Правила форуму  -  Реєстрація  -  Вхід  

Часовий пояс UTC+02:00

Створити нову тему  Відповісти  [ 14 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
  Тема: Ліжко-горище
Цитувати виділене Додано: 25 червня 2019, 23:38     Australia  
Врачидло
Врачидло

Всім привіт! Підкажіть, де можна замовити ліжко-горище в дитячу кімнату? Ніяк не можу визначитися...

Догори
  Тема: Re: Ліжко-горище
Цитувати виділене Додано: 26 червня 2019, 01:49     Australia  
Санитарко
Санитарко

Dimas писав 25 червня 2019, 23:38
Всім привіт! Підкажіть, де можна замовити ліжко-горище в дитячу кімнату? Ніяк не можу визначитися...
Доброго, проблема знайома, можу підказати. Скористайтеся послугами компанії https://krovat-cherdak.com.ua спеціалізуються на випуску дитячих меблів вже багато років. Зможуть виготовити ліжко горище за індивідуальними вимірами. Я вже до них зверталася, залишилася задоволена - цікавий дизайн, хороша якість і доступна ціна.

PS Щоб не бути голослівною, фото додаю:

Зображення

Догори
Цитувати виділене Додано: 30 вересня 2019, 13:14     Ukraine  
Врачидло
Врачидло

прикольная кровать, дети наверное от такого в восторге

Догори
Цитувати виділене Додано: 30 вересня 2019, 13:53     Ukraine  

Мне почему-то кажется, что для ребенка это будет не самым удобным вариантом, ведь такие кровати довольно травмоопасны. Лучше поставить отдельно стол и отдельно кровать с ортопедическим матрасом или же диван. Тем более, что мягкая мебель такого плана обойдется дешевле, чем кровать, которая показана на примере.

Догори
Цитувати виділене Додано: 16 грудня 2019, 17:03     Ukraine  
Санитарко
Санитарко

А меня интересует кровать во взрослую спальню) Даже не против и посмотреть спальный набор, если хорошего качества и по адекватной цене)

Догори
Цитувати виділене Додано: 16 грудня 2019, 21:03     Ukraine  

Кровать-чердак для взрослых - редкость, особенно - двуспальная. )) А вот просматривая двухъярусные кровати можно найти отличные детские - качественные, сделанные с фантазией из натурального дерева. Конечно, такие изделия - дороги, но это и не удивительно, хорошие вещи дешевыми не бывают. Хочу еще обратить внимание, что такие кровати могут быть различных стилей, что важно при выборе.

Догори
Цитувати виділене Додано: 17 грудня 2019, 18:36     Ukraine  
Санитарко
Санитарко

Да я вообще-то и не спрашивала за двухъярусную кровать для взрослых... :neg: :fool: Я спросила за обычную кровать для взрослой спальни! Может у кого-то и есть информация по данному вопросу :bye:

Догори
Цитувати виділене Додано: 17 грудня 2019, 18:43     Ukraine  

Автор Caedan видимо хотел пошутить, но как-то неудачно вышло :facepalm: Не, ну бывает... А вот насчет кровати для спальни посмотрите в мебельных магазинах, мы там брали, очень довольны. Только обращайте внимание на качество и на производителя, советую искать не нашего производства)

Догори
Цитувати виділене Додано: 17 грудня 2019, 20:39     France  

Мне тоже нравятся такие кроватки, у меня правда соседка говорит что они на скворечники похожи. Ну у кого может хоромы по 200 квадратов то могут себе позволить поставить и стол, и кровать, и шкафчики. А мы сейчас живем в маленькой квартирке, так что тут не приходится выбирать. Вот куплю себе квартиру большую где-то у моря, тогда и подумает.

Догори
Цитувати виділене Додано: 17 грудня 2019, 21:05       
Врачидло
Врачидло

Scha_lena писав 17 грудня 2019, 20:39
Мне тоже нравятся такие кроватки, у меня правда соседка говорит что они на скворечники похожи. Ну у кого может хоромы по 200 квадратов то могут себе позволить поставить и стол, и кровать, и шкафчики. А мы сейчас живем в маленькой квартирке, так что тут не приходится выбирать. Вот куплю себе квартиру большую где-то у моря, тогда и подумаем.
Это точно, у кого что получается тот такую мебель и покупает. А вы уже искали что-то? Не хотите инвестировать в строящийся дом https://art-kvartal.com.ua/ru/stage/ это довольно популярно. Кто мечтает о своем жилье так делают, поскольку квартира в строящемся доме намного дешевле.

Догори
Цитувати виділене Додано: 17 грудня 2019, 21:05     France  

Думали. и смотрели несколько вариантов.. но пока ничего не приглянулось

Догори
Цитувати виділене Додано: 23 грудня 2019, 06:10     Ukraine  

Мені коли потрібно оновити щось з меблів, то я завжди їду у меблевий тц https://mark-lviv.com.ua/ . У них великий вибір меблів різних виробників, відповідно і ціну кожен знайде для себе підходящу. Ми вже там і кухню і спальню собі придбали. В дитячу кімнату мені дуже сподобався дизайн меблів Vox, правда вони не дерев'яні, тому може не всім підійде такий варіант. А ось таке ліжко горище, про яке писали вище, переважно не дуже практичне. Його потрібно правильно розташувати в кімнаті щоб не падала тінь на стіл, напевно такі меблі краще замовляти під замовлення.

Догори
Цитувати виділене Додано: 27 грудня 2019, 10:20     Ukraine  

А мы в магазине Домсон заказывали кровати https://domson.com.ua/ Взяли себе в спальню и для детской купили двухъярусную кровать, мебель отличного качества, сделана красиво, цветовая гамма разнообразна, можно любой цвет подобрать. Детям кстати кровать очень понравилась, сейчас идет война за то кто будет спать наверху)
Зображення

Догори
Цитувати виділене Додано: 24 січня 2020, 00:44     Ukraine  

Olyalya писав 27 грудня 2019, 10:20
А мы в магазине Домсон заказывали кровати https://domson.com.ua/ Взяли себе в спальню и для детской купили двухъярусную кровать, мебель отличного качества, сделана красиво, цветовая гамма разнообразна, можно любой цвет подобрать. Детям кстати кровать очень понравилась, сейчас идет война за то кто будет спать наверху)
Дійсно гарний вибір меблів

Догори
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему  Відповісти  [ 14 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC+02:00

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі