Правила форуму  -  Реєстрація  -  Вхід  

Часовий пояс UTC+03:00
Створити нову тему  Відповісти  [ 21 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
  Тема: Здалося цікавим
Цитувати виділене Додано: 04 серпня 2019, 09:44     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 21 квітня 2008, 12:24
Повідомлень: 9198
Nick Vest

Много букв, но очень интересный пост

Автор - Сергій Доротич

СОРОС, ФІАЛА, ЗЕЛЕНСЬКИЙ, ВАКАРЧУК
Одне з цих прізвищ, на відміну від трьох інших, більшості українців незнайоме. Томаш Фіала – вдалий інвестиційний банкір, власник "Dragon Capital", фінансист і не тільки. На сьогодні, за оцінкою обізнаних, він став повноцінним політичним гравцем на мапі України і може вже дати фору Ахметову та Коломойському. Після "Революції Гідності" Томаш Фіала став одним з найвпливовіших олігархів з інтересами в різних галузях. Фіала є президентом "Європейської бізнес-асоціації", членом правління "Transparency International Ukraine", власник "Центру економічної стратегії", "VoxUkraine", "VoxCheck". Йому належить медіа-холдинг "Новое время", куди входить однойменний журнал, сайт і радіо - колишнє радіо "Ера". За інформацією інсайдерів Томаш вже контролює коаліцію громадських організацій та експертів "Реанімаційний пакет реформ".

Щоб було зрозуміло фінансову спроможність пана Фіали, варто згадати лишень здобутки останні двох років, коли фонд прямих інвестицій "Dragon Capital New Ukrainе Fund", створений спільно компаніями Томаша Фіали і Джорджа Сороса, став найбільш активним покупцем комерційної нерухомості в Україні, і придбав 350 000 кв.м площ, витративши на це приблизно 200 млн. доларів США. "Dragon Capital" – це найбільша інвестиційна компанія України, відтак думаю, що немає сенсу пояснювати обсяги комісій та виногород від роботи на ринку цінних паперів. Фінансових можливостей у Фіали і Сороса достатньо, але головний їх капітал – це політичний вплив в Україні. "Dragon Capital" і безпосередньо пан Фіала вибудували свою мережу з політиків, громадських активістів і високопоставлених чиновників, яка впливає на процеси в країні.

Доприкладу, серед їх бойових офіцерів є Андрій Пивоварський – екс-міністр інфраструктури, Максим Нефьодов – перший заступник Міністра економічного розвитку та торгівлі, а зараз ще й новий голова Державної митної служби, Юлія Клименко – екс-заступник Міністра економічного розвитку та торгівлі, Дмитро Тарабакін – член Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, Наталія Бест – радник в Мінекономрозвитку, Андрій Бойцун – радник Голови правління "Нафтогазу України", член Наглядової ради, Юлія Ковалів – керівник Офісу Національної інвестиційної ради при Президентові України, екс-заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України, екс-член НКРЕКП і екс-голова Наглядової ради "Нафтогазу", Євген Хорощак – екс-в.о. голови "Укрзалізніцяпостач", Руслан Рябошапка – екс-заступник Міністра юстиції, заступник керівника Офісу Президента. Причетними до команди Фіали-Сороса, за твердженням поінформованих джерел, вже є і Айварас Абрамавічус – екс-міністр економічного розвитку та торгівлі України, Олександр Данилюк – екс-міністр фінансів України, Оксана Маркарова – Міністр фінансів України, Сергій Верланов – екс-заступник Міністра фінасів, голова Державної податкової служби та Олексій Гончарук – голова незалежного експертно-аналітичного центру "Офіс ефективного регулювання", а тепер вже заступник керівника Офісу Президента України Володимир Зеленський .

Фіала, як на мене, дуже вміло конвертував контроль над фінансовими потоками спочатку в локальні політичні впливи, а зараз вже і в глобальний проект завоювання плацдарму на самій верхівці влади. Джерела стверджують, що Фіала, знаходячись під захистом Сороса, вирішив мати повноцінну владу на чолі з контрольованим Президентом у такій собі "банановій республіці" на ім’я Україна. На першому етапі, етапі – "Президент", кагорта громадських активістів причетних до Фіали і Сороса зайнялась критикою Порошенка, все вийшло добре. Підсилював меседжі улюбленець Фіали Сергій Лещенко. Тільки в минулому році, за твердженням поінформованих джерел, Фіала офіційно витратив більше 20 мільйонів гривень на діяльність "Центру економічної стратегії", "VoxUkraine", "VoxCheck", "Transparency International", проекту "Нові Лідери" та "Центру протидії корупції" Шабуніна.

З проектом "Нові лідери", не вийшло. І хоча дружина Томаша Наталя, спочатку навіть стала главою штабу Вакарчука і очолила ГО "Люди майбутнього", проект призупинили. Відкрита участь на президентських виборах Фіалі в особі Святослава Вакарчука не віщувала нічого доброго. Шансів у Святослава реально було мало, та і наразитись на гнів Петра не хотілось, обшуки в "Dragon Capital" думаю в пам’яті відклались надовго. І хоча у "Dragon Capital" баластом на шиї висіла історія з партнером Путіна Ротенбергом, "Ocean Plaza" і відмивання грошей на Українській біржі для партнерів-політиків і активістів, це не завадило зіграти відмінну комбінацію. Великий комбінатор розділив своїх штатних і позаштатних пішаків та офіцерів на два табори. Сергій Фурса відігравав роль шумової гранати, торбив Коломойського і Зеленського і тим самим відволікав увагу і дезорієнтував Петро Порошенко , якого в той самий час Шабунін та Лещенко торпедували без перестанку, відкривши проти нього головний фронт. Гадаю, що задля того, щоб додатково убезпечити себе від гніву Порошенка, сам Томаш теж змушений був грати роль борця з головним ворогом Петра Олексійовича, з Юлія Тимошенко . Томаш навіть написав шпальту в "Економічній правді" про жахливі перспективи для бізнесу від президентства Тимошенко. Комбінація, як на мене, була геніальна. Все вказує на те, що Фіала поставив на Зеленського і не помилився. Причетні і лояльні до "Dragon Capital" особи влізли в довіру до Зеленського і, у такий спосіб, Томаш Фіала фактично обіграв самого Коломойського, якого "залишив з носом". Треба визнати, що Коломойський, який вклав у рази більше ресурсів в проект Зеленського на виході не отримав і десятої частини з того, що отримав Фіала – велика кількість лояльних кандидатів у списку, заступники голови Адміністрації Президента(Офіс Президента), голова Державної митної служби, голова Державної подтакової служби, Міністерство фінансів, наглядова рада Укроборонпрому, секретар РНБОУ... Щодо Андрія Богдана, який на сьогодні формує бачення і порядок денний Президента, то я переконаний, що ключик до його серця теж вже знайдено. Тим більше, що Богдан, який говорив, що 80% політикуму були його клієнтами, вважаю тільки і шукав шанс, щоб здихатися токсичного Коломойського і почати з чистого аркушу ділові відносини з кришталевим Фіалою. Напевно Фіала, як "акула фінансового ринку", добре знає стратегію і тактику риби-лоцмана, яка є постійним супутником справжньої акули. Риби-лоцмани, витрачаючи мінімум сил і енергії, фактично живляться за рахунок акули і керують нею. Свита робить короля. Той хто формує думку і оцінки Президента, той ним керує.

Але Томаш Фіала прекрасно розуміє, що важелі Президента обмежені, а для реалізації загальнодержавних інвестиційний проектів треба контрольована законодавча влада, саме так вважаю і з’явився етап номер два – "Рада". Багатовекторність команди Зеленського несе потенційну загрозу планам Фіали, отже необхідно знівелювати їх коаліцією. От тут в гру і вступив Вакарчук зі своїм "Голосом" та "Людьми майбутнього". Знову бачу чіткий поділ команди Фіали навпіл і її імплементацію в два політпроекти – "Слуги народу" і "Голос".
Як наслідок цієї хитрої оборудки Фіали і Сороса в новому складі Верховної Ради ми отримаємо правлячу коаліцію з двох політсил, які фактично будуть керовані з одного центру. Ми відчайдушно "ганяли" своїх вітчизняних олігархів, а от тепер ганяти олігархи будуть нас, тільки олігархи в Україні будуть іноземного походження.

Резюме:
Нерозподілених ресурсів в Україні ще чимало і звісно вони цікавлять Сороса, Фіалу і т.п. Чого тільки вартує Укрзалізниця, Енергоатом... Ключовою звісно залишається земля, про яку в унісон заявляють "Слуга народу" і "Голос". Ми на порозі великого дерибану. І цей дерибан значно небезпечніший ніж попередні дерибани нашими вітчизняними олігархами, яких за бажання завжди можна було поставити у лінійку, як це робив Янукович і Петро. Своїх можна розрахувати на один, два, три, а можна і поділити. А от Сороса, Фіалу чи іншого впливового світового гравця ми в позу не поставимо і не зможемо вимагати від них зниження тарифів чи соціальних програм та внесків. Вони нас в кращому випадку пошлють, а в гіршому ще і підсрачників надають.

_________________
"Створивши світ, Бог кожному призначив місце, та Диявол винайшов конфлікт"
Володимир Кошманенко, доктор фіз-мат наук


Догори
  Тема: Re: Здалося цікавим
Цитувати виділене Додано: 04 серпня 2019, 09:48       
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 03 жовтня 2017, 10:10
Повідомлень: 1820
нєплохо би ще й лінк давати


Догори
  Тема: Re: Здалося цікавим
Цитувати виділене Додано: 04 серпня 2019, 10:04       
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 03 жовтня 2017, 10:10
Повідомлень: 1820
Марина Порошенко: :par:
Стоят валеночки американские рядами, а рядом фиалы - НАКОЛОТЫЕ!
Оно тянется и тянется рука!
И всё это под "фиаловое небо..."


Догори
  Тема: Re: Здалося цікавим
Цитувати виділене Додано: 04 серпня 2019, 10:26     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 21 квітня 2008, 12:24
Повідомлень: 9198
СыСыТчумбей писав 04 серпня 2019, 09:48
нєплохо би ще й лінк давати
Це не до мене, але є автор цього допису, що еквівалентно посиланню
Але натяки на існування більш спроможної сили, ніж Коломойський,
зустрічались давно. Звісно вони робились з аналізу перебігу політичних подій.

Цікавий додаток зробив Олег Шарп до аналізу поточних та можливих подій в Україні

_________________
"Створивши світ, Бог кожному призначив місце, та Диявол винайшов конфлікт"
Володимир Кошманенко, доктор фіз-мат наук


Догори
  Тема: Re: Здалося цікавим
Цитувати виділене Додано: 04 серпня 2019, 18:02     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 03 серпня 2016, 12:06
Повідомлень: 8966
Звідки: Одеса
Щось не дуже схоже на правду.

_________________
Что страшнее умного противника? Только тупой союзник.
Посвящается одной склочной, глупой особе.

Важко бути ввічливим, коли ти правий.


Догори
  Тема: Re: Здалося цікавим
Цитувати виділене Додано: 04 серпня 2019, 19:32     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 21 квітня 2008, 12:24
Повідомлень: 9198
Олег Шарп не коментував цей допис, але пообіцяв назвати головних гравців, що переймались нашими виборами. Окрім Коломойського, якого таки будуть витісняти ( поки не бачу, окрім преференцій у ціні на електрику та дещо інше), троє мають тільки українські паспорти, один з ізраїльським, один з австрійським. Тобто рашка не є тим фінансовим гравцем, як роздувалось у ЗМІ. З часом все стає відомо, як би не брехали

_________________
"Створивши світ, Бог кожному призначив місце, та Диявол винайшов конфлікт"
Володимир Кошманенко, доктор фіз-мат наук


Догори
  Тема: Re: Здалося цікавим
Цитувати виділене Додано: 05 серпня 2019, 16:23     France  
жосскій дідько
жосскій дідько
Аватар користувача

З нами з: 29 жовтня 2007, 21:50
Повідомлень: 35553
Звідки: З України в УКРАЇНУ...
Щось 200 млн. баксів не дуже тягнуть на клуб олігархів.

Хіба-що в кандидати цього клубу.

Ця територія засівалась мільярдами доларів і Колойобського, і Ахметки і проч., і якісь 200 млн - ніщо.

ХЗ, моя думка.

_________________
Наші кричали «Слава!». А тоті, жиби вони віздихали, кричали «Ура!»


Догори
  Тема: Re: Здалося цікавим
Цитувати виділене Додано: 06 серпня 2019, 23:21     Europe  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 16 жовтня 2016, 22:43
Повідомлень: 10609
Звідки: зі Львова
СыСыТчумбей писав 04 серпня 2019, 10:04
И всё это под "фиаловое небо..."

Отожбойвоно

_________________
Гуси зовсім нічого не знали про це. Ще того самого поранку, коли батько мав гадку відвести Гриця до школи, не знали гуси про цей намір. Тим менше знав про нього сам Гриць...


Догори
  Тема: Re: Здалося цікавим
Цитувати виділене Додано: 07 серпня 2019, 15:46     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 05 жовтня 2007, 17:35
Повідомлень: 25223
Звідки: Kiev
AK1 писав 04 серпня 2019, 18:02
Щось не дуже схоже на правду.
свого часу дрищ дуже сильно кохав своїх любих друзів,
які не здогадувалися, шо любімой жєной у нього став хвірташ

_________________
A legacy so far removed
one day will be improved...


Догори
  Тема: Re: Здалося цікавим
Цитувати виділене Додано: 11 серпня 2019, 17:44     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 21 квітня 2008, 12:24
Повідомлень: 9198
Shlomo Nagel

Нарешті відбулася подія, яку я чекав з моменту закінчення президентськіх виборів: розпочалась боротьба за владу в Україні.
Томаш Фіала, банківський аналітик чеського походження, "людина Сороса №1" в Україні, мільйонер і власник великого холдінгу, розсварився вщент з Андрієм Богданом, посіпакою Бені Коломойського.
А на підході ще Ахметов, який нікуди не дівся, і просто так свої позиції біля влади Коломойському не уступить.
А Пінчуку, який замислив продавати свої активи в Україні, терміново потрібен мир з московією.
Те, що ще дідусь Крилов описував про лебідя, рака та щуку, вже почалось.
Ви запитаєте: "А при чому тут Зе?", і матимеме рацію

PS. Отож почнеться саме цікаве - відпрацювання депутаНтами вкладені в них гроші олігархів, та розуміння реального впливу кожного олігарха на рішення у ВР, та їх очікування від ситуації в Україні. Порошенко - єдиний, хто вклав свої гроші, отож маємо надію, що сюрпризів у його фракції не буде.

_________________
"Створивши світ, Бог кожному призначив місце, та Диявол винайшов конфлікт"
Володимир Кошманенко, доктор фіз-мат наук


Догори
  Тема: Re: Здалося цікавим
Цитувати виділене Додано: 11 серпня 2019, 23:46     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 16 жовтня 2016, 22:43
Повідомлень: 10609
Звідки: зі Львова
NAT писав 11 серпня 2019, 17:44
Ви запитаєте: "А при чому тут Зе?", і матимеме рацію

Зє тут при тому, що саме він давав обіцянки тим 73-м відсоткам виборців, від тих, хто проголосував, а не якийсь піня, бєня чи рінатік з пєциком,

і тому саме до нього і до зєПартії повинні прийти ті виборці питати - де виконання обіцянок?

приходити щодня і щодня питати

Майданом.

