Правила форуму  -  Реєстрація  -  Вхід  

Часовий пояс UTC+03:00

Створити нову тему  Відповісти  [ 65 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
  Тема: Світу який ми знали піздец…
Цитувати виділене Додано: 14 березня 2020, 23:34     Czech Republic  
Начальник 6-той палаты
Начальник 6-той палаты

Світу який ми знали дійсно піздец

Хто пережиє? Ну цікаве питання враховуючи мій возраст різні приключеніє шанси в мене нуль цілих і хрен десятих. Ну і хрен би з ним

Просто хто пережиє недайте ДД зникнути. Дій, Світла ну і многа інши яких нема...Просто наші мертві нам завздди допоможуть нам.

Але ми маємо памяти про них

Догори
  Тема: Re: Світу який ми знали піздец…
Цитувати виділене Додано: 14 березня 2020, 23:54     Austria  
Главпсихушко
Главпсихушко

rt3 писав 14 березня 2020, 23:34

Хто пережиє? Ну цікаве питання враховуючи мій возраст різні приключеніє шанси в мене нуль цілих і хрен десятих. Ну і хрен би з ним

Просто хто пережиє недайте ДД зникнути. Дій, Світла ну і многа інши яких нема...Просто наші мертві нам завздди допоможуть нам.

комусь дуже кортілося "змінити" цей світ під свої уяви про нього. в принципі, якщо знати механізми, це не так складно зробити.

Догори
Цитувати виділене Додано: 15 березня 2020, 01:15     Czech Republic  
Главпсихушко
Главпсихушко

Хто пережиє? Ну цікаве питання враховуючи мій возраст різні приключеніє шанси в мене нуль цілих і хрен десятих.
Зайди к нотариусу. За пару тысяч крон он сострёпает твоё завещание и запуляет его в базу завещаний.
Реши все, как считаешь нужным ещё при жизни. Я при жизни всё на своих попереписывал. Единственное о чем в слух просил, что бы не сжигали. Из моих предков не сжигали никого. Не хочу быть первым. Пусть в 2, 3 слоя с последующими поколениями даже чужих, но в землю. А так сожгут тебя и будут перепуливать наследники друг другу вазочку с твоим прахом по запыленным сервантам...

Догори
Цитувати виділене Додано: 15 березня 2020, 07:23     Ukraine  
Гриф Справедливості
Гриф Справедливості

Припини нити
Без тебе тошно

Ти маєш шанс
Тому шо маєш частку Почуття Гумору
Мені так здається
Погано буде - якщо я помиляюсь ...

Навіяло
Задовбали сіяти паніку і нити ...

Догори
Цитувати виділене Додано: 15 березня 2020, 07:34     Ukraine  
Гриф Справедливості
Гриф Справедливості

А у Оззі Осборна - паркінсон :(
https://www.black-sabbath.com/2020/01/o ... arkinsons/

:(
І це не стьоб
А правда :(

Догори
Цитувати виділене Додано: 15 березня 2020, 09:26     France  
Врачидло
Врачидло

:par: :beach:

Догори
Цитувати виділене Додано: 15 березня 2020, 10:48     Czech Republic  
Начальник 6-той палаты
Начальник 6-той палаты

Fata Morgana писав 15 березня 2020, 01:15
Хто пережиє? Ну цікаве питання враховуючи мій возраст різні приключеніє шанси в мене нуль цілих і хрен десятих.
Зайди к нотариусу. За пару тысяч крон он сострёпает твоё завещание и запуляет его в базу завещаний.
Реши все, как считаешь нужным ещё при жизни. Я при жизни всё на своих попереписывал. Единственное о чем в слух просил, что бы не сжигали. Из моих предков не сжигали никого. Не хочу быть первым. Пусть в 2, 3 слоя с последующими поколениями даже чужих, но в землю. А так сожгут тебя и будут перепуливать наследники друг другу вазочку с твоим прахом по запыленным сервантам...
Зображення

Догори
Цитувати виділене Додано: 15 березня 2020, 11:35     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

тому світові - давно ....

буде Страшний Суд, в принципі, не може не бути,

ну, а потім - далі, по колу. :par:

Догори
Цитувати виділене Додано: 16 березня 2020, 15:47     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

то ви просто ще школяр
Уже после 1918 года мир перенес довольно серьезные пандемии в 1957, 1968, 1977 и 2009 гг.
Учитывая склонность этого вируса к мутациям и его постоянное присутствие в природе (например, у диких водоплавающих птиц), специалисты сходятся во мнении, что появление штамма столь же заразного и смертельного, как "испанка" (а то и похуже) - лишь дело времени.

https://www.bbc.com/russian/vert-fut-46385557

Догори
Цитувати виділене Додано: 16 березня 2020, 16:15     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

Догори
Цитувати виділене Додано: 16 березня 2020, 17:02     Czech Republic  
Главпсихушко
Главпсихушко

Крутая ссылка...
twitter.com/davcarretta/status/1238791068071661568
Зрелище впечетляющее, когда листаешь...
Это рубрика "Поминаем"
Автор сравнивает ту же газету и туже рубрику за 9 февраля(почти обычно) и за 13 марта.

Догори
Цитувати виділене Додано: 16 березня 2020, 20:23     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

Догори
Цитувати виділене Додано: 16 березня 2020, 20:47     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

stan700 писав 16 березня 2020, 15:47
Сховано:
то ви просто ще школяр
Уже после 1918 года мир перенес довольно серьезные пандемии в 1957, 1968, 1977 и 2009 гг.
Учитывая склонность этого вируса к мутациям и его постоянное присутствие в природе (например, у диких водоплавающих птиц),
специалисты сходятся во мнении, что появление штамма столь же заразного и смертельного, как "испанка" (а то и похуже) - лишь дело времени.

https://www.bbc.com/russian/vert-fut-46385557

Во время опытов над животными с применением воссозданных вирусов ученые выяснили, что штамм вируса гриппа 1918 года невероятно быстро и агрессивно развивается в организме. Это вызывает естественную (и потенциально летальную) реакцию иммунной системы, которую называют цитокиновой бурей.

Организм, отвечая на заражение вирусом, начинает в больших количествах вырабатывать цитокины - химические соединения, которые должны уничтожить вторгшегося врага.

Сейчас мы не намного лучше умеем справляться с цитокиновыми бурями, чем делали это в 1918-м
Но цитокины сами по себе токсичны - именно они становятся причиной болей (в суставах и проч.) во время гриппа, и когда их слишком много, это приводит к остановке работы органов и смерти человека.

Поскольку у здорового взрослого иммунная система сильнее, чем у ребенка или старика, она отвечала на вторжение вируса более мощным выбросом цитокинов, считают исследователи, - настолько мощным и неразборчивым, что погибал весь организм.

"Мы наконец поняли, почему вирус был настолько патогенным, - говорит Уэбстер. - Организм по сути убивал сам себя".

Спустя десятилетия после "испанки" исследователи разработали различные иммуномодуляторы, помогающие справиться с цитокиновыми бурями. Однако эти препараты не идеальны и не находятся в свободном доступе.

"Сейчас мы не намного лучше умеем справляться с цитокиновыми бурями, чем делали это в 1918-м, - подчеркивает Остерхолм. - Есть аппараты, которые помогают вам дышать и обеспечивают циркуляцию крови в вашем организме, но в общем наши достижения в этой области весьма и весьма слабенькие".

а зараз?

коронавірус теж викликає цитокінову бурю чи ні? :zvar:

Догори
Цитувати виділене Додано: 16 березня 2020, 21:03     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

поки мало матеріалу для статистікі. а так тупа пневмония
Как сейчас умирают от COVID-2019?

Очень просто.

На высокую температуру тела, кашель, одышку вызывают Скорую помощь. Врач приезжает, слушает лёгкие, слышит резкое ослабление дыхания, проверяет SpO2 пульсоксиметром, видит снижение сатурации (содержание О2) ставит диагноз: пневмония и везёт в дежурную больницу.

В больнице (общего профиля) страдальцу делают Rh-графию, КТ грудной клетки (чем богаты), видят рентгенологические признаки пневмонии и начинают лечить антибиотиками.

Никакой ПЦР к ДНК вирусов не делают, разумеется, потому что ЛПУ общего профиля, и там этим не балуются.

Через 12-24 часа у пациента падает сатурация, нарастает гипоксия, ему начинают давать О2 через носовой катетер, но сатурация всё равно падает, и его переводят в реанимацию, где дежурный реаниматолог ставит диагноз: «отёк лёгких», сажает страдальца «на трубу» и начинает вентилировать.

Заметьте, этиологию пневмонии по прежнему никто не знает. Да и откуда у нас праймеры для ПЦР к РНК вируса COVID-2019?

Реаниматолог в течение 2-4 часов борется с отёком лёгких (вводит гормоны, включает режим ПДКВ на респираторе), всё это, разумеется безуспешно, и, наконец, больной «останавливается». Врач проводит стандартные реанимационные мероприятия, но завести небьющееся сердце после гипоксической остановки в условиях, когда гипоксия не устранена, ещё никому не удавалось, а если удавалось, то сердце снова останавливается. Поэтому пациент отправляется в патанатомию.

В морге патологоанатом на аутопсии видит типичную картину пневмонии с интерстициальным отёком лёгких. Задумывается. Смотрит в карту пациента, не видит там никаких анализов на микробиологию (какая флора на фоне антибиотиков??), разумеется не видит никакого ПЦР-теста на РНК вирусов и думает: вирус. Мало ли вирусов могут вызвать пневмонию? Дофига! И случай закрывается как обычный. И так будет продолжаться до тех пор пока кто-нибудь из медперсонала этого ЛПУ, контактировавшего с пациентом, не заболеет и не умрёт при той же клинической картине.

Таким образом, пока не станут регулярно повторяться смертельные случаи у медперсонала ЛПУ, контактировавшего с пациентами, умершими от «банальной» вирусной пневмонии, спорадические случаи можно будет списывать на грипп, аденовирус, РСВ. Тем более, что ПЦР нет в 70% ЛПУ. А так…. ничего страшного.

Догори
Цитувати виділене Додано: 16 березня 2020, 21:24     France  
Врачидло
Врачидло

Вторая чясть: світу, якого ми навіть не знали - пізда рулю :drag:

Догори
Цитувати виділене Додано: 16 березня 2020, 21:48     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

А.Лірнєгдт писав 16 березня 2020, 21:24

Догори
Цитувати виділене Додано: 16 березня 2020, 22:16     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

Как выглядит карантин в России

#коронавирус #карантин
http://www.tramvision.ru/forum/index.ph ... 9#msg61429

:facepalm:

Догори
Цитувати виділене Додано: 17 березня 2020, 08:02     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

Вуйко 3 Бандерштату писав 15 березня 2020, 07:23
Припини нити
Без тебе тошно

Догори
Цитувати виділене Додано: 17 березня 2020, 08:07     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

Зображення

Догори
Цитувати виділене Додано: 17 березня 2020, 08:49     Czech Republic  
Начальник 6-той палаты
Начальник 6-той палаты

Догори
Цитувати виділене Додано: 17 березня 2020, 20:21     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

Догори
Цитувати виділене Додано: 17 березня 2020, 20:46     Austria  
Главпсихушко
Главпсихушко

пішла сьогодні вдень купити продуктів - це ще можна робити. в супермаркеті якийсь мужичінка типу пєтрова-боширова прямо впритик тулився в мене за спиною, в черзі до каси. ну, думаю, яка ж скотина дурна. повернулася - подивилася, а він очі відводить.
а додому прийшла, читаю в новинах, шо австрійський уряд вже взяв на себе право збирати дати з мобільників і навіть відслідковувати рух абонентів. опозиція тут же відреагувала, як на перебільшення повноважень цього шоу-уряду і оголосила парламентську перевірку і також наявності законної конституційної бази.
взагалі тут сьогодні багато критики піднялося після спроби приховати скандал в тіролі, де було найбільше інфікованих на лижних курортах, а місцева влада продовжувала збирати з туристів бабло, а потім просто вигнала всіх, закривши містечки на карантин для місцевих. до речі - тіроль дуже полюбляють хуйлостанці. совпадєніє? нє думаю!

Догори
Цитувати виділене Додано: 17 березня 2020, 21:19     Ukraine  
ГлавСуперНаноТролль.
ГлавСуперНаноТролль.

А.Лірнєгдт писав 16 березня 2020, 21:24
і трєтья: світ, який ми ще взнаємо, скоро вилізе з пізди :drin:

"Всегда есть три варианта: драться, бежать, покориться.
Оставшиеся но не сопротивляющиеся - рабы есть.."

(radulroma)

Догори
Цитувати виділене Додано: 17 березня 2020, 21:23     Czech Republic  
Начальник 6-той палаты
Начальник 6-той палаты

Vera писав 17 березня 2020, 20:46
пішла сьогодні вдень купити продуктів - це ще можна робити. в супермаркеті якийсь мужичінка типу пєтрова-боширова прямо впритик тулився в мене за спиною, в черзі до каси. ну, думаю, яка ж скотина дурна. повернулася - подивилася, а він очі відводить.
а додому прийшла, читаю в новинах, шо австрійський уряд вже взяв на себе право збирати дати з мобільників і навіть відслідковувати рух абонентів. опозиція тут же відреагувала, як на перебільшення повноважень цього шоу-уряду і оголосила парламентську перевірку і також наявності законної конституційної бази.
взагалі тут сьогодні багато критики піднялося після спроби приховати скандал в тіролі, де було найбільше інфікованих на лижних курортах, а місцева влада продовжувала збирати з туристів бабло, а потім просто вигнала всіх, закривши містечки на карантин для місцевих. до речі - тіроль дуже полюбляють хуйлостанці. совпадєніє? нє думаю!
Вера так беріть ту ситацію спортивно

Можливо той мужчина побачивши ваші цицьки зрозумів на якого хрена йому природа хрен дала. Можливо це взагалі була любовь з першого

погляду.

Догори
Цитувати виділене Додано: 17 березня 2020, 21:39     Ukraine  
ГлавСуперНаноТролль.
ГлавСуперНаноТролль.

rt3 писав 17 березня 2020, 21:23
Vera писав 17 березня 2020, 20:46
Вера так беріть ту ситацію спортивно

Можливо той мужчина побачивши ваші цицьки зрозумів на якого хрена йому природа хрен дала. Можливо це взагалі була любовь з першого

погляду.
ти не плутай хрен з любов"ю :sarc:

"Всегда есть три варианта: драться, бежать, покориться.
Оставшиеся но не сопротивляющиеся - рабы есть.."

(radulroma)

Догори
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему  Відповісти  [ 65 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC+03:00

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 28 гостей

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі