Правила форуму  -  Реєстрація  -  Вхід  

Часовий пояс UTC+03:00
Створити нову тему  Відповісти  [ 221 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
  Тема: Re: Пи#дець!
Цитувати виділене Додано: 03 жовтня 2019, 13:43     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

З нами з: 06 вересня 2010, 21:39
Повідомлень: 50628
РФ перекрыла белорусский коридор поставок угля в Украину
Россия остановила поставки в Украину энергетического угля через Беларусь. Об этом сообщил председатель Независимого профсоюза горняков Украины и народный депутат от партии Батькивщина Михаил Волынец на своей странице в Facebook.
"Вчера (1 октября – Ред.) Россия перекрыла белорусский коридор поставок энергетического угля в Украину. Ситуация с наполнением угольных складов ТЭС в преддверии зимы и без того была неудовлетворительная, теперь станет катастрофической", - написал он.
По его данным, ежемесячно через Беларусь в Украину поставлялось 300-400 000 тонн российского угля.
"Для этого отправители подавали заявки на РЖД с просьбой осуществить перевозку в направлении Беларуси. Со вчерашнего дня ни одна заявка не подтверждается. Это означает создание огромного дефицита энергетического угля в опасный момент – зимой", – добавил он.


Догори
  Тема: Re: Пи#дець!
Цитувати виділене Додано: 03 жовтня 2019, 15:59     Ukraine  
Геній
Геній
Аватар користувача

З нами з: 10 травня 2008, 14:28
Повідомлень: 22437
stan700 писав 03 жовтня 2019, 11:50
СыСыТчумбей писав 02 жовтня 2019, 17:55
stan700 писав 02 жовтня 2019, 12:30
В чем суть "формулы Штайнмайера"
Формула официально не публиковалась, вероятно, потому, что не была утверждена
чьотко обьясніл :facepalm:
Зображення
Ну і хулі тут виділено? Тобі 10-й пункт видно, чи повилазило?
Спочатку контроль над ОРДЛО і кордоном, а потім вся ота куїта! :fool:

_________________
Зображення
Моя асертивність не має меж))


Догори
  Тема: Re: Пи#дець!
Цитувати виділене Додано: 03 жовтня 2019, 16:28     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

З нами з: 06 вересня 2010, 21:39
Повідомлень: 50628
Зображення


Догори
  Тема: Re: Пи#дець!
Цитувати виділене Додано: 03 жовтня 2019, 16:29     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

З нами з: 06 вересня 2010, 21:39
Повідомлень: 50628
Булава писав 03 жовтня 2019, 15:59
Ну і хулі тут виділено? Тобі 10-й пункт видно, чи повилазило?
Спочатку контроль над ОРДЛО і кордоном, а потім вся ота куїта! :fool:
там ніде не написано.
шо 10 крок іде за 11 кроком.
а так я поняв 11 тобі до вподоби?


Догори
  Тема: Re: Пи#дець!
Цитувати виділене Додано: 03 жовтня 2019, 17:16     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

З нами з: 06 вересня 2010, 21:39
Повідомлень: 50628
Зображення


Догори
  Тема: Re: Пи#дець!
Цитувати виділене Додано: 04 жовтня 2019, 08:59     Ukraine  
Геній
Геній
Аватар користувача

З нами з: 10 травня 2008, 14:28
Повідомлень: 22437
Питання Зефанам

- Якщо ваш зелений през збирається відводити війська, то яким чином він контролюватиме кордон і окуповану територію під час виборів?

- ОРДЛО має борг по газу перед Газпромом- 3 млрд. доларів. Якщо в ОРДЛО проходять вибори за українськими законами, означає автоматично борг ОРДЛО стає боргом України?

- В ОРДЛО багато непрацездатних калік, що воювали проти України. Після виборів в ОРДЛО вони отримуватимуть пенсії на рівні з нашими ветеранами?
Вони ж теж учасники бойових дій?

Іван Лютий

_________________
Зображення
Моя асертивність не має меж))


Догори
  Тема: Re: Пи#дець!
Цитувати виділене Додано: 04 жовтня 2019, 10:45     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

З нами з: 06 вересня 2010, 21:39
Повідомлень: 50628
лютий - усі питання до штаймайера і порошенко


Догори
  Тема: "Капкан Штайнмайєра"
Цитувати виділене Додано: 04 жовтня 2019, 11:31     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 21 квітня 2008, 12:24
Повідомлень: 10148
"Капкан Штайнмайєра" або ціна миру для України
https://www.pravda.com.ua/columns/2019/10/3/7228059/

Не секрет, що російські інформаційні операції є частиною війни проти України. Інформаційна зброя ефективніша за військову, дешевша та дозволяє захопити територію противника без знищення інфраструктури та почасти зробити це руками самої країни-жертви.
Поява та закріплення у переговорному процесі словосполучення "формула Штайнмайєра" – це класичний приклад інформаційної спецоперації Росії, спрямованої на нейтралізацію негативного і скептичного ставлення українців до Мінських угод.

Використання такого словосполучення для необізнаної людини справляє враження чогось нового у переговорному процесі. Прізвище німецького політика виконує роль політично нейтрального джерела цієї ідеї.
Але ніякої ідеї немає, як і чогось нового. Проведення місцевих виборів в ОРДЛО і запровадження особливого статусу територій – це пункти Мінських угод
Немає нічого унікального в тому, що Штайнмайєр про них говорив, бо про них говорять всі дотичні до врегулювання конфлікту особи.

Насправді, Російська Федерація реалізувала успішний план примусу України до виконання Мінських угод.
Так, свого часу, коли на сході у пекельних боях гинули тисячі українців, а армія трималася на волонтерах і добровольцях, Україна підписала умови агресора, які були названі "Мінськими угодами".

Мінські угоди є нічим іншим, як принизливе посягання на суверенітет України та шантаж, підкріплений російським важким озброєнням.
Невиконання цих домовленостей є кроком до збереження державності. І, власне, Україна вже підвела міжнародне співтовариство до необхідності пошуку альтернативи Мінським угодам. Ось в цей момент Росія і винайшла ніби то "альтернативу" під красивою ефектною назвою "формула Штайнмайєра".

Чому це капкан Штайнмайєра?
Для початку треба зрозуміти, що підписані 1 жовтня 2019 р. листи не мають юридичної сили ні по формі, ні по суті. Це уривки чиєїсь переписки, які не мають сили договору. Тобто, ті хто представляють Росію та її сателітів– квазінародні республіки, нічого нам не обіцяли.

Але головна проблема цих нових старих домовленостей у тому, що їх виконання наражає Україну на загрозу громадянської війни.


Адже, запровадження особливого статусу має низку ризиків для нашої держави, тому їх виконання повинно відбуватись лише після розробки і запровадження заходів протидії цим загрозам.
Ба більше, на момент підписання цієї так би мовити формули, в нашої влади вже повинна бути на руках аналітика про найгірші сценарії наслідків запровадження цих угод і план – хто і що робить, якщо ці загрози стануть реальними.
Наприклад, якщо в ОРДЛО буде створена своя народна міліція, що є однією з умов особливого статусу, то треба розуміти – чи розроблені шляхи безпечної взаємодії з ними на випадок непокори, бунтів і заколотів.
Або, що робитиме Україна, якщо вибори пройдуть, ОБСЄ їх визнає як такі, а контроль над своїм кордоном Україна так і не відновить. Адже у Мінських угодах від 2015 року у п.9 доволі чітко встановлений цей порядок – спочатку вибори, потім відновлення контролю над кордоном.

Що таке особливий статус ОРДЛО?

Умови особливого статусу ОРДЛО – це, власне, і є ціна миру. Нагадаю, що в нас вже є закон "про особливий статус" на виконання Мінських угод, який діятиме до кінця 2019. З нього можна зрозуміти, як концептуально виглядає "особливий статус" в контексті наших мирних домовленостей.
Тобто, це ціна миру станом на 2014–2015. Але з великою ймовірністю ці положення перейдуть в новий закон "про особливий статус", який Рада повинна ухвалити вже на початку 2020 і про який згадується у "формулі Штайнмайєра".
Отже, коротко, що таке "особливий статус":

– недопущення кримінального переслідування та покарання осіб–учасників подій на території Донецької, Луганської областей;
– право мовного самовизначення кожного жителя ОРДЛО, вибору мови спілкування, вільного користування російською та будь-якою іншою мовою у суспільному та приватному житті, вивчення і підтримки російської та будь-якої іншої мови, їх вільний розвиток і рівноправність;
– якщо відбудуться позачергові місцеві вибори в ОРДЛО, то не можна буде достроково припинити повноваження депутатів;
– свої окремі (для ОРДЛО) правила призначення керівників прокуратури, судів та своя народна міліція. У призначеннях будуть брати участь органи місцевого самоврядування;
– відновлення інфраструктури ОРДЛО – об’єктів промисловості, транспортної та соціальної інфраструктури, житлового фонду, переорієнтацію промислового потенціалу
– посилення та поглиблення добросусідських відносин між ОРДЛО та Росією на основі угод про прикордонне співробітництво;
Можливо, зараз додадуть ще щось, але навряд зменшать вже існуючі вище перелічені пункти, бо це умови Путіна і ми їм чітко слідуємо.

Ризики і загрози "особливого статусу" ОРДЛО для безпеки України

Ключовий ризик закладений у наділенні більшими владними повноваженнями певні території, які навіть не відповідають адміністративно-територіальному поділу України. Нерівномірність владних повноважень на місцевому рівні запустить фрагментацію регіонів України.
У такій ситуації дуже складно пояснити іншим регіонам і територіям, чим вони гірші. Тому, у влади повинен вже бути розроблений план відповіді на цю величезну спокусу.
Ще одна серйозна загроза – це штучно спровокований громадянський збройний конфлікт . Як цій загрозі влада буде протистояти, якщо в ОРДЛО будуть по суті "свої" прокуратура, поліція, суди.
Ще один ризик закладений в особливому статусі – це " особливий порядок призначення очільників прокуратури, судів та народної поліції". Оскільки цим будуть займатись органи самоврядування ОРДЛО, то це будуть узаконені бандформування.
Повернення тимчасово окупованих територій під контроль України залишить без роботи тисячі людей, які служили у незаконних збройних формуваннях "ДНР/ЛНР". Їх амністують, вони мають український паспорт і можуть влаштуватись на роботу до правоохоронних органів ОРДЛО.
Наступний ризик чи, швидше, виклик – це залишення на посадах тих осіб, які на тимчасово окупованій території працюють у "прокуратурі", "судах", "органах влади" і вчиняють злочин проти національної безпеки України. Ніде не йдеться про долю цих людей. Вони продовжать працювати?
Ще один антидержавницький механізм, закладений у домовленостях – і у мінських, і у формулі Штайнмайєра – це дискримінація українських громадян, які покинули тимчасово окуповані території і переселились на підконтрольну Україні частину.
Ці люди втратили все і не отримали нічого. Натомість ті, хто залишився, матимуть розширені владні повноваження.

Чи не найбільша загроза підписаної формули полягає у тому, що її не підтримують українці.

За різними оприлюдненими замірами та опитуваннями переважна більшість громадян України не підтримує сценарій з наданням особливого статусу ОРДЛО. Так, це позбавляє домовленості легітимності. Але головне запускає дуже ризикований конфлікт всередині самого суспільства.
Тож, доленосні рішення щодо майбутньої долі України варто приймати, маючи підтримку громадян України, а реалізовувати лише в комплексі з заходами безпеки, аби не отримати мир ціною втрати держави.

_________________
"Створивши світ, Бог кожному призначив місце, та Диявол винайшов конфлікт"
Володимир Кошманенко, доктор фіз-мат наук


Догори
  Тема: Re: "Капкан Штайнмайєра"
Цитувати виділене Додано: 04 жовтня 2019, 11:35     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 21 квітня 2008, 12:24
Повідомлень: 10148
Елена Ярошенко

24 августа 2020г...

....Выйдя с здания Донецкого вокзала домой , впервые за 6 лет войны , идет боец ( Азовец, Айдаровец, 80-ка 79-ка все равно) . На груди орден за мужество и орден Богдана Хмельницкого. За плечами ДАП и Илловайск. Но вот наконец война окончена и он возвращается в родной Донецк.В руках рюкзак - это все его вещи и самое дорогое- ключ от дома с брелком в виде флага Украины. Потертый , поцарапанный но именно он давал веру что доживет, что еще вернется в родные стены.Идет медленным шагом , всматриваясь в каждый дом, в каждую дорогую сердцу улочку. Улица Гиви..... нервно закурил и присел на лавочку. А рядом возле памятника Мотороле детей принимают в пионеры. Звучат речи о победе донецкой республики, светлой памяти великого Захара, и развиваются флаги днр... Юные пионеры говорят пламенные речи о героях погибших в неравном бою с хунтой и фашистами..... Парень тушит сигарету , желваки пробежали по скулам... На идущего военного Украины оглядываются прохожие, тычут пальцем. Бросают след проклятья. Его взгляд останавливается на очереди в Ощадбанк. Сегодня выплата пенсий и очередь растянулась на всю улицу. Вот стоит жена Моторолы за пенсией по утере кормильца, а вот боец батальона "Восток" на инвалидной коляске, без ног оторванных миной в Песках ждет пенсию по инвалидности . Их много таких , они амнистированы А вот бабушки столпились гурьбой и тычут на него пальцем. Он помнит каждую из них. Именно эти "божьи одуванчики" в 14 на параде пленных бросали камни в его побратимов. Они тоже ждут пенсию..... На концертном зале красуется афиша с анонсам концертного тура группы "Любе" - "Господа офицеры" , а из колонок гремит "Офицеры, офицеры ваше сердце под прицелом...."
.... Вот наконец родной подъезд.. этаж... Он достает ключ , вставляет в замок.... Дверь открывает соседка-проститутка Ирка , она жила в соседнем подъезде с родителями алкашами. "Чего приперся? Эту квартиру нам Захарченко с мужем подарил пошел вон отсюда , А не то мой муж, офицер народной милиции тебе голову проломит".... Из за спины Ирки выглядывала круглая морда бурята Наргиза.....
Он вышел из подъезда, сел на ступеньки и заплакал...

.... Украина состояла из федеративных республик. Год назад когда дали автономию Донбассу вслед за ним ее стали требовали и Закарпатье, Одесса, И другие области.
Прошли выборы и как ни странно для тогдашнего преЗе дента победили не Слуги народа , а партии ДЛНР и прочие проекты раши
И теперь в Верховной Раде можно наблюдать с какой ненавистью смотрят друг на друга Забродский и Пушилин, как мило обсуждаю волонтерские проблемы Масягин, Абрахамия и Люська -"крышка" (волонтер "Спарты"). Как выступает с трибуны представитель службы безопасности днр Цемах.
..1 октября 2020 года Тина Кароль одела то свое знаменитое белое платье, снова залезла на крышу и запела... " А я уже приехал... Это лига смеха...." Звон хрустальных бокалов перебивал смех Кошевого и чавканье колбасой Юзика. А Сам, виновник торжества болтая ногами на высоком стуле поправлял кепку с надписью " Я сделал Вас"
...Я вижу несколько вариантов развития событий сегодня. Мне жаль что большинство в нашей стране либо POHUY либо они в зеленых очках- радости. ....
Мне впервые действительно страшно за будущее.....

_________________
"Створивши світ, Бог кожному призначив місце, та Диявол винайшов конфлікт"
Володимир Кошманенко, доктор фіз-мат наук


Догори
  Тема: Re: "Капкан Штайнмайєра"
Цитувати виділене Додано: 04 жовтня 2019, 11:46     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 21 квітня 2008, 12:24
Повідомлень: 10148

_________________
"Створивши світ, Бог кожному призначив місце, та Диявол винайшов конфлікт"
Володимир Кошманенко, доктор фіз-мат наук


Догори
  Тема: Re: "Капкан Штайнмайєра"
Цитувати виділене Додано: 04 жовтня 2019, 13:37     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

З нами з: 06 вересня 2010, 21:39
Повідомлень: 50628
NAT писав 04 жовтня 2019, 11:31
Не секрет, що російські інформаційні операції є частиною війни проти України. Інформаційна зброя ефективніша за військову, дешевша та дозволяє захопити територію противника без знищення інфраструктури та почасти зробити це руками самої країни-жертви.
https://www.segodnya.ua/politics/formul ... 63758.html


Догори
  Тема: Re: "Капкан Штайнмайєра"
Цитувати виділене Додано: 04 жовтня 2019, 14:38     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 21 квітня 2008, 12:24
Повідомлень: 10148
СВІТ«Повинні проявити волю!» США зажадали від Путіна виведення військ із Донбасу
США назвали умовою проведення виборів на Донбасі виведення військ Росії з окупованих українських територій.
Відповідну заяву опублікувало в Facebook американське посольство в Україні.

U.S. Embassy Kyiv Ukraine

🇺🇦️ Ми вітаємо прогрес у напрямку досягнення миру на сході України і закликаємо до відновлення контролю України над її міжнародним кордоном. Вільні та чесні вибори вимагають виведення очолюваних Росією сил та незаконних збройних формувань з території України, а також безпечного середовища. Щоб це відбулось, Росія повинна проявити політичну волю.

_________________
"Створивши світ, Бог кожному призначив місце, та Диявол винайшов конфлікт"
Володимир Кошманенко, доктор фіз-мат наук


Догори
  Тема: Re: "Капкан Штайнмайєра"
Цитувати виділене Додано: 04 жовтня 2019, 15:50     Ukraine  
ГлавСуперНаноТролль.
ГлавСуперНаноТролль.

З нами з: 14 липня 2010, 10:21
Повідомлень: 31502
NAT писав 04 жовтня 2019, 14:38
СВІТ«Повинні проявити волю!» США зажадали від Путіна виведення військ із Донбасу
США назвали умовою проведення виборів на Донбасі виведення військ Росії з окупованих українських територій.
Відповідну заяву опублікувало в Facebook американське посольство в Україні.

U.S. Embassy Kyiv Ukraine

🇺🇦️ Ми вітаємо прогрес у напрямку досягнення миру на сході України і закликаємо до відновлення контролю України над її міжнародним кордоном. Вільні та чесні вибори вимагають виведення очолюваних Росією сил та незаконних збройних формувань з території України, а також безпечного середовища. Щоб це відбулось, Росія повинна проявити політичну волю.
і навіть виведення російських військ не гарантує відсутність фальсифікацій на таких виборах,
а міжнародні спостерігачі завжди визнавали всі вибори в Україні чесними,
не дивлячись на масові фальсифікації при минулих президентах.

_________________

"Всегда есть три варианта: драться, бежать, покориться.
Оставшиеся но не сопротивляющиеся - рабы есть.."

(radulroma)


Догори
  Тема: Re: Пи#дець!
Цитувати виділене Додано: 04 жовтня 2019, 16:45     Ukraine  
Геній
Геній
Аватар користувача

З нами з: 10 травня 2008, 14:28
Повідомлень: 22437
stan700 писав 04 жовтня 2019, 10:45
лютий - усі питання до штаймайера і порошенко
НЕ пизди! Порошенко без відвода військ за кордон такої куїти не підписував!
А Штайнмаєра сюди преплели, щоб вас, дебілів заспокоювати. Штайнмаєр пропонував лише як вибори організувати і все.

_________________
Зображення
Моя асертивність не має меж))


Догори
  Тема: Re: Пи#дець!
Цитувати виділене Додано: 04 жовтня 2019, 18:43     Ukraine  
Геній
Геній
Аватар користувача

З нами з: 10 травня 2008, 14:28
Повідомлень: 22437
Зображення

_________________
Зображення
Моя асертивність не має меж))


Догори
  Тема: Re: "Капкан Штайнмайєра"
Цитувати виділене Додано: 04 жовтня 2019, 20:46     Czech Republic  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 07 грудня 2014, 16:14
Повідомлень: 9776
Звідки: Богемiя.
Тамила писав 04 жовтня 2019, 15:50
не дивлячись на масові фальсифікації при минулих президентах.
Ты чуйку не теряй.
Ты, согласно твоего положения на этом форуме должна написать вот так:
Тамила писав 04 жовтня 2019, 15:50
не дивлячись на масові фальсифікації при минулих президентах. Особливо при Порошенку...
Вот теперь будешь ты.
Настоящая.

_________________
Совесть, как пьяная женщина: то покоя не даёт- то спит беспробудно.


Догори
  Тема: Re: "Капкан Штайнмайєра"
Цитувати виділене Додано: 04 жовтня 2019, 20:47     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 16 жовтня 2016, 22:43
Повідомлень: 14291
Звідки: зі Львова
NAT писав 04 жовтня 2019, 14:38
U.S. Embassy Kyiv Ukraine

🇺🇦️ Ми вітаємо прогрес у напрямку досягнення миру на сході України і закликаємо до відновлення контролю України над її міжнародним кордоном. Вільні та чесні вибори вимагають виведення очолюваних Росією сил та незаконних збройних формувань з території України, а також безпечного середовища. Щоб це відбулось, Росія повинна проявити політичну волю.
Про Крим заява де?

_________________
Гуси зовсім нічого не знали про це. Ще того самого поранку, коли батько мав гадку відвести Гриця до школи, не знали гуси про цей намір. Тим менше знав про нього сам Гриць...


Догори
  Тема: Re: "Капкан Штайнмайєра"
Цитувати виділене Додано: 04 жовтня 2019, 20:52     Ukraine  
ГлавСуперНаноТролль.
ГлавСуперНаноТролль.

З нами з: 14 липня 2010, 10:21
Повідомлень: 31502
Fata Morgana писав 04 жовтня 2019, 20:46
не дивлячись на масові фальсифікації при минулих президентах. Особливо при Порошенку...
:good: поправка приймається, бо масштабна фальсифікаційна програма підкупу виборців "турбота",
була масово впроваджена по всій країні саме при царюванні мародера петра.

_________________

"Всегда есть три варианта: драться, бежать, покориться.
Оставшиеся но не сопротивляющиеся - рабы есть.."

(radulroma)


Догори
  Тема: Re: Пи#дець!
Цитувати виділене Додано: 04 жовтня 2019, 21:18     Germany  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 03 жовтня 2017, 10:10
Повідомлень: 2978
stan700 писав 04 жовтня 2019, 10:45
лютий - усі питання до штаймайера і порошенко
ти как би сморозіл откровєнную хуйню :sho:


Догори
  Тема: Re: Майдан наживо
Цитувати виділене Додано: 04 жовтня 2019, 23:25     Ukraine  
Скажена сука
Скажена сука
Аватар користувача

З нами з: 08 квітня 2010, 21:43
Повідомлень: 40279
:brun: не оправдав ти мого довєрія, хотя я зелену соплю на дух не переношу.

_________________
ну і всі хто за свиню...
тупіших знайти у всесвіті неможливо
молись на свиню - не відставай від стада! (с, Алєнь)


Догори
  Тема: Re: "Капкан Штайнмайєра"
Цитувати виділене Додано: 04 жовтня 2019, 23:46     Czech Republic  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 07 грудня 2014, 16:14
Повідомлень: 9776
Звідки: Богемiя.
убей себя об стену... :fool:

_________________
Совесть, как пьяная женщина: то покоя не даёт- то спит беспробудно.


Догори
  Тема: Re: Майдан наживо
Цитувати виділене Додано: 04 жовтня 2019, 23:59     Ukraine  
Геній
Геній
Аватар користувача

З нами з: 10 травня 2008, 14:28
Повідомлень: 22437
Божена писав 04 жовтня 2019, 23:25
:brun: не оправдав ти мого довєрія, хотя я зелену соплю на дух не переношу.
Отака я невдячна скотина. Чомусь люди думають шо інші мають бути такими, щоб їм подобатися, а не самими собою.
От скажи, ти дійсно думаєш шо мені цікава думка людини, яка приділяє політиці 7 хвилин про її політичні уподобання?
Пиши про компуктєри, цицьки, квіточки та жування насіння - побалакаємо! Але ж ти ненавидиш політику, порохоботів і соплю! :smeh:

_________________
Зображення
Моя асертивність не має меж))


Догори
  Тема: Re: Майдан наживо
Цитувати виділене Додано: 05 жовтня 2019, 00:06     Ukraine  
Скажена сука
Скажена сука
Аватар користувача

З нами з: 08 квітня 2010, 21:43
Повідомлень: 40279
Булава писав 04 жовтня 2019, 23:59
ти дійсно думаєш шо мені цікава думка
:brun: та я взагалі про тебе не думаю. Звідки ти це взяв?

_________________
ну і всі хто за свиню...
тупіших знайти у всесвіті неможливо
молись на свиню - не відставай від стада! (с, Алєнь)


Догори
  Тема: Re: Майдан наживо
Цитувати виділене Додано: 05 жовтня 2019, 00:17     Czech Republic  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 07 грудня 2014, 16:14
Повідомлень: 9776
Звідки: Богемiя.
Цугцва́нг (нем. Zugzwang) — положение в шашках и шахматах, в котором любой ход игрока ведёт к ухудшению его позиции.
Из подписания формулы Штайнмайера все пути ведут Цугцва́нг. В Западню.
Или Украина будет такой и той, как видит её Кремль...по "формуле Штайнмайера "
Или(майдан) гражданское неповиновение в Украине(то есть гражд. война) - тоже то, о чём мечтает Кремль.
Мало того люди Кремля ещё и возглавят этот майдан, если он будет.
Выход один. Ничего не подписывать.

_________________
Совесть, как пьяная женщина: то покоя не даёт- то спит беспробудно.


Догори
  Тема: Re: Майдан наживо
Цитувати виділене Додано: 05 жовтня 2019, 00:49     Ukraine  
ГлавСуперНаноТролль.
ГлавСуперНаноТролль.

З нами з: 14 липня 2010, 10:21
Повідомлень: 31502
Fata Morgana писав 05 жовтня 2019, 00:17
Цугцва́нг (нем. Zugzwang) — положение в шашках и шахматах, в котором любой ход игрока ведёт к ухудшению его позиции.
Из подписания формулы Штайнмайера все пути ведут Цугцва́нг. В Западню.
Или Украина будет такой и той, как видит её Кремль...по "формуле Штайнмайера "
Или(майдан) гражданское неповиновение в Украине(то есть гражд. война) - тоже то, о чём мечтает Кремль.
Мало того люди Кремля ещё и возглавят этот майдан, если он будет.
Выход один. Ничего не подписывать.
:good: саме так вважає Юля Тимошенко,
а зрадники України порошенко і зеленський
активно пропихають ту формулу. :ireful1:

_________________

"Всегда есть три варианта: драться, бежать, покориться.
Оставшиеся но не сопротивляющиеся - рабы есть.."

(radulroma)


Догори
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему  Відповісти  [ 221 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC+03:00Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Ива Лес і 157 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Перейти:  
Powered by phpBB
Style by durdom.in.ua team based on DEVPPL - Український переклад © 2005-2016 Українська підтримка phpBB