_________________
Гуси зовсім нічого не знали про це. Ще того самого поранку, коли батько мав гадку відвести Гриця до школи, не знали гуси про цей намір. Тим менше знав про нього сам Гриць...


Догори
  Тема: Re: Здалося цікавим
Цитувати виділене Додано: 13 серпня 2019, 10:39     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 21 квітня 2008, 12:24
Повідомлень: 9198
Shlomo Nagel

Израильский источник.
Нетаньяху узнал о планах Зеленского по поводу "Реинтеграции Донбасса" от людей Миндича и просто не поверил.
Он запретил всему "еврейскому лобби" не то что что-то решать, а даже обсуждать это и бросился искать подтверждение. Информацию подтвердило еще несколько источников. Тогда он позвонил Зеленскому и приказал срочно готовить визит. Его слова сказанные близкому ему человеку "Этот дурак всех там утопит...."

PS. Навіть цікаво простежити за цим візитом.
Невже Державністю України переймаються УСІ, окрім самих Українців?
Це наскільки знизився освітний ценз українців, що вони обирають гопників...
у президенти, у парламент...
Так звані націоналісти теж дотримуються доволі дивної позиції. Якщо не вони, то нехай і гопники будуть, бо тільки вони щось можуть...
Метод послідовних наближень ніхто не відміняв, але це для них не зрозуміло.
Результат досягнут значний. Навіть День Незалежності узят під контроль, бо гопник таки боїться Українців, а їм, що голосували за це непорозуміння, байдуже.

_________________
"Створивши світ, Бог кожному призначив місце, та Диявол винайшов конфлікт"
Володимир Кошманенко, доктор фіз-мат наук


Догори
  Тема: Re: Здалося цікавим
Цитувати виділене Додано: 13 серпня 2019, 13:42     France  
жосскій дідько
жосскій дідько
Аватар користувача

З нами з: 29 жовтня 2007, 21:50
Повідомлень: 35553
Звідки: З України в УКРАЇНУ...
Що такого може сказати старий єврей молодому, щоб той його послухав?.. :par:

_________________
Наші кричали «Слава!». А тоті, жиби вони віздихали, кричали «Ура!»


Догори
  Тема: Re: Здалося цікавим
Цитувати виділене Додано: 13 серпня 2019, 13:56     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 21 квітня 2008, 12:24
Повідомлень: 9198
У євреїв свої стосунки поміж собою, про які я навіть не маю ніяких припущень. В свій час стаття про зустріч Тимошенко з американськими євреями стала відкриттям, бо дала пояснення на деякі дії Тимошенко, що здавалися протидією Ющенку.
Можлива участь Трампа у вирішенні українського питання могла мати вплив...
Не знаю, але через 20 років єврейський візит до України.
До речі, після зустрічі Тимошенко з євреями США рипнувся Ющенко, але мав відмову.

_________________
"Створивши світ, Бог кожному призначив місце, та Диявол винайшов конфлікт"
Володимир Кошманенко, доктор фіз-мат наук


Догори
  Тема: Re: Здалося цікавим
Цитувати виділене Додано: 14 серпня 2019, 00:42     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 16 жовтня 2016, 22:43
Повідомлень: 10609
Звідки: зі Львова
NAT писав 13 серпня 2019, 10:39
Нетаньяху узнал о планах Зеленского по поводу "Реинтеграции Донбасса" от людей Миндича и просто не поверил.
Он запретил всему "еврейскому лобби" не то что что-то решать, а даже обсуждать это и бросился искать подтверждение. Информацию подтвердило еще несколько источников. Тогда он позвонил Зеленскому и приказал срочно готовить визит. Его слова сказанные близкому ему человеку "Этот дурак всех там утопит...."

PS. Навіть цікаво простежити за цим візитом.
Невже Державністю України переймаються УСІ, окрім самих Українців?


шо-шо? :alen:


У свою чергу Київ може пригадати Нетаньяху неприєднання його країни до режиму міжнародних санкцій проти Росії за окупацію українських територій – Криму і Донбасу. Та й з визнанням Голодомору геноцидом ізраїльський Кнесет продовжує тягнути.

У закритій частині переговорів між лідерами країн можуть бути порушені питання військового співробітництва: спочатку воно було затьмарене відмовою Ізраїлю продавати Києву ударні БПЛА після нападу Росії – ймовірно, щоб не дратувати Кремль. Потім в Україні трапився скандал на конкурсі з переоснащення засобами зв'язку української армії – ізраїльська компанія Elbit програла турецькій Aselsan. Нетаньяху навіть особисто телефонував з цього приводу своєму колезі Володимиру Гройсману – і конкурс провели заново (правда, результат виявився таким же).

Також з упевненістю можна прогнозувати, що ізраїльський прем'єр озвучить прохання перенести посольство України з Тель-Авіва до Єрусалиму. Це питання чутливе для обох країн. З одного боку, для Ізраїлю це має найважливіше політичне й ідеологічне значення. З іншого – для України несе значні ризики: від конфлікту з арабським світом (можливе припинення підтримки української позиції більш ніж 50-ма країнами в ООН; припинення економічних контрактів з ними і т.п.) до проблем безпеки від радикальних ісламістів – для українців у всьому світі, а також для дипломатів і членів їх сімей в самому Ізраїлі. Не кажучи вже про дорожнечу самого переїзду.

Крім міждержавного аспекту для Нетаньяху цей візит має ще й суто внутрішньополітичне значення. Справа в тому, що 17 вересня 2019 року в Ізраїлі відбудуться дострокові парламентські вибори. Тому візит в Київ є частиною передвиборної кампанії ізраїльського прем'єр-міністра.

Цікаво, що попередні вибори відбулися лише кілька місяців тому – в квітні. Так що це найкоротша перерва між виборами і термін роботи 21 складу парламенту.

Не вдаючись глибоко в внутрішньопартійні розклади варто відзначити, що важливим фактором на цих виборах традиційно стануть голоси майже 500 тис емігрантів з держав колишнього СРСР. І зараз в Ізраїлі триває боротьба за їх підтримку на виборах між партіями Нетаньяху "Лікуд" і партією Авігдора Лібермана "Наш дім Ізраїль" (НДІ).

За опитуваннями минулих виборів, "російські" голоси дали партії Нетаньяху "Лікуд" біля 4 мандатів, і стільки ж НДІ. Тобто умовно "російська вулиця" розділяється приблизно навпіл.

Схилити на свою сторону російськомовних виборців, "відтягнувши" їх у партії НДІ, Нетаньяху намагається за допомогою ряду кроків. Так, призначений спеціальний радник у справах вихідців з колишнього СРСР Аріель Бульштейн. У російськомовних ЗМІ йде масова оплачена рекламна кампанія партій, їх лідерів і програм. Нетаньяху навіть зустрівся у неформальній обстановці в барі з 25 блогерами-вихідцями з колишнього СРСР.

Крім міждержавного аспекту для Нетаньяху цей візит має ще й суто внутрішньополітичне значення. Справа в тому, що 17 вересня 2019 року в Ізраїлі відбудуться дострокові парламентські вибори. Тому візит в Київ є частиною передвиборної кампанії ізраїльського прем'єр-міністра.

Цікаво, що попередні вибори відбулися лише кілька місяців тому – в квітні. Так що це найкоротша перерва між виборами і термін роботи 21 складу парламенту.

Не вдаючись глибоко в внутрішньопартійні розклади варто відзначити, що важливим фактором на цих виборах традиційно стануть голоси майже 500 тис емігрантів з держав колишнього СРСР. І зараз в Ізраїлі триває боротьба за їх підтримку на виборах між партіями Нетаньяху "Лікуд" і партією Авігдора Лібермана "Наш дім Ізраїль" (НДІ).

За опитуваннями минулих виборів, "російські" голоси дали партії Нетаньяху "Лікуд" біля 4 мандатів, і стільки ж НДІ. Тобто умовно "російська вулиця" розділяється приблизно навпіл.

Схилити на свою сторону російськомовних виборців, "відтягнувши" їх у партії НДІ, Нетаньяху намагається за допомогою ряду кроків. Так, призначений спеціальний радник у справах вихідців з колишнього СРСР Аріель Бульштейн. У російськомовних ЗМІ йде масова оплачена рекламна кампанія партій, їх лідерів і програм. Нетаньяху навіть зустрівся у неформальній обстановці в барі з 25 блогерами-вихідцями з колишнього СРСР.


https://www.obozrevatel.com/ukr/politic ... -kieva.htm

_________________
Гуси зовсім нічого не знали про це. Ще того самого поранку, коли батько мав гадку відвести Гриця до школи, не знали гуси про цей намір. Тим менше знав про нього сам Гриць...


Догори
  Тема: Re: Здалося цікавим
Цитувати виділене Додано: 14 серпня 2019, 09:00       
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 03 жовтня 2017, 10:10
Повідомлень: 1820
Портнов, через Трубу слил Кремлю документы по нашим морякам для Трибунала ООН
Небензя используя инсайд попытался обжаловать решение Трибунала по освобождению наших, слава Богу, у них ничего не вышло.


Догори
  Тема: Re: Здалося цікавим
Цитувати виділене Додано: 14 серпня 2019, 20:27     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 21 квітня 2008, 12:24
Повідомлень: 9198
Тепер зрозуміло, чому така ненавість до проукраїнської Людини і така поблажливість та необхідність повернути на форум Віру.
А далі повний ІГНОР.

_________________
"Створивши світ, Бог кожному призначив місце, та Диявол винайшов конфлікт"
Володимир Кошманенко, доктор фіз-мат наук


Догори
  Тема: Re: Здалося цікавим
Цитувати виділене Додано: 17 серпня 2019, 15:28     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 16 жовтня 2016, 22:43
Повідомлень: 10609
Звідки: зі Львова
це Нетаньягу - „проукраїнська Людина“? :lol: :lol: :lol:

який ігнор? :fool:

_________________
Гуси зовсім нічого не знали про це. Ще того самого поранку, коли батько мав гадку відвести Гриця до школи, не знали гуси про цей намір. Тим менше знав про нього сам Гриць...


Догори
  Тема: Re: Здалося цікавим
Цитувати виділене Додано: 17 серпня 2019, 16:27     Germany  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 03 жовтня 2017, 10:10
Повідомлень: 1820
а баба галамага писав 17 серпня 2019, 15:28
це Нетаньягу - „проукраїнська Людина“? :lol: :lol: :lol:

який ігнор? :fool:
о, починається, шо значить "який"? :sho: повний же ж! :drag:


Догори
  Тема: Re: Здалося цікавим
Цитувати виділене Додано: 18 серпня 2019, 14:21     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 16 жовтня 2016, 22:43
Повідомлень: 10609
Звідки: зі Львова
піпєц
я цього не переживу
якби ще неповний, мозаїчний якийсь чи полосатий, але повний? як тепер з цим жити? :cray:

:suic:

_________________
Гуси зовсім нічого не знали про це. Ще того самого поранку, коли батько мав гадку відвести Гриця до школи, не знали гуси про цей намір. Тим менше знав про нього сам Гриць...


Догори
  Тема: Re: Здалося цікавим
Цитувати виділене Додано: 18 серпня 2019, 14:42     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 16 жовтня 2016, 22:43
Повідомлень: 10609
Звідки: зі Львова
Зображення

_________________
Гуси зовсім нічого не знали про це. Ще того самого поранку, коли батько мав гадку відвести Гриця до школи, не знали гуси про цей намір. Тим менше знав про нього сам Гриць...


Догори
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему  Відповісти  [ 21 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC+03:00Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 31 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Перейти:  
Powered by phpBB
Style by durdom.in.ua team based on DEVPPL - Український переклад © 2005-2016 Українська підтримка phpBB