Правила форуму  -  Реєстрація  -  Вхід  

Часовий пояс UTC+02:00

Створити нову тему  Відповісти  [ 58 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
  Тема: Зустріч Трампа з Х*йлом!
Цитувати виділене Додано: 16 липня 2018, 19:29     Ukraine  
Геній
Геній

Догори
  Тема: Re: Зустріч Трампа з Х*йлом!
Цитувати виділене Додано: 16 липня 2018, 20:06     Ukraine  
Геній
Геній

Alex N Alex Noyt
2 год ·
Карлик в своей хамской манере опоздал на встречу на 15 минут.
Только Трамп и в этом моменте его взул - он опоздал на 20 минут после опоздания фюрера.
Сейчас на фото наблюдаются "счастливые" лица дарагих "партнеров" после 2-х часового разговора тет-а-тет.
Зображення

Догори
Цитувати виділене Додано: 16 липня 2018, 20:27     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

підсумки

Догори
Цитувати виділене Додано: 16 липня 2018, 21:13     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

HELGI SHARP

НИЧТО НЕ ПРЕДВЕЩАЛО БЕДЫ В ТУМАННОМ ХЕЛЬСИНКИ - ЕЁ И НЕ СЛУЧИЛОСЬ.
Краем глаза посмотрел пресс-конференцию Трампа и Путина. Первые впечатления "с колёс":

ПУТИН
* Путин - ч(м)удак. Врёт на голубом глазу обо всём сразу - в частности, клянётся, что Россия не вмешивалась в американские выборы.
NB. Он также клялся, что в Крыму нет зелёных человечков, а на Донбассе - российских войск. Дьявол может клясться в чём угодно - от этого он не перестаёт быть дьяволом.

* Путин: "Нам необходимо наладить диалог по вопросам стратегической стабильности".
NB. Сразу вспомнился Будапештский меморандум и российско-украинский договор о дружбе. Пока существует нынешняя Россия, никакой стабильности быть не может. Априори.

* Путин: "Транзит газа через Украину будет продлён, если хозяйствующие субъекты сумеют договориться в Стокгольме."
NB. Перевожу: "Мы оставим Украине крохи нашего транзита, если Киев отзовёт из суда свои иски и простит нам $2,6 млрд". Моё мнение: не идти ни на какие уступки, бороться в судах до последнего, ибо в двухсторонних переговорах Кремль всё равно обманет.

* Путин: "У нас с Трампом остаются противоположные мнения по Крыму."
NB. А это хороший знак - сколько бы Донни ни мутил в своём твиттере, его окружение вправило ему мозги перед встречей тет-а-тет. Хотя я допускаю такие слова: "Понимаешь, Володья, я бы отдал тебе Крым за поддержку на следующих выборах, но ведь меня за это с дерьмом смешают по возвращении домой. Прости, не могу."

ТРАМП
* Трамп тоже ч(м)удак. Насколько он по-хамски вёл себя на саммите НАТО, настолько он кротко выглядел в паре с ботоксным карликом. Здесь однозначно что-то личное.

* Трамп: "Нам с Россией надо искать точки соприкосновения по всем мировым вопросам".
NB. Дональд, Путин такую точку уже нашёл - это твоя самовлюблённость, на которой он играет как на виолончели.

* Потом Трамп говорил много и туманно. Если коротко, то: "Раньше все были лузеры, и только я-я-я-бла-бла-бла..."

ПЕРВЫЕ ВЫВОДЫ:
* Цель Путина - поделить мир на двоих с Трампом. Цель Трампа - набрать побольше "миротворческих" баллов перед выборами. Первое не удастся, ибо США, в отличие от России, не авторитарное государство - Сенат, Конгресс, партия, общественность и СМИ быстренько выставят предохранительные рогатины. На второе нам пофиг - пусть русские обольщаются, если это им нравится.

* Украину на пресс-конференции почти не упоминали. Это хорошо, ибо было видно, что оба выступающих хотели преподнести только те моменты, по которым им удалось найти хоть какие-то компромиссы. Надеюсь, по нашей стране этого не получилось. И здесь свою роль сыграли доклады Волкера, Помпео и ЦРУ.

* Эти два самовлюблённых "мачо" достойны друг друга - малоприятная парочка. Уверен, американцы заслуживают лучшего лидера, а вот россияне, думаю, уже обречены.
* Повторю заголовок: ничто не предвещало беды в туманном Хельсинки - её и не случилось. По-крайней мере, для Украины. Эту фразу я не произнёс бы ещё три года назад, а сейчас скажу: "Кишка у них на нас тонка - перетопчутся."

Догори
Цитувати виділене Додано: 16 липня 2018, 22:50     Ukraine  
смотрю шо тут и как..

Фіни готувались не один день до прийому:

Догори
Цитувати виділене Додано: 17 липня 2018, 01:57     Russian Federation  
Главпсихушко
Главпсихушко

NAT писав 16 липня 2018, 21:13
HELGI SHARP

НИЧТО НЕ ПРЕДВЕЩАЛО БЕДЫ В ТУМАННОМ ХЕЛЬСИНКИ - ЕЁ И НЕ СЛУЧИЛОСЬ.
Краем глаза посмотрел пресс-конференцию Трампа и Путина. Первые впечатления "с колёс":

ПУТИН
* Путин - ч(м)удак. Врёт на голубом глазу обо всём сразу - в частности, клянётся, что Россия не вмешивалась в американские выборы.
NB. Он также клялся, что в Крыму нет зелёных человечков, а на Донбассе - российских войск. Дьявол может клясться в чём угодно - от этого он не перестаёт быть дьяволом.

* Путин: "Нам необходимо наладить диалог по вопросам стратегической стабильности".
NB. Сразу вспомнился Будапештский меморандум и российско-украинский договор о дружбе. Пока существует нынешняя Россия, никакой стабильности быть не может. Априори.

* Путин: "Транзит газа через Украину будет продлён, если хозяйствующие субъекты сумеют договориться в Стокгольме."
NB. Перевожу: "Мы оставим Украине крохи нашего транзита, если Киев отзовёт из суда свои иски и простит нам $2,6 млрд". Моё мнение: не идти ни на какие уступки, бороться в судах до последнего, ибо в двухсторонних переговорах Кремль всё равно обманет.

* Путин: "У нас с Трампом остаются противоположные мнения по Крыму."
NB. А это хороший знак - сколько бы Донни ни мутил в своём твиттере, его окружение вправило ему мозги перед встречей тет-а-тет. Хотя я допускаю такие слова: "Понимаешь, Володья, я бы отдал тебе Крым за поддержку на следующих выборах, но ведь меня за это с дерьмом смешают по возвращении домой. Прости, не могу."

ТРАМП
* Трамп тоже ч(м)удак. Насколько он по-хамски вёл себя на саммите НАТО, настолько он кротко выглядел в паре с ботоксным карликом. Здесь однозначно что-то личное.

* Трамп: "Нам с Россией надо искать точки соприкосновения по всем мировым вопросам".
NB. Дональд, Путин такую точку уже нашёл - это твоя самовлюблённость, на которой он играет как на виолончели.

* Потом Трамп говорил много и туманно. Если коротко, то: "Раньше все были лузеры, и только я-я-я-бла-бла-бла..."

ПЕРВЫЕ ВЫВОДЫ:
* Цель Путина - поделить мир на двоих с Трампом. Цель Трампа - набрать побольше "миротворческих" баллов перед выборами. Первое не удастся, ибо США, в отличие от России, не авторитарное государство - Сенат, Конгресс, партия, общественность и СМИ быстренько выставят предохранительные рогатины. На второе нам пофиг - пусть русские обольщаются, если это им нравится.

* Украину на пресс-конференции почти не упоминали. Это хорошо, ибо было видно, что оба выступающих хотели преподнести только те моменты, по которым им удалось найти хоть какие-то компромиссы. Надеюсь, по нашей стране этого не получилось. И здесь свою роль сыграли доклады Волкера, Помпео и ЦРУ.

* Эти два самовлюблённых "мачо" достойны друг друга - малоприятная парочка. Уверен, американцы заслуживают лучшего лидера, а вот россияне, думаю, уже обречены.
* Повторю заголовок: ничто не предвещало беды в туманном Хельсинки - её и не случилось. По-крайней мере, для Украины. Эту фразу я не произнёс бы ещё три года назад, а сейчас скажу: "Кишка у них на нас тонка - перетопчутся."
Постная хуйня-с.

Догори
Цитувати виділене Додано: 17 липня 2018, 07:26     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

Нечай
А вы хотите в постном супе найти жир :consul:

Догори
Цитувати виділене Додано: 17 липня 2018, 08:06     Russian Federation  
Главпсихушко
Главпсихушко

NAT писав 17 липня 2018, 07:26
Нечай
Просто це вже навіть не дурість, а просто маячня. Трамп, як і положено нормальному президенту, відстоює інтереси виключно ВЛАСНОЇ країни. А Україна йому до сраки, як і має. власне, бути. До того ж, нікому не потрібні уєпани, які можуть тільки красти, жебрачити, нити і здавати шматки власної території агресору без боя, з пєснями та плясками. Ми вже всім остопистіли-от в чому проблема. Вже б давно Крим Хуйлу простили, якби не одне "но"-Хуйло порушив існуючий світовий порядок. Тому Трампу приходиться діяти в руслі парадигми-як поставити на місце зарвавшогося фраєра, не порушивши при цьому американських інтересів. Тому вся оця "АНАЛітика" гівна варта.

Догори
Цитувати виділене Додано: 17 липня 2018, 17:09     Ukraine  
Геній
Геній

Олег Пономарь
11 год ·
Доброе утро, друзья.
Вторник. День после Саммита измены.
Америка продолжает пребывать в шоке от того, как вел себя и что говорил Трамп на брифинге с Путиным.
Vlad Ponomar делал подборку высказываний американских политиков по этому поводу. Я приведу только два.
* Как мы помним, сенатор Маккейн призывал Трампа отменить саммит с Путиным, если Трамп не готов говорить с Путиным с позиции силы (но как он может говорить с ним позиции силы, если он марионетка Путина? О.П.). Вчера Маккейн назвал встречу Трампа с Путиным трагической ошибкой. Выступление Трампа он назвал одним из самых позорных в истории, американское президентство - на самой низкой точке в истории. "Ущерб, который нанес американский президент своей наивностью, эгоизмом, сочувствием к автократам, сложно подсчитать.
Казалось, что Трамп и Путин говорили по одному сценарию, в то время как президент США сознательно решил защищать тирана от вопросов, задаваемых свободной прессой, и гарантировал Путину устойчивую платформу для распространения пропаганды и лжи". Это Маккейн.
* Экс-глава ЦРУ Джон Бреннан обвинил президента США Дональда Трампа в предательстве из-за пресс-конференции по итогам переговоров с президентом России.
"Выступление Дональда Трампа на пресс-конференции в Хельсинки выходит за пределы понятия "особо тяжких преступлений и проступков". Это не что иное как предательство. Мало того, что комментарии Трампа имбецильны, он полностью в кармане Путина. Патриоты-республиканцы, вы где?", — написал Бреннан.
ОК. Но это лирика. Что дальше?
Сенатор Флейк готовит резолюцию Конгресса, в которой выражалась бы поддержка ФБР и Мюллеру в их расследовании Рашагейт. Резолюция также должна быть очень жесткой к России, а также заверить западных союзников США в том, что США и далее - вместе с ними.
Теперь самое главное.
(кстати вчера за два часа до начала переговоров в Хельсинки я написал статью "С 31-го этажа" В ней ответы на многие сегодняшние вопросы вплоть до ноябрьских выборов в Конгресс.)
Поэтому - Мюллер.
Мюллер, конечно, играет с Трампом и Путиным на несколько шагов вперед. Мюллер знал, что Трамп будет просить помощи Путина в расследовании Рашагейт и подготовил еще один сюрприз. Еще в воскресенье ФБР и Минюст (но это Мюллера дело) арестовали в США гражданку России (находилась в США на студенческой визе) Марию Бутину, но объявили об аресте вчера по окончанию ПК в Хельсинки. Что это за Мария? Мария - человек росс. сенатора Торшина и член правления общероссийской общественной организации "Право на оружие". Мюллер следует за деньгами - Россия через Национальную Ассоциацию оружия США финансировала избирательную кампанию Трампа (отвечал за это Торшин). Поэтому Мария знает много секретов и у нее теперь два варианта - пять лет тюрьмы в США за работу агентом иностранного государства без соответствующего уведомления властей США (фактически - шпионаж) либо - пойти на сделку с Мюллером, получить свой год или два, но дать всю необходимую следствию информацию на большие рыбы.
Но, как я писал вчера в статье "С 31-го этажа", Мюллер готовит намного больше сюрпризов и они будут становиться всё жирнее и жирнее.
Спасибо за внимание.
Отличного всем дня.

Догори
Цитувати виділене Додано: 17 липня 2018, 18:23     Sweden  
Врачидло
Врачидло

Нечай писав 17 липня 2018, 08:06

Просто це вже навіть не дурість, а просто маячня. Трамп, як і положено нормальному президенту, відстоює інтереси виключно ВЛАСНОЇ країни.

До того ж, нікому не потрібні уєпани, які можуть тільки красти, жебрачити, нити і здавати шматки власної території агресору без боя, з пєснями та плясками. Ми вже всім остопистіли-от в чому проблема.
Погоджуюсь. До нас вже всі ставляться без ентузіазму, м"яко кажучи.
Але Трамп взагалі-то теж порушує світовий порядок, знищуючи (або намагаючись знищити) всі світові глобальні та колективні організації.
І робить він це під аплодисменти провінційної частини Америки.
Є підтримка - тому і плював він на те, що йому пишуть в білому Дому і рекомендують до виступу. :)
Тому Трампу приходиться діяти в руслі парадигми-як поставити на місце зарвавшогося фраєра, не порушивши при цьому американських інтересів.
А оце вже щось не клеїться.
Судячи з його поведінки в Хельсінкі, Трамп зовсім не збирається нікого ставити на місце.
Навпаки, від дуже задумливий і якийсь розпач на фізіономії.

Догори
Цитувати виділене Додано: 17 липня 2018, 18:25     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

Те кто надеялся,что Украина будет одним из главных вопросов на встрече, теперь с кислыми рожами говорят, что-то типа "а нам и не надо" :smeh:

Догори
Цитувати виділене Додано: 17 липня 2018, 18:33     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

Нечай писав 17 липня 2018, 08:06
NAT писав 17 липня 2018, 07:26
Нечай
Просто це вже навіть не дурість, а просто маячня. Трамп, як і положено нормальному президенту, відстоює інтереси виключно ВЛАСНОЇ країни. А Україна йому до сраки, як і має. власне, бути. До того ж, нікому не потрібні уєпани, які можуть тільки красти, жебрачити, нити і здавати шматки власної території агресору без боя, з пєснями та плясками. Ми вже всім остопистіли-от в чому проблема. Вже б давно Крим Хуйлу простили, якби не одне "но"-Хуйло порушив існуючий світовий порядок. Тому Трампу приходиться діяти в руслі парадигми-як поставити на місце зарвавшогося фраєра, не порушивши при цьому американських інтересів. Тому вся оця "АНАЛітика" гівна варта.
слова не мальчика, но мужа...рашинского.
Зараз розміщу після мову - висновки західних експертів.
США опікується Україною вже багато-багато років, і ніякий трамп цього не змінить.

Догори
Цитувати виділене Додано: 17 липня 2018, 18:33     Ukraine  
Врачидло
Врачидло

ingvar писав 17 липня 2018, 18:25
Те кто надеялся,что Украина будет одним из главных вопросов на встрече, теперь с кислыми рожами говорят, что-то типа "а нам и не надо" :smeh:
Єдине, що промямлив путін більш-менш корисного для України - про те, що збережеться транзит.
Але слід розуміти, що то Трамп "вытребовал" не для України, а для себе.
Щоб мати змогу маніпулювати газовим ринком ЄС. :par:

Догори
Цитувати виділене Додано: 17 липня 2018, 18:37     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

ingvar писав 17 липня 2018, 18:25
Яка радість, яка радість...
ПЕРЕДЧАСНА.
Ви навіть не зрозуміли, що чекала Україна, ніби існуєте поза її межами. Ментально точно не маєте ніякого до неї відношення.

Догори
Цитувати виділене Додано: 17 липня 2018, 18:42     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

Західні дослідники: саміт у Гельсінкі має чіткого переможця

16 липня в Гельсінкі – місті, відомому історією резонансних переговорів між Вашингтоном і Москвою, – відбувся перший саміт президента США Дональда Трампа та російського президента Володимира Путіна. Кого і чому на Заході вважають «переможцем» саміту, яке значення зустріч має для України та що вона говорить про роль США у світі?

Після закінчення саміту на Дональда Трампа налетів шквал критики. Багато хто звинувачує американського лідера в надто теплому ставленні до Путіна, приниженні американських агентств та союзників, а також зраді цінностей, за які США історично виступають у міжнародних відносинах.

На думку американського сенатора-республіканця Джона МакКейна, зустріч була «трагічною помилкою».

Важлива згадка про Україну

У перебігу прес-конференції Трамп жодного разу не згадав про Україну, хоча перед зустріччю повідомлялося, що сторони, серед іншого, мають обговорити і цей аспект.

Єдина згадка про українське питання пролунала з вуст російського президента Володимира Путіна. На його думку, саме Київ слід звинувачувати у невиконанні мінських домовленостей, а не Росію. Але, як вважають деякі аналітики, ця згадка все одно має значення.

Це була невелика згадка, яка насправді має значущість, важливість, бо вона вказує на те, що сама Росія не зацікавлена в пошуку засобів для врегулювання української кризи

Вільям Померанц

«Це була невелика згадка, яка насправді має значущість, важливість, бо вона вказує на те, що сама Росія не зацікавлена в пошуку засобів для врегулювання української кризи. Натомість вона звинувачує Київ у безперервних проблемах в Україні», – зазначив в інтерв’ю Радіо Свобода Вільям Померанц, заступник директора Вільсонівського центру у Вашингтоні.

Померанц також наголосив, що у суттєвому погіршенні відносин між США та Росією Трамп звинуватив обидві сторони. При цьому він «не взяв до уваги односторонні дії Росії в Криму, в Україні, в Сирії та під час президентських виборів у США».
Могло бути й гірше

Та, як стверджують деякі західні аналітики, все видається не так погано, як могло бути. Як пояснює в інтерв’ю Радіо Свобода старший консультант дослідницького центру Chatham House з програм Росії і Євразії Кір Джайлз, напередодні саміту багато хто припускав, що Трамп шукатиме шляхів досягнення якоїсь «великої угоди» із Путіним.

І така угода могла б, в свою чергу, призвести до визнання анексії Криму або ж скорочення американської військової присутності з країн східної Європи.

Нічого такого не сталося, а отже, могло бути і гірше, вважають експерти.

«Навпаки, було б дивно, якби Путін і Трамп послалися на будь-яку з головних розбіжностей між Росією та США або ж на будь-який із великих конфліктів, у яких вони займають протилежні сторони», – зауважив аналітик.

Саміт не був змістовним

Професор політології у Колумбійському університеті Кімберлі Мартен, яка очолює програму відносин між США та Росією, в коментарі Радіо Свобода відзначила: «Найголовніше, що можна винести з цього саміту, – це те, що він не був особливо змістовним. Вони просто сказали: «тепер все почнеться спочатку, і ми друзі», але ніякої конкретики так і не було».

Найголовніше, що можна винести з цього саміту, – це те, що він не був змістовним

Кімберлі Мартен

«Нас залишили здогадуватися, в чому ж був основний зміст. Не зовсім зрозуміло, чому вони взагалі мали клопіт організовувати цей саміт», – зазначила Мартен.

Експерт також наголосила на тому, що лідери США та Росії говорили про різні речі. Спочатку виступив Путін, і, здавалося б, Трамп мав би говорити про низку тих самих питань, що й російський президент, але цього не сталося. Тому це залишає навіть більше запитань щодо того, в чому ж була суть розмови, зауважує Мартен.

Хто «переміг» на саміті?

Ще до того, як зустріч відбулася, багато дипломатів та політиків попереджали про те, що саміт слугуватиме інтересам Володимира Путіна та стане його «публічною перемогою». Мовляв, те, що він стоятиме пліч-о-пліч із лідером США, демонструватиме, що Росія – сила, яку слід сприймати серйозно.

На думку Вільяма Померанца, так і сталося – Путіна дійсно можна вважати переможцем саміту. «Це була перемога Володимира Путіна. Він хоче, щоб його сприйняли як значущого глобального гравця, і Дональд Трамп надав необхідне підтвердження і платформу для цього статусу», – зазначив експерт. Ба більш, Трамп ще й виявив небажання протистояти Росії у справі про її втручання у вибори у США 2016 року, зазначив Померанц.

У той самий час, попри поширені думки, не слід вважати, що Путін «обіграв» американського президента, вважає колишній високопосадовець Пентагону і директор американського Центру Байдена Майкл Карпентер.

Тож програли інтереси національної безпеки США, а переміг – Путін і режим Кремля, який він представляє

Майкл Карпентер

Він переконаний, що Трамп дуже добре усвідомлював, що робить, коли надавав Путіну цю платформу.

«Тож програли інтереси національної безпеки США, а переміг – Путін і режим Кремля, який він представляє», – сказав Карпентер, який назвав виступ Трампа «видатним в абсолютно негативному сенсі»: «Він точно знав, що робить: він потурав Путіну дуже свідомим чином».

США та глобальна політика

Незважаючи на те, що саміт не приніс жодних серйозних катастроф для американських союзників у Європі та інших країнах, рішення Трампа не протистояти Путіну, а натомість домагатися поглиблення зв’язків із ним, ймовірно, лише наголошує на подальшому відстороненні США від лідерства, принаймні в Європі, зауважив Карпентер.

Він також вважає, що Трамп не змусить Росію заплатити за її агресію в Україні, Сирії, Британії або будь-де.

Це все, в свою чергу, означає, що деякі члени ЄС та НАТО, які і так не бажають дотримуватися політики санкцій, запроваджених у 2014 році внаслідок дій Росії в Україні, можуть почати відходити від цієї спільної позиції. Зрештою, це може стати причиною розколу трансатлантичного союзу, вважає Карпентер.

На думку Померанца, саміт у Гельсінкі вказує на драматичну зміну глобальної політики США: «Це ще один знак, ще один симптом того, як Трамп бачить світ і як він підірвав традиційні альянси, підірвав позицію США за кордоном».

«По суті, він говорить, що не вірить у традиційні зовнішньополітичні цінності, які Сполучені Штати просували з часів Другої світової війни», – каже Мартен.

«Я думаю, ми й так це знали, але коли він так твердо говорить про це у багатьох публічних контекстах, так, що це багато в чому принижує та соромить США, за цим цікаво спостерігати. І трагічно», – зазначила Мартен.

Сам Трамп захищає ідею рішення зустрітися з Путіним. Він зазначив, що «дипломатія» має вирішальне значення, а «продуктивний діалог» із Москвою – це «добре для Сполучених Штатів, Росії та решти світу».

Над матеріалом працювали: Mike Eckel, Тетяна Савчук
https://www.radiosvoboda.org/a/29372177.html

Догори
Цитувати виділене Додано: 17 липня 2018, 18:46     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

У Білому домі готові розглянути нові санкції проти Росії

Спікер Палати представників Сполучених Штатів Пол Райан у вівторок заявив, що готовий розглянути додаткові санкції проти Росії, а також підтвердив свою підтримку висновкам американської розвідки про те, що РФ втрутилась у президентські вибори в США у 2016 році, передає УНН з посиланням на Reuters.

Звертаючись до журналістів через день після зустрічі президента Дональда Трампа з президентом Російської Федерації Володимиром Путіним, Райан заявив, що, якщо комітети Конгресу вважають, що подальші санкції проти Росії необхідні, то він "більш ніж радий розглянути їх".

"Росія - це уряд, що становить загрозу. Він не розділяє наших інтересів і не поділяє наші цінності", - сказав він.

Нагадаємо, 16 липня лідер демократичної меншості в Сенаті Конгресу США Чак Шумер закликав політиків обох американських партій посилити санкції проти Росії після саміту між президентами США і РФ Дональдом Трампом і Володимиром Путіним.

Джерело: УНН

Догори
Цитувати виділене Додано: 17 липня 2018, 18:47     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

Ну в общем, туземцы как обычно ждут,что скажут господа в пробковых шлемах. Они о нас уже ноги вытирают, а какое-то несчатье из-под плинтуса умудряется писать что-то типа "у них на нас кишка тонка"
:lol:

Догори
Цитувати виділене Додано: 17 липня 2018, 18:50     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

ingvar писав 17 липня 2018, 18:47
Ну в общем, туземцы как обычно ждут,что скажут господа в пробковых шлемах. Они о нас уже ноги вытирают, а какое-то несчатье из-под плинтуса умудряется писать что-то типа "у них на нас кишка тонка"
:lol:
:fool:

Догори
Цитувати виділене Додано: 17 липня 2018, 19:00     Czech Republic  
Санитарко
Санитарко

Выглядит так, что стоит забить на всю аналитику, комментарии и тому подобную хрень.
Єти двое встретились, чтобы обсудить какие-то очень приватные вещи. То, что озвучили -- туман для публики, судя по которому они ни о чем не договорились и не особо рассчитывали.

Догори
Цитувати виділене Додано: 17 липня 2018, 19:08     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

CdR писав 17 липня 2018, 19:00
Выглядит так, что стоит забить на всю аналитику, комментарии и тому подобную хрень.
Єти двое встретились, чтобы обсудить какие-то очень приватные вещи. То, что озвучили -- туман для публики, судя по которому они ни о чем не договорились и не особо рассчитывали.
Моё мнение, что к этой встрече Трампа подстегнули подозрения в его связи с роисией, поскольку сковородка раскаляется. Ну а фасад встречи надо было
чем-то приукрасить, поскольку она оказалась откровенно безрезультатной.
То, что цепляются тут некоторые за суд по газовому вопросу, то у США чёткое разграничение, кто и за что отвечает. Это дело только рашки и Украины.
Карлик ничего нового не произнёс в своём отношении к войне на Донбассе.

Догори
Цитувати виділене Додано: 17 липня 2018, 19:49     Ukraine  
Геній
Геній

CdR писав 17 липня 2018, 19:00
Так завжди. Треба слідкувати за тим, шо буде далі.

Догори
Цитувати виділене Додано: 17 липня 2018, 20:12     Ukraine  
Гриф Справедливості
Гриф Справедливості

Між Трампом і Хуйлом є різниця одна важна
Трамп - просто фігура , за якою стоять десятки і сотні сірих кардиналів
Тому що така система
І без їх одобрямс - нічо не буде
А Хуйло - просто один кардинал - за яким стоять вори і гопники геополітичні , бидло з числа вертузаїв Кацапстана , які нічого в Світі не вирішують і під контролем як зеки на зоні

Це радує і заспокоює :)

Догори
Цитувати виділене Додано: 17 липня 2018, 20:22     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

Вывод один: судьба неньки решается кем угодно, только не ею самой. Остается ждать, как серьёзные пацаны перетрут и решат, под кем будем.

Догори
Цитувати виділене Додано: 17 липня 2018, 20:40     Czech Republic  
Санитарко
Санитарко

ingvar писав 17 липня 2018, 20:22
Вывод один: судьба неньки решается кем угодно, только не ею самой. Остается ждать, как серьёзные пацаны перетрут и решат, под кем будем.
Утверждение справедливо для любой неньки, навіть ненькам "сєрьйозних патсанов". Keep it in mind.

Догори
Цитувати виділене Додано: 17 липня 2018, 21:44     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

CdR писав 17 липня 2018, 20:40
ingvar писав 17 липня 2018, 20:22
Утверждение справедливо для любой неньки, навіть ненькам "сєрьйозних патсанов". Keep it in mind.
А давайте не обобщать. Там(у них),в отличие от страны-попрошайки, другой расклад.

Догори
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему  Відповісти  [ 58 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC+02:00

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Михайло і 44 гостей

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Перейти: