Правила форуму  -  Реєстрація  -  Вхід  

Часовий пояс UTC+02:00

Створити нову тему  Відповісти  [ 75 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
  Тема: Re: Цікава мнагаачковачка
Цитувати виділене Додано: 27 грудня 2018, 09:19     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

Булава писав 26 грудня 2018, 11:57
Скажітє как іво зовут?
Ну, кремлівський гопник же ж сказав чітко і зрозуміло - будь-хто, крім нинішніх.
Не один у нього кандидат, а - багато,
це у нас - один.
Прізвище знаєте?

Де список гопника?

Підтвердили участь

Фото ПІБ Відомості про кандидата
Балашов Геннадій Вікторович[5] народний депутат України III скликання, підприємець, лідер партії «5.10»
Безсмертний Роман Петрович[6][7] народний депутат України II, III, IV та V скликання, державний діяч, віце-прем'єр міністр з регіональної політики, дипломат, надзвичайний та повноважний посол України, один із авторів Конституції України, кандидат політичних наук.
Білецький Андрій Євгенійович[8] громадський діяч, засновник та командир полку «Азов», підполковник Національної гвардії України, лідер політичної партії «Національний корпус», колишній політв'язень, народний депутат України VIII скликання
Богомолець Ольга Вадимівна[9] народний депутат України VIII скликання, голова комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров'я, лікар-дерматолог
Богословська Інна Германівна[10] народний депутат України III, VI та VII скликання, підприємець
Бойко Юрій Анатолійович[11] віце прем'єр України (2012—2014), міністр енергетики та вугільної промисловості України (2006—2007; 2010—2012), народний депутат України VI та VIII скликань, співголова партії «Опозиційний блок»
Бубенчик Іван Петрович[12] активіст Євромайдану, учасник Війни на сході України, командир батальйону «Захід-2»
Вілкул Олександр Юрійович[13] народний депутат України 5-го, 6-го, 8-го скликання, віце прем'єр, колишній голова Дніпропетровської обласної держадміністрації, співголова партії «Опозиційний блок»
Гнап Дмитро Володимирович[14][15] журналіст-розслідувач, голова громадської ініціативи «Комітет прямої дії», керівник проекту «Слідство.інфо»
Гриценко Анатолій Степанович[16] міністр оборони України (2005–2007), народний депутат України VI і VII скликань, голова Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони (VI скликання), голова партії «Громадянської позиції», полковник запасу, кандидат технічних наук
Дерев'янко Юрій Богданович[17] народний депутат України VII та VIII скликання, член Ради партії «Рух нових сил»
Добкін Михайло Маркович[18] колишній голова Харківської обласної державної адміністрації та мер м. Харкова, 8-го скликання, партія «Опозиційний блок»
Добродомов Дмитро Євгенович[19] журналіст, медіа-менеджер, народний депутат України VIII скликання, лідер партії «Народний контроль»
Каплін Сергій Миколайович[20] народний депутат України VIII скликання, лідер «Соціал-демократичної партії» (СДП)
Юрій Касьянов[21] волонтер
Квашук Олександр Євгенович[15]
Кива Ілля Володимирович[22][23] голова «Соціалістичної партії України», радник міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова
Кожара Леонід Олександрович[24] народний депутат України VII скликання, голова партії Міністр закордонних справ України з 24 грудня 2012 року до 23 лютого 2014 року, колишній голова ОБСЄ та ОЧЕС, голова партії політичної партії «Соціалісти»
Кошулинський Руслан Володимирович[25] народний депутат України VII скликання, заступник голови партії Всеукраїнське об'єднання «Свобода»
Купрій Віталій Миколайович[26] народний депутат України VIII скликання, правозахисник
Ляшко Олег Валерійович[27] народний депутат України V, VI, VII та VIII скликання, лідер політичної партії Радикальної Партії Олега Ляшка
Мороз Олександр Олександрович[28] Голова Верховної Ради України у 1994–1998 та 2006–2007 роках, народний депутат України I — VI скликань, багаторічний лідер Соціалістичної партії України
Наливайченко Валентин Олександрович[29] народний депутат України VII скликання, лідер партії Громадсько-політичний рух Валентина Наливайченка «Справедливість», колишній голова СБУ
Насіров Роман Михайлович[30] народний депутат України VIII скликання, голова Державної фіскальної служби України (2015—2017)
Онищенко Олександр Романович[31] український олігарх-мільярдер, нафто-газовий трейдер, колишній український політик-нардеп ВР України VIII і VII скликань від Партії регіонів
Порошенко Петро Олексійович[32] чинний президент України, народний депутат України III, IV, V та VII скликання
Савченко Надія Вікторівна[33] державний діяч, народний депутат України Народний депутат України VIII скликання з 27 листопада 2014 року, Герой України (2015).
Садовий Андрій Іванович[34] чинний мер Львова, голова партії «Самопоміч»
Скоцик Віталій Євстафійович[35] голова Аграрної партії України
Тарута Сергій Олексійович[36] народний депутат України VIII, очільник партії «Основа», мільйонер.
Терещенко Мішель[37] [38] мер міста Глухів (2015-2018), приватний підприємець, нащадок роду українських промисловців і меценатів Терещенків
Тимошенко Юлія Володимирівна[39][40] народний депутат України II, III, IV, V, VI та VIII скликання, голова політичної партії «Всеукраїнське об'єднання „Батьківщина“»
Федоришин Ярослав Богданович[15]
Шебанов Вадим Анатолійович[15]
Шевченко Ігор Анатолійович[15] міністр екології та природних ресурсів України (2014—2015 рр.), юрист
Шевченко Олександр Леонідович[41] народний депутат України VII та VIII скликання, підприємець

Інші ймовірні кандидати
Святослав Вакарчук: «Не цікавить мене посада президента України, мене цікавлять зміни в країні»[42],
Володимир Зеленський[43],
Євген Мураєв[44],
Олександр Солонтай[45],
Арсеній Яценюк[46].
Цей?
Педівікія навіть Тягнибока і Терещенка забула викреслити. :facepalm:

Кого викреслимо ще?
з цих клоунів?

Догори
Цитувати виділене Додано: 27 грудня 2018, 09:34     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

Fata Morgana писав 26 грудня 2018, 22:17
У тебя точно также формируется собственное мнение под влиянием ЧЬЕГО-ТО мнения, как и у меня. С тем отличием, что ты не слушал "Голос Америки из Вашингтона", когда слушал его я строго через наушники. Ты слушал "Маяк".
Точно также и сегодня.
ось - реальна картина, у Львові, „українському П’ємонті“... в дану секунду...

я - на роботі.... сиджу в одній кімнаті - в тирнеті, на сайті „Дурдом“,
двері відкриті в коридор,
навпроти - друга кімната - теж двері відкриті, включений тілівізар....
ви думаєте вони там дивляться 5 канал чи канал Рада? Яніну Соколову?
Ні, вони дивляться дебільні расєянські телесеріали і виступи кремлівського гопника вперемішку з Зеленським.

Догори
Цитувати виділене Додано: 27 грудня 2018, 12:11     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

Булава писав 26 грудня 2018, 20:04

Стривай. А Медведчуку воно нащо? :smeh:
Він теж зацікавлений, щоб до другого туру вийшов Бойко і пролетів? Де тут логіка?
А як тобі пояснення, шо кацапи просто дебіли? Скажи сильна аналітика!
Выделенное я не отрицаю. В этом они от нас далеко не ушли.

По Медведчуку.
Он таким образом даёт понять электорату,который выступает за возобновление отношений с РФ, что за внесенных в данный список голосовать нельзя,потому что они де недруги России,только прикрывающихся определёнными лозунгами. Руками Кремля он(Медведчук) расправляется с конкурентами. А то,что ответственные за опубликование этих списков это люди занимающие,мягко говоря, не своё место, то уже второй вопрос.
Ещё раз обращаю внимание на то,что ты невнимательно смотрел видео. А там основной вывод состоит в том,что Медведчук работает в паре с Порошенко. Вот в чём интрижка!
С другой стороны. А кто сказал,что во 2-м туре Бойко обязательно должен вылететь? ;)

Да, многоходочка ... Конспирология ... и прочая хрень. Ну,а почему нет?

Догори
Цитувати виділене Додано: 27 грудня 2018, 12:26     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

ingvar писав 27 грудня 2018, 12:11
электорату,который выступает за возобновление отношений с РФ
не понял. они что рухнули и их смыл тайфун?

Догори
Цитувати виділене Додано: 27 грудня 2018, 12:27     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

Fata Morgana писав 26 грудня 2018, 22:17
Ну ты это? Претендуешь быть первоисточником и первогенератором мыслей?
Поостынь.
У тебя точно также формируется собственное мнение под влиянием ЧЬЕГО-ТО мнения, как и у меня. С тем отличием, что ты не слушал "Голос Америки из Вашингтона", когда слушал его я строго через наушники. Ты слушал "Маяк".
Точно также и сегодня.

Вот я на ФУПе возмутился, что Я Нина Соколова слишком матюкается(мое мнение)
На что мне ответили, что она разговаривает и обращается к вате, а не к тебе.
На языке ваты, а не на украинском...
После чего я изменил мнение. Ибо ПОДУМАЛ и принял аргументы оппонента.
если она обращается к вате, то только на ватном жаргоне, на русском языке и с матом...Иначе вата слушать не будет(этот пример я тебе уже приводил...)А целевая аудитория у неё - аудитория ваты!
То есть на меня кто то влияет? На моё мнение?
Несомненно.
На твоё тоже.
Я даже знаю какой шарий кроме Лаврова-Маркова на формирование твоего мнения влияет...
А ты гаришь "А свои мысли иметь нельзя, только с подачи кого-то?"
Можно. Можно и нужно иметь свои.
Но куда деть из мозгов там зацепившеяся мысли Шария, если не слушать им альтернативу?
Даже через зубы, но обязательно слушать альтернативу.
А ты не слушаешь её.
Слышишь, но не слушаешь.
На формирование своего мнения не может не влиять СМИ,Интернет и пр. А как ты хотел?
К чему ты эту простыню накатал, если я тебе могу забросить тоже самое,изменив в тексте несколько фамилий.
Кстати, речь шла о мнении самого Шария.

Про Янину Соколову улыбнуло :smeh:
Матюкается она только по одной причине - понравиться подобным невзыскательным способом именно украинскому зрителю,воспитанному Лесем Подеревянским, Орестом Лютым и вообще. Представить себе массу россиян,знающих что-то о существовании самой Янины мне довольно трудно. Если же идёт о т.н. местной "вате", то и она,как и все остальные, смотрит то что соответствует их взглядам на происходящие процессы, а не Янину Соколову.
Повторяю, её матюки рассчитаны только на украинского зрителя и только украинский зритель,которому она знакома по 5-му каналу, является её целевой аудиторией.

Догори
Цитувати виділене Додано: 27 грудня 2018, 19:08     Ukraine  
Геній
Геній

ingvar писав 27 грудня 2018, 12:11
Булава писав 26 грудня 2018, 20:04

Стривай. А Медведчуку воно нащо? :smeh:
Він теж зацікавлений, щоб до другого туру вийшов Бойко і пролетів? Де тут логіка?
А як тобі пояснення, шо кацапи просто дебіли? Скажи сильна аналітика!
Выделенное я не отрицаю. В этом они от нас далеко не ушли.

По Медведчуку.
Он таким образом даёт понять электорату,который выступает за возобновление отношений с РФ, что за внесенных в данный список голосовать нельзя,потому что они де недруги России,только прикрывающихся определёнными лозунгами. Руками Кремля он(Медведчук) расправляется с конкурентами. А то,что ответственные за опубликование этих списков это люди занимающие,мягко говоря, не своё место, то уже второй вопрос.
Ещё раз обращаю внимание на то,что ты невнимательно смотрел видео. А там основной вывод состоит в том,что Медведчук работает в паре с Порошенко. Вот в чём интрижка!
С другой стороны. А кто сказал,что во 2-м туре Бойко обязательно должен вылететь? ;)

Да, многоходочка ... Конспирология ... и прочая хрень. Ну,а почему нет?
Так я тебе вже пів сторінки питаю в якому саме питанні вони працюють в парі! :smeh: В питанні покарання допкіних-хуйопкіних? З чого зроблений такий висновок? Шарік пів відоса розповідав про ідіотизм кацапів, а потім - трісь гиря - мак цвіте! Це не висновок, це якийся незрозуміло звідки взятий висер.
П.С. Ти дійсно думаєш, шо в другому турі будь з ким у парі в Україні без Криму і Донбасу можуть вибрати Бойка? :sho:

Догори
Цитувати виділене Додано: 27 грудня 2018, 22:26     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

Булава писав 27 грудня 2018, 19:08

Так я тебе вже пів сторінки питаю в якому саме питанні вони працюють в парі! :smeh: В питанні покарання допкіних-хуйопкіних? З чого зроблений такий висновок? Шарік пів відоса розповідав про ідіотизм кацапів, а потім - трісь гиря - мак цвіте! Це не висновок, це якийся незрозуміло звідки взятий висер.
П.С. Ти дійсно думаєш, шо в другому турі будь з ким у парі в Україні без Криму і Донбасу можуть вибрати Бойка? :sho:
В паре они работают для недопущения во 2-й тур Тимошенко. Что тут непонятного? Это то,что касается предполагаемого ситуативного союза Порошенко - Медведчук. Откуда мы можем знать,что происходит закулисами? Можно только догадываться.
Что же до привязки этого к обновленному списку санкций, то об этом высказался Шарий. То есть, или список,дополненный путинским кумом подмахнули не глядя или Медведчуку Кремлём дан некий карт-бланш: делай как считаешь нужным - главное результат. Если рассуждать в том же ключе, то самым нежелательным результатом будет Тимошенко во 2-м туре и такой исход нежелателен, как для Путина, так и для Порошенко.
Главное не забывать,что всё это только предположения, хотя и не лишенные логики.

Что же до Бойко, то конечно же, я бы на его выигрыш особо не ставил, но ...
Никто не знает, к чему придёт страна к моменту выборов. Какие настроения будут определяющими в выборе того или иного кандидата? Не может ли антирейтинг Порошенко к марту оказаться выше антирейтинга представителя "бело-голубого реванша"? Лично я не берусь прогнозировать. Материальное положение пересичного избирателя может измениться так, что вопросы Крыма и Донбасса вообще не будут играть никакой роли.

Догори
Цитувати виділене Додано: 27 грудня 2018, 22:30     Ukraine  
Геній
Геній

ingvar писав 27 грудня 2018, 22:26
Булава писав 27 грудня 2018, 19:08

В паре они работают для недопущения во 2-й тур Тимошенко. Что тут непонятного? Это то,что касается предполагаемого ситуативного союза Порошенко - Медведчук. Откуда мы можем знать,что происходит закулисами? Можно только догадываться.
:facepalm:
Я так і знав. Хуйня висосана з пальця.

Догори
Цитувати виділене Додано: 27 грудня 2018, 22:43     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

Булава писав 27 грудня 2018, 22:30
Повторяю: это только предположения. Без каких-либо претензий на истину :)

Если интересно, есть ролик от Страны юа на тему санкций,но немного под другим углом зрения
Сховано:

Догори
Цитувати виділене Додано: 27 грудня 2018, 22:53     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

ingvar писав 27 грудня 2018, 22:43
Булава писав 27 грудня 2018, 22:30
Повторяю: это только предположения. Без каких-либо претензий на истину :)

Если интересно, есть ролик от Страны юа на тему санкций,но немного под другим углом зрения
Сховано:
:pop:
Офторитетное "мнение" сраны, как альтернатива офторитетному "мнению" шмария.
Дескать, выбирайте, какой сорт говна употребить сегодня на ужин.
:neg:

Будь-хто може спіймати Юлю на брехні. Ви спробуйте спіймати її на правді! (с)

Догори
Цитувати виділене Додано: 28 грудня 2018, 08:39     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

ingvar писав 27 грудня 2018, 22:26
Материальное положение пересичного избирателя может измениться так, что вопросы Крыма и Донбасса вообще не будут играть никакой роли.
ця лабуда вже більше 5 років не сходить з кацаплянських говномьотів

Догори
Цитувати виділене Додано: 28 грудня 2018, 10:20     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

rad писав 28 грудня 2018, 08:39
ця лабуда вже більше 5 років не сходить з кацаплянських говномьотів
эта лабуда всегда играет свою первостепенную роль на выборах
и порошенковские гомномёты с "томосом" и прочими фальшивыми ништяками её не пересилят
:nea:
Любой электорат во всех странах голосует за благополучие. Всё остальное вторично.

Догори
Цитувати виділене Додано: 28 грудня 2018, 11:01     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

ingvar писав 28 грудня 2018, 10:20
Любой электорат во всех странах голосует за благополучие. Всё остальное вторично.
То-то швейцарцы проголосовали против безусловного дохода.

Догори
Цитувати виділене Додано: 28 грудня 2018, 11:17     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

AK1 писав 28 грудня 2018, 11:01
То-то швейцарцы проголосовали против безусловного дохода.
нам бы их проблемы
тоже поди часть швейцарских пенсионеров за 60$ в месяц живут-поживают

Догори
Цитувати виділене Додано: 28 грудня 2018, 11:23     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

ingvar писав 28 грудня 2018, 10:20

"- какая примета у осла?
- уши...
- это ослиная точка зрения"
(с) "Щит и меч"

Догори
Цитувати виділене Додано: 28 грудня 2018, 11:25     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

ingvar писав 28 грудня 2018, 11:17
моей матери под 80, пенсия чуть больше 2500,
но у нее и в страшных мыслях нет шоб голосовать за кого-нибудь прокацапляндского, пусть даже и с золотым мешком в руках

Догори
Цитувати виділене Додано: 28 грудня 2018, 11:31     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

rad писав 28 грудня 2018, 11:25
ingvar писав 28 грудня 2018, 11:17
моей матери под 80, пенсия чуть больше 2500,
но у нее и в страшных мыслях нет шоб голосовать за кого-нибудь прокацапляндского, пусть даже и с золотым мешком в руках
Ингвары судят по себе.
И не следят за своим языком - "любой электорат во всех странах"...

На самом деле примеров наверняка больше, просто этот самый свежий.

Догори
Цитувати виділене Додано: 28 грудня 2018, 11:40     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

AK1 писав 28 грудня 2018, 11:31

Ингвары судят по себе.
И не следят за своим языком - "любой электорат во всех странах"...

На самом деле примеров наверняка больше, просто этот самый свежий.
примеров много,если ... в пример брать благополучные страны
:no2:
нищий не может быть свободным

Догори
Цитувати виділене Додано: 28 грудня 2018, 11:43     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

ingvar писав 28 грудня 2018, 11:40
примеров много,если ... в пример брать благополучные страны
:no2:
Т.е. уже не любой электорат и не в любых странах?
Ну, ОК, скоро узнаем, как с электоратом в стране неблагополучной.

Догори
Цитувати виділене Додано: 28 грудня 2018, 11:45     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

В аеропорту "Бориспіль" застрягли 184 пасажири, які мали відлетіти в Шарм-ель-Шейх.
под две сотни нищебродов свободы захотели,
нефиг,
в стране война и тяжелое экономическое положение - а они по курортам разлетались
лучше б бабулькам гречки купили...

Догори
Цитувати виділене Додано: 28 грудня 2018, 12:34     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

бабулек много а их 184.
да и не надо бабулек присаживать на тяжёлі наркотики
субсідію дали і безкоштовні ліки? хватить

Догори
Цитувати виділене Додано: 28 грудня 2018, 17:51     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

rad писав 28 грудня 2018, 11:45

В аеропорту "Бориспіль" застрягли 184 пасажири, які мали відлетіти в Шарм-ель-Шейх.
под две сотни нищебродов свободы захотели,
нефиг,
в стране война и тяжелое экономическое положение - а они по курортам разлетались
лучше б бабулькам гречки купили...
аж 184(!)
что же вы раньше молчали? я и не знал,что всё так хорошо
:ura:

в мае месяце тоже застревал при вылете в Шарм :bl:

Догори
Цитувати виділене Додано: 28 грудня 2018, 18:05     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

AK1 писав 28 грудня 2018, 11:43

Т.е. уже не любой электорат и не в любых странах?
Ну, ОК, скоро узнаем, как с электоратом в стране неблагополучной.
изначально понятно, что сравнивать нас с электоратом в благополучной стране просто глупо
но в целом, всё равно, люди, где бы они не жили, голосуют за то,чтобы завтра жилось лучше,чем сегодня
в противном случае тебе прямая дорога назад в СССР ,где было "раньше думай о Родине, а потом о себе"

Повторяю: весь вопрос в анти-рейтинге. Посему особо надеяться на победу Бойко,конечно же, нельзя(см. выше).
Сейчас можно только прикидывать варианты.

по теме
https://www.radiosvoboda.org/a/schemes/29615621.html

Догори
Цитувати виділене Додано: 28 грудня 2018, 18:36     Czech Republic  
Главпсихушко
Главпсихушко

Из ссылки выше
Порошенко Я маю визнати, що найбільш ефективним виявився Віктор Медведчук».
Колнечно. Если Путин ни с кем другим ни о чем договариваться не намерен, то "найбільш ефективним виявився Віктор Медведчук".
Этот приложил лапу к освобождению хотя бы 50-ти заложников. А так бы был ноль или 10.
Просто Путин отпускает заложников под эгиду того, кому доверяет, кого любит, кто в его команде, кто несомненно враг суверенитета Украины. Он не отдаст заложников ни через Меркель, ни через Трампа, ни через кого либо иного не "своего"..
Так что этой суке памятник ставить и делать его президентом Украины только потому. что под его имя Путин отпустил заложников? Я не сомневаюсь, что и матросов украинских отпустит под того, кто ему будет более лоялен из кандидатов.
- Хотите матросиков назад?
- Конечно хотим.
- Ото выберите на выборах любого, кроме Пети и получите их на другой день...
На все про всё у вас осталось чуть менее 100 дней.
Не выберете - приму в заложники еще 50 ваших...
Тогда репу почешете, что на первое предложение не согласились.

Догори
Цитувати виділене Додано: 28 грудня 2018, 20:14     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

Fata Morgana писав 28 грудня 2018, 18:36
Из ссылки выше
Порошенко Я маю визнати, що найбільш ефективним виявився Віктор Медведчук».
Колнечно. Если Путин ни с кем другим ни о чем договариваться не намерен, то "найбільш ефективним виявився Віктор Медведчук".
Этот приложил лапу к освобождению хотя бы 50-ти заложников. А так бы был ноль или 10.
Просто Путин отпускает заложников под эгиду того, кому доверяет, кого любит, кто в его команде, кто несомненно враг суверенитета Украины. Он не отдаст заложников ни через Меркель, ни через Трампа, ни через кого либо иного не "своего"..
Так что этой суке памятник ставить и делать его президентом Украины только потому. что под его имя Путин отпустил заложников? Я не сомневаюсь, что и матросов украинских отпустит под того, кто ему будет более лоялен из кандидатов.
- Хотите матросиков назад?
- Конечно хотим.
- Ото выберите на выборах любого, кроме Пети и получите их на другой день...
На все про всё у вас осталось чуть менее 100 дней.
Не выберете - приму в заложники еще 50 ваших...
Тогда репу почешете, что на первое предложение не согласились.
... и матросиков в том числе. Хотя, определяющим фактором на выборах их судьбы будут только для их близких, а не для большинства электората.

А Медведчук без одобрения Порошенко ничего не предпринимает. По крайней мере решения, принимаемые "главным переговорщиком", одобряются коллегиально с президентом. В последнем можно не сомневаться.

Догори
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему  Відповісти  [ 75 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC+02:00

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 20 гостей

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Перейти: