Правила форуму  -  Реєстрація  -  Вхід  

Часовий пояс UTC+03:00
Створити нову тему  Відповісти  [ 5 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
  Тема: Людству залишилось дві мінути до армагедону
Цитувати виділене Додано: 26 січня 2019, 14:17     Czech Republic  
Начальник 6-той палаты
Начальник 6-той палаты
Аватар користувача

З нами з: 01 листопада 2007, 16:11
Повідомлень: 25897
Звідки: Шангрі Ла
Lidstvu zbývají dvě minuty do soudného dne. Riziko katastrofy je nejblíže od roku 1953

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/lids ... &source=hp

_________________
Ти мене убити можеш, але жити не примусиш.


Догори
  Тема: Re: Людству залишилось дві мінути до армагедону
Цитувати виділене Додано: 26 січня 2019, 14:24     Czech Republic  
Начальник 6-той палаты
Начальник 6-той палаты
Аватар користувача

З нами з: 01 листопада 2007, 16:11
Повідомлень: 25897
Звідки: Шангрі Ла
«Годинник кінця світу» тепер встановлений на «дві хвилини до опівночі»

Бюлетень вчених-атомників в черговий раз перемістив стрілки символічного «годинника Судного дня» на 30 секунд ближче до півночі. Годинник тепер показує «за дві хвилини до опівночі».

Зростання напруженості
Другий рік поспіль бюлетень атомних вчених перемістив символічні «Годинник Судного Дня» на тридцять секунд ближче до півночі. Годинники, які існують, щоб показати, наскільки близько людство до знищення, тепер незручно сидять за «дві хвилини до опівночі», зіставляючи найближче до того, що воно коли-небудь досягала нульового години за все його 71-річні існування. Востаннє годинник були на цій посаді, коли Сполучені Штати і Радянський Союз провели випробувальні вибухи водневих бомб.
ейчел Бронсон, президент Бюлетеня атомних вчених, звернувся до журналістів безпосередньо, посилаючись на «відмова президента Трампа та інших світових лідерів від насуваються загроз ядерної війни і зміни клімату». Група вказує на ослаблення адміністрації Трампа політики країни щодо використання та розвитку ядерної зброї в якості сигналу про те, що президент має намір стежити за своєю риторикою з небезпечними діями.
Група також стурбована станом ядерних програм в Пакистані, Індії, країні-агресорі та Північної Кореї, а також відповідями відповідних лідерів щодо посилення напруженості. У заяві були також інші фактори, такі як опір Трампа підтримати будь-які угоди, які приведуть до моніторингу ядерної програми Ірану, а також претензії Китаю на територію в Південно-Китайському морі.
Згідно з Бюлетеня, все більш роздроблений відповідь на зміну клімату є останнім вирішальним фактором, який підштовхує руку годин до кінця людства. Загрози, пов'язані зі зміною клімату, змушують Clock Doomsday Clock гадати з 2007 року, коли Бюлетень назвав їх «майже такими ж жахливими», як загроза ядерної зброї. поверніть годинник
Навіть для символічного вправи, такого як Годинник Судного Дня, повернення до періоду страху, настільки ж важко, як холодна війна, викликає тривогу. І що чудово, ніколи раніше, ніж цей рівень глобального ризику так тісно пов'язаний з словами і діями однієї людини.
В спростування, опублікованому для Washington Post в минулому році, коли годинник були перенесені на 2.30 хвилин до півночі, Лоуренс М. Краусс і відставний військово-морської контр-адмірал Девід Тітлі сказав: «Ніколи ще Бюлетень не розв'язав просунутися годинник в основному через заяви однієї людини. Але коли ця людина є новим президентом Сполучених Штатів, його слова мають значення.
Дійшло до того, що експерти і законодавці обговорюють питання про обмеження повноважень президента використовувати ядерну зброю. Експерти із зовнішніх зв'язків Джеффрі Бадер і Джонатан Д. Поллак вітали б нові правила, що позбавляють Трампа можливості почати ядерний удар по його власної влади.
Навіть якщо така резолюція коли-небудь проходила через Конгрес, контрольований власною партією президента, це стосується тільки одного з неспокійних гравців в цій небезпечній пороховій бочці глобальних справ. Потрібно набагато більше майстерна дипломатія, щоб відволіктися від можливості глобальної гонки озброєнь, подібної холодній війні.
Реакція світу на зміну клімату повинна також прагнути до відновлення згуртованості, якщо ми сподіваємося повернути стійку тенденцію, з якою Годинник Судного Дня є тільки індикатором захоплення заголовка. Одним з важливих кроків було б для Сполучених Штатів переосмислити резолюцію, щоб відійти від Паризького угоди і зміцнити важливі наукові дослідження.


Догори
  Тема: Re: Людству залишилось дві мінути до армагедону
Цитувати виділене Додано: 28 січня 2019, 09:12     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 16 жовтня 2016, 22:43
Повідомлень: 9644
Звідки: зі Львова
Годинник Судного дня

Тип годинник і одиниця вимірювання
Країна США

Проект Годинник Судного дня (англ. Doomsday Clock) з 1947 року веде американський журнал Bulletin of the Atomic Scientists[en]. Годинник показує символічний час, що відокремлює людство від дня глобальної рукотворної катастрофи (час до півночі). Рішення про переведення стрілок приймає рада директорів журналу і залучених експертів, у тому числі 18 лауреатів Нобелівської премії. Годинник міститься у Чикаго.


Зміст
1 Переведення годинника
2 У популярній культурі
3 Див. також
4 Примітки
5 Посилання
Переведення годинника
За увесь час ведення подібних вимірів з 1947 року Годинник Судного дня переводився 24 рази, останній раз 25 січня 2018 року стрілки встановлено на 23:58:00.


У 1947 році, спочатку, вони давали людству умовних 7 хвилин існування.
У 1949 році, після випробування атомної бомби в СРСР, — 3 хвилини.
У 1953 році, після випробувань водневої бомби, годинник показував 2 хвилини до катастрофи.
У 1960 році, після активних спроб СРСР і США уникнути конфронтації, — 7 хвилин.
у 1963 році, після підписання Конвенції про заборону ядерних випробувань в атмосфері, — аж 12 хвилин.
У 1968 році, після появи ядерної зброї у Франції і Китаї і початку багатьох регіональних воєн, — 7 хвилин.
У 1969 році, після прийняття Конвенції про нерозповсюдження ядерної зброї, — 10 хвилин.
у 1972 році, після підписання двох радянсько-американських договорів про скорочення стратегічних ракетних арсеналів і протиракетну оборону, 12 хвилин.
У 1974 році, коли Індія випробувала атомну бомбу, а радянсько-американська ядерна гонка пережила новий виток, 9 хвилин.
У 1980 році, після того, як СРСР і США продовжили ядерну гонку, — 7 хвилин.
у 1981 році, коли радянські війська ввійшли в Афганістан, а США посилили свою зовнішню політику, — 4 хвилини.
У 1984 році, після припинення радянсько-американських переговорів, — 3 хвилини.
У 1988 році, після того, як був підписаний радянсько-американський договір, що заборонив ядерні ракети середнього радіусу дії, годинник був переведений на 3 хвилини назад і показував 6 хвилин.
У 1990 році, який ознаменувався крахом соціалістичної системи — 10 хвилин.
У 1991 році, після закінчення Холодної війни, СРСР і США почали масштабне скорочення своїх ядерних арсеналів — 17 хвилин.
У 1995 році, коли процес зменшення ядерних арсеналів був припинений і виникла реальна загроза ядерного тероризму — 14 хвилин.
У 1998 році Індія і Пакистан фактично одночасно провели ядерні випробування, — 9 хвилин.
У 2002 році, після терактів 11 вересня 2001 року, стрілки були переведені на дві хвилин вперед і показували 7 хвилин.
У січні 2007 року годинник був переведений на дві хвилини вперед — цивілізації залишається 5 хвилин до загибелі. Це переведення годинника викликано такими факторами як ядерні розробки Північної Кореї та Ірану, а також можливими катастрофічними наслідками глобальних змін клімату Землі.
14 січня 2010 року, внаслідок потепління в міжнародних відносинах, годинник був переведений на одну хвилину назад (за 6 хвилин північ).
У січні 2012 року годинник переведений на 1 хвилину вперед (за 5 хвилин північ) через загрозу поширення та використання в локальних конфліктах ядерної зброї, загрозу екологічних катастроф через недосконалість атомних реакторів, а також бездіяльність в процесі прийняття рішень стосовно зміни клімату.
22 січня 2015 року годинник переведений ще на 2 хвилини вперед (за 3 хвилини північ) внаслідок недостачі світових політичних протидій глобальній зміні клімату та розповсюдженню ядерної зброї[1][2].
26 січня 2017 року годинник переведено на півхвилини вперед (час 23:57:30) через заяви президента США Дональда Трампа про використання і поширення ядерної зброї та ігнорування ним проблеми клімату, а також через зростання націоналістичних тенденцій у світі[3].
25 січня 2018 року годинник переведено на півхвилини вперед (час 23:58:00) через неспроможність світових лідерів подолати загрози ядерної війни та кліматичних змін[4][5]. В бюлетені окремо зазначено ріст занепокоєння можливістю розв'язання Росією «гібридних» конфліктів проти нових членів НАТО на її кордоні, аналогічних вторгненню на територію та окупації Криму, та напівприхованої підтримки сепаратистів на сході України.
https://uk.wikipedia.org/wiki/Годинник_Судного_дня

Зображення

_________________
Гуси зовсім нічого не знали про це. Ще того самого поранку, коли батько мав гадку відвести Гриця до школи, не знали гуси про цей намір. Тим менше знав про нього сам Гриць...


Догори
  Тема: Re: Людству залишилось дві мінути до армагедону
Цитувати виділене Додано: 28 січня 2019, 13:20     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

З нами з: 22 квітня 2012, 11:44
Повідомлень: 3637
писано на украинском значить из Москвы :)


Догори
  Тема: Re: Людству залишилось дві мінути до армагедону
Цитувати виділене Додано: 29 січня 2019, 09:14     France  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 16 жовтня 2016, 22:43
Повідомлень: 9644
Звідки: зі Львова
Юзык писав 28 січня 2019, 13:20
писано на украинском значить из Москвы :)
Юзю, ти не міг би зрозуміліше пояснити власну думку? :zvar:

_________________
Гуси зовсім нічого не знали про це. Ще того самого поранку, коли батько мав гадку відвести Гриця до школи, не знали гуси про цей намір. Тим менше знав про нього сам Гриць...


Догори
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему  Відповісти  [ 5 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC+03:00Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 23 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Перейти:  
Powered by phpBB
Style by durdom.in.ua team based on DEVPPL - Український переклад © 2005-2016 Українська підтримка phpBB