Правила форуму  -  Реєстрація  -  Вхід  

Часовий пояс UTC+02:00

Створити нову тему  Відповісти  [ 130 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
  Тема: Re: коронвірус з погледу рт
Цитувати виділене Додано: 05 березня 2020, 22:16     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

Fata Morgana писав 05 березня 2020, 22:00
Если так пойдёт в Украине и надалi, то не исключено, что всем хто за армию-волю-вiру (по твоему порохоботам) придется собираться где-то тут. Недалеко от меня или РТ3.

я - за!

незалежно від того як піде далі. :smeh:

Догори
Цитувати виділене Додано: 06 березня 2020, 21:19       
Начальник 6-той палаты
Начальник 6-той палаты

а баба галамага писав 05 березня 2020, 22:16
Fata Morgana писав 05 березня 2020, 22:00
Если так пойдёт в Украине и надалi, то не исключено, что всем хто за армию-волю-вiру (по твоему порохоботам) придется собираться где-то тут. Недалеко от меня или РТ3.

я - за!

незалежно від того як піде далі. :smeh:
Ну в Чехії зараз здаєтся є чи то 18 чи то 24 хворих. І з погляду рт це число буде рости не по днях а по часах. Стратегічна полога всередині має і

невигоди.

Правда чеські чиновники мають геніальні мишленки як цьому заборонити. Наприклад в метро їздити не тримаючись за поручні, але в автобусах здаєтся триматись ще можна, і навіть нажимати на кнопку відкриття дверей, а в трамваї здаєтся неможно.16,5 тисяч чехів які зараз офіційно є за кордоном в ЕУ маютьсамі себе по приїзду добровільно закрити на 14 днів в карантену. При тому до дохтора не можуть йти. В магазини аптеки також неможуть йти. А цікаво скільки чехів бродять по ЕУ без відома чеських урядів? Кордони ж відкриті. Шенген однако.

Короче маразм крепчал, танки наші бистрі, чиновники неповторимі. Мімоходом ніяких стратегічинх запасів продуктів нема і близько. Медикаментів

також. Протиатомові сховища давно покинуті. Затоплення метра в 2002 це яскраво показало.

Также нас чекають цікаві дні

Догори
Цитувати виділене Додано: 06 березня 2020, 21:44     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

Oksana Visochanska

Нардеп від ОПЗЖ Волошин з"їздив у Францію, де тусувався з різними ватними і неватними депутатами, навялюючи їм на вуха свою ригівську хню. І тут один з депутатів, з якими він зустрічався, опинився в реанімації через коронавірус.
Пишуть, що Волошина теж ізолювали. Уявіть, який переполох зараз в Раді

.Вікторія Сюмар

Після плювання і бризкання слиною з вереском про «соросят-поросят» депутата Волошина таки ізолювали. Так буває...
Перевірять на предмет неперебірливих зовнішніх контактів. Втрутитися довелося спікеру і секретареві РНБО).
Сподіваюся, обсервація буде повною.

В зоні ризику весь сектор ОПЗЖ, а зважаючи на їх вік, то загроза серйозна)
ОПЗЖ в повному складі під карантин!
(Не жарт, реальність)

Догори
Цитувати виділене Додано: 06 березня 2020, 23:14     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

rt3 писав 06 березня 2020, 21:19
Мімоходом ніяких стратегічинх запасів продуктів нема і близько. Медикаментів також.

а в намордниках багато ходять?

Догори
Цитувати виділене Додано: 07 березня 2020, 19:51       
Начальник 6-той палаты
Начальник 6-той палаты

а баба галамага писав 06 березня 2020, 23:14
rt3 писав 06 березня 2020, 21:19
Мімоходом ніяких стратегічинх запасів продуктів нема і близько. Медикаментів також.

а в намордниках багато ходять?
Ну з намордниками я в Празі поки нікого небачив.

Але остані дні я не був в центрі Празі. З парковкою там проблема, а метром мені просто лінь

Чехи взахалі потомки Швейку. Ну почті як я. Мені абсолютно похрен різні віруси. Я чітко знаю що хто має бути повішений то ніяк не втопится.

Але тут є "почті" также дебілу в намордниках буде і в Празі дохуя і більше

Догори
Цитувати виділене Додано: 11 березня 2020, 09:35       
Начальник 6-той палаты
Начальник 6-той палаты

В чехів новий анекдот:
Коронвірус це духодова реворма.
В переводі:
Коронвірус це пензійна реформа.

Чеські чиновники люди геніальні. Приняли закон що більше 100 людей в одному місті незбиратись.
Владельци кінотеатрів моментально сказали що 99 дуже красива цифра. Теперьв кінотеатри на сеанс запускають тільки 99 зрітелів, а враховуючи що в мультікінах залів є багато...
Владельці стотисячних стадіонв зависливо крутять головами.

А цікаво як бути з метром? А на заводах де працює і тисяча чоловік? І всі йдуть через одну прохідну. А накупні комплекси.

Правда дохтори чиновників трішки обрадовали що придумати на дурну голову можна щозавгодно.

Але при появі 100 хворих (напевно магічне чило) вся карантена в Чехії наїбнется бо в них нема ні людей ні техніки щоб ізолювати кожного хто

зустрічався з тими хворими.

Догори
Цитувати виділене Додано: 13 березня 2020, 05:31     Czech Republic  
Начальник 6-той палаты
Начальник 6-той палаты

Все буде гірше навіть як я чекав.

Європа своїми дурними законами обвалить свою економіку.

Крім многа тисяч мертвих (не так вже й страшо, в основному помирають нікому "непотрібні" пенсіонери) добавлятся багато безробітних. Може й

20%-30%. Замість сучасних 1%-2%. Про високі зарплати і "благополучя" можна буде забути на багато років.Фактично економіки будуть починатись

зпочатку як після війни. Мімоходом ті "молоді" що переживуть хворобу будуть мати сильно позкожене здоровя до кінця життя.За свій імунітет вони

заплатять дорогу ціну Короновірус це не запаленя легких.

Кому це все вигідно? А от наднародним сполечностям і вигідно. Вони якраз від кризи не постраждають а тільки виграють.

Золотий мільярд в натурі...

Догори
Цитувати виділене Додано: 13 березня 2020, 06:12     Czech Republic  
Начальник 6-той палаты
Начальник 6-той палаты

Паніці в чехах всього кілька днів…

А що буде далі?

Зображення

Зображення

Догори
Цитувати виділене Додано: 13 березня 2020, 09:14     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

Сховано:
тре і мені в супермаркет їхати, закупитися... список скласти.... від вчора думаю... :sho:
йпрст! :facepalm: :suic:

Догори
Цитувати виділене Додано: 13 березня 2020, 22:13     Czech Republic  
Главпсихушко
Главпсихушко

Я не тырю для такой цели фотки.
У меня свои.

Зображення

Догори
Цитувати виділене Додано: 14 березня 2020, 11:04     Czech Republic  
Главпсихушко
Главпсихушко

От 6 утра в Чехии.
Закрыты все пивные, кафе, бары, рестораны, библиотеки, бассейны, фитнесы и даже магазины. Все магазины, включая до понедельника даже стройматериалы, судьбу которых решат в понедельник. Разрешено работать только продуктовым, супермаркетам на продукты, бытовой химии, аптекам и заправкам. В супермаркетах полиция будет следить, что бы люди там незадерживались и не тусовались...купили и навылетНАХ.
С Германией отрытыми, но с контролем остаются только 7 дорог, с Австрией только 5. Проезд по остальным закрыт.
Макдональд и КФС может работать но только продажей через Окошко.
Рестораны при отелях будут работать, но только на ту публику, что у них живет. Снаружи вход запрещен.
Общественный транспорт и междугородний (международный запрещён) пассажирский транспорт работает в нормально режиме.
Банки и обменники работают.

Интересный прикол.
По анализу роуминга мобильные операторы присылают СМСки чешским гражданам, после пересечения ими границы с Чехией(по приезду домой) должен ли садится в карантин на 14 дней тот или иной обладатель мобильника. По анализу СОТОВЫХ вышек под которым мобил находился. Выключение мобильника перед пересечением границы не поможет. Уголовная ответственность нарушителя карантина возникает при получении им СМСки.(не хочешь- выкидывай мобил и СИМку...но это только для безименных карточек).

Догори
Цитувати виділене Додано: 14 березня 2020, 11:21     Czech Republic  
Начальник 6-той палаты
Начальник 6-той палаты

не вмію тут викласти голосову справу з Viber тому своїми словами.

Українка яка працює в Італії медичною сестрою розповідає що лікарня забита хворими. Молдих ще спасають. Але у них дуже мало пристроїв для умілого диханя. Тому в важких випадках дохтори просто кажуть нереамінувати. Але лікарні доходять ліки і медики. Процент хворих серед медиків різко збільшився. Правда з продуктами поки проблем нема. Правда в супермаркет запускають по 15 чоловік. Коли вони виходять запускають дальших.

Премєр Чехії покзував по телеку що склади під Прагою забиті продуктами. Продуктовим каміньйонам дозволили їздити і на вихідні. Кажуть автостради ними збиті.

Короче влада в Чехії щось знала...ну те що народові знати не зовсім потрібно.

Догори
Цитувати виділене Додано: 14 березня 2020, 12:22     Czech Republic  
Главпсихушко
Главпсихушко

rt3 писав 14 березня 2020, 11:21
Главное не в том, что знает или знала. Главное что бы делала то, что нужно.

Сынок пошел в Берлине культурно зарядиться в Музей...в котором Штирлиц встречи назначал марте 45-го.
Тогда музей работал. А щас нет.

Вкладення:
музей.jpg
музей.jpg [ 154.29 Кіб | Переглянуто 173 разів ]

Цитувати виділене Додано: 14 березня 2020, 13:25     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

Щось Вєра мовчить за Австрію... :zvar:

Догори
Цитувати виділене Додано: 14 березня 2020, 18:26     Czech Republic  
Начальник 6-той палаты
Начальник 6-той палаты

а баба галамага писав 14 березня 2020, 13:25
Нічого дивного

Про многих це шок.

Як виглядає "мертва" Прага?

А дивна тишина. Машини практично не їздять, правда мертві з косами поки не стоять...

Догори
Цитувати виділене Додано: 14 березня 2020, 21:35     Czech Republic  
Главпсихушко
Главпсихушко

Неужели её трахнул Коронавирус?

Догори
Цитувати виділене Додано: 15 березня 2020, 00:24     Austria  
Главпсихушко
Главпсихушко

в нас тут теж з понеділка "нове життя" наступає. соціальні контакти практично зводять до мінімуму. і запускають вже мислевіруси, шо типо, готуйтеся, це тільки початок.
хоча, який би той новий генно-модифікований вірус не був, він просто на сонці подихає. тобто наступна активація може початися знову з холодами. але ж поки люди розуму наберуться, то скільки ж помре?
а там можна буде вже і школи обмежити двома класами освіти. нащо комусь потрібно ту біологію вивчати, та ще й мікробіологію. це залишать "втаємниченим" тіко. ну як вже було в середньовіччя. можуть повторити, чому б ні. замість природознавчих наук хай біблію з коранами вивчають. ато ж розвелося розумних! віруса на них не було! зато тепер є, повикосить останніх могікан.

Догори
Цитувати виділене Додано: 15 березня 2020, 00:27     Austria  
Главпсихушко
Главпсихушко

Fata Morgana писав 14 березня 2020, 21:35
Неужели её трахнул Коронавирус?
статистично поки що вірус більше трахає таких старих пердунів, як ти. так шо купуй вазелин.

Догори
Цитувати виділене Додано: 15 березня 2020, 00:34     Austria  
Главпсихушко
Главпсихушко

тепер про карантин. я колись в дитинстві пережила справжній карантин, в керчі. там був спалах холери. так ось - людей, які мусили їхати додому, якраз не випускали з того регіону і відправляли на карантин, щоби вони, у випадку зараження, не розносили заразу далі.
а те, що роблять ці "світові уряди" - це просто ідіотські піар-шоу, по суті - злочинні хоррор-шоу.
таким чином вірус якраз і рознесли з того уханю, коли його треба було максимально локалізовувати.
і чому так сталося? а тому шо в цих "світових урядах" позасідали ідіоти. може, їм персонально було обіцяно порцію антидоту. інакше я це невігластво не можу пояснити. ну і плюс які безмежні можливості відкриваються "керувати" недолугими, заляканими, неосвіченими масами людей по всій земній кульці.

Догори
Цитувати виділене Додано: 15 березня 2020, 01:13     Czech Republic  
Главпсихушко
Главпсихушко

Vera писав 15 березня 2020, 00:27
статистично поки що вірус більше трахає таких старих пердунів, як ти. так шо купуй вазелин.
А чо я?
Со мной ещё отец жены живёт. Ему 78 лет, отпетый совок.
Может сначала его пусть трахнет?

Догори
Цитувати виділене Додано: 15 березня 2020, 08:05     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

Vera писав 15 березня 2020, 00:34
тепер про карантин. я колись в дитинстві пережила справжній карантин, в керчі. там був спалах холери. так ось - людей, які мусили їхати додому, якраз не випускали з того регіону і відправляли на карантин, щоби вони, у випадку зараження, не розносили заразу далі.
а те, що роблять ці "світові уряди" - це просто ідіотські піар-шоу, по суті - злочинні хоррор-шоу.
таким чином вірус якраз і рознесли з того уханю, коли його треба було максимально локалізовувати.
і чому так сталося? а тому шо в цих "світових урядах" позасідали ідіоти. може, їм персонально було обіцяно порцію антидоту. інакше я це невігластво не можу пояснити. ну і плюс які безмежні можливості відкриваються "керувати" недолугими, заляканими, неосвіченими масами людей по всій земній кульці.

З одного боку все так і є - карантин має бути на місці, але це можна було б здійснити, якби існував.... увага!...

... правильно, - СУ (Світовий Уряд). Крапка. :sec:

Догори
Цитувати виділене Додано: 15 березня 2020, 15:11     Austria  
Главпсихушко
Главпсихушко

rt3 писав 14 березня 2020, 11:21
не вмію тут викласти голосову справу з Viber тому своїми словами.

Українка яка працює в Італії медичною сестрою розповідає що лікарня забита хворими. Молдих ще спасають. Але у них дуже мало пристроїв для умілого диханя. Тому в важких випадках дохтори просто кажуть нереамінувати. Але лікарні доходять ліки і медики. Процент хворих серед медиків різко збільшився. Правда з продуктами поки проблем нема. Правда в супермаркет запускають по 15 чоловік. Коли вони виходять запускають дальших.

Премєр Чехії покзував по телеку що склади під Прагою забиті продуктами. Продуктовим каміньйонам дозволили їздити і на вихідні. Кажуть автостради ними збиті.

ну ось в мене теж таке враження, бо як спеціально все було зроблено для розповсюдження вірусу, а не на його локалізацію. тепер під соусом пандемії обмежуються практично всі права і свободи громадян практично всіх країн світу. тобто відриті тепер всі шлюзи для свавілля влади над їхніми громадянами. і це якраз напередодні весни, коли статистично в демократичних країнах зажди зростала громадянська і соціальна активність. тепер її "надзвичайними" законами просто забороняють на невідомий ніякому манюпасу термін, а хто не буде підкорятися - тому _законно_ від цих всіх "надзичайно" хитрозроблених влад буде покарання.
в австрії вже з сьогодні всі ці засоби вступають в дію. не можна збиратися і пересуватися групам людей, ну а якщо тобі одному йти дозволено, то як ти зможеш протистояти озброєним "охранам" суспільного порядку? та ніяк. запакувати тепер можуть і оголосити тебе хворим, а потім внєзапно померлим - ну а шо ж зробиш? чума ж на наші голови спущена. як вдобно тепер розправлятися з неугодними. і все під соусом турботи про "власний народ".
коротше, це все мені нагадує оточення українських селян під час штучного голодомору.

Догори
Цитувати виділене Додано: 15 березня 2020, 15:22     Austria  
Главпсихушко
Главпсихушко

а баба галамага писав 15 березня 2020, 08:05
Vera писав 15 березня 2020, 00:34

З одного боку все так і є - карантин має бути на місці, але це можна було б здійснити, якби існував.... увага!...

... правильно, - СУ (Світовий Уряд). Крапка. :sec:
так це вже все робилося з середньовіччя, коли люди навіть ще не мали уяви ні про яку мікробіологію. саме слово "карантин" походить від італійского "сорок днів", коли перед тим, як зайти кораблям у міста, вони стояли сорок днів на рейді, щоби не допустити розповсюдження зарази. в середні віка! а тут двадцять перший вік на дворі - і ці уряди ні сном, ні духом не мають поняття про елементарні епідеміологічні рухи. а також вони не мають нібито ніякого уявлення про існування біозброї і багатьох покидьків, які її розробляють. тому шо дурні ідіоти? та, мабуть, шо ні. в дурних ідіотах вони хочуть тримати все народонаселення цієї прекрасної планети. якраз під девізом нациків - кожному своє. їм парадізи, а їхнім підданим народним масам - пекло ще при житті. ну там кістки з барського столу, і якийсь захист, як завжди, тільки прислужникам "дорогих урядів".

Догори
Цитувати виділене Додано: 15 березня 2020, 15:25     Austria  
Главпсихушко
Главпсихушко

я от зараз читаю новини, і в мене якесь дежавю - вже висловлюють подяки "дорогому уряду" за швидке і "правильне" реагування.
ви розумієте, шо відбувається?

Догори
Цитувати виділене Додано: 15 березня 2020, 19:19     Czech Republic  
Главпсихушко
Главпсихушко

Vera писав 15 березня 2020, 15:25
я от зараз читаю новини, і в мене якесь дежавю - вже висловлюють подяки "дорогому уряду" за швидке і "правильне" реагування. ви розумієте, шо відбувається?
Я то понимаю, а ты?
Страховки, которыми застрахованы заробитчани покрывают многое. Но короновируса, когда они страховались - небыло. Лечение короноваруса в Германии, Чехии Италии превышает 1 млн. Гривень. Ни кто таких денег из заробитчан платить не в состоянии. Гражданам - бесплатно. Да и работа остановлена.
пол сотни автобусов в Польше, по дороге домой.
(видео укринформ)
Встречай. Зеленский. Запиши, сука, себе в выполненные предвыборные обязательства.
Я обещаю вернуть Украинцев домой?
Я Вернул Украинцев на Родину

Вкладення:
в украину.jpg
в украину.jpg [ 73.02 Кіб | Переглянуто 111 разів ]

Створити нову тему  Відповісти  [ 130 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC+02:00

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 37 гостей

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі