восторжествует и блокировать реформы тем самым(как в Украине предлагает Йуля). Я сам 10 лет прожил в вилле отжатой у капиталистов. Мне её продали даже через годы после принятия закона о реституции. Даже если бы за неё кто то выступал к возврату. И я в последствии тоже эту виллу беспрепятственно продал. Тоже нотариально с печатью государства.
Но это не умоляет права на реституцию у тех, у кого отжали.
Просто государство предлагало на выбор адекватные замены или денежные компенсации по рыночным ценам пострадавшим от коллективизации и национализации.
Даже сейчас работает у них рынок, биржа, маклеры, посредники... по продаже рестутиционных прав на недвижимость и землю от тех, кто на них имеет признанное государством право.
Есть те, которым 300 лет не надо, что бы им возвращали их руины.
Но не отказываются от прав на реституцию.
Для этого есть и отработано у них туча методик, что бы права пострадавшим были выровняны. Надо просто не брезговать чужим опытом, изучить его досконально, а не изобретать собственные методы как верх совершенства торжества права и справедливости . Кто то уже изобрёл. Не патентовано. Бери и пользуйся. А Йулю как вчерашний день, как совок - конечно же нах с её "справедливостью".

Догори
Цитувати виділене Додано: 05 березня 2018, 13:45     United States  
князь
князь

antik писав 05 березня 2018, 13:32
А давайте, любі мої, підемо перевіреним шляхом - створимо завод по переробітку лому кольорових металів у нас. Копію польського на котрому я прював. Га?
Га?
не будет проверено пути, закончился вместе с комунизьмой. Значит на паперть

Догори
Цитувати виділене Додано: 05 березня 2018, 13:50     Czech Republic  
Главпсихушко
Главпсихушко

antik писав 05 березня 2018, 12:56
P.S Скоротили мене отож вночі повернувся. Двоє наших, котрі працювали на заводі до НР. повернулися отож... (Отож я та ще один стали зайвими).Один із них втратив кінчики пальців на обох руках й... повернувся працювати на знайомий до болю верстат.
Это Печальная история. Надеюсь он был трудоустроен официально и Польша ему пожизненно будет платить инвалидность?

Догори
Цитувати виділене Додано: 05 березня 2018, 14:05     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

Это Печальная история. Надеюсь он был трудоустроен официально и Польша ему пожизненно будет платить инвалидность?
Втрата кінчиків пальцір роботі не мішає. Може за цією логікою і імпотентів, котрі отримали недугу працюючи з радіоактивними речовинами вважати інвалідами? :beach:

Догори
Цитувати виділене Додано: 05 березня 2018, 14:12     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

Fata Morgana писав 05 березня 2018, 13:41
Как по мне отвергать опыт тех, кто через это прошел, например в Европе - двойная глупость.
Например.
Чехия позволила приватизировать и продавать имущество, недвижимость и земли, отжатые коммунистами.
Ставит на объекты к продаже государственные акты печати и владей себе. Страна не может ждать десятки лет, пока справедливость восторжествует и блокировать реформы тем самым(как в Украине предлагает Йуля). Я сам 10 лет прожил в вилле отжатой у капиталистов. Мне её продали даже через годы после принятия закона о реституции. Даже если бы за неё кто то выступал к возврату. И я в последствии тоже эту виллу беспрепятственно продал. Тоже нотариально с печатью государства.
Но это не умоляет права на реституцию у тех, у кого отжали.
Просто государство предлагало на выбор адекватные замены или денежные компенсации по рыночным ценам пострадавшим от коллективизации и национализации.
Даже сейчас работает у них рынок, биржа, маклеры, посредники... по продаже рестутиционных прав на недвижимость и землю от тех, кто на них имеет признанное государством право.
Есть те, которым 300 лет не надо, что бы им возвращали их руины.
Но не отказываются от прав на реституцию.
Для этого есть и отработано у них туча методик, что бы права пострадавшим были выровняны. Надо просто не брезговать чужим опытом, изучить его досконально, а не изобретать собственные методы как верх совершенства торжества права и справедливости . Кто то уже изобрёл. Не патентовано. Бери и пользуйся. А Йулю как вчерашний день, как совок - конечно же нах с её "справедливостью".
а чого під хайдом?
я це й пропоную,
і якби мені платили зарплату „міністра земельної реформи“/дупутата, то я б вивчав і застосовував чеський досвід,
але мені не платять... :par:

Догори
Цитувати виділене Додано: 05 березня 2018, 14:14     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

antik писав 05 березня 2018, 14:05
Втрата кінчиків пальцір роботі не мішає. Може за цією логікою і імпотентів, котрі отримали недугу працюючи з радіоактивними речовинами вважати інвалідами? :beach:
це писала людина адекватна? :facepalm:

антік, то шо там з твоєю лада-каліною? викупив чи просрав?
чи про ладу-каліну теж був пиздьож?

Догори
Цитувати виділене Додано: 05 березня 2018, 14:17     United States  
князь
князь

а баба галамага писав 05 березня 2018, 14:12
я б вивчав і застосовував чеський досвід
еще раз -
:fig:

Догори
Цитувати виділене Додано: 05 березня 2018, 14:20     Italy  
Єретик
Єретик

antik писав 05 березня 2018, 13:32
Га?
Іуда теж непогано підзаробив...

Якщо у суспільстві немає справедливості, стабільності йому не бачити.

Догори
Цитувати виділене Додано: 05 березня 2018, 14:36     Czech Republic  
Главпсихушко
Главпсихушко

antik писав 05 березня 2018, 14:05
Согласен с Галамагой. Здесь сквозит неадэкват. Шо та вам, antik, работа и жизнь в Европе не на пользу мировоззрению пришлась.
costashu писав 05 березня 2018, 14:17
а баба галамага писав 05 березня 2018, 14:12
я б вивчав і застосовував чеський досвід
еще раз - :fig:
Вот такие и страной управляют и к власти рвутся.
А те, кто предлагает чужим опытом вооружаться - в Украине в опале.
Потому благодаря таким, кто показывает на форме дУли и тычут йУли - на дельные предложения, - Украина там, где она есть.

Догори
Цитувати виділене Додано: 05 березня 2018, 14:44     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

а баба галамага: антік, то шо там з твоєю лада-каліною? викупив чи просрав?
чи про ладу-каліну теж був пиздьож? (с)
Зайшов в гараж. Під"єднав клему акумулятора (котру зняв перед від"їздом).
Завіввся мій "Мустанг".
На бензин заробив отож все у мене до Великодня ОК. А далі все по волі Всевишнього...

Догори
Цитувати виділене Додано: 05 березня 2018, 14:49     United States  
князь
князь

Fata Morgana писав 05 березня 2018, 14:36
Потому благодаря таким, кто показывает на форме дУли и тычут йУли - на дельные предложения, - Украина там, где она есть.
благодаря таким тупым колбасникам как ты, которые наворовали и свалили от тюрьмы подальше

Догори
Цитувати виділене Додано: 05 березня 2018, 15:01     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

І ніхто мене не зрозумів. Є українці із нашою хохляцькхою ментальністю і є європейці із їхньою.
Так отож...

Догори
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему  Відповісти  [ 225 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC+02:00

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 36 гостей

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі