Правила форуму  -  Реєстрація  -  Вхід  

Часовий пояс UTC+03:00
Створити нову тему  Відповісти  [ 66 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
  Тема:
Цитувати виділене Додано: 27 березня 2008, 20:09     Ukraine  
ГлавБухарік
ГлавБухарік
Аватар користувача

З нами з: 14 лютого 2008, 12:13
Повідомлень: 8041
Капуста білоголова
Технологія вирощування капусти білоголової
Особливості вирощування ранньостиглих сортів
Для одержання раннього врожаю розсаду ранньої капусти вирощують у торфоперегнійних горщечках або насипних місткостях діаметром 6х6 або 6х8 см. У відкритий ґрунт висаджують 55 – 60 -денну розсаду (фаза 5-6 листків). Якщо розсада переросла і витягнулась, продуктивність рослин значно знижується. У південних районах України і в Закарпатті горщечкову розсаду висаджують 10-20 березня, у Лісостепу - 20 березня – 10 квітня, а в передгірних районах Карпат і на Поліссі - з 1 до 20 квітня (залежно від мікрозони і погодних умов року). За таких строків висаджування в умовах півдня України і Закарпаття врожай ранньої капусти починає надходити в другій половині травня, в Лісостепу – наприкінці травня - на початку червня, а в західних районах – 5 – 10 червня. Щоб одержати ранню капусту в більш ранні строки, розсаду її висаджують під малогабаритне плівкове покриття. Це прискорює достигання головок на 5-10 днів.

Розсаду ранньої капусти висаджують широкорядним способом з шириною міжрядь 40-60 см. У рядку рослини висаджують на відстані 30-40 см. Глибина висаджування - по перший справжній листок або на 1-2 см глибше горщечка. Під час висаджування стежать, щоб не засипати і не пошкодити центральної бруньки (сердечка).

Через 5-6 днів після висаджування розсади рослини підживлюють органічними добривами (гноївкою, розведеною водою у співвідношенні 1:5-7, пташиним послідом - 1:10-12) або аміачною селітрою (25-30 г на 10 л води). На одну рослину витрачають 0,5-0,7 л робочого розчину. Підживлення капусти ранньої в цей час необхідне, оскільки в ранньовесняний період спостерігається азотне голодування рослин. Внесення в грунт азотних добрив значно посилює їх ріст і розвиток, а також сприяє формуванню високого врожаю.

Дальший догляд за рослинами полягає в систематичному знищенні бур'янів та боротьбі з шкідниками і хворобами. Перший раз міжряддя розпушують після підживлення рослин (через 5-6 днів після висаджування розсади) на глибину 5-8 см. Наступні розпушування проводять через 8-10 днів після попередніх, аж до змикання рядків.

Щоб одержати високий урожай, ранню капусту поливають 1-7 разів (у засушливий період) залежно від погодних умов зони і року. На 1 м.кв. площі в першій половині вегетації витрачають 20-30 л води, у другій - 30-40 л. На початку формування головок рослини підгортають, що сприяє утворенню додаткової кореневої системи і підвищує їх стійкість до вилягання. Розпушувати міжряддя і підгортати рослини краще після випадання дощу або поливання. Це сприяє збереженню вологи в ґрунті і швидкій регенерації кореневої системи рослин.

Збирають врожай ранньої капусти вибірково, як тільки головки досягнуть товарного розміру (0,5-1 кг) і стануть твердими. Їх зрізують з 2-3 покривними листками.

Якщо рослини ранньої капусти добре розвинені і не пошкоджені шкідниками та хворобами, то з них можна одержати і другий урожай головок. Для цього відразу після збирання врожаю головок рослини підживлюють азотними добривами з розрахунку 20 г аміачної селітри на 10-15 рослин, у пазухах листків залишають по 1-2 пророслі бруньки (інші видаляють). За час формування головок з пророслих бруньок рослини 1-2 рази поливають (якщо треба) і ведуть боротьбу з хворобами і шкідниками. Збирають повторний урожай, коли головки досягнуть товарного розміру.

Пожнивні рештки після збирання врожаю відразу видаляють з ділянки. Їх використовують для годівлі тварин або приготування компосту.

Особливості вирощування середньостиглих сортів капусти
Розсаду, вирощену в спорудах закритого грунту, на постійне місце висаджують відразу після ранньої капусти. Розсаду з відкритого ґрунту висаджують у ті самі строки, що й розсаду капусти пізньостиглих сортів (15 травня -20 червня залежно від зони).

Оскільки середньостиглі сорти капусти формують більшу розетку листя, ніж ранньостиглі, розсаду їх висаджують за схемою 60-70 х 40-50 см. У перший строк - у 50-60-денному, другий - в 45-50-денному віці (фаза 5-6 справжніх листків). Розсаду краще висаджувати, заглиблюючи до першого листка, у другій половині дня або в хмарну погоду з одночасним поливанням (0,5-0,6 л води на рослину). Щоб забезпечити достатню вологість ґрунту під час приживання рослин, засипані ямки після поливання пригортають сухою землею, торфом, перегноєм тощо. На 5-7-й день після висаджування розсади перевіряють, як прижилися рослини. У місцях, де вони випали, підсаджують нові. Дальший догляд за рослинами такий самий, як і за ранньою капустою.

Збирають урожай середньої капусти, коли головки стають щільними і маса їх досягне 2-5 кг і більше. Головки зрізують з 2-3 покривними листками, які захищають їх від ушкодження і забруднення. Відразу після збирання врожаю з грядки видаляють усі рослинні рештки. Їх використовують для годівлі тварин або компостування.

Особливості вирощування пізньостиглих сортів капусти
Застосовують розсадний і безрозсадний способи вирощування пізньостиглих сортів капусти. За розсадного способу у зв'язку з прищипуванням центрального корінця рослина розвиває мичкувату кореневу систему, яка розміщується переважно у верхньому шарі ґрунту. За безрозсадного способу вирощування розвивається стрижневий корінь, який проникає на глибину до 1,5—2 м, внаслідок чого рослини стають більш посухостійкими.

Кращим строком висаджування розсади пізньої капусти в центральних і західних районах України є остання декади травня - перша декада червня. За умов додержання таких строків, за даними ІОБ УААН, урожайність її становить 570-839 ц/га. Запізнення з висаджуванням на 7 днів знижує врожайність на 88, а на 28 днів - на 448 ц/га. У південних областях пізню капусту висаджують у другій половині червня, а в Криму – 1-5 липня. За більш ранніх строків висаджування наприкінці вегетації головки розтріскуються, що знижує товарну якість продукції. Запізнення з висаджуванням призводить до формування малих і нещільних головок, що також знижує якість продукції. На постійне місце висаджують 45-50-денну розсаду, коли рослини утворять 5-6 справжніх листків. Перерослу, а також пошкоджену шкідниками і хворобами розсаду використовувати не слід. Щоб одержати добру розсаду з грудкою землі, за 10-12 днів до висаджування рослини старанно поливають. Як тільки ґрунт підсохне, міжряддя вздовж і впоперек прорізують ножем на глибину 6-8 см (нарізують кубики). Це сприяє пронизуванню кубика ґрунту кореневою системою. Останнє зменшує обривання кореневої системи під час пересаджування, а також сприяє швидкому приживанню рослин на новому місці.

Вибирають розсаду з розсадника не пізніше як за 1-3 год до висаджування. Перед висаджуванням роблять сметано-подібний розчин глини (землі). До нього додають 5-7% коров'яку і 15-20 г ТМТД (на 3-4 л розчину) і вмочують у нього кореневу систему рослин. Це захищає рослини від пошкодження капустяною мухою, дротяником та іншими ґрунтовими шкідниками.

Пізньостиглі сорти капусти формують багато листків і великі головки (маса 6-8 кг і більше), тому для них відводять більшу площу живлення, ніж для ранньо- і середньостиглих. Розсаду висаджують переважно з шириною міжрядь 60-70 см, у рядку рослини розміщують на відстані 50-60 см.

Глибина висаджування розсади - 6-7 см (до першого листка). Найвищі врожаї пізньостиглих сортів капусти мають у заплавах річок і на понижених елементах рельєфу, де зберігаються підвищені запаси вологи. Розсаду пізньостиглих сортів капусти доцільніше висаджувати в похмуру погоду та після дощу, за сонячої погоди - у вечірні години.

Щоб поліпшити приживання, рослини при висаджуванні поливають: у похмуру погоду на кожну рослину витрачають 0,5-0,7 л води, в сонячну і посушливу - 1-1,5 л. Як тільки ґрунт протряхне, засипані ямки присипають сухою землею, торфом тощо, що сприяє підвищенню вологості ґрунту біля кореневої системи протягом 2-3 діб. За цей період коренева система відростає і рослини добре приживаються навіть у посушливу погоду. Якщо поливати в сонячні дні без присипання, то волога швидко випаровується, утворюється ґрунтова кірка, внаслідок чого рослини погано приживаються і часто гинуть навіть у разі 2-3-разових поливів.

Відразу після висаджування розсади розпушують міжряддя. На 5-6-й день перевіряють, чи всі рослини прижилися. На місці випалих підсаджують нові. Кожне наступне розпушування проводять через 8-10 днів, виполюючи бур'яни. Протягом вегетації капусту поливають у південних районах 8-12 разів, у Лісостепу - 5-7, в районах Полісся і Західних областях 2-4 рази залежно від погодних умов. На початку вегетації рослини поливають з розрахунку 300-400 л води на 10 м.кв. площі, а в період інтенсивного наростання вегетативної маси - 500 л води на 10 м.кв..

На початку формування головок рослини 1-2 рази підгортають. Це сприяє утворенню додаткової кореневої системи і підвищує стійкість рослин до вилягання. Розпушувати ґрунт у міжряддях і підгортати рослини треба після випадання дощу або поливу. Це поліпшує газообмін у ґрунті, сприяє швидкій регенерації кореневої системи і одержанню високого врожаю. За 15-20 днів до збирання врожаю поливи припиняють. Це запобігає розтріскуванню головок і поліпшує їх лежкість під час зберігання.
Протягом періоду вегетації рослини захищають від хвороб і шкідників, а в разі потреби 1-2 рази підживлюють.

Капусту безрозсадним способом вирощують на чистих від бур'янів ґрунтах. Перед висіванням ґрунт добре розпушують і вирівнюють його поверхню.

У центральних і західних районах України насіння висівають у другій половині квітня, а у південних - у першій половині травня за такою самою схемою, як висаджують розсаду. У гнізда висівають по 4-6 насінин на глибину 1-2 см. Зверху гнізда присипають перегноєм або торфом, що сприяє одержанню дружніх сходів.

Після з'явлення сходів посіви обробляють пестицидами або тютюновим пилом проти хрестоцвітної блохи і розпушують міжряддя. Запізнення з обробкою навіть на 1-2 дні може призвести до загибелі рослин. У фазі 2-3 справжніх листків рослини проріджують, залишаючи у гнізді 2-4 найкраще розвинених рослини. У фазі 5-6 справжніх листків рослини проріджують удруге, залишаючи по одній найкраще розвиненій рослині. Вирвані рослини використовують як розсаду. Наступний догляд за рослинами такий самий, як і за розсадною культурою.

На початку вегетації рослини поливають з розрахунку 300-400 л води на 10 м.кв. площі, а в період інтенсивного наростання вегетативної маси - 500 л води на 10 м.кв.. Капуста добре переносить зниження температури до мінус 5-6°С. Однак капусту, призначену для зберігання, збирають до настання приморозків, оскільки з підмерзлими листками лежкість головок значно знижується. Для зберігання відбирають найщільніші не пошкоджені шкідниками і не уражені хворобами головки, залишаючи на них по 4-5 покривних листків і качан довжиною 3-4 см.

Добре зберігається капуста, яку вирвали з ґрунту з корінням. Якщо на городі головки капусти починають розтріскуватися, а строки збирання ще не настали, рослини підрізують або підривають. Це різко сповільнює доступ до них вологи, і розтріскування головок припиняється. Для тривалого зберігання найпридатніші сорти Амагер-611, Білосніжка, Харківська зимова, Ліка, Українська осінь, Ландегейкер децема.

Взимку капусту зберігають у буртах, траншеях, підвалах. Для зберігання в буртах головки складають щільно в кілька рядків качанами догори на солом'яну або хвойну підстилку. Головки наступного рядка розміщують так, щоб кожна з них лежала на чотирьох нижніх також качаном догори. Верхній рядок кладуть качанами донизу.

Добре зберігається капуста в буртах, якщо кожні 2-3 рядки головок перешарувати землею. Капусту можна зберігати в траншеях глибиною до 50 см, шириною 100 см, довільної довжини. Після закладання головок на зберігання зверху їх вкривають соломою або хвоєю і присипають землею шаром 10 см.

У разі зниження температури до мінус 10°С і нижче шар землі збільшують до 30-35 см. У підвалах головки з обрізаними качанами розміщують у шаховому порядку на стелажах, у 2-3 рядки невеликими купами (по 10-15 головок) на долівці (землі) або в дерев'яних чи поліетиленових ящиках. Ефективно зберігати капусту у відкритих поліетиленових мішках по 5-10 головок. При цьому мішки на долівці розкладають в один ряд. Невелику кількість головок (10-15 шт.) капусти з корінцями можна зберігати у підвалах. Її зв'язують попарно за качани і підв'язують до жердини або прикопують у вологий ґрунт. Наприкінці зими (для більш тривалого зберігання) капусту снігують. Для цього головки переносять у снігові бурти, зверху вкривають їх [img]торфом, тирсою, листям, соломою, засипають снігом і добре ущільнюють.

Оптимальна температура зберігання капусти - мінус 1 - 0°С, відносна вологість повітря - 90-95 %. Якщо капусту зберігають за температури 5-7°С, у головках відбуваються ростові процеси і вони розтріскуються.Зображення :sce: фсе в сад!!!!

_________________
...щоб форум був живий гуморний та цікавий для спілкування основне - Давайте не будем превращать ДД в говнофорум.


Ada Glumacea!


Догори
  Тема:
Цитувати виділене Додано: 27 березня 2008, 20:17     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 16 березня 2008, 01:30
Повідомлень: 1349
Звідки: Kyiv, Ukraine
ЕЖГАСВ писав:Капуста білоголова
Технологія вирощування капусти білоголової


ctrl+A, ctrl+C, ctrl+V,
Дякую!
:)


Догори
  Тема:
Цитувати виділене Додано: 27 березня 2008, 20:18     Ukraine  
ёжик в тумане
ёжик в тумане
Аватар користувача

З нами з: 24 вересня 2007, 17:06
Повідомлень: 14452
Звідки: меньше знаешь-лучче спишь
ЕЖГАСВ писав:Капуста білоголова
Технологія вирощування капусти білоголової
Особливості вирощування ранньостиглих сортів
Для одержання раннього врожаю розсаду ранньої капусти вирощують у торфоперегнійних горщечках або
......
Якщо капусту зберігають за температури 5-7°С, у головках відбуваються ростові процеси і вони розтріскуються.Зображення :sce: фсе в сад!!!!


:sho: пасиб.....


Догори
  Тема:
Цитувати виділене Додано: 27 березня 2008, 20:29     Ukraine  
ГлавБухарік
ГлавБухарік
Аватар користувача

З нами з: 14 лютого 2008, 12:13
Повідомлень: 8041
...шо ?? :sec: condom не сіять)...пардон за сальную шутку :par:

_________________
...щоб форум був живий гуморний та цікавий для спілкування основне - Давайте не будем превращать ДД в говнофорум.


Ada Glumacea!


Догори
  Тема:
Цитувати виділене Додано: 27 березня 2008, 20:32     Ukraine  
ёжик в тумане
ёжик в тумане
Аватар користувача

З нами з: 24 вересня 2007, 17:06
Повідомлень: 14452
Звідки: меньше знаешь-лучче спишь
ЕЖГАСВ писав:...шо ?? :sec: condom не сіять)...пардон за сальную шутку :par:


:lol:

я эта... падумаю.... в суботу сабираюся сеять... падумаю шо канкретна :lol:


Догори
  Тема: Цитрусові на "балконі"?
Цитувати виділене Додано: 19 травня 2009, 23:56     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 26 грудня 2007, 13:56
Повідомлень: 71082
Хто вирощує, є нормальні результати , бо мої всі лимони через кілька років засихають?
Щойно прочитав про пенсіонера під києвом, який вирощую в себе в домашніх теплицях лимони мандарини і т.д. Навіть є банани та ананаси. Пишуть що не просто росте і радує, але і дає врожай під 200 кг з дерева на рік. Дядько ще "сумашешдші" гроші на хоббі заробляє...


Догори
  Тема: Re: Цитрусові на "балконі"?
Цитувати виділене Додано: 21 травня 2009, 16:30     Ukraine  
Головний лікар
Головний лікар
Аватар користувача

З нами з: 22 листопада 2007, 09:46
Повідомлень: 11677
Звідки: БЦ
gate писав:Хто вирощує, є нормальні результати , бо мої всі лимони через кілька років засихають?
Щойно прочитав про пенсіонера під києвом, який вирощую в себе в домашніх теплицях лимони мандарини і т.д. Навіть є банани та ананаси. Пишуть що не просто росте і радує, але і дає врожай під 200 кг з дерева на рік. Дядько ще "сумашешдші" гроші на хоббі заробляє...в мене в кімнаті на роботі росте лимон... цього року на ному буде три лимони... давай я трошки пізніше відпишу і дам з цього приводу поради.

_________________
гангрену не лікують... необхідна ампутація :par:


Догори
  Тема: Re: Цитрусові на "балконі"?
Цитувати виділене Додано: 23 травня 2009, 20:04     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 26 грудня 2007, 13:56
Повідомлень: 71082
Гаразд.


Догори
  Тема: Re: Цитрусові на "балконі"?
Цитувати виділене Додано: 26 травня 2009, 21:54     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 26 грудня 2007, 13:56
Повідомлень: 71082
Лимоны на окне (1979) PDF але це не те що хотілось, хоча для початку цікаво почитати.

Зображення

http://uploading.com/files/WR2OSBM7/LimonuOkne.pdf.html


Догори
  Тема: Ананас то хорошо..бараболька ж краще.
Цитувати виділене Додано: 01 червня 2009, 07:25     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 06 лютого 2008, 09:52
Повідомлень: 9562
Вебсайт: http://vic.ucoz.com/forum/
Звідки: Файне місто Тернопіль
Картофель: современные методы интенсивного выращивания
Картофель: современные методы интенсивного выращивания-Для тех, кто не хочет мириться со скудным урожаем картофеля со своих шести соток, предназначена эта книга. Содержащаяся на ее страницах информация о новейших методах посадки, удобрения, сбора и хранения самой популярной в России сельхозкультуры поможет вам быстро, качественно и легко вырастить картофель и при минимуме затрат получить максимальную отдачу.
Год выпуска: 2002
Автор: Федоренко А.М.
Формат: djvu
Язык : Русский
Размер : 904 Кв
Зображення
http://xxs.ru/9/http://uploadbox.com/files/9c844a50a0
http://xxs.ru/9/http://up-file.com/down ... 788fdeb762


Догори
  Тема: Re: Ананас то хорошо..бараболька ж краще.
Цитувати виділене Додано: 03 червня 2009, 08:54     Ukraine  
*
*
Аватар користувача

З нами з: 29 жовтня 2007, 13:03
Повідомлень: 43794
А что касается ананаса.... Кто-нибудь его выращивал в Украине? :sho:

_________________


Догори
  Тема: Re: Цитрусові на "балконі"?
Цитувати виділене Додано: 14 червня 2009, 18:04     Moldova, Republic of  
смотрю шо тут и как..

З нами з: 14 червня 2009, 17:50
Повідомлень: 3
У моей знакомой дома(она живет в частном доме) растет лимонное дерево и тоже плодоносит, но конечно не 200 кг, но тоже не плохо, они на зиму забирают дерево в дом, а летом оно стоит на улице во дворе.
__________________________
fiber cable china


Догори
  Тема: Вертикальный сад дома
Цитувати виділене Додано: 10 квітня 2011, 05:29     Ukraine  
ГлавТриВодном
ГлавТриВодном
Аватар користувача

З нами з: 11 жовтня 2008, 18:08
Повідомлень: 15847
Звідки: напротив настоящего дурдома
Такой сад можно устроить дома или в офисе - и любоваться зеленью :) круглый год:
http://www.inhomes.ru/garden/41-garden- ... arden.html

_________________
"Очень жаль, что Украина сейчас теряет наилучших из мужчин, тогда как Россия избавляется от отморозков и преступников!! "(?)


Догори
  Тема: Re: Вертикальный сад дома
Цитувати виділене Додано: 10 квітня 2011, 11:00     Ukraine  
Головний лікар
Головний лікар
Аватар користувача

З нами з: 22 листопада 2007, 09:46
Повідомлень: 11677
Звідки: БЦ
Зображення

:good:

клас.

_________________
гангрену не лікують... необхідна ампутація :par:


Догори
  Тема: Пермакультура - залог хороших урожаев
Цитувати виділене Додано: 11 листопада 2011, 06:08     Ukraine  
ГлавТриВодном
ГлавТриВодном
Аватар користувача

З нами з: 11 жовтня 2008, 18:08
Повідомлень: 15847
Звідки: напротив настоящего дурдома
Интенсивное с\х не является рентабельным!
Пермакультура Зеппа Хольцера - это новая, совсем другая система с\х, по принципу - нет монокультурам.
Тут есть естественный круговорот, разнообразие, естественность и гармония, где все вперемешку растет и процветает в стабильной системе и в единстве, когда одни растения помогают другим, где камни сохраняют влагу и солнечное тепло для растений, где все уравновешено и удивительно красиво, где нет химии, удобрений, пестицидов, вредителей, где кишит жизнь и где животные и растения уживаются в симбиозе и помогают друг другу - и это приносит богатство для всех участвующих в этом звеньев. Здесь затраты труда минимальны, урожаи высоки, качество продуктов великолепное, хранятся они до года, а хозяйство рентабельно.
Совершенно потрясающее видео! Смотреть всем огородникам, садоводам и вообще всем, кто любит природу.
А вообще чем-то напомнило старое украинское село.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=hhbj3zA0XoQ[/youtube]

_________________
"Очень жаль, что Украина сейчас теряет наилучших из мужчин, тогда как Россия избавляется от отморозков и преступников!! "(?)


Догори
  Тема: Re: Пермакультура - залог хороших урожаев
Цитувати виділене Додано: 11 листопада 2011, 06:16     Ukraine  
ГлавТриВодном
ГлавТриВодном
Аватар користувача

З нами з: 11 жовтня 2008, 18:08
Повідомлень: 15847
Звідки: напротив настоящего дурдома
Семинар агрария-революционера под Тулой:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=sHqMpzWGzVU[/youtube]

_________________
"Очень жаль, что Украина сейчас теряет наилучших из мужчин, тогда как Россия избавляется от отморозков и преступников!! "(?)


Догори
  Тема: Re: Пермакультура - залог хороших урожаев
Цитувати виділене Додано: 21 листопада 2011, 04:13     Ukraine  
ГлавТриВодном
ГлавТриВодном
Аватар користувача

З нами з: 11 жовтня 2008, 18:08
Повідомлень: 15847
Звідки: напротив настоящего дурдома
:) Огород будущего:
http://ogorodbudushego.ru/

_________________
"Очень жаль, что Украина сейчас теряет наилучших из мужчин, тогда как Россия избавляется от отморозков и преступников!! "(?)


Догори
  Тема: Re: Пермакультура - залог хороших урожаев
Цитувати виділене Додано: 23 листопада 2011, 15:44     Ukraine  
І навіть Його заступник
І навіть Його заступник
Аватар користувача

З нами з: 20 вересня 2010, 19:15
Повідомлень: 12149
Звідки: Atlántida en Honduras
:)

_________________
Не варто вважати доброту - слабкістю, грубість - силою, а підлість - умінням жити


Догори
  Тема: Re: Пермакультура - залог хороших урожаев
Цитувати виділене Додано: 27 січня 2012, 22:54     Ukraine  
Санитарко
Санитарко
Аватар користувача

З нами з: 26 січня 2012, 20:28
Повідомлень: 36
Вебсайт: http://mauglipitersky.ucoz.net
Звідки: Тельмановский район, пригород Мариуполя.
Отличный способ экономит мужик придумал. Даже мне такое не снилось - мои способы экономии - одна десятая в сравнении с его способами. Мои способы приносят мгновенную пользу, но маленькую, его способы приносят пользу не сразу, зато его способы - долговременную: эксплуатация свиней на самоокупаемости - это супер.

_________________
Как хорошо, когда производственная необходимость угождает личной надобности! Люблю экономить!
Не забудьте выключить Телевизор - это зомбоящик!


Востаннє редагувалось 29 січня 2012, 11:54 користувачем Маугли, всього редагувалось 1 раз.

Догори
  Тема: Re: Пермакультура - залог хороших урожаев
Цитувати виділене Додано: 29 січня 2012, 05:23     Ukraine  
ГлавТриВодном
ГлавТриВодном
Аватар користувача

З нами з: 11 жовтня 2008, 18:08
Повідомлень: 15847
Звідки: напротив настоящего дурдома
Ну так расскажите о своих способах... Может и нам они принесут пользу?

_________________
"Очень жаль, что Украина сейчас теряет наилучших из мужчин, тогда как Россия избавляется от отморозков и преступников!! "(?)


Догори
  Тема: Re: Пермакультура - залог хороших урожаев
Цитувати виділене Додано: 29 січня 2012, 11:53     Ukraine  
Санитарко
Санитарко
Аватар користувача

З нами з: 26 січня 2012, 20:28
Повідомлень: 36
Вебсайт: http://mauglipitersky.ucoz.net
Звідки: Тельмановский район, пригород Мариуполя.
Цветы и сельскохозяйственные растения не боятся угарного газа, так что теплицу "по-чёрному", т.е., с выхлопом продуктов горения печи в теплицу. Только необходимо для этого предусмотреть капельный полив (чтобы каждый день не заходить в теплицу) и переход на обычный белый режим отопления (в день, когда заходишь в ней поработать). Тут и экономия топлива в 2 раза, и поставка углекислого газа (которым растения / цветы питаются), и защита от воров при помощи угарного газа: Никакой здравомыслящий вор не полезет в теплицу, если увидит предупреждающие таблички типа "Не входить, смертельно" Угарный газ!" или тому подобное. А для контроля состояния теплицы можно использовать телекамеру.

_________________
Как хорошо, когда производственная необходимость угождает личной надобности! Люблю экономить!
Не забудьте выключить Телевизор - это зомбоящик!


Догори
  Тема: Ідея для "дачі"
Цитувати виділене Додано: 18 листопада 2012, 20:30     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 26 грудня 2007, 13:56
Повідомлень: 71082
Зображення


Зображення


Зображення


Зображення


Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

_________________
Головне завдання людської цивілізації в 2015 році - остаточне знищення кацапії.
В 2016 Земля повинна бути обов’язково звільнена назавжди!


Догори
  Тема: Re: Ідея для "дачі"
Цитувати виділене Додано: 21 листопада 2012, 18:02     Ukraine  
ГлавПаVIPсметані
ГлавПаVIPсметані
Аватар користувача

З нами з: 01 березня 2010, 14:20
Повідомлень: 21092
очень любопытно
но что за мох?
что за влагоудерживающий гель?
откуда это?
ссылку можно?

_________________
Запрошую на обговорення мого проекту "Квітуча Україна"
http://folwark.in.ua/viewforum.php?f=35" onclick="window.open(this.href);return false;
Щиро дякую


Догори
  Тема: Re: Ідея для "дачі"
Цитувати виділене Додано: 21 листопада 2012, 23:40     Ukraine  
І навіть Його заступник
І навіть Його заступник
Аватар користувача

З нами з: 20 вересня 2010, 19:15
Повідомлень: 12149
Звідки: Atlántida en Honduras
Дій писав:очень любопытно
но что за мох?
что за влагоудерживающий гель?
откуда это?
ссылку можно?

http://www.big-big.ru/interesnoe-v-seti ... z-mxa.html
Це не те посилання, яке у Гате. Але я по цій темі приблизно одночасно з Гате звідти брав інфу для фГ.
З мохом треба експериментувати. Однак, я зі школи пам’ятаю, що мох сіється спорами. Значить, головне - низ моху, де лежать спори. Мабуть, роль кефіру - в підкисленні та в органічному клею + мікроелементи всякі. А водоутримуючий гель для волосся - це якийсь акрилат. Подібну водоутримуючу фігню продають для піщанистих грунтів (задорого, гель для волосся не дорожчий).

_________________
Не варто вважати доброту - слабкістю, грубість - силою, а підлість - умінням жити


Догори
  Тема: Re: Ідея для "дачі"
Цитувати виділене Додано: 23 листопада 2012, 09:48     Ukraine  
ГлавПаVIPсметані
ГлавПаVIPсметані
Аватар користувача

З нами з: 01 березня 2010, 14:20
Повідомлень: 21092
пасиб, Andy ms!
все вполне ясно и доступно
некоторая сложность - регулярный полив раз в неделю
но тоже решаема

_________________
Запрошую на обговорення мого проекту "Квітуча Україна"
http://folwark.in.ua/viewforum.php?f=35" onclick="window.open(this.href);return false;
Щиро дякую


Догори
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему  Відповісти  [ 66 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC+03:00Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Перейти:  
Powered by phpBB
Style by durdom.in.ua team based on DEVPPL - Український переклад © 2005-2016 Українська підтримка phpBB