Правила форуму  -  Реєстрація  -  Вхід  

Часовий пояс UTC+03:00

Створити нову тему  Відповісти  [ 169 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
  Тема: Re: Порох і перспективи
Цитувати виділене Додано: 04 червня 2019, 19:38     France  
жосскій дідько
жосскій дідько

:good: :drin: :fre:

Я дивився напряму зі з']зду.

Якщо чесно, не міг відірватися, хоча і спішив здому.

Подумав, що не все ще втрачено, раз ТАКІ є на горизонті і колись очолять Україну.

Догори
Цитувати виділене Додано: 04 червня 2019, 21:27     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

Я не слідкувала за подіями, але, побачивши цю жінку, згадала Славу Стецько.
А ще поезія Олени Телиги. Її чоловік пішов разом з нею на страту

Я руцi, що била, — не пробачу —
Не для мене переможний бич !
Знай одно: не каюсь я, не плачу,
Нi зiтхань не маю, нi злоби.

Тiльки все у гордiсть замiнила,
Що тобою дихало й цвiло,
А її тверда й холодна сила
Придушила тепле джерело.

Але нaвiть за твою шпiцруту
Стрiл затрутих я тобi не шлю,
Бо не вмiю замiнять в отруту
Вiдгорiле соняшне — “люблю”.

Догори
Цитувати виділене Додано: 30 червня 2019, 18:43     Ukraine  
Геній
Геній

Дмитро "Калинчук" Вовнянко
9 год ·
ЖЛОБСТВО, КЛАСОВА НЕНАВИСТЬ І ПОРОШЕНКО

Я маю велику проблему – мені категорично не вдається поговорити з прибічниками президента Зеленського. Ми оперуємо якимись різними світоглядними системами. Ну от буває – говориш з людиною що має два дипломи. Яка гарно розбирається в питаннях економіки. Яка… Заводиш тему про Порошенка – і в людині мов перемикають тумблер. Шалена агресія, нездатність слухати опонента і повторення мов у лихоманці: «Вор! Вор! Вор!»

Що викликає в людях таку ненависть до Порошенка? Очевидно, ідеться не про логічні викладки – існує якесь суто ірраціональне відчуття, яке виступає в тій ненависті первинним, байки від Дубінського і Шарія – другорядне яке знайшло свій родючий ґрунт. Що це?

Відповідь дає історія. З такою самою щирою ненавистю УНРівська еміграція відгукувалася про гетьмана Павла Скоропадського. «Панок, гнобитель, пахолок Росії»… Україна у 1920 р. зникла з мапи світу під керівництвом Симона Петлюри, але УНРівська еміграція навіть через 20 років повторювала мов мантру: «Україну згубив гетьман!». І тоді ж прибічники гетьмана Скоропадського назвали причину цієї ненависті: «Головна претензія до Скоропадського та, що він був паном». Тобто – поміщиком. Крупним заможним землевласником.

Проблема Порошенка в очах щирих ненависників полягає в тому, в чому в очах західного виборця була б його перевага – він мільйонер. Власник крупного ефективного бізнесу, відомого міжнародним брендом. Власник заводів, які працюють, дають прибуток, завойовують ринки, платять зарплатню працівникам і фінансують соціальні програми. Така людина для багатьох українців – ворог за визначенням. Чому? Тому, що працює колективна психологія – у 90-х роках багато людей хотіли приватизувати країну, але не всім те вдалося. У людях говорить банальна заздрість до успішної людини, помножена на відчуття власної недолугості. Говорить типова класова ненависть за Марксом. Те, що колись мені на заводі висловлювали мої підлеглі – робочі: «Чому директор краще за мене живе? Мені платити мусять за одне те що я прийшов на роботу». За Порошенка (вдумайтеся - !) їм не тільки халяви не дали – їх примусили комуналку оплачувати майже як у Європі (як у Європі ми і зараз не платимо)! Хіба не зрозуміло що все це – лише «аби пограбувати народ»?

Класову ненависть всі роки Незалежності натхненно підігрівали наші демократичні ЗМІ і моральні авторитети. Навіть зараз – зверніть увагу, вони продовжують спекулювати на комунальних тарифах. Ніхто не говорить про необхідність підняти середню продуктивність праці українців від 3 доларів на годину до хоча б 10 (про 60 як у Німеччині я мовчу взагалі). Бо то ж працювати треба, а працювати і жертвувати такі люди не люблять. Їм миліше – відняти і поділити. ЗМІ дають їм багатий грунт для мрій – корупціонери, крадії… Без судів – самі звинувачення.

Але ж серед 73% - чимало підприємців, людей успішних і самодостатніх – скажете ви. Чому їхня ненависть до Порошенка така сама ірраціональна та невтримна? Відповідь на це питання проста. В цих людях говорить жагуча й незламна жага прибутків, яка заплющує їм очі на реальну соціальну ситуацію в країні та на інтереси держави. Простіше кажучи – в них говорить жлобство. Це жлобство ми бачимо регулярно. Жлобство пролунало під час зустрічі президента Зеленського з підприємцями у вигляді: «Якщо обирати між траншами МВФ і податком на виведений капітал – хай буде податок на виведений капітал». Жага прибутків вимкнула в цих людях усвідомлення того, що розрив з МВФ – це гарантований дефолт країни, а це нас приведе до голодних бунтів, в результаті яких ці самі підприємці опиняться на вилах або в еміграції. Інфантильний люмпен бажає аби гроші йому давали даром, підприємець-жлоб – аби гроші для нього зароблялися в тих умовах, яких бажає особисто він – аби йому такі умови створили. Реалізувати і те і те – потрібен чаклун.

Але ж так мислять підприємці у всьому світі? Так. Але на Заході до цього існують ще й сильні держави, які примушують всіх своїх громадян діяти за правилами. Спробуйте покачати права у Німеччині чи Франції – багато цікавого дізнаєтеся. Наш підприємець-жлоб через те сильну державу ненавидить – він полюбляє міняти правила в процесі гри. Мені боляче це писати. Я все життя вважав клас підприємців найбільш прогресивним в країні. Вважаю так і зараз. Проте практика показує, кожна монета має дві сторони. Частково – бажання підприємців мусить обмежувати держава. До речі, саме це гіпертрофоване жлобство грузинського бізнесу безжально придушив у Грузії Міхеіл Саакашвілі – але наші жлоби про те не думають. У їхніх очах – прибутки.

Що з усім цим робити? Відповідь одна – перехворіти. Це дитячі хвороби країни, які так чи не так, а мусили проявитися. До Революції Гідності в Україні конкурували два дискурси – проросійський і проукраїнський. Коли проросійський дискурс опинився в меншості, на порядку денному постало нове протистояння – між консерваторами-державниками і такими собі бізнес-соціалістами. Бізнес-соціалістів наразі об’єднує ірраціональна ненависть – класова і жлобська водночас. Але це – тимчасово.

Догори
Цитувати виділене Додано: 02 липня 2019, 11:41     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

Max Mykhaylenko разом з Миколою Гуцуляком та 97 іншими особами.

УКРАИНА НЕ СМИРИТСЯ С УНИЖЕНИЕМ

Ну ладно, я думал - Зеленский, возможно, придаст какой-то динамики. Но нет, и этого не происходит. Из пыльных шкафов достают новых назначенцев, и из дореволюционных, и из периода 2014-16 (это еще куда ни шло, но есть вопросы). Насчёт некоторых - круглые глаза, кто же теперь будет делиться с ними информацией? Какое-то токсичное болото. Довлеющие внешнеполитические поражения Украины при Зеленском были вполне ожидаемы, поэтому говорить теперь стоит о другом. Говорить теперь стоит о том, какая Украина нам нужна. Как в западноевропейских рыцарских романах - как принцесса, "Юкрейн". Пусть Зеленский и его кураторы - пытаются договориться с Россией, наверно, всё это мне лично малопонятно, я из других. "Плач не дав нікому ще свободи" - всё происходящее мне сильно претит. Да, все настрадались, но эксплуатировать эти чувства - подло. Это моё мнение. Всякие теперь рвутся во власть - но, судя по всему, лишь для того, чтобы и дальше доить нашу богатейшую страну. Это что же, мы и дальше должны прогибаться? Я так не считаю. Здесь немало людей, которые похоронили свою судьбу в наших чернозёмах. "Ребятки", друзья и побратимы, которые не сдавались в самые тяжелые моменты - так и сейчас никто не сдастся, гыр на них и *уй им. Да, несомненно, нынешняя власть и некоторые европейские страны - унизили нас и нашу Юкрейн. Це їм не минеться. Мы не за тем воевали пять лет, сжигая свои личные жизни. Моё мнение - нас нельзя унижать, нельзя так пренебрегать нашей страной. Это не шоу с анекдотами,ок? Мы будем бороться, опрокидывая правила, придуманные мошенниками и предателями. Мы будем бороться, и мы победим.

Догори
Цитувати виділене Додано: 02 липня 2019, 17:45     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

Булава писав 30 червня 2019, 18:43
У людях говорить банальна заздрість до успішної людини, помножена на відчуття власної недолугості.

Інфантильний люмпен бажає аби гроші йому давали даром, підприємець-жлоб – аби гроші для нього зароблялися в тих умовах, яких бажає особисто він – аби йому такі умови створили.

це все є і це є суттєвим і навіть - дуже,

але головне не це,

Порошенко програв і буде програвати й далі тому, що .... читайте Тараса Возняка: https://forum.durdom.in.ua/viewtopic.php?f=1&t=168755

Догори
Цитувати виділене Додано: 04 липня 2019, 23:43     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

Зображення

Догори
Цитувати виділене Додано: 05 липня 2019, 15:58     Ukraine  
Санитарко
Санитарко

Фейк чи ні?

В нас за притягування усіляких evhen_n та інших Вільних Кочегарів прийнято банити десь днів на 7, щоб не було потреби перевіряти фейк чи ні.
Як людина вельми поблажлива даю тільки один день.
АК1

Догори
Цитувати виділене Додано: 05 липня 2019, 18:40     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

Те, що мразота шмарій підсилає найманих провокаторів на всі заходи за участю Порошенка не є таємницею.

Важко бути ввічливим, коли ти правий.

Догори
Цитувати виділене Додано: 05 липня 2019, 22:14     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

я би відмінив вибори років на десять і задєлався піночетом,
але ж ви мене не послухаєте :ton:

Догори
Цитувати виділене Додано: 06 липня 2019, 22:09     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

ще одна перспектива - Задовий вмісті з Богданом аб’яснілі ЗєлєПупєну за що можна посадити Петра Олексійовича - за „сміттєву блокаду“ :facepalm:

Догори
Цитувати виділене Додано: 08 липня 2019, 09:31     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

а баба галамага писав 06 липня 2019, 22:09
ще одна перспектива - Задовий вмісті з Богданом аб’яснілі ЗєлєПупєну за що можна посадити Петра Олексійовича - за „сміттєву блокаду“ :facepalm:
Хай себе посадить. Скільки він вже мер?

Догори
Цитувати виділене Додано: 08 липня 2019, 09:31     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

Догори
Цитувати виділене Додано: 08 липня 2019, 21:08     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

а баба галамага писав 05 липня 2019, 22:14
я би відмінив вибори років на десять і задєлався піночетом,
але ж ви мене не послухаєте :ton:
хватило б тебе на неділі 2

Догори
Цитувати виділене Додано: 08 липня 2019, 21:09     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

AK1 писав 08 липня 2019, 09:31
Хай себе посадить. Скільки він вже мер?
то усе йобнуті львовяни

Догори
Цитувати виділене Додано: 09 липня 2019, 01:21     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

stan700 писав 08 липня 2019, 21:08
хватило б тебе на неділі 2
а вас би вистачило на 2 години, тому я й не висувався в президенти вас :ton: :smeh:

Догори
Цитувати виділене Додано: 09 липня 2019, 21:04     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

інструкції були не порошенківські, а медведчуківські:

в цьому інтерв’ю є всі відповіді на всі питання,
і хто такий Порошенко,
і чому він програв вибори,
і чому він зрадник,
і чому він винен в спробі проросійського реваншу,
і що буде з Зеленським.

0:50 - "армія, мова, віра" была только верхней частью информационной ширмы;
5:20 - у Порошенко не рассчитывали, что Зеленский выйдет во второй тур;
12:00 - огромный информационный кулак пророссийского реванша;
17:15 - "византийщина" всё менее эффективна в современном мире;
19:30 - нам снова придётся выручать страну;
21:30 - глядя на Зеленского, я вижу Ющенко;
31:10 - Зеленский переезжает в здание, которое ещё менее подходит для управления страной;
35:10 - как система поборола Ющенко и как Зеленский будет капсулирован;
38:00 - две важные особенности Зеленского в сравнении с Порошенко;
40:00 - должны прийти социальные "ликвидаторы";
44:30 - что произошло в Молдове;
47:20 - к новому году всенародной поддержки и иллюзий у населения насчёт Зеленского не останется;
49:00 - будут перевыборы в Верховную Раду;

Догори
Цитувати виділене Додано: 09 липня 2019, 22:41     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

а баба галамага писав 09 липня 2019, 21:04

в цьому інтерв’ю є всі відповіді на всі питання,
і хто такий Порошенко,
і чому він програв вибори,
і чому він зрадник,
і чому він винен в спробі проросійського реваншу,
і що буде з Зеленським.

0:50 - "армія, мова, віра" была только верхней частью информационной ширмы;
5:20 - у Порошенко не рассчитывали, что Зеленский выйдет во второй тур;
12:00 - огромный информационный кулак пророссийского реванша;
17:15 - "византийщина" всё менее эффективна в современном мире;
19:30 - нам снова придётся выручать страну;
21:30 - глядя на Зеленского, я вижу Ющенко;
31:10 - Зеленский переезжает в здание, которое ещё менее подходит для управления страной;
35:10 - как система поборола Ющенко и как Зеленский будет капсулирован;
38:00 - две важные особенности Зеленского в сравнении с Порошенко;
40:00 - должны прийти социальные "ликвидаторы";
44:30 - что произошло в Молдове;
47:20 - к новому году всенародной поддержки и иллюзий у населения насчёт Зеленского не останется;
49:00 - будут перевыборы в Верховную Раду;

Це не відповіді, це те, що тобі в голову хоче вкласти політтехнолух, який зараз працює на... А до речі, на кого він працював останні чотири роки і на кого працює саме зараз?

Догори
Цитувати виділене Додано: 09 липня 2019, 22:49     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

Ось він описує нібито Порошенко, а я чогось бачу портрет Вони - "осєдлать поток тєх ізбіратєлєй, коториє давалі єму гарантірованноє большінство - патріотічєскій ізбіратєль ето тот ізбіратєль".
Саме так Вона і зробила у 2004 і робить по сьогодні. А Порошенко тоді чомусь не схотів з нею робити і "нє осєдлал поток".
Ой, а цей самий Гайдай нещодавно з нею робив - https://www.pravda.com.ua/articles/2018/07/17/7186532/
І не тільки з нею, з Карлсоном теж і вважає його єдиним справжнім політиком.
Ти теж вважаєш?

Догори
Цитувати виділене Додано: 09 липня 2019, 22:58     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

AK1 писав 09 липня 2019, 22:41
Це не відповіді, це те, що тобі в голову хоче вкласти політтехнолух, який зараз працює на... А до речі, на кого він працював останні чотири роки і на кого працює саме зараз?

відповіді, відповіді, і вони кращі від словоблуддя портнікових і прочая

ти до кінця подивився?

Народився 22 вересня 1965 року. Після школи вступив до Одеського мореходного училища технічного флоту. Навчався в Одеському гідрометеорологічному інституті на гідрологічному факультеті за спеціальністью океанолог: фізика і хімія моря. На другому курсі інституту пішов до армії. Служив у Середній Азії у військах ППО. Потім навчався у Київському театральному інституті ім. Карпенка-Карого за спеціальністю оператор кіно і телебачення.

Професійна діяльність
1998 р. — входив до групи розробки стратегії кампанії під керівництвом Сергія Фаєра на виборах губернатора Ленінградської області (РФ), кандидат — Віктор Зубков.
1999 р. — входив до стратегічної групи кампанії по виборах до Держдуми РФ в одномандатному окрузі під керівництвом С. Фаєра, кандидат — Ірина Хакамада (Союз правих сил).
2002 р. — керівник виборчих кампаній на виборах до Верховної Ради кандидатів по мажоритарним округам у Вінницькій області кандидатів: П. Порошенка, М. Катеринчука, В. Майстришина, М. Одайника, М. Сокирка (блок «Наша Україна»). Радник П. Порошенка у виборчому штабі блоку «Наша Україна», який тоді очолював штаб.
2003 р. — керівник виборчої кампанії на виборах до Держдуми РФ, кандидат — Ірина Хакамада.
2003 р. — керівник виборчої кампанії на виборах Президента України, кандидат — А. Кінах.
2004 р. — керівник групи спеціальних проектів на виборах Президента України, кандидат — Віктор Ющенко.
2006 р. — керівник виборчої кампанії до міської та районних рад Києва, розробка і реалізація проекту «Громадський актив Києва».
2007 р. — керівник виборчих кампаній у мери м. Черкаси (кандидат – С. Одарич) і м. Кіровоград (кандидат — О. Дануца).
2008 р. — керівник виборчої кампанії на позачергових виборах до Київради, (блок Миколи Катеринчука).
2014 р. — входив до стратегічної групи виборчого штабу партії «Народний фронт» на виборах до Верховної Ради.
2015 р. — входив до стратегічної групи політичної партії «УКРОП» на виборах до Київської міської ради.
На сьогоднішній день в активі Сергія Гайдая розробка, керівництво та участь у понад 80 виборчих кампаніях різного рівня.

У 2008 році написав статтю «Посібник щодо захоплення влади в Україні. Рекомендації з майбутнього», в якій констатував передреволюційну ситуацію в Україні, імовірність зняття Януковича з посади Президента шляхом голосування в парламенті та загрозу силової окупації Криму Російською Федерацією.

з табору „не розхитувати човен“ нам всім треба переходити до табору „не треба нас дурити, досить“ :par:

Догори
Цитувати виділене Додано: 09 липня 2019, 23:00     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

Знов виліз кремлівський вкид про "глибинне государство".

В енергетиці вариться Фірташ, Ахметов, а зовсім не Мертвечук, як розказує цей пан.

Мертвечука вигулює Хуйло, а зовсім не Порошенко. Чи може він стоїть вище Хуйла, може я його недооцінюю?

Коломойський роззявляв пащу на активи Ахметова, а не на якісь міфічні активи, що мали відійти Мертвечуку.

Коротше. Я прослухав лише перших 8 хвилин, а пан напиздів вже 40 бочок арестантів.
Нехай краще пиздує знов до РФ, як він це робив раніше - а, ні, не вийде, політтехнологи там зараз не потрібні.

Догори
Цитувати виділене Додано: 09 липня 2019, 23:17     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

AK1 писав 09 липня 2019, 22:49
Ось він описує нібито Порошенко, а я чогось бачу портрет Вони - "осєдлать поток тєх ізбіратєлєй, коториє давалі єму гарантірованноє большінство - патріотічєскій ізбіратєль ето тот ізбіратєль".
Саме так Вона і зробила у 2004 і робить по сьогодні. А Порошенко тоді чомусь не схотів з нею робити і "нє осєдлал поток".
Ой, а цей самий Гайдай нещодавно з нею робив - https://www.pravda.com.ua/articles/2018/07/17/7186532/
І не тільки з нею, з Карлсоном теж і вважає його єдиним справжнім політиком.
Ти теж вважаєш?

тов. Сааков таки оживив Грузію,
я думаю, що дарма ми його мочили з солідарності з Порошенком,
грузинський мажор, який став президентом.

Гайдай - політтехнолог, досвідчений, мені його аналіз сподобався - коротко, ясно, аргументовано,

а шо Пєця, шо Йуля - одного поля ягоди,
і на обох він працював, робота така у нього.

Догори
Цитувати виділене Додано: 09 липня 2019, 23:18     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

Ти сам його уважно слухав?
У нього нічого купи не тримається.

Без всемогутнього Петро Ляксєіча нещасний Мертвечук не може купити 112 канал, який хоче купити сам Петро Ляксєіч (!), а по факту в Петра Ляксєіча один (ОДИН) канал, а гівном його поливає все телебачення. Яке в нього нібито під контролем.
:facepalm:
На кого вся ця маячня розрахована?

Догори
Цитувати виділене Додано: 09 липня 2019, 23:23     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

а баба галамага писав 09 липня 2019, 23:17
тов. Сааков таки оживив Грузію,
я думаю, що дарма ми його мочили з солідарності з Порошенком,
грузинський мажор, який став президентом.
Я його бачив зблизька і впевненно відношу до категорії самозакоханого ібанька з синдромом Муссоліні.
Грузинська в'язниця чекає цього "реформатора" недаремно.

а баба галамага писав 09 липня 2019, 23:17
Гайдай - політтехнолог, досвідчений, мені його аналіз сподобався - коротко, ясно, аргументовано,

а шо Пєця, шо Йуля - одного поля ягоди,
і на обох він працював, робота така у нього.
Він і зараз на когось працює.
Робота така.

Догори
Цитувати виділене Додано: 09 липня 2019, 23:24     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

AK1 писав 09 липня 2019, 23:00
В енергетиці вариться Фірташ, Ахметов, а зовсім не Мертвечук, як розказує цей пан.

Мертвечука вигулює Хуйло, а зовсім не Порошенко. Чи може він стоїть вище Хуйла, може я його недооцінюю?

Педівікія:
Монополізація ринку природного газу
У лютому 2017 року журналісти телепрограми «Схеми» виявили, що підконтрольна Петру Порошенку Служба безпеки України заблокувала роботу 16-м традиційним компаніям-імпортерам зрідженого газу в Україні під приводом причетності до терористичних організацій на Сході України. Натомість на ринок ввійшли чотири нові компанії «Глуско Україна», «Креатив Трейдинг», Wexler Global LP (Велика Британія) і Gikka Limited (Британські Виргінські острова), що пов'язані з кумом Володимира Путіна Медведчуком[53].

Догори
Цитувати виділене Додано: 09 липня 2019, 23:30     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

AK1 писав 09 липня 2019, 23:23
Я його бачив зблизька і впевненно відношу до категорії самозакоханого ібанька з синдромом Муссоліні.
Грузинська в'язниця чекає цього "реформатора" недаремно.
вони всі їбаньки - постсовєцькі мажори і „бізнесмени“

AK1 писав 09 липня 2019, 23:23
Він і зараз на когось працює.
Робота така.
Судячи з того, що проаналізував Пєцю і Зєлю, - на Йулю. :par:
Але це не значить, що його аналіз - поганий чи брехливий.

Пєця - теж їбанько,
„цинічний бандера“. :fool:

Догори
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему  Відповісти  [ 169 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC+03:00

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: rt3 і 9 гостей

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі