Правила форуму  -  Реєстрація  -  Вхід  

Часовий пояс UTC+03:00

Створити нову тему  Відповісти  [ 7 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
  Тема: Секрети догляду за шкірою
Цитувати виділене Додано: 02 травня 2020, 23:12       
Санитарко
Санитарко

Підкажіть свої секрети догляду за шкірою щоб доступні були і допомогали обов'язково при почервонінні, дякую всім хто відгукнеться.

Догори
  Тема: Re: Секрети догляду за шкірою
Цитувати виділене Додано: 03 травня 2020, 12:02     Ukraine  

В такому випадку вам потрібно вибирати косметику, яка повністю йде на натуральних складниках, хоча ціна такої набагато вища.

Догори
Цитувати виділене Додано: 03 травня 2020, 18:31       

А ви ніколи не пробували різні засоби, які допомогають справитися з цією проблемою? Я просто декілька разів чула схвальні відгуки відносно того як гарно справляється з такими проблемами тонік від почервоніння Тітуель ось собі теж планую купити такий, тому що почала і в себе бачити таку поблему вже, не хочу запустити.

Догори
Цитувати виділене Додано: 08 травня 2020, 18:28     Ukraine  

На своем опыте убедилась, что красота и чистота кожи зависит не только от внешнего ухода, но и "внутреннего". Важно правильно питаться, пить витамины и употреблять достаточно количество жидкости в день, чтобы кожа чувствовала себя хорошо. Мой косметолог назначил мне пиколинат цинка, купила такие таблетки https://forhealth.com.ua/products/pikol ... 0-tabletok Заметила, что кожа стала ровнее по цвету и регенерация быстрее происходит.

Догори
Цитувати виділене Додано: 30 червня 2020, 07:32     Ukraine  

У каждой женщины есть свои секретики это нормальная. Все женщины хотят выглядеть красиво и ухожено. Девочки, а как насчет такого деликатного вопроса ка эпиляция? Чем пользуетесь, чему отдаете предпочтение?

Догори
Цитувати виділене Додано: 30 червня 2020, 11:21     Ukraine  

Чтоб кожа выглядела молодо и красиво за ней постоянно нужно ухаживать, и я не говорю только о кремах и косметологических процедурах. Для кожи важно чтоб вы правильно питались вели активный и подвижный образ жизни, а также соблюдали режим здорового сна и отдыха. А насчет лазерной эпиляции, то могу Вам порекомендовать салон Laserdnepr, это один из лучших салонов города Днепр. В этом году я делала у них процедуру диодная лазерная эпиляция https://laserdnepr.dp.ua/ , результат превосходный. Кожа гладенькая и очень нежная, такого результата я не могла добиться ни одной эпиляцией.

Догори
Цитувати виділене Додано: 30 червня 2020, 20:51     France  

у меня девушками пользуется каждый раз разными средствами, не понимаю зачем это

Догори
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему  Відповісти  [ 7 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC+03:00

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 18 гостей

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі