Правила форуму  -  Реєстрація  -  Вхід  

Часовий пояс UTC+02:00

Створити нову тему  Відповісти  [ 225 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
  Тема: Праця у Польщі по біометричному паспорту..
Цитувати виділене Додано: 13 лютого 2018, 23:16     Poland  
Главпсихушко
Главпсихушко

Праця у Польщі по біометричному паспорту.
Зима 2018. Пенсія мінімальна – 50$, якщо по курсу. Попробуй виживи...
Все і вся припорошене снігом отож нудно без роботи. Побачив об’яву: "Підприємство набирає працівників. Зарплата 350-450 гр./день".
Зателефонував й запитав: - Пенсіонера візьмете?
У відповідь пролунало: - Хіба що сторожем.
Вихід був єдиним - знайти роботу у Польщі по біометричному паспорту.
Об’яви на кожному стовпі та я їм не вірив – вже двічі надурили тому що.
Дізнався, що дочка приятеля працевлаштовує у Польщі наших. Та знає мене отож не надурить – надіявся. Зателефонував по вказаному приятелем номеру й Ольга повідомила, що є для мене робота у супермаркеті – товари на полиці викладати. Зарплата 10 зл/год.
А що було робити? Пригадалася карикатура на одному із російських сайтів: українець із біометричним паспортом в одній руці і з будівельними інструментами в іншій стоїть спиною до Росії й, вдивляючись у Європу, каже: "Ніж підставляти сраку москалям то краще вже смоктати пеніс полякам!"
Образливо але нічого ж не вдієш… Ціна ліків для хворої дружини склала 40000 гривень тому що. Це майже 30 моїх пенсій. Класти, як то у нас кажуть, зуби на полицю? Не було іншого виходу як поступити звичним нам чином.
Купив квиток на автобус. Шмону на митниці не було – звірили фото із фізіономіями й запитали чи не веземо чого забороненного. От і все.
Прибув. Зустріли. Повезли на медкомісію – працевлаштування офіційно тому що.
В коридорі молився, щоб пощастило пройти медогляд. Праве око бачть погано а ліве ще гірше тому що. Втретє витратитись на дорогу й повернутись ні з чим було соромно.
Лікарка зміряла тиск й я помітив покази 225/165.
Хана мені, - подумалося в ту мить. Але ні, - лікарка запитала чи приймаю пігулки від тиску й стала перевіряти як я розрізняю кольори.
- Скільки кругів бачите на малюнку?
- Три.
- А придивіться но уважніше
- Чотири.
- Який найбільший?
- Ось цей.
Лікарка стала щось писати й по виразу її обличчя здогадався, що пройшов медкомісію. Головний лікар поставив штамп не читаючи.
Я зрозумів логіку лікарні: Польща потребує працівників отож нехай чоловік працює. А не буде справлятись – роботодавець вижене.
В офісі підписав папери, отримав уніформу, сходив в банк й замовив картку на котру буде перераховуватися зарплата.
Поселили. В коридорі гуртожитку 9 кімнат по 2-3-4 заробітчанина. (По двоє живуть сімейні пари)
Увечері в кімнаті виникла бійка між нашим та чоловіком із кімнати навпроти й поволі мордобій перемістився у коридор.
Я до колег: - Розніміть же хтось їх!
Вадим до мене повчально: - Двое в драке, третий в сраке. Днём вместе пили, сейчас деруться, утром целоваться в дёсна будут.
І правда: вранці "бійці" помирилися й сміялися, згадуючи учорашнє.
Я розумів суть: У цих бійців, котрих тут тьма, адреналін зашкалює, отож втекли на заробітки від служби в нашій армії й тут воюють між собою.
Запитав одного із колег (27р):
- А ти в армії служив?
- Відкупився. Одні сраки грошима підтирають а мені кров за них проливати!? Нах.. мені воно здалося?
- Тисячу доларів дав?
- Трошки більше.
Коментарі, як то кажуть, зайві.
Наступного дня в супермаркеті викладав товари на полиці. Робота в теплі і не важка але дуже вже нудна.
Одного дня колектив розважив молодий підпилий покупець котрий ходив з мобільником по залу й українською мовою лайливо коментував польські зарплати та порядки – думав, що тут ніхто його не розуміє. Я підійшов й зауважив, що тут половина наших. Ошелешений юнак швидко рушив до каси й, розрахувавшись, вибіг із супермаркету.
Весь час мусиш ходити по залу - робити видимість роботи. І не сачканеш – всюди камери. Якось обперся руками на ящики і… отримав зауваження.
Наприкінці четвертого робочого дня власниця супермаркету повідомила, що я їм не підходжу. Мо я старий для такої роботи? – роздумував.
Посередниця повідомила, що для мене є робота на металозаводі а на моє місце стане молодий українець, котрий чимось не догодив власниці іншого супермаркету. Значиться, не у віці справа...
У вихідні бухалово та мордобій у гуртожитку є звичним явищем. Он дівчина біля плити жаліється подрузі:
- Зайшла я вперше у цю общагу і бачу: на першому наші сваряться, на другому та третьому б’ються! Жах! Думаю: куди я потрапила!?
Подруга похитала головою і зауважила: - Ми, українці, самий гнилий народ на світі.
Подумалося в ту мить: Українці чубляться між собою із-за дрібних побутових проблем а весь світ дивується війні на Сході України…
Аж тут до кухні підійшов заробітчанин із каструлею. Дівчина до нього: - Накидали три пакети сміття отож виносьте!
- А то не ми! Ми картоплю чистимо в кімнаті і своє сміття самі за собою виносимо!
Тоді дівчина до подруги: - Ось бачиш, накидали три пакети сміття було кому а винести усім в падлу!
І я подумав в той момент: - Комунізм неможливий в принципі. Їсти, пити, смітити буде кому а от прибирати бажаючих не знайдеться. Давно чув як колись під впливом модних комуністичних ідей люди об’єднувалися у комуни. Та от ті комуни розпадалися досить скоро – ніхто добровільно не хотів виконувати невдячну роботу: прибирати, чистити туалети тощо.
Якщо ж той комунізм будувати в масштабах держави то без величезного репресивного апарату, себто нагайки, ніяк не обійтись...
У понеділок видали робоче взуття та одяг й привезли на завод. Робота виявилася не важкою але на дворі під навісом. Мороз дошкуляв страшенно, але гріла думка, що весна таки переможе. А втім, попри все, мені ця робота на морозі була кращою за роботу в теплому супермаркеті. Там ти мусиш підкорятися усім працівницям а тут лише майстру.
Усе так, але атмосфера доброзичлива – начальство вітається з трудягами за руку. І це логічно: ми своєю працею їх збагачуємо отож вони нас шанують – видали спецодяг, годують гарячим, година обіду зараховується в робочий час, оплачують проживання. В коридорі для нас упаковки із різноманітною мінеральною водою. В їдальні є електрочайник, мікрохвильова піч, холодильник, телевізор. Поряд душова кімната та пральна машинка. В роздягалці, на кухні, в умивальнику та туалеті чисто – прибиральниця прибирає та слідкує, щоб мило та туалетний папір завжди були в наявності.
Майстер помітив, що в мене порвалися рукавиці й сам приніс нові.
При такому відношенні навіть думки не виникає щось красти чи працювати абияк.
Вийшли попрацювати в суботу до 14 години. (Хто ж відмовиться за 8 годин заробити 24$ та ще й премію отримати?)
В кінці роботи бухгалтер в подяку за вихід на роботу у вихідний, як це у них прийнято, дав ще кожному по 20 злотих премії.
Заходжу в роздягалку й бачу: на підвіконні лежить дорогий мобільник, цигарки, запальничка і… ніхто їх не краде!
Пригадалося як колись у нас в кінці дня забув в умивальнику годинника. Вранці вийшов на роботу і… І у всіх такі щирі, безневинні обличчя!
Чомусь подумалося: сьогодні наші керманичі, олігархи та різноманітні управлінці перевели накрадені сотні мільярдів доларів у офшори і… І у всіх такі щирі, безневинні обличчя!
Платять добре і своєчасно але до порядку слід звикнути: кидаємо роботу коли по радіо оголосять десяту годину. Обід припиняємо о 10:28, щоб на 10:30 стояти за верстатом – камери відеостеження всюди тому що. Так само й під час другої перерви 14:00 – 14:28. Начальство нас шанує отож і ми працюємо відповідно.
Обстановка в колективі поляків дружня. Одному з наших потрібні були ліки але тут без рецепту їх не продають. Той пояснив проблему полякам. Ввечері ті зателефонували й повідомили, що ліки вже куплені.
Звернув увагу: поляки у порівнянні з нами заробляють добре але у них не прийнято хизуватися один перед одним розкішними оселями та дорогими авто. Будинки скромні, на рівних дорогах авто середнього класу. Значиться немає у них корупції. Огорожі часто декоративні висотою 110 -140 см. Гаражів мало – авто часто припарковані біля будинків під навісами. На території жодної оселі не бачив собачої будки та пса на прив’язі, як і бродячих котів та собак на вулицях. А немає у них переповнених контейнерів із зваленими в одну купу різноманітними відходами отож безпритульним тваринам там не вижити. Також не бачив хлівів для вирощування усілякої живності та куп гною поряд. А при їхніх зарплатах та пенсіях тримати біля хат худобу та птицю не вигідно тому що. Хто має хист до сільського господарства, той займається фермерством професійно. Щоправда біля осель трапляються фруктові дерева та кущі але ростуть вони на ділянках коротко підстриженої трави. Там цивілізована, сита Європа тому що...
У нас же селяни то тут, то там (на так званих стихійних ринках) торгують овочами, фруктами, м’ясом, молоком, як то кажуть, "із землі" – застелив асфальт чи землю газетою й виклав крам. За кордоном подібного немає. А тому, що їхні селяни не ведуть підсобного господарства. Овочі, фрукти та все інше фермери продають через магазини та супермаркети. Цивілізовано у них це і все інше робиться.
У нас же біля парканів можна побачити купи піску, щебінки, каміння, складену і часто зарослу мохом цеглу, дошки, бруси, каркаси розібраних авто а от у них подібного немає. Навіть побутове сміття власники будинків сортують й виставляють за паркан у визначений комунальниками день.
Половина широких тротуарів відведена під велосипедні доріжки. Автобуси їздять за графіком котрий є на кожній зупинці. Казали, що автобус може запізнитися на хвилину-дві але раніше не прошмигне. Прибуде раніше – почекає.
Вночі мела хуртовина отож вийшов з дому о 5:30, щоб о 5:55 бути на роботі а вулиці села, на мій подив, вже почищені. Навіть ґрунтові.
Ціни, крім спиртного та цигарок, майже одинакові з нашими але… Але там немає фальсифікованих товарів – все якісне. Навіть після прийняття конячої дози найдешевшої горілки вранці голова не болить.
Звернув увагу: за кордоном наші люди, щоб на перших порах було за що жити, міняють куплені дома долари на місцеву валюту. А чому ж не везуть гривні? А тому, що курс наших грошей непередбачуваний отож іноземні банки перестраховуються - приймають гривні за грабіжницьким курсом. Для прикладу, людина за куплені нею дома 100$ отримає у Польщі 330 злотих. Якщо ж вона не здогадається придбати долари а повезе гривні, то при обміні втратить 20 - 25%.
Хлопці заспокоїли відносно зарплати: - Це тобі не Росія. Тут немає поліцейського беспредєлу й зароблене тобі на картку поступить своєчасно.
Якщо порівнювати заробітки у Польщі та Росії то варто акцентувати увагу на таких обставинах. Відстань до Польщі втричі коротша отож і ціна квитка та час в дорозі. При однаковій погодинній оплаті праці тут проживання та гарячий обід оплачує роботодавець а це плюс для бюджету.
Затримок зарплат тут не буває – зароблене перераховується в банк в перших числах наступного місяця. (В Росії часто мусили власним коштом добиратися в офіс, вистоювати довжелезну чергу й вертатися на таксі.) Тут дешевший дозвіл на роботу – воєводська віза. По біометричному паспорту навіть гроша платити не потрібно. Якщо в Росії кожна неділя у будівельників є робочим днем, котрий не оплачують, (я в такій фірмі працював) то тут в неділю навіть не усі магазини працюють а маршрутки їздять з великим інтервалом. У суботу вихід на роботу тут тільки з дозволу адміністрації.
Кажуть що, "кидалова" іноді бувають але це лише по вині українських посередників. Словом, чим більше наших, тим більший ризик кидка на бабло.
Тихе, спокійне, стабільно сите життя при котрому революції та "майдани" неможливі. Немає у них невдоволених владою тому що. І злочинність у них досить низька. Судячи з новин, відсутності безхатченків, безробітних, шахраїв, жебраків та, що логічно, поліцейських на вулицях...
Працюю й думаю: - От було б у нас все не як у дикунів, а як у всьому цивілізованому світі… Продав би я свій пай (3,4га) й купив би тут авто (в Європі значно дешевші потримані автомобілі) й зараз грів би пузо на якомусь іноземному курорті. Грошей би вистачило до смерті. Звісно, щоб не нудьгувати ще й підзаробляв би то тут, то там.
А що вдієш? Владу у нашому безпредєльному виправно-трудовому таборі захопили блатні й самі із свого числа вибирають собі паханів.
Рипнешся – нарвешся на гнилу істоту, котра тебе з радістю і здасть. Вийдеш майданити – свої ж хлопці у формі спец призначенців одних відлупцюють, інших перестріляють. Винних у розстрілах, як ведеться, навіть шукати не стануть. От і стала ситуація безвихідною: і терпіти безлад немає сил, і протестувати безглуздо…
Ми за кордоном є представниками своєї нації але й там серед наших немає взаємоповаги – чморимо один одного. Що ж говорити про всю Україну?
В окремій кімнаті приватного будинку нас четверо. Розлучена господиня живе поверхом вище із молодшим сином та українським заробітчанином, котрий, як то кажуть, підженився. Кухня у нас спільна. Отой наш земляк на будові керує бригадою наших отож напивався й ганяв їх. Приходив напідпитку і полюбляв читати нам мораль стосовно дотримання порядку в кімнаті, кухні та коридорі – зганяв накопичену злість. Погрожував у нашу відсутність зібрати сумки винуватців безладу й виставити за поріг. І нічого ж не вдієш – він господар. Отой приймак своїми причіпкам так нас дістав, що Руслан у кімнаті спересердя висловився: - Якби це був мій останній день, то зацідив би тому алканавтові в пику!
Наступного дня той прийшов добряче напідпитку й став ганяти "кохану". Добірна лайка, крики, погрози, брязкіт падаючої посуди.
Я до хлопців: - Мо підемо та й втихомиримо Сашу!?
Руслан мені повчально: - Навіщо лізти у чужі розборки? Вони завтра помиряться а ми винними будемо.
Несподівано у будинок зайшов дорослий син господині а вслід за ним брат Саші. Натовкли пику п’яничці й підсрачниками вигнали геть.
По ідеї життя повинно було нормалізуватися – ми у кімнаті, кухні та коридорі якось вже самі наведемо порядок. Та де там…
На роботу прибули два українці, котрі тут вже працювали два-три місяці тому. Один втратив кінчики пальців та рани загоїлися отож повернувся.
Інший теж дома шукав, шукав роботу та так і не знайшов...
Власниця заводу радо прийняла давніх знайомих. І ось нас українців стало шестеро.
Як у нас прийнято, розпочалися непорозуміння а з ними і створення ворогуючих груп, блоків, фракцій. Все за прикладом нашої ВР.
Дрібна провина одного і… привселюдне глузливе зауваження іншого. Замість того, щоб зауважити тихенько на вухо. Це давня наша звичка зганяти злість на інших. В даному випадку це феномен тюремної камери, себто закритого простору – люди самоутверджуються принижуючи собі подібних.
Ось для ілюстрації приклад із власного досвіду. Взяв банку майонезу з холодильника й став вечеряти. З кімнати вилітає В’ячеслав і до мене гнівно: - Так ось хто наш майонез краде!
Я відкрив холодильник і примирливим тоном: - Це моя банка майонезу. Твоя ось внизу стоїть…
І нічого ж не вдієш – такі ми люди. Колись працював на будові із таджиками та узбеками. Ті виявилися напрочуд доброзичливими людьми. Потіснилися, щоб один із вагончиків звільнити для імпровізованої мечеті. Уявити же в одному із наших вагончиків церкву мені не вистачило фантазії – не та у нас ментальність…
Хочете знати що виготовляє наш завод? Закуповує в Україні брухт кольорових металів і тут на обладнанні виготовленому ще в УРСР під керуванням поляків силами українців переплавляє у зливки й експортує у всі країни Європи.
Дивився я на оце все і так собі думав: От придбав би якийсь українець таке ж підприємство у нас й став би випускати ту ж саму продукцію… І процвітав би? Платив би робітникам, як тут?
Аналізував наші закони та ментальність. Колись же торгував у веранді власного будинку різноманітним крамом. Стукали у вікно навіть вночі. Поблизу відкрився магазин отож я… список усіх боржників викинув на смітник. Ось так то вести бізнес із нашим народом…
Формула успіху стара як світ: Стабільність, свобода приватної ініціативи, легкі податки. У Польщі це все в наявності а от у нас – ні.
Податки високі отож, у нас щоб утриматися на плаву, бізнесмен повинен буде на всьому економити: встановить місячну зарплату 4000-5000 гривень й на підприємство влаштуються звичайні трудяги. (А навіщо платити більше коли у бідній Україні ці гроші є середньостатистичною зарплатою?)
Щоб зекономити відмінить оплату проживання, оплату обідньої перерви, гарячі обіди, мінералку та не буде видавати спецодяг – хай працюють в домашніх обносках. Звільнить прибиральницю – хай самі за чистотою дивляться. От і… отримає звичне нам з часів СРСР виробництво.
Зарплата мізерна отож робітники стануть красти кольорові метали а механізатори зливати для продажу дизпаливо. Робітники спочатку будуть за поясами виносити куски кольорових металів а згодом стануть перекидати через огорожу злитки. Спочатку довелося ловити злодюг самому та викликати поліцію а потім найняти воєнізовану охорону із вівчарками.
Робітники, як у нас прийнято, будуть запізнюватися, проголювали, приходити на роботу напідпитку, пиячити на роботі, лаятися, влаштовувати внутрішні розборки. Звідси і травматизм. Стануть красти не тільки продукцію але й мило з умивальника та туалетний папір з туалету. Та що там мило – будуть красти ще й з кишень у роздягалці мобільники та гроші. (Як правило, покидьок-наркоман в будь-якому колективі знайдеться)
На прибирання покладуть з пробором отож скрізь буде брудно. І ось власник підприємства стає свідком такого явища: робітники у старому різних фасонів одязі їдять принесені з дому обіди й, регочучи, підколюють один одного. Не дружня атмосфера в колективі тому що.
А як вона може бути дружньою коли велика текучість кадрів – одні пропрацюють місяць-два й звільняються в наївній надії найти кращу роботу. Тим часом їхнє місце займають інші невдахи. І господар принципово не вітається з невдахами котрі погодилися працювати за злиденну зарплату й при тому обманюють його, крадуть, лаються та зневажають один одного. От і замкнувся круг – як ти до трудяг, так і вони до тебе. І як вони до тебе – так і ти до них.
Високі податки та побори, ціни на енергоносії плюс бюрократизм, як правило, призведуть підприємство до банкрутства. Господар звільнить працівників, продасть обладнання а те що не продалося поріже на металолом. Здасть приміщення в оренду різним підприємцям - тим котрі розливають "пальонку", виготовляють різноманітний фальсифікат, фасують продукти, ремонтують-фарбують авто і т. д. й виїде за кордон.
Кажете, що Президент та уряд погані? А при такому народові кращих керманичів бути не може! Вірно кажуть: "Какой народ, такие и бояре".
Після прибуття колишніх працівників на три верстати нас стало вже шестеро. Правда, один працює "болгаркою" але видно навіть неозброєним оком, що двоє інших вже зайві. Розумів: власниця звільнить тих, котрих працевлаштувала до прибуття давніх знайомих. Себто мене та Андрія.
І ось дзвонить мій мобільний. Лагідний голос посередниці повідомляє, що в силу певних обставин я та Андрій маємо виїхати додому. Робота нам буде після Пасхи. Так сумно стало: пощастило знайти хорошу роботу та не пощастило на ній втриматися. Я ж до звільнення навіть вживане авто на сайтах польських автопродаж ночами вибирав…
Отримав в банкоматі зароблені гроші, спакував речі й "виставився". За чаркою колеги доходили висновку що… краще б наш край визволили поляки. Тоді би і серйозні реформи були, і робота високооплачувана, і дешеві авто без розмитнення, і жодних черг на кордоні. А ми в Європі тоді вже були б… Митниця та "китайська стіна" була б тільки на кордоні із Росією. А кому не подобається – ті нехай емігрують у центральну Україну, туди де при владі брехуни та корупціонери…
І заперечити ж то було нічим... Такої брехливої, злодійської влади ще світ не бачив отож гірше вже не було б…
А й справді: чим гірше життя, тим більше сепаратистських настроїв. Еміграція, якщо вдуматись, теж є сепаратизмом – відділенням від набридлого, вкрай прогнившого суспільства. Заробітчанство – тимчасовим відокремленням від безробітного середовища…
На автовокзалі заклопотані люди із сумками і з їхніх вуст українська мова – не можемо розбудувати власну державу отож розбудовуємо чужі.
Пройшли митницю й автобус стало трусити на вибоїнах – в’їхали у вкрай корумповану державу тому що. А й справді: вибори у нас є конкурсом злодюг та брехунів а ролі виборців грають одурені ними лохи…

:facepalm:

Востаннє редагувалось 06 травня 2018, 21:41 користувачем antik, всього редагувалось 6 разів.

Догори
  Тема: Re: Праця у Польщі по біометричному паспорту..
Цитувати виділене Додано: 14 лютого 2018, 08:04     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

antik писав 13 лютого 2018, 23:16
Працюю й думаю: - От було б у нас все як не у дикунів а як у всьому цивілізованому світі… Продав би я свій пай (3,4га) й зараз грів би пузо на курортах Греції, Турції чи Єгипту.
Грошей би вистачило до смерті. Звісно, щоб не нудьгувати ще й підзаробляв би то тут, то там.
Блін, коли ж ми станемо цивілізованою державою? Га?

Феерично!
Вот ты бы продал "свой" пай, который тебе достался только лишь потому, что на нём горбатились твои предки.
А что потом будут продавать уже ТВОИ наследники? Воздух?

Догори
Цитувати виділене Додано: 14 лютого 2018, 09:12     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

Блін, коли ж ми станемо цивілізованою державою? Га?
нормально
курс молодого бойца

Догори
Цитувати виділене Додано: 14 лютого 2018, 09:14     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

главспец писав 14 лютого 2018, 08:04
Феерично!
Вот ты бы продал "свой" пай, который тебе достался только лишь потому, что на нём горбатились твои предки.
А что потом будут продавать уже ТВОИ наследники? Воздух?
долбойоб дума
шо його земля коштує як земля в Козині

Догори
Цитувати виділене Додано: 14 лютого 2018, 12:19     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

ну ты и неблагодарный, антик. гэтьман выстрадал тебе возможность не сидеть пеньком на старости, а гидно побатрачить за кордоном. хоть посмотришь как люди живут.
это, правда, не то, что путешествовать на свою пенсию по лондонам и парижам, как американские или японьские пенсы-дармоеды, но тоже окно в мир. :smeh:

Догори
Цитувати виділене Додано: 18 лютого 2018, 14:03     Ukraine  
рефлексопатолог
рефлексопатолог

Ukraińcy pracują już nie tylko w przemyśle i rolnictwie. Coraz częściej spotykamy ich również w sklepach, hotelach czy w restauracjach.
Pracowników z Ukrainy najłatwiej znaleźć w przemyśle lub rolnictwie. Wynika to z procedury uzyskiwania zezwoleń na pracę. Obecnie pozwala pracować przez pół roku w ciągu 12 miesięcy.

Z danych Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej wynika, że zapotrzebowanie na pracowników z Ukrainy w handlu wzrosło o 28 procent, a w hotelach o 72 procent. I chodzi tu o stanowiska, na których ma się bezpośredni kontakt z klientem – sprzedawców, pracowników recepcji czy kelnerów.

У Польщі вде бракує не тільки поляків, які володіють англійською, чи німецькою, а й обцокрайовців (у першу чергу українців), які володіють польською.

Polskie portale ogłoszeniowe pełne są ofert pracy w Niemczech. Kogo najczęściej poszukują w Polsce niemieccy pracodawcy?

W sektorze budowlano-remontowym łatwo o pracę dla elektryków. Wspomniany na wstępie słynny polski hydraulik również nie będzie miał problemów z zatrudnieniem. Cenieni są również malarze i stolarze. Branża budowlana cierpi na niedostatek fachowców, więc każdy pracownik z solidnym doświadczeniem i znajomością niemieckiego znajdzie zatrudnienie właściwie od zaraz.

Jak wspominaliśmy, społeczeństwo niemieckie starzeje się, więc łatwo o pracę dla osób z branży medycznej: lekarzy, pielęgniarek, fizjoterapeutów, opiekunów osób starszych. Również motoryzacyjna i przemysł potrzebują pracowników, dlatego stałe zatrudnienie z łatwością znajdzie spawacz, ślusarz, lakiernik czy mechanik.

Kwalifikacje i język otwierają drogę do pracy w Niemczech

Догори
Цитувати виділене Додано: 19 лютого 2018, 18:00     Ukraine  
рефлексопатолог
рефлексопатолог

З огляду на повідомлення з Німеччини, праці у Польщі не забракне, але слід розглянути варіанти, коли German is a plus/ Ну, чи Deutsch...

2018-02-19_polBud.jpg
2018-02-19_polBud.jpg [ 130.43 Кіб | Переглянуто 1203 разів ]

Niemieckie firmy budowlane są u kresu możliwości. Aby budować więcej mieszkań potrzebna jest pomoc z zagranicy, w tym z Polski – pisze dziennik „die Welt”.
Pokrycie zapotrzebowania na mieszkania w wielkich aglomeracjach wywołane falą imigrantów i zahamowanie wzrostu cen wymaga wybudowania rocznie w Niemczech 400 tys. nowych mieszkań - podaje dziennik "Die Welt". Tymczasem w 2016 roku zdołano oddać do użytku tylko 278 tysięcy.

Догори
Цитувати виділене Додано: 19 лютого 2018, 18:04     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

Поляки - до німців, ми - за рахунок них розширюватися на захід!

Догори
Цитувати виділене Додано: 19 лютого 2018, 18:14     Ukraine  
рефлексопатолог
рефлексопатолог

kleynod писав 19 лютого 2018, 18:04
Поляки - до німців, ми - за рахунок них розширюватися на захід!
А вже за рахунок нас... :beach:

Догори
Цитувати виділене Додано: 25 лютого 2018, 15:08     Poland  
Главпсихушко
Главпсихушко

P.S. Хочете знати що виготовляє наш завод? Закуповує в Україні брухт кольорових металів і тут на обладнанні часів УРСР силами українців (народжених в УРСР) переплавляє його у зливки й експортує у всі країни Європи!
Це нам діагноз, любі друзі. :facepalm:

Догори
Цитувати виділене Додано: 25 лютого 2018, 17:31     Italy  
Єретик
Єретик

Опис гарний, дякую.

А висновки й діагнози - ну не твоє воно, Коля. Не мучся.

Якщо у суспільстві немає справедливості, стабільності йому не бачити.

Догори
Цитувати виділене Додано: 25 лютого 2018, 17:52     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

antik писав 25 лютого 2018, 15:08
Закуповує в Україні брухт кольорових металів
Це нам діагноз, любі друзі. :facepalm:

Догори
Цитувати виділене Додано: 28 лютого 2018, 22:30     Poland  
Главпсихушко
Главпсихушко

Дивився я на оце все і так собі думав: От придбав би якийсь українець таке ж підприємство у нас й став би випускати ту ж продукцію…
І процвітав би? Платив би робітникам як тут? Аналізував наші закони та ментальність й дійшов невтішного висновку.
Формула успіху стара як світ: Стабільність, свобода приватної ініціативи, легкі податки. У Польщі це все в наявності а от у нас – ні.
Податки високі отож, щоб утриматися на плаву, бізнесмен повинен був би на всьому економити. Встановив би зарплату 4000-5000 гривень за місяць праці й на підприємство би влаштувалися звичайні трудяги. Щоб зекономити відмінив би оплату проживання, оплату обідньої перерви, гарячі обіди та мінералку. Звільнив би прибиральницю – хай самі за чистотою дивляться. І… отримав би звичне нам з часів СРСР виробництво.
Зарплата мізерна отож робітники стали б красти кольорові метали а механізатори зливати для продажу дизпаливо. Робітники спочатку б за поясами виносили куски кольорових металів а згодом стали б перекидати через огорожу злитки. Довелося б найняти воєнізовану охорону.
Робітники би, як у нас прийнято, запізнювалися, прогюлювали б без поважної причини, приходили б на роботу напідпитку тощо. Звідси і травматизм. Крали б не тільки продукцію але й мило з умивальника та туалетний папір з туалету. Та що там мило – крали б й з кишень у роздягалці. (Як правило, покидьок-наркоман в будь-якому колективі знайдеться) На прибирання поклали б з пробором отож скрізь би було брудно.
Високі податки та побори, ціни на енергоносії плюс бюрократизм привів би підприємство до банкрутства. Господар продав би обладнання а те що не продалося порізав би на металолом. Здав би приміщення в оренду різним підприємцям - тим котрі розливають пальонку, виготовляють фальсифікат, фасують продукти, ремонтують-фарбують авто й виїхав би за кордон.
Кажете, що Президент та уряд у нас погані? А при такому народі кращого бути не може! Вірно кажуть росіяни: "Какой народ, такие и бояре".
Так отож…
:scenic:

Догори
Цитувати виділене Додано: 28 лютого 2018, 22:54     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

хуевый из тебя аналитик, коля. даже совсем никакой.
начал за здравие, а закончил за упокой.
"Стабільність, свобода приватної ініціативи, легкі податки. У Польщі це все в наявності а от у нас – ні.!

так при чем здесь народ, ментальность и прочая хуйня? если законы мафия написала под себя, то ангелов среди манюпасов не будет априори - им выжить надо.

Догори
Цитувати виділене Додано: 28 лютого 2018, 23:01     Ukraine  
рефлексопатолог
рефлексопатолог

asmodey писав 28 лютого 2018, 22:54
хуевый из тебя аналитик, коля. даже совсем никакой.
:par:

Догори
Цитувати виділене Додано: 28 лютого 2018, 23:27     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

antik писав 28 лютого 2018, 22:30
Дивився я на оце все і так собі думав: От придбав би якийсь українець таке ж підприємство у нас й став би випускати ту ж продукцію…
піди на любий завод з 100% іноземним капіталом
вьябуть так шо любо дивитись
при тому шо начальсьво теж усьо местное

Догори
Цитувати виділене Додано: 28 лютого 2018, 23:27     Czech Republic  
Главпсихушко
Главпсихушко

Працюю й думаю: - От було б у нас все не як у дикунів, а як у всьому цивілізованому світі… Продав би я свій пай (3,4га) й купив би тут авто (в Європі значно дешевші потримані авто) й зараз грів би пузо на якомусь іноземному курорті. Грошей би вистачило до смерті.
А низя так.
Думать правильно, а идти на выборы и голосовать за того, кто против продажи земли.
Ты так не то что пенсии в нищите дождешься мизерной...так и дети твои будут прозябать.
Ото иди на выборы и голосуй за того, кто хочет сделать в Украине рыночные отношения. В том числе и по земле.
Кстати в Польше коллективизации небыло (в отличии от той же Чехии или Украины) так она хуторским хозяйством с правом продажи земли и протянула свою социалистическую эпоху. Потому и в капитализм ей было проще вступать имея за плечами частного земледельца на частной земле. А в Украине некоторые претенденты в парламент и в президенты хотят типа, социализм, продержать подольше...Внушая людям как низзя продавать землю друг другу.
Идёшь на выборы - и сразу вычеркивай тех, кто против продажи земли. И не слушай никаких потаскух на форуме. Слушай только своё сердце. Как выше в цитате.
Есть чоткие критерии при выборе.
Например.
- За Европу или за дружбу с Россией(тут вроде за 4 года все стало ясно)
- За продажу земли или нiкому не дозволимо за безцiнь скуповувати нас...(тут ясно только тому, кто был и жил в Европе. А это далеко не все)
Вот ты вроде бы и созрел, коль как в цитате рассуждаешь?
Смотри терь на выборах не ошибись.

Догори
Цитувати виділене Додано: 28 лютого 2018, 23:35     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

Насіннєвий завод у Почуйках Житомирської області планують відкрити у вересні цього року. З серпня підприємство працюватиме у тестовому режимі.
Завод компанії "Монсанто" стане одним із найбільших насіннєвих заводів не лише в Україні, але й у світі. Тут вироблятимуть не тільки насіння кукурудзи, а й засоби захисту рослин.
Початково потужності виробництва складатимуть близько 375 тис. мішків кукурудзи за сезон. Загальні інвестиції у цей проект з виробництва насіння складуть близько $200 млн.

Догори
Цитувати виділене Додано: 28 лютого 2018, 23:38     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

Fata Morgana писав 28 лютого 2018, 23:27
- и сразу вычеркивай тех, кто против продажи земли.
долбойоб.
государству. потому что ті получил пай колхозной земли на халяву
а ті уже возьмёш в аренду у государства

Догори
Цитувати виділене Додано: 28 лютого 2018, 23:40     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

В 2017 году чешского хозяина на иностранца сменили 3479 местных компаний, четверть из которых перешла в собственность граждан Словакии. Об этом сообщает "Радио Прага".
Согласно сообщению, на втором месте в списке покупателей чешских фирм оказались украинцы (16%), за которыми следуют поляки (8%) и румыны (7%).
Согласно анализу, проведенному агентством Bisnode, граждане России среди покупателей готовых чешских компаний оказались лишь на 5-м месте, приобретя в 2017 г. 6% чешских фирм из общего числа проданных иностранцам предприятий.
Комментируя ситуацию на рынке, аналитик агентства Петра Штепанова констатирует: «Это страны, географически близко расположенные к Чешской Республике, обладающие историческими и экономическими связями с нашей страной».
Более половины чешских компаний, перешедших к иностранным владельцем, было основано менее трех лет назад. Исследование показывает, что в прошлом году было продано на 112 фирм больше, чем в 2016-м.
«В основном это – так называемые ready-made компании, то есть фирмы, которые никогда не вели коммерческую деятельность и были учреждены с целью дальнейшей продажи», – сообщает Петра Штепанова, которая напоминает, что именно такое приобретение готовой компании остается самым быстрым и простым способом начать свой бизнес в Чехии буквально в течение 24 часов.
«Это доказывает тот факт, что адрес более 70% чешских компаний, проданных иностранным предпринимателям, был зарегистрирован в Праге», – добавляет аналитик.
В сообщении также отмечается, что за последние четыре года около 3500 чешских компаний ежегодно переходит в собственность зарубежных предпринимателей.

Догори
Цитувати виділене Додано: 28 лютого 2018, 23:51     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

Група САН ГАРДЕН – це німецька компанія, з виробничими потужностями у країнах Східної Європи.
За декілька останніх років, компанія зробила значний ривок і вийшла у лідери ринку домашніх і садових меблів, матраців та домашнього текстилю.
Більше 30 найвідоміших європейських супермаркетів є нашими клієнтами.
Стандарти організації роботи чи то в Польщі чи Румунії чи в Україні дозволяють всім нашим працівникам почуватися, безпечно, захищено і впевнено дивитися у завтрашній день.
НАШІ ПРАЦІВНИКИ - НАША НАЙБІЛЬША ЦІННІСТЬ!
http://sun-garden.com.ua/vakansiji/

Догори
Цитувати виділене Додано: 01 березня 2018, 00:00     Czech Republic  
Главпсихушко
Главпсихушко

stan700 писав 28 лютого 2018, 23:38
долбойоб...потому что ты получил пай колхозной земли на халяву
Хорошенькое дело.
А когда забирали землю в колхоз, что моим предкам платили денег?

Догори
Цитувати виділене Додано: 01 березня 2018, 00:04     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

еще один помещик, бля. скитается по чешским борделям, проклиная популиздов. :facepalm:
пан голожопэнко-таврический.

Догори
Цитувати виділене Додано: 01 березня 2018, 00:06     Czech Republic  
Главпсихушко
Главпсихушко

По земле или по работе в Польше с биометрическим паспортом - есть что сказать?
Или как всегда?
Пришел собачку говорящую посмотреть высраться в теме не по теме?

Да. У моих предков с обоих сторон советская власть отобрала всю землю Румыны пришли на 3 года вернули, потом опять советская власть отобрала всё.Так и по умирали до распада СССР. Паёв нету. Бумаг нету. Доказательств нету. Свидетелей нету...Если этим людям есть что вернуть - надо вернуть, что бы они могли возвращенное свободно продать кому захотят.

Востаннє редагувалось 01 березня 2018, 00:10 користувачем Fata Morgana, всього редагувалось 1 раз.

Догори
Цитувати виділене Додано: 01 березня 2018, 00:10     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

на тебя высраться - всегда по теме. святое дело. :drag:

Догори
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему  Відповісти  [ 225 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC+02:00

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 33 гостей

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі