Український політичний Дурдом
https://forum.durdom.in.ua:443/

Мітя Разумков - путь навєрх
https://forum.durdom.in.ua:443/viewtopic.php?f=1&t=169395
Сторінка 1 з 1

Автор:  СыСыТчумбей [ 08 жовтня 2019, 20:39 ]
Тема повідомлення:  Мітя Разумков - путь навєрх

Танюха Чорновол
...
Зрештою, коли рішення приймаються стадом, виключається фактор особистої відповідальності, совісті та провини. А от у спікера, що буде капітуляцію «продавлювати», особиста роль і особиста відповідальність. Чи не здригнеться його рука? Не защемить серце? На жаль… боюся, що ні.

Бо спікер у нас чужий всьому українському. Ще з юності він пішов не тією дорогою, його особистість формувалася не в тому середовищі, щоб зараз ми могли розраховувати хоч на краплю його патріотизму.

А звідки взятися іскрі патріотизму, якщо відомо, що свою громадсько-політичну кар’єру Разумков почав в 2006 році помічником депутата «Партії Регіонів» Валерії Матюхи. Однолітка Разумкова, наймолодша народна обраниця прийшла в депутати з комерційної фірми ТОВ «Лібера», де працювала юристом під керівництвом Олени Лукаш (відома подружка Портнова). В час депутатства «зірочка» регіонів засвітилася в кримінальному скандалі – вбивстві полковника УБОЗу Єрохіна, що «гриміло» на всю країну. Матюха там зіграла дуже цікаву роль – забезпечила алібі одному з вбивць – екс-убозівцю Клюковському, який викрав і застрелив Єрохіна. Народний депутат свідчила, що коли відбулося вбивство, Клюковський був у неї. Тобто, Матюха добровільно себе дискредитувала. Це могло означати одне – вона хоч і нардеп, проте лише на «побігеньках» у впливового криміналу.

Ось в якій компанії формувався юний політик – майбутній спікер України Разумков. Крім того, важливе уточнення: Разумков був помічником Матюхи Ради 5 скликання, що була обрана після Помаранчевого Майдану, коли всі нормальні люди уникали «ригів», а за копійкою до них йшли лише цинічні заробітчани або ідеологічні «рускоміровци».

Ще один цікавий факт. Колегою Разумкова в помічниках у Матюхи був кримінальний авторитет з Дніпродзерджинська Володимир Нетребко, в якого досить кривава біографія: розбої і вбивства в складі кримінального угрупування та, навіть, відсидки за кордоном.

Світ такий тісний, що колега Разумкова – Нетребко – ледь не відправив на «той світ» і автора цього блогу. Це він направив до команди київських ублюдків-мажорів, що напали на мене на Бориспільській трасі під час Майдану, кілера з його дніпродзержинської банди. В 2016 році Нетребко був затриманий в моїй справі, як організатор замаху. Але сидів він не довго і замовників не здав, бо вже через тиждень його знайшли повішеним у Сізо.

Впевнена, що його повісили чи примусили повіситися, щоб він не розкрив імена замовників нападу на мене… Я розповідаю про це, щоб показати, серед якого товариства починав кар’єру Разумков. Тобто, зростав майбутній спікер Разумков з Нетребком, що в майбутньому організовував вбивство активної учасниці Майдану, зростав майбутній спікер Разумков з Матюхою, що під час того ж Майдану в «турборежимі» знищувала обороноздатність країни…

В часи Януковича Матюха працювала радником Дмитра Саламатіна, антиукраїнська діяльність якого розслідувалася після Майдану, і екс-міністру МО було пред’явлене обвинувачення в державній зраді в інтересах Російської Федерації і підриві обороноздатності країни. Тобто, нинішній спікер сформував свою життєву, громадську та політичн Источник: https://censor.net.ua/b3152679

Автор:  а баба галамага [ 09 жовтня 2019, 10:41 ]
Тема повідомлення:  Re: Мітя Разумков - путь навєрх

:facepalm:

новиє ліца

Сторінка 1 з 1 Часовий пояс UTC+03:00
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/