Правила форуму  -  Реєстрація  -  Вхід  

Часовий пояс UTC+03:00

Створити нову тему  Відповісти  [ 377 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
  Тема: Re: Національно-визвольні війни українського народу.
Цитувати виділене Додано: 20 березня 2020, 11:55     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

https://www.google.com/search?q=%D0%B9% ... e&ie=UTF-8 Зображення

відпочинь, онаніст, до дня пабєдобєсія
нема ради, воно дуже просилося, на колінах і плакало,
треба проявляти гуманізм
:par:
абг

Догори
Цитувати виділене Додано: 20 березня 2020, 11:56     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

Украинский писав 20 березня 2020, 11:50
:lol: "Нехватка йода часто оборачивается проблемами с психикой, заболеваниями щитовидной железы и головного мозга." :nea:

ти або переставай дрочити, або я тобі допоможу, відрижка совнаркома, начальнік очісткі Шаріков. :punish:

:klizmus:

п.с.

вже :drag:

Догори
Цитувати виділене Додано: 04 квітня 2020, 22:10       
Главпсихушко
Главпсихушко

Сховано:
Черговий приклад української дурості і хуторянства. Десь з другої хвилини баришня каже "у нас ВСЄГДА била ОТДЄЛЬНАЯ РЄСПУБЛІКА, СВАІ ЗАКОНИ, СВОЙ ПАРЛАМЕНТ". А "всєгда" це коли? При комуняках? Боже збав! Доки комуняки були сильні, там була просто Кримська область, навіть не автономна. А коли СРСР розсипався, осінню 1991-го, вилізли на свободу йобнуті на всю голову УКРАЇНСЬКІ митці і зробили Крим РЕСПУБЛІКОЮ! Тобто з власної дурості заклали бомбу, яка і рвонула в 2014-му! Думаєш, їм не казали, що того робити не можна? Казали. І шо? Нічого, бо їм так захотілося. І так у всьому. Оце і є хуторянство. Тому нормальні люди й тікають з України, бо життя одне, а колгоспного рагуля все одно не переконати. Особливо, якщо він ще й "митець". То які претензії ти маєш до Украінского? Він і на 1% не зробить стільки шкоди Україні, скільки зроблять "щирі патріоти".

Догори
Цитувати виділене Додано: 05 квітня 2020, 08:30     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

Нечай писав 04 квітня 2020, 22:10
Сховано:

Черговий приклад української дурості і хуторянства. Десь з другої хвилини баришня каже "у нас ВСЄГДА била ОТДЄЛЬНАЯ РЄСПУБЛІКА, СВАІ ЗАКОНИ, СВОЙ ПАРЛАМЕНТ". А "всєгда" це коли? При комуняках? Боже збав! Доки комуняки були сильні, там була просто Кримська область, навіть не автономна. А
коли СРСР розсипався, осінню 1991-го, вилізли на свободу йобнуті на всю голову УКРАЇНСЬКІ митці і зробили Крим РЕСПУБЛІКОЮ! Тобто з власної дурості заклали бомбу, яка і рвонула в 2014-му!
Сховано:
Думаєш, їм не казали, що того робити не можна? Казали. І шо? Нічого, бо їм так захотілося. І так у всьому. Оце і є хуторянство. Тому нормальні люди й тікають з України, бо життя одне, а колгоспного рагуля все одно не переконати. Особливо, якщо він ще й "митець". То які претензії ти маєш до Украінского? Він і на 1% не зробить стільки шкоди Україні, скільки зроблять "щирі патріоти".

і це - брехня твоя, або - дурість, але швидше за все - брехня, нагла,

„митці“ українські і „хуторяни“ ніколи нічого не вирішували, ні тоді, ні зараз, бо їх - жменька була і є, ще й сексотами просякнута,

а правили - комуняки, посткомуняки, агентура кремлівська, бандюки, як тоді, так і тепер,

„республікою“ Крим зробили саме вони, за наказом Маскви, „на майбутнє“, щоб відібрати,

це розуміють всі, хоч трохи притомні люди,

і ти будеш нам тут втирати, що ти - „заробітчанин“ бідний, на хліб поїхав до „братів“ заробляти?

значить ти - дурень, раз елементарних речей не розумієш, або прикидаєшся таким, а насправді - така сама підривна агентура, як і решта твоїх „братів“.

Будеш продовжувати брехати, постити підривні антиукраїнські „матеріали“, підеш в баню.

Догори
Цитувати виділене Додано: 05 квітня 2020, 09:32       
Главпсихушко
Главпсихушко

а баба галамага писав 05 квітня 2020, 08:30
Будеш продовжувати брехати, постити підривні антиукраїнські „матеріали“, підеш в баню.
От з цьогоі треба було починати, ти ж більш ні на шо не здатний. В тебе навіть не вистачає розуму зрозуміти. що те, що я пишу, воно потрібно не мені. воно потрібно ТОБІ. Перестанеш нести хуйню по методичці-може виживеш, а ні-розділиш долю індіанців США або жителів острова Тасманія. Я розумію, що предками в тебе були куркулі, тому тобі радянська влада-як серпом по бейцям. Але ти її взад один хєр не получиш, там вже Сороси в чергу вистроїлись, яким ти навіть в ролі наглядача не потрібний. Здохнеш з голоду вже не на своїй землі. Нові хазяї вас для цього і підгодовували, щоб ви все зруйнували, а вони вже відбудують так, як їм буде вигідно і потрібно. Це як бактеріологічна зброя, якою очищають територію від "зайвого" населення, але ж потім, щоб там жити самим, треба провести дезінфекцію! І так буде з усіма "щирими патріотами". Власне, цей процес вже почався, тільки ти, знову ж таки в силу повної відсутності ума-с, цього не помічаєш і лізеш зі своїми методичками. які вже нікому нахєр не потрібні. Так шо не сміши мене баном, я туди, де Синтез, вже місяць не заходжу і не тягне.

Догори
Цитувати виділене Додано: 05 квітня 2020, 12:14     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

Нечай писав 05 квітня 2020, 09:32
От з цьогоі треба було починати, ти ж більш ні на шо не здатний. В тебе навіть не вистачає розуму зрозуміти. що те, що я пишу, воно потрібно не мені. воно потрібно ТОБІ. Перестанеш нести хуйню по методичці-може виживеш, а ні-розділиш долю індіанців США або жителів острова Тасманія. Я розумію, що предками в тебе були куркулі, тому тобі радянська влада-як серпом по бейцям. Але ти її взад один хєр не получиш, там вже Сороси в чергу вистроїлись, яким ти навіть в ролі наглядача не потрібний. Здохнеш з голоду вже не на своїй землі. Нові хазяї вас для цього і підгодовували, щоб ви все зруйнували, а вони вже відбудують так, як їм буде вигідно і потрібно. Це як бактеріологічна зброя, якою очищають територію від "зайвого" населення, але ж потім, щоб там жити самим, треба провести дезінфекцію! І так буде з усіма "щирими патріотами". Власне, цей процес вже почався, тільки ти, знову ж таки в силу повної відсутності ума-с, цього не помічаєш і лізеш зі своїми методичками. які вже нікому нахєр не потрібні. Так шо не сміши мене баном, я туди, де Синтез, вже місяць не заходжу і не тягне.

далі брешеш, навіть нема бажання вкотре розбирати брехні і шизуху,

тільки найпростіше, виділене:
Нечай
Тривалість:
1 місяць (до 14 березня 2020, 13:17)
Причина заборони доступу:
Спроба образити чужу сім'ю.

viewtopic.php?p=112109#p112109
місяць відсидів в бані,
потім - „Останнє відвідування:27 березня 2020, 15:53“
ну, де: „місяць не заходжу“?

брехунець ти, Нєчаюшка, брехунець :par:

Догори
Цитувати виділене Додано: 05 квітня 2020, 13:55       
Главпсихушко
Главпсихушко

а баба галамага писав 05 квітня 2020, 12:14

далі брешеш, навіть нема бажання вкотре розбирати брехні і шизуху,

тільки найпростіше, виділене:
Нечай
Тривалість:
1 місяць (до 14 березня 2020, 13:17)
Причина заборони доступу:
Спроба образити чужу сім'ю.

viewtopic.php?p=112109#p112109
місяць відсидів в бані,
потім - „Останнє відвідування:27 березня 2020, 15:53“
ну, де: „місяць не заходжу“?

брехунець ти, Нєчаюшка, брехунець :par:
Я просто забув, що я зайшов туди за Синтеза проголосувати як за модератора. Ну шоб всі бачили, до чого доводять форуми сільскі рагулі з претензієй на інтелект. Але якщо наведеш хоч один мій пост за цей час в інших гілках, то я і з цього форуму піду. Назавжди. Ну що, спробуєш?

Догори
Цитувати виділене Додано: 05 квітня 2020, 14:18     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

Нечай писав 05 квітня 2020, 13:55
Але якщо наведеш хоч один мій пост за цей час в інших гілках, то я і з цього форуму піду. Назавжди. Ну що, спробуєш?

де „місяць“, дохтуре, де місяць?

з 14 березня ще до місяця далеко-далеко.

прибрехав, бо „забув“, чи плюс-мінус 10 днів це не рахується?

ну, ось і все інше твоє про „савєтипастроілі, а вивсьопрасралі“ має таку ж достовірність.

Догори
Цитувати виділене Додано: 05 квітня 2020, 15:20       
Главпсихушко
Главпсихушко

а баба галамага писав 05 квітня 2020, 14:18
Нечай писав 05 квітня 2020, 13:55
Але якщо наведеш хоч один мій пост за цей час в інших гілках, то я і з цього форуму піду. Назавжди. Ну що, спробуєш?

де „місяць“, дохтуре, де місяць?

з 14 березня ще до місяця далеко-далеко.

прибрехав, бо „забув“, чи плюс-мінус 10 днів це не рахується?

ну, ось і все інше твоє про „савєтипастроілі, а вивсьопрасралі“ має таку ж достовірність.
Ну да, я ж писав про місяць, а воно всього 22 пройшло, офігенна брехня! :smeh: От якби я писав, як ти, про "пакості комуністов", які почались чомусь зразу ж після приходу до влади "патріотів", про мільйони людей, розстріляних лічно Сталіним-то була б, конєшно, свята правда! :smeh:

Догори
Цитувати виділене Додано: 05 квітня 2020, 15:42     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

Нечай писав 05 квітня 2020, 15:20
Ну да, я ж писав про місяць, а воно всього 22 пройшло, офігенна брехня! :smeh: От якби я писав, як ти, про "пакості комуністов", які почались чомусь зразу ж після приходу до влади "патріотів", про мільйони людей, розстріляних лічно Сталіним-то була б, конєшно, свята правда! :smeh:

брехня на 25% це не брехня? ну-ну

про мільйони людей розстріляних, тобі вже казали, що ти - гівно?

Догори
Цитувати виділене Додано: 05 квітня 2020, 16:17       
Главпсихушко
Главпсихушко

Сховано:
а баба галамага писав 05 квітня 2020, 15:42
Нечай писав 05 квітня 2020, 15:20

брехня на 25% це не брехня? ну-ну

про мільйони людей розстріляних, тобі вже казали, що ти - гівно?
А ти тоді хто? З якого хєра ти взяв на себе місію говорити від імені всіх українців? За такими, як ти, українці масово ніколи не йшли. Тобі ж Український ще статистику наводив, скільки українців воювало за Петлюру і скільки за більшовиків. За Петлюру-30-40 тисяч максимум, за більшовиків-півтора-два мільйона. І так завжди, навіть на ЗУ. При більшовиках, при всіх їхніх "репресіях", населення України росло, при вас-вимирає, Україна йде з молотка, держави, фактично, вже нема.

Є така країна в Африці-Уганда. Живуть там негри, якісь хуту і тутсі, як вони вони там один одного відрізняють-я хз. Жили там наче нормально, аж поки на початку 2000-х з'явилось хз звідки "Радіо тисячі холмов" і почало розказувати хуту, які херові тутсі. як вони віками гнобили бідних хуту і з цим треба щось робить. Ну тіпа як ти про більшовиків. А якісь благодійники безкоштовно завезли в Уганду хєрову тучу мачете і пороздавали їх хуту. Ну ті й почали різати тутсі, загинуло більше мільйона чоловік, для маленької Уганди це дуже багато. Був випадок, коли сотні жінок і дітей хуту заховались в таборі, де стояв бельгійський батальйон сил ООН, озброєний до самої сраки. Шо зробили культурні європейці? Правильно, с'їбались, і всі ці жінки і діти загинули. Правда, згодом бельгійці вибачились, ну вони ж культурні, не москалі якісь.

А коли весь цей психоз закінчився, то виявилось, що на землях, де колись проживали тутсі, були родовища якогось там мікроелемента, добувати який ці негри й заважали. А тепер територія звільнилась і якась бельгійська фірма почала їх розробляти. Ну і виявилось, що саме ця фірма і фінансувала оте "радіо тисячі холмов". Ну так склалось. Ну ясен перець, радіо те розігнали, когось навіть посадили "за розжиганіє", шоб було по справедливості.

Я це до чого веду? Що тебе і таких, як ти, і використали в якості "Радіо тисячі холмов" для України. І заказчикам було похєр, хто там правий Сталін чи Бандера, були репресії чи не було, головне було-натравити одну частину суспільства на іншу, щоб розвалити країну. І ви з цим впорались. А тепер, коли Україна вже остаточно втратила суб'єктність і все пішло на здобич мародерам, ви вже не потрібни і жде вас доля того ж радіо. І це вже бачать всі. Я думаю, ти на форумі такий сміливий, а на вулиці й дома мовчиш, бо розумієш, що тебе за твої фантазії рано чи пізно грохнуть або чужі, або обдурені свої. Ось така херня, дітки...
бан до дня пабєдобєсія, хоча це не лікується. :facepalm:
абг

Догори
Цитувати виділене Додано: 05 квітня 2020, 17:52     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

говорити з радіоточкою таки нема сенсу,

йди на панталонний, там такі самі зомбі як ти,

за ретрансляцію дебільної кремлівської пропаганди отримуєш бан до дня пабєдобєсія.

І запам’ятай, хлопче, що мені не потрібне радіо чи телевізор чи навіть інтернет для того, щоб дізнатися, що було в твоїх

вимріяних Савєтах, бо я жив в Савєтах і бачив на власні очі.

Догори
Цитувати виділене Додано: 06 квітня 2020, 22:13     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

Я розумію, що предками в тебе були куркулі, тому тобі радянська влада-як серпом по бейцям.
я так поняв у тебе голодранці?
і жиєш наразі у пензі я ленін в разліве?

Догори
Цитувати виділене Додано: 09 квітня 2020, 22:10     Czech Republic  
Главпсихушко
Главпсихушко

Без разницы где жить. Важно кем ты себя идентифицируешь.
Он, Роман Цымбалюк уже которых 6 лет живет в Москве?
Но не идентифицирут себя с русскими.
Остается украинцем.
Нечай хотел этой близости духом с Россией.
Он её добился.
Сейчас слился в экстазе с ними мировоззрением.
А шо? Там таких миллионы украинцев, которые себя с Украиной никак не идентифицируют.

С другой стороны, если бы я прожил в России хотя бы лет 20 последних - вряд ли бы я не проникся бы духом великодержавного имперского шовинизма.Оно заразно.

Догори
Цитувати виділене Додано: 10 квітня 2020, 07:14     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

Fata Morgana писав 09 квітня 2020, 22:10
Сховано:
Без разницы где жить. Важно кем ты себя идентифицируешь.
Он, Роман Цымбалюк уже которых 6 лет живет в Москве?
Но не идентифицирут себя с русскими.
Остается украинцем.
Нечай хотел этой близости духом с Россией.
Он её добился.
Сейчас слился в экстазе с ними мировоззрением.
А шо?
Там таких миллионы украинцев, которые себя с Украиной никак не идентифицируют.
Сховано:

С другой стороны, если бы я прожил в России хотя бы лет 20 последних - вряд ли бы я не проникся бы духом великодержавного имперского шовинизма.Оно заразно.
адін нарот - савєцкіє люді, гомункулуси. :par:

Догори
Цитувати виділене Додано: 13 травня 2020, 01:30     Ukraine  
Врачидло
Врачидло

Украинский писав 20 березня 2020, 10:04
а баба галамага писав 20 березня 2020, 09:41
Украинский писав 20 березня 2020, 09:12
Сховано:
Вуйко 3 Бандерштату писав 20 березня 2020, 06:55
Укрась ,
Є питаннячко .
А як по твоєму ? :

На даний момент (якщо забути про віруси) - Національно- Визвольні війни йдуть ?
Якщо дозволити собі термін «війни» , може і «гібридні»...
Ну форми може не такі батальні , але припустим перманентно якось ..
Ну то є Українські Національно-Визвольні війни ?
:zvar:
Як думаєш ?
с точьки зрения местных диванных патриотов - ЕСТЬ!!!
с 14 апр 2014 на востоке украины местная УПА дает пизды "проправительственным" войскам...

это, если не нацыональная, то - освободительная война... :par:

„местная УПА“ в ЛуганДоні це загони НКВД, перевдягнені під УПА, які повністю керовані з Маскви,

таке порівняння є точнішим і адекватнішим.

І така війна є підривною терористичною акцією і окупацією, а не „визвольною“.

Протистоїть тим терористам і диверсантам весь український народ.
:fool: дурачёк ты, бабуль!

а. ст. 17 конституцыи ЗАПРЕЩЯЕТ использовать армию против своего народа!
б. ст. 27 конституцыи утверждает: Каждый имеет право защищать свою жизнь и здоровье, жизнь и здоровье других людей от противоправных посягательств.
в. ст. 65 конституцыи ТРЕБУЕТ: Защита Отечества являются обязанностью граждан Украины.

т.е, с точьки зрения конституцыи, хунта, захватившая власть, совершыла ПРЕСТУПЛЕНИЕ, послав незаконные вооруженные формирования, под ВИДОМ армии, убивать МИРНЫХ И БЕЗОРУЖНЫХ жытелей донбасса, чем ПОСЯГНУЛА на жызнь лугандонских колхозников! :punish:

с точьки зрения международного права, ПРАВО НА ЖЫЗНЬ является НЕОТЪЕМЛИМЫМ правом человека и поэтому жытели донбасса ЗАЩЩИЩЩЯЮТ СВОЮ ЖЫЗНЬ!!! :pio:

с точьки зрения ст. 65 жытели донбасса являются ЗАЩЩИТНИКАМИ ЗАКОННОГО КОНСТИТУЦЫОННОГО СТРОЯ УКРАЙИНЫ!!!!! :ura:

поэтому НИ О КАКОЙ ВИНЕ защщитников лугандона, НИ О КАКОМ сепаратизьме, НИ О КАКОМ терроризьме НЕ МОЖЭТ ИДТИ НИКАКОГО РАЗГОВОРА!!! :punish:
они выполняют СВОИ ПРАВА И ОБЯЗАННОСТИ, ПРЕДОСТАВЛЕННЫЕ ИМ КОНСТИТУЦЫЕЙ УКРАЙИНЫ!!!!! :ura:

а вы, дворняжки, ЗАХВАТИВШЫЕ ВЛАСТЬ В 14м ГОДЕ, должны сидеть в тюрьме!!! :punish:
:ura: :pop:

Догори
Цитувати виділене Додано: 13 травня 2020, 07:41     Ukraine  
Гриф Справедливості
Гриф Справедливості

Суперечки навколо "Конституційного ладу" в Україні - мають основу
Тому що ніхто не займався моделюванням "нестандартних критичних ситуацій"
Звязано це не просто відкритими злодіями , а "хакерами" організованими
Їх можна назвати як би "злодіями"
Уявимо просту ситуацію :
Є приміщення з звичними засобами охорони : вікна , двері , замки , колодки , сигналізація
А злодії обійшли їх
Тобто це не прості брутальні взломщики дверей і замків
Не поламали замки і двері чи вікна
А а ті хто Проникли , ну скажем через підкоп чи якийсь підвал
І ніби то все на місці
Але приміщення (це я називаю місцеві органи влади ) - окуповані хитрими злодіями
Так було з Кримом
І по іншому , але по аналогії - Лугандбасі зроблено
І Конституція має Діри - через які вони проникли

І коли таких "злодюг" бере армія - то це як би не правильно
На злодію "шапка горить"

Кучмі сказав Франсуа Міттеран , коли Кучма підписував Будапештський меморандум
"Вас обдурять "
Так і сталося

Кремль обдурив

Підкопами , організацією Колабораціонізма , фінансуванням та екіпіровкою Злодюг з "Русского Міра"

Догори
Цитувати виділене Додано: 13 травня 2020, 07:46     Ukraine  
Гриф Справедливості
Гриф Справедливості

І коли брутальна армія відкрито їх пресанула - вони (злодії хакери з Русского Міра) - верещать , що їх антиконституційно прессують і щемлять .

Так що отаке от , по простому кажучи
Образними Аналогіями скорочено купу речень

Догори
Цитувати виділене Додано: 18 травня 2020, 07:32     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

Вуйко 3 Бандерштату писав 13 травня 2020, 07:46
Сховано:
І коли брутальна армія відкрито їх пресанула - вони (злодії хакери з Русского Міра) -
верещать , що їх антиконституційно прессують і щемлять .
Сховано:

так ось, якраз для того, щоб „діри в Конституції“, які зроблені спеціально! не використовували більше злочинці державні,

і потрібна Конституція справжня Держави справжньої, а не фікції - УССР.

Догори
Цитувати виділене Додано: 20 травня 2020, 10:02     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

а баба галамага писав 18 травня 2020, 07:32
Сховано:
І коли брутальна армія відкрито їх пресанула - вони (злодії хакери з Русского Міра) -
Сховано:

так ось, якраз для того, щоб „діри в Конституції“, які зроблені спеціально! не використовували більше злочинці державні,

УВАГА!!! нарушэние зкона украины!!! :punish:

Догори
Цитувати виділене Додано: 20 травня 2020, 19:40     Ukraine  
Гриф Справедливості
Гриф Справедливості

Украинский писав 20 травня 2020, 10:02
а баба галамага писав 18 травня 2020, 07:32
Сховано:
Сховано:

УВАГА!!! нарушэние зкона украины!!! :punish:
Ну шо , ніщєброд ...
Попався ???
Доскакався ? :sarc:

Догори
Цитувати виділене Додано: 20 травня 2020, 20:13     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

:smeh:

на банальному КК попався, до Конституції не дотягнув :par:

Догори
Цитувати виділене Додано: 20 травня 2020, 20:25     Ukraine  
Гриф Справедливості
Гриф Справедливості

Я тя прошу в котре
Та не щеми ти його так
Нє ну він уміє пекти
Но він не жжот !
Він пече !

Догори
Цитувати виділене Додано: 20 травня 2020, 20:41     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко

Вуйко 3 Бандерштату писав 20 травня 2020, 20:25
Я тя прошу в котре
Та не щеми ти його так
Нє ну він уміє пекти
Но він не жжот !
Він пече !

де пече? тут: https://forum.durdom.in.ua/viewtopic.ph ... 7#p3588917

?

там і не пече і не жжот, а бреше.

Догори
Цитувати виділене Додано: 20 травня 2020, 20:54     Ukraine  
Гриф Справедливості
Гриф Справедливості

Музи(мухи) окремо - а котлети окремо

Специфіка науки , учбового процесу і Пріннь в аудиторії - в стилі брутального , так званого "прусського" стиля засвоєння уроків - несе у собі елементи Хибного і Помилкового висловлювання , в умовах колективного спаррінга
Тобто
Учитель і студенти - можуть користуватися такими "снарядами"
І в результаті - той на кого вони націлені - може по різному себе поводити

Ну типа бути "пораненим"
Або лишатись цілим
І тим самим " деактивувати" отой "снаряд"

А можна і в свою чергу - нанести "фейк-снаряд"
І не фейк тоже

Так технічніше у плані тренінга .

Але це не завжди ефективно і не по "джентельменськи"

Пс
Чесно
Я або бегемот товстошкірий , або носорог

Тому що мене це не ранить

Укрась який мисливець - за мисливцями
Упоротий навіть

Но це з його боку страмодно , але це працює !

Ось і Галамага купився
На Сакер-панчі

Мде
Мені трохи шкода

Догори
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему  Відповісти  [ 377 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC+03:00

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 31 гостей

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі