Правила форуму  -  Реєстрація  -  Вхід  

Часовий пояс UTC+03:00

Створити нову тему  Відповісти  [ 367 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
  Тема: Re: Владімір - Гандон та істрєбітєль надєжд
Цитувати виділене Додано: 10 серпня 2019, 22:05       
жосскій дідько
жосскій дідько

Komedyen Cumhurbaşkanı Ankara'ya geliyor перекладається трохи не так.

Президент-комік прибув до Анкари ;)

Догори
Цитувати виділене Додано: 10 серпня 2019, 22:23     Germany  
Главпсихушко
Главпсихушко

Kopf писав 10 серпня 2019, 22:05
Komedyen Cumhurbaşkanı Ankara'ya geliyor перекладається трохи не так.

Президент-комік прибув до Анкари ;)

так, там навіть статті просто так не виходять, це туди ж, як Ердоган відповів цьому кловуну про браслєти, а воно там обіцяло та й обіцяло

Догори
Цитувати виділене Додано: 10 серпня 2019, 22:24     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

то чого, все ж таки, він туди їздив?

Догори
Цитувати виділене Додано: 10 серпня 2019, 22:29     Germany  
Главпсихушко
Главпсихушко

а баба галамага писав 10 серпня 2019, 22:24
то чого, все ж таки, він туди їздив?
ну, во-пєрвих, єто інтєрєсно, він же - прєзідєнт! :drag:
Але він та його каманда не розуміють, що це вже не квартал, що Ердоган - непростой пацан, у світі, зі своїми дурками.

Догори
Цитувати виділене Додано: 10 серпня 2019, 23:30     Ukraine  
Геній
Геній

Sabah переводится как Утро.

Это турецкая ежедневная газета, основанная 22 апреля 1985 года

Ее владельцем является близкий соратник президента Турции Реджепа Эрдогана Ахмет Чалык.
:smeh:
"Это правда? А что, Эрдоган смотрел тот выпуск квартала, где Вовка его высмеивал?" - добавляет политический эксперт Татьяна Лупова. :lol:

Догори
Цитувати виділене Додано: 11 серпня 2019, 08:10       
Главпсихушко
Главпсихушко

Булава писав 10 серпня 2019, 23:30
Sabah переводится как Утро.

Это турецкая ежедневная газета, основанная 22 апреля 1985 года

Ее владельцем является близкий соратник президента Турции Реджепа Эрдогана Ахмет Чалык.
:smeh:
"Это правда? А что, Эрдоган смотрел тот выпуск квартала, где Вовка его высмеивал?" - добавляет политический эксперт Татьяна Лупова

Зараз в Туреччині немає практично ЗМІ, які б критично писали чи показували Ердогана, газети та ТВ - все у його людей.
Дивилися чи ні - то чювак навіть щоб не сумнівався, йому показали й розказали, такі вони турки.

Догори
Цитувати виділене Додано: 11 серпня 2019, 08:48     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

2 години за зачиненими дверима йому розказували, але він все одно не поняв?
не може бути

Догори
Цитувати виділене Додано: 11 серпня 2019, 09:43     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

СыСыТчумбей писав 10 серпня 2019, 22:29
а во-вторих?

Догори
Цитувати виділене Додано: 11 серпня 2019, 16:57     Germany  
Главпсихушко
Главпсихушко

а баба галамага писав 11 серпня 2019, 08:48
2 години за зачиненими дверима йому розказували, але він все одно не поняв?
не може бути
малось на увазі - Ердогану, хто той Вовік

Догори
Цитувати виділене Додано: 11 серпня 2019, 16:58     Germany  
Главпсихушко
Главпсихушко

а баба галамага писав 11 серпня 2019, 09:43
СыСыТчумбей писав 10 серпня 2019, 22:29
а во-вторих?
а во-вторих: їво син спитав у нього - папа, а я тоже прєзідєнт? і той відповів: да, і ти тоже тєпєрь!

Догори
Цитувати виділене Додано: 13 серпня 2019, 21:57     Germany  
Главпсихушко
Главпсихушко

За словами пана Безсмертного, жодної таємниці щодо причин його звільнення немає - все через його публічну позицію з окремих питань.

"Причина такої моєї поведінки криється в тому, що це п'ятий президент у моєму житті, з яким я контактував. І, ви знаєте, я дуже глибоко переживав, коли бачив, як попередники робили певні кроки, і я міг їх зупинити від цих речей, але я десь йшов на компроміс з колегами, з власним сумлінням".
"І тепер я просто для себе рішення прийняв: коли я розумію, що може бути далі, я коректно - я ж нікого не ображав - говорив, починаючи з того, що не можна не проводити військовий парад у Києві, що не треба телефонувати Путіну, а треба діяти - і діяти досить різко, послідовно".

"Очевидно, що така позиція не до двору, але тим паче це право президента", - каже пан Безсмертний.

Він додав, що ставиться до рішення Зеленського про звільнення "абсолютно нормально", адже звільняти і призначати людей - це право президента.

"Я вірю в бажання Зеленського зробити краще, але він, на жаль, зараз сунеться в пастку. Він просто не розуміє, з ким має справу. Це його свідоме переконання, що Путін у цій ситуації може бути якимось союзником. Зеленський у цьому протистоянні зараз виглядає як миша, яка довірилася коту. Цей кіт пограється з мишою, а потім її покарає за це", - сказав Безсмертний.

Пізніше в Офісі президента, коментуючи звільнення Безсмертного, заявили, що глава держави делегував організацію відстоювання позицій України на переговорах у Мінську Леоніду Кучмі, і "під його керівництвом ми наразі формуємо найбільш ефективну команду, яка зможе продуктивно захищати позицію України в рамках Тристоронньої контактної групи у Мінську".

Догори
Цитувати виділене Додано: 14 серпня 2019, 18:33     Ukraine  
Геній
Геній

Зображення

Догори
Цитувати виділене Додано: 15 серпня 2019, 13:15     Germany  
Главпсихушко
Главпсихушко

https://www.bbc.com/ukrainian/features- ... jzyqMjCreE

Роман Безсмертний: (6 серпня) у ці години я перебував у РНБО. Я зайшов до секретаря Радбезу о 12:30 і ще не знав про всі події цього дня.

Він (секретар РНБО Олександр Данилюк - Ред.) прийшов від президента, де обговорювалася ця ситуація, і на ньому обличчя не було. Ми поговорили 30 хвилин і я зрозумів, що далі говорити немає сенсу, бо він мене не чує.

Безсмертний каже, що передавав в РНБО свої пропозиції по Донбасу, але там не прислухалися

А коли я вийшов від нього, то перше, що прочитав - його повідомлення (реагуючи на обстріл під Павлополем, Данилюк написав у Facebook: "Це грубе порушення домовленостей про перемир'я не залишиться без уваги". - Ред.). Я тут же набрав людей з його оточення і сказав: що ви робите? Треба негайно скликати ОБСЄ, ТКГ, реагувати.

Друге - треба заявити про вихід з Мінського процесу, поки не покарають тих, хто вчинив це. Адже це дуже небезпечна річ, яка може призвести до широкомасштабного конфлікту.

І далі сказав про те, що треба робити: перекривати КПВВ, адже невідомо, де це ще може відбутися.

ВВС: Всі КПВВ?

Роман Безсмертний: Всі. Адже невідомо, де це відбудеться, а в цей час там тисячі людей.

Далі перекрити комунікації, бо не дай Бог зараз почнеться стрільба, ударять, умовно, по газогонах і водогонах - це буде катастрофа.

Але в результаті ми отримали дзвінок (Володимира Зеленського. - Ред.) Путіну, що свідчило про те, що навколо президента не змогли об'єктивно оцінити, що відбулося.
...

Догори
Цитувати виділене Додано: 16 серпня 2019, 00:58     Ukraine  
Геній
Геній

Зображення

Догори
Цитувати виділене Додано: 16 серпня 2019, 08:05       
Главпсихушко
Главпсихушко

:good: всьо по плану, партія слуга Путіна

Догори
Цитувати виділене Додано: 16 серпня 2019, 18:51     Czech Republic  
Главпсихушко
Главпсихушко

Геращенко надо оправить за Грымчаком.
Не думаю, что у слуги народа в паре с Портновым нет для этого желания, средств и возможностей.
Впереди еще почти 5 лет.
Найдут и на неё управу.

Догори
Цитувати виділене Додано: 16 серпня 2019, 20:39     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

Fata Morgana писав 16 серпня 2019, 18:51
Не думаю, что у слуги народа в паре с Портновым нет для этого желания, средств и возможностей.
Впереди еще почти 5 лет.
Найдут и на неё управу.
Ти так дивно пишеш, що я розумію тих, хто плутає тебе з ватою.

Важко бути ввічливим, коли ти правий.

Догори
Цитувати виділене Додано: 16 серпня 2019, 20:55     Germany  
Главпсихушко
Главпсихушко

AK1 писав 16 серпня 2019, 20:39
Fata Morgana писав 16 серпня 2019, 18:51
Впереди еще почти 5 лет.
Найдут и на неё управу.
Ти так дивно пишеш, що я розумію тих, хто путає тебе з ватою.
ага, нємножко єсть :par:

Догори
Цитувати виділене Додано: 16 серпня 2019, 21:03     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

Якщо підвести проміжні підсумки, то військова політика та зовнішня, тобто головні обовязки президента, провалені цілком.
В сфері економіки поки що можливосей у Зе Чма небагато, тому й наслідки не фатальні.
Поки що.

Догори
Цитувати виділене Додано: 16 серпня 2019, 21:14     Germany  
Главпсихушко
Главпсихушко

AK1 писав 16 серпня 2019, 21:03
Якщо підвести проміжні підсумки, то військова політика та зовнішня, тобто головні обовязки президента, провалені цілком.
В сфері економіки поки що можливосей у Зе Чма небагато, тому й наслідки не фатальні.
Поки що.
Моноліт ВР ще не почала "роботу", далі буде.
Чювак поїде до Додіка, настане осінь, курс зіграє, так що всьо будєт квартал...

Сюди ж і для чювака і для млалшого літінанта Вані, :у якого жінка - громадянка Раїсі:

Затримання наркобарона Сільвера було частиною найбільшої міжнародної операції, екстрадицію в Ізраїль готували до візиту Нетаньяху, - Бутусов
Громадянина Ізраїлю Амоса Дова Сільвера затримали за наводкою ізраїльських правоохоронців. Київські суди швидко прийняли всі необхідні для екстрадиції рішення, щоб встигнути до візиту в Україну прем'єр-міністра Нетаньяху, але наркобарон утік.

"Затримання та видача Ізраїлю Сільвера була частиною найбільшої міжнародної операції по боротьбі з наркотиками - 12 березня цього року в США, Німеччині, Ізраїлі та Україні було одночасно затримано 42 керівників найбільшої мережі продажу наркотиків "Телеграсс"", - написав журналіст.
Зараз Сільвера оголошено у всеукраїнський розшук, всі сили правоохоронних органів України кинуті на пошуки злочинця, двох високопосадовців СБУ вже відсторонено від посад.

"СБУ зганьблена - і тепер потрібні жорсткі заходи для відновлення порядку. Якщо Амосу Дову Сильверу вдасться уникнути правосуддя і сховатися - змити цю ганьбу вже не вдасться, ми зірвемо зусилля сотень правоохоронців у трьох найважливіших країнах світу. Потрібен результат", - підсумував журналіст.

Догори
Цитувати виділене Додано: 16 серпня 2019, 23:46     Czech Republic  
Главпсихушко
Главпсихушко

AK1 писав 16 серпня 2019, 20:39
Ти так дивно пишеш, що я розумію тих, хто плутає тебе з ватою.

Ха...не перепутает тот, что читает. И не просто читает, а задумывается над прочитанным.
А если читать, как герой Украинского радио глубокого застоя Пилип Поверхамхапайко,
то конечно я - вата. А то и вата из солдатского матраса*

*Это из серии анекдотов опять же застоя:
- " Может ли женщина забеременеть От...ваты.?
- Может. Если вата - из солдатского матраса""

На самом же деле я с иронией и глибоким сумом наблюдаю как уничтожают тех, кого я слушал, чьё мнение разделял и кем восхищался 5 лет от майдана...Мне Грымчак и Геращенко очень даже импонировали. Я думал пока эти люди в политике - Украину Россия не победит. А она отстреливает, осаживает, устраняет чотко, по одному, но всех...и за 5 лет вычистят политическую сцену абы не полностью в Украине(не дай Бог, конечно)А то и до этого форума доберутся.

Догори
Цитувати виділене Додано: 17 серпня 2019, 09:26     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

СыСыТчумбей писав 16 серпня 2019, 21:14
"СБУ зганьблена - і тепер потрібні жорсткі заходи для відновлення порядку. Якщо Амосу Дову Сильверу вдасться уникнути правосуддя і сховатися - змити цю ганьбу вже не вдасться, ми зірвемо зусилля сотень правоохоронців у трьох найважливіших країнах світу. Потрібен результат", - підсумував журналіст.
“На відео, вилученому СБУ, видно, як після проходження контролю на вході в термінал Амос Дов Сільвер йде по аеропорту. Після проходження контролю йому не одягали наручників і з нього зняли електронний браслет. Після цього, його ескорт, два офіцера Главку “К” СБУ демонстративно пішли приблизно в 5-10 метрах попереду, а затриманий злочинець, абсолютно вільний, йшов за ними ззаду. А потім розвернувся, і спочатку пішки, а потім бігом втік. Не було нічого видовищного – нудно і банально. Але шок від цього не менший. Повний пофігізм. Повна професійна деградація. Вельми ймовірна змова”

коню пойнятно, шо і деградація і бабло
і саботаж
тіпа

Догори
Цитувати виділене Додано: 17 серпня 2019, 09:28     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

Fata Morgana писав 16 серпня 2019, 23:46
Мне Грымчак и Геращенко очень даже импонировали. Я думал пока эти люди в политике - Украину Россия не победит. А она отстреливает, осаживает, устраняет чотко, по одному, но всех...и за 5 лет вычистят политическую сцену абы не полностью в Украине(не дай Бог, конечно)А то и до этого форума доберутся.
навіщо „вичищати“ дезертирів?
вони самі себе „вичистили“

Догори
Цитувати виділене Додано: 17 серпня 2019, 09:42     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

а баба галамага писав 17 серпня 2019, 09:28
навіщо „вичищати“ дезертирів?
вони самі себе „вичистили“
Це в тебе зараз така моральна травма - в тому, що люди дурні, винні Порошенко та Геращенко.
Ще може перейде і у "Стокгольмський сіндром".

Догори
Цитувати виділене Додано: 17 серпня 2019, 10:58     Germany  
Главпсихушко
Главпсихушко

а баба галамага писав 17 серпня 2019, 09:26
СыСыТчумбей писав 16 серпня 2019, 21:14
“На відео, вилученому СБУ, видно, як після проходження контролю на вході в термінал Амос Дов Сільвер йде по аеропорту. Після проходження контролю йому не одягали наручників і з нього зняли електронний браслет. Після цього, його ескорт, два офіцера Главку “К” СБУ демонстративно пішли приблизно в 5-10 метрах попереду, а затриманий злочинець, абсолютно вільний, йшов за ними ззаду. А потім розвернувся, і спочатку пішки, а потім бігом втік. Не було нічого видовищного – нудно і банально. Але шок від цього не менший. Повний пофігізм. Повна професійна деградація. Вельми ймовірна змова”

коню пойнятно, шо і деградація і бабло
і саботаж
тіпа
:smeh: їпануцца, не мєсний, вийшов з аеропорту, пішов на зупинку, поїхав з пересадками до Умані, до лірнєгдів :good:
Що цікаво - Бутусов спймався на літінанта Ваню "Оце так!"

Співробітники Служби безпеки України затримали громадянина Ізраїлю Амоса Дов Сільвера, який напередодні втік з міжнародного аеропорту "Бориспіль" під час його екстрадиції.

Про це на своїй сторінці у фейсбуці написав головний редактор Цензор.НЕТ Юрій Бутусов.

"Наркоторговця Амоса Дов Сільвера о 9:00 затримала СБУ. Його знайшли в Умані, повідомляють джерела Цензор.НЕТ. Безпрецедентні за масштабами пошуки, які провела Служба безпеки, за участю низки інших правоохоронних і спеціальних органів, закінчилися. Візит Нетаньяху відбудеться за планом. Було б не весело - така НП викликала велике здивування ізраїльської сторони", - розповів він.

"Оце так! Сьогодні вночі не спали багато керівників у Службі, підняли весь центральний апарат і багато областей. Тепер потрібно швидше дізнатися результати розслідування внутрішньої безпеки всіх обставин втечі Сільвера, зробити правильні висновки. Приголомшлива історія. Ну що ж, врятували ситуацію, молодці! Усім, хто здійснював пошуки, - повага!" - резюмував Бутусов.

Догори
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему  Відповісти  [ 367 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC+03:00

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: а баба галамага і 31 гостей

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Перейти: