Правила форуму  -  Реєстрація  -  Вхід  

Часовий пояс UTC+03:00

Створити нову тему  Відповісти  [ 101 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
  Тема: Re: Супрун проти медичної мафії
Цитувати виділене Додано: 15 травня 2019, 14:53     Ukraine  
ГлавСуперНаноТролль.
ГлавСуперНаноТролль.

rad писав 15 травня 2019, 14:35
Тамила, ну давайте не сваливать в одну кучу мармелад и туалетную бумагу,
иначе получится, шо вы будете оценивать благополучие от количества чашек кофе в день, а я цю гыдоту вообшэ нэ потребляю
наше отношение к кофе то фигня, речь идет об уровне жизни простого человека:
пенсионеров, инвалидов, детей из малообеспеченных семей,
трудоспособных безработных или работников с минимальными доходами -
возможности лечиться, нормально питаться, оплатить коммуналку, купить одежду и обувь...
о строительстве и обустройстве жилья для молодых семей и упоминать страшно..

я уже здесь рассказывала о зимних приключениях пожилых украинцев,
которыми забиты стационары - им по 2 недели капают пустые растворы без лекарств,
на которые у них нет денег, ну и плюс тепло, баланда, туалет в помещении, горячая вода (душ),
ибо дома прокормиться и оплатить отопление - нереально.
я уверена что такого нет ни в одной стране мира, кроме Украины.
какой там томос! им бы выжить зимой..

"Всегда есть три варианта: драться, бежать, покориться.
Оставшиеся но не сопротивляющиеся - рабы есть.."

(radulroma)

Догори
Цитувати виділене Додано: 19 липня 2019, 00:17     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

Зображення

Важко бути ввічливим, коли ти правий.

Догори
Цитувати виділене Додано: 22 липня 2019, 23:12     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

Зображення

результати закупівель за напрямком "дитяча онкологія"

Догори
Цитувати виділене Додано: 11 серпня 2019, 17:57     Ukraine  
Геній
Геній

Не для того мама зірочку ростила, що би вона щось у ВУЗі вчила... А потім вони будуть нас лікувати.

Українські студенти-медики провалили міжнародний іспит з основ медицини (IFOM) в Україні. Увесь процес супроводжувався тотальним саботажем, проте іспит таки відбувся, і його результати засвідчили критично низький рівень обізнаності майбутніх медиків. За оприлюдненими оцінками NBME, середній відсоток правильних відповідей українських студентів-медиків склав усього 30,24%.

Іван Виговський

Догори
Цитувати виділене Додано: 11 серпня 2019, 21:34     France  
жосскій дідько
жосскій дідько

І то докуя.
Середні знання вузівського нашого медика - на рівні прибиральниці ФАПу.

За сало, за бабки, за кумів-братів-сестер дипломи купили і недовольні, що в медицині мало платять.
За який куй вам платить, дебіли???

Догори
Цитувати виділене Додано: 11 серпня 2019, 22:57     Czech Republic  
Главпсихушко
Главпсихушко

Kopf писав 11 серпня 2019, 21:34
За сало, за бабки, за кумів-братів-сестер дипломи купили і недовольні, що в медицині мало платять.
За який куй вам платить, дебіли???
Не объективно.
Они виноваты только от части. От другой, значительно большей части, виноваты те, кто у них БЕРЕТ.

Профессорско преподавательский состав медицинских вузов именно те, что все 25 лет по другому этого не представлял и не представляет. Если депутатов можно поменять на непрофессионалов законотворчества, то здесь менять НЕ НА КОГО вообще.
Дайте пример хоть одного медицинского ВУза, где работает преподаватель, что получил полноценное медицинское образование за границей?А их до бесовой матери, выходцев из Украины, что получили полноценное медицинское образование и стаж за границей. Какое может быть качество образования на советской научной базе и с такими же преподавателями?
Другой вопрос - А они нужны Украине?
Нужны, так как Супрун?

Догори
Цитувати виділене Додано: 11 серпня 2019, 23:22     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

Fata Morgana писав 11 серпня 2019, 22:57
Профессорско преподавательский состав медицинских вузов именно те, что все 25 лет по другому этого не представлял и не представляет.
не 25 років, а набагато довше - ще 18 років брєжнєвщіни і 10 років постбрєжнєвщини треба додати, виходить порядку 50 років, плюс-мінус...

Догори
Цитувати виділене Додано: 14 серпня 2019, 18:21     Ukraine  
Геній
Геній

СУПРУН ЗУСТРІЛАСЯ ІЗ ЗЕЛЕНСЬКИМ – РОЗПОВІЛА, ПРО ЩО ГОВОРИЛИ

Зустріч відбулася в цієї неділі, 11 серпня

В.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун повідомила, що зустрічалася з президентом Володимиром Зеленським та представниками Офісу президента. За словами Супрун, на зустрічі обговорювалося продовження реформи медицини, повідомляє Цензор.НЕТ.

Очільниця МОЗ розповіла: "Була зустріч з президентом, з людьми з Офісу президента. Але ми загалом обговорюємо ідею, щоб трансформація (медицини – ред.) тривала далі. І це найважливіше. Це в більшості своїй зміст наших розмов: що треба робити, щоб вона далі продовжилося", – зазначила вона.

За її словами, зустріч відбулася цієї неділі, 11 серпня.

На запитання журналістів щодо її роботи в новому уряді Супрун відповіла: "Я думаю, що це питання до представників Офісу президента і партії "Слуга народу, бо вони ті, хто формує новий уряд".

Догори
Цитувати виділене Додано: 28 серпня 2019, 22:36     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

"Член команди Уляни Супрун Олег Петренко відмовився очолити Міністерство охорони здоров'я – і залишається троє кандидатів на посаду керівника МОЗу.

Деталі. За інформацією Українська правда, керівник Національної служби здоров’я України Олег Петренко відмовився від посади через неузгодженість кандидатур заступників.

Тепер серед претендентів залишаються Максим Степанов, Олександр Чумак та Ольга Голубовська.

Олександр Чумак – людина з орбіти впливу Петра Багрія, який є співвласником компанії "Інтерхім", що у свій час масово виготовляла препарати зі вмістом "кодеїну", що має наркотичний ефект. Держлікслужба попереджала цього фармвиробника про необхідність взяти під контроль виробництво цих препаратів.

Окрім того, Чумак був помічником нардепа Олега Мусія, який за часів регіоналки Раїси Богатирьової очолював Громадську раду при МОЗ.

Максим Степанов – колишній керівник Одеської області, де розміщується "ІнтерХім" Олександра Чумака. Його батько був головним лікарем у Слов'янську (і опинився у списках сепаратистів сайту "Миротворець").

У квітні Степанов відмовлявся залишати посаду голови Одеської ОДА за указом тодішнього президента Петра Порошенка, але його таки звільнили.

Максим Степанов називав себе кумом колишнього губернатора Одещини Ігоря Палиці (6 травня 2014-го – 30 травня 2015 рр.), якого свого часу вважали довіреною особою Ігоря Коломойського.

Ольга Голубовська – позаштатний головний спеціаліст МОЗ при Раїсі Богатирьової. Теж людина з групи впливу Петра Багрія.

Вона керувала напрямком "інфекційні хвороби". Просувала препарати пегільовані інтерферони для лікування гепатиту С, єдиним постачальником цих препаратів був монополіст Петро Багрій."

:facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Жріть, зелєбобери. Ви зробили це разом.

Догори
Цитувати виділене Додано: 29 серпня 2019, 10:27     Ukraine  
Геній
Геній

AK1 писав 28 серпня 2019, 22:36
"Член команди Уляни Супрун Олег Петренко відмовився очолити Міністерство охорони здоров'я – і залишається троє кандидатів на посаду керівника МОЗу.

Деталі. За інформацією Українська правда, керівник Національної служби здоров’я України Олег Петренко відмовився від посади через неузгодженість кандидатур заступників.

Тепер серед претендентів залишаються Максим Степанов, Олександр Чумак та Ольга Голубовська.

Олександр Чумак – людина з орбіти впливу Петра Багрія, який є співвласником компанії "Інтерхім", що у свій час масово виготовляла препарати зі вмістом "кодеїну", що має наркотичний ефект. Держлікслужба попереджала цього фармвиробника про необхідність взяти під контроль виробництво цих препаратів.

Окрім того, Чумак був помічником нардепа Олега Мусія, який за часів регіоналки Раїси Богатирьової очолював Громадську раду при МОЗ.

Максим Степанов – колишній керівник Одеської області, де розміщується "ІнтерХім" Олександра Чумака. Його батько був головним лікарем у Слов'янську (і опинився у списках сепаратистів сайту "Миротворець").

У квітні Степанов відмовлявся залишати посаду голови Одеської ОДА за указом тодішнього президента Петра Порошенка, але його таки звільнили.

Максим Степанов називав себе кумом колишнього губернатора Одещини Ігоря Палиці (6 травня 2014-го – 30 травня 2015 рр.), якого свого часу вважали довіреною особою Ігоря Коломойського.

Ольга Голубовська – позаштатний головний спеціаліст МОЗ при Раїсі Богатирьової. Теж людина з групи впливу Петра Багрія.

Вона керувала напрямком "інфекційні хвороби". Просувала препарати пегільовані інтерферони для лікування гепатиту С, єдиним постачальником цих препаратів був монополіст Петро Багрій."

:facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Жріть, зелєбобери. Ви зробили це разом.
Фулі там вгадувати, якщо Раїска вже приїхала :smeh:

Догори
Цитувати виділене Додано: 31 серпня 2019, 17:59     Germany  
Главпсихушко
Главпсихушко

Цікаво, що на Уляну гнали, що вона не має освіти лікаря, хоча має досвід та якусь медичну освіту.
Призначили: юриста
"Х#й им в жопу!!! Мой человек Зоряна Черненко"
яка взагалі не має ніякого відношення до медицини.
:drag:

Догори
Цитувати виділене Додано: 31 серпня 2019, 21:35     Ukraine  
Геній
Геній

СыСыТчумбей писав 31 серпня 2019, 17:59
Цікаво, що на Уляну гнали, що вона не має освіти лікаря, хоча має досвід та якусь медичну освіту.
Все логічно. Вона ж не лікуванням буде опікуватись, а гроші пиздити, а тут треба знати закони! :par:

Догори
Цитувати виділене Додано: 04 вересня 2019, 21:13     Ukraine  
Геній
Геній

Уляна Супрун
38 хв. ·
Представники партії регіоналів “Опозиційна платформа — За життя” (ОПЗЖ) та “Батьківщина” намагаються нанести непоправну шкоду життям мільйонів українців. Для цього у Верховній Раді України вони зареєстрували відповідні законопроекти.

Перший законопроект “Про визнання таким, що втратив чинність, Закону “Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування” номер 1114 від 29.08.2019 року. Серед його авторів — Королевська, Шуфрич та Рабінович.

Закон, який хочуть скасувати, є ключовим у трансформації системи охорони здоров‘я. http://bit.ly/30Yf2KB Саме з його прийняття розпочалося системне впровадження змін у медицині. Його скасування означатиме скасування змін для 28 мільйонів українців, які підписали декларації, для десятків тисяч лікарів і медсестер, які почали працювати в нових умовах з гідною оплатою праці, знищення незалежної Національної служби здоров’я України.

Для агентів Кремля і регіоналів головною ціллю є підрив національної безпеки та збереження можливості вручну контролювати потоки коштів платників податків. Тому будувати в Україні ефективну модель на зразок британської не можна в жодному разі.

Другий законопроект “Про фінансове забезпечення охорони здоров‘я та загальнообов‘язкове медичне страхування в Україні” номер 1178 від 29.08.2019. Серед авторів — Юлія Тимошенко та Валерій Дубіль (який давно і серйозно користується послугами радників Богатирьової).

Закон пропонує впровадження обов‘язкового медичного страхування. Ми неодноразово пояснювали, що обіцянки “страхової медицини” — це популізм, спроба створити ілюзію турботи про здоров‘я українців та зберегти контроль над коштами платників податків. Більше про те, “страхова медицина” — це #політичнагомеопатія тут: http://bit.ly/2m0pjqB, http://bit.ly/2XAebxq

Дивним чином ідеї українських борців за “страхову медицину” збігаються саме з російською моделлю. Моделлю, де немає ринку, вибору та конкуренції, тому й немає якості послуг. Змінивши систему фінансування охорони здоров‘я на “страхову“, Росія лишила “совок” там, де пацієнт отримує послуги. http://bit.ly/2Lc6ig2 Таку систему хочуть розвинути і в Україні.

Спроби створити прозору систему з однаковими правилами і чіткими гарантіями для всіх учасників зустрічають потужний опір. Вони будуть діяти оперативно та рішуче.

Те, що називають “вікном можливостей” щодо законодавчих ініціатив у парламенті 9-го скликання може дуже легко перетворитись у “вікно можливостей для покидьків”.

Депутати, які підтримають ці законопроекти, фактично підпишуть угоду про знищення чітких та прозорих гарантій у системі охорони здоров‘я, а отже свідомо нанесуть шкоду здоров’ю українців.

У політичного керівництва держави і представників монобільшості має вистачити розуму цього не допустити. Адже добре відомо, що законопроекти ОПЗЖ і Батьківщини не варті навіть паперу, на якому вони написані.

Догори
Цитувати виділене Додано: 08 вересня 2019, 19:47     Ukraine  
ГлавСуперНаноТролль.
ГлавСуперНаноТролль.

я задоволена що оте канадське без"язике опудало нарешті витурили з кабміну :good:
то ж пародія на міністра, на чиновника і взагалі на жінку. :facepalm: ганьба на увесь світ.
до медицини повинні мати відношення лікарі,
а міністр це менеджер, який управляє галуззю а не лікуванням пацієнтів,
і якщо управлятиме ефективно, то нехай працює.
Опудало понапихало в кожен кабінет лікаря по компу а то і по два,
витративши на це окуїтєльно бєшениє бабкі,
а онкохворі діти далі помирають бо у держави нема коштів на їх лікування.
Мавпа супрун повинна закінчити свій вік у в"язниці,
і потрапити туди негайно, якомога скоріше.

(radulroma)

Догори
Цитувати виділене Додано: 08 вересня 2019, 20:22     Ukraine  
ГлавСуперНаноТролль.
ГлавСуперНаноТролль.

Булава писав 31 серпня 2019, 21:35
Все логічно. Вона ж не лікуванням буде опікуватись, а гроші пиздити, а тут треба знати закони! :par:
щоб грабувати державу, на закони треба плювати,
як це робили всі попередні президенти разом зі своїми свитами.
Як буде при Зе - невдовзі побачимо.
Авансом не варто їх в чомусь звинувачувати.

(radulroma)

Догори
Цитувати виділене Додано: 08 вересня 2019, 20:35     Germany  
Главпсихушко
Главпсихушко

Тамила писав 08 вересня 2019, 20:22
як це робили всі попередні президенти разом зі своїми "Сватами".

Чювак уже плює на закони.

А чим Уляна була погана?

Догори
Цитувати виділене Додано: 08 вересня 2019, 20:37     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

Тамила писав 08 вересня 2019, 19:47
Опудало понапихало в кожен кабінет лікаря по компу а то і по два,
витративши на це окуїтєльно бєшениє бабкі,
ЛОЛ.
Оцей пасаж навіть коментувати не треба.

Догори
Цитувати виділене Додано: 08 вересня 2019, 20:42     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

До речі, найбільш ненавидять Супрун робітники швидкої.
Але коли прохаєш їх пояснити, чому саме, відразу ховають язика за зуби та лише пихають, наче паротяги.
Довго не міг знайти пояснення цьому феномену, доки не взнав, що вони здавали начебто використані ліки у аптеки, які були з ними в змові.
І до Супрун це було дуже масове явище.

Догори
Цитувати виділене Додано: 08 вересня 2019, 20:47     Germany  
Главпсихушко
Главпсихушко

AK1 писав 08 вересня 2019, 20:42
До речі, найбільш ненавидять Супрун робітники швидкої.
Але коли прохаєш їх пояснити, чому саме, відразу ховають язика за зуби та лише пихають, наче паротяги.
Довго не міг знайти пояснення цьому феномену, доки не взнав, що вони здавали начебто використані ліки у аптеки, які були з ними в змові.
І до Супрун це було дуже масове явище.
ага, уже бліже к тємє.
Доки на Уляну не заведуть справи в розкраданні і т.і. доти буде не зрозуміло, що вона робила не так.
До речі, Раїса Богатирьова, яка повернулася при чюваку, вкрала мільярди(!), при ній були ціни на ліки просто пістєц.

Догори
Цитувати виділене Додано: 08 вересня 2019, 20:49     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

СыСыТчумбей писав 08 вересня 2019, 20:47
До речі, Раїса Богатирьова, яка повернулася при чюваку, вкрала мільярди(!), при ній були ціни на ліки просто пістєц.
В тєлєвізарє скажуть навпаки і нііпєт.

Догори
Цитувати виділене Додано: 08 вересня 2019, 20:54     Germany  
Главпсихушко
Главпсихушко

AK1 писав 08 вересня 2019, 20:49
СыСыТчумбей писав 08 вересня 2019, 20:47
В тєлєвізарє скажуть навпаки і нііпєт.
Йєз, кстаті, вот єто "в тєлєвізорє" зараз значить - на каналах Вєдмєччюка чи 1+1

Догори
Цитувати виділене Додано: 08 вересня 2019, 21:05     Ukraine  
ГлавСуперНаноТролль.
ГлавСуперНаноТролль.

СыСыТчумбей писав 08 вересня 2019, 20:35

якийсь чювак зараз грабує державну казну і армію зокрема? :sho:
А чим Уляна була погана?
найперше тим що від її зовнішності і вимови
цілком здорова людина може захворіти.
до речі наша сімейна лікарка після медичної реформи
стала істеричкою - в її кабінет кожні 30 хвилин
вривається наступний пацієнт з вимогою негайно прийняти його,
від таких умов праці дійсно можна отримати розлад психіки
а при поступленні на лікування в стаціонар,
пацієнт купує не тільки ліки а і цілу торбу за 300 гривень
(спирт, вата, пробірки, рідке мило та рушники для медперсоналу і т.д.)
на це все в лікарнях нема коштів, зате в кожній конурі є комп.
Супрун просто психічнохвора потвора,
яка не запровадивши медичну страховку
ставила на українцях експерименти на виживання.

(radulroma)

Догори
Цитувати виділене Додано: 08 вересня 2019, 21:19     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

Тамила писав 08 вересня 2019, 21:05

Є. На "Б" починається на "я" закінчується.
Оборонка вся стоїть і буде стояти, доки воно не пропхнеться до всіх контрактів, реформа харчування вся стоїть, доки воно не пропхнеться, вугілля вже купується в Росії не за "Ротердам+", а дорожче, через Бєніну прокладку, потім держава продає Беніним підприємствам іскрічєство по дуже спеціальному, низькому тарифу, нижчому ніж собівартість, внаслідок чого Центренерго з прибутку 439 млн перейшло на 1.2 млрд. грн збитків - це означає, що ти, Таміла, сплатиш Бені зі свого карману.

Можеш розповісти ще що-небудь про "Порошенко - марадьора".
Розважайся, не стримуй себе.

А чим Уляна була погана?
найперше тим що від її зовнішності і вимови
цілком здорова людина може захворіти.
до речі наша сімейна лікарка після медичної реформи
стала істеричкою - в її кабінет кожні 30 хвилин
вривається наступний пацієнт з вимогою негайно прийняти його,
від таких умов праці дійсно можна отримати розлад психіки
А наша навпаки, стала спокійною, бо нема контракту - пішов нах у кінець черги. Якщо зостанеться на тебе час.
Або піди і склади той контракт, який вчасно тобі скласти було ліньки і запишись, як біла людина.
І в черзі я в цьому році стояв від 5 до 15 хвилин, а не так, як раніше.

Догори
Цитувати виділене Додано: 08 вересня 2019, 21:31     Ukraine  
ГлавСуперНаноТролль.
ГлавСуперНаноТролль.

AK1 писав 08 вересня 2019, 21:19
Є. На "Б" починається на "я" закінчується.
Оборонка вся стоїть і буде стояти, доки воно не пропхнеться до всіх контрактів, реформа харчування вся стоїть, доки воно не пропхнеться, вугілля вже купується в Росії не за "Ротердам+", а дорожче, через Бєніну прокладку, потім держава продає Беніним підприємствам іскрічєство по дуже спеціальному, низькому тарифу, нижчому ніж собівартість, внаслідок чого Центренерго з прибутку 439 млн перейшло на 1.2 млрд. грн збитків - це означає, що ти, Таміла, сплатиш Бені зі свого карману.
откуда всі ці "дровішки"? невже із петрових кошмарних снів, перенесених у порохоботські методички?
AK1 писав 08 вересня 2019, 21:19
Можеш розповісти ще що-небудь про "Порошенко - марадьора".
Розважайся, не стримуй себе.
та він вже нікому нецікавий, збитий льотчик :sarc:
будемо розпинати зеленського, якщо буде за що :mama:

(radulroma)

Догори
Цитувати виділене Додано: 08 вересня 2019, 21:37     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

Тамила писав 08 вересня 2019, 21:31
откуда всі ці "дровішки"? невже із петрових кошмарних снів, перенесених у порохоботські методички?
Таміла, ти мені нецікава.

На, куштуй, не обляпайся.

"Центренерго" під контролем Коломойського продає енергію собі в збиток"

Державна генеруюча компанія ПАТ "Центренерго" укладає угоди на постачання енергії споживачам собі в збиток. Такий висновок можна зробити на підставі даних Української енергетичної біржі.
Згідно з оприлюдненими результатами торгів 22 і 27 серпня, "Центренерго" продало 942,75 тис. МВт-год електроенергії на вересень. При цьому 22 серпня 1000 лотів постачання при піковому навантаженні були продані в середньому за 1715 грн./МВт-год без ПДВ, поза піку – за 1139 грн./МВт-год. А 27 серпня ще 550 лотів поза піку були продані в середньому за 878 грн./МВт-год.

За даними джерела видання 368.media в Міненерговугілля, проданий обсяг енергії говорить про те, що компанія буде завантажувати обладнання на максимум і навряд чи генерація зможе покрити весь обсяг продажів. Таким чином, прогнозують у міністерстві, якщо в "Центренерго" не зможуть провести цей обсяг, то недолік доведеться купувати в "Укренерго" за ціною "ринку на добу вперед" (РДН, найдорожча електроенергія) +15% (алгоритм визначення ціни і об'єкту купівлі/продажу електроенергії — Ред.). "При цьому компанія і так продала свою генерацію нижче собівартості", - повідомило джерело.

Таким чином, "Центренерго" може постачати енергію кінцевому споживачеві собі в збиток, а значить — завдадуть удар по кишенях платників податків, зазначає видання.

Нагадаємо, раніше "Центренерго" обнародовало звітність, відповідно до якої в січні-червні 2019 року підприємство отримало чистий збиток у розмірі 1,2 млрд грн проти чистого прибутку у 439,26 млн грн за аналогічний період 2018 року. Як повідомляється, чистий дохід за перше півріччя знизився на 9% (на 714,98 млн грн) – до 7,26 млрд грн. Валовий збиток склав 201,29 млн грн проти 634,54 млн грн валового прибутку за січень-червень 2018 року.

За даними ЗМІ, новий менеджмент "Центренерго" є підконтрольним Ігорю Коломойському. Сьогодні він двічі заробляє на держкомпанії – отримуючи електроенергію за заниженими цінами для своїх підприємств, а також будучи фактичним бенефіціаром одній з компаній, що постачають на "Центренерго" вугілля з непідконтрольних територій Донбасу під виглядом вугілля з Росії через фірму-одноденку з Борисполя."
https://ukranews.com/ua/news/651711-tse ... zbytok-zmi

Догори
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему  Відповісти  [ 101 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC+03:00

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 27 гостей

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі