Правила форуму  -  Реєстрація  -  Вхід  

Часовий пояс UTC+03:00

Створити нову тему  Відповісти  [ 167 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
  Тема: Re: З НОВИМ 2020 роком
Цитувати виділене Додано: 06 січня 2020, 17:02       
Главпсихушко
Главпсихушко

stan700 писав 06 січня 2020, 16:17
Нечай писав 06 січня 2020, 10:45
на кого працював Єжов і за що його потім розстріляли.
при чому тут єжов до твого куміра?
Ну ти ж пишеш про діда. Так ті часи називались "єжовщиной".

Догори
Цитувати виділене Додано: 06 січня 2020, 18:41     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

Догори
Цитувати виділене Додано: 06 січня 2020, 20:00     Austria  
Главпсихушко
Главпсихушко

Нечай писав 06 січня 2020, 17:02
stan700 писав 06 січня 2020, 16:17
Нечай писав 06 січня 2020, 10:45
на кого працював Єжов і за що його потім розстріляли.
при чому тут єжов до твого куміра?
Ну ти ж пишеш про діда. Так ті часи називались "єжовщиной".
ти постійно і невтомно протягом усього часу тут на форумі глоріфікуєш сталіінські репресії і концтабори. яку ціль ти переслідуєш? в україні буквально кожна родина постраждала від сталінізму і тобі не вдасться "зробити" з українців фанатів кривавого диктатора.

Догори
Цитувати виділене Додано: 06 січня 2020, 22:09     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

Українців, що були взяті у полон, німці відпускали додому, або віддавали жінкам, які тикали пальцем, що то її чоловік.
З німецького полону тих, хто повертався до срср, відправляли до Воркути на шахти, де було набагато гірше, ніж у німецькому полоні. Коли помер сталін, охорона одразу втікла, і полонені навіть розгубились. З розповіді тих, хто пройшов через це, та залишився в живих.

Догори
Цитувати виділене Додано: 06 січня 2020, 22:29       
Главпсихушко
Главпсихушко

NAT писав 06 січня 2020, 22:09
Українців, що були взяті у полон, німці відпускали додому, або віддавали жінкам, які тикали пальцем, що то її чоловік.
З німецького полону тих, хто повертався до срср, відправляли до Воркути на шахти, де було набагато гірше, ніж у німецькому полоні. Коли помер сталін, охорона одразу втікла, і полонені навіть розгубились. З розповіді тих, хто пройшов через це, та залишився в живих.
NAT, кажу ще раз-або згодтесь з тим, що історія-то не ваше, або вчіть матчастину. Бо з 4 млн радянських полонених, взятих в полон в 1941-му році, до весни 42-го дожив тільки 1млн, всі інші померли з голоду. Бо німці не всіх відпускали. А ось довідка про стан з військовополоненими на 1 жовтня 1944-го року:
Итак, судьбы бывших военнопленных, прошедших проверку до 1 октября 1944 г., распределяются следующим образом:
Направлено человек %
в воинские части через военкоматы 231 034 76,25%
в штурмовые батальоны 18 382 6,07%
в промышленность 30 749 10,15%
в конвойные войска 5 924 1,96%
арестовано 11 556 3,8%1
в госпитали, лазареты, умерло 5 347 1,76%
Всего прошло проверку 302 992 100%
Отже. було заарештовано і можливо відправлено до Воркути на шахти всього 3,81%. Це були в основному ті, які співробітничали з німцями або були ними завербовані, хоча траплялися і помилки. Довідка офіційна, для службового користування, так що їй можна вірити. І, як вишенька на торті:смертність радянських військовополонених в німецьких таборах була 63%, а німців в радянських-14%, тобто в чотири з половиною разів менше! Отаке воно було, сталінськоє "звєрство". Я розумію, що фашисти вам ближчі, але ж проти статистики не попреш!

Догори
Цитувати виділене Додано: 07 січня 2020, 19:19     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

Насколько мне известно, к пленным(с обеих сторон) по-разному относились в разные периоды войны.

Догори
Цитувати виділене Додано: 07 січня 2020, 19:25     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

Нечай писав 06 січня 2020, 13:30
Это для вас они прописные, но не для американцев. Потому что кроме соросов и рокфеллеров, в США также проживают миллионы рабочих, фермеров, чиновников, военных и других, интересы которых очень даже расходятся с интересами финансовых спекулянтов. И выборы Трампа-тому пример, который как раз лоббирует интересы производителей. работающих на внутренний рынок. а не финансовых аферистов. Поэтому ему сейчас Украина похуй, ею занимаются международные ТНК, которые и заинтересованы в развале государства, чтобы получить доступ к его ресурсам. Так что не нужно уподобляться Путину и делать из США монстра, там всё гораздо сложнее.
Штатами, как большинством стран мира, правят толстосумы. Они же и определяют политику страны, а не рабочие-фермеры. Последних вообще не спрашивают - они только голосуют на выборах. А демонстрации протеста устраивают, когда снижаются закупочные цены на молоко, которым торгую эти фермеры.

Догори
Цитувати виділене Додано: 08 січня 2020, 05:49     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

Подобається аргумент Нечая - я кажу.
Ви користуєте савецьку статистику, яка НІКОЛИ не відзеркалювала реальність.
Чи то війна, чи то Чорнобиль, завжди була БРЕХНЯ.
Ви ведете себе, як пропагандист справедливості радянської влади.
Працюйте далі.
Я привожу факти, які відбувались у реальному житті.
Ви ж волаєте на Солженіціна, який писав про себе. Ви ж краще нього знаєте, що з ним відбувалось, бо савецька власть про це вам не казала.
Страшно дізнаватись реальність?
То живіть собі з радянським мусором у голові, насолоджуйтесь і відчипіться від мене зі своїм вихованням.
Наведіть ще дані, скільки мирного населення знищила УПА. То ваше - віра у надруковані цифри радянської так званої статистики.
У мене все.

Догори
Цитувати виділене Додано: 08 січня 2020, 09:24       
Главпсихушко
Главпсихушко

NAT писав 08 січня 2020, 05:49
Подобається аргумент Нечая - я кажу.
Ви користуєте савецьку статистику, яка НІКОЛИ не відзеркалювала реальність.
Чи то війна, чи то Чорнобиль, завжди була БРЕХНЯ.
Ви ведете себе, як пропагандист справедливості радянської влади.
Працюйте далі.
Я привожу факти, які відбувались у реальному житті.
Ви ж волаєте на Солженіціна, який писав про себе. Ви ж краще нього знаєте, що з ним відбувалось, бо савецька власть про це вам не казала.
Страшно дізнаватись реальність?
То живіть собі з радянським мусором у голові, насолоджуйтесь і відчипіться від мене зі своїм вихованням.
Наведіть ще дані, скільки мирного населення знищила УПА. То ваше - віра у надруковані цифри радянської так званої статистики.
У мене все.
NAT , вас ніхто не збирається виховувати. Весь світ дивиться на українців, як на довбойопів, які зруйнували власну країну, а тепер тиняються по світу, клянчать гроші і хочуть, щоб їх пожаліли. Не пожаліють, дурнів не шкода. Вм нав'язали псевдобандерівську ідеологію, яка зруйнувала державу і віддала всі її багатства міжнародним ТНК. Ідеологію, яка нищить українців. Чому влада не хоче проводити перепису? Тому що, якщо брати споживання продуктів, то українців залишилось в Україні близько 30 мільйонів і ті намагаються виїхати. Таких як ви, використовують як полєзних ідіотів, які відволікаючи населення від реальних проблем, допомагають цьому геноциду. Вам своїх дітей не шкода? Схоже, що ні. В цьому плані ви схожі з інгваром-у нього ж така сама хибна ідеологія "русскаво міра", так шо в плані розвалу країни ви з ним блізнєци-братья.

Ви своїми тезами доводите тільки одне-що українці сама "тормознута" і вперта нація світу. Ви й досі не розумієте, як функціонує держава. Що статистика, особливо для ВНУТРШНЬОГО користування, не може бути брехливою, інакше наступив би хаос. Совєтська влада брехала не стільки тим, що надавала хибну статистику, скільки замовчуванням реальних подій, як в тому ж Чорнобилі. "Архіпелаг Гулаг"-гівно не тому, що Солженіцин-гандон, хоча і це має місце, а тим, що там не має ФАКТАЖУ, єдине джерело-це "раскази старих зеков". Ви навіть не знаєте того, що бандерівці ненавидели Солженіцина, бо, будучи лагерним стукачом на призвісько Вєтров, він втерся до них в довіру і видав табірним властям план їхнього повстання. Ви НІЧОГО не знаєте і,головне, НЕ ХОЧЕТЕ знати, вам ЗНАННЯ заміняє ІДЕОЛОГІЯ. Причому та ідеологія, яка врешті-решт, знищить і вашу країну, і вас. Ну що ж, мої співчуття, шкода тільки дітей, які мають таких батьків.

Догори
Цитувати виділене Додано: 08 січня 2020, 10:15     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

Я можу таку тезу промовити. Ви, окрім радянських побрехенекь у більшості наведених данних, нічого не хочете знати реального.
У свій час Чорнобиль став тим, про що я кажу.
Тому читати ваші ''круті'' пасажи щодо майбутнього України, коли ви сидите у рашинському багні, дивно.
Бо така людина, що повча є усіх і в усіх аспектах, знайшла себе саме у рашці.
Все. Ваші ''знання'' мене не цікавлять, бо Життя інше, ніж прописано у рашинській статистиці.
Вони навіть, коли програє рашинська команда, по ТБ показують старі репортажи, де вона таки виграє.
Отак і статистика.

Догори
Цитувати виділене Додано: 08 січня 2020, 11:58       
Главпсихушко
Главпсихушко

NAT писав 08 січня 2020, 10:15
Я можу таку тезу промовити. Ви, окрім радянських побрехенекь у більшості наведених данних, нічого не хочете знати реального.
У свій час Чорнобиль став тим, про що я кажу.
Тому читати ваші ''круті'' пасажи щодо майбутнього України, коли ви сидите у рашинському багні, дивно.
Бо така людина, що повча є усіх і в усіх аспектах, знайшла себе саме у рашці.
Все. Ваші ''знання'' мене не цікавлять, бо Життя інше, ніж прописано у рашинській статистиці.
Вони навіть, коли програє рашинська команда, по ТБ показують старі репортажи, де вона таки виграє.
Отак і статистика.
NAT. у вас немає майбутнього. Ваше майбутнє-це Зімбабве в центрі Європи. Так, я знайшов себе у Рашці і не шкодую. Бо кацапи менш йобнуті, чим ви. Шкодую про інше-я досить довго вірив таким, як ви, і бачив своє майбутнє тільки в Україні. Якби у мене вистачило в свій час розуму, як у Фати Моргани, зрозуміти, куди ви ведете Україну-я б зараз жив в Європі. А так втратив час, тому й живу в Рашці. І річ тут не в грошах, річ в тому, що більшість кацапів, на відміну від вас, зрозуміли, куди їх ведуть і шукають виходу. Мені не подобається їхня агресія. але я знаю. що якщо завтра хтось на них нападе, вони будуть воювати, а не здавати країну з пєснями і плясками, як ви Крим. І Мамчура вони б розстріляли, а не давали Героя Росії. Зараз на Ютубі виступають десятки їхніх істориків і не тільки продержавних, люди намагаються зрозуміти. коли і що вони зробили не так і як це можна виправити. Вони не танцюють на Майданах, але вже два роки не дають Хуйлу збудувати сміттєзвалище в Шиесі, а в Україні жиди роблять з вами все, що захочуть, при всій вашій "волелюбності". Тому в них ще є шанси вийти з кризи, а у вас з вашим хуторянсько-ковбасним патріотизмом-немає. Тому й тікають нормальні люди з України, бо не бачать перспектив з такими, як ви.

Догори
Цитувати виділене Додано: 10 січня 2020, 21:44     Austria  
Главпсихушко
Главпсихушко

нічого в тобі людяного там в хуйлостані практично не залишилося. ті самі наративи, як і у всіх хуйлостанців і їхніх вождів - залякування, пограбування, насильство, знущання, вбивства. причому мерзеннішими способами - беззбройних людей, як от і останній розстріл пасажирського літака.

Догори
Цитувати виділене Додано: 10 січня 2020, 22:20       
Главпсихушко
Главпсихушко

Vera писав 10 січня 2020, 21:44
нічого в тобі людяного там в хуйлостані практично не залишилося. ті самі наративи, як і у всіх хуйлостанців і їхніх вождів - залякування, пограбування, насильство, знущання, вбивства. причому мерзеннішими способами - беззбройних людей, як от і останній розстріл пасажирського літака.
Vera, купи на віденському ринку гусака і крути йому бейци, а мені не треба. Що ти верзеш про той же літак? Дочекайся хоч до результатів розслідування. В стоп'ятсотий раз переконуюсь, що найбільші "патріоти" України живуть то в Відні, то в Вашингтоні, то в Тель-Авіві і чомусь ніхто не хоче жити навіть в Києві. Загадка... :smeh:

Догори
Цитувати виділене Додано: 10 січня 2020, 22:36     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

Нечай писав 08 січня 2020, 09:24
NAT , вас ніхто не збирається виховувати. Весь світ дивиться на українців, як на довбойопів
не путай пензу з оклахомою

Догори
Цитувати виділене Додано: 10 січня 2020, 22:38     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

Нечай писав 08 січня 2020, 11:58
мені не подобається їхня агресія. але я знаю. що якщо завтра хтось на них нападе, вони будуть воювати,
і так отдадуть. Китаю.
нахуй ви кому здались

Догори
Цитувати виділене Додано: 10 січня 2020, 22:51       
Главпсихушко
Главпсихушко

stan700 писав 10 січня 2020, 22:36
Нечай писав 08 січня 2020, 09:24
NAT , вас ніхто не збирається виховувати. Весь світ дивиться на українців, як на довбойопів
не путай пензу з оклахомою
Нє. ну особисто ви у нас вумний. Ума палата, хулі гаваріть! :smeh:

Догори
Цитувати виділене Додано: 10 січня 2020, 22:53       
Главпсихушко
Главпсихушко

stan700 писав 10 січня 2020, 22:38
Нечай писав 08 січня 2020, 11:58
мені не подобається їхня агресія. але я знаю. що якщо завтра хтось на них нападе, вони будуть воювати,
і так отдадуть. Китаю.
нахуй ви кому здались
Китай в цьому плані розумніший, він бере мирним шляхом, бо Хуйло дозволяє. Хоча йому вже недовго зосталось, бо руський Ванька прокинувся.

Догори
Цитувати виділене Додано: 10 січня 2020, 22:56     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

Догори
Цитувати виділене Додано: 10 січня 2020, 23:17     Russian Federation  
Главпсихушко
Главпсихушко

Оце український депутат, який спокійно їздить в Крим і українська влада до нього претензій немає. Він пизтить про кризу в Україні, але ж ти падло разом з ПР стільки років був при владі, ти ж її. блять, до такого стану довів! То куди можна йти з такими депутатами?

Догори
Цитувати виділене Додано: 10 січня 2020, 23:23     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

Нечай писав 10 січня 2020, 23:17
Сховано:
Оце український депутат, який спокійно їздить в Крим і українська влада до нього претензій немає. Він пизтить про кризу в Україні, але ж ти падло разом з ПР стільки років був при владі, ти ж її. блять, до такого стану довів! То куди можна йти з такими депутатами?
Не знаю, какова его вина в кризисе, но при "злочинной владе", частью которой был сей персонаж, на свою зарплату я мог купить значительно больше. И вообще ... :beach:

Догори
Цитувати виділене Додано: 10 січня 2020, 23:24     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

а в чому проблєма?
не вернём так не вернём. баблом заберём

Догори
Цитувати виділене Додано: 10 січня 2020, 23:28     Russian Federation  
Главпсихушко
Главпсихушко

stan700 писав 10 січня 2020, 23:24
а в чому проблєма?
Та ясен перець! А там и ЗУ продать можна, и Буковину, и Закарпаття. "Батьківщина з молотка"-новий лозунг українських "патріотів".

Догори
Цитувати виділене Додано: 10 січня 2020, 23:42     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

stan700 писав 10 січня 2020, 23:24
а в чому проблєма?
Только один вопрос: кто бабло возвращать будет?

Догори
Цитувати виділене Додано: 10 січня 2020, 23:46     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

ви

Догори
Цитувати виділене Додано: 10 січня 2020, 23:47     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

кто?