Правила форуму  -  Реєстрація  -  Вхід  

Часовий пояс UTC+03:00

Створити нову тему  Відповісти  [ 10 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
  Тема: Порошенко
Цитувати виділене Додано: 04 серпня 2019, 14:39     Ukraine  
Геній
Геній

Yakovlev Victor
Зображення
Порошенко об Иловайвске, Дебальцево,Минске и жадности.

– Давайте пригадаємо Іловайськ, наприклад?

– Хочете про це поговорити? Відійдіть від кліше, що Іловайськ – це є програш українців. Сприймайте, будь ласка, Іловайськ як початок російської агресії.

– Я це чудово усвідомлюю.

– Якби не було агресії, то ситуація розгорталася б зовсім по-іншому. Я не хочу нікого звинувачувати, ні тих, хто відмовлявся виконувати накази головнокомандувача Муженка, чи тих, хто свого часу не зробили рішень… За це заплачена велика ціна. Але причиною стала російська агресія.

Наша відповідь на це була знаєте яка, коли ми не мали військ?

– Прохання про коридор, а потім Мінські домовленості.

– 5 вересня... скоро буде п'ятиріччя. Воно вирішувалося не в Мінську. 5 вересня вирішувалося в Уельсі, Кардіффі на саміті НАТО. Я про це вперше кажу. Це було чудо, диво.

Ніхто не вірив тут у нас, коли я їхав на саміт НАТО, що нам вдасться підписати і зупинити російський наступ.

Ми застосовували час, відколи почали діяти Мінські домовленості… Чому Мінські домовленості почали діяти не з 12 години ночі, не з десятої, не з дванадцятої години дня, а з вісімнадцятої? Знаєте чому? Тому що десантники 95-ї і 79-ї під керівництвом Муженка і Забродського мали повернутися з рейду.

Якби не було цього рейду, то, можливо, і Мінська би не було. Бо вони не розуміли, які у нас сили в тилу, і постійно отримували інформацію про те, що підрозділи російської армії ведуть бої з невідомо звідки з'явившимися українськими десантниками. На 18 годину вони вийшли за лінію зіткнення і вступив у дію Мінськ.

Коли ми говоримо про Іловайськ чи про Дебальцеве, дайте собі звіт, що там були тільки російські солдати. І скажіть правду про це суспільству. Бо я точно нікому не побажаю провести таку ніч, коли наші почали виходити з Дебальцеве, а на ФБ (Семена) Семенченка було оприлюднено детальний маршрут виходу.

Жах! Бо вскрили "цілком таємний" наказ про вихід, передали Семенченку і той виставив на ФБ. І ти сидиш і думаєш – ну, як?!

І треба зараз вночі, без засобів зв'язку, бо повне радіомовчання, змінювати маршрути для того, щоб врятувати людей. Це важко. Тут в Бога повіриш.

Якщо згадати, з чого ми почали, через що пройшли, і хтось буде мати сміливість сказати, що це є поразка, я точно з цим не погоджуся.

Наголошую, що ми зруйнували план Путіна, як би банально це не звучало, знищити Україну, наказати нас за Революцію Гідності. Ми маємо зараз іншу державу.

– Коли ви програли вибори, один відомий та поважний, що рідкість, український політик мені у приватній розмові сказав: "Порошенко – фантастичний дипломат, міжнародник із глобальним баченням. Але при цьому йому властивий якийсь мікроменеджмент, фіксованість на деталях, а ще, вибачте, але жадібність, які його і погубили"...

– Точно ні. Це імідж, який намагаються створити. Я на жадібність намагаюся відповісти наступним. Ви уявляєте, що я витратив 2 мільярди гривень своїх власних грошей на армію?

– А мікроменеджмент?

– Давайте крок за кроком. Коли хтось каже, що Порошенко жадібний…

Я не роздаю грошей, бо кожна копійка дісталася мені важкою роботою. Я ні в кого не залучаю гроші, в тому числі обидві кампанії я провів сам.

Запитайте Сили повітряної оборони, які я облаштував разом з моїми партнерами по "Рошену". Запитайте 3-й чи 8-й полк спецназу, запитайте про антиснайперські комплекси. Бо як тільки в них появилися антиснайперські комплекси, набагато зменшилася кількість російських снайперів.

Зараз, звичайно, я менше даю армії, тому що армія забезпечена. Але благодійні програми не закінчуються, це не тема цього інтерв'ю.

А мікроменеджмент? Візьміть питання томосу. Кому ти це доручиш? Про який мікроменеджмент йдеться, коли ні Епіфанія, ні Філарета, нікого не приймають і переговори не ведуть?

Кому з своїх помічників ти поручиш, коли рішення приймає виключно Синод? Кому, коли за тобою стоїть зібрати всіх ієрархів? Можливо, проти їхніх інтересів, щоб було підписано звернення. Кому ти доручиш, коли треба було готувати…

Я особисто сів і писав текст Мінських угод. Разом з Меркель. Тоді і в Меркель є мікроменеджмент, бо ми удвох писали. Такі слова, що от є мікроменеджмент… У чому?

Якщо говорити про якусь свою принципову позицію, то не помиляється той, хто нічого не робить. Я багато зробив, можливо, багато помилявся. Але я щиро прагнув, прагну і буду прагнути успіху моєї держави. Те, що це стало моїм першим пріоритетом за останні п'ять років, це головна зміна, яка відбулася. Україна і родина.

Догори
  Тема: Re: Порошенко
Цитувати виділене Додано: 04 серпня 2019, 15:15       
Главпсихушко
Главпсихушко

а Yakovlev Victor хто тут?

Догори
Цитувати виділене Додано: 07 серпня 2019, 05:30     Norway  
Главпсихушко
Главпсихушко

Мало, замало "мікроменеджменту" було,
і мало є.

Мало не стати тупого і ненажерливого чиновництва,
тупого олігархату.
І тупого законодавства

Догори
Цитувати виділене Додано: 18 серпня 2019, 20:39     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

отакоєот :zvar:

Догори
Цитувати виділене Додано: 19 серпня 2019, 23:07     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

поярков - оксюрморт

Догори
Цитувати виділене Додано: 03 жовтня 2019, 16:17     Ukraine  
Геній
Геній

Юрій Бірюков
1 год ·
Любопытно, а этим веселым зеленым ребятам никогда не говорили, что тушить костер бензином чревато?

Я вот сейчас реально не шучу - они так напряглись по поводу событий последних двух дней, что решили завтра провести брифинг генпрокурора, на котором будет объявлено о подозрении Порошенко в превышении власти. Потом через ВР лишить его депутатской неприкосновенности и арестовать. И весь этот феерический план задуман для того, чтобы его испугать и остановить.

Понимаете?

Эти зеленоватые имбецилы решили испугать его. Испугать, ага. Человека, который не боялся Путина. Арестом.

И арестом они решили погасить уличные выступления.

Сцуко, это диагноз.

Догори
Цитувати виділене Додано: 03 жовтня 2019, 20:49     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

Булава писав 03 жовтня 2019, 16:17
будет объявлено о подозрении Порошенко в превышении власти
це коли і де він „перевищував“? :sho:

Догори
Цитувати виділене Додано: 03 жовтня 2019, 22:10     Ukraine  
ГлавСуперНаноТролль.
ГлавСуперНаноТролль.

Булава писав 03 жовтня 2019, 16:17
Юрій Бірюков
провести брифинг генпрокурора, на котором будет объявлено о подозрении Порошенко в превышении власти.

Эти зеленоватые имбецилы решили испугать его. Испугать, ага. Человека, который не боялся Путина. Арестом.
путина он не боялся, он боялся что путин отберет липецкое сокровище.
и таки договорились видать, если тот не конфисковал и даже не аннексировал. :nea:

"Всегда есть три варианта: драться, бежать, покориться.
Оставшиеся но не сопротивляющиеся - рабы есть.."

(radulroma)

Догори
Цитувати виділене Додано: 04 жовтня 2019, 14:31     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

Апач Иванович Ржевский

Ежу понятно, что зелёные обезьяны, испугавшись акций протеста и поняв что "троянский конь" в виде "нац.корпуса" протестующими не принят, решили расколоть протестное движение на два лагеря. Для этого они ничего умнее чем посадить Пороха не придумали)
Идея проста и понятна. Теперь можно заявлять, что "акт капитуляции" тут не при чём. Это клятые порохоботы Пороха вышли отстаивать. И таким образом можно протестующих "не порохоботов" отсечь от протеста.
Потому то и важно не акцентировать внимание на партийную принадлежность, и не выдвигать никаких лозунгов и требований кроме как об отказе слива страны россии.
А за Пороха можно не переживать. Он-кремень. Да, диабет и всё такое, но его фиг сломаешь. Это во первых, а во вторых, за Пороха после его ареста потянут мазу такие серьёзные дяди и тёти с Запада, что у зелёных макак, привыкших думать не головой, а другим местом, сработает притупившийся от эйфории всевластия инстинкт самосохранения, и они долго держать его не смогут.
Главное не поддаваться на провокацию власти.
Прорвёмся! Всё будет Украина!

Догори
Цитувати виділене Додано: 04 жовтня 2019, 21:12     Ukraine  
ГлавСуперНаноТролль.
ГлавСуперНаноТролль.

:smeh: порохоботи чудять нєпадєцкі..
і в тому числі Ипач Иванович :lol:

"Всегда есть три варианта: драться, бежать, покориться.
Оставшиеся но не сопротивляющиеся - рабы есть.."

(radulroma)

Догори
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему  Відповісти  [ 10 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC+03:00

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 44 гостей

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі