Правила форуму  -  Реєстрація  -  Вхід  

Часовий пояс UTC+03:00

Створити нову тему  Відповісти  [ 244 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
  Тема: Re: Boeing 737-800 авіакомпанії МАУ
Цитувати виділене Додано: 24 січня 2020, 12:54     Czech Republic  
Главпсихушко
Главпсихушко

а баба галамага писав 24 січня 2020, 12:00
ось такими самотніми постами він не критикує „власть в Україні“, а перекладає вину за те, що Україну нищать, з хворої голови на здорову, з істинних винуватців - московського сатрапа-колонізатора на борців за волю і незалежність, не „спадок“ дикої, нелюдської і дурної імперії звинувачує, а тих, хто з цим „спадком“ бореться,
Да всё не так!!!!
Да прости ты ему этот выпад. Он же не в Европе работает врачом из Украины, а в России.
Грамотности не хватало для Европы.

Абисню почему, почему простить его.
Что именно Нечай имеет ввиду, при чем два раза и показательно:
Нечай писав 23 січня 2020, 19:39
До речі, Гончарук в Давосі заявив. що ВСЮ "Укрзалізницю" на 10 років передадуть "Дойчебанку". Так що купляй воли. Винний буде, конєшно, товаріщ Сталін... :smeh:
спустя 4 часа он демонстрирует, что это не описка, не ошибка, что он так ЗНАЕТ.
Нечай писав 23 січня 2020, 23:13
Дурачок, почитай. що було в США і Британії з залізницями, коли їх віддавали банкам в управління. Але у тамошніх правителів хоч хватало розуму повернути їх взад, а у вас він звідки візьметься?

Я думал он оговорился, а он оказывается так думает, так считает, точнее...ОН ТАК ЗНАЕТ.
И это показательно и доказательно:
ДойчеБан не ДойчеБанк
Deutsche Bahn AG — немецкая компания, основной железнодорожный оператор (взято здесь) и никакого отношения к БАНКУ - НЕ ИМЕЕТ!!!
Deutsche Bank - универсальный(взято здесь), один из 30 важнейших транснациональных БАНКОВ Германии.
Он ведь не знает и не догадывается, что АВТОБАН это не АВТО БАНК и совсем не БАН АВТОМАТОМ (виртуальный)

Ну прости ты его...
Ну нельзя банить за неграмотность. Надо безграмотность ликвидировать...
По меньшей мере его в безграмотности уличать.
Повторю. ЭТО НЕ ТЕ ПОСТЫ, за который надо банить Нечая. Это -точно не те посты. Он ещё напишет нужные для бана посты. :smeh: :smeh:

Эти посты его(конкретно эти два), как раз показывают уровень интеллекта тех, кто выбрал Русский Мир, как свою среду обитания.Это хороший, полезный тому пример... :drin: :drin:

Догори
Цитувати виділене Додано: 24 січня 2020, 13:16     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

Fata Morgana писав 24 січня 2020, 12:54
Сховано:
ось такими самотніми постами він не критикує „власть в Україні“, а перекладає вину за те, що Україну нищать, з хворої голови на здорову, з істинних винуватців - московського сатрапа-колонізатора на борців за волю і незалежність, не „спадок“ дикої, нелюдської і дурної імперії звинувачує, а тих, хто з цим „спадком“ бореться,
Да всё не так!!!!
Да прости ты ему этот выпад. Он же не в Европе работает врачом из Украины, а в России.

До речі, Гончарук в Давосі заявив. що ВСЮ "Укрзалізницю" на 10 років передадуть "Дойчебанку". Так що купляй воли. Винний буде, конєшно, товаріщ Сталін... :smeh:
Дурачок, почитай. що було в США і Британії з залізницями, коли їх віддавали банкам в управління. Але у тамошніх правителів хоч хватало розуму повернути їх взад, а у вас він звідки візьметься?
Я думал он оговорился, а он оказывается так думает, так считает, точнее...ОН ТАК ЗНАЕТ.
ДойчеБан не ДойчеБанк
Deutsche Bahn AG — немецкая компания, основной железнодорожный оператор (взято здесь) и никакого отношения к БАНКУ - НЕ ИМЕЕТ!!!
Deutsche Bank - универсальный(взято здесь), один из 30 важнейших транснациональных БАНКОВ Германии.
Он ведь не знает и не догадывается, что АВТОБАН это не АВТО БАНК и совсем не БАН АВТОМАТОМ (виртуальный)

Ну прости ты его...
Сховано:
Повторю. ЭТО НЕ ТЕ ПОСТЫ, за который надо банить Нечая. Это -точно не те посты. Он ещё напишет нужные для бана посты. :smeh: :smeh:

Эти посты его(конкретно эти два), как раз показывают уровень интеллекта тех, кто выбрал Русский Мир, как свою среду обитания.Это хороший, полезный тому пример... :drin: :drin:
гмм,
а Гончарук шо?
як казав? :zvar:

ммм... незалежно від цього, віра в Сраліна і - в „спадок СеРеСеРа“, яка декому здається „знаннями“ про „вєлікій-магучій“, це теж гріх :neg:

Догори
Цитувати виділене Додано: 24 січня 2020, 16:39       
Главпсихушко
Главпсихушко

а баба галамага писав 24 січня 2020, 01:31

я ось не розумію, чому Украся з Гансом і тєлє-оленем томляться в бані, а цей „рузко“-кремльовско-пропагандіст гуляє на волі?
Слухай, ти смішний. Ти думаєш, що ти вирішуєш бути мені тут чи не бути? Це я вирішую. І бани мені ваші похер. Так само. як Украсику і Гансу. Забаньте хоч всіх, зоставте тут себі родімого. вуйка, Моргану, Нат і Вєру-для України це нічого не змінить. Хай я кремльовский пропагандіст, а оце тоді хто

Каже те саме, що і я. Весь світ уже каже те саме, а весь світ вам не забанити. Україна, в тому вигляді, в якому ви її збудували-суміш псевдобандерівщини і ідіотизму-не потрібна нікому. Весь свій час перебування на форумі я чекаю одного-коли українці почнуть ДУМАТИ? І все більше переконуюсь, що ніколи. Скажу як спеціаліст, що хворий тільки тоді отримає шанс на одужання, коли зрозуміє, що він хворий. А ви цього не хочете робити і продовжуєте робити дурниці. Взяти ту ж "Укрзалізницю". Яка нахєр різниця. кому ви її віддаєте в управління-Дойчебанку чи Дойчебану? Результат буде той самий-пистець, причому глобальний. В НОРМАЛЬНИХ странах залізниця завжди державна. Чому? Тому що вона виконує ще й соціальні функції, сприяє міграції своїх громадян і вільному перетоку робочої сили. Тому що держава дотує пасажирські перевезення, які завжди збиткові, за рахунок грузоперевезень.

Те ж саме. я впевнений, той же Дойчебан робить в Німеччини, бо там він під контролем держави. А в Україні такого не буде, бо тут немає держави, і він буде тупо працювати на прибуток. Тобто закриє пасажирські перевезення де можна і буде вкладатися тільки в грузоперевозки. Інша справа, що Гончарук пистобол ще той, йому брехати-що дурню з гори бігти. Бо я особисто сумніваюсь, що хтось з європейців полізе в цей олігархічний гадюшник, де маючи свого прокурора, можна будь-кого позбавити бізнесу.
І так в усьому. Ось іще один
Теж москаль?

Догори
Цитувати виділене Додано: 24 січня 2020, 19:15     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

Нечай писав 24 січня 2020, 16:39
Сховано:
а баба галамага писав 24 січня 2020, 01:31

я ось не розумію, чому Украся з Гансом і тєлє-оленем томляться в бані, а цей „рузко“-кремльовско-пропагандіст гуляє на волі?
Слухай, ти смішний. Ти думаєш, що ти вирішуєш бути мені тут чи не бути? Це я вирішую. І бани мені ваші похер. Так само. як Украсику і Гансу. Забаньте хоч всіх, зоставте тут себі родімого. вуйка, Моргану, Нат і Вєру-для України це нічого не змінить. Хай я кремльовский пропагандіст, а оце тоді хто
Сховано:
Каже те саме, що і я. Весь світ уже каже те саме, а весь світ вам не забанити. Україна, в тому вигляді, в якому ви її збудували-суміш псевдобандерівщини і ідіотизму-не потрібна нікому.
Сховано:
Весь свій час перебування на форумі я чекаю одного-коли українці почнуть ДУМАТИ? І все більше переконуюсь, що ніколи. Скажу як спеціаліст, що хворий тільки тоді отримає шанс на одужання, коли зрозуміє, що він хворий. А ви цього не хочете робити і продовжуєте робити дурниці. Взяти ту ж "Укрзалізницю". Яка нахєр різниця. кому ви її віддаєте в управління-Дойчебанку чи Дойчебану? Результат буде той самий-пистець, причому глобальний. В НОРМАЛЬНИХ странах залізниця завжди державна. Чому? Тому що вона виконує ще й соціальні функції, сприяє міграції своїх громадян і вільному перетоку робочої сили. Тому що держава дотує пасажирські перевезення, які завжди збиткові, за рахунок грузоперевезень.

Те ж саме. я впевнений, той же Дойчебан робить в Німеччини, бо там він під контролем держави. А в Україні такого не буде, бо тут немає держави, і він буде тупо працювати на прибуток. Тобто закриє пасажирські перевезення де можна і буде вкладатися тільки в грузоперевозки. Інша справа, що Гончарук пистобол ще той, йому брехати-що дурню з гори бігти. Бо я особисто сумніваюсь, що хтось з європейців полізе в цей олігархічний гадюшник, де маючи свого прокурора, можна будь-кого позбавити бізнесу.
І так в усьому. Ось іще один
Теж москаль?
Сховано:
ні перше, ні друге відео, ні Юрій Романенко, ні Андрій Новак, ні, тим більше, - „весь світ“ нічого подібного до твоєї маячні кремлівської про „какую страну просралі“ не говорять,
це у тебе тільки і в Путіна такі брехні і така маячня в голові і на язиці.

Про „Дойчебенк“ тобі вже Фата відповів, повторювати нема сенсу.

Ну, а про бан, не „дойче“, а просто бан гавнєтофона Нечая тут ти правий - вирішуєш ти, як і за мене „вирішуєш“, що я думаю, а чого не думаю. :fool:
Будеш і далі нести цю маячню про ніби-то просраний українцями якийсь „спадок“,
то будеш в бані,
бо єдиний спадок, який СеРеСеРе залишив всім, не тільки українцям, це спотворена мораль про „не вкрадеш, не проживеш“ і спотворені мізки „еліти“ бюрократично-управлінської, яка до цього часу править Україною в спілці з криміналітетом, плюс терор тих, хто стане на заваді цьому „спадкові“. :fool: :facepalm:

І Романенко і Новак говорять якраз те, що вина за стан справ в економіці лежить на сересерних кавеенщиках, в „спадок“ нам залишених „родітєлями“ їхніми, такими, як ти. :facepalm:

Догори
Цитувати виділене Додано: 24 січня 2020, 19:33       
Главпсихушко
Главпсихушко

Сховано:
а баба галамага писав 24 січня 2020, 19:15

ні перше, ні друге відео, ні Юрій Романенко, ні Андрій Новак, ні, тим більше, - „весь світ“ нічого подібного до твоєї маячні кремлівської про „какую страну просралі“ не говорять,
це у тебе тільки і в Путіна такі брехні і така маячня в голові і на язиці.

Про „Дойчебенк“ тобі вже Фата відповів, повторювати нема сенсу.

Ну, а про бан, не „дойче“, а просто бан гавнєтофона Нечая тут ти правий - вирішуєш ти, як і за мене „вирішуєш“, що я думаю, а чого не думаю. :fool:
Будеш і далі нести цю маячню про ніби-то просраний українцями якийсь „спадок“,
то будеш в бані,
бо єдиний спадок, який СеРеСеРе залишив всім, не тільки українцям, це спотворена мораль про „не вкрадеш, не проживеш“ і спотворені мізки „еліти“ бюрократично-управлінської, яка до цього часу править Україною в спілці з криміналітетом, плюс терор тих, хто стане на заваді цьому „спадкові“. :fool: :facepalm:

І Романенко і Новак говорять якраз те, що вина за стан справ в економіці лежить на сересерних кавеенщиках, в „спадок“ нам залишених „родітєлями“ їхніми, такими, як ти. :facepalm:

Починаю розуміти Украсика і Ганса. Піду. мабуть, сам звідси, бо ви невиліковні, а в мене вже здоров'я не вистачає слухати майже тридцять років одну і ту саму хуйню-с. Треба зробити перерву. До побачення.
бан на місяць за тупий і настирливий відео-флуд :par:
абг

Догори
Цитувати виділене Додано: 24 січня 2020, 19:37     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

а баба галамага писав 24 січня 2020, 19:15

п.с.

але й збрехав твій Новак (не знаю, хто це такий, бо не цікавився) теж трохи більше ніж нічого, говорячи у відповідь на пряме запитання журналіста про візит ЗєлєПупєна до Ізраїлю, що це - позитив, типу, бо насправді:
Форум в Иерусалиме устраивал Вячеслав Моше Кантор – российский миллиардер, известный своими дружественными связями с Путиным. Уверен, Порошенко сразу бы солидаризировался с президентами стран Балтии и Польши, прямо заявив - ноги моей не будет на этих мероприятиях. Зеленский же едет, под надуманным предлогом отказывается от участия в форуме, но одновременно выпрашивает там личную встречу с Путиным. На выходе мы видим прекрасно организованный бенефис кремлёвского карлика (которому плевать на Холокост - у него другие цели) и роль неуклюжего статиста того, кого его свита называет "одним из самых влиятельных политиков современности". И весь это пердимонокль (результат которого - ноль) на деньги украинских налогоплательщиков.

Такие репутационные потери стали возможны вследствие полного игнорирования дипломатических реалий - МИД превратился в мальчика на побегушках у Богдана, Ермака и Коломойского, а большинство внешнеполитических шагов зекОМАНды выглядит броуновским движением безмозглых молекул. Или же движением осмысленным и продуманным - но продуманным не теми, кто во главу угла ставит национальные интересы Украины.
https://forum.durdom.in.ua/viewtopic.ph ... 1#p3580901

Догори
Цитувати виділене Додано: 24 січня 2020, 23:59     Ukraine  
ГлавСуперНаноТролль.
ГлавСуперНаноТролль.

Нечай писав 24 січня 2020, 19:33
Починаю розуміти Украсика і Ганса. Піду. мабуть, сам звідси, До побачення.

абг
:facepalm: капєдз

"Всегда есть три варианта: драться, бежать, покориться.
Оставшиеся но не сопротивляющиеся - рабы есть.."

(radulroma)

Догори
Цитувати виділене Додано: 25 січня 2020, 00:19     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

Нечай писав 24 січня 2020, 16:39
всех переписал краснопьоий.
от жеж сука щепітільний

Догори
Цитувати виділене Додано: 25 січня 2020, 10:33     Czech Republic  
Главпсихушко
Главпсихушко

Починаю розуміти Украсика...
Еще пару лет плодотворной работы и жизни в России и ты не то что будешь его понимать...
Ты им станешь.

Не пробуй оппонировать.
Я не уверен, если бы я прожил в России столько лет, проникся их духом и мировоззрением, оброс там друзьями и родственниками то я бы им не стал...Стал бы тоже. Начало- оно внутри себя. Если тебя туда тянуло, если ты чувствовал себя там, как дома, если ты внутри себя идентифицируешь себя с ними, то у тебя не может быть другой судьбы, как только стать ими.Таких из Украины в России миллионы. Десятки миллионов.
Только зачем они тут, в Украине такие?
Возможно форум и был той последней ниточкой, что связывала твою идентификацию в Украиной. Но рано или поздно, она должна была сгнить и порваться. Она не рвётся у тех, кто в России не по своей воле. А кто добровольно, кто в поисках лучшей жизни и счастья - она должна будет порваться.

Догори
Цитувати виділене Додано: 25 січня 2020, 12:19     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

Тамила писав 24 січня 2020, 23:59

абг

можна ще додати по місяцю за провокації і за кремлівську пропаганду соотвєцтвєнно, пп.2.2 і 2.3,

ти за це? :sarc:

Догори
Цитувати виділене Додано: 25 січня 2020, 18:11     Ukraine  
ГлавСуперНаноТролль.
ГлавСуперНаноТролль.

а баба галамага писав 25 січня 2020, 12:19
Тамила писав 24 січня 2020, 23:59

абг

можна ще додати по місяцю за провокації і за кремлівську пропаганду соотвєцтвєнно, пп.2.2 і 2.3,

ти за це? :sarc:
1. Він написав що сам іде звідси. навіщо банити?
2. Він має право висловлювати свою позицію, навіть якщо вона комусь здається крамольною.
Це наш дурдомівський юзер, старожил, причому не агресивний, не ригає брудом.
Для чого його виштовхувати з віртуального рідного дому?
Нас і так тут катастрофічно мало, та ще й банити за політичну позицію... абсурд.

(radulroma)

Догори
Цитувати виділене Додано: 25 січня 2020, 18:27     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

Кремлівські повії захищають один одного

Догори
Цитувати виділене Додано: 25 січня 2020, 19:27     Ukraine  
ГлавСуперНаноТролль.
ГлавСуперНаноТролль.

Fata Morgana писав 25 січня 2020, 10:33
Еще пару лет плодотворной работы и жизни в России и ты не то что будешь его понимать...
Ты им станешь.

Не пробуй оппонировать.
Я не уверен, если бы я прожил в России столько лет, проникся их духом и мировоззрением, оброс там друзьями и родственниками то я бы им не стал...Стал бы тоже.
а я впевнена що не стала б ніколи, бо неважливо де ти живеш,
а людиною залишатися можна і треба, якщо сам себе поважаєш
і маєш інтелект та совість. Адже і в Росії є багато притомних людей,
які не сприймають пуйла, такі є і серед відомих публічних осіб.
Та і Нечай не прихильник пуйла.

(radulroma)

Догори
Цитувати виділене Додано: 26 січня 2020, 16:55     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

Тамила писав 25 січня 2020, 18:11
2. Він має право висловлювати свою позицію, навіть якщо вона комусь здається крамольною.

нехай висловлює, після бану,

„позицію“: „українці просрали СССР“, :fool:

бан був за флуд, а не за „позицію“ :par:

Догори
Цитувати виділене Додано: 26 січня 2020, 22:07     Czech Republic  
Главпсихушко
Главпсихушко

Тамила писав 25 січня 2020, 19:27
Fata Morgana писав 25 січня 2020, 10:33
Ты им станешь. Я не уверен, если бы я прожил в России столько лет, проникся их духом и мировоззрением, оброс там друзьями и родственниками то я бы им не стал...Стал бы тоже.
а я впевнена що не стала б ніколи, бо неважливо де ти живеш,
а людиною залишатися можна і треба, якщо сам себе поважаєш
і маєш інтелект та совість. Адже і в Росії є багато притомних людей,
які не сприймають пуйла, такі є і серед відомих публічних осіб.
РФ, Россия, Москва, Питер...туда следовали жить работать, особенно учиться, лучшие из лучших в Украине. Потом они оставались там. В Большинстве своём. Это миллионы. И эти миллионы теперь не разговаривают с родственниками в Украине, не посещают друг друга и об Украине, большинство из них отзываются точно также об УЦкраине и украинцах, как и остальное большинство в России живущих.
Многолетняя жизнь в России их орусила глубоко и надолго и вселила в их мозг те же имперские амбиции.
Твой тезис людиною залишатися можна і треба, якщо сам себе поважаєш і маєш інтелект та совість этих миллионов не касается?
Тогда почему они не остались людьми с интеллектом и совестью, по отношению к Украине?

Отвечу. Мы плюём в Кремль, мы его недооцениваем.
Но Кремль очень хорошо работает.
Настолько хорошо, что ты и сама не замечаешь что являешься результатом его работы...

Догори
Цитувати виділене Додано: 26 січня 2020, 22:12     Ukraine  
ГлавСуперНаноТролль.
ГлавСуперНаноТролль.

Fata Morgana писав 26 січня 2020, 22:07
Но Кремль очень хорошо работает.
Настолько хорошо, что ты и сама не замечаешь что являешься результатом его работы...
:zvar: действительно не заметила.. :sho:
до сих пор я считала себя результатом работы своих родителей..
а ано вот ано чьо... :suic:

(radulroma)

Догори
Цитувати виділене Додано: 28 січня 2020, 15:02     Austria  
Главпсихушко
Главпсихушко

Fata Morgana писав 24 січня 2020, 12:54
Да всё не так!!!!

ДойчеБан не ДойчеБанк

Ну прости ты его...

це описка, в нього, мабуть була, але суті це не міняє. дійсно, приватизовані, або "передані в концесію" залізничні дороги англії, тепер повертають в державну власність, бо з експерименту тетчер вийшло, що "хазяї" займалися тільки максимізацією прибутку і чхали на все інше, в тому числі на перш за все необхідну безпеку пасажирів. і це при тому, що ціна була дорожчою, а якість впала буквально практично до нуля. "приватні перевізники" озолочувалися, і держава ще вимушена була дотувати "нерентабельні відрізки".
це була якраз вимога лейбористів - повернути залізницю під державний контроль. а користається тепер джонсон, бо почав "реформу" навиверт його ж однопартійки і роздавачки мільйонерам ще більше бабла - тетчер. вона якраз і провела "прихватизацію", яка була підготовлена закриттям двох третин залізничних станцій і 70 тис. людей втратили роботу через „Beeching-Axt“.
а наживався і до останнього часу буквально в англії в тому числі той самий дойчє бан через свою там приватну фірму Arriva. теперішній міністр Grant Shapps вже готує їм план доплатити і, скоріше за все, на вихід.

Догори
Цитувати виділене Додано: 31 січня 2020, 16:47     Ukraine  
Санитарко
Санитарко

Железная дорога должна быть государственной. Сторонние организации, конечно, могут помогать в развитии и реорганизации, но не банки. Что банк может сделать кроме как дать кредит

Догори
Цитувати виділене Додано: 31 січня 2020, 17:04     Czech Republic  
Главпсихушко
Главпсихушко

А где и из чего ты понял?, что Украинская ЖД передается в управление какому либо банку???
Или у тебя тоже опечатка? :good:

Догори
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему  Відповісти  [ 244 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC+03:00

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Stone і 9 гостей

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі