Правила форуму  -  Реєстрація  -  Вхід  

Часовий пояс UTC+02:00

Створити нову тему  Відповісти  [ 130 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
  Тема: Re: коронвірус з погледу рт
Цитувати виділене Додано: 15 березня 2020, 23:02     Ukraine  
Гриф Справедливості
Гриф Справедливості

Я не памятаю такої рядової Неділі
Ні на шо не схоже
Тишина неймовірна
Машини не гудять
Пусто на вулицях

Нє ну їздять авто , люди є
Але очевидно Мало !!!
Дома всі сидять

Смски всім прийшли про вірус

:zvar:

Ходив на роботу провірити як там
Тишина гробова навколо

Десь рідко щось проїде
Дивовижний ефект
Давно такого не відчував

Па
В туалеті на роботі замітив , шо один рулон паперу туалетного є
Як завжди ...
і більше нема
Задумався :zvar:

Але в магазин не пішов ...

Догори
Цитувати виділене Додано: 15 березня 2020, 23:34     Czech Republic  
Начальник 6-той палаты
Начальник 6-той палаты

Fata Morgana писав 15 березня 2020, 19:19
Vera писав 15 березня 2020, 15:25
я от зараз читаю новини, і в мене якесь дежавю - вже висловлюють подяки "дорогому уряду" за швидке і "правильне" реагування. ви розумієте, шо відбувається?
Я то понимаю, а ты?
Страховки, которыми застрахованы заробитчани покрывают многое. Но короновируса, когда они страховались - небыло. Лечение короноваруса в Германии, Чехии Италии превышает 1 млн. Гривень. Ни кто таких денег из заробитчан платить не в состоянии. Гражданам - бесплатно. Да и работа остановлена.
пол сотни автобусов в Польше, по дороге домой.
(видео укринформ)
Встречай. Зеленский. Запиши, сука, себе в выполненные предвыборные обязательства.
Я обещаю вернуть Украинцев домой?
Я Вернул Украинцев на Родину
Фата
Страховки якими застраховані більшість заробітчан то фількіни грамоти. Зайди до любого дохтора і на стіні будуть висіти імена тих компаній з карточками яких обслугуют паціентів. Їх зовсім немного.

Але наскільки розумію що ліків для лічення коронавіруса зараз (ну для широкої публіки нема) нема. Банально підключають до апарата умілого дихання ну а там як карта ляже.Тільки таких апаратів не так вже й багато. Тому сестричка з Італії і казала що рятують тільки тих які виглядають на врятування.Інших не реанемують.В принципі правильно.Треба рятувати тих кого можна врятувати. Сокласниця в Празі також працює сестричкою.
Їм видали 1 одноразовий респіратор на 4 дні. При тому втрати між медиками в Італії величезні, а підготовити нових потрібні роки.

Догори
Цитувати виділене Додано: 16 березня 2020, 00:47     Czech Republic  
Начальник 6-той палаты
Начальник 6-той палаты

Короче своїми словами

Англія здаєтся приняла МОЮ концепцію боротьби з короновірусом.

Вона зовсім проста. Нічого не заборонювати якась частина громадян помре, але економіка не дуже пострадає.

Чеський уряд пішов іншим шляхом. Хто такий Бабіш я вам не скажу, я з ним говорив один раз і то в компанії.Ну з Земаном я говорив також тільки один раз. Але тоді він був не президентом але тільки премєром. Але це все херня.Короче тільки за Гавла по його похоронам я сказв що шкодую що він не мій президент.Що скажу про Бабіша незнаю

Про коронавірус британська ідея ну і моя здаєтся прекрасна але має недостатки. А теперь це тільки моя мисля після кілька літрів вина. В армії я мав воспаленіє легких але пережив це приключеніє короче ніяких пятен на легких ніякі рентгени не знайшли.

Коронавірус набагато гірше свинство, воно нищить легкі і бог знає що ще.Короче ті хто пережиють заплатять за це роками життя. Ну пензійна реформа, до пенсій ці счастливчики навряд ци дожиють бо половина легких це меньше ніж цілі. Повторяю це тільки моє мненіє після кілька літрів вина

Так от карнтен Бабіша мав би смисл тільки в тому випадку якщо би в чеських лабораторіях були дуже близько до антівіруса.

Чисто банально ще за ссср в Чехах була зовсім непогана медцина включаючи і ту яка працювала на бактерологічних зброях. За часів капіталізму много було знищино, але не все.

Інак ніякого смислу в карантині нема

Догори
Цитувати виділене Додано: 16 березня 2020, 02:40     Czech Republic  
Начальник 6-той палаты
Начальник 6-той палаты

Догори
Цитувати виділене Додано: 16 березня 2020, 08:47     France  
Врачидло
Врачидло

rt3 писав 29 лютого 2020, 13:57
а цікаво де поділась тема
я як черговий модератор відповідаю: тема іщєзла кїбєням :par:

Догори
Цитувати виділене Додано: 16 березня 2020, 09:25     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

А.Лірнєгдт писав 16 березня 2020, 08:47
rt3 писав 29 лютого 2020, 13:57
а цікаво де поділась тема
я як черговий модератор відповідаю: тема іщєзла кїбєням :par:

будеш звиздіти, іщєзнеш як вірус пластиліновий в тебе на аватарі :punish: :sarc:

теми нікуди не зникають, максимум - об’єднуються з існуючими, створеними раніше, це так би мало бути в цивілізованому... ммм... і впорядкованому... ммм... товаристві, :zvar:

але якщо ви хочете кожен свій мєждусобойчік ліпити, то ліпіть, повертаючись до інших мєждусобойчіків сраками, мені однаково чия срака переможе :par: :sarc:

Догори
Цитувати виділене Додано: 16 березня 2020, 09:46     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

rt3 писав 15 березня 2020, 23:34
Fata Morgana писав 15 березня 2020, 19:19
Vera писав 15 березня 2020, 15:25
я от зараз читаю новини, і в мене якесь дежавю - вже висловлюють подяки "дорогому уряду" за швидке і "правильне" реагування. ви розумієте, шо відбувається?
Я то понимаю, а ты?
Страховки, которыми застрахованы заробитчани покрывают многое. Но короновируса, когда они страховались - небыло. Лечение короноваруса в Германии, Чехии Италии превышает 1 млн. Гривень. Ни кто таких денег из заробитчан платить не в состоянии. Гражданам - бесплатно. Да и работа остановлена.
пол сотни автобусов в Польше, по дороге домой.
(видео укринформ)
Встречай. Зеленский. Запиши, сука, себе в выполненные предвыборные обязательства.
Я обещаю вернуть Украинцев домой?
Я Вернул Украинцев на Родину
Фата
Страховки якими застраховані більшість заробітчан то фількіни грамоти. Зайди до любого дохтора і на стіні будуть висіти імена тих компаній з карточками яких обслугуют паціентів. Їх зовсім немного.

Але наскільки розумію що ліків для лічення коронавіруса зараз (ну для широкої публіки нема) нема. Банально підключають до апарата умілого дихання ну а там як карта ляже.Тільки таких апаратів не так вже й багато. Тому сестричка з Італії і казала що рятують тільки тих які виглядають на врятування.Інших не реанемують.В принципі правильно.Треба рятувати тих кого можна врятувати. Сокласниця в Празі також працює сестричкою.
Їм видали 1 одноразовий респіратор на 4 дні. При тому втрати між медиками в Італії величезні, а підготовити нових потрібні роки.

поляки кажуть, що відсутність страховки не має значення - лікування оплатить держава:

13.03.2020, 10:25
Станом на ранок 13 березня, кількість заражених коронавірусною інфекцією (COVID-19) в Польщі зросла до 49 осіб
Всі українці, які перебувають в Польщі, можуть розраховувати на безкоштовні тести на виявлення коронавірусу (COVID-19) і безкоштовне лікування. Про це заявив представник міністерства охорони здоров'я Польщі Войцех Андрусевич, відповідаючи на питання, чи отримають можливість лікування ті громадяни України в Польщі, які не мають медичного страхування або страхового полісу, передає Укрінформ.

"Кожному, хто потрапляє до лікарні з підозрою на зараження коронавірусом, гарантовано безкоштовне проведення тестів і лікування, яке покривається з бюджету польської держави", - сказав Андрусевич.

Станом на сьогодні, в Польщі знаходиться приблизно 1-1,5 млн трудових мігрантів з України.

Кількість заражених коронавірусною інфекцією (COVID-19) в Польщі зросла до 49 осіб, одна людина померла.
https://ua-news.liga.net/society/news/k ... likuvannya

Догори
Цитувати виділене Додано: 16 березня 2020, 09:53     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

rt3 писав 16 березня 2020, 00:47
Сховано:
Короче своїми словами
Англія здаєтся приняла МОЮ концепцію боротьби з короновірусом.

Вона зовсім проста. Нічого не заборонювати якась частина громадян помре, але економіка не дуже пострадає.
Сховано:
Чеський уряд пішов іншим шляхом. Хто такий Бабіш я вам не скажу, я з ним говорив один раз і то в компанії.Ну з Земаном я говорив також тільки один раз. Але тоді він був не президентом але тільки премєром. Але це все херня.Короче тільки за Гавла по його похоронам я сказв що шкодую що він не мій президент.Що скажу про Бабіша незнаю

Про коронавірус британська ідея ну і моя здаєтся прекрасна але має недостатки. А теперь це тільки моя мисля після кілька літрів вина. В армії я мав воспаленіє легких але пережив це приключеніє короче ніяких пятен на легких ніякі рентгени не знайшли.

Коронавірус набагато гірше свинство, воно нищить легкі і бог знає що ще.Короче ті хто пережиють заплатять за це роками життя. Ну пензійна реформа, до пенсій ці счастливчики навряд ци дожиють бо половина легких це меньше ніж цілі. Повторяю це тільки моє мненіє після кілька літрів вина

Так от карнтен Бабіша мав би смисл тільки в тому випадку якщо би в чеських лабораторіях були дуже близько до антівіруса.

Чисто банально ще за ссср в Чехах була зовсім непогана медцина включаючи і ту яка працювала на бактерологічних зброях. За часів капіталізму много було знищино, але не все.

Інак ніякого смислу в карантині нема
Уряд розгляне можливість обмеження заходів. А поки влада Британії рекомендує сім днів залишатися вдома в разі будь-якого нездужання, навіть найслабшого. Літнім людям із хронічними захворюваннями не рекомендують круїзи. Закордонні шкільні поїздки заборонені.
https://ua-news.liga.net/world/news/djo ... it-blizkih

це поки що кордони не закрили, але дурість під час епідемії заборонили таки, дітей захищають, а дорослі мають самі бути розумними, інформації достатньо, якщо ж розуму буде не вистачати, то, імхо, позакривають все.

Догори
Цитувати виділене Додано: 16 березня 2020, 11:25     Czech Republic  
Начальник 6-той палаты
Начальник 6-той палаты

Сміх сміхом але в Чехії заборонили і свальби.

Короче пропонують або зрушити або посунути на потім. Проблем в тому що у деяких невіст черево трішки більше ніж в девушек.

І посунути на потім вони просто не можуть бо родять в незамужніму виді. А тут ще й теоретичний батько може передумати...Хто справжній батько і сама невіста може не знати. І той ходив і той ходив...Самі чеські сексологи кажуть що третина чеських батьків кормлять не своїх дітей.

Ну але що позитивно так то що в чехії не заборонили похорони

Догори
Цитувати виділене Додано: 16 березня 2020, 12:27     Czech Republic  
Главпсихушко
Главпсихушко

rt3 писав 16 березня 2020, 11:25
Сміх сміхом але в Чехії заборонили і свадьби.
Дык трахаться тоже нельзя.
Это же опасно и можно заразиться коронавирусом.
Сказано же безопасное расстояние между людьми 2 метра
Сперма даже в самом гиперсексуальном возрасте на 2 метра не долетает.
Да, но трупы сначала глубоко замораживаются...вирус погибает, тогда размораживаются и с ними можно прощаться.
Но после каждого поцелуя в лоб протирать лоб покойника хлоркой.

Догори
Цитувати виділене Додано: 16 березня 2020, 12:44     Czech Republic  
Начальник 6-той палаты
Начальник 6-той палаты

Fata Morgana писав 16 березня 2020, 12:27
Сміх сміхом але в Чехії заборонили і свадьби.
Это же опасно и можно заразиться коронавирусом.
Сказано же безопасное расстояние между людьми 2 метра
Сперма даже в самом гиперсексуальном возрасте на 2 метра не долетает.
Да, но трупы сначала глубоко замораживаются...вирус погибает, тогда размораживаются и с ними можно прощаться.
Но после каждого поцелуя в лоб протирать лоб покойника хлоркой.
Сміх сміхом але коронавірусом можна заразитись і в Дуньки Кулакової.

Живемо тільки раз, так що не всі дебілізми чеської влади я буду виконувати.

І взагалі закони різних влад я не дуже виконував. Принцип простий не порушовати закон якщо це не дуже потрібно

Догори
Цитувати виділене Додано: 16 березня 2020, 15:42     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

оральній секс.

Догори
Цитувати виділене Додано: 19 березня 2020, 15:12     Czech Republic  
Начальник 6-той палаты
Начальник 6-той палаты

stan700 писав 16 березня 2020, 15:42
оральній секс.
Чехи мають перше місто. Правда ззаду.

Короче чисто статестично на кількість заражених коронавірусом чехи мають найменьший процент померлих.0%. Рекорд

Ходять слух що це благодаря бехеровці, руму, і пиву

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/cesk ... paign=null

Догори
Цитувати виділене Додано: 20 березня 2020, 17:33     Czech Republic  
Начальник 6-той палаты
Начальник 6-той палаты

Карантіна цілком цікава

Автобуси практично пусті, але їздять регулярно. В магазинах є все, але людей немного. В парках людей багато, бігають, їздять на велисопедах,

коньках. З дітьми. Всі в намордниках. Пси поки що ні. Враховуючи що многі чешки курять то намордники мають недостатки. Хибить дірка для

сігарети.Деякі дами просто зривали намордники щоб закурити. Он у Таміли була ідея на рахунок мизтя спиртом Дуньки Кулакової. Неогана ідея. От

якби на респіратор намонтовати універсальний клапан який би дозволяв і курити і займатись оральним сексом без охрани. Такий респіратор би ся

користував величезним попитом. І після епідемії

Догори
Цитувати виділене Додано: 20 березня 2020, 18:02     Czech Republic  
Начальник 6-той палаты
Начальник 6-той палаты

В США вже планують випустити часть кримінальників. Ну таких яким більше 50 років, або сидіти залишилось меньше 2 років.

Омерику чекають цікаві часи

Догори
Цитувати виділене Додано: 21 березня 2020, 21:58     Czech Republic  
Начальник 6-той палаты
Начальник 6-той палаты

Рецепти про лікування коронавірусу

Зображення

Догори
Цитувати виділене Додано: 22 березня 2020, 19:26     Czech Republic  
Начальник 6-той палаты
Начальник 6-той палаты

Які на данний момент є ліки від коронавірусу?

Стопроцентних нема ніяких. Але дещо вже є"

1. Кровяна плазма вилічених паціентів. В Китаї має великий успіх

2. Plaquenil кажуть запас його мають і в Чехах. І якараз заборонили виписувати рецепти

3. remdesivir зарз спробують на одному безнадійному паціентови в Празі. Але тільки на одному. Опити проводятся і в інших країнах

4. antimalarika на них ставить Трамп

Є ще й інші. Але 100% поки нема

Догори
Цитувати виділене Додано: 23 березня 2020, 08:48     Czech Republic  
Начальник 6-той палаты
Начальник 6-той палаты

Чудес небуває.

В Чехії зявився перший метвий від короновірусу. Дохтори кажуть що він би й так помер бо 95 років це 95.

Вилізло на повер що в Чехія і готувалась до епідемій. На стратегічних державних складах був запас в 10000 (десять тисяч) респіраторів.Ще з

далекого 2006 року (вірніше пожадано було в 2004 проти епідемії SARS ну і черз 3 роки всеж купили). На десять міліонів Чехів. При тому

респіраторів одноразових, папірьових. Їх не постіраєш...

Теперь шукають винного. Китайські вчені вирахували що на одного виявленого хворого виходило 7 невиявлених. Так що хворих на світі зараз є

набагато більше ніж каже статистика

Догори
Цитувати виділене Додано: 24 березня 2020, 12:08     Czech Republic  
Начальник 6-той палаты
Начальник 6-той палаты

В Чехії продовжуєтся трагикомедія з повітряним мостом до Китаю, заслугою Земана звичайно.

Літаками привозять одноразові копієчні респіратори. При чому український Руслан їх привозить за рейс 12 мільйонів + інші грузи. Бо транспортний.

Чеський пасажирський 1 мільйон 200 тисяч. Не важко порахувати в скільки такі респіратори обійдутся.

При тому чеські вчені за кілька днів вивинули СІЛІКОННИЙ респіратор із заміняємим фільтром на 100% охраняє носителя. І зі слів дохторів дуже

удобний. При тому багаторазовий почті вічний (недалемно його в цицьки ставлять), сілікон легко миєтся, дезінфікуєтся. Уже зараз можуть таких

"вічних" респіраторів 10000 (десять тисяч в день) бо автомобільбні заводи стоять, і якщо їх підключити то і набагато більше.

Ну але кудитоді дівати китайські, хтось вже провізію (взятку) получив.

Ще краща історія з рихлотестами (швдкісними тестами) Дохтори предупеждали що вони на 80% брешуть.Чиновники оправдувались що лиш на 30%

Короче вони покажуть що людина хвора лиш почті перд смертю. Перші 5-6 днів хвороби китайські тестери заявляють що хвора людина здорова.

При тому многим чеським лабораторіям які мають свої прибори тести забороняли робит

Так що як завжди кому війна а кому мать родна

Догори
Цитувати виділене Додано: 24 березня 2020, 12:27     Czech Republic  
Начальник 6-той палаты
Начальник 6-той палаты

Респіратор "зроби сам" коштує копійки але захщає на 100%, є многоразовий і удобний

Зображення

Догори
Цитувати виділене Додано: 24 березня 2020, 13:06     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

rt3 писав 24 березня 2020, 12:08
При тому чеські вчені за кілька днів вивинули СІЛІКОННИЙ респіратор із заміняємим фільтром на 100% охраняє носителя. І зі слів дохторів дуже
https://www.respro.in.ua/maska-respirat ... no-sinyaya

Догори
Цитувати виділене Додано: 24 березня 2020, 14:13     Czech Republic  
Главпсихушко
Главпсихушко

Кстати, внимание, а именно на это надо обострить внимание
а баба галамага писав 16 березня 2020, 09:46
Всі українці, які перебувають в Польщі, можуть розраховувати на безкоштовні тести на виявлення коронавірусу (COVID-19) і безкоштовне лікування. Про це заявив представник міністерства охорони здоров'я Польщі Войцех Андрусевич, відповідаючи на питання, чи отримають можливість лікування ті громадяни України в Польщі, які не мають медичного страхування або страхового полісу,
Бесплатным будет только то, что касается коронавирусу!!!
Для этого есть межгосударственные обязательства . То ли 2006 то ли 2005 года.
Кто у себя обнаружит вирус, тот за свой счет должен его вылечить, независимо от гражданства человека и его страховки. Но это касается только эпидемий, туберкулёза и прочего, что предусмотрено международными договорами. Включая НОВОЕ.
А все обычное польша за свой счет лечить незастрахованным НЕ БУДЕТ!
вопрос и ответ должны звучать так
- чи отримають можливість лікування ті громадяни України в Польщі, які не мають медичного страхування або страхового полісу?
- ,Не отримають!!! Если это не будет коронаирус.

Догори
Цитувати виділене Додано: 24 березня 2020, 14:34     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

Fata Morgana писав 24 березня 2020, 14:13
Бесплатным будет только то, что касается коронавирусу!!!
треба розтин. так шо усьо за піньонзу

Догори
Цитувати виділене Додано: 24 березня 2020, 14:56     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

rt3 писав 24 березня 2020, 12:27
Респіратор "зроби сам" коштує копійки але захщає на 100%, є многоразовий і удобний

... і його ...
Ректор CTU у Празі, фізик-ядерник Войтех Петрачек придумав
https://www.novinky.cz/zahranicni/koron ... a-40316726

:sarc:

Догори
Цитувати виділене Додано: 24 березня 2020, 20:51     Czech Republic  
Начальник 6-той палаты
Начальник 6-той палаты

а баба галамага писав 24 березня 2020, 14:56
rt3 писав 24 березня 2020, 12:27

... і його ...
Ректор CTU у Празі, фізик-ядерник Войтех Петрачек придумав
https://www.novinky.cz/zahranicni/koron ... a-40316726

:sarc:
а баба галамага

Воно не так вже й смішно.

Чиновники хотять заборонити людям і ті найкращі респіратори.

Бо респіратор охраняє тебе від вірусу, але якщо ти хворий то через вентільки заражаєш всіх навколо ну система ніпель.

А намордник з тряпок трішки захищає всі навколо якщо ти хворий, але абсолютно незахищає тебе.

Короче ділема. Хоча прості чехи вже вирішили і це. Треба мати респіратор найвищого захисту, а через нього надіти намордник з тряпок.

Проблема в тому що респіраторів дістати практично неможливо. Та і очі в комбінації респіратотр+намордник нічим не хранені.

А винахід фізика-ядерника Войтеха Петрачека вирішє ці проблеми...а до ньго якщо би додати ОЗКа...

Догори
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему  Відповісти  [ 130 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC+02:00

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 23 гостей

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Перейти: