Правила форуму  -  Реєстрація  -  Вхід  

Часовий пояс UTC+03:00
Створити нову тему  Відповісти  [ 209 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
  Тема: Здалося цікавим
Цитувати виділене Додано: 04 серпня 2019, 09:44     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 21 квітня 2008, 12:24
Повідомлень: 10165
Nick Vest

Много букв, но очень интересный пост

Автор - Сергій Доротич

СОРОС, ФІАЛА, ЗЕЛЕНСЬКИЙ, ВАКАРЧУК
Одне з цих прізвищ, на відміну від трьох інших, більшості українців незнайоме. Томаш Фіала – вдалий інвестиційний банкір, власник "Dragon Capital", фінансист і не тільки. На сьогодні, за оцінкою обізнаних, він став повноцінним політичним гравцем на мапі України і може вже дати фору Ахметову та Коломойському. Після "Революції Гідності" Томаш Фіала став одним з найвпливовіших олігархів з інтересами в різних галузях. Фіала є президентом "Європейської бізнес-асоціації", членом правління "Transparency International Ukraine", власник "Центру економічної стратегії", "VoxUkraine", "VoxCheck". Йому належить медіа-холдинг "Новое время", куди входить однойменний журнал, сайт і радіо - колишнє радіо "Ера". За інформацією інсайдерів Томаш вже контролює коаліцію громадських організацій та експертів "Реанімаційний пакет реформ".

Щоб було зрозуміло фінансову спроможність пана Фіали, варто згадати лишень здобутки останні двох років, коли фонд прямих інвестицій "Dragon Capital New Ukrainе Fund", створений спільно компаніями Томаша Фіали і Джорджа Сороса, став найбільш активним покупцем комерційної нерухомості в Україні, і придбав 350 000 кв.м площ, витративши на це приблизно 200 млн. доларів США. "Dragon Capital" – це найбільша інвестиційна компанія України, відтак думаю, що немає сенсу пояснювати обсяги комісій та виногород від роботи на ринку цінних паперів. Фінансових можливостей у Фіали і Сороса достатньо, але головний їх капітал – це політичний вплив в Україні. "Dragon Capital" і безпосередньо пан Фіала вибудували свою мережу з політиків, громадських активістів і високопоставлених чиновників, яка впливає на процеси в країні.

Доприкладу, серед їх бойових офіцерів є Андрій Пивоварський – екс-міністр інфраструктури, Максим Нефьодов – перший заступник Міністра економічного розвитку та торгівлі, а зараз ще й новий голова Державної митної служби, Юлія Клименко – екс-заступник Міністра економічного розвитку та торгівлі, Дмитро Тарабакін – член Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, Наталія Бест – радник в Мінекономрозвитку, Андрій Бойцун – радник Голови правління "Нафтогазу України", член Наглядової ради, Юлія Ковалів – керівник Офісу Національної інвестиційної ради при Президентові України, екс-заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України, екс-член НКРЕКП і екс-голова Наглядової ради "Нафтогазу", Євген Хорощак – екс-в.о. голови "Укрзалізніцяпостач", Руслан Рябошапка – екс-заступник Міністра юстиції, заступник керівника Офісу Президента. Причетними до команди Фіали-Сороса, за твердженням поінформованих джерел, вже є і Айварас Абрамавічус – екс-міністр економічного розвитку та торгівлі України, Олександр Данилюк – екс-міністр фінансів України, Оксана Маркарова – Міністр фінансів України, Сергій Верланов – екс-заступник Міністра фінасів, голова Державної податкової служби та Олексій Гончарук – голова незалежного експертно-аналітичного центру "Офіс ефективного регулювання", а тепер вже заступник керівника Офісу Президента України Володимир Зеленський .

Фіала, як на мене, дуже вміло конвертував контроль над фінансовими потоками спочатку в локальні політичні впливи, а зараз вже і в глобальний проект завоювання плацдарму на самій верхівці влади. Джерела стверджують, що Фіала, знаходячись під захистом Сороса, вирішив мати повноцінну владу на чолі з контрольованим Президентом у такій собі "банановій республіці" на ім’я Україна. На першому етапі, етапі – "Президент", кагорта громадських активістів причетних до Фіали і Сороса зайнялась критикою Порошенка, все вийшло добре. Підсилював меседжі улюбленець Фіали Сергій Лещенко. Тільки в минулому році, за твердженням поінформованих джерел, Фіала офіційно витратив більше 20 мільйонів гривень на діяльність "Центру економічної стратегії", "VoxUkraine", "VoxCheck", "Transparency International", проекту "Нові Лідери" та "Центру протидії корупції" Шабуніна.

З проектом "Нові лідери", не вийшло. І хоча дружина Томаша Наталя, спочатку навіть стала главою штабу Вакарчука і очолила ГО "Люди майбутнього", проект призупинили. Відкрита участь на президентських виборах Фіалі в особі Святослава Вакарчука не віщувала нічого доброго. Шансів у Святослава реально було мало, та і наразитись на гнів Петра не хотілось, обшуки в "Dragon Capital" думаю в пам’яті відклались надовго. І хоча у "Dragon Capital" баластом на шиї висіла історія з партнером Путіна Ротенбергом, "Ocean Plaza" і відмивання грошей на Українській біржі для партнерів-політиків і активістів, це не завадило зіграти відмінну комбінацію. Великий комбінатор розділив своїх штатних і позаштатних пішаків та офіцерів на два табори. Сергій Фурса відігравав роль шумової гранати, торбив Коломойського і Зеленського і тим самим відволікав увагу і дезорієнтував Петро Порошенко , якого в той самий час Шабунін та Лещенко торпедували без перестанку, відкривши проти нього головний фронт. Гадаю, що задля того, щоб додатково убезпечити себе від гніву Порошенка, сам Томаш теж змушений був грати роль борця з головним ворогом Петра Олексійовича, з Юлія Тимошенко . Томаш навіть написав шпальту в "Економічній правді" про жахливі перспективи для бізнесу від президентства Тимошенко. Комбінація, як на мене, була геніальна. Все вказує на те, що Фіала поставив на Зеленського і не помилився. Причетні і лояльні до "Dragon Capital" особи влізли в довіру до Зеленського і, у такий спосіб, Томаш Фіала фактично обіграв самого Коломойського, якого "залишив з носом". Треба визнати, що Коломойський, який вклав у рази більше ресурсів в проект Зеленського на виході не отримав і десятої частини з того, що отримав Фіала – велика кількість лояльних кандидатів у списку, заступники голови Адміністрації Президента(Офіс Президента), голова Державної митної служби, голова Державної подтакової служби, Міністерство фінансів, наглядова рада Укроборонпрому, секретар РНБОУ... Щодо Андрія Богдана, який на сьогодні формує бачення і порядок денний Президента, то я переконаний, що ключик до його серця теж вже знайдено. Тим більше, що Богдан, який говорив, що 80% політикуму були його клієнтами, вважаю тільки і шукав шанс, щоб здихатися токсичного Коломойського і почати з чистого аркушу ділові відносини з кришталевим Фіалою. Напевно Фіала, як "акула фінансового ринку", добре знає стратегію і тактику риби-лоцмана, яка є постійним супутником справжньої акули. Риби-лоцмани, витрачаючи мінімум сил і енергії, фактично живляться за рахунок акули і керують нею. Свита робить короля. Той хто формує думку і оцінки Президента, той ним керує.

Але Томаш Фіала прекрасно розуміє, що важелі Президента обмежені, а для реалізації загальнодержавних інвестиційний проектів треба контрольована законодавча влада, саме так вважаю і з’явився етап номер два – "Рада". Багатовекторність команди Зеленського несе потенційну загрозу планам Фіали, отже необхідно знівелювати їх коаліцією. От тут в гру і вступив Вакарчук зі своїм "Голосом" та "Людьми майбутнього". Знову бачу чіткий поділ команди Фіали навпіл і її імплементацію в два політпроекти – "Слуги народу" і "Голос".
Як наслідок цієї хитрої оборудки Фіали і Сороса в новому складі Верховної Ради ми отримаємо правлячу коаліцію з двох політсил, які фактично будуть керовані з одного центру. Ми відчайдушно "ганяли" своїх вітчизняних олігархів, а от тепер ганяти олігархи будуть нас, тільки олігархи в Україні будуть іноземного походження.

Резюме:
Нерозподілених ресурсів в Україні ще чимало і звісно вони цікавлять Сороса, Фіалу і т.п. Чого тільки вартує Укрзалізниця, Енергоатом... Ключовою звісно залишається земля, про яку в унісон заявляють "Слуга народу" і "Голос". Ми на порозі великого дерибану. І цей дерибан значно небезпечніший ніж попередні дерибани нашими вітчизняними олігархами, яких за бажання завжди можна було поставити у лінійку, як це робив Янукович і Петро. Своїх можна розрахувати на один, два, три, а можна і поділити. А от Сороса, Фіалу чи іншого впливового світового гравця ми в позу не поставимо і не зможемо вимагати від них зниження тарифів чи соціальних програм та внесків. Вони нас в кращому випадку пошлють, а в гіршому ще і підсрачників надають.

_________________
"Створивши світ, Бог кожному призначив місце, та Диявол винайшов конфлікт"
Володимир Кошманенко, доктор фіз-мат наук


Догори
  Тема: Re: Здалося цікавим
Цитувати виділене Додано: 04 серпня 2019, 09:48       
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 03 жовтня 2017, 10:10
Повідомлень: 2978
нєплохо би ще й лінк давати


Догори
  Тема: Re: Здалося цікавим
Цитувати виділене Додано: 04 серпня 2019, 10:04       
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 03 жовтня 2017, 10:10
Повідомлень: 2978
Марина Порошенко: :par:
Стоят валеночки американские рядами, а рядом фиалы - НАКОЛОТЫЕ!
Оно тянется и тянется рука!
И всё это под "фиаловое небо..."


Догори
  Тема: Re: Здалося цікавим
Цитувати виділене Додано: 04 серпня 2019, 10:26     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 21 квітня 2008, 12:24
Повідомлень: 10165
СыСыТчумбей писав 04 серпня 2019, 09:48
нєплохо би ще й лінк давати
Це не до мене, але є автор цього допису, що еквівалентно посиланню
Але натяки на існування більш спроможної сили, ніж Коломойський,
зустрічались давно. Звісно вони робились з аналізу перебігу політичних подій.

Цікавий додаток зробив Олег Шарп до аналізу поточних та можливих подій в Україні

_________________
"Створивши світ, Бог кожному призначив місце, та Диявол винайшов конфлікт"
Володимир Кошманенко, доктор фіз-мат наук


Догори
  Тема: Re: Здалося цікавим
Цитувати виділене Додано: 04 серпня 2019, 18:02     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 03 серпня 2016, 12:06
Повідомлень: 9061
Звідки: Одеса
Щось не дуже схоже на правду.

_________________
Что страшнее умного противника? Только тупой союзник.
Посвящается одной склочной, глупой особе.

Важко бути ввічливим, коли ти правий.


Догори
  Тема: Re: Здалося цікавим
Цитувати виділене Додано: 04 серпня 2019, 19:32     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 21 квітня 2008, 12:24
Повідомлень: 10165
Олег Шарп не коментував цей допис, але пообіцяв назвати головних гравців, що переймались нашими виборами. Окрім Коломойського, якого таки будуть витісняти ( поки не бачу, окрім преференцій у ціні на електрику та дещо інше), троє мають тільки українські паспорти, один з ізраїльським, один з австрійським. Тобто рашка не є тим фінансовим гравцем, як роздувалось у ЗМІ. З часом все стає відомо, як би не брехали

_________________
"Створивши світ, Бог кожному призначив місце, та Диявол винайшов конфлікт"
Володимир Кошманенко, доктор фіз-мат наук


Догори
  Тема: Re: Здалося цікавим
Цитувати виділене Додано: 05 серпня 2019, 16:23     France  
жосскій дідько
жосскій дідько
Аватар користувача

З нами з: 29 жовтня 2007, 21:50
Повідомлень: 35671
Звідки: З України в УКРАЇНУ...
Щось 200 млн. баксів не дуже тягнуть на клуб олігархів.

Хіба-що в кандидати цього клубу.

Ця територія засівалась мільярдами доларів і Колойобського, і Ахметки і проч., і якісь 200 млн - ніщо.

ХЗ, моя думка.

_________________
Наші кричали «Слава!». А тоті, жиби вони віздихали, кричали «Ура!»


Догори
  Тема: Re: Здалося цікавим
Цитувати виділене Додано: 06 серпня 2019, 23:21     Europe  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 16 жовтня 2016, 22:43
Повідомлень: 14358
Звідки: зі Львова
СыСыТчумбей писав 04 серпня 2019, 10:04
И всё это под "фиаловое небо..."

Отожбойвоно

_________________
Гуси зовсім нічого не знали про це. Ще того самого поранку, коли батько мав гадку відвести Гриця до школи, не знали гуси про цей намір. Тим менше знав про нього сам Гриць...


Догори
  Тема: Re: Здалося цікавим
Цитувати виділене Додано: 07 серпня 2019, 15:46     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 05 жовтня 2007, 17:35
Повідомлень: 25436
Звідки: Kiev
AK1 писав 04 серпня 2019, 18:02
Щось не дуже схоже на правду.
свого часу дрищ дуже сильно кохав своїх любих друзів,
які не здогадувалися, шо любімой жєной у нього став хвірташ

_________________
A legacy so far removed
one day will be improved...


Догори
  Тема: Re: Здалося цікавим
Цитувати виділене Додано: 11 серпня 2019, 17:44     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 21 квітня 2008, 12:24
Повідомлень: 10165
Shlomo Nagel

Нарешті відбулася подія, яку я чекав з моменту закінчення президентськіх виборів: розпочалась боротьба за владу в Україні.
Томаш Фіала, банківський аналітик чеського походження, "людина Сороса №1" в Україні, мільйонер і власник великого холдінгу, розсварився вщент з Андрієм Богданом, посіпакою Бені Коломойського.
А на підході ще Ахметов, який нікуди не дівся, і просто так свої позиції біля влади Коломойському не уступить.
А Пінчуку, який замислив продавати свої активи в Україні, терміново потрібен мир з московією.
Те, що ще дідусь Крилов описував про лебідя, рака та щуку, вже почалось.
Ви запитаєте: "А при чому тут Зе?", і матимеме рацію

PS. Отож почнеться саме цікаве - відпрацювання депутаНтами вкладені в них гроші олігархів, та розуміння реального впливу кожного олігарха на рішення у ВР, та їх очікування від ситуації в Україні. Порошенко - єдиний, хто вклав свої гроші, отож маємо надію, що сюрпризів у його фракції не буде.

_________________
"Створивши світ, Бог кожному призначив місце, та Диявол винайшов конфлікт"
Володимир Кошманенко, доктор фіз-мат наук


Догори
  Тема: Re: Здалося цікавим
Цитувати виділене Додано: 11 серпня 2019, 23:46     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 16 жовтня 2016, 22:43
Повідомлень: 14358
Звідки: зі Львова
NAT писав 11 серпня 2019, 17:44
Ви запитаєте: "А при чому тут Зе?", і матимеме рацію

Зє тут при тому, що саме він давав обіцянки тим 73-м відсоткам виборців, від тих, хто проголосував, а не якийсь піня, бєня чи рінатік з пєциком,

і тому саме до нього і до зєПартії повинні прийти ті виборці питати - де виконання обіцянок?

приходити щодня і щодня питати

Майданом.

_________________
Гуси зовсім нічого не знали про це. Ще того самого поранку, коли батько мав гадку відвести Гриця до школи, не знали гуси про цей намір. Тим менше знав про нього сам Гриць...


Догори
  Тема: Re: Здалося цікавим
Цитувати виділене Додано: 13 серпня 2019, 10:39     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 21 квітня 2008, 12:24
Повідомлень: 10165
Shlomo Nagel

Израильский источник.
Нетаньяху узнал о планах Зеленского по поводу "Реинтеграции Донбасса" от людей Миндича и просто не поверил.
Он запретил всему "еврейскому лобби" не то что что-то решать, а даже обсуждать это и бросился искать подтверждение. Информацию подтвердило еще несколько источников. Тогда он позвонил Зеленскому и приказал срочно готовить визит. Его слова сказанные близкому ему человеку "Этот дурак всех там утопит...."

PS. Навіть цікаво простежити за цим візитом.
Невже Державністю України переймаються УСІ, окрім самих Українців?
Це наскільки знизився освітний ценз українців, що вони обирають гопників...
у президенти, у парламент...
Так звані націоналісти теж дотримуються доволі дивної позиції. Якщо не вони, то нехай і гопники будуть, бо тільки вони щось можуть...
Метод послідовних наближень ніхто не відміняв, але це для них не зрозуміло.
Результат досягнут значний. Навіть День Незалежності узят під контроль, бо гопник таки боїться Українців, а їм, що голосували за це непорозуміння, байдуже.

_________________
"Створивши світ, Бог кожному призначив місце, та Диявол винайшов конфлікт"
Володимир Кошманенко, доктор фіз-мат наук


Догори
  Тема: Re: Здалося цікавим
Цитувати виділене Додано: 13 серпня 2019, 13:42     France  
жосскій дідько
жосскій дідько
Аватар користувача

З нами з: 29 жовтня 2007, 21:50
Повідомлень: 35671
Звідки: З України в УКРАЇНУ...
Що такого може сказати старий єврей молодому, щоб той його послухав?.. :par:

_________________
Наші кричали «Слава!». А тоті, жиби вони віздихали, кричали «Ура!»


Догори
  Тема: Re: Здалося цікавим
Цитувати виділене Додано: 13 серпня 2019, 13:56     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 21 квітня 2008, 12:24
Повідомлень: 10165
У євреїв свої стосунки поміж собою, про які я навіть не маю ніяких припущень. В свій час стаття про зустріч Тимошенко з американськими євреями стала відкриттям, бо дала пояснення на деякі дії Тимошенко, що здавалися протидією Ющенку.
Можлива участь Трампа у вирішенні українського питання могла мати вплив...
Не знаю, але через 20 років єврейський візит до України.
До речі, після зустрічі Тимошенко з євреями США рипнувся Ющенко, але мав відмову.

_________________
"Створивши світ, Бог кожному призначив місце, та Диявол винайшов конфлікт"
Володимир Кошманенко, доктор фіз-мат наук


Догори
  Тема: Re: Здалося цікавим
Цитувати виділене Додано: 14 серпня 2019, 00:42     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 16 жовтня 2016, 22:43
Повідомлень: 14358
Звідки: зі Львова
NAT писав 13 серпня 2019, 10:39
Нетаньяху узнал о планах Зеленского по поводу "Реинтеграции Донбасса" от людей Миндича и просто не поверил.
Он запретил всему "еврейскому лобби" не то что что-то решать, а даже обсуждать это и бросился искать подтверждение. Информацию подтвердило еще несколько источников. Тогда он позвонил Зеленскому и приказал срочно готовить визит. Его слова сказанные близкому ему человеку "Этот дурак всех там утопит...."

PS. Навіть цікаво простежити за цим візитом.
Невже Державністю України переймаються УСІ, окрім самих Українців?


шо-шо? :alen:


У свою чергу Київ може пригадати Нетаньяху неприєднання його країни до режиму міжнародних санкцій проти Росії за окупацію українських територій – Криму і Донбасу. Та й з визнанням Голодомору геноцидом ізраїльський Кнесет продовжує тягнути.

У закритій частині переговорів між лідерами країн можуть бути порушені питання військового співробітництва: спочатку воно було затьмарене відмовою Ізраїлю продавати Києву ударні БПЛА після нападу Росії – ймовірно, щоб не дратувати Кремль. Потім в Україні трапився скандал на конкурсі з переоснащення засобами зв'язку української армії – ізраїльська компанія Elbit програла турецькій Aselsan. Нетаньяху навіть особисто телефонував з цього приводу своєму колезі Володимиру Гройсману – і конкурс провели заново (правда, результат виявився таким же).

Також з упевненістю можна прогнозувати, що ізраїльський прем'єр озвучить прохання перенести посольство України з Тель-Авіва до Єрусалиму. Це питання чутливе для обох країн. З одного боку, для Ізраїлю це має найважливіше політичне й ідеологічне значення. З іншого – для України несе значні ризики: від конфлікту з арабським світом (можливе припинення підтримки української позиції більш ніж 50-ма країнами в ООН; припинення економічних контрактів з ними і т.п.) до проблем безпеки від радикальних ісламістів – для українців у всьому світі, а також для дипломатів і членів їх сімей в самому Ізраїлі. Не кажучи вже про дорожнечу самого переїзду.

Крім міждержавного аспекту для Нетаньяху цей візит має ще й суто внутрішньополітичне значення. Справа в тому, що 17 вересня 2019 року в Ізраїлі відбудуться дострокові парламентські вибори. Тому візит в Київ є частиною передвиборної кампанії ізраїльського прем'єр-міністра.

Цікаво, що попередні вибори відбулися лише кілька місяців тому – в квітні. Так що це найкоротша перерва між виборами і термін роботи 21 складу парламенту.

Не вдаючись глибоко в внутрішньопартійні розклади варто відзначити, що важливим фактором на цих виборах традиційно стануть голоси майже 500 тис емігрантів з держав колишнього СРСР. І зараз в Ізраїлі триває боротьба за їх підтримку на виборах між партіями Нетаньяху "Лікуд" і партією Авігдора Лібермана "Наш дім Ізраїль" (НДІ).

За опитуваннями минулих виборів, "російські" голоси дали партії Нетаньяху "Лікуд" біля 4 мандатів, і стільки ж НДІ. Тобто умовно "російська вулиця" розділяється приблизно навпіл.

Схилити на свою сторону російськомовних виборців, "відтягнувши" їх у партії НДІ, Нетаньяху намагається за допомогою ряду кроків. Так, призначений спеціальний радник у справах вихідців з колишнього СРСР Аріель Бульштейн. У російськомовних ЗМІ йде масова оплачена рекламна кампанія партій, їх лідерів і програм. Нетаньяху навіть зустрівся у неформальній обстановці в барі з 25 блогерами-вихідцями з колишнього СРСР.

Крім міждержавного аспекту для Нетаньяху цей візит має ще й суто внутрішньополітичне значення. Справа в тому, що 17 вересня 2019 року в Ізраїлі відбудуться дострокові парламентські вибори. Тому візит в Київ є частиною передвиборної кампанії ізраїльського прем'єр-міністра.

Цікаво, що попередні вибори відбулися лише кілька місяців тому – в квітні. Так що це найкоротша перерва між виборами і термін роботи 21 складу парламенту.

Не вдаючись глибоко в внутрішньопартійні розклади варто відзначити, що важливим фактором на цих виборах традиційно стануть голоси майже 500 тис емігрантів з держав колишнього СРСР. І зараз в Ізраїлі триває боротьба за їх підтримку на виборах між партіями Нетаньяху "Лікуд" і партією Авігдора Лібермана "Наш дім Ізраїль" (НДІ).

За опитуваннями минулих виборів, "російські" голоси дали партії Нетаньяху "Лікуд" біля 4 мандатів, і стільки ж НДІ. Тобто умовно "російська вулиця" розділяється приблизно навпіл.

Схилити на свою сторону російськомовних виборців, "відтягнувши" їх у партії НДІ, Нетаньяху намагається за допомогою ряду кроків. Так, призначений спеціальний радник у справах вихідців з колишнього СРСР Аріель Бульштейн. У російськомовних ЗМІ йде масова оплачена рекламна кампанія партій, їх лідерів і програм. Нетаньяху навіть зустрівся у неформальній обстановці в барі з 25 блогерами-вихідцями з колишнього СРСР.


https://www.obozrevatel.com/ukr/politic ... -kieva.htm

_________________
Гуси зовсім нічого не знали про це. Ще того самого поранку, коли батько мав гадку відвести Гриця до школи, не знали гуси про цей намір. Тим менше знав про нього сам Гриць...


Догори
  Тема: Re: Здалося цікавим
Цитувати виділене Додано: 14 серпня 2019, 09:00       
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 03 жовтня 2017, 10:10
Повідомлень: 2978
Портнов, через Трубу слил Кремлю документы по нашим морякам для Трибунала ООН
Небензя используя инсайд попытался обжаловать решение Трибунала по освобождению наших, слава Богу, у них ничего не вышло.


Догори
  Тема: Re: Здалося цікавим
Цитувати виділене Додано: 14 серпня 2019, 20:27     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 21 квітня 2008, 12:24
Повідомлень: 10165
Тепер зрозуміло, чому така ненавість до проукраїнської Людини і така поблажливість та необхідність повернути на форум Віру.
А далі повний ІГНОР.

_________________
"Створивши світ, Бог кожному призначив місце, та Диявол винайшов конфлікт"
Володимир Кошманенко, доктор фіз-мат наук


Догори
  Тема: Re: Здалося цікавим
Цитувати виділене Додано: 17 серпня 2019, 15:28     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 16 жовтня 2016, 22:43
Повідомлень: 14358
Звідки: зі Львова
це Нетаньягу - „проукраїнська Людина“? :lol: :lol: :lol:

який ігнор? :fool:

_________________
Гуси зовсім нічого не знали про це. Ще того самого поранку, коли батько мав гадку відвести Гриця до школи, не знали гуси про цей намір. Тим менше знав про нього сам Гриць...


Догори
  Тема: Re: Здалося цікавим
Цитувати виділене Додано: 17 серпня 2019, 16:27     Germany  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 03 жовтня 2017, 10:10
Повідомлень: 2978
а баба галамага писав 17 серпня 2019, 15:28
це Нетаньягу - „проукраїнська Людина“? :lol: :lol: :lol:

який ігнор? :fool:
о, починається, шо значить "який"? :sho: повний же ж! :drag:


Догори
  Тема: Re: Здалося цікавим
Цитувати виділене Додано: 18 серпня 2019, 14:21     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 16 жовтня 2016, 22:43
Повідомлень: 14358
Звідки: зі Львова
піпєц
я цього не переживу
якби ще неповний, мозаїчний якийсь чи полосатий, але повний? як тепер з цим жити? :cray:

:suic:

_________________
Гуси зовсім нічого не знали про це. Ще того самого поранку, коли батько мав гадку відвести Гриця до школи, не знали гуси про цей намір. Тим менше знав про нього сам Гриць...


Догори
  Тема: Re: Здалося цікавим
Цитувати виділене Додано: 18 серпня 2019, 14:42     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 16 жовтня 2016, 22:43
Повідомлень: 14358
Звідки: зі Львова
Зображення

_________________
Гуси зовсім нічого не знали про це. Ще того самого поранку, коли батько мав гадку відвести Гриця до школи, не знали гуси про цей намір. Тим менше знав про нього сам Гриць...


Догори
  Тема: Re: Здалося цікавим
Цитувати виділене Додано: 25 вересня 2019, 10:33     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 21 квітня 2008, 12:24
Повідомлень: 10165
Іван Хомяк

О боги ноосфери!
Займаюся професійно екологією 15 років. Зараз на дослідження та викладання екології виділяю 15-18 годин на добу. Інколи займаюся екологією навіть в своїх сновидіннях...
Той істеричний психоз, який роздмухало інформаційно-глобалізоване суспільство, приводить мене в крайню стадію непозбувної бентеги. Людство, тобі не екологи потрібні, а психіатри!
У купу змішали усе, екологію, пластик, клімат, капіталізм, дітей! Народ, ви що з дуба гепнулися?!
Я міг би пів дня писати, по перше, по друге, по сто тринадцяте... Та це до лампочки. Народ хоче, щоб ним маніпулювали. Народ не цікавить нудна реальність. Надавити на емоцію, видавити сльозу, осідлати хвилю популярності, довести до істерії... До біса результат, до біса наслідки, до біса реальні причини. Головне зловити хайп, помістити себе в епіцентр подій, бути в тренді... О трикляті мавпи!...
Три приклади.
1) Вибирайте штани або хрестик? Тупо об'єднувати в одне пластик і клімат. Заміна пластику на речовини, що розкладаються, прямо чи опосередковано впливає на океан та на атмосферу (клімат) в 2,5 рази сильніше. То що візьмете поліетиленовий пакет чи лляну торбу? Лляна торбинка чи клімат?
2) Спаржа, тропічні фрукти та овочі привезені за кілька сотень кілометрів завдають шкоду рівну свинині вирощеній в вашому регіоні і більшу ніж курятина вирощена в вашому передмісті. То що виберете веганство чи клімат?
3) Від пластику в океані щороку гине (через пряму дію) кілька тисяч риб, кілька десятків китоподібних та кілька тисяч птахів. Від вирощування "органічних" упаковок (через опосередковану дію) сотні китоподібних, десятки мільйонів риб і десятки тисяч птахів. Чого боятися більше сміттєвого острова чи невидимого забруднення океану через сільське господарство та інші виді діяльності?
Сліпі поводирі сліпих...
До речі, те що ви називаєте "екологією" настільки стосується екології, наскільки теорія комплексних чисел стосується роботи вашого унітаза. Коли він погано зливає, ви телефонуєте сантехніку чи в інститут математики? Екологія - це розділ біології (!), який займається зв'язками організмів із навколишнім середовищем.(крапка). Питання сміття - це не екологічна проблема. Це 1) психологічна проблема: соціально-психологічної дезадаптації, через яку людина прагне (не опирається) завдати шкоду собі і оточенню, в тому числі природному середовищу. 2) політико-економічна проблема: з одного боку політики займаються спекуляціями, граючи на неосвіченості виборців, з другого боку заробляють бонуси, як на завдаванню шкоді довкіллю, так і на боротьбі із ним. 3) тимчасова технологічна проблема - розробка технології, щоб використовувати відходи як сировину. 4) проблема кризи сучасної науки: якщо ви хочете отримати фінансування в певних галузях, пишете в заявці про плив вуглекислого газу на клімат і готово. Наприклад, ми двічі подавали на конкурс практично одну і ту ж роботу нашого молодого науковця. Однак, на другий рік ми туди трохи додали про зміни клімату. І одразу: дві перемоги в конкурсах (один міжнародний) і грамота від AMS (American Meteorological Society) за оригінальні підходи до вивчення клімату. Вчені повинні мати свободу вибору досліджень, а не бути загнаними в одну популярну концепцію (згадайте суперечку Больцмана із Махом).
Задумайтесь? А якщо не антропогенний вуглекислий газ став причиною глобальної кліматичної перебудови? Ви уявляєте, яка біда буде, коли ми історично боремося з одним, а причина в іншому? Може варто вивчати усі версії? Кому претензії виставлятимемо, хворому підлітку? Адже найближче глобальне потепління (VIII-Х століття н.е.) не пластик в океані викликав і не спалювання нафтопродуктів. Вуглекислий газ - причина, наслідок, чи наслідок, який посилив причину?...

PS. За кордоном, одежу, що залишається не проданою, спалюють.

_________________
"Створивши світ, Бог кожному призначив місце, та Диявол винайшов конфлікт"
Володимир Кошманенко, доктор фіз-мат наук


Догори
  Тема: Re: Здалося цікавим
Цитувати виділене Додано: 25 вересня 2019, 11:15     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 21 квітня 2008, 12:24
Повідомлень: 10165
Igor Aizenberg

Новости из США. Вторник. Очень краткая сводка.
- Спикер Палаты Представителей Нэнси Пелоси объявила о начале процедуры импичмента Трампа. Шесть комитетов Палаты Представителей - юридический, по разведке, по финансовым службам, надзорный, по иностранным делам и по доходам бюджета, ведущие расследования, связанные с Трампом, теперь интенсифицируют свои расследования и будут вести их в рамках процедуры импичмента, готовя предъявление президенту обвинений, которые в соответствии с процедурой должны быть затем окончательно обсуждены и сформулированы юридическим комитетом. Председатель комитета по финансовым службам Максин Уотерс заявила в эфире телеканала MSNBC, что председатели шести комитетов будут тесно координировать работу друг с другом, встречаясь каждый день. Рассматривается вопрос о том, чтобы члены комитетов не разъезжались из Вашингтона несмотря на то, что на следующей неделе запланирован перерыв в пленарных заседаниях палат Конгресса.
Нэнси Пелоси также потребовала от и.о. Директора Национальной Разведки Магуайера безусловно подчиниться закону и передать в Конгресс жалобу сотрудника разведки на неподобающие действия Трампа.
- Во вторник вечером неожиданно повёл себя Сенат. Лидер демократического меньшинства Чак Шумер предложил принять резолюцию, требующую от и.о. Директора Национальной Разведки безусловно передать в Конгресс ту самую жалобу. Лидер республиканского большинства Макконнелл поставил резолюцию на голосование. Она была принята единогласно, по согласию всех 100 сенаторов, без обсуждения. Первый тревожный звонок для Трампа из Сената.
- Председатели комитетов по разведке Палаты Представителей Адам Шифф и Сената Ричард Бурр направили письма адвокатам разведчика-информатора, написавшего донесение о неблаговидных действиях Трампа и пригласили через них информатора на закрытые заседания своих комитетов в четверг во второй половине дня и в пятницу во второй половине дня, соответственно.
- Газета Вашингтон Пост опубликовала во вторник вечером статью со ссылкой на свои источники в Белом Доме, что в донесении сотрудника разведки речь идёт не только о разговоре Трампа с Зеленским, но о том, что Трамп сделал своего друга Джулиани, частное лицо, не имеющие никаких полномочий, архитектором политики, касающейся Украины. При этом обязал Госдепартамент содействовать частному лицу Джулиани. Согласно газете Трамп уже в течение нескольких месяцев обсуждает политику в отношении Украины с Джулиани в то время, как люди, реально уполномоченные заниматься внешней политикой, даже не приглашались на соответствующие совещания. Источники газеты говорят, что архитектором скандала с замораживанием помощи Украине и требованием от Украины скомпилировать компромат на Байдена и доказательства отсутствия вины Манафорта является Джулиани.
- Трамп выступил утром на сессии Генеральной Ассамблеи ООН. Ввиду проследовавших затем событий его речь практически никем и нигде не обсуждается. Вместе с тем она заслуживает внимания, если есть желание понять, куда ведёт Америку и мир Трамп. Он не приемлет глобализм и выступает за патриотизм. Время глобализма прошло. Теперь настало время, когда каждая страна должна думать и заботиться исключительно о себе и своих интересах, а с другими взаимодействовать исключительно по принципу «ты мне - я тебе». Короче говоря, настал ХІХ век. Каждый за себя, дружба только за деньги, никаких ценностей и никаких идей. Очень многополярный мир, в котором ценности отсутствуют, только интересы. Полагаю, что речь Трампа должна была понравиться путину. Главным врагом человечества Трамп назвал социализм. В качестве примера приводил Венесуэлу. Любопытно, а как же любимая им Северная Корея?

Вижу, что многие удивляются, как это один телефонный разговор Трампа с Зеленским привёл к началу импичмента. Уже объяснял. Но повторю ещё раз. Дело не в телефонном разговоре вообще. Дело в том, что как это видно на сегодняшний день из утечек в печать, президент США подозревается в том, что совершил очень серьёзное злоупотребление властью, нарушив несколько законов и статью 2 Конституции. Это злоупотребление проявилось в замораживании военной помощи Украине, дружественной стране, в то время, как она отражает военную агрессию враждебного США государства, тем самым был нанесён ущерб национальным интересам США и нарушен Закон об оборонном бюджете. Далее - в давлении на власти Украины с целью получить компромат на своего основного соперника на выборах, то есть речь идёт о злоупотреблении властью с целью личной выгоды, о призыве иностранного государства к вмешательству в выборы и о вполне вероятном шантаже властей дружественной страны, зависящей от американской поддержки. А в том, что такое давление оказывалось, Трамп сегодня признался сам, общаясь в ООН с журналистами. Речь идёт также о грубом нарушении закона о защите осведомителей - Белый Дом воспрепятствовал передаче в Конгресс донесения сотрудника разведки о неблаговидных действиях президента, чем серьезно нарушил закон. Все это, если подтвердится, является крайне серьёзным нарушением законов, преступлением, совершенным действующим президентом. Как сказала Нэнси Пелоси сегодня, «Трамп предал должность президента и предал президентские обязанности».
Осень в США будет очень политически бурной.

_________________
"Створивши світ, Бог кожному призначив місце, та Диявол винайшов конфлікт"
Володимир Кошманенко, доктор фіз-мат наук


Догори
  Тема: Re: Здалося цікавим
Цитувати виділене Додано: 25 вересня 2019, 16:14     France  
жосскій дідько
жосскій дідько
Аватар користувача

З нами з: 29 жовтня 2007, 21:50
Повідомлень: 35671
Звідки: З України в УКРАЇНУ...
NAT писав 25 вересня 2019, 11:15
Вместе с тем она заслуживает внимания, если есть желание понять, куда ведёт Америку и мир Трамп. Он не приемлет глобализм и выступает за патриотизм. Время глобализма прошло. Теперь настало время, когда каждая страна должна думать и заботиться исключительно о себе и своих интересах, а с другими взаимодействовать исключительно по принципу «ты мне - я тебе». Короче говоря, настал ХІХ век. Каждый за себя, дружба только за деньги, никаких ценностей и никаких идей. Очень многополярный мир, в котором ценности отсутствуют, только интересы. Полагаю, что речь Трампа должна была понравиться путину. Главным врагом человечества Трамп назвал социализм. В качестве примера приводил Венесуэлу. Любопытно, а как же любимая им Северная Корея?
Сіль сказанного...

_________________
Наші кричали «Слава!». А тоті, жиби вони віздихали, кричали «Ура!»


Догори
  Тема: Re: Здалося цікавим
Цитувати виділене Додано: 26 вересня 2019, 17:55     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 21 квітня 2008, 12:24
Повідомлень: 10165
Продовження коментарів Igor Aizenberg
Новости из США. Среда. Краткая сводка.
* Белый Дом опубликовал меморандум о телефонном разговоре Трампа с Зеленским, состоявшемся 25 июля. Сразу замечу, что это не стенограмма, а меморандум, отражающий содержание разговора по записям тех, кто его слушал (сотрудники Совета Национальной Безопасности) и переводчиков (если они участвовали в разговоре). Не обязательно мемрандум отражает содержание всего разговора.* Лучше и точнее, чем охарактеризовал содержание разговора председатель комитета по разведке Палаты Представителей Адам Шифф, сделать это просто невозможно. А он назвал разговор со стороны Трампа "классическим мафиозным вымогательством".
* Далее я приведу сжато ряд фактов и экспертных оценок по материалам, которые прочитал в Вашингтон Пост и Нью-Йорк Таймс и услашал в поздневечерних новостных программах MSNBC и CNN.
* Разговор со стороны Трампа свидетельствует о совершении им сразу нескольких противоправных действий. Первым из них является очевидное предложение в стиле "quid pro quo" (ты мне - я тебе). Зеленский говорил о том, что Украине нужна военная помощь и о том, что в частности, Украина готова к покупке новой партии Джавелинов. Трамп вместо ответа на эту просьбу, тут же сказал: "I would like you to do us a favor though.." - "Я хотел бы попросить вас, если бы вы сделали нам одолжение..." И далее Трамп попросил Зеленского:
а) в сотрудничестве с "высоко уважаемым человеком" и "великим мэром" Джулиани и с американским генпрокурором Барром найти доказательства того, что сын Байдена совершил в Украние преступления, а Байден уволил "очень хорошего" украинского генерального прокурора (Шокина), который боролся с коррупцией.
б) в сотрудничестве с тем же Джулиани найти доказательства того, что это Украниа похитила информацию с сервера Национального комитета демократической партии в 2016 году, чтобы представить дело так, что это сделала рф, а на самом деле это сделала Украина в сговоре с демократами, чтобы подставить и Трампа, и рф.
Это не новая конспирологическая теория друга Трампа Роджера Стоуна, обвиняемого по делу о Рашагейте, ожидающего суда, который начнется 5 ноября. Стоун координировал с WikiLeaks публикацию пхищенных у демократов материалов.
К теме военной помощи Украине Трамп не возвращался.
- Таким образом, Трамп в качестве условия дальнейшего обсуждения помощи Украине выставил оказание ему помощи в компиляции компромата на основного соперника на выборах 2020 года и в дискредитации расследования Рашагейта.
- Сделки, характеризуемые как "quid pro quo", когда, например, кто-то ставит условием продажи товара или услуг получение никак не связанных с этим товаром (услугами) ценностей, являются незаконными, поскольку являются ничем иным как вымогательством.
- Трамп также нарушил закон о финансировании политических кампаний, требуя от лидера иностранного государства предоставить ему компромат на его соперника на выборах. Такой компромат представлял бы собой ценность, полученную из-за границы, что запрещено законом.
* Во второй половине дня в среду комитеты по разведке Сената и Палаты Представителей смогли ознакомиться с письмом сотрудника разведки, с которого начался UkraineGatе и которое Белый Дом и министерство юстиции пытались незаконно скрыть от комитетов.
- Председатель комитета по разведке Палаты Представителей Адам Шифф охарактеризовал то, что он прочитал, как крайне огорчительные факты, вызывающие большое беспокойство и заслуживающие немедленного и первоочередного внимания.
- Член комитета конгрессвумен Спир сказала, что прочитанное совершенно потрясло ее.
* Газета Нью-Йорк Тамс сообщила, что
- В письме сотрудника разведки приводится множество фактов, и телефонный разговор является только одним из них.
- Что касается разговора, то Белый Дом очень необычным обазом отнесся ко всему, что его касается. Обычно обо всех разговорах президентов с иностранными лидерами публикуется сообщение пресс-службой (такого сообщения в данном случае не было). Стенограммы разговоров распространяются среди сотрудников Совета Национальной Безопасности и Госдепартамента, по крайней мере среди тех, кто отвечает за политику в отношении соответствующей страны и региона. В данном случае стенограмма была доступна буквально нескольким людям, были также отобраны записи у тех сотрудников, которые собственно вели стенрграмму разговора.
- Сотрудник разведки в своем письме назвал имена сотрудников Белого Дома, которые моут подтвердить все факты, им изложенные. Генеральный инспектор офиса Директора Национальной Разведки Аткинсон с ними разговаривал и получил подтверждение фактов, приведенных в письме.
- Поздно вечером в среду появилось сообщение, что письмо сотрудника разведки рассекречено и в четверг может быть опубликовано для всеобщего ознакомления.
* Прояснились ряд других вещей. Бывшая посол США в Украине Йованович была отозвана из-за того, что противилась "миссии" Джулиани в Украине по поиску компромата на Байдена и поиску материалов по дискредитации Рашагейта. Она отказалась оказывать содействие Джулиани. Именно в связи с этим Джулиани не приехал в Украину в мае, и именно поэтому Трамп уволил посла. Я много раз писал, что считал Йованович слабым послом, поскольку она не разбиралась глубоко в том, что происходит в Украине. Однако в данном случае ее с очевидностью принуждали нарушать закон, оказывая содействие частному лицу в его незаконной "миссии", что она делать к ее чести отказалась.
* Очень много комментариев о том, что Трамп вопиющим образом поставил под угрозу национальную безопасность и интересы США, поставив условием оказания помощи Украине оказание ему помощи в дискредитации его политического оппонента. Оказание Украине помощи в отражении российской агрессии является неотъемлемым интересом США - таков лейтмотив всех комментариев политиков-демократов и очень многих экспертов.
* Единственным республиканским политиком, осудившим Трампа после прочтения меморандума о его телефонном разговоре стал сенатор Ромни.
Бывший "друг" Украины сенатор Грэм на телеканале Fox утверждал, что в действиях Трампа нет ничего предосудительного. Многие республиканские конгрессмены выступили с заявлениями о том, что президент ничего противоправного не сделал, что он борется с коррупцией, и это правильно, а демократы мешают ему работать.
* Число членов Палаты Представителей, выступающих за импичмент Трампа, достигло 218. Именно столько голосов как раз достаточно, чтобы подвергнуть импичменту президента. Среди этих 218-ти 217 демократов и Джастин Амаш, вышедший из республиканской партии.
Напомню, что импичмент в США - это не отстранение от должности, а предъявление высокому должностному лицу обвинений в совершении противоправных действий. Если обвинения выдвигаются, то импичмент на этом заканчивается, после чего происходит судебный процесс в Сенате.
* Трамп после встречи с Зелениским сказал перед журанлистаями, обращаясь к нему, "я очень надеюсь, что вы встретитесь с путиным и разрешите вашу ситуацию". Так 45-й президент США называет российскую агрессию против Украины. Нужно сказать, что Зеленский во всех своих публичных выступлениях в США называл войну войной.
* В четверг в 9:00 по времени Восточного Побережья состятся открытые слушания в комитете по разведке Палаты Представителей, на которых выступит и.о. Директора Национальной Разведки Магуайер. Будет прямая телетрансляция. Затем, в 11:00 Магуайер и генеральный испектор Аткинсон выступят на закрытых слушаниях в сенатском комитете по разведке.

_________________
"Створивши світ, Бог кожному призначив місце, та Диявол винайшов конфлікт"
Володимир Кошманенко, доктор фіз-мат наук


Догори
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему  Відповісти  [ 209 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC+03:00Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 45 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Перейти:  
Powered by phpBB
Style by durdom.in.ua team based on DEVPPL - Український переклад © 2005-2016 Українська підтримка phpBB