Головна ::: Анекдоти ::: Відео ::: Фоти ::: Санбюлетень ::: Ігри ::: ІМХО ::: Пацієнти ::: linkodrom
Правила форуму  -  Реєстрація  -  Пошук  -  Учасники  -  Вхід  

Часовий пояс UTC+02:00




Створити нову тему  Відповісти  [ 158 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
  Тема: кто желает участвовать в проекте энергосбережения
Цитувати виділене Додано: 19 лютого 2011, 22:35     Ukraine  
Главюльок
Главюльок

З нами з: 17 квітня 2010, 21:23
Повідомлень: 6766
Сховано:
Шановні сусіди!
Ми вже переконались, що насправді політики не цікавляться справами людей. Повною мірою це стосується питання енергоефективності нашого житла і, як наслідок, тарифів на споживання енергоресурсів. Не цікавляться, бо це - наше житло, а не їхнє. Наші гроші, а не їхні.Ми чуємо слова..., слова... і слова...
Свої житла вони обладнали.А хто обладнає наші? Влада вже неодноразово сказала нам, що наші будинки - це наші проблеми.
І в цьому випадку влада права.
Ми переконані, що тільки самі мешканці є реально зацікавленими в тому, щоб підвищити енергоефективність своїх будинків і, таким чином, скоротити витрати на енергетичні ресурси (газ, електроенергію) та їх похідні (теплоносій для опалення, гарячу воду).Чому ми не можемо зробити свої будинки енергоефективними? Щоб економно і комфортно жили в них ми і потім наші діти. Самі по собі мешканці окремої квартири не мають можливостей кардинально покращити ситуацію з енергоефективністю таким чином, щоб зменшити витрати на енергоресурси.
Що ми можемо?Встановити квартирні лічильники води.Практично це - все. Тільки дехто має можливості утеплити зовнішні стіни своєї квартири. Але це не вирішує проблеми платежів. А що робити загальній масі мешканців? Звичайно, можна ще років з 20 чекати, поки хтось прийде і зробить для нас те, що потрібно НАМ.
А можна взяти вирішення своїх проблем в свої руки. Як це роблять громадяни в інших, цивілізованих країнах. І об'єднатись заради комфорту житла та економії своїх грошей. Науковий аналіз показав, що тільки системне (комплексне), в межах мікрорайонів чи груп будинків, вирішення техніко-технологічних питань енергоефективності може дати відчутне (в 2-4 рази) скорочення енергоспоживання. Але для цього ми повинні об'єднати свої зусилля. Ми маємо науково-обгрунтовану концепцію трансформаційної моделі енергоефективності мікрорайонів багатоквартирної забудови. Тобто, моделі переводу мікрорайонів з сьогоднішнього стану енерговитратності до стану енергоефективності. Серед мешканців є науковці та інженери, студенти та викладачі. Разом ми здатні самі вирішити багато питань. В тому числі запропонувати інженерні рішення.Але тільки в тому випадку, якщо згуртуємось. Бо один в полі - не воїн.Згадайте, як багатьох з вас 6-10 років тому переконували в необхідності і вигідності встановлення квартирних лічильників води. Хто дослухався до цих порад - той виграв. Сьогодні ми закликаємо мешканців багатоквартирних будинків об'єднатись заради енергоефективності свого житла.Закликаємо створювати ініціативні групи в кожному будинку і об'єднуватись задля вирішення проблеми енергоефективності нашого житла своїми власними руками. Закликаємо всіх небайдужих активних громадян (серед нас є науковці, інженери, бізнесмени, студентська молодь) проявити ініціативу і приєднатись до проекту ЕФЕС ЖКГ для організації розробки та впровадження моделі енергоефективності житла в своєму мікрорайоні.

Годі чекати.
Згадаймо стару істину: "Якщо хочеш щось мати — зроби це для себе”.Для підтримки проекту ми створили цей інтернет-сайт. З повагою,ініціативна група.
Чого ми хочемо досягти.Ми хочемо розробити такі моделі енергоефективності для нашого мікрорайону, які дозволять зменшити енергоспоживання і відповідні витрати в 2-4 рази. Досвід інших країн і теоретичний аналіз показують, що це цілком реально.
Який шлях ми пропонуємо.

1. Створення об'єднаннь співласників багатоквартирних будинків (ОСББ) в мікрорайоні.
2. Створення об'єднання ОСББ в межах мікрорайону чи створення об'єднання ОСББ з декількох сусідніх будинків мікрорайону. До таких об'єднань можуть ввійти також кооперативні будинки.
3. Розробка індивідуально для кожного об'єднання оптимальної моделі ефективного енергоспоживання.
4. Презентація моделі в пресі та органам місцевого самоврядування.
5. Пошук, спільно з місцевою владою, інвесторів, для втілення в життя запропонованих моделей.

Такий підхід дозволить нам забезпечити:
1. Кратне скорочення енергоспоживання.
2. Максимальне використання нетрадиційних та відновлювальних джерел енергії.
3. Використання передових технологій і засобів енергоефективності.
4. Впровадження інвестиційних механізмів інноваційного переходу до ефективного енергоспоживання в житлово-комунальній сфері міст.
5. Значне пом'якшення цінового удару від подальшого зростання вартості енергоносіїв для споживачів.
З чого маємо розпочинати.

В меня сайту є пункт "Місце дії Донецьк". По ньому переходимо на відповідний сайт. На ньому є форум. Заходимо туди. Дивимось тему "Пропозиція до самоорганізації..."
Якщо бажаємо - створюємо у форумі відповідного мікрорайону тему з номером свого будинку залишаємо там свої контактні дані. Інформуємо сусідів і знайомих.
Тобто, починаємо організовуватись...
Дякуємо за увагу.
Цей сайт створено без будь-якої політичної чи комерційної мети.
Головна задача сайту - сприяння самоорганізації мешканців багатоквартирних будинків задля вирішення проблеми енергоефективності житла в межах груп будинків, своїх мікрорайонів чи кількох суміжних мікрорайонів.
Він для тих громадян, кого хвилюють проблеми енергозбереження та енергоефективності багатоповерхових будинків. Для тих, хто бажає змінити ситуацію з енергоефективністю будинку, де він мешкає, на краще.
Тут зацікавлені громадяни можуть поділитись своїми міркуваннями щодо того, як покращити ситуацію з енергозбереженням. Дізнатись про те, як інші вирішують схожі проблеми.
На цьому сайті громадяни можуть отримати поради і консультації з питань енергоефективності багатоквартирних будинків.На цьому сайті люди зустрінуться зі своїми друзями і знайдуть нових друзів та однодумців.Ми будемо намагатись, щоб рішення по підвищенню енергоефективності грунтувались на:
Якнайширшому обговоренні;
Вільному обміні інформацією між користувачами сайту;
Системному врахуванні всіх особливостей систем комунального енергоспоживання.
З плином часу сайт буде доповнюватись та змінюватись.
Сподіваємось, що на краще.
Сподіваємось також на допомогу небайдужих громадян в наповненні змісту та вдосконаленні структури сай


Уже длительное время на форуме рекламируется коммерческий проект энергосбережения http://efes-jkg.ucoz.ua/ гостем форума ToiSamiy .
Автор постоянно предлагает политикам свой проект в качестве привлечения избирателей на свою сторону. И автор считает, что для этого достаточно сделать народу обещания больших экономий энергий в сотни процентов и дело сделано. И по его мнению придут инвесторы, которые профинансируют проектирование и реализацию проекта.(пункты 3 и 5)
Суть его : 1. Створення об'єднаннь співласників багатоквартирних будинків (ОСББ) в мікрорайоні.
2. Створення об'єднання ОСББ в межах мікрорайону чи створення об'єднання ОСББ з декількох сусідніх будинків мікрорайону. До таких об'єднань можуть ввійти також кооперативні будинки.
3. Розробка індивідуально для кожного об'єднання оптимальної моделі ефективного енергоспоживання.
4. Презентація моделі в пресі та органам місцевого самоврядування.
5. Пошук, спільно з місцевою владою, інвесторів, для втілення в життя запропонованих моделей.
Как показывает зарубежная практика и внутри страны реализация пунктов 3 и 5 этого проета колеблется от 40 тысяч до 80 тысяч долларов на один дом(квартиру).
Ни один средний гражданин или скромного достатка не может профинансировать такую сумму. Даже в Восточной Европе такие проекты не могут реализоваться из-за отсутствия денег . А маниловская мечтания автора о том, что местная власть совместно с жильцами разыщут инвесторов, говорит о том, что этим проектом стараются обмануть народ, вести его в заблуждение. Местная власть не имеет средств для вывоза мусора, ремонта местных дорог. Этот проект автор предлоржил мне отдать Тимошенко, что я сделал, а это было непорядочно с моей стороны, я не имел право вводить Юлию Владимировну в обман, ибо я принес нечестную и халтурную работу.
Прошу энергетиков прокоментировать этот проект. оБ этом уже много месяцев просит автор.

_________________
Бо хто за що, а ми за незалежність,
Ото ж нам так і трудно через це.
Ліна Костенко


Догори
  Тема: Re: кто желает участвовать в проекте энергосбережения
Цитувати виділене Додано: 19 лютого 2011, 22:41     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 12 січня 2010, 21:10
Повідомлень: 11069
куда там этому проекту -
до Крымской Солнечной Электростанции Клюева...

производящей электричество по себестоимости 2 грн. 50 коп,
а продающей государству
по постанове Пахло - за 5 грн 11 копеек...


Догори
  Тема: Re: кто желает участвовать в проекте энергосбережения
Цитувати виділене Додано: 19 лютого 2011, 22:42     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 29 жовтня 2007, 12:47
Повідомлень: 46790
я можу тільки в індивідуальному порядку, а гуртове - то чортовЕ


Догори
  Тема: Re: кто желает участвовать в проекте энергосбережения
Цитувати виділене Додано: 19 лютого 2011, 22:44     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 23 лютого 2010, 10:22
Повідомлень: 22216
Вебсайт: http://forum.galcom.net.ua/
Звідки: Тернопіль
OldBoy писав:я можу тільки в індивідуальному порядку, а гуртове - то чортовЕ

аналогічно...колгосп то зле.. :par:

_________________
ПРотипсіхи і "жидовствующіє" -в ігнор!
Побєда комунізми нєізбєжна!


Догори
  Тема: Re: кто желает участвовать в проекте энергосбережения
Цитувати виділене Додано: 19 лютого 2011, 22:51     Ukraine  
ДиктатоАнархо Синдикалист
ДиктатоАнархо Синдикалист
Аватар користувача

З нами з: 20 листопада 2007, 15:09
Повідомлень: 15283
Звідки: даунетск - бизьнес-сталица быдластана
Чому ненавиджу демагогів? :punish: :dash2:

_________________
Уркаїна. Країна маргінального совка і бидла.
Велкоме IN URKAINA (c).


Догори
  Тема: Re: кто желает участвовать в проекте энергосбережения
Цитувати виділене Додано: 19 лютого 2011, 22:56     Ukraine  
сторонній
сторонній

З нами з: 28 лютого 2010, 22:01
Повідомлень: 1723
3. Розробка індивідуально для кожного об'єднання оптимальної моделі ефективного енергоспоживання.

наприклад?


Догори
  Тема: Re: кто желает участвовать в проекте энергосбережения
Цитувати виділене Додано: 19 лютого 2011, 23:02     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 29 жовтня 2007, 12:47
Повідомлень: 46790
варіантів небагато: утеплення, тепловий насос, твердопаливний насос, сонячні батареї


Догори
  Тема: Re: кто желает участвовать в проекте энергосбережения
Цитувати виділене Додано: 19 лютого 2011, 23:14     Ukraine  
сторонній
сторонній

З нами з: 28 лютого 2010, 22:01
Повідомлень: 1723
- типовий бізнес план є?
- історії успіху є?
- чому б автору не знайти венчурного інвестора, розкрутитись і самому накосити кучу бабла, замість намагання ощасливити інших за їх кошт?
- які головні перешкоди зустрілись в українських реаліях?
- яка допомога потрібна від держави? імхо там де тре допомога держави в 99% випадків справа не вартуюча; вартуюча справа швидко знайди охочих на цьому заробити; часи ДержПланів, Міністерств і Галузей минули


Догори
  Тема: Re: кто желает участвовать в проекте энергосбережения
Цитувати виділене Додано: 19 лютого 2011, 23:26     Poland  
Балабол
Балабол
Аватар користувача

З нами з: 01 грудня 2009, 20:21
Повідомлень: 31220
Дурниці виписуєте,людина хоче тільки популяризувати раціональне використовування енергії.Тільки воно нах не потрібне нікому з тих що при владі ні тим що до влади рвуться.Пизтіти простіше ніж щось робити в тому напрямку.
Які нах 40-80 тис доларів коштуватиме отеплення квартири? :fool: :fool: :fool:
Цілого дев'ятиповерхового будинку дешевше.

_________________
you chimps don't know who you're dealing withЗображення


Догори
  Тема: Re: кто желает участвовать в проекте энергосбережения
Цитувати виділене Додано: 19 лютого 2011, 23:41     Ukraine  
князь
князь
Аватар користувача

З нами з: 05 березня 2008, 20:01
Повідомлень: 86345
asandor писав:Прошу энергетиков прокоментировать этот проект. оБ этом уже много месяцев просит автор.
энергетики все щас на ауры перешли :par:

_________________
ХЖВСУ


Догори
  Тема: Re: кто желает участвовать в проекте энергосбережения
Цитувати виділене Додано: 20 лютого 2011, 00:03     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 29 жовтня 2007, 12:47
Повідомлень: 46790
я хату в 100 квадратів утеплив за 1.2 тис дол. із штукатуркою і підготовкою під покраску. восени планую покраску і декор, загалом планую принаймні за 2 тис дол не вилізти.


Догори
  Тема: Re: кто желает участвовать в проекте энергосбережения
Цитувати виділене Додано: 20 лютого 2011, 00:14     Poland  
Балабол
Балабол
Аватар користувача

З нами з: 01 грудня 2009, 20:21
Повідомлень: 31220
OldBoy писав:я хату в 100 квадратів утеплив за 1.2 тис дол. із штукатуркою і підготовкою під покраску. восени планую покраску і декор, загалом планую принаймні за 2 тис дол не вилізти.

Я про то і пишу.І то що заінвестував в отеплення швидко відіб'ється на рахунках за опалення.

_________________
you chimps don't know who you're dealing withЗображення


Догори
  Тема: Re: кто желает участвовать в проекте энергосбережения
Цитувати виділене Додано: 20 лютого 2011, 00:43     Ukraine  
сторонній
сторонній

З нами з: 28 лютого 2010, 22:01
Повідомлень: 1723
я одного не пойму, чому якийсь бізнесмен не заключить договір з кількома сусідніми ОСББ, не запропонує зразу платити за енергію йому дешевше ніж люди платять зараз, деякий час буде в збитках, але коли запровадить енергозбереження в цих будинках - вийде на прибуток, і почне косити бабло

з сайту проекту:
ПРОБЛЕМА 3.
Існують інвестори, які готові вкладати кошти в проекти з підвищення енергоефективності ЖКГ.
Але не роблять цього, через те, що за наявних умов не вбачають в цьому відповідного економічного зиску.

це як - готові вкладати кошти, але не бачать вигоди? готові, але не готові?
і така маленька нелогічність особисто в мене викликає сумніви в здатності ініціаторів просувати проект на практиці


Догори
  Тема: Re: кто желает участвовать в проекте энергосбережения
Цитувати виділене Додано: 20 лютого 2011, 08:14     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 26 травня 2010, 06:58
Повідомлень: 8053
Хтось пояснить в чому суть проекта ToiSamiy.
Тільки на пальцях.

_________________
Зображення


Догори
  Тема: Re: кто желает участвовать в проекте энергосбережения
Цитувати виділене Додано: 20 лютого 2011, 08:46     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 23 лютого 2010, 10:22
Повідомлень: 22216
Вебсайт: http://forum.galcom.net.ua/
Звідки: Тернопіль
OldBoy писав:варіантів небагато: утеплення, тепловий насос, твердопаливний насос, сонячні батареї

сонячні батареї то по моєму з області фантастики..мало собі уявляю скільки б вони простояли на даху багато поверхівки...
Утеплення..хм..навряд ..дивлюсь у нас новобудови ростуть як гриби нині і про таке ніхто і не вигадує навіть..а про старі забудови--то хоч би поштукатурили шоб не так було жутко на вигляд..
Особисто я б поставив індивідуальне нині опалення..але ж сцукко кажуть ніззя!!Заборонено!!хоча це 1500-2000 $ всього..

Приклад,супутникові антени..здавалось би постав одну антену на дах і розведи кабелем по квартирам сигнал і раза в три-чотири буде дешевше установка і обслуговування.. а нє-є-є..кожен ліпить свою і ні про які тобі колгоспи чути не хоче.. :smeh: ..

Зображення

_________________
ПРотипсіхи і "жидовствующіє" -в ігнор!
Побєда комунізми нєізбєжна!


Догори
  Тема: Re: кто желает участвовать в проекте энергосбережения
Цитувати виділене Додано: 20 лютого 2011, 08:54     Poland  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 22 липня 2010, 19:42
Повідомлень: 16646
asandor писав:
Сховано:
Шановні сусіди!
Ми вже переконались, що насправді політики не цікавляться справами людей. Повною мірою це стосується питання енергоефективності нашого житла і, як наслідок, тарифів на споживання енергоресурсів. Не цікавляться, бо це - наше житло, а не їхнє. Наші гроші, а не їхні.Ми чуємо слова..., слова... і слова...
Свої житла вони обладнали.А хто обладнає наші? Влада вже неодноразово сказала нам, що наші будинки - це наші проблеми.
І в цьому випадку влада права.
Ми переконані, що тільки самі мешканці є реально зацікавленими в тому, щоб підвищити енергоефективність своїх будинків і, таким чином, скоротити витрати на енергетичні ресурси (газ, електроенергію) та їх похідні (теплоносій для опалення, гарячу воду).Чому ми не можемо зробити свої будинки енергоефективними? Щоб економно і комфортно жили в них ми і потім наші діти. Самі по собі мешканці окремої квартири не мають можливостей кардинально покращити ситуацію з енергоефективністю таким чином, щоб зменшити витрати на енергоресурси.
Що ми можемо?Встановити квартирні лічильники води.Практично це - все. Тільки дехто має можливості утеплити зовнішні стіни своєї квартири. Але це не вирішує проблеми платежів. А що робити загальній масі мешканців? Звичайно, можна ще років з 20 чекати, поки хтось прийде і зробить для нас те, що потрібно НАМ.
А можна взяти вирішення своїх проблем в свої руки. Як це роблять громадяни в інших, цивілізованих країнах. І об'єднатись заради комфорту житла та економії своїх грошей. Науковий аналіз показав, що тільки системне (комплексне), в межах мікрорайонів чи груп будинків, вирішення техніко-технологічних питань енергоефективності може дати відчутне (в 2-4 рази) скорочення енергоспоживання. Але для цього ми повинні об'єднати свої зусилля. Ми маємо науково-обгрунтовану концепцію трансформаційної моделі енергоефективності мікрорайонів багатоквартирної забудови. Тобто, моделі переводу мікрорайонів з сьогоднішнього стану енерговитратності до стану енергоефективності. Серед мешканців є науковці та інженери, студенти та викладачі. Разом ми здатні самі вирішити багато питань. В тому числі запропонувати інженерні рішення.Але тільки в тому випадку, якщо згуртуємось. Бо один в полі - не воїн.Згадайте, як багатьох з вас 6-10 років тому переконували в необхідності і вигідності встановлення квартирних лічильників води. Хто дослухався до цих порад - той виграв. Сьогодні ми закликаємо мешканців багатоквартирних будинків об'єднатись заради енергоефективності свого житла.Закликаємо створювати ініціативні групи в кожному будинку і об'єднуватись задля вирішення проблеми енергоефективності нашого житла своїми власними руками. Закликаємо всіх небайдужих активних громадян (серед нас є науковці, інженери, бізнесмени, студентська молодь) проявити ініціативу і приєднатись до проекту ЕФЕС ЖКГ для організації розробки та впровадження моделі енергоефективності житла в своєму мікрорайоні.

Годі чекати.
Згадаймо стару істину: "Якщо хочеш щось мати — зроби це для себе”.Для підтримки проекту ми створили цей інтернет-сайт. З повагою,ініціативна група.
Чого ми хочемо досягти.Ми хочемо розробити такі моделі енергоефективності для нашого мікрорайону, які дозволять зменшити енергоспоживання і відповідні витрати в 2-4 рази. Досвід інших країн і теоретичний аналіз показують, що це цілком реально.
Який шлях ми пропонуємо.

1. Створення об'єднаннь співласників багатоквартирних будинків (ОСББ) в мікрорайоні.
2. Створення об'єднання ОСББ в межах мікрорайону чи створення об'єднання ОСББ з декількох сусідніх будинків мікрорайону. До таких об'єднань можуть ввійти також кооперативні будинки.
3. Розробка індивідуально для кожного об'єднання оптимальної моделі ефективного енергоспоживання.
4. Презентація моделі в пресі та органам місцевого самоврядування.
5. Пошук, спільно з місцевою владою, інвесторів, для втілення в життя запропонованих моделей.

Такий підхід дозволить нам забезпечити:
1. Кратне скорочення енергоспоживання.
2. Максимальне використання нетрадиційних та відновлювальних джерел енергії.
3. Використання передових технологій і засобів енергоефективності.
4. Впровадження інвестиційних механізмів інноваційного переходу до ефективного енергоспоживання в житлово-комунальній сфері міст.
5. Значне пом'якшення цінового удару від подальшого зростання вартості енергоносіїв для споживачів.
З чого маємо розпочинати.

В меня сайту є пункт "Місце дії Донецьк". По ньому переходимо на відповідний сайт. На ньому є форум. Заходимо туди. Дивимось тему "Пропозиція до самоорганізації..."
Якщо бажаємо - створюємо у форумі відповідного мікрорайону тему з номером свого будинку залишаємо там свої контактні дані. Інформуємо сусідів і знайомих.
Тобто, починаємо організовуватись...
Дякуємо за увагу.
Цей сайт створено без будь-якої політичної чи комерційної мети.
Головна задача сайту - сприяння самоорганізації мешканців багатоквартирних будинків задля вирішення проблеми енергоефективності житла в межах груп будинків, своїх мікрорайонів чи кількох суміжних мікрорайонів.
Він для тих громадян, кого хвилюють проблеми енергозбереження та енергоефективності багатоповерхових будинків. Для тих, хто бажає змінити ситуацію з енергоефективністю будинку, де він мешкає, на краще.
Тут зацікавлені громадяни можуть поділитись своїми міркуваннями щодо того, як покращити ситуацію з енергозбереженням. Дізнатись про те, як інші вирішують схожі проблеми.
На цьому сайті громадяни можуть отримати поради і консультації з питань енергоефективності багатоквартирних будинків.На цьому сайті люди зустрінуться зі своїми друзями і знайдуть нових друзів та однодумців.Ми будемо намагатись, щоб рішення по підвищенню енергоефективності грунтувались на:
Якнайширшому обговоренні;
Вільному обміні інформацією між користувачами сайту;
Системному врахуванні всіх особливостей систем комунального енергоспоживання.
З плином часу сайт буде доповнюватись та змінюватись.
Сподіваємось, що на краще.
Сподіваємось також на допомогу небайдужих громадян в наповненні змісту та вдосконаленні структури сай


Уже длительное время на форуме рекламируется коммерческий проект энергосбережения http://efes-jkg.ucoz.ua/ гостем форума ToiSamiy .
Автор постоянно предлагает политикам свой проект в качестве привлечения избирателей на свою сторону. И автор считает, что для этого достаточно сделать народу обещания больших экономий энергий в сотни процентов и дело сделано. И по его мнению придут инвесторы, которые профинансируют проектирование и реализацию проекта.(пункты 3 и 5)
Суть его : 1. Створення об'єднаннь співласників багатоквартирних будинків (ОСББ) в мікрорайоні.
2. Створення об'єднання ОСББ в межах мікрорайону чи створення об'єднання ОСББ з декількох сусідніх будинків мікрорайону. До таких об'єднань можуть ввійти також кооперативні будинки.
3. Розробка індивідуально для кожного об'єднання оптимальної моделі ефективного енергоспоживання.
4. Презентація моделі в пресі та органам місцевого самоврядування.
5. Пошук, спільно з місцевою владою, інвесторів, для втілення в життя запропонованих моделей.
Как показывает зарубежная практика и внутри страны реализация пунктов 3 и 5 этого проета колеблется от 40 тысяч до 80 тысяч долларов на один дом(квартиру).
Ни один средний гражданин или скромного достатка не может профинансировать такую сумму. Даже в Восточной Европе такие проекты не могут реализоваться из-за отсутствия денег . А маниловская мечтания автора о том, что местная власть совместно с жильцами разыщут инвесторов, говорит о том, что этим проектом стараются обмануть народ, вести его в заблуждение. Местная власть не имеет средств для вывоза мусора, ремонта местных дорог. Этот проект автор предлоржил мне отдать Тимошенко, что я сделал, а это было непорядочно с моей стороны, я не имел право вводить Юлию Владимировну в обман, ибо я принес нечестную и халтурную работу.
Прошу энергетиков прокоментировать этот проект. оБ этом уже много месяцев просит автор.

Дякую за рекламу, тільки ви знов брешете.

1. Бо я не пропоную ПОСТІЙНО політикам. Це було двічі. Одного разу влітку - одному з нардепів від БЮТ.
Вдруге - під час останньої передвиборчої компанії до ВР. Все.
2. "Этот проект автор предлоржил мне отдать Тимошенко, что я сделал, а это было непорядочно с моей стороны, я не имел право вводить Юлию Владимировну в обман, ибо я принес нечестную и халтурную работу. "
Може тоді подасте тут на форумі той матеріал ПРОЕКТУ, який я вам передав для ЮВТ?

Слухайте, шановний, ви таки достукаєтесь своїми брехнями до суду.

А загалом - продовжуйте.

Хоч більше мені хочеться сказати вам інше.

Те, що ви пишете говорить про повну відсутність у вас розуму. Самі тільки амбіції.

1. Ви мене звинувачували в тому, що я пропонував БЮТ комерційний проект.
Це виявилось брехнею з вашого боку.
2. Тоді ви звинуватили мене, що я фантазер, бо не можна скоротити енергоспоживання в 2-4 рази.
Показали себе некомпетентною людиною, бо я вам навів досвід Польщі.
3. Тоді ви звинуватили мене, що я собі присвоїв чуже.
Я відповів, що НІКОЛИ не говорив, що це моє. І ніколи не пропонував технічних рішень, а кажу про орг-управлінську модель, впровадження якої дозволить досягти зазначеного ефекту.
4. Тоді ви звинуватили мене, що я підсовую Тимошенко чуже, а не своє. І взагалі, мені потрібні відгуки для дисертації.
Це виявилось маячнею, бо я вчора показав, що дисертацію захистив в 1988. І сьогодні жодні відгуки ні від КОГО мені НЕ ПОТРІБНІ.
5. Ви звинуватили мене ( і зараз продовжуєте це повторювати), що я вводжу людей в оману, бо люди не зможуть фінансувати енергоефективність своїх будинків.
Я вам вказав на досвід Львова, де створена система, коли люди самі фінансують.

Що ще?

Ось ваше твердження:
"Как показывает зарубежная практика и внутри страны реализация пунктов 3 и 5 этого проета колеблется от 40 тысяч до 80 тысяч долларов на один дом(квартиру)."

Навіть не знаю, що сказати.
Ви про що взагалі балакаєте, коли отакі речі пишете? 40-80 тисяч доларів на ОДНУ КВАРТИРУ!!!! :fool:

Та за 80 тисяч доларів побудувати будинок можна. Індивідуальний. А не просто впровадити засоби енергоефективності в одній квартирі.

Якщо це про будинок, то будь ласка.
80000 долл. = 640 тисяч гривень.

Візьмемо стоквартирний будинок.
На одну квартиру 6400 гривень.
Ви вважаєте це непідйомним кредитом для забезпечення енергоефективності, яка дасть скорочення витрат в 2-4 рази?
У Львові влада компенсує людям відсотки за кредитами на енергоефективність.

Зараз за опалення плата доходить до 400 на місяць.
Знайомій принесли рахунок за грудень - 800 гривень. Квартира 75 квадратів.

Утеплення квартири не обходиться в навіть в 10 000 доларів. А дає скорочення вдвічі. Ще раз повторю - це досвід Польщі.
Тобто, тільки від утеплення економія складе від 2400 до 4800 грн. на рік. На одну квартиру.


Ви знаєте, що зараз квартирні лічильники води мають термін окупності кілька місяців. В залежності від кількості мешканців в квартирі? Не знаєте.
Бо ви нічого не знаєте.
Тільки патякаєте.

Добре.
Припустимо ви праві.
Громадяни не в змозі профінансувати, олігархи не дадуть, держава не компенсує.

Я прожектер і демагог.
Погодимось на хвилинку.

Тоді слухаємо уважно ВАШІ пропозиції.

_________________
Всіх, хто підтримував сепаратизм -- позбавити громадянства України.


Догори
  Тема: Re: кто желает участвовать в проекте энергосбережения
Цитувати виділене Додано: 20 лютого 2011, 08:55     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 26 травня 2010, 06:58
Повідомлень: 8053
А в нас в приватному секторі всі починають хати утеплювати. Покращення чи що.
Я і сам теж планую.

А до речі буда гарна думка опалювання єлектрикою. Я бачу це так. Ставиться великий єлектрокотел в домі, і на нього заводиться уся розподільна система труб теплопостачання.
Ясний хрін що треба тужи 380 вольт заветси та підстанцій поставити. Але хоч не будемо атмосферу гріти.

_________________
Зображення


Догори
  Тема: Re: кто желает участвовать в проекте энергосбережения
Цитувати виділене Додано: 20 лютого 2011, 09:00     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 23 лютого 2010, 10:22
Повідомлень: 22216
Вебсайт: http://forum.galcom.net.ua/
Звідки: Тернопіль
Шухерний Джон писав:А в нас в приватному секторі всі починають хати утеплювати. Покращення чи що.
Я і сам теж планую.

А до речі буда гарна думка опалювання єлектрикою. Я бачу це так. Ставиться великий єлектрокотел в домі, і на нього заводиться уся розподільна система труб теплопостачання.
Ясний хрін що треба тужи 380 вольт заветси та підстанцій поставити. Але хоч не будемо атмосферу гріти.

приватний сектор то цілком інша пісня..маєш гроші і за твої гроші-любий каприз.. :par:

_________________
ПРотипсіхи і "жидовствующіє" -в ігнор!
Побєда комунізми нєізбєжна!


Догори
  Тема: Re: кто желает участвовать в проекте энергосбережения
Цитувати виділене Додано: 20 лютого 2011, 09:02     Poland  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 22 липня 2010, 19:42
Повідомлень: 16646
Обговорення суті проекту - на сайт...
Прошу.

Бо там я зможу позбутись демагога і брехуна.

_________________
Всіх, хто підтримував сепаратизм -- позбавити громадянства України.


Догори
  Тема: Re: кто желает участвовать в проекте энергосбережения
Цитувати виділене Додано: 20 лютого 2011, 09:06     Ukraine  
*
*
Аватар користувача

З нами з: 06 жовтня 2007, 19:04
Повідомлень: 31234
Шухерний Джон писав:А в нас в приватному секторі всі починають хати утеплювати. Покращення чи що.
Я і сам теж планую.

А до речі буда гарна думка опалювання єлектрикою. Я бачу це так. Ставиться великий єлектрокотел в домі, і на нього заводиться уся розподільна система труб теплопостачання.
Ясний хрін що треба тужи 380 вольт заветси та підстанцій поставити. Але хоч не будемо атмосферу гріти.



тогда надо ставить и дизельный генератор. в селах часто нет электричества.


Догори
  Тема: Re: кто желает участвовать в проекте энергосбережения
Цитувати виділене Додано: 20 лютого 2011, 09:16     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 26 травня 2010, 06:58
Повідомлень: 8053
svetlay писав:
Шухерний Джон писав:А в нас в приватному секторі всі починають хати утеплювати. Покращення чи що.
Я і сам теж планую.

А до речі буда гарна думка опалювання єлектрикою. Я бачу це так. Ставиться великий єлектрокотел в домі, і на нього заводиться уся розподільна система труб теплопостачання.
Ясний хрін що треба тужи 380 вольт заветси та підстанцій поставити. Але хоч не будемо атмосферу гріти.



тогда надо ставить и дизельный генератор. в селах часто нет электричества.


Я не про село. Село звикло виживати, дровами, вугіллям запастатися.
А от багато поверхівки, на іх опалювання іде газу багато, втрати при переносі тепла до споживача дуже відчутні. Газ в нас кощтує чи мало. А єлектрика виробляеться завжди більш чим треба. А єлектрика не накопичуюється, і скільки її виробили і не використали.
А так будуємо в городах нові підстанціі тянемо кабель. Поряд с домом будуемо приміщення з електрокотлом, і на ньго заводимл вже існуючи мережі. Таке взагалі можливо але воно нікому не треба.

_________________
Зображення


Догори
  Тема: Re: кто желает участвовать в проекте энергосбережения
Цитувати виділене Додано: 20 лютого 2011, 09:21     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 23 червня 2010, 22:27
Повідомлень: 4090
Не пойдет,все силы на изготовление генератора Тапанадзе!
Вот где смерть олигархов.


Догори
  Тема: Re: кто желает участвовать в проекте энергосбережения
Цитувати виділене Додано: 20 лютого 2011, 09:26     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 26 травня 2010, 06:58
Повідомлень: 8053
Foxcon писав:Не пойдет,все силы на изготовление генератора Тапанадзе!
Вот где смерть олигархов.


А докладніше. Про генератор Тапанадзе.

_________________
Зображення


Догори
  Тема: Re: кто желает участвовать в проекте энергосбережения
Цитувати виділене Додано: 20 лютого 2011, 09:29     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 23 лютого 2010, 10:22
Повідомлень: 22216
Вебсайт: http://forum.galcom.net.ua/
Звідки: Тернопіль
Foxcon писав:Не пойдет,все силы на изготовление генератора Тапанадзе!
Вот где смерть олигархов.

мдя..впєчатляєт.. :good:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Y_kCVhG-jl0[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=YxFgAfSXNt8[/youtube]
Схема примерно похожа, но не буквально... Идея в целом...

_________________
ПРотипсіхи і "жидовствующіє" -в ігнор!
Побєда комунізми нєізбєжна!


Востаннє редагувалось 20 лютого 2011, 09:35 користувачем vic., всього редагувалось 2 разів.

Догори
  Тема: Re: кто желает участвовать в проекте энергосбережения
Цитувати виділене Додано: 20 лютого 2011, 09:31     Poland  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 22 липня 2010, 19:42
Повідомлень: 16646
тарадайка писав:я одного не пойму, чому якийсь бізнесмен не заключить договір з кількома сусідніми ОСББ, не запропонує зразу платити за енергію йому дешевше ніж люди платять зараз, деякий час буде в збитках, але коли запровадить енергозбереження в цих будинках - вийде на прибуток, і почне косити бабло

з сайту проекту:
ПРОБЛЕМА 3.
Існують інвестори, які готові вкладати кошти в проекти з підвищення енергоефективності ЖКГ.
Але не роблять цього, через те, що за наявних умов не вбачають в цьому відповідного економічного зиску.

це як - готові вкладати кошти, але не бачать вигоди? готові, але не готові?
і така маленька нелогічність особисто в мене викликає сумніви в здатності ініціаторів просувати проект на практиці

Готові вкладати - це означає, що гроші є.

Навіть банки мають гроші. Подивіться на суми депозитів в банках.
І депозитні ставки зменшуються, бо нікуди подіти ті гроші. Про це вже писали, це не мій висновок.

АЛЕ.

В ЖКГ відбувається тільки латання дірок, а не системне вирішення.
А на це "латання" жодний інвестор грошей не дасть. Бо як він визначить ефект від того латання?
Як визначити ефект від заміни шматка труби теплотраси?

Або від лічильника на будинок, якщо люди зразу встановлюють квартирні лічильники (в кого ще немає) і всі витоки вже немає на кого списувати.

В ЖКГ є одна відмінність від промисловості.
Тут в кожному випадку потрібно формувати об'єкт впровадження заходів енергоефективності.
На моє переконання таким об'єктом може бути комплекс будинків (можливо навіть цілий мікрорайон).
Ось об'єкт, на якому треба вирішувати задачу.
Які варіанти розглядати, в які терміни - це вже наступні питання.

І лише на такому об'єкті можна досягти того ефекту, про який я кажу - скорочення в 2-4 рази.

Багато не буду балакати.
Про утеплення вже тут прозвучало.

Додайте до цього нові (з набагато вищим рівнем ККД) генератори теплової енергії ("котли").
Тобто, ми скорочуємо вдвічі потребу кінцевого споживача (а значить генератори тепла потрібні вдвічі меншої потужності) і їх ККД відсотків на 30 вищий, ніж наявних.
Вже маємо економію більше ніж в два рази.
Ще зніміть втрати на теплотрасах.

А що зараз?
На старі траси і неутеплені будинки ставлять нові генератори тепла.
Значить гроші є?

Балакав з тепловиками. Стверджують, що нові "котли" на старих трасах довго не "протягнуть".

До того ж їхня потужність повинна перекривати всі витоки і втрати теплової енергії.
Тобто, встановлюється зайва потужність.
НАВІЩО?

Якщо цікавить більш детально - почитайте блог на сайті, який тепер, разом зі мною рекламує асандор. :smeh:

ПС. До речі - проект некомерційний.
Тобто, я на цьому не заробив і не сподіваюсь заробити жодної копійки. Хоч як би не намагався асандор довести протилежне.
Кругом їздив за свій кошт. І в Кривий Ріг, і в Вінницю, і до Києва.

"Отакоє от".

_________________
Всіх, хто підтримував сепаратизм -- позбавити громадянства України.


Догори
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему  Відповісти  [ 158 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC+02:00



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 31 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Перейти:  
Powered by phpBB
Style by durdom.in.ua team based on DEVPPL - Український переклад © 2005-2016 Українська підтримка phpBB