Український політичний Дурдом
https://forum.durdom.in.ua:443/

Правила форуму
https://forum.durdom.in.ua:443/viewtopic.php?f=1&t=167880
Сторінка 1 з 1

Автор:  Триде [ 26 червня 2016, 16:37 ]
Тема повідомлення:  Правила форуму

Ці доповнення до правил, з якими ви погодилися при реєстрації: https://forum.durdom.in.ua/ucp.php?mode=register рекомендовані до виконання модератору і можуть бути змінені, бажано - шляхом консенсусу, після обговорення дописувачами форуму.

1. Новий дописувач отримує повні права (відкриття тем в Консиліумі, редагування своїх дописів, використання аватара та приватних повідомлень) при досягненні у Консиліумі 1...2 повідомлень, які підлягають схваленню модератором.

2. За порушення правил у Консиліумі та інших розділах крім розділу «Палата №6» модератор може попередити дописувача або заборонити йому доступ (бан):
2.1. Настирливий флуд — бан 1 день, у важких випадках — на тиждень або більше.
2.2. Флейм (словесна війна), в т.ч. образи, обговорювання рідних дописувача, обговорення дій модератора, використання одним дописувачем декількох ніків та інші такі гидкі речі — бан на тиждень, у важких випадках — більше.
2.3. Транслювання тез і використання прийомів пропаганди ворогів української державності - «Украіна - нє государство», «одін народ», «бєссмислєнная война», «каратєлі», «Одєсская Хатинь», «Крим ето Россія», «распятий мальчік» та інше, різноманітні «разоблаченія Шарія» та подібне цьому - бан терміном від місяця до назавжди, на розсуд модератора.

3. Попередження та бани позначаються червоним кольором у тому дописі, де порушені Правила, і обов’язково підписуються модератором.

08 липня 2018.

Попередня версія https://forum.durdom.in.ua/viewtopic.php?f=1&t=147984

Сторінка 1 з 1 Часовий пояс UTC+03:00
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/