Правила форуму  -  Реєстрація  -  Вхід  

Часовий пояс UTC+03:00
Створити нову тему  Відповісти  [ 2 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
  Тема: ПОМІНЯЛИ ШИЛО НА МИЛО - новий прем'єр Росії
Цитувати виділене Додано: 25 січня 2020, 11:40     France  
жосскій дідько
жосскій дідько
Аватар користувача

З нами з: 29 жовтня 2007, 21:50
Повідомлень: 35671
Звідки: З України в УКРАЇНУ...
https://uk.wikipedia.org/wiki/Мішустін_ ... одимирович
Мішустін Михайло Володимирович

Мішустін Михайло Володимирович
рос. Михаил Владимирович Мишустин
Mikhail Mishustin (June 26, 2018).jpg
Ім'я при народженні рос. Михаил Владимирович Мишустин
Народився 3 березня 1966 (53 роки)
Лобня, Митищинський міський округ, Московська область, РРФСР, СРСР
Громадянство
(підданство) Flag of Russia.svg Росія
Місце проживання
Лобня
Москва
Діяльність економіст, політик, нехудожній письменник :smeh:
Alma mater Московський державний технологічний університет «Станкін»d (1989) і Московський державний технологічний університет «Станкін»d (1992)
Науковий ступінь доктор економічних наук[d]
Знання мов російська
Заклад Фінансовий університет при Уряді Російської Федераціїd
Жанр монографія і нехудожня книгаd
Посада директор
Батько Володимир Мойсеєвич Мішустінd
Мати Луїза Михайлівна Мішустінаd
У шлюбі з Владлена Юріївна Мішустінаd
Очі: темно-каріd
Нагороди
орден «За заслуги перед Вітчизною» IV ступеня орден Пошани
Орден преподобного Серафима Саровського (2019)

Russian Federation Presidential Certificate of Honour
CMNS: Медіафайли на Вікісховищі
Михайло Володимирович Мішустін (рос. Михаил Владимирович Мишустин, нар. 3 березня 1966 року, Москва) — російський державний і політичний діяч. Голова Уряду РФ з 16 січня 2020 року.[1]

Керівник Федеральної податкової служби РФ (6 квітня 2010 — 16 січня 2020)[2]. Керівник Федерального агентства кадастру об'єктів нерухомості (2004—2006). Дійсний державний радник РФ I класу, доктор економічних наук[3].

Життєпис
Народився 3 березня 1966 року в Москві.

1989 закінчив Московський верстатоінструментальний інститут[ru], 1992 при цьому ж інституті закінчив аспірантуру[3]. За професією — інженер і економіст.

Після аспірантури працював директором у тестової лабораторії, очолив правління Міжнародного комп'ютерного клубу (МКК) — громадської некомерційної організації[4].

1998 вступив на державну службу на посаді помічника з інформаційних систем обліку і контролю за надходженням податкових платежів керівника Державної податкової служби РФ. Потім працював у ранзі заступника міністра РФ з податків і зборів, керівником Федерального агентства кадастру об'єктів нерухомості у складі Міністерства економічного розвитку РФ, керівником Федерального агентства з управління особливими економічними зонами (РосОЕЗ).

2008 звільнився й зайнявся бізнесом в області інвестицій.

У лютому 2009 року увійшов в кадровий резерв президента Росії.

2010—2020 — керівник Федеральної податкової служби[3].

З 16 січня 2020 року — Голова Уряду Російської Федерації.

Бізнес
«Міжнародний комп'ютерний клуб», де Мішустін почав працювати у 1992 році, ставив за мету «інтеграцію російських і іноземних комп'ютерних технологій, а точніше — залучення західних передових інформаційних технологій»[4]. 1993 Мішустін став заступником директора, а пізніше головою правління. МКК залучив у свої ряди великі іноземні фірми і став організатором Міжнародного комп'ютерного форуму — однієї з найбільших комп'ютерних виставок в Росії.

У березні 2008 року після відходу з посади керівника федерального агентства з управління особливими економічними зонами (РосОЕЗ), Мішустін 2 роки працював на посаді президента UFG Capital Partners і керуючого партнера групи UFG Asset Management[5]. Одним із засновників групи UFG був колишній міністр фінансів Борис Федоров. На цій роботі Мішустін «курував проекти по запуску венчурного фонду, фондів нерухомості, а також розвиток бізнесу в регіонах»[6].

Державна служба
Ставши 1998 року помічником керівника податкової служби Бориса Федорова, Мішустін в серпні того ж року став заступником міністра РФ з податків і зборів.

Мішустін лишався замміністром при трьох керівниках відомства, займався розвитком інформаційно-технологічного комплексу МПЗ.

Мішустін говорив, що в цей період «був організований електронний обмін даними, створена методологія автоматизованої системи відбору об'єктів для проведення виїзної перевірки, система надання консультаційних послуг з використанням телефонії та інтернету. З'явилася розгалужена інформаційно-телекомунікаційна інфраструктура.»[7]

У березні 2004 року Мішустін став керівником Федерального агентства кадастру об'єктів нерухомості (Роснедвижимость). За два роки кадастр закінчив оцінку земель РФ, що дозволило запровадити з 2006 року земельний податок на основі кадастрової (до того нормативної вартості землі.

У грудні 2006 року Мішустін зайняв посаду керівника Федерального агентства з управління особливими економічними зонами (РосОЕЗ)[8]. За два роки були відкриті перші дві промислово-виробничі ВЕЗ в Татарстані (Алабуга) і в Липецьку, а також перші техніко-впроваджувальні ВЕЗ в Дубна Московської області, в Томську і Зеленограді. Була розроблена і почала впроваджуватися в ОЕЗ система надання державних і муніципальних послуг за принципом «одне вікно»[9][10].

У лютому 2008 року Мішустін був звільнений з державної служби за власним бажанням. За словами самого Мішустіна, його відставка була обумовлена наперед: «Ми домовлялися, що я піду з посади, як тільки виконаю ряд завдань ще з колишнім міністром Германом Грефом»[11]. Це підтвердила і керівник МЕРТ Ельвіра Набіулліна, сказавши, що його відставка була планованою, а всі завдання, які були поставлені перед ним, вирішені"[12].

Керівник Федеральної податкової служби
Після повернення на державну службу Мішустін у 2010 році очолив Федеральну податкову службу. На новому посту оголосив війну «брудним даним»[13][14] і зайнявся викоріненням проблем з необґрунтованим поверненням ПДВ[15][16]

Після призначення в 2010 році Мішустіна на посаду керівника ФНС підприємці висловили надію, що йому, як чиновнику, що прийшов із бізнесу, вдасться зробити ФПС «більш дружелюбним» до російських підприємців[17]. Мішустін підтримав спрощення взаємодії бізнесу і громадян з податковими органами[18]. Для зручності роботи людей і боротьби з корупцією Мішустін заявив, що має намір максимально розвивати в ФПС електронні сервіси[7].

Крім інформатизації, ФПС під керівництвом Мішустіна впроваджує нові стандарти обслуговування платників податків. Зокрема, для зручності громадян продовжені години роботи інспекцій[19]. У 2015 році почав роботу Федеральний контакт-центр.[20]

Податкову службу в цей період критикували за надмірно жорсткий підхід до бізнесу, Мішустін відкидав це звинувачення, посилаючись на істотне скорочення кількості перевірок[21]. Так, з приходом в 2010 році Мішустіна, ФПС змінила підхід до організації контрольних заходів, зробивши акцент на аналітичній роботі. В результаті різко знизилася кількість виїзних податкових перевірок, при цьому підвищилася їх ефективність. Якщо раніше перевірявся кожен десятий платник податків[14][22][23], то в 2018 році податківці перевіряли лише одну компанію малого підприємництва з 4000. Істотно скоротилася кількість перевірок великого і середнього бізнесу[24].

У 2013 році в Москві відбувся Форум з податкового адміністрування ОЕСР, на якому були присутні керівники 51 податкової адміністрації світу.

У 2014 році Михайло Мішустін обраний віце-головою бюро Форуму з податкового адміністрування ОЕСР. Членами форуму є 45 країн, серед яких країни-члени ОЕСР, держави, які входять в G20, а також країни, що використовують передові механізми податкового адміністрування.[25]

ЗМІ також писали про те, що ФПС працює над впровадженням моделі «хмарних обчислень», що дозволить створити єдине федеральне сховище даних (ФСД). Завдяки «найсучаснішому центру обробки даних федерального рівня інспектору в будь-який момент часу буде доступна повна та актуальна інформація по кожному контрагенту з будь-якого регіону Росії»[13][26].

У травні 2015 року відкрився перший федеральний центр обробки даних (ЦОД) в Московській області. У грудні цього ж року був запущений другий федеральний ЦОД в Нижньогородській області. Центри забезпечать безперебійну роботу інформаційних систем Мінфіну Росії, ФПС Росії, Казначейства Росії та інших підвідомчих установ Мінфіну Росії. Проект ЦОДів сертифікований за стандартом відмовостійкості UptimeInstituteTier III.

У 2015 році в чотирьох пілотних регіонах — Москві, Татарстані, Московській і Калузької областях — було проведено експеримент з апробації нової технології — онлайн-передачі даних ККТ в податкові органи.

3 липня 2016 року Президент РФ Володимир Путін підписав відповідний Федеральний закон № 290-ФЗС, згідно з яким з 1 січня 2017 року на новий порядок переходять всі особи, які були зобов'язані застосовувати ККТ, а з 1 липня 2018 року ті, хто не був зобов'язаний застосовувати ККТ (платники ЕНВД, ПСН, а також особи, зайняті у сфері послуг).[27][28]

Керував ФНС Росії близько 10 років.

На чолі уряду РФ

Мішустін, 16 січня 2020
16 січня 2020 — призначений Путіним прем'єр-міністром РФ. Уряд РФ, сформований Мішустіним, частково залишився тим же, яким керував Дмитро Мєдвєдєв[29].

Наукова діяльність
2003 захистив дисертацію на ступінь кандидата економічних наук за темою «Механізм державного податкового адміністрування в Росії»[30], а 2010 — дисертацію на ступінь доктора економічних наук за темою «Стратегія формування майнового оподаткування в Росії»[31][32].

Автор трьох монографій за темою податкового адміністрування. Ним було опубліковано більше 40 наукових статей.

2008 став ініціатором відкриття при Державному університеті Вища школа економіки Інституту економіки нерухомості, який діє не тільки в сфері додаткової освіти, але і є дослідницьким центром[33]. Сам Мішустін став науковим керівником цього інституту.

2013 — призначений науковим керівником Факультету податків і оподаткування Фінансового університету при Уряді РФ (Рішенням Вченої ради Фінансового університету від 15.10.2013).[34]

Під редакцією Михайла Мішустіна до 25-річчя створення податкових органів РФ видано підручник «Податки і податкове адміністрування»[35].

Сім'я і доходи
Одружений, виховує трьох синів. Захоплюється спортом, грає в хокей[6], увійшов до складу наглядової ради ХК ЦСКА[36].

Згідно з декларацією про доходи за 2009 рік, сам Мішустін заробив 78,6 млн рублів (~1 млн євро), а його дружина мала дохід 17 млн руб.[37]. Згідно з декларацією про доходи за 2018 рік, дохід Мішустіна склав 18 млн руб., а його дружини — 48 млн руб[38].

Нагороди
Орден «За заслуги перед Вітчизною» IV ступеня (16 липня 2015 року) — за досягнуті трудові успіхи, активну громадську діяльність та багаторічну сумлінну працю[39]
Орден Пошани (29 грудня 2012 року) — за досягнуті трудові успіхи і багаторічну сумлінну роботу[40]
Почесна грамота Президента Російської Федерації (15 листопада 2013 року) — за досягнуті трудові успіхи, багаторічну сумлінну працю і активну громадську діяльність.

_________________
Наші кричали «Слава!». А тоті, жиби вони віздихали, кричали «Ура!»


Догори
  Тема: Re: ПОМІНЯЛИ ШИЛО НА МИЛО - новий прем'єр Росії
Цитувати виділене Додано: 25 січня 2020, 18:06     Ukraine  
ГлавСуперНаноТролль.
ГлавСуперНаноТролль.

З нами з: 14 липня 2010, 10:21
Повідомлень: 31502
та нехай там собі іпуця каньом

_________________

"Всегда есть три варианта: драться, бежать, покориться.
Оставшиеся но не сопротивляющиеся - рабы есть.."

(radulroma)


Догори
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему  Відповісти  [ 2 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC+03:00Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 47 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Перейти:  
Powered by phpBB
Style by durdom.in.ua team based on DEVPPL - Український переклад © 2005-2016 Українська підтримка phpBB