Правила форуму  -  Реєстрація  -  Вхід  

Часовий пояс UTC+03:00

Створити нову тему  Відповісти  [ 9 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
  Тема: Кредит онлайн
Цитувати виділене Додано: 12 вересня 2020, 21:37     Ukraine  
Врачидло
Врачидло

Доброго. Чула, що зараз можна отримати онлайн кредит, не виходячи з дому. У кого є практичний досвід? Що можете порадити?

Догори
  Тема: Re: Кредит онлайн
Цитувати виділене Додано: 12 вересня 2020, 22:08     Ukraine  
Врачидло
Врачидло

В принципі, все реально, найголовніше - правильно визначитися з вибором МФО.

Догори
Цитувати виділене Додано: 12 вересня 2020, 23:14     Ukraine  

Я брала позику онлайн буквально минулого місяця через CreditKasa, все ok, погасила вчасно, нічого переплачувати не довелося, як новому клієнтові видали під 0%.

Догори
Цитувати виділене Додано: 13 вересня 2020, 01:47     Ukraine  
Врачидло
Врачидло

Iskra писав 12 вересня 2020, 21:37
Доброго. Чула, що зараз можна отримати онлайн кредит, не виходячи з дому. У кого є практичний досвід? Що можете порадити?
Доброго. Все цілком реально, зараз багато МФО видають кредити на досить-таки вигідних умовах, від вас буде потрібно тільки правильно визначитися з вибором МФО, залишити заявку, зазвичай потрібно надати тільки паспорт та ідентифікаційний код, хвилин 15 і вуаля - гроші вже будуть на мапі. На сайті https://krediti-online.com.ua/uk/ ви зможете порівняти умови видачі кредиту в різних МФО та підібрати для себе оптимальний варіант. Так, ще такий момент, зараз багато МФО видають перший займ новим клієнтам під 0%

Догори
Цитувати виділене Додано: 14 вересня 2020, 01:12       

А я на вашем месте не рисковал так. Лучше обратится в какой либо банк.

Догори
Цитувати виділене Додано: 14 вересня 2020, 15:04     Ukraine  

Это точно, в банке как то все более надежно и просто. Нет таких рисков, тем более если банк проверенный. Вот мне нравятся услуги ОТП банка. Он предоставляет неплохие услуги кредитования и тендерная гарантия для среднего бизнеса otpbank.com.ua. Это мне недавно понадобилась такая гарантия. Тендерная гарантия может предоставляться как на бумажном носителе, так и в электронном виде.

Догори
Цитувати виділене Додано: 16 вересня 2020, 15:32     Ukraine  

Iskra писав 12 вересня 2020, 21:37
Так, такі сервіси є. Ось тут https://skywards.com.ua/ua/kredit-onlay ... za-zvonkov можна отримати кредит без відмов. Подивіться, якщо умови вас влаштовують - звертайтесь. Ми декілька раз брали гроші в борг через інтернет і все закінчувалось нормально, так як повертали все вчасно.

Догори
Цитувати виділене Додано: 17 вересня 2020, 20:27     Ukraine  

Сейчас вполне реально взять кредит онлайн и это очень облегчает саму процедуру. А вот подобрать подходящее МФО поможет специальный сервис, который анализирует кредиторов, я пользовался Foxy Credit, и недавно прочитал статью, что они расширяются, работают уже в Румынии, это хороший знак. https://gazeta.ua/articles/promotion/_a ... iyi/978536

Догори
Цитувати виділене Додано: 20 вересня 2020, 15:59     Ukraine  

Я тоже хочу сейчас себе небольшой кредит взять. Просто в Алло грандиозная скидки на кондиционеры https://allo.ua/ru/products/kondicionery/ и я просто не могу пройти мимо - очень хочется себе наконец-таки кондиционер повесить, чтоб следующее лето провести в комфорте.

Зображення

Догори
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему  Відповісти  [ 9 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC+03:00

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Редус і 4 гостей

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі