Український політичний Дурдом
https://forum.durdom.in.ua:443/

Генерал ФСБ, Саакашвілі
https://forum.durdom.in.ua:443/viewtopic.php?f=1&t=170160
Сторінка 1 з 1

Автор:  а баба галамага [ 24 квітня 2020, 07:03 ]
Тема повідомлення:  Генерал ФСБ, Саакашвілі

створю окрему тему, бо „профільну“ не читають... бо звичка вже така...а баба галамага писав 23 квітня 2020, 17:11
ось так:

Призначення Сакашвілі віце-премєром Уряду України означає призначення на цю посаду генерала ФСБ Росії Темура Аласанії, кабінет якого буде на тому самому поверсі урядового будинку що й кабінет "Віцепремєра Міхо".

Фактично це запровадження замаскованої посади "генерал-губернатора Малоросії".

А Міхо не буде "займатися" "реформами" - він буде займатися розкручуванням маховика репресій - це в нього, вірніше в його дядечка Темура Аласанії, в Грузії виходило дуже "добре"...


і є сенс обговорювати чи „карантін“ „во спасєніє“ чи „рятуйся хто може“? :facepalm:

Автор:  а баба галамага [ 24 квітня 2020, 07:07 ]
Тема повідомлення:  Re: Генерал ФСБ, Саакашвілі

отже, шановні, сьогодні у Верховній Зраді України будуть призначати генерал-губернатора Малоросії,

кушайтє, не вдавіться.

Автор:  а баба галамага [ 24 квітня 2020, 10:26 ]
Тема повідомлення:  Re: Генерал ФСБ, Саакашвілі

вже не сьогодні, а, кажуть, - в вівторок-середу:
Верховна Рада може голосувати за призначення екс-президента Грузії і колишнього голови Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі на посаду віце-прем'єр-міністра з питань реформ у вівторок або середу, 28-29 квітня.

Джерело: перший заступник голови фракції і глава партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко сказав в ефірі телеканалу "Україна 24", якого цитує "Укринформ"

Пряма мова Корнієнка: "Я знаю, що зараз йдуть розмови, зустрічі навіть будуть у пана Саакашвілі з іншими фракціями. На завтра цього питання в порядку денному (позачергового засідання ВР - ред.) немає, і у нас є в принципі сумніви, чи буде він доданий Президентом. Тобто, можливо, мова йде про саме голосуванні з цього кадрового питання десь на наступному тижні - у вівторок, середу ".

Деталі: За його словами, у членів фракції "Слуга народу" різні настрої щодо можливого призначення Саакашвілі.

При цьому сам Корнієнко схиляється до того, щоб підтримувати кандидатуру Міхеїла Саакашвілі, але остаточно визначиться після участі Саакашвілі в засіданні фракції "Слуга народу". Він також розраховує, що в п'ятницю на засіданні фракції Міхеїла Саакашвілі депутатам представить прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

Передісторія:

У липні 2017 року Петро Порошенко позбавив колишнього президента Грузії та колишнього керівника Одеської обласної держадміністрації Міхеіла Саакашвілі українського громадянства, після чого його видворили до Польщі.
У травні 2019 року Зеленський повернув Саакашвілі громадянство України.
22 квітня 2020 року стало відомо, що Зеленський запропонував йому посаду віцепрем'єра з реформ – і Саакашвілі погодився.

Автор:  а баба галамага [ 24 квітня 2020, 10:32 ]
Тема повідомлення:  Re: Генерал ФСБ, Саакашвілі

Чисто теоретично, як зрозуміти те, що було - Порошенко-Саакашвілі-Аваков?

Пороху підсунули/примусили взяти цього клоуна чи він сам його взяв?

Потім він сам його турнув чи примусили/підставили?

Аваков/обоє „грав(ли) на публіку“ чи дійсно був конфлікт? Суть конфлікту, якщо був?

Зараз що відбувається? Моніку примушують/підставляють чи рятують?

і т.д. ...

Автор:  а баба галамага [ 29 квітня 2020, 10:38 ]
Тема повідомлення:  Re: Генерал ФСБ, Саакашвілі


Автор:  Тамила [ 24 травня 2020, 01:12 ]
Тема повідомлення:  Re: Генерал ФСБ, Саакашвілі

цей Міхо якийсь подозрітєльний.. :zvar:

Автор:  а баба галамага [ 01 червня 2020, 17:19 ]
Тема повідомлення:  Re: Генерал ФСБ, Саакашвілі

Зачем Саакашвили поздравил украинцев с ФСБшным днем пограничникаДля украинских пограничников это сигнал четкой идентификацией, на чьей стороне председатель Исполнительного комитета реформ.

Вчера вечером председатель Исполнительного комитета реформ Михеил Саакашвили надел на голову зеленый берет украинского пограничника, с украинской кокардой и украинским флажком, сфотографировался с широкой улыбкой и выложил фото на своей фейсбук-страничке, сопроводив поздравлением на украинском языке: "Як бувалий прикордонник (ОКПП "Чоп", "Бориспіль") вітаю всіх причетних з Днем прикордонника! (За старим стилем)".

Как говорится в бородатом анекдоте, "ничто не выдавало в нем российского разведчика". Захотел человек вспомнить былое - как он со штурмом брал украинскую границу, издеваясь над украинскими пограничниками, - что же, продолжай издеваться и дальше.

Вот только в Украине День пограничника отмечается не 28 мая, а 30 апреля. Так установил президент Украины Петр Порошенко своим указом 27 апреля 2018 г. Он сообщил в твиттере, почему выбрал именно этот день: "Подписал Указ об установлении профессионального праздника - Дня пограничника - 30 апреля. Этот праздник должен, наконец, стать созвучным с реальными историческими событиями именно в Украине. А современная Украина является исторической преемницей УНР и Гетманского Государства". Порошенко подчеркнул, что Государственная пограничная служба Украины ведет родословную от военных формирований времен Украинской революции 1917-1921 гг. "30 апреля 1918 г. украинские войска возле ст. Колпаковое установили свои символы на границе Украинского государства. Сегодня исполняется 100 лет сине-желтой границе", - напомнил он о знаменательной исторической дате.

А кто же тогда празднует день пограничника 28 мая? Ни за что не догадаетесь. 28 мая - это профессиональный праздник личного состава пограничной службы ФСБ РФ. И именно с этим ФСБшным праздником поздравил украинцев "выдающийся украинский патриот" Саакашвили.

Можно предположить, какие чувства вызвало это поздравление у украинских пограничников. Особенно у тех, кто служит на административной границе с аннексированным Россией украинским Крымом, на линии фронта с оккупированными Россией территориями Донецкой и Луганской областей Украины, на государственной границе Украины с РФ. Для них поздравление с ФСБшным праздником от Саакашвили - это ведь не просто плевок в душу. Это сигнал четкой идентификации, на чьей стороне Саакашвили.

И тут вопрос к Владимиру Зеленскому, который, помнится, тоже любил пошутить насчет границ. "Российские войска стоят на границе, просто украинскую границу немножко отодвигают вперед", - смеялся он над нами 22 мая 2014 г. Интересно, смешно ли ему сейчас от поздравления Саакашвили с днем пограничника ФСБ РФ.

Сторінка 1 з 1 Часовий пояс UTC+03:00
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/