Правила форуму  -  Реєстрація  -  Вхід  

Часовий пояс UTC+03:00
Створити нову тему  Відповісти  [ 52 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
  Тема: Революція в Ісландії і Конституційний Ультиматум в Україні.
Цитувати виділене Додано: 01 вересня 2019, 22:08     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 16 жовтня 2016, 22:43
Повідомлень: 14339
Звідки: зі Львова
Зображення


В період 2008-2009 років відбулась Революція Каструль

Це був початок Конституційних змін в країні, який триває досіУ грудні 2017 року населення Ісландії складало — 348,580 чол

З 60 по 80-ті роки 20 століття відбулася концентрація всього капіталу країни в руках 14 олігархічних родин, так звана група Восьминіг.

У 2008 році перед початком Революції Каструль всі ЗМІ, політичні партії знаходились у руках банків. З 63 депутатів Альтингу(парламент Ісландії), 53 мали кредити в цих банках.

Економічна криза

До 2008 року це був рай у борг. У період 2006-2008 ісландські банки вийшли на міжнародні запозичення.

Борг у 2008 році дорівнював 50 млрд євро, ВВП країни на той час складало 8 млрд євро.

Відповідальність за борги і прорахунки банків відповідальність несло населення – кожен ісландець мав заплатити 21 тисячу євро.

Революція Каструль

23 листопаду 2008 відбулась перша масова акція протесту у Рейк’явіку. Вперше за тривалий час в Ісландії у суспільства виникли питання: які наші права, свободи, де наша Конституція?

На початку 2009 року населення вимагало: «Геть Уряд! У відставку Парламент! Нову Конституцію!».

Вперше з 1949 року під час штурму Альтингу (Парламент Ісландії) відбулися сутички з поліцією з використанням газу, кийок. А вже ввечері поліція була з народом.

Після цього був створений новий Уряд, який розробив законопроект про Конституційну Асамблею нової Конституції. Акція протесту припинилася.

Національна асамблея 2009 р.

У 2009 році за рахунок самофінансування відбулася Національна асамблея, результат якої можемо зрівняти з українським Суспільним договором, що розробила Спільнота договору.

1 500 учасників, 162 групи, по 9 осіб у кожній, напрацьовано 12 000 ідей.

На основі ідей була створена Резолюція Національної асамблеї 2009, де були зафіксовані цінності ісландців, пріоритети і 9 важливих тем, де були прописані конкретні рекомендації.

Конституційна асамблея 2010 р

Партії відмовились від участі у Конституційній асамблеї, відчув ризики для політичної системи.

Всю передвиборчу агітацію розгорнула громадськість.

Про кандидатів всю інформацію отримували через соціальну мережу, яка стала платформою для цих виборів.

522 кандидата беруть участь у виборах до Конституційній асамблеї. Було обрано 25 членів асамблеї. 10 жінок, 15 чоловіків. 18 мають PhD, 3 юристів, 1 пастор, 1 інвалід, 1 поляк.

Конституція

Конституція писалася з чистого листа.

Відбувалась робота зі всіма групами експертів.

Повна публічність роботи: всі версії викладалися в Інтернеті, кожен міг запропонувати свої рекомендації, навіть іноземці.

В кінці одноголосно проголосували за проект Конституції і був переданий в Альтинг (Парламент Ісландії).

Референдум

Парламент висунув проект нової Конституції на Референдум, який знов готувався громадськістю.

ЗМІ не давала можливості популяризувати ідею Конституції і рекламувати референдум.

Явка на референдумі склала 48,7% населення.

Більшість підтримала не тільки проект Конституції, а й її окремі частини.

Але референдум мав лише консультативний характер.

Реванш і помилки

Реванш партій, які були при владі до 2008 року. Затягується розгляд проекту Конституції. Нова Конституція залишається лише проектом.

Перша помилка. Згідно закону прийнятий Конституційною асамблеєю проект Конституції матиме рекомендаційний характер для Альтингу.

Друга помилка. Після створення нової Конституції необхідно, щоб за неї проголосували на референдумі, потім згідно чинної Конституції проголосувати у Альтингу, після чого старий Альтинг розпускається, обирається новий і він також повинен проголосувати за нову Конституцію.

Епілог

Грудень 2018 року. Партія «Піратів» внесла проект Конституції на розгляд парламенту Ісландії.

Лише через 10 років після Революції Каструль і через 7 років після Референдуму виникло вікно можливостей, коли Альтинг може проголосувати за нову Конституцію.

Близько 60% напрацювань з нової Конституції було імплементовано через прийняті закони за останні 7 років.

Через 10 років після Революції Каструль Альтинг може проголосувати за нову Конституцію. Чи проголосує? Питання залишається відкритим.

...

На певному етапі нашої роботи ми змушені були відокремитися від політиків через їх неспроможність сприймати та поширювати соціальні інновації в умовах демократії.

Результатом наших тривалих зусиль, суперечок та подолань став концептуальний проект ІНАваційної Конституції України – 40 інавацій в різних сферах суспільного життя, ув'язаних в цілісну модель спільним смислом цілого.

Згідно Вікіпедії, ультиматум (лат. ultimatum – доведене до кінця) – вимога, пов'язана з обмеженням часу, який даний на її виконання, а також з погрозою серйозних наслідків у випадку її невиконання.

Презентація проекту Конституції є по суті ультимативною, бо проект є радикальною вимогою до української громади в ситуації обмеженого часу.

Мета ультиматуму – запустити процес самовизначення: куди і як ми рухаємося. В умовах глобальних змін прості відповіді (в Росію чи в ЄС і НАТО) нічого не дають. А непов'язані між собою реформи без бачення цілого лише посилюють кризу.

Тому ми імперативно звертаємося до українських громадян – прочитати, зрозуміти, оцінити і запровадити наступні конституційні ІнАвації в якості нової Конституції України.

Які засади змін?

Замість "Людина – Народ – Нація" – "Громадянин – Громада – Республіка"

Республіка замість держави; Республіка – "спільна справа", громада всіх громадян.

Двохрівнева модель суспільства: Громади і Республіка.

Пріоритет договірних відносин, на їх основі – договірні спільноти.

Введена типологія договірних спільнот.

Республіканська частка кожного громадянина. Співуправління та співволодіння спільним надбанням.

Республіканське управління здійснюється на засадах поділу влади на установчу, стратегічну, громадську, представницьку, законодавчу, виконавчу, судову та контрольну.

Установча влада в Республіці належить винятково Громадянам Республіки і реалізується через всеукраїнський референдум, звернення, петиції, ініціативи.

Істотне зміщення (прорив) від представницької демократії до прямої: у громадському волевиявленні (в тому числі через установчу владу та референдум), у договірних спільнотах, зокрема, у громадах, через цифровий голос.

Запровадження підходу "компетентність + управління", що поступово витісняє підхід "представництво + влада".

Акцент на стратегічне управління. Суверенітет над майбутнім.

Інакший принцип територіального устрою: розрізнення територіальних та нетериторіальних договірних спільнот та об'єднань.

Рівноважність приватної, громадської, республіканської сфер.

Зміна природи власності, публічна власність, публічні фінанси.

Принципова заборона монополій, олігополій і монополізму.

Суб'єктність Природи, права Природи (окремий розділ).

Два типи перехідних положень: перехід до цієї Конституції та перехід до наступної Конституції (конституційні наміри).

Навіщо змінюємо? Розширення прав та свобод

Нові засадничі права на: гідність, життя, свободу та самореалізацію, незалежний договір з іншими, самоврядування, власність, перспективу в майбутньому і на щастя у власному розумінні.

Додано окремі нові права на: гідну смерть (в контексті права на життя), самовизначення, інновації, генетичну та тілесну тотожність, приватне управління, приватну спадщину і культуру, приватні дослідження і творчість, приватність, договір.

Додано свободи: на інформацію; економічна; академічна та творча; недомінації однієї волі над іншою; інакших; спільності; спільної відповідальності за Природу; закордонних українців.

Права дітей Республіки, права перестарілих Республіки та людей з інвалідністю (окремі розділи).

Введено правову норму про вік зрілості для дітей.

Розширено уявлення про обов'язкове соціальне страхування.

Яким чином здійснюємо зміни?

В пропонованому проекті Конституції:

Введено розрізнення відповідального громадянства та громадянства з обмеженою відповідальністю.

Введено компетентнісне цензування як принцип соціальної організації суспільства, управління та освіти. Codex Honorum та Компетентнісний відбір.

Замість Президента введена модель стратегічного управління через Стратегічний Комплекс: Стратег Республіки, Стратегічна Рада, Стратегічний Форум, Стратегічні Фонди (Майбутнього, Природи, Спадщини), Управлінський освітній комплекс.

Структура Кадрового Резерву Республіки відповідає республіканським рівням управління. Перелік професійних сфер і зміст їх діяльності та їх чітке співвідношення з системою управління.

Республіканське управління здійснюється на наступних рівнях: Стратегічний Комплекс на чолі зі Стратегом (стратегічний рівень), Центральна Рада (Парламент), Уряд (Кабінет Міністрів України) (політичний рівень), Міністерства (організаційний рівень), Уповноважені Урядом Органи та Програмні Офіси (виконавчий півень), Громади та Об'єднання (громадський рівень), Громадяни (громадянський рівень).

Республіканські стратегічні фонди: Фонд майбутнього, Фонд Природи, Фонд спадщини з джерелами фінансування та Програмними Офісами.

Інвентаризація суспільного надбання, розподіл його на приватне та спільне надбання.

Введено набір правових норм про цифрову ідентичність громадянина.

Цифровий голос – надається безпосередньо без виборів, на будь-який термін і може бути відкликаний в будь-який момент.

Деякі функції судової влади можуть передаватися на договірних засадах відповідним судам країни або країн з високим рівнем довіри до судової системи.

Створюється Контрольна влада для контролю ефективності функціонування органів публічного управління.

Розрізняємо самостійні та несамостійні громади.

Підвищення управлінського статусу професійних об'єднань.

Окремий параграф про інноваційну діяльність.

Окремі параграфи Конституції: "Інтелект", "Освіта", "Здоров'я" як змістовне ціле.

Створюється Конституційний порядок як поки що паралельний зі старою структурою "республіканської безпеки та оборони", але який готується на повну його заміну.

Конституційні наміри полягають у переході до розподіленого громадянства, відмови від виборів та від Парламенту (цифровий голос), у повному переході від влади до управління, у створенні нового віртуального права та нового стратегічного права, у повній відмові від споживацьких патерналістських соціальних установок.

Наскільки можлива ця Конституція?

Можна запитати щодо запропонованих інавацій: це занадто радикально взагалі чи це занадто радикально для України чи це дуже радикально для України в ситуації кризи та війни?

Адже це не просто щось радикальне, що можна розкритикувати та відкинути. Конституційні інавації мають характер ультиматуму, якого неможливо уникнути.

Суть Конституційного Ультиматуму: Або ми обговорюємо, доробляємо та приймаємо інаваційну Конституцію, або ми припиняємо своє існування як незалежна країна, маємо справу з розпадом не лише держави, але і суспільства, з виїздом значної частини українців з України, зі зникненням української нації як неспроможної оновлюватись.

Українці в своїх соціальних потугах постійно когось мали за взірець – варягів, орду, турків, поляків, росіян, австро-угорців, німців чи вже сьогодні – європейців та американців.

Але ніхто в світі не схожий на Україну, нам ніколи і нізащо не підійдуть чужі реформи.

Вперше Україна та українці опинилися в ситуації, коли ми маємо шанс здійснити трансформацію не на основі запозичень, а на основі власних інавацій.

Пропонований проект Конституції фактично дискредитує попередні конституційні процеси, що йшли шляхом правок, компромісів та компіляцій. Інші конституційні проекти тепер теж мають мірятися інаваціями, а не компілятивним використанням наявних інструментів та підходів.

Це справжня лібертаріанська Конституція. Проти неї точно будуть олігархи, корупціонери, архаїзатори (комуно-соціалісти, архо-націоналісти, ліберали) і навіть ті лібертаріанці, для кого це лише гарне слово і хто не готовий до лібертаріанських інавацій.

Презентація проекту Конституції це лише перший такий ультиматум в пакеті інших інаваційних ультиматумів, які далі будуть, з огляду на ситуацію кризи, на перебіг війни та на безнадійний стан деградованої української політики.

Здійснення інавацій це важка інтелектуальна комунікативна та мотиваційна робота. Основна частина її зазвичай іде на подолання саботажу архаїки, невігластва обивателів та глитайства привілейованих.

Складні обставини потребують складних рішень, тому – лише інавації, лише хардкор.

Не втратьмо цей шанс! Давайте власнодум зробимо щось історично вартісне! Давайте покажемо вихід для всього світу! Давайте спробуємо прорватися в майбутнє першими!

Розробники концептуального проекту ІНАваційної Конституції України:

Бебешко Тарас

Беспалий Борис

Дацюк Сергій

Нікітін Володимир

Сорока Сергій

Суліковська Ірина

Чудновський Юрій

_________________
Гуси зовсім нічого не знали про це. Ще того самого поранку, коли батько мав гадку відвести Гриця до школи, не знали гуси про цей намір. Тим менше знав про нього сам Гриць...


Догори
  Тема: Re: Революція в Ісландії і Конституційний Ультиматум в Україні.
Цитувати виділене Додано: 01 вересня 2019, 22:42     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 16 жовтня 2016, 22:43
Повідомлень: 14339
Звідки: зі Львова
Зображення


Зображення


Зображення


Зображення


Зображення

Зображення

_________________
Гуси зовсім нічого не знали про це. Ще того самого поранку, коли батько мав гадку відвести Гриця до школи, не знали гуси про цей намір. Тим менше знав про нього сам Гриць...


Догори
  Тема: Re: Революція в Ісландії і Конституційний Ультиматум в Україні.
Цитувати виділене Додано: 01 вересня 2019, 22:53     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 16 жовтня 2016, 22:43
Повідомлень: 14339
Звідки: зі Львова
шо скажете? :pop:

_________________
Гуси зовсім нічого не знали про це. Ще того самого поранку, коли батько мав гадку відвести Гриця до школи, не знали гуси про цей намір. Тим менше знав про нього сам Гриць...


Догори
  Тема: Re: Революція в Ісландії і Конституційний Ультиматум в Україні.
Цитувати виділене Додано: 02 вересня 2019, 07:55       
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 03 жовтня 2017, 10:10
Повідомлень: 2978
головний недолік - нє новіє ліца зі смартфонами. :scenic:


Догори
  Тема: Re: Революція в Ісландії і Конституційний Ультиматум в Україні.
Цитувати виділене Додано: 02 вересня 2019, 08:28     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 16 жовтня 2016, 22:43
Повідомлень: 14339
Звідки: зі Львова
чому не новиє?
хоча це й старі пердуни, але в політиці вони якраз новиє,
Йулія Владіміравна їх спочатку, тіпа, залучила до роботи, а потім кинула, как обично
хабарницькому гусударству, блд, вони не потрібні й подавно

ось вони й взбрикнулі і видали на гора готову нову конституцію для всього світу - бєрітє, люді, пользуйтєсь!

то шо, буде як завжди, - люди всього світу скористаються, а ми, долбойоби, - ні? :dash2:

...

счаз пазваню баканову зєлєПупєну!
він повинен взяти цю банду старих маразматіків до себе в Охвіс

_________________
Гуси зовсім нічого не знали про це. Ще того самого поранку, коли батько мав гадку відвести Гриця до школи, не знали гуси про цей намір. Тим менше знав про нього сам Гриць...


Догори
  Тема: Re: Революція в Ісландії і Конституційний Ультиматум в Україні.
Цитувати виділене Додано: 02 вересня 2019, 08:32       
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 03 жовтня 2017, 10:10
Повідомлень: 2978
а баба галамага писав 02 вересня 2019, 08:28
чому не новиє?
хоча це й старі пердуни, але в політиці вони якраз новиє,
Йулія Владіміравна їх спочатку, тіпа, залучила до роботи, а потім кинула, как обично
хабарницькому гусударству, блд, вони не потрібні й подавно

ось вони й взбрикнулі і видали на гора готову нову конституцію для всього світу - бєрітє, люді, пользуйтєсь!

то шо, буде як завжди, - люди всього світу скористаються, а ми, долбойоби, - ні? :dash2:
мали б бути 20-40 років, з чистим не замутньонним знаннями та досвідом поглядом, за тиждень у Трускавці набратися досвіду, щоб потім проголосувати у ВР за ПМ, та так і не знати його прізвища.


Догори
  Тема: Re: Революція в Ісландії і Конституційний Ультиматум в Україні.
Цитувати виділене Додано: 02 вересня 2019, 09:19     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 16 жовтня 2016, 22:43
Повідомлень: 14339
Звідки: зі Львова
треба той проєкт скоротити развів в 20
шоп був понятнішим зубажілому народові
6. Набуття громадянства або підданства іншої держави означає втрату гро-
мадянства України з моменту набуття іноземного громадянства або під-
данства. Факт набуття іноземного громадянства або підданства встанов-
люється судом.
3. Громадянин з обмеженою відповідальністю не має права обирати та бути
обраним до органів публічного управління, а також брати участь у рефе-
рендумах, виборах, інших формах громадянського волевиявлення.
1. Володіння мовою Республіки для громадянина є обов’язковим.
2. Компетенти Кадрового Резерву Республіки повинні вільно володіти мо-
вою Республіки.
3. Приватна власність недоторкана.
4. Кожен має право на захист своєї власності усіма засобами, окрім воче-
видь злочинних.
5. Право успадкування гарантується. Виконання волі спадкодавця не може
бути оспорено.
6. Спадщина не підлягає оподаткуванню.
1. Усі мають право вільно і мирно збиратись без дозволів або попереджень.
3. Громадяни мають право на повстання проти тиранії.
1. Цифровий голос мають лише відповідальні громадяни Республіки. Відпо-
відальний громадянин повинен мати цифровий голос.
далі буде.... :zvar:

_________________
Гуси зовсім нічого не знали про це. Ще того самого поранку, коли батько мав гадку відвести Гриця до школи, не знали гуси про цей намір. Тим менше знав про нього сам Гриць...


Догори
  Тема: Re: Революція в Ісландії і Конституційний Ультиматум в Україні.
Цитувати виділене Додано: 07 вересня 2019, 20:06     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 16 жовтня 2016, 22:43
Повідомлень: 14339
Звідки: зі Львова
шо, нікому крім нас двох це нецікаво?

вас повністю влаштовує Конституція УССР? :punish: :dash2:

_________________
Гуси зовсім нічого не знали про це. Ще того самого поранку, коли батько мав гадку відвести Гриця до школи, не знали гуси про цей намір. Тим менше знав про нього сам Гриць...


Догори
  Тема: Re: Революція в Ісландії і Конституційний Ультиматум в Україні.
Цитувати виділене Додано: 08 вересня 2019, 12:48     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 16 жовтня 2016, 22:43
Повідомлень: 14339
Звідки: зі Львова
- Когда вы говорите „гражданское общество“, кого вы имеете ввиду?
...
- Инструмент, которым можно это реализовать?
..._________________
Гуси зовсім нічого не знали про це. Ще того самого поранку, коли батько мав гадку відвести Гриця до школи, не знали гуси про цей намір. Тим менше знав про нього сам Гриць...


Догори
  Тема: Re: Революція в Ісландії і Конституційний Ультиматум в Україні.
Цитувати виділене Додано: 08 вересня 2019, 14:31     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 16 жовтня 2016, 22:43
Повідомлень: 14339
Звідки: зі Львова


6:22 - с чего начинать исследования? - Дацюк;
8:50 - всю историю развития человечества можно представить как историю движения к балансу двух составляющих, - Чудновский;
11:10 - доктрины, которых придерживается часть человечества для достижения этого баланса, - Никитин;
13:35 - мы не знаем мира, междумирья, многомирности и внемирности, - Дацюк;
17:50 - три момента вочеловечивания, - Дацюк;
19:05 - мы живём то ли в уже свершившейся, то ли в грядущей катастрофе, - Чудновский;
22:00 - нужно новое единство, но на новых основаниях, - Никитин;
27:50 - гуманитаристика - это исследования всечеловечества через множественные пути его самоопределения во всемирности, - Дацюк;
33:00 - нарастающая бессмысленность всего происходящего, - Чудновский;
37:40 - как различаются гуманитарные исследования и обследования, - Никитин;
42:00 - что такое Бильдербергский клуб и ему подобные и на что они влияют;
47:30 - искусство как исследование становится фундаментальным, - Никитин;
49:25 - что такое философия, сингулярность и зачем создали сериал "Черное зеркало", - Дацюк;
59:00 - пространство исследований ещё свободно, и здесь у Украины есть шанс застолбить свою позицию, - Чудновский;

_________________
Гуси зовсім нічого не знали про це. Ще того самого поранку, коли батько мав гадку відвести Гриця до школи, не знали гуси про цей намір. Тим менше знав про нього сам Гриць...


Догори
  Тема: Re: Революція в Ісландії і Конституційний Ультиматум в Україні.
Цитувати виділене Додано: 08 вересня 2019, 14:56     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 16 жовтня 2016, 22:43
Повідомлень: 14339
Звідки: зі Львова1:10 – Пасхавер: Всегда есть позитивный и негативный прогноз
3:02 – Дацюк: В Украине будущее не наступает уже 27 лет
5:30 – Пасхавер: Я сторонник европейского будущего Украины
7:55 – Пасхавер: Стать Европой для Украины – это историческая неизбежность
9:15 – Пасхавер: Россия – это разваливающаяся империя
12:40 – Пасхавер: Принятие законов – это только поверхностный слой в изменениях
14:45 – Дацюк: Когда мы принимаем чужую схему, мы отказываемся от мышления
15:40 – Дацюк: Китай не мыслит за всё человечество
17:40 – Дацюк: Европа – это будет неоколониализм
16:40 – Дацюк: Фронтир не может позволит себе отказаться от мышления

19:00 – Пасхавер: Нейтралитет – это позиция России
21:40 – Пасхавер: Украина будет участвовать в формировании европейской цивилизации
26:30 – Дацюк: Украина должна перестать мыслить пост-колониальными категориями
27:30 – Пасхавер: Как нам получить новую элиту?
30:00 – Дацюк: Как возникает элита?
34:20 – Дацюк: Брексит – это субъектное действие самостоятельного государства

35:30 – Пасхавер: Я категорический противник утопий
41:00 – Пасхавер: Право собственности незыблемо, если оно законно
47:20 – Пасхавер: Кризис – это форма существования демократии
58:00 – Пасхавер: Майдан – это средство переноса моих теорий в действительность
1:01:00 – Дацюк: Перераспределением прибыли страну не изменишь
1:03:20 – Дацюк: В 1918 году государства не получилось из-за ненависти друг к другу

1:06:50 – Пасхавер: Украина идёт в правильном направлении, но медленно
1:07:40 – Дацюк: Позиция наблюдателя для меня неприемлема

_________________
Гуси зовсім нічого не знали про це. Ще того самого поранку, коли батько мав гадку відвести Гриця до школи, не знали гуси про цей намір. Тим менше знав про нього сам Гриць...


Догори
  Тема: Re: Революція в Ісландії і Конституційний Ультиматум в Україні.
Цитувати виділене Додано: 08 вересня 2019, 18:06     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 16 жовтня 2016, 22:43
Повідомлень: 14339
Звідки: зі Львова


1:30 - чем занимаются гости студии кроме программы "Беседы о человечестве"?
17:38
- кто такой человек в контексте разностей "человечество - род человеческий"? как человек проявляется? как он развивается? как получить человечество?
28:10 - как можно подключиться к работе, которую вы ведёте?
29:50 - свідомість людей змінюється повільно, а екологічна ситуація жахлива - що робити?
37:10 - есть ли какой-то предел количества для группы разнородных философов, ищущих общее?
42:00 - будущее человека - это расширение границ (мышления, обитания, понимания) и поглощение Иного человеком через осмысление - или же их границ, некая расстановка, и в этом отделении человека от Иного?
45:20 - почему математика не наука?
48:55 - зачем человеку - человечеству - музыка?
52:25 - какую роль и на каком этапе будут играть объединения отдельных "простых", но понимающих людей при переходе в Иное, и какие есть обязательные практики ежедневной жизни, чтобы такие люди были готовы к переходу?
55:20 - что такое человек в принципе? какой смысл бытия человека как обобщенного человечества?
59:33 - чому шановні учасники уникають дискусії про партнерство?
1:03:45 - где можно подробнее узнать о персоналитете?
1:05:10 - за счёт чего будет существовать город?
1:07:00 - как помыслить украинские города мировыми городами? как привлечь мировые события в города Украины?
1:09:22 - с какой стороны Киев может претендовать на роль духовного лидера?

_________________
Гуси зовсім нічого не знали про це. Ще того самого поранку, коли батько мав гадку відвести Гриця до школи, не знали гуси про цей намір. Тим менше знав про нього сам Гриць...


Догори
  Тема: Re: Революція в Ісландії і Конституційний Ультиматум в Україні.
Цитувати виділене Додано: 13 вересня 2019, 12:19     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 16 жовтня 2016, 22:43
Повідомлень: 14339
Звідки: зі Львова
Га? :ukraine2:

_________________
Гуси зовсім нічого не знали про це. Ще того самого поранку, коли батько мав гадку відвести Гриця до школи, не знали гуси про цей намір. Тим менше знав про нього сам Гриць...


Догори
  Тема: Re: Революція в Ісландії і Конституційний Ультиматум в Україні.
Цитувати виділене Додано: 13 вересня 2019, 21:33     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 16 жовтня 2016, 22:43
Повідомлень: 14339
Звідки: зі Львова
ми.png
ми.png [ 22.38 Кіб | Переглянуто 3386 разів ]

_________________
Гуси зовсім нічого не знали про це. Ще того самого поранку, коли батько мав гадку відвести Гриця до школи, не знали гуси про цей намір. Тим менше знав про нього сам Гриць...


Догори
  Тема: Re: Революція в Ісландії і Конституційний Ультиматум в Україні.
Цитувати виділене Додано: 13 вересня 2019, 21:54     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 16 жовтня 2016, 22:43
Повідомлень: 14339
Звідки: зі Львова
зміст01.png
зміст01.png [ 38.29 Кіб | Переглянуто 3382 разів ]

_________________
Гуси зовсім нічого не знали про це. Ще того самого поранку, коли батько мав гадку відвести Гриця до школи, не знали гуси про цей намір. Тим менше знав про нього сам Гриць...


Догори
  Тема: Re: Революція в Ісландії і Конституційний Ультиматум в Україні.
Цитувати виділене Додано: 13 вересня 2019, 22:00     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 16 жовтня 2016, 22:43
Повідомлень: 14339
Звідки: зі Львова
зміст02.png
зміст02.png [ 63.12 Кіб | Переглянуто 3382 разів ]

_________________
Гуси зовсім нічого не знали про це. Ще того самого поранку, коли батько мав гадку відвести Гриця до школи, не знали гуси про цей намір. Тим менше знав про нього сам Гриць...


Догори
  Тема: Re: Революція в Ісландії і Конституційний Ультиматум в Україні.
Цитувати виділене Додано: 13 вересня 2019, 22:09     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 16 жовтня 2016, 22:43
Повідомлень: 14339
Звідки: зі Львова
1.png
1.png [ 30.98 Кіб | Переглянуто 3382 разів ]

_________________
Гуси зовсім нічого не знали про це. Ще того самого поранку, коли батько мав гадку відвести Гриця до школи, не знали гуси про цей намір. Тим менше знав про нього сам Гриць...


Догори
  Тема: Re: Революція в Ісландії і Конституційний Ультиматум в Україні.
Цитувати виділене Додано: 13 вересня 2019, 22:17     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 16 жовтня 2016, 22:43
Повідомлень: 14339
Звідки: зі Львова
02.png
02.png [ 56.75 Кіб | Переглянуто 3382 разів ]
03.png
03.png [ 81.04 Кіб | Переглянуто 3382 разів ]

_________________
Гуси зовсім нічого не знали про це. Ще того самого поранку, коли батько мав гадку відвести Гриця до школи, не знали гуси про цей намір. Тим менше знав про нього сам Гриць...


Догори
  Тема: Re: Революція в Ісландії і Конституційний Ультиматум в Україні.
Цитувати виділене Додано: 13 вересня 2019, 22:27     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 16 жовтня 2016, 22:43
Повідомлень: 14339
Звідки: зі Львова
04.png
04.png [ 47.31 Кіб | Переглянуто 3382 разів ]
05.png
05.png [ 73.78 Кіб | Переглянуто 3382 разів ]

_________________
Гуси зовсім нічого не знали про це. Ще того самого поранку, коли батько мав гадку відвести Гриця до школи, не знали гуси про цей намір. Тим менше знав про нього сам Гриць...


Догори
  Тема: Re: Революція в Ісландії і Конституційний Ультиматум в Україні.
Цитувати виділене Додано: 14 вересня 2019, 00:16     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 03 серпня 2016, 12:06
Повідомлень: 9061
Звідки: Одеса
Не читав.
Засуджую.

_________________
Что страшнее умного противника? Только тупой союзник.
Посвящается одной склочной, глупой особе.

Важко бути ввічливим, коли ти правий.


Догори
  Тема: Re: Революція в Ісландії і Конституційний Ультиматум в Україні.
Цитувати виділене Додано: 14 вересня 2019, 08:47     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 16 жовтня 2016, 22:43
Повідомлень: 14339
Звідки: зі Львова
AK1 писав 14 вересня 2019, 00:16
Не читав.
Засуджую.

значить ти будеш „громадянином з обмеженою відповідальністю“, який:

не має права обирати та бути обраним до органів публічного управління, а також брати участь у референдумах, виборах, інших формах громадянського волевиявлення.
(стаття 7)


не будеш зобов’язаний
захищати суверенітет і територіальну цілісність Республіки
(стаття 6)


не будеш мати право
на повну, своєчасну та достовірну інформацію про прийняті публічні управлінські рішення, а також про хід та результати їх виконання
(стаття 10)


не будеш повинен
мати цифровий підпис
(стаття 58)


не зможеш створити
Приватне поселення
(стаття 142)


і т.д.

:par:

_________________
Гуси зовсім нічого не знали про це. Ще того самого поранку, коли батько мав гадку відвести Гриця до школи, не знали гуси про цей намір. Тим менше знав про нього сам Гриць...


Догори
  Тема: Re: Революція в Ісландії і Конституційний Ультиматум в Україні.
Цитувати виділене Додано: 14 вересня 2019, 09:25     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 16 жовтня 2016, 22:43
Повідомлень: 14339
Звідки: зі Львова
06.png
06.png [ 30.54 Кіб | Переглянуто 3359 разів ]
07.png
07.png [ 48.94 Кіб | Переглянуто 3359 разів ]

_________________
Гуси зовсім нічого не знали про це. Ще того самого поранку, коли батько мав гадку відвести Гриця до школи, не знали гуси про цей намір. Тим менше знав про нього сам Гриць...


Догори
  Тема: Re: Революція в Ісландії і Конституційний Ультиматум в Україні.
Цитувати виділене Додано: 14 вересня 2019, 11:24     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 03 серпня 2016, 12:06
Повідомлень: 9061
Звідки: Одеса
Ти розумієш, що це просто відволікання людей на якусь ефемерну нісенітницю?

_________________
Что страшнее умного противника? Только тупой союзник.
Посвящается одной склочной, глупой особе.

Важко бути ввічливим, коли ти правий.


Догори
  Тема: Re: Революція в Ісландії і Конституційний Ультиматум в Україні.
Цитувати виділене Додано: 14 вересня 2019, 13:21     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 16 жовтня 2016, 22:43
Повідомлень: 14339
Звідки: зі Львова
AK1 писав 14 вересня 2019, 11:24
Ти розумієш, що це просто відволікання людей на якусь ефемерну нісенітницю?
це не нісенітниця зовсім, це навіть, можна сказати, - реальність,
а метою їхньої ініціативи є детінізація, легалізація існуючого і реального „глибинного“,...
ну, і спроба включити тебе в процес прийняття рішень, офіційно,
те, що ти робиш зараз „в тіні“, не дає тобі захисту офіційного, а навпаки - створює загрозу тобі за „кримінал“ і можливість тебе шантажувати,
а вони пропонують виписати в Конституції захист тебе на всіх рівнях, захист твоїх прав...
я так це розумію.


я, ти, він, вона, наприклад, зможемо офіційно, відкрито і законно робити те, що зараз не можемо зробити в принципі, або можемо навіть за ніщо сісти в тюрму,
наші права в цьому сенсі зрівняються з правами „глибинних“ „рєшал“,
наприклад, нас таких 10 тис. будуть мати право законодавчої ініціативи.

_________________
Гуси зовсім нічого не знали про це. Ще того самого поранку, коли батько мав гадку відвести Гриця до школи, не знали гуси про цей намір. Тим менше знав про нього сам Гриць...


Догори
  Тема: Re: Революція в Ісландії і Конституційний Ультиматум в Україні.
Цитувати виділене Додано: 15 вересня 2019, 21:08     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

З нами з: 06 вересня 2010, 21:39
Повідомлень: 50628
а баба галамага писав 14 вересня 2019, 13:21
це не нісенітниця зовсім, це навіть, можна сказати, - реальність,
а метою їхньої ініціативи є детінізація, легалізація існуючого і реального „глибинного“,...
ну, і спроба включити тебе в процес прийняття рішень, офіційно,
так коротше


Догори
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему  Відповісти  [ 52 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC+03:00Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Ива Лес і 45 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Перейти:  
Powered by phpBB
Style by durdom.in.ua team based on DEVPPL - Український переклад © 2005-2016 Українська підтримка phpBB