Правила форуму  -  Реєстрація  -  Вхід  

Часовий пояс UTC+03:00

Створити нову тему  Відповісти  [ 18 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
  Тема: Я зрозумів як це працює
Цитувати виділене Додано: 27 квітня 2019, 01:37     Ukraine  
Геній
Геній

Хочу відповідсти Нечаю, але окремою гілочкою, бо питання набагато масштабніше.
Сховано:
Нечай писав 27 квітня 2019, 01:03
AK1 писав 27 квітня 2019, 00:02
Вообще-то таков был их план изначально.
Зе Чмо продвигали не для того, чтобы он президентил, а для того, чтобы мы ужаснулись и позволили им парламентскую республику.
Удивление вызывает только тот факт, что инициатором является Самонемощь.
А задача шлюшки-шмария - ставить дымовую завесу.
Вы их переоцениваете. Чхать они хотели на то, что думает народ. Насчёт парламентской согласен-это когда никто ни за что не отвечает. Воровать лучше при президентской, а отвечать-при парламентской. Однако пацаны херово знают историю, не понимая, что ответственность наступает ВСЕГДА. И если вы не хотите ответственности ИНДИВИДУАЛЬНОЙ, значит, получите КОЛЛЕКТИВНУЮ, когда убивать будут не за конкретную вину, а за принадлежность к правящему классу. То есть пацаны вместо Майдана получат Колиивщину.
Не отримають Коліївщини!
Знаєш чому?
Бо в Україні зараз є 25%, а може 20%, а може лише 10% активного населення. Це ті люди, що зробили Майдан, це ті люди, які воюють, які волонтерствують і допомагають волонтерам, нарешті просто активні люди, які ЗНАЮТЬ чого вони хочуть в цій країні і що для того треба робити і РОБЛЯТЬ це!
Всі інші - електоральна маса! Ця маса може обирати Зеленського, жалітися, плакати і битися в істериках.
Але.
Ця маса ніколи не влаштує Майдан, чи Коліївщину з тієї простої причини, що вона - маса. Я ніколи не бачив масових непроплачених ватних виступів, хоча вати в Україні ого-го! Я не бачив живого, непроплаченого антимайдану. Я бачив скільки прийшло підтримати Зеленського на стадіон і скільки Пороха! Я бачив на власні очі у 2004-му два величезні натовпи в Харкові один проти одного. Помаранчевий, який зібрався сам і біло-синій, який рівно о 18:00 розтікся широкими ріками в усі боки додому.
А сьогодні Сумською у Харкові пройшлися ультраси і знову заспівали путін-хуйло! І жодне ватне іпло нічого не гавкнуло, хоча вати в Харкові близько 80%.
І будь там президентська, чи парламентська республіка, остаточну крапку буде ставити саме оте активне населення!
Совок здатен лише на голодні бунти! Вільні люди - на відстоювання своїх свобод і свого вибору!
Єдине що потрібно - влада, яка буде діяти в унісон з Активним населенням, а краще збільшення відсотка Активного населення, яке б змогло обрати собі таку владу. Ну, і, звичайно, щоб здохла Кацапія, яка втручається у всі ці процеси.
Саме про це і казав Портніков, коли розповідав, що цих людей ніхто не прораховує.

Догори
  Тема: Re: Я зрозумів як це працює
Цитувати виділене Додано: 27 квітня 2019, 08:14     Russian Federation  
Главпсихушко
Главпсихушко

Ви погано знаєте історію. В усіх революціях прийма участь приблизно 1% відсоток населення і цього достатньо. Бо революції робить не так активне населення. як сам режим своїми діями чи бездіяльністю. Ліберали засрали людям мізки своїми термінами "диктатура", "демократія" та іншою лабудою. Насправді влада не буває "хорошою" чи "поганою", вона буває ЕФЕКТИВНОЮ" та "НЕЕФЕКТИВНОЮ". А щодо ефективності влади судять по економіці, рівню життя та іншим параметрам. В ьому плані Україна нижче плінтуса, останнє місце по рівню життя в Європі при таких ресурсах та працьовитому населенні. І ваші "ультраси" можуть скільки завгодньо кричати "Путін-хуйло" або влаштовувати смолоскипні ходи-це не нічого не змінить. Той же Крим показав, що всі оці "ульраси"-то проплачена масовка, провокатори, для залякування західного та російського обивателя українським "фашизмом". Бо жоден з тих, хто ходив зі смолоскипами та валив пам'ятники Леніну захищати той сам Крим не поїхав. Скажу більше-НІХТО з українських політиків і пальцем не ворухнув, щоб його захистити. Хоча давно відомо, що Путін тоді був у меншості, тому був наказ солдатам-якщо на протязі доби буде ХОЧ-ЯКИЙСЬ спротив-операція згортається. Тому й солдати були без розпізнавальних знаків. Але ж спротиву не було! Оце і є наслідки правління лібералів та поцреотів. А всі оті гасла про "вільних людей"-то для лохів.

Догори
Цитувати виділене Додано: 27 квітня 2019, 09:28     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

Булава писав 27 квітня 2019, 01:37
А сьогодні Сумською у Харкові пройшлися ультраси і знову заспівали путін-хуйло! І жодне ватне іпло нічого не гавкнуло, хоча вати в Харкові близько 80%.

ватне іпло гавкнуло на виборах, "загально, рівно, прямо і таємно" волевиявило себе на підставі горбатої Конституції:

Сховано:
Стаття 70. Право голосу на виборах і референдумах мають громадяни України, які досягли на день їх проведення вісімнадцяти років.

Не мають права голосу громадяни, яких визнано судом недієздатними.

Стаття 71. Вибори до органів державної влади та органів місцевого самоврядування є вільними і відбуваються на основі загального, рівного і прямого виборчого права шляхом таємного голосування.

Виборцям гарантується вільне волевиявлення.

Стаття 72. Всеукраїнський референдум призначається Верховною Радою України або Президентом України відповідно до їхніх повноважень, встановлених цією Конституцією.

Всеукраїнський референдум проголошується за народною ініціативою на вимогу не менш як трьох мільйонів громадян України, які мають право голосу, за умови, що підписи щодо призначення референдуму зібрано не менш як у двох третинах областей і не менш як по сто тисяч підписів у кожній області.

Стаття 73. Виключно всеукраїнським референдумом вирішуються питання про зміну території України.

Стаття 74. Референдум не допускається щодо законопроектів з питань податків, бюджету та амністії.

і воно буде гавкати до того часу поки ми не випростуємо ту горбату конституцію.

Чому у вільній демократичній, розвиненій і могутній Гамериці всі їхні ватні іпла не мають права прямо обирати президента, а в дурнуватій і слабкій Україні мають таке право????

Єдине що потрібно - влада, яка буде діяти в унісон з Активним населенням, а краще збільшення відсотка Активного населення, яке б змогло обрати собі таку владу. Ну, і, звичайно, щоб здохла Кацапія, яка втручається у всі ці процеси.

Кацапія не здохне, а влада буде ватна і дурнувата до того часу поки ми не змінимо Конституцію.

Активне населення повинно бути захищене Конституцією. А ідіоти, ватні чи бавовняні чи поліестерові не повинні диктувати свою „рівну, пряму і таємну“ волю нам всім.

Догори
Цитувати виділене Додано: 27 квітня 2019, 09:47     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

Нечай писав 27 квітня 2019, 08:14
Скажу більше-НІХТО з українських політиків і пальцем не ворухнув, щоб його захистити.
бо вони - не українські політики., це - ватні, постсовєцькі рабочє-крєстьянскіє їпла і всякі інші підараси і ідіоти.

Догори
Цитувати виділене Додано: 27 квітня 2019, 12:13     Germany  
Главпсихушко
Главпсихушко

Взагалі - так, але в деталях - постная хуйня

Догори
Цитувати виділене Додано: 27 квітня 2019, 13:05     Russian Federation  
Главпсихушко
Главпсихушко

СыСыТчумбей писав 27 квітня 2019, 12:13
По теме есть что сказать? Иди уже отсюда, убогий, это не для твоего ума.

Догори
Цитувати виділене Додано: 27 квітня 2019, 13:09     Russian Federation  
Главпсихушко
Главпсихушко

а баба галамага писав 27 квітня 2019, 09:47
Скажу більше-НІХТО з українських політиків і пальцем не ворухнув, щоб його захистити.
бо вони - не українські політики., це - ватні, постсовєцькі рабочє-крєстьянскіє їпла і всякі інші підараси і ідіоти.
А Тягнибок? Ющенко? Зленко? Куди ділись всі оті "патріоти" тіпа Фаріон, що кістьми лягали за мову? Чи мова важливіша за територію? Так можна від держави лише хутір зоставити, одна радість, що балакатимуть там виключно українською.

Догори
Цитувати виділене Додано: 27 квітня 2019, 18:18     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

Нечай писав 27 квітня 2019, 13:09
А Тягнибок? Ющенко? Зленко? Куди ділись всі оті "патріоти" тіпа Фаріон, що кістьми лягали за мову? Чи мова важливіша за територію? Так можна від держави лише хутір зоставити, одна радість, що балакатимуть там виключно українською.

тобі ж сказано, ідіот, що нас - мало,

73% ідіотів надивилися тілівізара, в якому їм сказали такі ідіоти, як ти, що мова це - непотріб, зло і карупцыя, а територія - тим більше, - не наша і взагалі нам не потрібна,

в результаті вони „вибрали“ малограмотного і брехливого придурка собі на президента. :fool:

Догори
Цитувати виділене Додано: 27 квітня 2019, 21:05     Ukraine  
Геній
Геній

Ви погано знаєте історію. В усіх революціях прийма участь приблизно 1% відсоток населення і цього достатньо. Бо революції робить не так активне населення. як сам режим своїми діями чи бездіяльністю. Ліберали засрали людям мізки своїми термінами "диктатура", "демократія" та іншою лабудою. Насправді влада не буває "хорошою" чи "поганою", вона буває ЕФЕКТИВНОЮ" та "НЕЕФЕКТИВНОЮ". А щодо ефективності влади судять по економіці, рівню життя та іншим параметрам. В ьому плані Україна нижче плінтуса, останнє місце по рівню життя в Європі при таких ресурсах та працьовитому населенні. І ваші "ультраси" можуть скільки завгодньо кричати "Путін-хуйло" або влаштовувати смолоскипні ходи-це не нічого не змінить. Той же Крим показав, що всі оці "ульраси"-то проплачена масовка, провокатори, для залякування західного та російського обивателя українським "фашизмом". Бо жоден з тих, хто ходив зі смолоскипами та валив пам'ятники Леніну захищати той сам Крим не поїхав. Скажу більше-НІХТО з українських політиків і пальцем не ворухнув, щоб його захистити. Хоча давно відомо, що Путін тоді був у меншості, тому був наказ солдатам-якщо на протязі доби буде ХОЧ-ЯКИЙСЬ спротив-операція згортається. Тому й солдати були без розпізнавальних знаків. Але ж спротиву не було! Оце і є наслідки правління лібералів та поцреотів. А всі оті гасла про "вільних людей"-то для лохів.
Чого ви з усього тексту вибрали саме ультрасів, які до речі чудово себе виявили 2014-го і зараза активно воюють. І як ви собі уявляєте вони мали захищати Крим?
Та і взагалі з приводу Криму, я вже писав. Не знаю вийшло так як вийшло навмисно чи випадково, але той кримський сценарій, який був - оптимальний для України.
От уявіть, що Крим почали б захищати. Найголовніше полягає в тому, що кацапня була повністю готова до таких подій, а Україна цілковито НЕ готова.
Що б ми отримали?
По-перше ми б його не захистили. Там були не гіркінські наркомани, а регулярна кацапська армія. Там не було б наших добробатів, хіба що трішки патріотів з татарами проти натовпу скоцаплених місцевих. Як показали події і з української армії більше половини - зрадники! Перешийок кацапня б швидко перекрила.
Що б ми отримали?
1. Купу непотрібних смертей.
2. Кров місцевого населення, що призвело б до оскаженілої ненависти місцевої вати. Вони зараз всираються лише через плітки про автобуси з правосєками, а якби пролилася їх кров, то навіть вата середньої упоротості ладна була б терпіти справжне каміння з небес.
3. За відсутності там українських ЗМІ і повної бойової готовності кацапських ЗМІ, ситуація була б подана так, що українські військові напали на бази ЧФ рф, що фашисти, націоналісти, правосєкі та ініші бандерівці почали вбивати кримську самооборону. Було б і відео штурму російських частин і распятиє мальчікі і обстріл кримських міст з українських баз. Враховуючи кількість зрадників, можна було організувати що завгодно.
І цьому б повірила і харківська і дніпропетровська і одеська вата. І багато з наших довбойобів і, велика вірогідність того, що за це з радістю вхопився б Захід. Бо напад на військові бази рф - це вже агресія України проти кацапії, а не навпаки!
Ви бачили скількі кацапських дебілів поїхали добровольцями на Донбас через 2 травня в Одесі? А тепер помножте це вдесятеро!
Ви кажете буде спротив - операція згортається? Та вони жадали того спротиву! Він би був для них копійчаний, але приніс би величезні переваги!
Крим не можна було захищати.

Догори
Цитувати виділене Додано: 15 травня 2019, 13:45     Ukraine  
ГлавСуперНаноТролль.
ГлавСуперНаноТролль.

Булава писав 27 квітня 2019, 21:05
Захистити Крим можна було виключно недопущенням до трону пуйловського холуя - янучари у 2010 році.

"Всегда есть три варианта: драться, бежать, покориться.
Оставшиеся но не сопротивляющиеся - рабы есть.."

(radulroma)

Догори
Цитувати виділене Додано: 15 травня 2019, 13:50     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

Тамила писав 15 травня 2019, 13:45
Захистити Крим можна було виключно недопущенням до трону пуйловського холуя - янучари у 2010 році.
набагато раніше,
обранням Чорновола Президентом у 1991-у

Догори
Цитувати виділене Додано: 15 травня 2019, 13:59     Ukraine  
ГлавСуперНаноТролль.
ГлавСуперНаноТролль.

rad писав 15 травня 2019, 13:50
набагато раніше,
це був би ідеальний варіант, але на жаль ми тоді втратили Чорновола..

"Всегда есть три варианта: драться, бежать, покориться.
Оставшиеся но не сопротивляющиеся - рабы есть.."

(radulroma)

Догори
Цитувати виділене Додано: 15 травня 2019, 18:56     Germany  
Главпсихушко
Главпсихушко

Тамила писав 15 травня 2019, 13:59
набагато раніше,
це був би ідеальний варіант, але на жаль ми тоді втратили Чорновола..
Не те щоб втратили, але КГБ швидко зорієнтувався, а Рух був якийся наївний, хоча й дивно

Догори
Цитувати виділене Додано: 15 травня 2019, 20:38     France  
жосскій дідько
жосскій дідько

набагато раніше,
Супер!!! :good: :good: :good: :smeh: :smeh: :smeh: :fre: :fre: :fre:

Догори
Цитувати виділене Додано: 15 травня 2019, 20:48     Germany  
Главпсихушко
Главпсихушко

Нечай писав 27 квітня 2019, 13:05
СыСыТчумбей писав 27 квітня 2019, 12:13
По теме есть что сказать? Иди уже отсюда, убогий, это не для твоего ума.
:good:

Догори
Цитувати виділене Додано: 20 лютого 2020, 01:39     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

Сховано:
Хочу відповідсти Нечаю, але окремою гілочкою, бо питання набагато масштабніше.
Сховано:
Нечай писав 27 квітня 2019, 01:03
AK1 писав 27 квітня 2019, 00:02
Вообще-то таков был их план изначально.
Зе Чмо продвигали не для того, чтобы он президентил, а для того, чтобы мы ужаснулись и позволили им парламентскую республику.
Удивление вызывает только тот факт, что инициатором является Самонемощь.
А задача шлюшки-шмария - ставить дымовую завесу.
Вы их переоцениваете. Чхать они хотели на то, что думает народ. Насчёт парламентской согласен-это когда никто ни за что не отвечает. Воровать лучше при президентской, а отвечать-при парламентской. Однако пацаны херово знают историю, не понимая, что ответственность наступает ВСЕГДА. И если вы не хотите ответственности ИНДИВИДУАЛЬНОЙ, значит, получите КОЛЛЕКТИВНУЮ, когда убивать будут не за конкретную вину, а за принадлежность к правящему классу. То есть пацаны вместо Майдана получат Колиивщину.
Не отримають Коліївщини!
Знаєш чому?
Бо в Україні зараз є 25%, а може 20%, а може лише 10% активного населення. Це ті люди, що зробили Майдан, це ті люди, які воюють, які волонтерствують і допомагають волонтерам, нарешті просто активні люди, які ЗНАЮТЬ чого вони хочуть в цій країні і що для того треба робити і РОБЛЯТЬ це!
Всі інші - електоральна маса! Ця маса може обирати Зеленського, жалітися, плакати і битися в істериках.
Але.
Ця маса ніколи не влаштує Майдан, чи Коліївщину з тієї простої причини, що вона - маса. Я ніколи не бачив масових непроплачених ватних виступів, хоча вати в Україні ого-го! Я не бачив живого, непроплаченого антимайдану. Я бачив скільки прийшло підтримати Зеленського на стадіон і скільки Пороха! Я бачив на власні очі у 2004-му два величезні натовпи в Харкові один проти одного. Помаранчевий, який зібрався сам і біло-синій, який рівно о 18:00 розтікся широкими ріками в усі боки додому.
І будь там президентська, чи парламентська республіка, остаточну крапку буде ставити саме оте активне населення!
Совок здатен лише на голодні бунти! Вільні люди - на відстоювання своїх свобод і свого вибору!
Сховано:
Саме про це і казав Портніков, коли розповідав, що цих людей ніхто не прораховує.

Так ось, де? і хто? з „українських політиків“ і чи?

щось робить для тих вільних людей і для того, щоб їх стало більше?

Хто?

Де?

І чи?

Я не бачу такого

саме серед політиків. :zvar:

Догори
Цитувати виділене Додано: 21 лютого 2020, 12:15     Belarus  
Санитарко
Санитарко

Неправда ваша!!! Смотрие сколько блестящих политиков вышло на певый план в Украине при Петре Алексеевиче -
Семён Семенченко
Владимир Парасюк
Татьяна Чорновол
Пашинский
Парубий
Оба Геращенко
Козак Гаврилюк
Надежда Савченко
Лещенко
Мустафа Найем

КАКИЕ Масштабные Политические деятели!!! Миллионы молодых украинцев воодушевившись их примером стали вольными людьми и будущими стоителями Европейской Украины!!!

Сейчас немного денег на жизнь в Польше и Кацапстане заработают и ОБЯЗЯТЕЛЬНО построят Краину Майбутнего!!! :good:

На зависть и смерть всей ватной и колорадской наволочи и сволоте!!! :ukraine1:

Догори
Цитувати виділене Додано: 25 лютого 2020, 15:59     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

Пупєни роблять інакше - готують перехід влади:

Догори
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему  Відповісти  [ 18 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC+03:00

Хто зараз онлайн