Правила форуму  -  Реєстрація  -  Вхід  

Часовий пояс UTC+02:00

Створити нову тему  Відповісти  [ 120 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
  Тема: Re: з ФУПа на допомогу..
Цитувати виділене Додано: 20 листопада 2019, 07:03     Ukraine  
Гриф Справедливості
Гриф Справедливості

Просто висловлюю повагу
За старання і власну охоту
І помилки - вносять Шарм і Оригінальність як Юзеру

Дехто спеціально пише тут - полупадонковським стилем
Оно Божена - це ходяча енциклопедія матюкливого стиля :sarc:

Догори
Цитувати виділене Додано: 20 листопада 2019, 12:06     Ukraine  
Санитарко
Санитарко

То не власна охота, щоб ви розуміли. То таке наше щастя. Мусимо, хочемо ми того, чи ні. Однак, якщо ми українци, то давайте хочь цим відокремлемося від кацапського світу. Хто має можливість - відокремиться із зброєю. Нажаль, сам вже ні. Піздец, що несе нам Зе, можливо подолати тільки несприйняттям. Я не порохобот, нех судять, як доведуть провину, однак - не зелебот точно. Десь так. І так, матюклив, нажаль, того в себе ще не подолав. Повбивав би зелене піздючье.

Догори
Цитувати виділене Додано: 20 листопада 2019, 12:48     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

Вуйко 3 Бандерштату писав 20 листопада 2019, 07:03
Просто висловлюю повагу
За старання і власну охоту
І помилки - вносять Шарм і Оригінальність як Юзеру

Дехто спеціально пише тут - полупадонковським стилем
Оно Божена - це ходяча енциклопедія матюкливого стиля :sarc:
Використання матюкливого стилю пов'язано швидше з існуванням заборон у реальному житті. А тут, в інтернеті, така собі свобода реалізація себе.
Наштовхнули мене на таку думку дописи жінок, що вживають матюкливий стиль, бо вони стверджували, що в реалі їх мова не така, як, до речі, і у Божени.
Дійсно. Є діти, що навчаються у школі. ЦІ мавпеня швидко невимушено донесуть до школи такі знання, що отримують вдома.
Виявилось, що існує багато посібників для освоювання цього стилю.
Згадалась вишукана мова ніку Апасіоната, та ще волання іншого ніку, який навіть знайшов отой самий посібник.
Хто чого прагне. Дехто гає час на вишуканість, щоб прикрасити цей світ, інші на матюки, щоб життя не здавалось вам занадто гарним. У кожного свої потреби, які, в першу чергу, диктує реальне життя.

Догори
Цитувати виділене Додано: 20 листопада 2019, 20:32     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

beggy писав 19 листопада 2019, 22:58
панове. Не прогіб. Мене важко прогибати, шаленію, поплюжу всю свою репутацію та мішаю себе з гівном. А також в тому винних.
Про мову. Саме на ФУПі в свій час, відмовився майже від йазика, хочь до того дописував саме ним. Вдячен буду, як без знущань будете виправляти мою писменну мову.
ну, если для практики, то ... :zvar:
а вообще, считаю ценностью каждого юзера, если он(она) пишет на том же языке,на котором общаются в быту
переход на форуме на другой язык считаю своего рода позой, связанной с политическим выбором

Догори
Цитувати виділене Додано: 20 листопада 2019, 22:31     Ukraine  
Санитарко
Санитарко

ingvar писав 20 листопада 2019, 20:32
beggy писав 19 листопада 2019, 22:58
панове. Не прогіб. Мене важко прогибати, шаленію, поплюжу всю свою репутацію та мішаю себе з гівном. А також в тому винних.
Про мову. Саме на ФУПі в свій час, відмовився майже від йазика, хочь до того дописував саме ним. Вдячен буду, як без знущань будете виправляти мою писменну мову.
ну, если для практики, то ... :zvar:
а вообще, считаю ценностью каждого юзера, если он(она) пишет на том же языке,на котором общаются в быту
переход на форуме на другой язык считаю своего рода позой, связанной с политическим выбором
пане, вашу думку я зрозумів. Однак, в мене є заперечення. Той "армовір", що порох декларував, а сам не дуже йому слідував, він правильний. Единий сумнів, то стосовно віри, бо знаю татар, яки більши Українци, ніж ми з вами. Та то таке.
До мрачной агрессии Мордора и до выбора нам всем того, что имеем, я общался на форумах русским языком. Хоть, дома все общение мовою. Дитю иногда приходится сложное слово мне переводить, чтоб поняла. Мне стыдно, что писать по-украински грамотно не умею, но я научусь. Это не поза и это не ценность. Це э необхідністю. Як умого далі маемо стати від мордору, а мова, то найперше, що ми маемо завести в голові. На мою думку.

Догори
Цитувати виділене Додано: 20 листопада 2019, 22:40     Ukraine  
Гриф Справедливості
Гриф Справедливості

О так
:(
Апассіоната
Це була моя Муза тут в ДД
А я її архітектор , шо малював її красиві добаганки
Безкоштовно , тобто без жодної вигоди собі
:)

І де вона ?
Десь у спільнотах журналістів пропала
Там такий ринг і міжусобний срач - шо ви не можете уявити
І шо вже я чув і бачив - то такого як там - не зміг знайти більшого пекла конкурентної боротьби
Десь там професійно зникла з мого горизонта
Удачі тобі , Апассіоната !

Догори
Цитувати виділене Додано: 20 листопада 2019, 23:09     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

Давно не заглядала у її ФБ.
Одного разу я прочитала її вірші людини, що знається на цьому. Він почав шукати дружину, яка філолог.
- Ніколи не думав, що зараз хтось так може написати.
Та і проза в неї була цікава.
Треба пошукати її в інеті. Зараз трохи не той час на пошуки для мене.
Я приходила на ДД насолоджуватись українською мовою.
А ви тут з матюками...
Ніби забруднюєте український мовний простір

Догори
Цитувати виділене Додано: 20 листопада 2019, 23:30     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

beggy писав 20 листопада 2019, 22:31
пане, вашу думку я зрозумів. Однак, в мене є заперечення. Той "армовір", що порох декларував, а сам не дуже йому слідував, він правильний. Единий сумнів, то стосовно віри, бо знаю татар, яки більши Українци, ніж ми з вами. Та то таке.
что-то мне кажется, что подобная градуировка есть путь к раздору внутри страны
тем более,что вряд ли кто-то объяснит, что такое "быть украинцем" ибо я по наивности считаю, что граждане Украины это и есть украинцы

кстати, написание производных от слова Украина с заглавной буквы выдаёт в Вас человека с несколько искажённым сознанием
До мрачной агрессии Мордора и до выбора нам всем того, что имеем, я общался на форумах русским языком. Хоть, дома все общение мовою. Дитю иногда приходится сложное слово мне переводить, чтоб поняла. Мне стыдно, что писать по-украински грамотно не умею, но я научусь. Это не поза и это не ценность. Це э необхідністю. Як умого далі маемо стати від мордору, а мова, то найперше, що ми маемо завести в голові. На мою думку.
изучение и совершенствование языка есть необходимость и тут никаких разногласий
списывать же это на "козни Мордора" ни к чему, поскольку русский это родной язык миллионов украинцев, что не мешает нам всем владеть и украинским языком

Догори
Цитувати виділене Додано: 21 листопада 2019, 00:06     Ukraine  
Санитарко
Санитарко

ingvar писав 20 листопада 2019, 23:30
beggy писав 20 листопада 2019, 22:31
что-то мне кажется, что подобная градуировка есть путь к раздору внутри страны
тем более,что вряд ли кто-то объяснит, что такое "быть украинцем" ибо я по наивности считаю, что граждане Украины это и есть украинцы

кстати, написание производных от слова Украина с заглавной буквы выдаёт в Вас человека с несколько искажённым сознанием
изучение и совершенствование языка есть необходимость и тут никаких разногласий
списывать же это на "козни Мордора" ни к чему, поскольку русский это родной язык миллионов украинцев, что не мешает нам всем владеть и украинским языком
чудово. Перший мікросрач.
Не всі граждане України є українцамі. То не за записом в паспорті виясняеться. Кто з двох українець, Захарченко, чи Коростельов? Може обидва? А вам то до одної лави відносити їх не коробить? Для мене ясно, хто з двох Українець. А з великої літери, то повага, до чого треба всім йти. Ви, нажаль, інфиковані вірусом "мишебратства". не думаю, що нам треба продовжувати діскусію. Я вас зрозумів, сподіваюся, що ви мене почули. Ми з вами дуже різні й мені важко не плюнути в ваш бік.

Догори
Цитувати виділене Додано: 21 листопада 2019, 00:11     Ukraine  
Санитарко
Санитарко

Ви не розумієте. То зветься зламана голова, про якись "невелики зміни" в світосприйнятті й мови нема. На всю голову.

Догори
Цитувати виділене Додано: 21 листопада 2019, 00:21     Ukraine  
Санитарко
Санитарко

Вам, пане Інгвар, схоже, що за 50 років. Ми з вами один одного не зрозуміємо. Ви Братів не ховали, вбитих "мишебраттями". Подальши сперечання зайві.

Догори
Цитувати виділене Додано: 21 листопада 2019, 00:32     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

beggy писав 21 листопада 2019, 00:06
Не всі граждане України є українцамі. То не за записом в паспорті виясняеться. Кто з двох українець, Захарченко, чи Коростельов? Може обидва?

а вот это уже решать каждому из них
не могу на себя взять право определять за кого-то ... :par:
А вам то до одної лави відносити їх не коробить? Для мене ясно, хто з двох Українець. А з великої літери, то повага, до чого треба всім йти.
нельзя уважать кого-либо за то, что тот украинец ибо принадлежность к нации не повод для уважения
тут всё сугубо индивидуально
Ви, нажаль, інфиковані вірусом "мишебратства". не думаю, що нам треба продовжувати діскусію.

я не знаю, что такое "мышебратство"
в Вашем понимании это прозвище для оппонента?
Я вас зрозумів, сподіваюся, що ви мене почули. Ми з вами дуже різні й мені важко не плюнути в ваш бік.
Вы ничего не поняли или делаете вид
желание же плюнуть есть ни что иное,как отсутствие внятного объяснения своей позиции
Вы привыкли объясняться лозунгами, а не живым человеческим языком - оттого и нежелание прямо отвечать на вопросы, а я знаете ли, люблю задавать неудобные вопросы задавать

Догори
Цитувати виділене Додано: 21 листопада 2019, 00:34     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

beggy писав 21 листопада 2019, 00:21
Вам, пане Інгвар, схоже, що за 50 років. Ми з вами один одного не зрозуміємо. Ви Братів не ховали, вбитих "мишебраттями". Подальши сперечання зайві.
... и снова лозунги :facepalm:
если Вы кого-то проводили в мир иной по указанной Вами причине, то это вовсе не говорит о способности мыслить трезво

Догори
Цитувати виділене Додано: 21 листопада 2019, 00:46     Ukraine  
Санитарко
Санитарко

ingvar писав 21 листопада 2019, 00:34
beggy писав 21 листопада 2019, 00:21
... и снова лозунги :facepalm:
если Вы кого-то проводили в мир иной по указанной Вами причине, то это вовсе не говорит о способности мыслить трезво
тю. А де я вам казав про свою здатність мислити тверезо? Про лозунгі, то більше іх не треба, не пішить, правда ховав. Як ви хочете поторолити тим, то може статися, що вийде ото погано.
А що вам за 50, то я вгадав? Справді?

Догори
Цитувати виділене Додано: 21 листопада 2019, 00:54     Ukraine  
Санитарко
Санитарко

ingvar писав 21 листопада 2019, 00:32
beggy писав 21 листопада 2019, 00:06
Не всі граждане України є українцамі. То не за записом в паспорті виясняеться. Кто з двох українець, Захарченко, чи Коростельов? Може обидва?

а вот это уже решать каждому из них
не могу на себя взять право определять за кого-то ... :par:
А вам то до одної лави відносити їх не коробить? Для мене ясно, хто з двох Українець. А з великої літери, то повага, до чого треба всім йти.
нельзя уважать кого-либо за то, что тот украинец ибо принадлежность к нации не повод для уважения
тут всё сугубо индивидуально
Ви, нажаль, інфиковані вірусом "мишебратства". не думаю, що нам треба продовжувати діскусію.

я не знаю, что такое "мышебратство"
в Вашем понимании это прозвище для оппонента?
Я вас зрозумів, сподіваюся, що ви мене почули. Ми з вами дуже різні й мені важко не плюнути в ваш бік.
Вы ничего не поняли или делаете вид
желание же плюнуть есть ни что иное,как отсутствие внятного объяснения своей позиции
Вы привыкли объясняться лозунгами, а не живым человеческим языком - оттого и нежелание прямо отвечать на вопросы, а я знаете ли, люблю задавать неудобные вопросы задавать
ви дійсно хочете такої діскусії? Воно буде трохи боляче для вас, та ви може вже й задерев'яніли. Тоді не буде боляче, однак й сенсу не буде. Чоловіче, пане, Україна стане Україною в той самий момент, як таких як ви на її теренах не стане. Ні, пане, пріпиняймо. Жодного сенсу вам щось пояснювати, ви вже все для себе з'ясували.

Догори
Цитувати виділене Додано: 21 листопада 2019, 01:03     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

beggy писав 21 листопада 2019, 00:46
тю. А де я вам казав про свою здатність мислити тверезо? Про лозунгі, то більше іх не треба, не пішить, правда ховав. Як ви хочете поторолити тим, то може статися, що вийде ото погано.
насчёт троллинга Вы зря
не в моей привычке: привык к любому оппоненту, за редким исключением, относиться всерьёз
в противном случае просто не дискутирую
мне почти 60, но какое это имеет значение?

Догори
Цитувати виділене Додано: 21 листопада 2019, 01:12     Ukraine  
Санитарко
Санитарко

ingvar писав 21 листопада 2019, 01:03
beggy писав 21 листопада 2019, 00:46
насчёт троллинга Вы зря
не в моей привычке: привык к любому оппоненту, за редким исключением, относиться всерьёз
в противном случае просто не дискутирую
мне почти 60, но какое это имеет значение?
це, пане, вік, мае дуже велике значення. Як під 60, то ви вже задерев'яніли. Хоча зараз вік прізивний саме 60. З повагою до віку вашого, мені всього 47, не буду вдаватися до пояснень, чому вас має перестати бути задля України. Сподіваюся, хочаб велика літера в слові Україна вас не коробить?

Догори
Цитувати виділене Додано: 21 листопада 2019, 01:19     Ukraine  
Санитарко
Санитарко

.

Востаннє редагувалось 21 листопада 2019, 01:21 користувачем beggy, всього редагувалось 1 раз.

Догори
Цитувати виділене Додано: 21 листопада 2019, 01:19     Ukraine  
Санитарко
Санитарко

beggy писав 21 листопада 2019, 01:19
В мене тато старенький, вже вони й ходять погано, старість. Й вони згодні зі мною, що Україна почнеться тоді, коли закінчаться "совкові" люди. Та вони ще радікальнійши, кажуть, що й мені місця в нової Україні немає. Зверяче теж має вмерти.

Догори
Цитувати виділене Додано: 21 листопада 2019, 01:39     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

beggy писав 21 листопада 2019, 01:12
це, пане, вік, мае дуже велике значення. Як під 60, то ви вже задерев'яніли. Хоча зараз вік прізивний саме 60. З повагою до віку вашого, мені всього 47, не буду вдаватися до пояснень, чому вас має перестати бути задля України.
возраст не заслуга
кроме того, среди моих ровесников встречаются люди с диаметрально противоположными взглядами, как и среди тех, кому ещё нет 50-ти
так что позволю себе заметить, что Вы несколько перемудрили с данной "закономерностью"
Сподіваюся, хочаб велика літера в слові Україна вас не коробить?
а вот это уже троллинг ;)
есть орфография и я не вижу смысла вносит в неё изменения

Догори
Цитувати виділене Додано: 21 листопада 2019, 01:47     Ukraine  
Санитарко
Санитарко

ingvar писав 21 листопада 2019, 01:39
beggy писав 21 листопада 2019, 01:12
це, пане, вік, мае дуже велике значення. Як під 60, то ви вже задерев'яніли. Хоча зараз вік прізивний саме 60. З повагою до віку вашого, мені всього 47, не буду вдаватися до пояснень, чому вас має перестати бути задля України.
возраст не заслуга
кроме того, среди моих ровесников встречаются люди с диаметрально противоположными взглядами, как и среди тех, кому ещё нет 50-ти
так что позволю себе заметить, что Вы несколько перемудрили с данной "закономерностью"
Сподіваюся, хочаб велика літера в слові Україна вас не коробить?
а вот это уже троллинг ;)
есть орфография и я не вижу смысла вносит в неё изменения
сиплю попіл на голову, да.
А давайте я задам вам питання. Як ви поводитеся до думки, що люди саме вашого віку прівели, або надали змогу зайти, для кацапів в Україну, на Донбас.

Догори
Цитувати виділене Додано: 21 листопада 2019, 01:49     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

beggy писав 21 листопада 2019, 01:47
сиплю попіл на голову, да.
А давайте я задам вам питання. Як ви поводитеся до думки, що люди саме вашого віка прівели, або надали змогу зайти, кацапів в Україну, на Донбас.
сформулируйте свой вопрос по-другому, разверните
по-конкретнее, пожалуйста
честно говоря, ещё не сталкивался с подобной постановкой вопроса

Догори
Цитувати виділене Додано: 21 листопада 2019, 01:55     Ukraine  
Санитарко
Санитарко

Добре. Совкове світосприйняття, та "мишебратсьтво", "расея, братушки", були необхідною умовою задля окупації. Зачекайте, тож всеж окупація, або громадянська війна?

Догори
Цитувати виділене Додано: 21 листопада 2019, 02:08     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

beggy писав 21 листопада 2019, 01:55
Добре. Совкове світосприйняття, та "мишебратсьтво", "расея, братушки", були необхідною умовою задля окупації. Зачекайте, тож всеж окупація, або громадянська війна?
ах, Вы об этом!?
выбросьте из головы эти глупости
лично меня никто не спрашивал, кому и куда заходить
кроме того, из украинских территорий реально оккупирован только Крым, который по сути Украиной был только формально
что же до настроений на Донбассе, то таковые там владели умами большинства и независимо от возраста
в моём родном Киеве, при всём его русскоязычии, сепаратистских настроений никогда не наблюдалось

Предлагаю продолжить дискуссию завтра.
Спокойной ночи :bye:

Догори
Цитувати виділене Додано: 21 листопада 2019, 09:43       
Врачидло
Врачидло

ingvar писав 21 листопада 2019, 02:08
из украинских территорий реально оккупирован только Крым, который по сути Украиной был только формально
Он не оккупирован. Просто восстановлен статус-кво. Ничего украинского в Крыму отродясь не было. И если бы Крым не вернулся в свой дохрущёвский статус, его бы татары полностью ассимилировали. Я об этом писал здесь ещё более 10 лет назад.

И не стоит рассматривать Крым как некую вещь, которая кому-то там принадлежит.

Вчити матчасть. Місяць. Або - тюрма.
абг.

Догори
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему  Відповісти  [ 120 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC+02:00

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: rad і 25 гостей

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі