Правила форуму  -  Реєстрація  -  Вхід  

Часовий пояс UTC+03:00

Створити нову тему  Відповісти  [ 7 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
  Тема: І знову Саакашвілі хоче в Україну. Юля лягла і просять
Цитувати виділене Додано: 15 березня 2019, 12:07     France  
жосскій дідько
жосскій дідько

Саакашвили возвращается в Украину: пограничники сделали важное заявление (видео)

Экс-президент Грузии Михеил Саакашвили заявил, что планирует вернуться в Украину 1 апреля — на следующий день после президентских выборов, которые состоятся 31 марта. Об этом политик рассказал в интервью журналисту Дмитрию Гордону.

«У меня есть электронный билет на 1 апреля этого года. Из Варшавы я лечу в Киев в 14:05 я планирую приземлиться в Борисполе. Этот билет я взял, потому что уверен: Порошенко не пройдет во второй тур и я более чем уверен, что после этого ни один пограничник не выполнит приказ Порошенко не пускать меня в Украину», — заявил Саакашвили.

Представитель Госпогранслужбы Олег Слободян в комментарии ВВС News Украина подчеркнул, что Саакашвили «не является гражданином Украины и нет оснований для его въезда в Украину до 2021 года».
https://fakty.ua/298964-saakashvili-voz ... zayavlenie

Догори
  Тема: Re: І знову Саакашвілі хоче в Україну. Юля лягла і просять
Цитувати виділене Додано: 15 березня 2019, 20:32     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

Лузер не может успокоиться.

Важко бути ввічливим, коли ти правий.

Догори
Цитувати виділене Додано: 15 березня 2019, 23:00     Czech Republic  
Главпсихушко
Главпсихушко

Саакашвілі хоче в Україну?
Надо пустить.
Но только после того, как его легально и законно сначала впустят в Грузию, а потом точно также легально и законно выпустят из Грузии.
Она плакала и просила войти в её положение.
Он вошел в её положение....
Вышел из её положения...
И оставил её в её положении
А Гиркин не хочет в Украину?
А Янукович? В их положение тоже надо войти?

Догори
Цитувати виділене Додано: 16 березня 2019, 15:45     France  
жосскій дідько
жосскій дідько

Всіх нах.
Хоча був момент, коли я Саакашвілі вважав за "вмєняємого". Но - час все розставляє на свої місця.
З Юлею поведешся - геморою не оберешся. Істина, бля!
Як і те, що кине тебе 100-відсотково.

Догори
Цитувати виділене Додано: 23 квітня 2020, 11:46     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

Грузино-український політик Міхеїл Саакашвілі назвав "повною нісенітницею" припущення, що за якийсь час після можливого призначення у Кабмін він розсвариться зі президентом Володимиром Зеленським так само, як до того з п'ятим президентом Петром Порошенком.

Джерело: ефір каналу "Україна 24", Ліга.net

Деталі: Екс-губернатор Одеської області повідомив, що зустрічався з Зеленським "нещодавно", додавши, що той – "смілива людина", якщо запропонував йому посаду.

Негатив щодо планів його призначення віцепрем'єром із реформ політик назвав опором "тих, проти кого я піду разом із президентом ламати схеми".

Саакашвілі запевнив, що "не збирається влаштовувати шоу: вийшов із того віку"

Пряма мова: "Вони вже розганяють тему, що Саакашвілі зараз прийде і, як раніше, коли спочатку був у хороших відносинах із Порошенком, потім нападав на Порошенка, і зараз за три-чотири місяці нападе на Зеленського, буде його в чомусь звинувачувати. Це повна нісенітниця. Нехай навіть ніхто не сподівається, що я буду на нього нападати".

Інші подробиці: Саакашвілі запевнив, що не приведе з собою грузинську команду, як це було при Порошенкові. На його думку, "тут досить своїх українців, щоб вони знайшли своє місце і роль у житті", а у Верховній Раді багато "цікавих парламентарів" зараз сидить.

Нагадаємо: Питання про призначення Саакашвілі віце-прем'єром із реформ у Кабмін Дениса Шмигаля парламент може розглянути 24 квітня.

Передісторія:

У липні 2017 року Петро Порошенко позбавив колишнього президента Грузії та колишнього керівника Одеської обласної держадміністрації Міхеіла Саакашвілі українського громадянства, після чого його видворили до Польщі.
У травні 2019 року Зеленський повернув Саакашвілі громадянство України.
22 квітня 2020 року стало відомо, що Зеленський запропонував йому посаду віцепрем'єра з реформ – і Саакашвілі погодився.

Догори
Цитувати виділене Додано: 23 квітня 2020, 11:51     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

Колишній президент Грузії та колишній керівник Одеської області Міхеіл Саакашвілі приймає пропозицію президента Володимира Зеленського і готовий стати віцепрем'єром із питань реформ.

Джерело: пост Саакашвілі у Facebook

Пряма мова: "Для мене велика честь отримати від президента Зеленського пропозицію стати віце-прем'єром уряду України з питань реформ. У мене також була дуже змістовна і корисна розмова з прем'єр-міністром Шмигалем, протягом якої ми детально обговорили всі питання, пов'язані з моєю можливою роботою в уряді.

Я підтримував президента Зеленського під час виборів, весь той час, який він займає цей пост, і пов'язую з його командою великі надії для України.

Я підходжу до цієї пропозиції та до свого рішення з дуже великою відповідальністю, тому що це дуже непростий для країни час. Попереду у нас дуже складний період і в економіці, і в цілому по життю в країні. Нам зараз як ніколи потрібно бути сміливими у своїх рішеннях і реформах.

Я представлю в Верховній Раді свої пропозиції щодо необхідних змін як частину урядової програми уряду Шмигаля з конкретними напрацюваннями, які з'явилися у мене як поза межами України, так і в період моєї роботи в Україні, ґрунтуючись як на позитивному, так і на негативному досвіді".

Деталі: Саакашвілі заявив, що разом із командою президента він готовий працювати з усіма патріотичними силами в парламенті України і з іншими політичними силами в суспільстві, "щоб Україна з найменшими втратами перенесла поточну світову економічну кризу і впоралася з усіма викликами".

Він сподівається бути "надійним членом команди" Володимира Зеленського, а також використовувати свій міжнародний досвід, щоб бути корисним членам урядової команди Дениса Щмигаля.

Напередодні Саакашвілі заявив, що його "рецепти порятунку України дуже жорсткі, але вони настільки жорсткі, наскільки й дієві".

Цьому передувало: Джерела "Української правди" у фракції "Слуга народу" повідомляли, що грузино-українського політика Міхеіла Саакашвілі, якого за часів президента Петра Порошенка вигнали з України, можуть призначити віцепрем’єром із питань реформ 24 квітня.

Передісторія:

28 травня 2019 року президент Володимир Зеленський вніс зміни до указу Петра Порошенка й повернув колишньому президенту Грузії й екс-губернатору Одещини Міхеїлу Саакашвілі громадянство України. Зеленський пояснив це прагненням до справедливості, а не політичними планами.
29 травня висланий із України Міхеіл Саакашвілі повернувся до Києва. Потім він став на військовий облік в Святошинському військкоматі Києва.
На початку червня Саакашвілі закликав однопартійців із "Руху нових сил" підтримати партію Зеленського "Слуга народу" на позачергових виборах до Верховної Ради, а згодом і сам став кандидатом у народні депутати за списком своєї партії.
20 листопада 2019 року Верховний Суд визнав законними дії правоохоронців та прикордонників, які у лютому 2018 року видворили Міхеіла Саакашвілі до Польщі.

Догори
Цитувати виділене Додано: 23 квітня 2020, 17:11     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

ось так:

Призначення Сакашвілі віце-премєром Уряду України означає призначення на цю посаду генерала ФСБ Росії Темура Аласанії, кабінет якого буде на тому самому поверсі урядового будинку що й кабінет "Віцепремєра Міхо".

Фактично це запровадження замаскованої посади "генерал-губернатора Малоросії".

А Міхо не буде "займатися" "реформами" - він буде займатися розкручуванням маховика репресій - це в нього, вірніше в його дячка Темура Аласанії, в Грузії виходило дуже "добре"...

Догори
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему  Відповісти  [ 7 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC+03:00

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 92 гостей

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Перейти: