Правила форуму  -  Реєстрація  -  Вхід  

Часовий пояс UTC+02:00

Створити нову тему  Відповісти  [ 7 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
  Тема: Проектно-будівельна компанія
Цитувати виділене Додано: 13 січня 2020, 00:03     Ukraine  
Санитарко
Санитарко

Вітаю! Порадьте надійну проектно-будівельну компанію. Виникла необхідність в будівництві виробничо-офісному приміщенні.

Догори
  Тема: Re: Проектно-будівельна компанія
Цитувати виділене Додано: 13 січня 2020, 09:14     Ukraine  

Можно нанять бригаду специалистов и построить самому)) Так дешевле будет)) Я дом свой так строил, проект сам разрабатывал. Мне осталось его только оформить, так как он самострой и все)))

Догори
Цитувати виділене Додано: 13 січня 2020, 18:39     Ukraine  
Врачидло
Врачидло

Iskra писав 13 січня 2020, 00:03
Вітаю! Порадьте надійну проектно-будівельну компанію. Виникла необхідність в будівництві виробничо-офісному приміщенні.
Добрий день. Проблема знайома, можу підказати. Я б вам порадила скористатися послугами проектно-будівельної компанії ROMB, мають великий практичний досвід в області проектування і будівництва будівель. Ми залишилися задоволені співпрацею, зверталися з питання житлового будинку, результат перевершив всі наші очікування, все зробили якісно і в обумовлені терміни.

Догори
Цитувати виділене Додано: 15 січня 2020, 23:58     France  

Самому строится конечно страшно. Правда наверное когда денег немерено, то можно и бригаду хорошую найти и материалы закупить. А я вот думаю вложить чуток денег в какое-то строительство, чтобы потом через годик-другой получить квартирку. Может кто вариант мне посоветует? Только я хочу где-то не очень далеко от Киева.

Догори
Цитувати виділене Додано: 16 січня 2020, 00:15       
Врачидло
Врачидло

Scha_lena писав 15 січня 2020, 23:58
Самому строится конечно страшно. Правда наверное когда денег немерено, то можно и бригаду хорошую найти и материалы закупить. А я вот думаю вложить чуток денег в какое-то строительство, чтобы потом через годик-другой получить квартирку. Может кто вариант мне посоветует? Только я хочу где-то не очень далеко от Киева.
Не говорите, стройка это конечно огромный кусок времени, нервов и денег. Тут же еще попробуй найти хороших мастеров. Но свой домик наверное не против заиметь. А с квартиркой могу вам подсказать, сами смотрели уже что есть недалеко. Меня привлек дом www.home-park.com.ua/ru/ в Борисполе, направление там хорошее. Ехать в город удобно, что не говорите но работа все равно скорее всего будет в Киеве. Поэтому подумайте.

Догори
Цитувати виділене Додано: 16 січня 2020, 00:16     France  

Конечно посмотрю. мы все варианты рассматриваем

Догори
Цитувати виділене Додано: 20 січня 2020, 09:26     Ukraine  

Если при строительстве нужен качественный измерительный прибор, обратитесь в компании "Арсмт". У них можно приобрести надежные и точные приборы https://arsmt.com.ua/

Догори
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему  Відповісти  [ 7 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC+02:00

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Перейти: