Правила форуму  -  Реєстрація  -  Вхід  

Часовий пояс UTC+03:00

Створити нову тему  Відповісти  [ 320 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
  Тема: Re: Маруся Звіробій
Цитувати виділене Додано: 18 березня 2020, 02:32     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

Тамила писав 18 березня 2020, 01:22
з юності зневажаю плятєй, і бачу їх здалека,
розумію що вони мені нічого не винні, але і нічого не можу з собою зробити :cray:

то таки заздриш і нічого не можеш з собою зробити? :cray:

шо і трєбовалось доказать. :par:

Догори
Цитувати виділене Додано: 18 березня 2020, 09:10     Ukraine  
ГлавСуперНаноТролль.
ГлавСуперНаноТролль.

а баба галамага писав 18 березня 2020, 02:32
розумію що вони мені нічого не винні, але і нічого не можу з собою зробити :cray:

ти справді хочеш щось доказать щодо Таміли? :sho: Навіщо? :zvar: Спробуй просто обговорювати теми гілок а не особистості опонентів, і буде тобі щястє, а форуму розвиток а не погибель. Удачі! :drin:

"Всегда есть три варианта: драться, бежать, покориться.
Оставшиеся но не сопротивляющиеся - рабы есть.."

(radulroma)

Догори
Цитувати виділене Додано: 18 березня 2020, 11:05     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

Тамила писав 18 березня 2020, 09:10
а баба галамага писав 18 березня 2020, 02:32

ти справді хочеш щось доказать щодо Таміли? :sho: Навіщо? :zvar: Спробуй просто обговорювати теми гілок а не особистості опонентів, і буде тобі щястє, а форуму розвиток а не погибель. Удачі! :drin:

дійсно, навіщо говорити з неадекватною особою?

дурень я, дурень. :suic:

Догори
Цитувати виділене Додано: 20 березня 2020, 14:14     Czech Republic  
Главпсихушко
Главпсихушко

ну так і бить, відповім тобі чесно, по-сікрєту
начебто і причини ніякої нема для того, але з юності зневажаю плятєй, і бачу їх здалека,
а от красивих розумних ПОРЯДНИХ жінок дуже поважаю і схиляюсь перед їх красою, розумом і головне - порядністю..
Не стоит и краешком обсуждать личную жизнь Маруси.
Уверен, что там не все гладко и целомудренно.
Но.
С моей точки зрения, которая основывается на истории, лучше быть слабой на передок, то есть более свободной, то есть как тамила говорит плятью в половом аспекте, чем плятью врага. В нашем случае плятью кремля в аспекте политическом. Французы, например, горды тем, что художник Эжена Делакруа поставил женщину "более свободную" в авангард демократии.И даже вооружил её. И мужики потянулись за ней...
Зображення
Тамила, только выглядит белой и пушистой, пишет на украинском языке, живет в Украине...
но то что она излагает ЗА СВОЮ ТОЧКУ ЗРЕНИЯ реально, а то слово в в слово - точка зрения кремля.
То есть - плять политическая.
Но если плять человеческая своё положение, свой статус, свою слабость на передок - осознает,
Тамила не осознает что творит.

Догори
Цитувати виділене Додано: 21 квітня 2020, 20:22     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

МУРАЛ.jpg
МУРАЛ.jpg [ 153.26 Кіб | Переглянуто 1250 разів ]

Такий мурал тепер прикрашає десятиповерхівку у місті Кам"янське. Неймовірний масштаб і майстерне виконання художника Тимура Левченко. Натхненням для муралу став портрет Марусі Звіробій в образі Украінськоі Мадонни.

Догори
Цитувати виділене Додано: 24 травня 2020, 00:10     Ukraine  
ГлавСуперНаноТролль.
ГлавСуперНаноТролль.

NAT писав 21 квітня 2020, 20:22
Такий мурал тепер прикрашає десятиповерхівку у місті Кам"янське. Неймовірний масштаб і майстерне виконання художника Тимура Левченко. Натхненням для муралу став портрет Марусі Звіробій в образі Украінськоі Мадонни.
яким треба бути неадекватом щоб від образу чорноротої біснуватої хамки-неадекватки натхнутися на слово "Мадонна" :suic:
якщо це звичайно не брудний наклеп на талановитого художника. :facepalm:

(radulroma)

Догори
Цитувати виділене Додано: 24 травня 2020, 22:40     Czech Republic  
Главпсихушко
Главпсихушко

Тамила писав 24 травня 2020, 00:10
образ чорноротої біснуватої хамки-неадекватки
Шо, Бля, склероз старческий? Выпустили а ты не исправилась?
Надо рожей каждый раз тыкать тебя в твоё собственное говно , как только из бана на минуточку выползаешь?
Fata Morgana писав 02 грудня 2019, 00:49
Если ты пнёшь еще когда-нить Марусю Звiробiй своими грязными, пропутинскими ручищами - буду крыть тебя матом, на чём и где будешь ты стоять, и к чему будешь прикасаться. У меня нет сил на это, у тебя нет сил на это, у тысяч и даже миллионов нет на это... . У неё есть на это! Потому:
Не трожь!!!....Тамила у тебе дуже бруднi руки та повна пелька гiмна в сторону захисникiв України.
Прошу тебе по люцьки i на зрозумiлiй тобi мовi не сери на Марусю!
Ти а нi однiєї волосини вiд неї не варта.
И вот это надо напомнить?
Вуйко 3 Бандерштату писав 08 грудня 2019, 13:34
З даного момента - дописувачу Тамила - Заборонено писати в цій темі
За порушення - негайний бан
Причина пояснена тут : https://forum.durdom.in.ua/viewtopic.ph ... 4#p3577034
Посмотрим чего стоят слова и заверения админа этого форума

Догори
Цитувати виділене Додано: 25 травня 2020, 03:08     Ukraine  
ГлавСуперНаноТролль.
ГлавСуперНаноТролль.

Fata Morgana писав 24 травня 2020, 22:40
Посмотрим чего стоят слова и заверения админа этого форума
адмін такого брєда не писав ніколи.
сподіваюсь йому буде соромно що він причетний
до вручення модерських повноважень такого колись чудового форуму двом ідіотам.
а мародерська маруха звіробій повинна сидіти довго за всі її злочини.

(radulroma)

Догори
Цитувати виділене Додано: 25 травня 2020, 16:06     Czech Republic  
Главпсихушко
Главпсихушко

Тамила писав 25 травня 2020, 03:08
вручення модерських повноважень такого колись чудового форуму двом ідіотам.
....мародерська маруха звіробій повинна сидіти
Сколько ещё на форуме пользователей, что админов называют Идиотами,
А в Украине гнид, вшей лобковаых, (типа граждан) что плюют смачно и с охотой в патриотов, подпевая Кремлю...

На.(в то время когда ты подлизывала Пуйлу)

Зображення

Догори
Цитувати виділене Додано: 26 травня 2020, 17:41     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

ПОТЕРПІЛИЙ ПРЕЗИДЕНТ

Закінчилося досудове розслідування, з тебе зняли усі запобіжні заходи...

Так, але зараз вони за мною ганяються, щоб призначити мені їх знову.

Що ти маєш на увазі? Слідчі приїжджають додому?

Так, на своєму бензині їдуть до мене в Калинівку, привозять мені свої бумажки. Сьогодні (розмова була записана 13 травня, ред.) привезли виклик до суду, але на я була записана до лікаря. Вони хочуть обрати такий же запобіжний захід, щоб я лякала Зеленського тільки в межах Київської області.

Це пів року вже теліпається, всі терміни вийшли, вони нічого не знайшли, нічого не можуть довести, у них немає матеріалу, на якому взагалі будувати цю справу. Але закривати її команди зверху не було. Досудове слідство закінчилося, вони передають це все у суд. Ми отримали матеріали для ознайомлення, і коли ознайомимося, тоді й буде суд. А поки вони хочуть знову зробити мені запобіжний захід, щоб я не втекла в АТО. Прокурори так і апелювали, що я можу втекти на Донбас і там загубитися.

У чому суть розслідування? Знайти докази, що ти дійсно мала намір здійснити замах на президента?

Зеленський написав на мене заяву. На мене і на Софію.

Чекай, заяву подав Качура (28 жовтня народний депутат від "Слуги народу" Олександр Качура подав до правоохоронних органів заяву на депутата з фракції "Європейська солідарність" Софію Федину через її висловлювання на адресу президента України Володимира Зеленського, - ред). Ні-ні, Зеленський особисто написав заяву. Він офіційно підписався під тим, що він "тєрпіла".

Ти власне бачила цю заяву?

Так.
Нам же віддали матеріали справи. А Качура зник кудись з документів. Його прізвища вже немає. Натомість є заява Зеленського з його власним підписом і на мене, і на Софію про те, що він вважає наші слова погрозами. І нам приписують дуже серйозні статті – повалення конституційного ладу, на хвилиночку. Нам дали таку статтю для того, щоб мати можливість мене прослуховувати. Така важка стаття дає їм таке право. Там три статті були: 109 (заклик до повалення конституційного ладу), 112 (посягання на державного діяча) і 346 (погроза щодо державного діяча). Зараз лишилась тільки 346, інші вже не розглядаються.
Сховано:

Хоча наше відео починається словами "Якщо ти будеш робити так..." і далі перераховується, що тобі буде. Будь-яка людина, яка вивчала у школі українську мову, знає, що зворот "якщо..., то..." – це попередження. Але ні, у них є свої експертизи, свої експерти, які вбачають у цьому погрози. Взагалі на суди по Шеремету, по Грищенкам і по нашій справі - усі експертизи давала організація КНДІСЕ (Київський науково-дослідний інститут судових експертиз, ред.). Ця організація повністю під ними лежить.

Під ними – це під ким?

Ну, виходить, під прокуратурами, під судами, під Зеленським. По усіх справах, які повідкривали на ветеранів, КНДІСЕ надає всі потрібні експертизи, абсолютно абсурдні. Вони ж і вбачають у наших словах погрози. Потім. Чому вони прийшли до мене з обшуком? Їм потрібні були живі докази. Вони шукали телефон, на якому має бути цей стрім. Тому що оригінал цього стріму дає їм право на якісь затримання чи суди. А його немає. Вони ні телефона не знайшли, ні стріма.

А де він був? У Федини чи у тебе?

Та ні в кого його не було. А ти стріми зберігаєш собі на телефон?

Ні.

Та ніхто не зберігає. Але їхня бюрократія вимагає від них оригінал. Тому вони дали запит в американський, головний офіс Youtube, щоб там надали їм оригінал цього стріма. Але яка різниця, оригінал це чи ні – вони все одно перекручують сказані слова, а попередження – на погрози, тому що Бубочка так сказав. У заяві він написав, що він не знає нас, але вважає наші слова погрозами. Просто він побачив двох якихось тьоток в інтернеті і обісрався. І цих тьоток починають тягати по судах.

А чому саме Качура відреагував і подав цю заяву?

Там немає значення, хто подав заяву, міг хто завгодно. Качура просто працює з "зеленими" як юрист на побігушках. Потім ми переглядали матеріали і не знайшли там Качури. Зате з’явився якийсь анонім. І було написано, що цю справу завели на підставі звернення якоїсь незадоволеної громадянки і на підставі звернення з СБУ.

НАСТУПАЄ "РУСЬКИЙ МІР" І СУДИ НАД ВЕТЕРАНАМИ – ДОКАЗ ТОМУ

Про що вас запитували на допитах?

Чи я знаю президента, чи я знаю Софію, чи ми домовлялися заздалегідь зробити цей стрім. Ми заздалегідь не домовлялися, ми просто сіли випити кави. Серед того бруду, який було вилито, неправда те, що ми випивали. Я не вживаю алкоголь вже багато років, це принципова позиція, всі мої друзі про це знають, усім моїм бійцям не можна було вживати.

Хтось із депутатів пропонував допомогу, щоби справу закрити, чи, можливо, домовитися з Офісом Президента?

Ні, в мене немає ніяких таких посередників, які би ризикнули від мене домовитися. Ну по-перше, я ніколи не буду домовлятися з цим сциклом, уклоністом чотириразовим (13 квітня 2019 року, перед другим туром президентських виборів, прес-служба Міноборони заявила, що Володимир Зеленський чотири рази проігнорував повістки, які надсилали йому під час мобілізації 2014-2015 років. Однак на початку червня МО спростувало власні заяви, повідомивши, що Володимир Зеленський на військову службу з мобілізації впродовж 2014-2015 років не призивався, - ред.).

Його просили не відводити війська в Золотому. Він нахамив ветеранам і відвів. А ми знаємо, що не можна домовлятися з ворогом. Він прийшов, взагалі дупля не відшибає ні в чому, і вирішив переграти ФСБшника, з яким без нього ми воювали шість років. І він нас відсунув, відвів війська, і сприяв тому, що ми віддали ще трохи нашої землі. Бойовики ж не відвели свої війська. Ще й ОБСЄ до себе не пускають. Навпаки, вони перенесли свої позиції ближче. Якби вони відвели своє військо, то важке озброєння і, тим більше, стрілецька зброя не діставали би до наших бійців. Але у нас кожен день поранені, і по зведеннях 120-ті, 80-ті калібри. Вони порушують всі обіцянки-домовлянки.

Ми багато втратили за шість років війни, і тому не вважаю за потрібне спілкуватися спокійно і бути толерантною до людей, які так легко ризикують життями інших. Ми всі ці роки вивчали ворога - Дебальцеве, Іловайськ тощо. Маємо перемоги, маємо поразки. І з цим досвідом ми йдемо розмовляти з новою владою. А вона ніфіга чути не хоче. Вона хоче Путіну в очі дивитися, хоче щось там знайти, хоче якогось миру. Але поки ми бачимо, як наступає "руський мір" і те, як судять ветеранів - є тому доказом. Тому не хочеться їм нічого пояснювати, хочеться послати нах*й, якщо чесно.

Зрозуміло, що ти до Зеленського ставишся упереджено. Але ж є і певні здобутки, він повернув полонених - це факт. І продовжує працювати в цьому напрямку.

Щодо упередженості, то це трошки не так. Я, наприклад, голосувала не за Порошенка, а проти Зеленського. З тієї причини, що його підтримувала Росія, Порєчєнков і оте російське одоробло (очевидно, мова йде про відеоролики, які російські актори Михайло Пореченков та Іван Охлобистін записали на підтримку кандидата в президенти України Володимира Зеленського, - ред.). І взагалі багато інших російських акторів, які підтримували бойовиків на Донбасі, підтримували Зеленського. Це для мене залізний маркер.

Щодо обміну, то це дуже сумнівний здобуток. Не всі полонені, які повернулися, це військовослужбовці. Якщо так легко маніпулювати цілим Верховним Головнокомандувачем задля того, щоб повертати своїх убивць... Ну наприклад, Путін висилає до нас взвод убивць, які там з легкістю хапають українських громадян на непідконтрольних територіях, беруть їх в заручники. Ці вбивці виконали тут свої задачі, у нас є загиблі, уявімо, що ми цих убивць упіймали і закрили. І як легко можна забрати їх назад – всього лише викрасти наших громадян. Якась дивна тактика. Так, я проти Зеленського, але я не можу бути проти повернення в Україну наших співгромадян. Хоча, деякі з них просяться знову на окупований Донбас, бо виявляється інколи, що це просто підставні люди.

НАША СПРАВА ЗАКІНЧИТЬСЯ ТАКИМ ЖЕ БЕЗПРЄДЄЛОМ, ЯК ПО ШЕРЕМЕТУ

Що буде означати для Зеленського, якщо справа Звіробій-Федини закінчиться обвинувальним вироком?

Інколи мені здається, що вони вляпалися в таке гівно, що вони не знають тепер, як з нього вибиратися. Який би не був вирок, посадить він когось чи ні – він в мінусі. У нас немає прогнозів, чим закінчиться ця справа. Зважаючи на те, що Антоненко і Кузьменко (підозрювані у вбивстві журналіста Павла Шеремета, - ред.) сидять за ґратами без жодного доказу, який би слідчі могли довести, то звісно наша справа закінчиться таким же безпрєдєлом. На кожному етапі ми з ними боремося, намагаємося не йти за їхніми планами, толерантно з ними ніхто розмовляти не буде. І я маю план В, С і так далі по алфавіту на будь-який випадок, до якого б вони не прийшли. Вони оголосили нам війну в правовому полі, треба приймати бій. Воювати ми теж не вміли. Навчилися.

Ви знаєте, як ці заяви пишуть? Наприклад, таким чином написав Дубинський на В’ятровича (очевидно, йдеться не про Олександра Дубинського, а його колегу по фракції "Слуга народу" Максима Бужанського. 15 квітня нардепа "ЄС" Володимира В’ятровича викликали на допит у Державне бюро розслідувань. Бужанський подав заяву до ДБР про нібито неправомірні витрати на організацію форуму до 85-ї річниці Голодомору, який організовував В’ятрович, ред.) чи Портнов на Порошенка (19 травня 2019 року екс-заступник глави Адміністрації колишнього президента Віктора Януковича Андрій Портнов заявив, що подав до ДБР заяву із звинуваченням 5-го президента Петра Порошенка у державній зраді, ред.). Вони пишуть, що їм трапився такий-от матеріал на очі, і вони вважають, що це державна зрада. І відправляють в СБУ. Перевіряйте. І СБУ заводить справу. Як заявник він може просто підозрювати, йому не треба мати докази, і на основі цих підозр у нас відкриваються кримінальні справи. А чого ж заяви на Єрмака ще досі немає (29 березня 2020 року нардеп від "Слуги народу" Гео Лерос оприлюднив відеозаписи, на якій брата глави Офісу Президента Андрія Єрмака домовляється з різними людьми щодо працевлаштування на різноманітні посади у владі. Насправді 17 квітня 2020 року САП передала справу про "плівки Єрмака" до ГСУ Нацполіції, після зміни кваліфікації зі зловживання впливом на шахрайство, - ред.)?
Я не бачу роботи партій. Я ж приєднаюсь до будь-кого, хто буде топити ворогів України. Я би приєдналась до Тимошенко, але я її щось не бачу. До "Голоса" приєдналася би -, але щось дуже слабкий у них голос, як для партії, яка взяла стільки голосів на виборах.
Сховано:
Ти була на судах у справі журналіста Павла Шеремета. Як оцінюєш докази сторони обвинувачення проти підозрюваних Антоненка і Кузьменко?

Для того, щоб розуміти рівень адекватності брифінгу МВС щодо цієї справи, якраз варто сходити на ті суди. Сотні їхніх пред’яв взагалі не сходяться з реальним життям. Найбільше мене обурив один момент, я готова була придушити того прокурора власними руками. Встає прокурор Зузак у справі Яни Дугарь і розказує на ЗМІ, йому абсолютно однаково на адвокатів, на суддів, він працює на камеру. І каже, що Антоненко, Дугарь і Кузьменко були знайомі між собою і зідзвонювалися. Однак він не уточнює, що у них телефонні переговори є тільки за 2019 рік, в якому вони і познайомилися, і то не всі. Яна з Ріфом досі не знайома. У 2016-му році, коли підірвали Шеремета вони не були знайомі. У слідства немає доказів. І прокурору роблять зауваження, а йому все одно. Він не уточнює це.

Яна Дугарь була у 2016-му році була у шпиталі закритого типу. Хто був на фронті, той знає, що не можна просто так взяти і поїхати звідти. Все, ти в замкнутому просторі і не маєш права пересуватися без дозволу командирів. Шпиталь закритого типу, нестача особового складу, у 2016-му році вони були у секторі, де були шалені бої, дівчата були максимально перегружені, спали декілька годин на добу. Вони бачили одне одного кожного дня. І якщо одна людина випадала, це ставало критичним, бо не вистачало людей на усіх поранених. Усі дані є про те, що Яна була там: це зазначено у військовій частині, у документах шпиталю, дівчата, які з нею там працювали, приїжджають на суд у якості свідків, приїжджають хлопці поранені, яких вона бинтувала у той час. І чим оперує прокурор? Він каже про те, що Яна у якомусь 2018 чи 2019 році самовільно залишила частину в ППД на День ВДВ. Значить, якщо вона це зробила раз, то могла так само виїхати зі шпиталю закритого типу з фронту в Київ підірвати Шеремета. Хто хоч трохи служив, то розуміють, що це взагалі нелогічно. Так само по Грищенкам - по всіх них. У слідства немає жодних доказів, що вони домовлялися підірвати Шеремета. Всі ті аудіо дрібно нарізані. Ну про що можна говорити.

А як щодо тієї частини, де вони обговорюють тебе? Навіть якщо аудіо нарізані, все одно звучали фрази, що Маруся Звіробій може підійти на роль сакральної жертви.

Сиджу я дивлюся брифінг, нічого не віщувало біди. І тут, в самому кінці, я чую про себе! Та це ніяк взагалі не стосувалося справи Шеремета. Навіщо вони використали цей шматок?

Щоб пояснити мотив, що обвинувачені хотіли дестабілізувати ситуацію в Україні. І підривом Павла Шеремета і твоєю справою про викрадення дітей.

Для мене оці два великих стратеги, дві дівчини, які це обговорювали, - це дуже тупорила бабська глупость. Я на це навіть зважати не буду. І не маю морального права зараз образитися на Юлю, тому що боротьба за державу – вона завжди вище особистого. Тому на першому ж її суді я була присутня. Мені пофігу, що дві дурні баби обговорюють. Це Зеленському не пофігу. Я знаю, які розмови атошніки в середині АТО ведуть. Про те, щоб пустити щось на Київ, тому що Київ розслабився? Та хто про це не говорив взагалі! Кожного бійця обурює, що війна там є, а тут її немає. Так що, взагалі всіх посадити треба?

І потім, друга дівчина, з якою Кузьменко це обговорювала, взагалі ніде не вспливає. Чого ми тільки до Юлі маємо претензії, а до тієї другої - ні? Тут, що не візьми, все не сходиться. Тому це просто політичне переслідування. З гімна намагаються зліпити правову цукерочку. А воно не виходить, бо все одно – це гімно.

Наші слова не були погрозами. Якби я сказала, що "Я тебе, падла, підірву" і вони при цьому знайшли докази, вибухівку чи розмови про мої наміри, оце була би підстава для відкриття такої справи. А не те, що ми посиділи з Фединою, попили кави і попередили його, що "нєфіг в голубій сорочці теліпаться по фронту, бо тебе знімуть".

Ти не боїшся, що ця справа може підпсувати тобі імідж, який ти здобувала впродовж війни, і за каденції Зеленського тобі не буде доступу до армії?

Я зараз би не ризикнула піти в армію навіть з власного бажання, тому що я розумію, що для будь-якого командира, який би взяв мене, це автоматично проблеми. Я такого не бажаю нікому.

Звісно, що вони будуть мочить мою репутацію. Вже зараз вони називають мене волонтеркою, а не військовослужбовцем. У мене за спиною три контракти, в основному моя робота полягала у підготовці бійців. Волонтер – це зовсім інша специфіка роботи. Я не займалася волонтерством, я не є волонтером. Але авторитет думки військового є трохи більшим, ніж авторитет думки волонтера. Вони хочуть, щоб мене менше слухали, глушать мене, і будуть множити мій авторитет на нуль. За цей рік додалося багато людей, які взагалі про мене нічого не знали. І що вони знають зараз? А, це та, що обматюкала Зеленського. Але я не можу не воювати, не можу сісти і замовкнути тільки тому, що мій авторитет зіпсується. Я воюватиму за цю державу і за людей, які її захищали.
https://censor.net.ua/b3197842

Догори
Цитувати виділене Додано: 27 травня 2020, 18:56     Ukraine  
Геній
Геній

Alex N Alex Noyt
24 хв. · Публічно
Завтра,15-00.
28 травня 2020 року о 15-00, під МВС на Богомольця 10 пройде акція-брифінг адвокатів Андрія Антоненко, Юлії Кузьменко та Яни Дугарь «Авакоff відкрий докази!»
Слідство завершено ще тиждень тому, але захисту досі не надано доступу до зібраних доказів.

Догори
Цитувати виділене Додано: 30 травня 2020, 10:47     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

Просто треба перестати народжувати дебілів.

Догори
Цитувати виділене Додано: 30 травня 2020, 16:12     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

йди відпочинь, нехай голівонька охолоне
п.2.3 місяць галоперидолу.

абг

Догори
Цитувати виділене Додано: 30 травня 2020, 17:54     Czech Republic  
Главпсихушко
Главпсихушко

А ты? Ты разве не прорусский урод (Выродок) в Украине рожденный?
Она хотя бы на своей земле,
а ты так и сдохнешь в Украине, из Мордора зауши притянутым в Украину байструком.
Еще сука набираешься наглости утверждать, что Это Твоя Украина. Украина ватников?
Украина Портнова, Шария, Лукаш и прочих детей неабортированных вовремя от москалей
Это не ваша Украина. (И даже не моя).
Это Украина таких как Зверобой.
Сосать вы всегда будете пока Зверобой жива. И я рад, что нет вам от неё покоя
.
Даже, не дай Бог она в гробу окажется, и там вам, москальским оккупантам, не будет давать покоя...

Догори
Цитувати виділене Додано: 08 червня 2020, 15:13     Ukraine  
ГлавСуперНаноТролль.
ГлавСуперНаноТролль.

Fata Morgana писав 30 травня 2020, 17:54
урод (Выродок)
сдохнешь
байструком
сука
неабортированных
Сосать
в гробу
:zvar: дарма тут не банять неадекватів за порушення правил спілкування.

(radulroma)

Востаннє редагувалось 26 червня 2020, 00:11 користувачем Тамила, всього редагувалось 1 раз.

Догори
Цитувати виділене Додано: 09 червня 2020, 18:41     Czech Republic  
Главпсихушко
Главпсихушко

как раз банят.
Представитель русского мира забанен.
Ты тоже хочешь проявить присущую таким как он и ты "адэкватность"
и тоже плюнуть в защитников Украины за компанию?
Ото проваливай из этой темы, подобру поздорову...
Портнова и кремль пиарят не здесь.

Догори
Цитувати виділене Додано: 26 червня 2020, 00:13     Ukraine  
ГлавСуперНаноТролль.
ГлавСуперНаноТролль.

Щось про Марусю ніяких новин давно нема :zvar: невже посадили за грати? :sho:

(radulroma)

Догори
Цитувати виділене Додано: 29 червня 2020, 13:21     Czech Republic  
Главпсихушко
Главпсихушко

Недождёшься, подстилка кремлёвская.
Она и тебя и твоего Портнова в Украине переживет.
Да и Украине и кроме Маруси есть патриоты земли Украинской.

Одно из последних видео от Прямой эфир: 9 июн. 2020 г
На. Утопись в своей желчной ненависти.

Догори
Цитувати виділене Додано: 30 червня 2020, 18:56     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

Fata Morgana писав 29 червня 2020, 13:21
Недождёшься, подстилка кремлёвская.
Она и тебя и твоего Портнова в Украине переживет.
Да и Украине и кроме Маруси есть патриоты земли Украинской.

Одно из последних видео от Прямой эфир: 9 июн. 2020 г
На. Утопись в своей желчной ненависти.

:good: :good: :good: :good: :good:

молодець. Маруся!

виписала звіздюлєй, аргументованих! чітких! розумних! ще й журналізду!

і нам всім!

:ura: :ura: :ura:

Догори
Цитувати виділене Додано: 30 червня 2020, 21:22     Ukraine  
Врачидло
Врачидло

Красива та розумна жінка. Емоцій в нормі. Все в неї буде добре в цьому році.
Щодо погроз вбивством, то в президента є тільки два варіанти. Або він її перевербує, або вона його здасть в прокуратуру. В нас ще нема зареєстрованих проваджень за підозрою Зе? Мабуть будуть.

Догори
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему  Відповісти  [ 320 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC+03:00

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Перейти: