Правила форуму  -  Реєстрація  -  Вхід  

Часовий пояс UTC+03:00

Створити нову тему  Відповісти  [ 968 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
  Тема: Re: Українська армія live
Цитувати виділене Додано: 09 липня 2015, 21:40     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

Зображення
Зображення

-- Додано 09 липня 2015, 21:52 --

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=WVb77mhaYgU[/youtube]

Догори
Цитувати виділене Додано: 10 липня 2015, 10:34     Israel  
Главпсихушко
Главпсихушко

Max Kolezznikov
17 год · Змінено ·
Друзья
Написание книги об увиденном и пережитом и о том, что ещё будет в армии и на войне, для меня дело решенное. Я уже понемногу пишу, собираю материалы, делаю заметки о том, что сейчас я не могу по разным причинам опубликовать.
Зависеть от издательств и мейджоров я не хочу. Поэтому решил воспользоваться краудфандингом - сбором средств, которые пойдут на публикацию. Я открыл свой проект на ресурсе Kickstarter.
Вот он:
https://www.kickstarter.com/…/soldier-diary-ukranian-russia…
Просьба к тем, кто хочет поддержать меня в этом начинании, расшарить эту ссылку, порекомендовать её вашим друзьям, живущим заграницей, нашим соотечественникам либо украинцам из диаспор, и всем, кому она может быть интересна.
Моя цель - отражение реальности. Я хочу написать правду и не зависеть ни от кого, кроме своих читателей. Если захотите мне помочь в этом - буду очень благодарен.

Догори
Цитувати виділене Додано: 10 липня 2015, 17:20     Ukraine  
Ангел-предохранитель
Ангел-предохранитель

Сергей Чуб
8 липня о 19:41 ·
Вояки историю рассказали, про которые говорят: - "Кишки порвали"))) Олена Степова такие собирает.
Бухали значит казачки Всевеликого Войска Донского на ставку в Новоалександровке. Самая линия фронта, между Первомайском и Попасной. Да видать свалила их жара со змеем зеленым насмерть. Один горемыка и отбился от стада. Побрел в другую сторону до попаснянского блок-поста ВСУ, по темному уже. Там его в потьмах не разглядели и отправили в блиндаж спать, свинью пьяную. В комуфляже да и в комуфляже. Они там после ротации друг друга то не знают. А наутро это чучело вылезло из блиндажа, а у него на плече флаг Новороссии. Тут уже забулдыгу и скрутили да отправили то ли на Артемовск, то ли на Краматорск. Такие вот фронтовые будни, сцуко)))
------------------------------------------------------------
Отака, чомусь для мене, не смішна історія. :drag:

Догори
Цитувати виділене Додано: 10 липня 2015, 23:35     Israel  
Главпсихушко
Главпсихушко

Sergey Donchenko з Виталієм Курилом та 38 іншими
Срочний репост для всіх військовослужьовців!!!
Всі, кому від 18 до 25 років і находиться в зоні АТО, хто бачив як розриваються снаряди, свистять пулі над головою унікальна можливість попасти в Академію Сухопутних Військ ім. Сагайдачного у Львові без екзаменів та різних тестів. Саме з таких як ми, простих, бойових хлопців і буде формуватись майбутній офіцерський та командний склад ЗС України, а не з тих боязливих мажорів які вирішили в такий час відсидітись за принципом моя хата з краю!!!
Мені потрібне ПІБ, число та рік народження, та номер частини!!!
Якщо маєте таких знайомих, срочно сьогодні нехай зі мною зв'яжуться тут, або краще за номером +380630308222 , бо подаю списки вже завтра 10.07.2015 в 11.00

Догори
Цитувати виділене Додано: 10 липня 2015, 23:54     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

Валенteen писав: за номером +380630308222

Цей номер пов'язаний з
http://vk.com/klcafe

Контакты
Валєра Міщук
http://vk.com/id15346513
Зображення
Добавлена 31 мая 2015

Вояки просто ну звірі, всю вату порвуть :smeh:

Ймовірно ніякого набору немає, просто кафе в Ковелі вирішило попіаритись.

-- Додано 10 липня 2015, 23:01 --

П.с.:

У мене давно вже є погана звичка - як тільки просять мене опублікувати об'яву, чи щось пересилають з рекламою з проханням переслати далі - у гуглі шукаю контакти - номер чи мейл - і дивлюсь де він до цього використовувався.

Як правило поширювати таку інфу можна тільки коли особисто знаєш і впевнений у тому що пересилаєш...

Догори
Цитувати виділене Додано: 06 серпня 2015, 10:40     Israel  
Главпсихушко
Главпсихушко

Роман Донік
29 хв ·
Штаб АТО в Краматорске, это такое волшебное место, где из ниоткуда берутся массово "герои" и "воины". Причем в званиях не меньше майора. Или место где есть шапки невидимки.
Шапки невидимки наверное есть. Потому что не может так много офицеров бессовестно врать.
Офицерская честь и всякое такое. Но если их не видят на передке, а они там все были, значит просто были невидимыми. Значит незримо присутствовали. И руководили и воевали. В самом пекле.
Серьезно. С кем не заговори, как ни Саур Могилу защищал, так лично колоны выводил из под Иловайска или Дебальцево. Все героические и люто воевавшие.
При этом всем действительно побывавших в каких то 3,14здорезах, процентов 10 от количества рассказывающих. И они как правило молчат.
Но в штабе, они материализуются. Или снимают шапки невидимки и сдают их на склад.
Для того чтоб новая партия подполковников могла будучи невидимыми на передке получить УБД.
У нас же сейчас жестко. Нет УБД, нет карьеры.
Когда я попадаю в штаб АТО, мне кажется что попадаю в прошлое.

-- Додано 06 серпня 2015, 10:52 --

Амосенко Олег писав:
Валенteen писав: за номером +380630308222

Цей номер пов'язаний з
http://vk.com/klcafe

Контакты
Валєра Міщук
http://vk.com/id15346513
Зображення
Добавлена 31 мая 2015

Вояки просто ну звірі, всю вату порвуть :smeh:

Ймовірно ніякого набору немає, просто кафе в Ковелі вирішило попіаритись.

-- Додано 10 липня 2015, 23:01 --

П.с.:

У мене давно вже є погана звичка - як тільки просять мене опублікувати об'яву, чи щось пересилають з рекламою з проханням переслати далі - у гуглі шукаю контакти - номер чи мейл - і дивлюсь де він до цього використовувався.

Як правило поширювати таку інфу можна тільки коли особисто знаєш і впевнений у тому що пересилаєш...

Олєжка, йди вроки вчи.
для інших
https://www.facebook.com/profile.php?id=100004187618088

Зображення

Сховано:
Зображення

Догори
Цитувати виділене Додано: 08 серпня 2015, 18:01     Israel  
Главпсихушко
Главпсихушко

3800 Александр Франчук
1 год. ·
Горловка вчера -
на завод по ремонту техники приволокли волоком обгоревшие бтр и два БМП.... И шо это оно с ними такое творится ? Ну никакой дисциплины !
Ну никак не приучат их не курить в машинах!
вот уж который день такой бардак там у себя в Горловке устроили, что ужос - то танки горят, то Уралы , то казарму свою подожгут, то слад ГСМ.
Видать курят в кузове, а потом уснут, а потом и пожар. Ну и во сне оно ж не поймёшь так сразу куда бежать ???? откуда дёру давать ????.
Шото витязей много полегло за неделю....
И всё по пьяни, как я понимаю...
В городе замечено новое грозное пополнение из дальних лесоповалов....
Вьюноши зелёные с перепуганными туловищами и лицами.... так сказать - неновобранцы....
Приехали наверное во время законного отпуска искать на тухис приключений.
Многие на этой неделе нашли приключения - умиротворённые уже домой поехали. Некоторые не соблюдали меры безопасности при обращении с неопознанными летательными предметами и поехали немного обесчлененными домой.
Бороться с горловским барабашкой даже приехал дюже важный спецназ МВД РФ под грозным названием "Лавина". Цельных три Камаза лавинов возле ресторации разместились.
Интересное название, однако!
думаю, что будут эти лавины перемещаться домой по специальной технике передвижения " Жопа-голова-жопа-голова-жопа"....
Одним словом - во время перемирия у орков то ли белочка, то ли пороблено....

Догори
Цитувати виділене Додано: 08 серпня 2015, 20:08     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

наконец блядь
С мобилизованными военнослужащими будут подписывать краткосрочные контракты.
Об этом в Facebook сообщил начальник Генерального штаба Вооруженных сил Украины Виктор Муженко.
«С целью обеспечения потребностей Вооруженных Сил Украины Генеральный штаб инициирует внедрение краткосрочных (на срок от шести месяцев) контрактов с военнослужащими, которые призваны по мобилизации, с возможной их пролонгацией», – написал он.
По мнению Муженко, это позволит всем желающим «оценить преимущества прохождения военной службы по контракту и обеспечит четкие временные рамки действия соглашения между Вооруженными Силами Украины и военнослужащим».
«После завершения краткосрочного контракта, он автоматически будет продолжаться, если у сторон, заключивших соглашение, нет возражений», – заключил он.

-- Додано 08 серпня 2015, 20:15 --

Министр обороны Украины генерал-полковник Степан Полторак заявил, что по каждому факту ненадлежащего исполнения обязанностей будет принимить соответсвующие решения, в том числе и кадровые. Об этом он сообщил сегодня, 8 августа, в ходе расширенного заседания коллегии оборонного ведомства, сообщает пресс-служба Минобороны.

Полторак подчеркнул, что основными причинами существующих проблем считает недостаточную эффективность работы отдельных руководителей Министерства обороны и Генерального штаба Вооруженных Сил, в частности не способность к внедрению инноваций, мотивации подчиненных на достижение конкретного результата.

"Вопрос прогнозирования и перспективного планирования, внедрения системных изменений в деятельности не стали приоритетами отдельных руководителей, эта кропотливая работа подменяется перманентным мониторингом состояния дел на определенном участке работы. Министерство обороны осознает риски, связанные с таким положением дел. По каждому факту ненадлежащего исполнения обязанностей мной будут приняты соответствующие решения, в том числе и кадровые", отметил глава министерства.

Полторак также отметил и необходимость обеспечения своевременного, эффективного и результативного использования выделенного финансового ресурса, в том числе и дополнительного, в соответствии с приоритетами Вооруженных Сил Украины.

Напомним, ранее сообщалось, что украинскую сторону СЦКК возглавил генерал-майор Борис Кременецкий.

Догори
Цитувати виділене Додано: 15 серпня 2015, 22:51     Israel  
Главпсихушко
Главпсихушко

Victor Tregubov
Вчора о 19:12 · Змінено ·
Щас буду ругаться.
Антон Геращенко написал у себя пост про то, что пойман охранник элитного особняка, по данным следствия подстреливший купавшегося ребенка под Киевом. Это ок. Это я только приветствую. И будет этот охранник судим. Это я тоже приветствую.
А еще к охраннику привели военкома и тот ему выписал повестку. О чем Антон не преминул сообщить.
А вот это я уже не приветствую настолько, что хочется как-то поставить точку во всей этой мерзопакостной тенденции. И прошу вашей помощи.
Почему Антон так сделал? Понятно, почему. Он регулярно пишет о каких-то неприличных людях, а в комменты к нему ходят эмоциональные персонажи, от армии далекие и не шибко уравновешенные. И параллельно обычному "ату его!" пишут "в АТО его!". Каждого провинившегося. Полагаю, на стопятидесятом комменте Антон решил, что и в натуре, отправить какого-нибудь нашумевшего поганца в АТО - это будет хорошо и вообще клевый пиар. Что и было проделано.
ЛАЙНО СОБАЧЕ, простите мою вульгарную латынь.
Извините, может, для какой бабы Дуни это и клевый пиар. Но для военнослужащих это даже не плевок в суп. Это несколько плевков.
1. Психологический эффект на мобилизируемых. "Мобилизация - наказание". "Армия - место отбывки наказания" (да еще и внесудебно назначенного). Блин, а потом мы удивляемся, а что ж так шестая очередь мобилизации хреново идет? Что ж люди прячутся? Да вы ж сами, ребята, вкладываете им в руки аргумент "а нам за что, мы ничего не сделали"! Кто захочет идти добровольцем туда, куда посылают за прегрешения?
2. Психологический эффект на уже служащих. О каком престиже военной службы идет речь, когда вы уравниваете солдата и преступника? Извините, Антон, но я воспринимаю такой шаг, как попытку меня обидеть. Боюсь, что, возможно, не я один.
3. Практический эффект. Я сейчас прохожу службу в учебной роте, где готовят офицеров по работе с личным составом. Замполитов. Людей, которые должны быть ответственны за психологический климат, порядок и законность в подразделениях. Уже за месяц службы мы даже на примерах своих взводов убедились, что достаточно одного придурка для того, чтобы поставить на уши всю часть. Я смотрю на этих людей и думаю - а кому из них достанется такой подарочек от господина Геращенко со товарищи? Кто из них вместо получит такой вареничек с говном только из-за того, что кто-то решил поиграть в пиар-покарания? И кому это надо?
4. Пропагандистский эффект. Супостаты смогут заявить, что в украинской армии служат бандиты и преступники, прямо-таки со ссылкой на ФБ Антона. Достоверный источник. Там синенькая галочка есть.
Хрен бы даже с этической стороной. Но логика-то, логика где? Не далее как дней десять тому начальство и побратимство Антона в лице Arsen Avakov пишет - мол, нам нужна профессиональная армия! Армия высокомотивированных, хорошо оплачиваемых профессионалов! Не будем пока обсуждать этот тезис, просто примем это как позицию Арсена Борисовича. А тут выходит Антон - тяп-ляп - и нам штрафбаты рисует! Призывая в армию не просто левых людей, а заведомых деликвентов. И публично этим гордится.
П - послідовність.
Что мы можем сделать в данной ситуации?
В данной ситуации мы можем лишь доказать Антону, а заодно и той когорте людей, которая убедила его в приемлемости такой глупости, что это, таки да, пиар.
Но не такой пиар, после которого растут рейтинги, а такой, после которого нужно долго извиняться и стремительно исправляться.
Поэтому - распространяйте, если не жалко.
P.S. Для желающих набежать в комменты с "рациональными предложениями" вроде введения отдельных штрафбатов, посылания деликвентов на безоружное копание окопов и т.д.. - это плохие идеи, показывающие лишь то, как далеки вы от темы. Достаточно сказать, что на охрану таких людей уйдет намного больше сил, чем будет от них практической пользы.

Догори
Цитувати виділене Додано: 16 серпня 2015, 00:16     Israel  
Главпсихушко
Главпсихушко

Юрий Мысягин
1 год. · Змінено ·
В районе Донецкого аэропорта АРТА 93 бригады так разошлась, так раз@башила у@банов, что сепары на 22:30 запросили режим тишины
Суки, сейчас будут раны зализывать и 200 считать.
Наши пацаны пилюлей хороших раздают!
Сепары, перенесли огонь на Красногоровку, по 28 бригаде.

Догори
Цитувати виділене Додано: 17 серпня 2015, 06:32     Israel  
Главпсихушко
Главпсихушко

4003 Майкл Щур додає 5 new photos.
7 год · Змінено ·
День 18-й.
6:00 - ліг спати. Вся ніч минула в наряді. Ліг на лідко і навіть не роззувався, бо о 7-й підйом. Але попросився поспати до 8-ї. Мене підмінили хлопці з наряду.
Потім почались буденні клопоти. Хтось - у санчастину, хтось - на КПП, бо до нього приїхали.
А потім - прибирання. Я вирішив відчистити умивальники від "100-літнього нальоту". Купив порошок, ганчірку - дві години роботи - вуаля. Вони знову білі. Реально білі.
Тепер у нашої роти (можу побитись об заклад з будь-ким на кавун) - найчистіші умивальники в Десні!
Потім - прибирання всього іншого в казармі.
Виносили сміття.
Коли здали наряд, то впав на ліжко з таким полегшенням! Нарешті роззувся. Вперше за добу. Ви собі не уявляєте, яке це було задоволення роззутись. Потім - холодний душ.
А потім нам привезли літературу почитати. Дякую Соні Сотник. Написав їй, чи може вона з літературою допомогти - солдати хочуть читати. І вона допомогла. Привезли літературу. І стільки, що частина досі лежить на КПП.
Не змогли винести. Журнали "Шо", книги. Це все ще треба перебрати. Можна між різними ротами поділити.
Тепер з полегшенням можна заснути.
Надобраніч!
‪#‎щоденник_солдата_Щура‬

-- Додано 17 серпня 2015, 06:36 --

Сховано:
Зображення
Зображення

Догори
Цитувати виділене Додано: 17 серпня 2015, 10:37     Israel  
Главпсихушко
Главпсихушко

Rodion Shovkoshytnyi
10 год · Змінено ·
Ощущения, что с режима "перемирье" сегодня наши вернулись в режим "активная оборона". Насыпалово годное.
Былo бы хорошо, бо сопьются пацаны нахуй.
353 вподобань6 коментарів7 поширень
Подобається Поширити
Це сподобалося 353 особам.
7 поширень

Tonya Levchuk Какие пацаны сопьются?
Подобається · 2 · 10 год

Петро Вишиванець Ехх
Подобається · 1 · 10 год

Julia Ostapiv Наши пацаны сопьются ибо они, когда ничего не делают,водочкой балуются.
Подобається · 3 · 9 год · Відредагований

Tatiana Sakura И вроде ж не лайк(, но правда ж
Подобається · 2 · 10 год

Андрей Шор Активная оборона - это не только артдуэли. Это и наступательные действия, пускай и локальные.
Подобається · 6 · 10 год

Rodion Shovkoshytnyi Андрей, их есть.
Подобається · 13 · 10 год

Николай Сташук ХОЧЕШ ПОВЕРНУТИСЬ ЖИВИМ --- НЕ БУХАЙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Подобається · 15 · 10 год

Николай Сташук ХОЧЕШ ЩОБ ПОВЕРНУЛИСЬ ЖИВИМИ --- НЕ ПЕРЕДАВАЙ БУХЛО НА СХІД !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Подобається · 13 · 9 год

Догори
Цитувати виділене Додано: 17 серпня 2015, 11:11     Israel  
Главпсихушко
Главпсихушко

Oleg Snigur
Десь тиждень, як я щасливий власник нових бойових черевиків ЗСУ. Не буду описувати, ознайомитися можна на сторінці New ukrainian army community. Лише свої враження.
До того рік пробігав у італійських Crispi, по теперішніх цінах - 3500. Так от, особливої різниці якості не помічаю поки.
Черевики ЗСУ зручні. Зараз у мене по 8 годин стройової в день. За тиждень розношування нових черевиків ніде не натерло. Трохи гризло п'яти - зрозумів, що треба не так тісно шнурувати. Те, що п'яти трошечки ходять (дісталися на пів розміру більші) - компенсується якісним внутрішнім покриттям. Ходжу у звичайних тонких шкарпетках.
Зовнішній матеріал - шкіра, товща, ніж у Кріспі, але розношується добре, присісти, стати навшпиньки - проблем нема.
Ноги особливо не потіють.
Підошва товста подвійна - поліуретан-гума, з кевларовою прокладкою. Загалом це робить їх важчими за мої, але у моїх взимку буде холодніше (перевагу взимку товстої підошви зрозумів на канадках).
У цю чудову підошву змусили прикрутити шурупами підкови, але видно розробники роздали бамбулєй і нині сказали всім зняти.
Дуже задоволений, напевно це наразі найякісніша річ з нового речового забезпечення. Дякую Костянтину Ліснику, фірмі Талан і всім причетним.

Сховано:
Зображення

Догори
Цитувати виділене Додано: 21 серпня 2015, 23:29     Israel  
Главпсихушко
Главпсихушко

4198 День 22
5:30 підйом.
Біг і зарядка. Ті, хто кашляє, можуть не йти.
Я не йду. Соромно трохи. Але я ще кашляю.
Завтра побіжу.
Ті, хто не біжать, прибирають в кубрику.
Сніданок.
Збираємось у спортзал.
Знімаю окуляри. Ставлю лінзи.
8:30 - спортзал. З вигляду - звичайний шкільний. Мати. Роздягалка.
Вчимось падіння, перекочуватись вперед-назад.
9:40 - фільм. Про дії розвідроти в Афганістані. Про українця, який був у складі тієї розвідроти. Ім'я - Едуард Яременко (Єрьоменко).
Десь о 10-й - знову фіз. заняття.
11:10 - фільм про російську зброю. Снайперський комплекс, АГС і якийсь кулемет - спаткоємець Утьоса.
11:35 - продовження фіз. занять.
12:00 (плюс мінус) - кінець. Йдемо в казарму.
Так хочеться денного сну!)
Я не знав, що можу так довго фізично працювати. Впринципі там нічого важкого. Але якщо 20 разів по дошках перекоиишсч туди і назад. А потім ще щось, то вже нічого не хочеться)
Поспав перед обідом.
Обід
Потім похід на спортмайданчик. Турніки, бруси і т. д.
Потім - основи рукопашу.
На це пішло ще півтори години.
Знаєте, що найстрашніше у цьому всьому? Коли мене обирають тим, на кому показують вразливі місця, куди треба бити. От коли показують на мені спереду - це ще не так страшно. Бо видно, куди інструктор тягне руку чи ногу. А от коли я стою до всіх спиною і він каже "... ну або копчик...", оце вже внша справа. Ви не повірите, але сідничні м'язи стиснулися самі, щоб захистити цей самий копчик. На копчикове щастя йому нічого не прилетіло. Сідничні м'язи розслабились.
Якщо я коли-небудь буду робити мультфільм про це, то момент мого повернення в казарму я б зобразив так:
Ноги ледве переставляються, шаркаючи, по землі. Руки волочаться за мною. Рот відкритий і з нього вивалився язик (пити на тренуванні не бажано - також тренують).
Далі - вечеря. Піднос ще не був таким важким.
Сьогодні давали ячмінну каву - не пам'ятаю на сніданок, обід чи вечерю. Але здивували. Дякую.
Про вчорашнє.
Вчора я писав, що ми здавали тести. Так от - хочу розповісти трохи про бланк тих тестів. Внизу бланку відповідей я помітив компанію, яка ці тести придумала. НПЦ ДИП. Російська компанія. Подивився у них на сайті їхніх замовників. Там всі російські силові структури (див скрін). Це не те, щоб зрада, це швидше сигнал українським науковцям - ей! Де ви є?! Міністерство оборони вас не чує! Де ваші руки!?
Короче тре, щоб такі тести були щонайменше української компанії і українською мовою. Бо якось не солідно виходить. У нас що - фахівців нема?

Отаке
Надобраніч.

-- Додано 21 серпня 2015, 23:32 --

Сховано:
Зображення
foto
Сховано:
Зображення
від комбіжиру була печія

Догори
Цитувати виділене Додано: 22 серпня 2015, 00:10     Israel  
Главпсихушко
Главпсихушко

Artem Cheh
5 год ·
Видали каски, каремати, дають спальники, літні берці, виплачують ЗП, годують нормально. Навіть поскаржитися немає на що. Ну, хотілося б нову форму, бо стара вже згоріла, але, в принципі, маю 3 комплекти. Щоправда, 2 літніх.
У наметі є телевізор, є книжка, ігри в телефоні, музика. На ліжку в мене 2 матраци. Повна сумка екіпу. Є навіть трекінгові шкарпетки. Штабники працюють більш-менш, бетери, щоправда, дають погані, але я в тому не дуже розбираюся. Сьогодні складали нові "дашки", в маслі і целофані. Та і на складах достатньо боєприпасів.
Навіть якось нецікаво. Ліниво і бездіяльно.
Відсутність коліматорів, пнб або тепликів назвати зрадою язик не повертається. Хоча розумію, що скоро вони нам будуть дуже потрібні. Дуже скоро.
Тому що вже їдемо туди. Дуже скоро. Навіть показушні навчання відмінили. З цього приводу більшість перебуває у піднесеному стані. Тих, хто відмовився їхати - 2-3 людини. У кожного свої причини. Жодного осуду. Всі все розуміють. Краще тут і зараз, ніж там і тоді. А ще пообіцяли не брати на схід аватарів (ізоленту, як ми їх тут називаємо).
Скоро вечеря. Я не голодний, але їсти піду. Хоч булочок візьму. З чаєм... Або з компотом. Навіть в цьому питанні є вибір.
День сто другий.

Догори
Цитувати виділене Додано: 22 серпня 2015, 13:30     Israel  
Главпсихушко
Главпсихушко

Майкл Щур додає 9 нових світлин — з Олегом Жовніром.
15 год · Змінено ·
День 23
Підйом, як завжди. Ранкова пробіжка. Чесно зізнаюсь - я знову не пішов. Горло боліло. (Заатра і післязавтра теж не піду, бо буду в Києві на культурно-просвітницькій екскурсії).
Сніданок. Не сфотографував. Був сонним.
Спортзал 8:30-12:30. О 8:31 - прокинувся. Крім фізвправ - фільми і медицина.
Якщо вчора ми відтискались, качали прес по 10 разів, то сьогодні - по 15. Плюс додались вправи. І це ми робили для відпочинку від основних вправ. Тобто отак - серія основних вправ (доооовга серія) і коли піт вже просто пече в очах - відпочинок у вигляді 15 відтискань, 15 - прес і 15 - ноги за голову.
Щоб ви розуміли, у мене зараз крепатура мене. Я не знаю чи є якийсь м'яз, який або не гудить, або не болить?
Особливо сильно гудуть ноги. Ну і прес. А все решта - просто гуде. Виявив, що у мене є м'язи з двох боків грудної клітини там, де ребра. Я думав - там просто ребра. А ні. Там у мене - крепатура. Значить і м'язи є.
Після тренування зустрівся з пластунами.
Приїжджали в Десну на екскурсію. Перекинулись парою слів. Пофотографувались.
Обід.
Ложка в руках трусилась. Руки втомлені. Але в рот поцілював.
Вечеря.
Потім - шикування на честь дня прапора України. Офіційна промова виконувача обов'язків начальника частини. В армії все має бути однаково рівним, наче по шаблону. Промови теж. Вона такою і була. Єдине, що вирізнялось - це слово "цілісності". Воно трохи невдавалось панові підполковнику. Але з третьої чи четвертої спроби він його переміг. Правда з деякими втратами для слова. Склад "но" безжалісно знищено. "Ціліс-сті". Тим не менше всі зрозуміли пана пана підполковника.
Далі були нагороди і грамоти. Подяки і підвищення у званнях. І чергові аплодисменти.
А потім було нагородження орденом за мужність. Посмертно. Орден вручали сім'ї. І ось ці оплески були чесними. І тиша була чесною. І все одразу стало справжнім і близьким. Без пафосу. Просто таким, яким воно є.
Добраніч
Сховано:
Зображення

Догори
Цитувати виділене Додано: 22 серпня 2015, 19:07     Ukraine  
Остервенелая гуманистка
Остервенелая гуманистка

Сергей Сергеевич
1 год. ·
Армия .Продолжение.
Сегодня нас везут на полигон. Пацаны злые на тех кто раскачал ситуацию с нашим пребыванием в зоне АТО, там была возможность научиться по-настоящему, нужным на фронте вещам. Совок в армии делает свое черное дело, многие приуныли .Все заебались жрать сухпаи и мариноваться в автобусах по жаре. За это время боевые контрактники уже научили бы нас очень многому , а из-за каких-то "охуенных товарищей" мы только ездим туда-сюда. "Ратователи" не владея ситуацией сделали нам медвежью услугу, и если в учебке будет синька, распиздяйство, похуизм и 10 патронов на полигоне, - то у многих из тех кто был готов без элементарных бытовых условий учиться у боевых товарищей, попросту опустятся руки.
У пацанов в дороге по жаре плавятся мозги , начинают гаркать друг на друга, но то такое....
Вообщем за все время что мы служим ,держава научила нас только кататься в автобусах.
Майор сопровождающий колону избегая покупки алкоголя не останавливает нас на привалы около магазинов. Последний раз возле магазина мы останавливались в Никополе , а сейчас едем уже под Николаевом. Вот так то))) Кофе хочу, сигарет надо купить, воды, хлеба. Галеты из сухпаев ,сделанные на старом подсолнечном масле дают отвратительный привкус. Вообщем ладно, фигня, прорвемся))))
Слава Украине!

Догори
Цитувати виділене Додано: 22 серпня 2015, 22:17     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

Сегодня нас везут на полигон. Пацаны злые на тех кто раскачал ситуацию с нашим пребыванием в зоне АТО, там была возможность научиться по-настоящему, нужным на фронте вещам.
------------
курс молодого бойца проходят в учебке

Догори
Цитувати виділене Додано: 22 серпня 2015, 22:22     Ukraine  
Ще та Стервозінка@Лапонька
Ще та Стервозінка@Лапонька

stan700 писав:Сегодня нас везут на полигон. Пацаны злые на тех кто раскачал ситуацию с нашим пребыванием в зоне АТО, там была возможность научиться по-настоящему, нужным на фронте вещам.
------------
курс молодого бойца проходят в учебке

Сейчас все на полигонах проходит.

Догори
Цитувати виділене Додано: 22 серпня 2015, 23:06     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

на полигонах оттачивают навыки

Догори
Цитувати виділене Додано: 28 серпня 2015, 20:10     Israel  
Главпсихушко
Главпсихушко

Иван Савельев
Вчора о 19:53 ·
Если эту схему подготовки примут как общую для ЗСУ.... Парни из учебок-вы ахуеете... Седни ГШ принимал подготовку энской мотопехотной бригады. Учебный бой шёл практически двое суток,стреляло все,что только может стрелять. Горизонт закрыло пылью от разрывов шестидюймовых чемоданов,грохот стрелковую,дшк,кпвт. Залпы пзрк по осветилкам... Бригада вела бой тремя батальонами одновременно-причем вводные которые наголову не лезут-но! выполняй как хочеш. Причём этот экзамен бригада сдавала второй раз-первый зрадныкы из ГШ его не приняли.

Сховано:
Зображення

Сховано:
Зображення

Сховано:
Зображення

Сховано:
Зображення

-- Додано 28 серпня 2015, 20:12 --

Alexander Ostashko
)))))

Инструктаж дня

>>> Інструктор рукопашного бою — курсантам:
— Щоб вступити в рукопашний бій, боєць спецназу повинен проєбать на полі бою автомат, пістолет, ніж, поясний ремінь, лопатку, бронежилет i каску. Знайти рівну площадку на якій немає ні одного каменю, палиці. І вступити в жорстоку сутичку з таким же розпиздяєм.

-- Додано 28 серпня 2015, 20:12 --

Иван Савельев додає 2 нові світлини.
10 год ·
Пятница утро началось ожидаемо. Стреляем из АГС,рпк,пкм... Много....
Сховано:
Зображення

Догори
Цитувати виділене Додано: 28 серпня 2015, 22:51     Israel  
Главпсихушко
Главпсихушко

Майкл Щур
23 год ·
День 29-й. Фб
Вчора з'явилась температура. 38,5. Швидше за все - через те, що лежав на землі, коли відпочивали. Док дав таблетки. Збив до 37.
У нас є свій док. Точніше цілих два. Вони на цивілці були медиками. То вони тут з собою носять всілякі таблетки, пшикалки і т. д. Якщо з солдатів хтось нездужає, то в санчастину йдуть в останню чергу. Інколи у них ввечері по 10 людей на прийомі.
Ліки наші доки купують самі. Просто тому, що вони вважають, що так правильно. Так от - дав він мені таблетку від температури.
Вчора ліг раніше, ніж завжди. Сьогодні прокинувся о 3:00 ідеально виспаним і таким мокрющим!!! Все - простирадло, наволочка, коц, матрац. Все мокре.
І пам'ятаєте я показував фото подушки "з грибком"? Це не грибок. Це щось інше. Може фарба.
П'ю щоп'ять хвилин чай з медом. Зараз 7:45 - вже мене чекає 4-те чи 5-те горня з чаєм.
На 8:30 - у санчастину.
8:30 - санчастина. В санчастині вже черга.
9:39 - я в черзі
10:33 - вийшов з прийому. Температура 38,4. Кладуть в санчастину в палату.
Пішов по свої речі і медичну картку.
11:18 - лежу на ліжку в санчастині. В палаті - 6 ліжок. Два, схоже, вільні. Одне з них тепер буде моїм. Постелі мені не дали. Кажуть - немає чистої - не прийшла з хімчистки. Буде завтра. Так що сьогодні сплю без постелі.
Обід
Їдальня - невелика кімната з кількома столами під стіною і трьома обідніми столами. На столах при стінці стоять хліб, одноразові вилки-ложки, одноразові тарілки, кастрюлі з їжею.
Кожен солдат сам собі набирає з кастрюль.
Коли до мене дішла черга, то гречки вже не стало. Хоча, наприклад, м'яса лишилось багато. Дивно.
Дають цибулю. Багато.
Під вечір в санчастину привели побитого хлопця. На голові видно рани. Обличчя - в синяках. З кимось побився. Чи його хтось побив. Схоже - по п'яні щось.
І що цікаво приймає його всетой же лікар, що і зранку о 8:30 мене.
Зара 22:24 і вона з ним ще возиться.
Отакий деньок.
Фото сьогоднішнього дня не буде, бо не вантажаться. Потім окремо завантажу.
Добраніч

Догори
Цитувати виділене Додано: 03 вересня 2015, 00:56     Israel  
Главпсихушко
Главпсихушко

4514
Иван Савельев
4 год ·
Промежуточный отчёт.
Итак-честно,я не ожидал. Воспитание тылового обеспечения бригады и батальона началось в 0700. Со звонка зампотыла сухопутки... И дальше пошло по накатаной-отимели всех,кто в течении предыдущих пары месяцев хотябы проходил рядом с кухней. К обеду из ОК Пивдень прибыли два полковника-с инспекцией. Вызвали меня,пообщались-начпрод и начтыл шото бэкали,но не долго...
Потом пообщались с бойцами роты-это вообще была феерия-в стиле Мэни до п...ваши звизды але в мэнэ свыни в морду плювалы бы за ту кашу...
На обед дали плов с мясом и овощами,свежий хлеб и булочки с повидлом.
Диана Петреня-это человек с авторитетом на уровне Волан де Морта. Когда седни некое чмо из батальона заявило мол да мне похер на нее-полковники чуток привели,оглянулись...и отошли подальше-шоб когда молния вдарит в нечестивца,упомянувшего её имя всуе то новую форму не забрызгало .. .
В общем не зрада уже,но ещё и не перемога.

Догори
Цитувати виділене Додано: 06 вересня 2015, 16:27     Ukraine  
Остервенелая гуманистка
Остервенелая гуманистка

Читати

MuzZL3
‏@SbetsMuzZLE
#зрада #Гончаровск @Ukr_Che
Обед сейчас
Зображення
Гороховый суп с гренками,а что такое розовое...не поняла :bl:
Салат из помидор :smeh:

Догори
Цитувати виділене Додано: 08 вересня 2015, 19:57     Israel  
Главпсихушко
Главпсихушко

Андрей Шор
25 хв. ·

Зображення

Ну что, закончился недельный бан. Раньше было за вату, теперь за "Свободу". Совпадение? Не думаю (с).
А между тем пропустил важное достаточно событие :)

-- Додано 08 вересня 2015, 19:59 --

Зображення

Андрей Шор
Устали как черти.

Догори
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему  Відповісти  [ 968 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC+03:00

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 31 гостей

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі