Правила форуму  -  Реєстрація  -  Вхід  

Часовий пояс UTC+02:00

Створити нову тему  Відповісти  [ 233 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
  Тема: Re: Маруся Звіробій
Цитувати виділене Додано: 29 листопада 2019, 16:20     Austria  
Главпсихушко
Главпсихушко

останні дії "нової" влади, тобто бубачкі і його ляльководів, свідчать якраз про те, шо тиск на жінок ще більш посилився і якраз з ними вони і будуть боротися. причому самими останніми методами.
кілька днів тому бубочка в своєму твіторі вдався до сексуалізованих образ його політичної опоненткі юлі. і шо країна? проковтнула і це з задоволенням?
ну значить жінкам треба ще більше опасатися за свої життя в україні.

Догори
Цитувати виділене Додано: 29 листопада 2019, 19:43       
Главпсихушко
Главпсихушко

NAT писав 29 листопада 2019, 11:12
Нечай писав 29 листопада 2019, 02:41
Яке ж воно гидке і мілке! Це я про Моніку. Ну сказала баришня шось не те-то розумна людина просто б не помітила. Жінка, конєшно. може мужика довести до того. шо той може її нахуй послать або в харю заїхать на емоціях. Але подавати на жінку в суд, робити обшуки-це вже гидко і низько. Тим більше, що об ту Моніку всі, кому не лінь, ноги витирають і рвуть, як Тузік грєлку. Навіть Яник на фоні цього підараса виглядає інтелігентом.
Багато коментаторів стверджують, що всі судові процеси зараз є відволікання від головного - перемовин Зе і пу.
Та я вас умоляю! Кого він може відволікти? Всі вже знають , що все вже там узгоджено, як вигідно Хуйлу, і Моніка їде просто підписать те, що йому дадуть. І, знаючи сцикливість Зеленського, можна не сумніватися, що воно все підпише. Я ж кажу, на Марусю той же Яник просто не звернув би уваги, бо навіть у бандитів це не по понятіям. Ти ж мужик, подавати на жінку в суд за те, що вона щось про тебе сказала-це боягузство і дурість.

Догори
Цитувати виділене Додано: 30 листопада 2019, 14:56     Czech Republic  
Главпсихушко
Главпсихушко

Меня выпустили из бана почему то досрочно. :bl:
Извещение было что я забанен до 6 декабря.. :cray:
Не знаю зачем так делать, издавать указы, правила, законы, статьи кодекса...что бы самому их не соблюдать.

ОК. Отметился. Поехали по вот этому.
Нечай писав 29 листопада 2019, 19:43
Я ж кажу, на Марусю той же Яник просто не звернув би уваги, бо навіть у бандитів це не по понятіям. Ти ж мужик, подавати на жінку в суд за те, що вона щось про тебе сказала-це боягузство і дурість.
Это не он.
И подача не от его.
Ты думаешь Немцова убивали по приказу, распоряжению Путина?
Нет конечно.
Там столько шавок вокруг что того президента, что вокруг этого крутится, что достаточно ему вскользь уронить "как этот Немцов меня уже зае...ал", что неисчислимая армия вооруженных фанатов бросится защищать покой и безпрооблемное царствование государя...Так и здесь. Желающих лизнуть Зелю в интимное место больше чем достаточно. (смотри кто иск на Марусю подавал...).
Не мужской поступок, сцыкотство - это проигнорировать. Не вступиться.
Должен был в слух, как папередник, сказать, что ты за свободу слова и за право критики власти готов жизнь положить и что бы от тётки отстали и это не приказ, а твоё пожелание. И псы отстанут.
Или он не читает сети? ФБ, Инстагграммы, Твиты? Не следит что происходит его именем?
Значит сцыт. Значит мужского у него - реально только яйца и то, чем он играет на рояле.

Догори
Цитувати виділене Додано: 30 листопада 2019, 22:58     Ukraine  
ГлавСуперНаноТролль.
ГлавСуперНаноТролль.

Ти ж мужик, подавати на жінку в суд за те, що вона щось про тебе сказала-це боягузство і дурість.
1. Нема в Кримінальному кодексі дозволу жінкам вчиняти злочини.
2. "Щось сказала" і "погрожувала вбивством" це не одне і те ж.

"Всегда есть три варианта: драться, бежать, покориться.
Оставшиеся но не сопротивляющиеся - рабы есть.."

(radulroma)

Догори
Цитувати виділене Додано: 01 грудня 2019, 09:28     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

Тамила писав 30 листопада 2019, 22:58
Ти ж мужик, подавати на жінку в суд за те, що вона щось про тебе сказала-це боягузство і дурість.

Тут навіть коню пойнятно, що „погроз вбивством“ і „злочинів кримінальних“ не було й близько, попитай коней, Тамила, вони тобі пояснять, :sarc:

але тупий мєнт чи гопник в таких випадках для того робить вигляд, що не розуміє, щоб „наїхати“, по їхньому,

а по нашому - переслідування за політичними мотивами і залякування.

„Погроза вбивством“ це - „я тєбє башку снєсу!“, як мені недавно один дебіл „обіцяв“, :fool:

а не „тебе вб’ють, якщо ти будеш хамити озброєним людям і вести себе як шпигун держави-агресора“,

як доброзичливо попередили дурника-припиздента мужня жінка-воїн Маруся Звіробій і, не менш мужня, депутатка Федина.

Ще й після тих дебільних „наїздів“ вони обидві заявили, що не бажають смерті ЗєлєПупкінду,

нормальній людині цього достатньо, а гопники й далі „наїжджають“. :fool: :facepalm:

Пора у відставку, ганебну відставку після цього. Це - найкращий вихід для Зєльоного, бо далі буде вже свист і улюлюкання. :par:

Догори
Цитувати виділене Додано: 01 грудня 2019, 11:56     Ukraine  
ГлавСуперНаноТролль.
ГлавСуперНаноТролль.

а баба галамага писав 01 грудня 2019, 09:28

Тут навіть коню пойнятно, що „погроз вбивством“ і „злочинів кримінальних“ не було й близько, попитай коней, Тамила, вони тобі пояснять, :sarc:
ти не коней слухай, а власний розум та совість,
якщо маєш одне та інше.
але тупий мєнт чи гопник в таких випадках для того робить вигляд, що не розуміє, щоб „наїхати“, по їхньому,

дішова мародерська отмазка, саме на неї і було розраховано той спектакль з погрозами вбивством,
логіка тупорила - вчинити злочин і не відповідати за нього,
натомість верещати про політичні переслідування,
доручивши виконання злочину двом марухам, яких назвати жінками.
Цинічнєнько так.. :zvar: цілком в стилі грабіжника казни в особо крупних размєрах.
„Погроза вбивством“ це - „я тєбє башку снєсу"
або "підірву гранатою", чи "намовлю інших, які це зроблять".
варіанти можуть бути різні, а якщо це висловлено публічно на адресу президента,
то тут реагувати державні органи просто зобов"язані, без жодних його заяв чи вказівок.
а не „тебе вб’ють, якщо ти будеш хамити озброєним людям і вести себе як шпигун держави-агресора“,

як доброзичливо попередили дурника-припиздента мужня жінка-воїн Маруся Звіробій і, не менш мужня, депутатка Федина.
от якраз доброзичливості вони навчаться в камері, після справедливого вироку суду. :drin:
Ще й після тих дебільних „наїздів“ вони обидві заявили, що не бажають смерті ЗєлєПупкінду,

нормальній людині цього достатньо, а гопники й далі „наїжджають“. :fool: :facepalm:
те що вони заявляють потім, не має ніякого значення, навіть якби вони вибачились, чого не сталося досі.
Пора у відставку, ганебну відставку... Це - найкращий вихід для Зєльоного, бо далі буде вже свист і улюлюкання. :par:
тут згодна, зе заслуговує на негайний імпічмент за проштовхування продажу землі на злочинних умовах,
за незниження тарифів, за зменшення субсидій, за незбільшення пенсій,
за імпотенцію генпрокурора ним призначеного,
за неарешт мародера і його мерзотної свити,
за патякання з озброєними людьми в зоні ООС,
та вмовляння їх здати зброю замість знешкодження тієї групи силами спецпідрозділу СБУ..
Це все повний непрофесіоналізм та робота на шкоду Україні.

(radulroma)

Догори
Цитувати виділене Додано: 01 грудня 2019, 18:23     Austria  
Главпсихушко
Главпсихушко

Тамила писав 01 грудня 2019, 11:56

ти не коней слухай, а власний розум та совість,
якщо маєш одне та інше.

дішова мародерська отмазка, саме на неї і було розраховано той спектакль з погрозами вбивством,
логіка тупорила - вчинити злочин і не відповідати за нього,
натомість верещати про політичні переслідування,
доручивши виконання злочину двом марухам, яких назвати жінками.
Цинічнєнько так.. :zvar: цілком в стилі грабіжника казни в особо крупних размєрах.
„Погроза вбивством“ це - „я тєбє башку снєсу"
або "підірву гранатою", чи "намовлю інших, які це зроблять".
варіанти можуть бути різні, а якщо це висловлено публічно на адресу президента,
то тут реагувати державні органи просто зобов"язані, без жодних його заяв чи вказівок.

от якраз доброзичливості вони навчаться в камері, після справедливого вироку суду. :drin:

те що вони заявляють потім, не має ніякого значення, навіть якби вони вибачились, чого не сталося досі.
Пора у відставку, ганебну відставку... Це - найкращий вихід для Зєльоного, бо далі буде вже свист і улюлюкання. :par:
тут згодна, зе заслуговує на негайний імпічмент за проштовхування продажу землі на злочинних умовах,
за незниження тарифів, за зменшення субсидій, за незбільшення пенсій,
за імпотенцію генпрокурора ним призначеного,
за неарешт мародера і його мерзотної свити,
за патякання з озброєними людьми в зоні ООС,
та вмовляння їх здати зброю замість знешкодження тієї групи силами спецпідрозділу СБУ..
Це все повний непрофесіоналізм та робота на шкоду Україні.
значить, тамілочка, дивися: за проффесіаналізм в нас же був один перзидент "постраждав". ну отакий тому шо був проффесіанал.
оцей "новий", між іншим, проффесіанально працював на користь україни, коли сміявся зі сцени над трагедією голодомору? чи принижував державу україну, називаючи її повією? чи сміючись над майданом?
йому дали таку свободу - знущатися над україною вербально, в той час як запарєбрікі хуйла знущалися з українців фізично. майбутній перзидент десь висловився тоді з приводу хуйлостанської агресії? де можна побачити його позицію? ніде? окрім як прямих образ україни зі сцени свого депресивного кварталу.
далі: він на всю країну з екранів телевізора розстріляв український парламент. шо це, як не заклик до вбивства, причому масового вбивства найвищого державного органу україни? га?
це спокійно можна кваліфікувати як пропаганду і заклик до масового вбивства.
йому шось було за це? ні. а от кому було? а жінку в тюрму посадили за те, шо вона "хотіла" розстіляти український парламент. причому ніхто не бачив, як вона "хотіла" то зробити, на відміну від здійсненого самим зелей розстрілу парламента.
я б почала з самого новообраного перзидента притягувати до відповідальності.
до речі, за приклад можна взяти гамериканського додіка, як його опозиція своїм розслідуванням доводить до імпічменту.
можна і українській опозиції зайнятися питаннями - шо робив зеля до того, як його вирішили поставити на пост президента україни. і так дуже прискипливо і теж з інфою по всім твіторам. всім твіторам рота не заткнеш.
і ще для бажаючих відповідати марусі за перфоманс: вона вжила в своєму перфомансі складнопідрядне речення, яке показує можливі наслідки від раніше виконаних дій: якщо ти будеш ( не будеш ) робити те, або се, то наслідками буде те, або се.
не знаю, чи зеля в своєму перфоменсі попереджував українських парламентарії, коли він їх розстріляє на камеру на всю країну.
я б вдалася до аналізу цих двух перфомансів - зеліного і марусіного, і ще б взяла до уваги - який відбувся раніше і з якими наслідками.
далі - зелі також треба нагадати, шо існує не тільки його "мистецство" і його перфоменс. наприклад, на другому майдані було повно шедеврів сучасного українського мистецтва ( бубочки там - з розумілих причин - не було. ну не тягне на мистецтво. уві і ах ).
так от - там був ще таки постер з єнуковічєм і з червоною цяточкою на лобі. поясніть хто-небудь йому, шо це теж мистецство. як і перевернутий вниз головою потртрет хама.

Востаннє редагувалось 01 грудня 2019, 18:43 користувачем Vera, всього редагувалось 1 раз.

Догори
Цитувати виділене Додано: 01 грудня 2019, 18:52     Austria  
Главпсихушко
Главпсихушко

Тамила писав 01 грудня 2019, 18:42
1. зе працював у сатиричному ключі, і висміював він політиків, усіх,
а про Україну там було дійсно, але малась на увазі влада а не ми з тобою.
2. про розстріл парламенту.. той сюжет не був закликом,
то була художня гіпербола, з прицілом на вибори,
виключно щоб сподобатись виборцям, 99% яких вже не одне десятиліття
в усіх публічних місцях трендять фразу "та перестріляти їх там всіх треба".
3. зе виявився нікчемним президентом, і я вітала б Майдан проти нього,
навіть якщо організує це все мародер зі своїми марухами.
а тут треба парламентській опозиції починати розбиратися - чи то сатира була, чи образи державних символів і заклик і пропаганда масових вбивств народних обранців і всього вищого законодавчого органу україни.
якось треба йому понести відповідальність за всі ті перфоманси.
я ж кажу - треба скликати опозиції комісію і розслідувати це все в парламенті.
продумати питання і викликати самого "нового", хай відповідає. і включити трансляцію. підготувати перфоманс черговий. подивитися, як зеля буде відповідати на запитання: чим він думав, коли виступав так зі сцени? хто йому сценарій написав? з такими знущаннями і образами україни?
цікаво.

Догори
Цитувати виділене Додано: 01 грудня 2019, 18:59     Austria  
Главпсихушко
Главпсихушко

ні, тамілочка, я побачила з твоїх дописів, шо ти дуже переживаєш за шкурку цього "нового" перзидента і насамперед і неодмінно хочеш, шоби покарали жінку за перфоманс. щодо покарання зелі за його перфоманси, де він знущався з україни і українців, включно з вбивством, здійсненим на камеру, я такого твого бажання ніде не побачила.

Догори
Цитувати виділене Додано: 01 грудня 2019, 21:08     Ukraine  
ГлавСуперНаноТролль.
ГлавСуперНаноТролль.

Vera писав 01 грудня 2019, 18:59
ні, тамілочка, я побачила з твоїх дописів, шо ти дуже переживаєш за шкурку цього "нового" перзидента і насамперед і неодмінно хочеш, шоби покарали жінку за перфоманс. щодо покарання зелі за його перфоманси, де він знущався з україни і українців, включно з вбивством, здійсненим на камеру, я такого твого бажання ніде не побачила.
1. треба розрізняти художній фільм і публічні виступи реальних людей.
для цього не потрібно збирати парламентську комісію, варто лише увімкнути мозок.
2. я за справедливість - там де зе винен, я кажу "винен",
там де бачу мародерську маніпуляцію, так і кажу.
3. "жінка" публічно прямо погрожувала президенту,
за це передбачена відповідальність.
за сюжети у фільмах, в тому числі сцени вбивств, не передбачається покарання,
ні акторам, ні сценаристам.
4. дивно коли начебто притомні люди городять дурниці.

(radulroma)

Догори
Цитувати виділене Додано: 01 грудня 2019, 22:28     Austria  
Главпсихушко
Главпсихушко

Тамила писав 01 грудня 2019, 21:08
Vera писав 01 грудня 2019, 18:59
1. треба розрізняти художній фільм і публічні виступи реальних людей.
для цього не потрібно збирати парламентську комісію, варто лише увімкнути мозок.
2. я за справедливість - там де зе винен, я кажу "винен",
там де бачу мародерську маніпуляцію, так і кажу.
3. "жінка" публічно прямо погрожувала президенту,
за це передбачена відповідальність.
за сюжети у фільмах, в тому числі сцени вбивств, не передбачається покарання,
ні акторам, ні сценаристам.
4. дивно коли начебто притомні люди городять дурниці.
тамілочка, я теж дивуюся, скільки дурнів на світі. навіть по зовнішнім ознакам видно. але ж спочатку не хочеться вірити своїм очам, хочеться вірити у світле і добре в людях.

Догори
Цитувати виділене Додано: 01 грудня 2019, 23:15     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

Vera писав 01 грудня 2019, 18:52
а тут треба парламентській опозиції починати розбиратися - чи то сатира була, чи образи державних символів і заклик і пропаганда масових вбивств народних обранців і всього вищого законодавчого органу україни

ще раніше треба було, до виборів, але й тепер не пізно ще,

але де ті дезертири, чому не подають заяви на Зєльоного?

сцють, негідники, чи „розуму“ бракує?

Догори
Цитувати виділене Додано: 01 грудня 2019, 23:42     Austria  
Главпсихушко
Главпсихушко

а баба галамага писав 01 грудня 2019, 23:15
Vera писав 01 грудня 2019, 18:52
а тут треба парламентській опозиції починати розбиратися - чи то сатира була, чи образи державних символів і заклик і пропаганда масових вбивств народних обранців і всього вищого законодавчого органу україни

ще раніше треба було, до виборів, але й тепер не пізно ще,

але де ті дезертири, чому не подають заяви на Зєльоного?

сцють, негідники, чи „розуму“ бракує?
та чого ж пізно? ніколи не пізно почати шукати правду.

Догори
Цитувати виділене Додано: 02 грудня 2019, 00:36     Ukraine  
ГлавСуперНаноТролль.
ГлавСуперНаноТролль.

а баба галамага писав 01 грудня 2019, 22:51
про розстріл парламенту.. той сюжет не був закликом,
то була художня гіпербола
Ось на такі „гіперболи“ ряба шапка нехай відкриває кримінальну справу і нехай ДБР розслідує, що мали на увазі недоумки сценарист, режисер і актор
нема такої статті в Кримінальному кодексі :par:
До інших недоумків „попереднього скликання“, які ще на етапі висунення „гіперболіста“ не заявили вимогу до ЦВК зняти його з реєстрації, а недоумку пгокугогу - відкрити кримінальну справу за фактом погроз і закликів до масового вбивства державних діячів, я вже висловлював раніше претензію і підтримую її й зараз - дезертири і сцикуни.
не було у фільмі ні погроз ні закликів до чогось подібного :par:

(radulroma)

Догори
Цитувати виділене Додано: 02 грудня 2019, 00:49     Czech Republic  
Главпсихушко
Главпсихушко

Fata Morgana писав 19 листопада 2019, 14:38
Если ты пнёшь еще когда-нить Марусю Звiробiй своими грязными, пропутинскими ручищами - буду крыть тебя матом, на чём и где будешь ты стоять, и к чему будешь прикасаться. У меня нет сил на это, у тебя нет сил на это, у тысяч и даже миллионов нет на это... . У неё есть на это! Потому:
Не трожь!!!
Тамила у тебе дуже бруднi руки та повна пелька гiмна в сторону захисникiв України.
Прошу тебе по люцьки i на зрозумiлiй тобi мовi не сери на Марусю!
Ти а нi однiєї волосини вiд неї не варта.
I чоловiковi твоєму, що завжди поряд i читає твої пости попроси заткнути тобi рота в сторону Марусi.

Как говорит Божена - Фэрштэйн?
Хочешь лизнуть Зелю - лизни в любой другой теме. Обещаю, пройду мимо. Но не здесь

Догори
Цитувати виділене Додано: 02 грудня 2019, 10:25     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

Юрий Бутусов

В 2017-м году в США женщина написала пост с призывом убить президента Дональда Трампа, и было открыто уголовное дело, агенты секретной службы выехали к ней домой и провели ее допрос, материалы передали в прокуратуру. В США - свобода слова, но закон запрещает угрожать убийством президенту, это карается сроком до 5 лет. Но в тюрьму эту женщину не посадили.

Я считаю недопустимым угрозы президенту Украины.

Но оснований вламываться в квартиру со спецназом к Марусе Звиробий не было. Подготовки к покушению она не вела, в чем состав преступления? Вызовите на допрос повесткой, проговорите. Что вы хотели найти на обыске? Пули с надписью "Зе"? СБУ показала, что может послать "Альфу" к кому угодно даже без анализа есть какая-то угроза или нет.

В Украине должностные лица от угроз никак не защищены. И президент Зеленский с этими угрозами борется очень выборочно. Вот Андрей Портнов угрожает прокурору Генпрокуратуры - ну и где спецназ? Куда попрятались? Понятное дело, что Портнова - делового партнера главы Офиса президента Богдана, никто и пальцем не посмеет тронуть. Хотя его угрозы прокурору куда сильнее дискредитируют государство, чем угрозы Маруси.

Если бы в США президент сам определял, кто преступник и кто должен быть осужден, то это дело быстро развалилось бы в суде, и потому что в США работает закон. Если закон не работает, то президент должен быть готовым - также как он дает оценки кому-то, так оценки могут давать и ему самому.

Ведите себя по закону.
Выстраивайте работу институтов власти и коммуникацию с обществом так, чтобы не подрывать противоречивой информацией изнутри страну, которая ведет войну - и не будет столько эмоций.
А если говорить по-новому, а вести себя по каким-то понятиям далеким от закона - то придется еще многое о себе выслушать. В стране, где свергли узурпатора Януковича, в стране, которая с оружием в руках ведет борьбу с крупнейшей в мире тиранией Путина, фигура президента еще долго не будет неприкасаемой "священной коровой". С этим надо учиться жить. Авторитет в обществе надо зарабатывать каждый день.

Надеюсь, в ГБР и в суде хватит ума не применять какие-то санкции к Марусе, и дело просто закроют и снимут претензии - иначе оно станет политическим фиаско для власти. За такое сажать нельзя.

Догори
Цитувати виділене Додано: 02 грудня 2019, 10:33     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

9 грудня починається Майдан, який буде до повернення Зе з перемовин з путлером.
Реальна війна починає заглядати у наші вікна

Отто Йорк

что мне нравится в сегодняшней ситуации, имея в виду проистекающий на наших глазах вазелиновый звездец?
практически полное отсутствие вариантов. которых, на самом деле, всего лишь два :
- либо мы повторяем майдан
- либо Украина, как самостоятельное государство, исчезает в ближайшей исторической перспективе
эта мысль как-то успокаивает. во-первых, исчезнуть Украине мы при любом раскладе не дадим. во всяком случае, до тех пор, пока здесь остаётся хоть один настоящий украинец. а переживала она времена и пострашнее сегодняшних, факт
а, во-вторых, шесть лет назад ситуация была гораздо более неопределённой : расия успешно шифровалась под нашего друга и брата (прежде всего, в глазах наших недалёких зоотечественников). была, уважаемым всем миром, геополитическим игроком. а Украина воспринималась коллективным Западом её естественной и неотъемлемой частью
к тому же, будем откровенны - "майданила" той зимой примерно такая же процентная часть населения, что готова выйти и сегодня. если не меньше. "долларповосемь" и относительно невысокие тарифы убаюкивали подавляющую часть населения. а на рост внешнего долга почти всем было насрать
и еще : пусть с горем пополам реформированная, но всё же сегодняшняя "полиция", как мне кажется, не идёт в сравнение с откровенной "мусарней" времён януковича. хорошо прикормленной и идейно близкой ему по духу. и потому мочившей "майданутых" по всей стране с особым удовольствием
а сегодня мы закалены майданом и войной. вооружены, морально и физически. мы помним о Небесной сотне и тысячах погибших и искалеченных. в наших рядах десятки тысяч патриотов, прошедших фронт. и сотни тысяч вынужденных патриотов-переселенцев из Крыма и Донбасса, которые бежали оттуда не для того, чтобы, в результате, снова оказаться в расии
да и Запад, при всех оговорках, пока что на нашей стороне
в общем, никакой безнадёжностью здесь не пахнет. наши доблестные предки из УПА воевали в тысячу раз в более неблагоприятных условиях, чем предстоит нам. поэтому прочь уныние - и да здравствует пунш

Востаннє редагувалось 02 грудня 2019, 11:47 користувачем NAT, всього редагувалось 1 раз.

Догори
Цитувати виділене Додано: 02 грудня 2019, 17:14     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

Учасниця бойових дій Маруся Звіробій (справжнє ім'я - Олена Самбул (Біленька)) прийшла на допит в Державне бюро розслідувань.
Про це повідомляє кореспондент Цензор.НЕТ із місця подій.

Зранку 2 грудня Маруся Звіробій у супроводі адвокатів увійшла в будівлю ДБР.
Тим часом під будівлею ДБР відбувається акція на підтримку Звіробій. Мітингувальники тримають іграшкові пістолети, плакати висміюють ситуацію із кримінальним переслідуванням ветерана АТО, а також портрети Зеленського з червоною крапкою/плямою на носі.

Пізніше Звіробій з адвокатами вийшли з будівлі ДБР. Вона розповіла, що залишили слідчим ДБР свої запитання щодо того, що відбувається, оскільки на цей момент не зрозуміло, який у Звіробій статус тощо.
Фоторепортаж:
https://censor.net.ua/ua/news/3162842/z ... _pidtrymku

Догори
Цитувати виділене Додано: 02 грудня 2019, 19:28     Austria  
Главпсихушко
Главпсихушко

Тамила писав 02 грудня 2019, 00:36
про розстріл парламенту.. той сюжет не був закликом,
то була художня гіпербола
Ось на такі „гіперболи“ ряба шапка нехай відкриває кримінальну справу і нехай ДБР розслідує, що мали на увазі недоумки сценарист, режисер і актор
нема такої статті в Кримінальному кодексі :par:
До інших недоумків „попереднього скликання“, які ще на етапі висунення „гіперболіста“ не заявили вимогу до ЦВК зняти його з реєстрації, а недоумку пгокугогу - відкрити кримінальну справу за фактом погроз і закликів до масового вбивства державних діячів, я вже висловлював раніше претензію і підтримую її й зараз - дезертири і сцикуни.
не було у фільмі ні погроз ні закликів до чогось подібного :par:
тамілочка, тобто майбутній президент україни, виконуючи роль президента україни, продемонстрував терористичний акт.
і шо він думав, виконуючи цей перфоменс? як доросла і відповідальна за свої вчинки людина? шо президенту дозволено без попередження і безкарно розстрілювати парламент?
шо президенту можна скоїти терористичний акт своїм перфомансом, і ні в кого не виникне питань після цього?
дарма він так думав.

Догори
Цитувати виділене Додано: 03 грудня 2019, 09:44     Ukraine  
Гриф Справедливості
Гриф Справедливості

Якось на тлі всього з теми "прокуратура-допит-кримінальна справа" - подія з Звіробій затьмила все
Все інше
Тихо собі і незамітно за туманом - "допитують" Бойка за вишки
Взагалі не чути ніде
Ніяких пікетів
Ніяких роліків публічних
Чути
Але питання Звіробій - всюди де можна

А чи не є це спеціально ?
Хай дивляться про Звіробій подію
А тим часом інше тихо-спокійно і без шуму і пилі

Отаке враження підозріле склалось
:zvar:

Догори
Цитувати виділене Додано: 03 грудня 2019, 11:37     Ukraine  
Ананас Баобабович Хуякс 13й
Ананас Баобабович Хуякс 13й

Вуйко 3 Бандерштату писав 03 грудня 2019, 09:44

Неужели допэтрав?

Догори
Цитувати виділене Додано: 03 грудня 2019, 14:39     Czech Republic  
Главпсихушко
Главпсихушко

Не примазывайся!!!. Твоё нутро с другой державой в гармонии, у которой это слово не используется.
Это слово осталось в украинском и даже не языке, а слэнге.
Потому как это слово литературное у народа, который покинул территорию Украины в 8-м веке. И унёс это слово с собой.
В Украине оно осталось в виде почти нелитературного слэнга.
Слово патрáть, патрáни.(Рátrat. Pátrání) (link) Это в чешском языке осуществлять поиск.а то как реальный так и мыслями, умом.
В этой связи и все производные, что сохранились из славянского языка у чехов сохранились полностью.
Они сохранили язык, с которым Украину покинули.
Выпатрать - долго искать, рыть и найти...(предмет, иголку, информацию)
Напатрать - нарыть, насобирать...информацию.
Перепатрать - переискать, перерыть, перерою...
Патрам - ищу, рою (включая рою информацию.)
Полиция патра. - полиция объявила в розыск. Ищет.
И окончательно в нашем случае допатрал - тот, кто патрал, кто осуществлял мозговой штурм и таки понял(напр.истину.)
Буквы "а" и "е" в этом слове, как и ударения, соответственно - от хакрактера и особенности местности...

Для тебя из твоих постов суть извлекая - этот народ, что хранил и сохранил язык, равно как и украинский, что намерен сохранить или даже возродить свой язык - это проклятые бандэровцы. Нацисты.
Нацики, как ты говоришь.

Потому ссука, не примазывайся.Ты их ненавидишь, включая Марусю.
Или ещё скажи, что как я, готов её защищать в этой теме?
Иди учи историю своих предков, если они пусть даже в очень давних корнях - были украинцами.
Может чего и допатраешь или допетраешь.
Или забей, напиши что "тебе делать замечание может только дебил", как ты это делаешь, если ты не единое с этим народом. В чём я ни на йоту не сомневаюсь.
Сховано:
у вас, в вашем языке не перепатрать, а переебать, не напатрать, а наебать, не выпатрать, а выебать....и даже не допатрать, а вернуться и таки... доебать. Это - русские. И в этом, (и в этом тоже) - их суть. У вас даже есть ОБебать, в то время как у славян слова обпатрать - нету. Ибо это не их менталитета префикс.
Точно такие вы и в политике и в отношении с соседями.

Догори
Цитувати виділене Додано: 04 грудня 2019, 05:50     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

Тихо собі і незамітно за туманом - "допитують" Бойка за вишки
Тобто?

Що це таке взагалі, ті „вишки Бойка“?

І що відбувається з ними?

Догори
Цитувати виділене Додано: 04 грудня 2019, 06:13     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

питання Звіробій - всюди де можна

Як на мене, то „питання Звіробій“ це питання і свободи слова і питання ще важливіше - хто є джерелом влади в Україні, народ чи шавки „олігархів“?

Військова Маруся Звіробій 2 грудня приходила в Державне бюро розслідувань, куди її викликали на допит в якості свідка у справі про погрози президенту Володимиру Зеленському, але на самому допиті не була.

Джерело: "Інтерфакс-Україна" з посиланням на прес-секретаря ДБР Анжеліку Іванову

Пряма мова: "Вона прийшла в ДБР, але на допит слідчого не прийшла, залишила лише документи в канцелярії.

Процесуальний статус у неї зараз – свідок, до того, як процесуальний керівник підпише підозру".

Деталі: За словами Іванової, Звіробій ознайомили з повісткою в присутності свого захисника, і жодних претензій до документа у неї не було.

При цьому сама військова після виходу з будівлі ДБР заявила, що у виклику не вказаний її статус, і їй незрозуміло, на яку слідчу дію її викликали.

Звіробій зазначила, що виклик в ДБР їй вручили під час обшуку за місцем проживання в Калинівці Київської області 28 листопада.

Вона додала, що приїхала з адвокатами поцікавитися, ким вона є в цій справі. Вони залишили свої питання в канцелярії і чекатимуть відповідей і "законно складеного виклику".

Передісторія:

26 жовтня президент Володимир Зеленський приїхав у с.Золоте-4, де добровольці та ветерани виступали проти відведення українських військ. Спілкування з добровольцями виявилось дуже емоційним. Під час розмови з одним з чоловіків Зеленський заявив: "Я прийшов тобі сказав, ви зброю відведіть. Ти мені переводиш стрілки. Ти мені взагалі не можеш ніякі ультиматуми озвучувати. ... Я президент цієї країни. Мені 42-й рік. Я ж не лох якийсь".

На це відреагували нардеп Софія Федина і волонтерка Маруся Звіробій. Вони вели стрім з львівської кавярні, де коментували висловлювання Зеленського. Вони наголошували на неприпустимості такої поведінки президента, звинувачували його у спробі капітуляції перед агресором та припускали, що може статися із Зеленським на передовій. "Там ненароком може взірватися граната, а ще там обстріли бувають.. Було би найкрасивіше, щоб це все сталося під час московського обстрілу, коли дехто в білій чи голубій сорочечці припреться на передову", – сказала зокрема Федина.

У фракції "Слуга народу" обурилися висловлюваннями Федини стосовно Зеленського.

Співголова фракції "Європейська солідарність" Ірина Геращенко пригадала "слугам народу" висловлювання їхнього одіозного колеги Олександра Дубінського, який свого часу пропонував перетворити на "газову камеру" президентський форум Петра Порошенка.

Депутат "Слуги народу" Олександр Качура поскаржився в Генеральну прокуратуру і Державне бюро розслідувань на Федину.

ГПУ за цим фактом відкрила кримінальне провадження.

Генпрокурор Руслан Рябошапка назвав справу фактовою, а не стосовно конкретно Федини. У фракції "Євросолідарність" заявили, що це є переслідуванням за погляди та обмеженням свободи слова в Україні.

Служба безпеки теж розслідує провадження щодо висловлювань народного депутата "Європеської солідарності" Софії Федини та волонтерки Марусі Звіробій на адресу президента Володимира Зеленського. Глава СБУ Іван Баканов заявляв: якщо підтвердиться погроза,то йтиметься про ув’язнення.

26 листопада Державне бюро розслідувань скерувало до Генпрокуратури проект повідомлення про підозру та проект подання на зняття депутатської недоторканості з нардепа від "Європейської солідарності" Софії Федини.

Також підозру підготували Звіробій. Їх дії кваліфікували за ч. 1 ст. 346 ККУ (погроза вбивством щодо президента).

Вранці 28 листопада слідчі Державного бюро розслідувань прийшли з обшуками до підозрюваної у погрозі вбивством щодо президента Марусі Звіробій – справжнє ім'я Олена Самбул (Біленька). У неї вилучили телефон, зброю і блокнот.

Після обшуку військова Олена Біленька – Маруся Звіробій – заявила, що президент Володимир Зеленський може постраждати на Донбасі, якщо продовжуватиме хамити військовим.
https://www.pravda.com.ua/news/2019/12/2/7233604/

За яким „фактом“ ГПУ справу відкрила?

За фактом „погроз“?

Ні, за „фактом“ свободи слова - чи має право громадянин України публічно оцінювати діяльність і поведінку „глави держави“?

Федина і „(Біленька)“ це зробили - публічно дали оцінку діяльності і поведінки ЗєлєПупкінда. Це їм і нам всім хочуть заборонити робити, „закрити рота“ нам хоче „не лох“, точніше, - ті, хто за ним стоять.

Це якраз - важливіше від „вишок Бойка“ і всіх інших „вишок“. Бо це - заборона говорити про „вишки“. Про всі „вишки“ і про всі „ями“.

Це - залякування і погрози: „Не закриєте роти - посадимо в тюрму“.

Ось за цим „фактом“ - за фактом залякування і переслідування і треба „відкривати справу“ - справу про зловживання владою, порушення Конституції, державну зраду, за це - імпічмент і кримінальна справа.

За цим фактом має бути Майдан. Вже.

Догори
Цитувати виділене Додано: 04 грудня 2019, 06:28     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

а баба галамага писав 04 грудня 2019, 06:13

Зеленський заявив: "Я прийшов тобі сказав, ви зброю відведіть. Ти мені переводиш стрілки. Ти мені взагалі не можеш ніякі ультиматуми озвучувати. ... Я президент цієї країни. Мені 42-й рік. Я ж не лох якийсь".

Взагалі, як це перекласти з гопницької на нормальну людську мову?

Це перекладається так:

- Ви, народ, можете один другому, лох лохові, щось доводити, розмовляти, вимагати, морди бити, в кінці кінців, по п’яні, і т.ін., що хочете, те й робіть один одному, але не нам, власникам держави.
- Нас, владу, ви не можете ні критикувати ні змушувати виконувати Конституцію, бо ви - „лохи“ і повинні сидіти тихо, що би ми, влада, не робили, здавали території ворогові, ліквідовували взагалі державу і вас, „лохів“. Бо ви - „лохи“, а ми - „пахани“.

Ось так це перекладається. Ось такий це факт. І за таким фактом і треба судити цих „слуг народу“, а насправді - злочинців і негідників.

І що сказали і за що судити збираються цих двох дівчат?

А вони якраз це й сказали, що влада - злочинна і народ її терпіти не буде.

Це - „погроза“?

Ні, це - вирок.

Догори
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему  Відповісти  [ 233 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC+02:00

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 27 гостей

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі