Головна ::: Анекдоти ::: Відео ::: Фоти ::: Санбюлетень ::: Ігри ::: ІМХО ::: Пацієнти ::: linkodrom
Правила форуму  -  Реєстрація  -  Пошук  -  Учасники  -  Вхід 

Часовий пояс UTC+03:00

Створити нову тему  Відповісти  [ 107 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
  Тема: Создание полноценного сайта в системе Ucoz всего за 10 минут
Цитувати виділене Додано: 07 квітня 2009, 15:57     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

Вебсайт: http://vic.ucoz.com/forum/
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=8jSO4JmPPso[/youtube]

Ucoz: http://www.ucoz.ru/ Данный ролик демонстрирует то, как можно легко и быстро, без каких-либо навыков программирования, создать свой сайт в системе UcoZ.

Догори
  Тема: Робота в інтернеті
Цитувати виділене Додано: 11 вересня 2013, 20:50     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

Краудворкінг (crowd - юрба і working - робота - Ред.) швидко розвивається. Для виконання серйозних завдань компанії можуть залучати до роботи людей з усіх куточків світу, а їм навіть не обов’язково виходити для цього з дому. Тож скільки можна заробляти, сидячи за своїм комп’ютером?
Я не проти іноді важко попрацювати, тож вирішила зареєструватись на декількох сайтах і спробувати виконати певні мікрозавдання онлайн.

Я встановила два правила: всі зароблені гроші підуть на доброчинність; і я не хочу отримувати гроші за те, що я б не погодилась робити у денних телевізійних програмах.
Щоб не зашкодити репутації ВВС, я попередила своїх друзів у соціальних мережах, що проводитиму експеримент, тож вони можуть очікувати від мене дивних оновлень статусу.
День перший: опитування та відео

Перший на черзі InboxPounds – сайт з опитуваннями та нерегулярною роботою для випадкових інтернет-користувачів.
За реєстрацію я отримала бонус на суму один фунт (12 гривень).
Заповнивши 15-хвилинне опитування про рекламу, заробила ще 25 пенні.

Це мої перші 20 пенні
Ще за одне пенні я подивилась відео, стільки ж мені приніс "лайк" певного мобільного бренду на Facebook.
Так, ви все правильно зрозуміли, мені заплатили за "лайк" – і я цим не пишаюсь.
Виглядає перспективно, але я не отримаю готівку, доки не зароблю 20 фунтів.
Всього вдалось заробити 3 фунти та 6 пенні.
День другий: ігри

На сайті Swagbucks можна заробити бали, які переводяться у готівку через ресурс Paypal або ваучери.
Я переглянула підбірку відео, пограла в випадкові ігри та дещо заробила - хоча й майже нічого.
День ігор та відео приніс 102 бали, що відповідає приблизно 50 пенні – точна сума залежить від того, якою пропозицією користуватись для конвертації.
Виплата відбувається після накопичення 5 фунтів.
Всього вдалось заробити 50 пенні.
День третій: розшифровка

Наступний на черзі сайт - CastingWords.
Тут я долучилась до армії розшифрувальників - тих, хто слухає аудіозаписи та друкує почуте.
Для того, хто швидко друкує, виглядає достатньо просто, тож я одразу прийняла цей виклик.
Виявилось, що це нелегко – всього одне завдання зайняло близько години, а обіцяну оплату значно урізали через невідповідність фірмовому стилю.
Більше того, мене понизили на посаді, тому тепер я могла б лише переглядати роботи інших користувачів за декілька центів за штуку, доки мій рейтинг не покращиться.
Виплата починається з долара.
Всього я заробила 58 центів.
День четвертий: мікрозавдання

Сайти з мікрозавданнями, наприклад Mechanical Turk на ресурсі Amazon, платять за так звані завдання на людську кмітливість або хіти (Hits - human intelligence tasks).
До них належать написання текстів, кодування тощо.
На жаль, я не змогла зареєструватись тут протягом виділеного тижня.
Amazon повідомив: "Реєстрація на Mechanical Turk працює лише за запрошеннями. Такий процес діє для всіх працівників, незалежно від країни. Запрошення надаються новим працівникам на основі декількох чинників, зокрема враховується попит у кожній країні".
Мені вдалось зареєструватись на альтернативному сайті Clickworker.
Так виглядає моя робота над текстом для поштових каталогів
Так виглядає моя робота над текстом для поштових каталогів
Спочатку я склала тест на знання англійської та здатність до творчого написання текстів.
Завдяки своєму 100-відсотковому результату, я отримала чудове завдання – написати текст про одяг для тенісу для поштових каталогів, спираючись на переклад з німецької.
За трохи більше ніж 100 слів обіцяють порівняно вигідну оплату – 1,25 євро. Щоправда, ви на милості того, хто оцінює виконане завдання.
Якщо людину не вразила ваша робота, ви нічого не отримаєте.
Таке трапилось з трьома моїми останніми завданнями – і це з моїм 100-відсотковим результатом.
Оплата тут відбувається щотижня.
Всього мені вдалось заробити 5,85 євро.
День п’ятий: творчі мікрозавдання

Врешті-решт я зайшла на сайт Fiverr, де користувачі пропонують послуги за 5 доларів.
Деякі послуги – відверто загадкові, наприклад, 5 доларів за те, щоб знайти щось у кавуні, або 5 доларів за те, щоб намалювати та засмажити зображення курчати.
Заохочена цими прикладами, я звернулась до своїх музичних та письменницьких здібностей і запропонувала написати за гроші вірші, музику або сякий-такий заголовок-каламбур.
Неймовірно дотепний друг на Facebook попросив мене про щось практично неможливе – написати 30-секундну мелодію для піаніно в стилі Майлза Девіса.
За 5 доларів, за 4 дні.
Принаймні, його гроші не гірші за гроші інших.
Жах від зворотного відліку часу на моїй сторінці та обіцянка 5 доларів виявились непоганою мотивацією.
І хоча на це завдання пішло найбільше часу, для мене цей підхід виявився найбільш веселим та підприємницьким.
Роботу зроблено, проте Fiverr забирає цілих 20%. Таким чином мені залишились 4 долари.
Процес виплати тут надзвичайно повільний – він триває 14 днів.
Всього я заробила 16 доларів.
Висновок

Тож робочий тиждень добіг кінця, що я заробила?
Загальна сума – 19,16 фунтів (245 грн).
Робочих годин – 37.
Однозначно не так багато, як сподівалась.
Переважну частину часу я витратила на пошук сайтів, на яких платять найбільше, якщо взагалі платять.
Значна кількість ресурсів, на яких я намагалась заробити, виявились не вартими витрачених часу та зусиль.
Перед тим, як реєструватись на сайті, я шукала в мережі відгуки працівників про компанію, що навчило мене остерігатись сайтів-аферистів.
З усіх пропонованих завдань найменш ефективними, як на мене, видавались ті, за які обіцяли найменшу оплату.
Як і в реальному світі, найкраще оплачуються специфічні вміння, як-то здатність швидко друкувати, творче написання текстів чи щось унікальне, наприклад створення музики.
Ті, хто думають кинути свою роботу поза інтернетом, мають пам’ятати про таке – зважаючи на те, що я дізналась за цей тиждень, потрібно чимало зусиль, аби з часом заробляти прийнятну суму.
Краудворкери, які серйозно підходять до цього, розуміють, які саме завдання їм підходять, багато працюють та готові деякий час чекати, поки їм заплатять.
Тож так, через краудворкінг можна дещо заробити, проте поки що, схоже, я ще певний час залишатимусь на своїй звичайній роботі.
Усі зароблені гроші пішли на доброчинну акцію Клацнути ВВС Children in Need.

Догори
  Тема: Re: Робота в інтернеті
Цитувати виділене Додано: 25 квітня 2014, 19:02     Ukraine  
База сайтів для заробітку в інтернеті без вкладень. Ніяких зловіщих програм чи вірусів там нема)
http://addprofit.ucoz.ua/

Догори

Цитувати виділене Додано: 11 серпня 2014, 19:27     Ukraine  
Украинская система финансовой взаимопомощи! Три шага к успеху с картой ПРИВАТ БАНКА Вложи 35 грн, и заработай в сотни раз больше! Предлагаем Реальный проект, в котором все деньги сразу перечисляются на Вашу карту Приват Банка, и снять Вы их можете в любое время! Так же, Вы можете приглашать знакомых по интернету, пересылая данное письмо по эл.почте. Проект рассчитан на активных и честных пользователей, на тех людей, кто желает получать денежное вознаграждение ежедневно. Что для этого надо делать? Смотрите описание ниже: 1 ШАГ Через терминал Приват банка пополните каждую из семи карт списка на сумму 5 гривен, (на некоторых картах возможна комиссия 1-2 гривны, примите это к сведению). Внимательно проверяйте номера и ФИО пополняемых карт.
1. 1201 0001 8932 3269 Кучеренко Алена Анатольевна
2. 4405 8858 2036 6422 Сериков Олег Витальевич
3. 5168 7553 2683 0078 Матлак Иван Петрович
4. 5168 7572 1119 2499 Федоряка Александр Борисович
5. 5168 7572 3058 4460 Иваненко Алина Владимировна
6. 4149625800336206 Чучман Александра Владимировна
7. 5168 7554 0601 3025
Данів Ніна Миронівна
2 ШАГ После оплаты по 5 гривен, на каждую из семи карт, Вам необходимо удалить ПЕРВУЮ (ВЕРХНЮЮ) карту и переместить 2-ю карту на место 1-й, которую Вы стёрли, 3-ю - на место 2-й, 4-ю - на место 3-й, 5-ю - на место 4-й, 6-ю- на место 5-й, 7-ю – на место 6-й, а на 7 номер, который освободился, ВПИШИТЕ НОМЕР Вашей карты и свое ФИО! ПРИМЕЧАНИЕ: срок окончания действия Вашей карты должен быть не менее одного года, после окончания срока действия карты деньги на карту не зачисляются. Итак, Ваша карта Приват Банка вписана под номером семь.
3 ШАГ Расскажите о данном проекте знакомым, друзьям, тем, кто нуждается в материальной помощи. Дайте им ксерокопию данного письма. Чем больше людей присоединиться к данному проекту, тем большую сумму Вы получите. А теперь мы Вам объясним, почему Вы в любом случае ничего не теряете, а ТОЛЬКО ВЫИГРЫВАЕТЕ!!! Скажем, вы пригласили всего пять человек, находясь на 7 позиции в списке, к вам на карту поступит 5х5=25 гривен,. Выши знакомые также пригласили по пять (Ваша карта уже под номером шесть), на вашу карту поступило 125 гривен и т.д. А дальше включается математическая прогрессия, и все будет выглядеть ПРИМЕРНО так: 1. 78125 х 5 = 390625 грн
2. 15625 х 5 = 78125 грн
3. 3125 х 5 = 15625 грн
4. 625 х 5 = 3125 грн
5. 125 х 5 = 625 грн
6. 25 х 5 = 125 грн
7. 5 х 5 = 25 грн
Вы можете пригласить людей столько, сколько захотите, количество не ограничено. Для каждого человека, которого пригласили Вы, список карт остается неизменным, в котором Ваша карта стоит под номером семь. Давайте эту информацию друзьям, знакомым, родственникам и сумма поступлений будет еще больше. Не удивляйтесь, если в списке карт Вы встретите одинаковые фамилии, к этому проекту подключаются целыми семьями, главное, что бы каждый выполнял все условия работы. За дополнительными разъяснениями и списком карт участников обращайтесь к человеку, который дал Вам данную информацию! ВНИМАНИЕ: Если у Вас нет знакомых, которые нуждаются в материальной помощи или Вы не уверенны, что сможете кого то пригласить в данный проект – лучше не подключайтесь, так как в данном случае Вы ничего не получите. Удачи Вам и процветания!!

Догори

Цитувати виділене Додано: 22 серпня 2014, 02:18     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

що це за МММ!?
А про заробіток в інтернеті мені якраз зараз ой як потрібно....

Догори
Цитувати виділене Додано: 15 жовтня 2014, 20:43     Ukraine  
Вельми кусюча тварюка
Вельми кусюча тварюка

gate писав:що це за МММ!?
А про заробіток в інтернеті мені якраз зараз ой як потрібно....

Якшовмієш робити хоч якісь флешігри чи маєш накармані десь баксів 600 - пишикрокодилу в ЛС. Є біз з окупаємостю від 2-х місяців. Точніше - сотруднічєство. Вєсь опит наработан, ізараз працюю (та партнери - довбні, самі тормозять заробіток, бо маладиє-зєльониє, арозумних савєтов неслухають :zvar: )

Догори
Цитувати виділене Додано: 29 травня 2015, 08:16     Ukraine  
Есть еще такой вид заработка , как Заработок в сети на играх, играете да зарабатываете деньги. Причем сложность игры минимальная, и выход порой бывает не плохой. Можно к тому же участвовать в роли партнерки, и привлекать людей, иметь с этого процент , какой то. Довольно таки не плохой конечно вариант, правда я зарабатываю слегка иначе.

Догори

Цитувати виділене Додано: 01 червня 2015, 19:35     Russian Federation  
Найти работу в интернете довольно сложно, долго я ее искал, пару раз кидали меня когда время подходило к оплате, пару раз деньги выслать просили, но тут выкусите, деньги кидать просто и мягко скажем глупо, но после долгих исканий нашел работу, размещаю бесплатные объявления в интернете, гроши не большие но все равно приятно хоть что-то иметь.

Догори

Цитувати виділене Додано: 03 липня 2015, 22:42     Ukraine  
Дуже важко знайти роботу в інтернеті таку, щоб тебе не кинули.
Треба обирати такі компанії, які пропонують віддалену роботу, але в яких є офіс і декілька офісних співробітників.

Догори

Цитувати виділене Додано: 06 липня 2015, 15:08     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

Зображення

Зображення

Шарій заробив 130.000 баксів?!!
Точно?!

Догори
Цитувати виділене Додано: 09 липня 2015, 17:19     Germany  
Что это за дурдом ?

Догори

Тема: Заработок на файлообменниках? И думать забудьте!
Цитувати виділене Додано: 01 серпня 2015, 21:21     Ukraine  
Вельми кусюча тварюка
Вельми кусюча тварюка

https://www.youtube.com/watch?v=KId1Mpw6lhk

Востаннє редагувалось 17 березня 2016, 03:36 користувачем Зєльоний кракаділ, всього редагувалось 1 раз.

Догори
  Тема: Заработок на телемагазинах (на разнице цен)
Цитувати виділене Додано: 03 серпня 2015, 09:07     Ukraine  
Вельми кусюча тварюка
Вельми кусюча тварюка

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=8tEZKRW0zBM[/youtube]

Догори
Цитувати виділене Додано: 20 серпня 2015, 12:56     Ukraine  
Сейчас очень популярна работа в интернете по продвижению сайтов.
В последнее время часто приходится слышать об услугах по продвижению сайтов и о многочисленных существующих студиях которые это реализовывают. Но остается главный вопрос: зачем это нужно и так ли важно этим заниматься?
Взято с интернет-статьи http://serm.ua/uslugi/prodvizhenie.html

Догори

Цитувати виділене Додано: 23 вересня 2015, 16:14     Ukraine  
Заробіток на кліках в інтернеті без вкладень!!!

Робота полягає у перегляді реклами від рекламодавців. Система WMmail працює з 2004 року, платить валютою Webmoney. Зароблені гроші можна вивести готівкою на будь-яку картку. Для цього потрібно відкрити рахунок в Webmoney це робиться швидко і безкоштовно. Реєстрація для заробітку Webmoney, за адресою
http://www.wmmail.ru/index.php?cf=reg-newr&ref=akella86
Всього декілька годин на день і ви зможете додатково заробляти на цьому 1-5$ вже на старті.
Також до вашої уваги пропоную хороший ресурс де все описано більш детально.
http://financecapital.ucoz.net/index/za ... likakh/0-8

Догори

Цитувати виділене Додано: 16 жовтня 2015, 12:09     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

Журнал Forbes склав рейтинг найбільш високооплачуваних відеоблогеров YouTube.

Перше місце зайняв швед Фелікс Чельберг, відомий як PewDiePie, за останній рік заробив 12 мільйонів доларів. На своєму каналі він викладає відео в жанрі «летсплей» - записи процесу проходження комп'ютерної гри з авторськими коментарями. На канал Чельберга підписані майже 40 мільйонів користувачів.
За ним йде американський дует Smosh, який складається з Іена Хікокса і Ентоні Падилла. На однойменному каналі відеоблогери викладають власні скетчі на різні теми, які допомогли їм отримати 8,5 мільйона доларів доходу.
Друге місце з ними розділили брати The Fine Brothers, які заробили таку ж суму. Вони відомі програмою React, учасники якої коментують інтернет-меми, музичні кліпи та інші явища сучасної культури.
Четверте місце зайняла скрипалька Ліндсі Стірлінг, чий річний заробіток Forbes оцінив в 6000000 доларів.
За нею слідують коміки Rhett & Link і британський коментатор відеоігор Оладжід Олатунжі під ніком KSI (по 4,5 мільйона доларів доходу).
На сьомій позиції опинилася б'юті-блогер Мішель Фан з 3 мільйонами доларів.
Десятку замкнули комік Лілі Сінгх, відома як superwoman, пранкери Роман Антвуд і кулінар-аматор Розанна Пансіно з 2,5 мільйона доларів кожен. При складанні рейтингу був підраховані суми, зароблені відеоблогерамі з червня 2014-го по червень 2015 року, до виплати податків. Враховувалися дані аналітичної компанії Nielsen і бази фільмів IMDb, думки експертів, а також інформація від самих авторів відеороликів і їхніх агентів.

capital.ua

Догори
Цитувати виділене Додано: 19 жовтня 2015, 04:00     Ukraine  
Вельми кусюча тварюка
Вельми кусюча тварюка

gate писав:Зображення

Зображення

Шарій заробив 130.000 баксів?!!
Точно?!

Поллімона ватоподпісчєгов - то є багацько. Вмене і двохсот немає (і значітєльная часть - боти).
А Ютуб - йобаниє ворюгі :ireful1: Коммєрчєскіх показів дають процентів 10. Всьо остальноє - бісплатно (а оні, сукі, дєнєжкі за ніх гребуть...)

Догори
Цитувати виділене Додано: 19 жовтня 2015, 04:45     Ukraine  
смотрю шо тут и как..

Как вариант с капиталовложениями,можно работать онлайн,не выходя из дома.Cхему торговли акциями заграничных компаний,фьючерсами и т.д.По схеме купил\продал.Я на этом рынке благодаря finance business service,и рекомендую попробовать сотрудничество с ними.Основа открыть оффшорную компанию http://www.fbs-offshore.com/yurisdikcii/offshor/ стоит это 350$ ,она нужна для экономии налога на прибыль,некоторые сделки до 0 компенсируются,далее из предоставленных вариантов акций-выбрать те которые приобретаете.В Киеве есть центральный офис где можно заключить контракт,и собственно проконсультироваться.Вопросы будут-пишите в лс.
Утвердил

Догори
Цитувати виділене Додано: 19 жовтня 2015, 13:35     Ukraine  
Вельми кусюча тварюка
Вельми кусюча тварюка

Крошкина Юлия писав:Как вариант с капиталовложениями,можно работать онлайн,не выходя из дома.Cхему торговли акциями заграничных компаний,фьючерсами и т.д.По схеме купил\продал.Я на этом рынке благодаря finance business service,и рекомендую попробовать сотрудничество с ними.Основа открыть оффшорную компанию http://www.fbs-offshore.com/yurisdikcii/offshor/ стоит это 350$ ,она нужна для экономии налога на прибыль,некоторые сделки до 0 компенсируются,далее из предоставленных вариантов акций-выбрать те которые приобретаете.В Киеве есть центральный офис где можно заключить контракт,и собственно проконсультироваться.Вопросы будут-пишите в лс.
Утвердил

Аможе - давайженіццо? :fli: :bl:
Крокодилби лєжав надіванчікє і гризби куріную лапку, а жінка робила :fli: Всєм харашо :)

Догори
  Тема: .
Цитувати виділене Додано: 21 жовтня 2015, 08:23     Ukraine  
Вельми кусюча тварюка
Вельми кусюча тварюка

:gla:

Востаннє редагувалось 18 січня 2016, 06:13 користувачем Зєльоний кракаділ, всього редагувалось 2 разів.

Догори
  Тема: Re: Заработок на youtube. Самые доходные темы.
Цитувати виділене Додано: 22 жовтня 2015, 23:30     Ukraine  
Вот кстати тема очень интересная,будет круто если я тут вычитаю подробную ситуацию такого заработка..Да,ничего конкретного

Догори

Тема: Re: Заработок на youtube. Самые доходные темы.
Цитувати виділене Додано: 23 жовтня 2015, 10:55     Ukraine  
Вельми кусюча тварюка
Вельми кусюча тварюка

Iriska писав:Вот кстати тема очень интересная,будет круто если я тут вычитаю подробную ситуацию такого заработка..Да,ничего конкретного

Я читав багато грусноти на оф. форумі. Популярниє тєми = заборонені. Рано чи пізно закроють (можуть разом з Адсенсом).
А інші теми тре" розвивати неменш як півроку-рік та цілу купу відосів пхать... :( Бо ці ютубосцукі дають всього 10% коммєрчєскіх показів. Все інше - неоплачіваєцця... :drag:

Догори
Цитувати виділене Додано: 24 жовтня 2015, 02:30     Ukraine  
Зєльоний кракаділ писав:
Крошкина Юлия писав:Как вариант с капиталовложениями,можно работать онлайн,не выходя из дома.Cхему торговли акциями заграничных компаний,фьючерсами и т.д.По схеме купил\продал.Я на этом рынке благодаря finance business service,и рекомендую попробовать сотрудничество с ними.Основа открыть оффшорную компанию http://www.fbs-offshore.com/yurisdikcii/offshor/ стоит это 350$ ,она нужна для экономии налога на прибыль,некоторые сделки до 0 компенсируются,далее из предоставленных вариантов акций-выбрать те которые приобретаете.В Киеве есть центральный офис где можно заключить контракт,и собственно проконсультироваться.Вопросы будут-пишите в лс.
Утвердил

Крокодилби лєжав надіванчікє і гризби куріную лапку, а жінка робила :fli: Всєм харашо :)

Зелёный ,знаем все что у тебя на уме.Говоришь ЖЕНИЦО ,а у самого рука всегда под столом и журналы playboy с 2005 года все картинки на память=)

Догори

Цитувати виділене Додано: 24 жовтня 2015, 05:38     Ukraine  
Вельми кусюча тварюка
Вельми кусюча тварюка

Iriska писав:
Зєльоний кракаділ писав:
Утвердил

Зелёный ,знаем все что у тебя на уме.Говоришь ЖЕНИЦО ,а у самого рука всегда под столом и журналы playboy с 2005 года все картинки на память=)

Нуот тому і тре" тварині женіццо, шоб негризти журнали і нешарудіти під столом :par:
Записуйтесь на костінг, крокодил вибиратиме найкращю кандидатуру (в якої найбільші цицькы)... :zvar:

Догори
Цитувати виділене Додано: 28 жовтня 2015, 14:08     Russian Federation  
Ну это кому как, дочь моя студенка, знает пару языков английский и немецкий но английский чуток, так она статьи на сайты переводить и знаете спрос есть, переводит все под ряд начиная с сайта о рыбалки сайтов-монстров интернет торговли.

Догори

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему  Відповісти  [ 107 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC+03:00

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви можете додавати файли у цьому форумі

Знайти: