З нами з: 16 жовтня 2016, 22:43 Повідомлень: 12122
Звідки: зі Львова
Народилася 30 листопада 1979 року у Раві-Руській, Нестеровського (тепер — Жовківського) району Львівської області.
Освіта
У 1997 році — закінчила Рава-Руську середню школу-інтернат з золотою медаллю.
З 1997 до 2002 рр. навчалася у Військовому інституті при Національному університеті «Львівська політехніка», який закінчила з відзнакою за спеціальністю «Міжнародна інформація», здобула кваліфікацію спеціаліста з міжнародної інформації — референта-перекладача, офіцера військового управління тактичного рівня.
У 2002—2006 рр. навчалася на правничому факультеті Львівського національного університету ім. І. Франка за спеціальністю «правознавство».
З 2008 до 2010 рр. — слухач у Львівському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України. За результатами навчання влітку 2009 року проходила стажування у Секретаріаті Кабінету Міністрів України, після чого була внесена у кадровий резерв працівників КМУ, нагороджена Подякою та Почесною грамотою КМУ.
З 2011 року — навчання в аспірантурі Львівського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, який закінчила з відзнакою.
11 листопада 2015 р. захистила дисертацію на тему: «Організаційно-правовий механізм удосконалення адміністративно-територіального устрою України» (за прикладом проведення реформ у Польщі) та отримала ступінь кандидата наук з державного управління.
У 2015—2016 рр. — стипендіатка програми ім. Лейна Кіркланда Польсько-американського фонду Свободи. Під час проходження стажування продовжила дослідження досвіду реформ децентралізації у Польщі. Успішно захистила дипломну роботу в Центрі Східноєвропейських студій Варшавського університету
Сховано:
(Studium Europy Wschodniej Uniwersytetu Warszawskiego) на тему: «Участь громадян в здійсненні представницької влади в Польщі. Рекомендації для України» та отримала диплом з відзнакою. У липні 2016 р. отримала диплом Крайової школи адміністрації публічної (Krajowa Szkoła Administracji Publicznej (KSAP).
Трудова діяльність
Ірина Верещук після закінчення військового інституту 5 років проходила службу на офіцерських посадах в Збройних Силах України.
З травня 2007 до червня 2008 року працювала юристом Рава-Руської міської ради.
З червня до жовтня 2010 року — заступник голови Жовківської РДА з гуманітарних питань та зовнішньої політики.
Сховано:
Громадська робота 2010 рік — директор "Агенції регіонального розвитку «Жовківщина — європейський дім».
30 жовтня 2010 року обрана міським головою Рави-Руської. 9 листопада того ж року приступила до виконання обов'язків мера[4].
На посаді міського голови Рави-Руської Ірина Верещук неодноразово заявляє про необхідність децентралізації влади, проведення адміністративно-територіальної реформи в Україні, передачі податків місцевим громадам[5]. Зокрема, місцеве самоврядування в Україні в тому вигляді, яким воно є зараз, називає «місцевим самоврятуванням»[6].
Сховано:
Виступає за наданням прикордонним населеним пунктах спеціального статусу, який дасть додаткові надходження до місцевих бюджетів шляхом збору податків за перетин автомобілями, які перетинають кордон, таких міст, сіл та селищ[6].
Сховано:
Як міський голова прикордонного містечка здійснює активну міжнароду співпрацю, зокрема, з польським містом Томашовим-Любельським[7], гміною Любичі Королівської, гміною Телятина. За час її перебування на посаді у Раві-Руській вперше реалізовано низку проектів із залученням коштів Європейського Союзу, зокрема, із забезпеченням теплопостачання навчальних закладів міста.
Неодноразово підримувала громаду міста у відстоюванні їхніх інтересів[8]. Зокрема, разом з працівниками місцевих шпалопросочувального, спиртового заводів та лісгоспу протестувала проти зміни керівництва підприємств без погодження з колективом[8].
Після оголошення урядом Азарова-Януковича відмову від підписання Угоди про асоціацію з ЄС, наступного дня від імені громади Рави-Руської звернулася до Європейського Союзу із закликом підписати Угоду про асоціацію окремо з Равою-Руською. Вважаючи офіційну позицію влади України щодо призупинення євроінтеграції такою, що не відповідає iнтересам територiальних громад і не відстоює інтереси територіальних громад.
Сховано:
Позапартійна. Членом політичних партій раніше не була. Кандидат у народні депутати на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року[9].
У квітні 2015 року виступила одним з ініціаторів і організаторів Соціальної платформи «Важливий кожен», автором пропозицій соціально-орієнтованих реформ, у її складі презентувала програму реформ у різних містах України[10][11].
Презентація діяльності Міжнародного Центру Балтійсько-Чорноморських досліджень і консенсусних практик в Європейському Парламенті, 7-8 грудня 2016, м. Брюссель
З січня 2016 року президент Міжнародного центру балтійсько-чорноморських досліджень та консенсусних практик[12][13].
Сховано:
Ціль і стратегія Центру полягає в тому, щоб на сучасній міждисциплінарної науково-гуманітарній основі виявити і сформувати нові консенсусні практики, конструктивні форми і методи взаємовідносин між країнами Балтійсько-Чорноморського регіону, засновані на діалозі, довірі, злагоді і взаєморозумінні. Організаційна структура Центру складається з 2-х професійних блоків: Ради Старійшин, а також Другого блоку експертів, науковців, які співпрацюють з Радою Старійшин. До складу Ради Старійшин входять президенти України, Польщі, Білорусі, Болгарії, Румунії, Молдови, Литви, Латвії, Естонії та Словенії, які в різні роки очолювали ці держави, а також Г. Бурбуліс, Державний секретар Російської Федерації в 1991—1992 роках . Основна мета Ради — вироблення стратегії і тактики попередження і врегулювання сучасних системних конфліктів. У 2016—2017 роках Центром було проведено низку міжнародних форумів та презентацій на різних міжнародних платформах.
З вересня 2017 року — доцент кафедри політології Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова.
Сховано:
Засновник ТОВ «Українська бурштинова біржа»[14][15].
Народний депутат України
Член Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки[16], голова підкомітету з державної безпеки та оборони.
23 вересня 2019 року заявила, що Україні потрібно відмовитися від вступу в НАТО[17].
Сховано:
Нагороди
Нагороджена Подякою та Почесною грамотою Кабінету Міністрів України, орденом св. Варвари, орденом св. Почаївської Божої Матері та орденом св. Миколая Чудотворця.
Є прихильником децентралізації, передачі повноважень місцевих громадам. На посаді міського голови Рави-Руської почала реалізувовувати спільні міжнародні проекти, фінансовані та співфінансовані Європейським Союзом.
Указом Президента України № 1093/2011 від 1 грудня 2011 року нагороджена ювілейною медаллю «20 років незалежності України».[18]
Цікаві факти
Ірина Верещук закінчила школу на «відмінно» із «золотою медаллю», а також усі три вищі освіти закінчила з дипломами «з відзнакою».
Сховано:
За підсумками місцевих виборів 2010 року — наймолодша жінка-мер в Україні[19].
Після оголошення урядом Азарова-Януковича відмову від підписання Угоди про асоціацію з ЄС, наступного дня від імені громади Рави-Руської звернулася до Європейського Союзу із закликом підписати Угоду про асоціацію окремо з Равою-Руською[20].
Сховано:
У травні 2014 року записала відеозвернення до матерів Росії із закликом не допустити війни[21].
Разом з війтом гміни Любичі-Крулєвська (Польща) у листопаді 2013 року ініціювала створення пішо-велосипедного переходу у пункті пропуску «Рава-Руська — Гребенне»[22].
У лютому 2016 отримала запрошення та взяла участь у молитовному сніданку з президентом США у Вашингтоні.
1:00 Пашинський - номер один
3:00 Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки Верховної Ради 8 скликання - зловживання
4:00 Які віддавалися бойові накази
5:40 Пашинский - суд
7:10 Формула Штайнмаєра 9:40 Порошенко, Штайнмайер 11:40 Президент Зеленський, комунікація, протести
13:45 Андрій Богдан висловився некоректно про акції протесту
15:40 Розведення військ, Пристайко, міст
19:25 Дзеркальне відведення, національна поліція
22:15 Путін зриває Нормандський формат
==========
відредагував, відео -> з 9:55,
якраз про те, як Порошенко „інформував“ нас про „Штайнмаєра“ і про все інше...
З нами з: 16 жовтня 2016, 22:43 Повідомлень: 12122
Звідки: зі Львова
Україна повинна переглянути підхід до відносин з НАТО і відмовитися від ідеї вступити до Альянсу, вважає депутат від президентської партії "Слуга народу", член комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки, голова підкомітету з державної безпеки та оборони Ірина Верещук.
Про це вона заявила в інтерв'ю каналу 112.
За її словами, Україну не чекають в НАТО і туди швидше візьмуть Грузію. "Ми хочемо, але нас не беруть. І ми стукаємо в закриті двері і втрачаємо репутаційно. Нам не можна йти туди, де нас не чекають", - сказала Верещук.
Причину небажання Альянсу надавати членство Україні Верещук бачить у позиції Росії. "Я далека від думки, що РФ хоча б колись нам "дозволить", якщо таке слово можна застосувати до суверенної незалежної держави, вступити до НАТО", - заявила вона.
Верещук навела приклад Фінляндії, якому, на її думку, і повинна послідувати Україна. "Вони [Фінляндія], напевно, глибше інтегровані в НАТО, ніж деякі країни НАТО, наприклад, Угорщина. Але вони кажуть: ми навіть до конституції це не будемо записувати, нам не потрібні проблеми з Росією", - сказала депутат.
фактично вона каже, що до НАТО ми маємо зайти через задній крильцо,
я так це зрозумів....
Коли бачу написане по когось тіпа "столєт навчався і все з відзнаками",
завжди виникає думка "а може нехай далі навчається?
якщо це у нього так добре виходить і він так довго цим займається..."
_________________
"Всегда есть три варианта: драться, бежать, покориться.
Оставшиеся но не сопротивляющиеся - рабы есть.."
(radulroma)
З нами з: 16 жовтня 2016, 22:43 Повідомлень: 12122
Звідки: зі Львова
Тамилаписав 09 жовтня 2019, 21:33
Коли бачу написане по когось тіпа "столєт навчався і все з відзнаками",
завжди виникає думка "а може нехай далі навчається?
якщо це у нього так добре виходить і він так довго цим займається..."
Тамилаписав 09 жовтня 2019, 21:33
Коли бачу написане по когось тіпа "столєт навчався і все з відзнаками",
завжди виникає думка "а може нехай далі навчається?
якщо це у нього так добре виходить і він так довго цим займається..."
я без „відзнак“ навчався
і навчаюся все життя
робота така, спеціальність така
все змінюється постійно і його треба вивчати
постійно
я у школі була відмінницею, в педагогічному училищі намагалась без трійок, бо стипендії не буде,
і вже на другому курсі рахувала дні до випуску, так остогидло навчання.. хотілось вже працювати,
це цікаво і ще й гроші платять. ну курси підвищення кваліфікації то нормально і логічно,
але після школи десять років протирати штани за партою то вже занадто...
_________________
"Всегда есть три варианта: драться, бежать, покориться.
Оставшиеся но не сопротивляющиеся - рабы есть.."
(radulroma)
Тамилаписав 09 жовтня 2019, 21:33
Коли бачу написане по когось тіпа "столєт навчався і все з відзнаками",
завжди виникає думка "а може нехай далі навчається?
якщо це у нього так добре виходить і він так довго цим займається..."
я без „відзнак“ навчався
і навчаюся все життя
робота така, спеціальність така
все змінюється постійно і його треба вивчати
постійно
я у школі була відмінницею, в педагогічному училищі намагалась без трійок, бо стипендії не буде,
і вже на другому курсі рахувала дні до випуску, так остогидло навчання.. хотілось вже працювати,
це цікаво і ще й гроші платять. ну курси підвищення кваліфікації то нормально і логічно,
але після школи десять років протирати штани за партою то вже занадто...
Тамилаписав 09 жовтня 2019, 21:33
Коли бачу написане по когось тіпа "столєт навчався і все з відзнаками",
завжди виникає думка "а може нехай далі навчається?
якщо це у нього так добре виходить і він так довго цим займається..."
я без „відзнак“ навчався
і навчаюся все життя
робота така, спеціальність така
все змінюється постійно і його треба вивчати
постійно
я у школі була відмінницею, в педагогічному училищі намагалась без трійок, бо стипендії не буде,
і вже на другому курсі рахувала дні до випуску, так остогидло навчання.. хотілось вже працювати,
це цікаво і ще й гроші платять. ну курси підвищення кваліфікації то нормально і логічно,
але після школи десять років протирати штани за партою то вже занадто...
які 10 років? - все життя
ну то і я ж про це - якщо гарно получаїця, то нехай,
але треба щоб хтось це удовольствіє оплачував.
_________________
"Всегда есть три варианта: драться, бежать, покориться.
Оставшиеся но не сопротивляющиеся - рабы есть.."
(radulroma)
Не страх даний від інстинкта , що паралізує
А дзвінок для насторожі - про щось неординарне
Ну там школа - ще нічо не значить
Надто випучені оті "регалії відмінництва"
Надуті як медалі воіна
Покорителя вершин
Лідера - який носій всього як кінь Болівара
Від мінник
Глибоке слово
Несе не просте ментальне навантаження
Можна по всякому трактувати
Відміняється
Не такий якийсь
Особливий
Не хочу ображати тих - хто прагнув і багато вчився
Це непогано
Але ... В реалі
Мде
Це не страх
Але щось типа параноідальна недовіра якась
Вираз мій походить від сказаного кимсь :
- самі страшні люди , які кажуть що знають Все !
Не хочу ображати тих - хто прагнув і багато вчився
Це непогано
Але ... В реалі
Мде
Це не страх
Але щось типа параноідальна недовіра якась
термін просто не дуже вдалий, хто його придумав?
чи це калька з расєянського „отлічно“ - отлічілся... на фоні сірості блиснув
швидше за все - тоталітарний термін
якщо гарно вчився в школі це зовсім не означає що людина знає все,
бо це нереально - запхати в одну дитячу голову оті валуни сміття,
яке прописано в шкільній програмі.
_________________
"Всегда есть три варианта: драться, бежать, покориться.
Оставшиеся но не сопротивляющиеся - рабы есть.."
(radulroma)
вона просто збуджена, як на мене,
і було б дивно, якби так не було,
якщо в неї за плечима нема такого шлейфу як у Міті Разумкова, то це добре,
декларацію б її глянути і мітіну, порівняти...
голос приємний
і про "Народе мій" красиво і щиро сказала.
Але якось дуже вже знов винен попередник...
Політика - мистецтво можливого. Робив, що міг. Гуртував запевненнями, що все добре.
А як говорити, що все добре - це майже пів-справи...
голос приємний
і про "Народе мій" красиво і щиро сказала.
Але якось дуже вже знов винен попередник...
Політика - мистецтво можливого. Робив, що міг. Гуртував запевненнями, що все добре.
А як говорити, що все добре - це майже пів-справи...
які „пів-справи“?
не пів справи і навіть не чверть справи, а - повний звиздець
ось тут Дацюк про це говорить:
„ми отримали монстра, з яким нічого не можемо зробити“
„перед нами - завдання радикальних змін, дуже глибинних“
„з 28 років ми 25 жили без таких проблем які маємо зараз...
в нас не було політичної партії, яка розколює країну, в нас не було президента, який воює з власним народом, який обзиває всіх, хто не за нього, агентами ворога“
„Україна - в тупику, вийти з тупику через існуючі інститути ми не можемо“
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 25 гостей
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі Ви не можете додавати файли у цьому форумі