Правила форуму  -  Реєстрація  -  Вхід  

Часовий пояс UTC+03:00
Створити нову тему  Відповісти  [ 76 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
  Тема: Ірина Андріївна Верещук
Цитувати виділене Додано: 09 жовтня 2019, 21:13     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 16 жовтня 2016, 22:43
Повідомлень: 14313
Звідки: зі Львова
Народилася 30 листопада 1979 року у Раві-Руській, Нестеровського (тепер — Жовківського) району Львівської області.

Освіта
У 1997 році — закінчила Рава-Руську середню школу-інтернат з золотою медаллю.

З 1997 до 2002 рр. навчалася у Військовому інституті при Національному університеті «Львівська політехніка», який закінчила з відзнакою за спеціальністю «Міжнародна інформація», здобула кваліфікацію спеціаліста з міжнародної інформації — референта-перекладача, офіцера військового управління тактичного рівня.

У 2002—2006 рр. навчалася на правничому факультеті Львівського національного університету ім. І. Франка за спеціальністю «правознавство».

З 2008 до 2010 рр. — слухач у Львівському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України. За результатами навчання влітку 2009 року проходила стажування у Секретаріаті Кабінету Міністрів України, після чого була внесена у кадровий резерв працівників КМУ, нагороджена Подякою та Почесною грамотою КМУ.

З 2011 року — навчання в аспірантурі Львівського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, який закінчила з відзнакою.

11 листопада 2015 р. захистила дисертацію на тему: «Організаційно-правовий механізм удосконалення адміністративно-територіального устрою України» (за прикладом проведення реформ у Польщі) та отримала ступінь кандидата наук з державного управління.

У 2015—2016 рр. — стипендіатка програми ім. Лейна Кіркланда Польсько-американського фонду Свободи. Під час проходження стажування продовжила дослідження досвіду реформ децентралізації у Польщі. Успішно захистила дипломну роботу в Центрі Східноєвропейських студій Варшавського університету
Сховано:
(Studium Europy Wschodniej Uniwersytetu Warszawskiego) на тему: «Участь громадян в здійсненні представницької влади в Польщі. Рекомендації для України» та отримала диплом з відзнакою. У липні 2016 р. отримала диплом Крайової школи адміністрації публічної (Krajowa Szkoła Administracji Publicznej (KSAP).
Трудова діяльність
Ірина Верещук після закінчення військового інституту 5 років проходила службу на офіцерських посадах в Збройних Силах України.

З травня 2007 до червня 2008 року працювала юристом Рава-Руської міської ради.

З червня до жовтня 2010 року — заступник голови Жовківської РДА з гуманітарних питань та зовнішньої політики.
Сховано:
Громадська робота 2010 рік — директор "Агенції регіонального розвитку «Жовківщина — європейський дім».
30 жовтня 2010 року обрана міським головою Рави-Руської. 9 листопада того ж року приступила до виконання обов'язків мера[4].

На посаді міського голови Рави-Руської Ірина Верещук неодноразово заявляє про необхідність децентралізації влади, проведення адміністративно-територіальної реформи в Україні, передачі податків місцевим громадам[5]. Зокрема, місцеве самоврядування в Україні в тому вигляді, яким воно є зараз, називає «місцевим самоврятуванням»[6].
Сховано:
Виступає за наданням прикордонним населеним пунктах спеціального статусу, який дасть додаткові надходження до місцевих бюджетів шляхом збору податків за перетин автомобілями, які перетинають кордон, таких міст, сіл та селищ[6].
Сховано:
Як міський голова прикордонного містечка здійснює активну міжнароду співпрацю, зокрема, з польським містом Томашовим-Любельським[7], гміною Любичі Королівської, гміною Телятина. За час її перебування на посаді у Раві-Руській вперше реалізовано низку проектів із залученням коштів Європейського Союзу, зокрема, із забезпеченням теплопостачання навчальних закладів міста.

Неодноразово підримувала громаду міста у відстоюванні їхніх інтересів[8]. Зокрема, разом з працівниками місцевих шпалопросочувального, спиртового заводів та лісгоспу протестувала проти зміни керівництва підприємств без погодження з колективом[8].

Після оголошення урядом Азарова-Януковича відмову від підписання Угоди про асоціацію з ЄС, наступного дня від імені громади Рави-Руської звернулася до Європейського Союзу із закликом підписати Угоду про асоціацію окремо з Равою-Руською. Вважаючи офіційну позицію влади України щодо призупинення євроінтеграції такою, що не відповідає iнтересам територiальних громад і не відстоює інтереси територіальних громад.
Сховано:
Позапартійна. Членом політичних партій раніше не була. Кандидат у народні депутати на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року[9].

У квітні 2015 року виступила одним з ініціаторів і організаторів Соціальної платформи «Важливий кожен», автором пропозицій соціально-орієнтованих реформ, у її складі презентувала програму реформ у різних містах України[10][11].


Презентація діяльності Міжнародного Центру Балтійсько-Чорноморських досліджень і консенсусних практик в Європейському Парламенті, 7-8 грудня 2016, м. Брюссель
З січня 2016 року президент Міжнародного центру балтійсько-чорноморських досліджень та консенсусних практик[12][13].
Сховано:
Ціль і стратегія Центру полягає в тому, щоб на сучасній міждисциплінарної науково-гуманітарній основі виявити і сформувати нові консенсусні практики, конструктивні форми і методи взаємовідносин між країнами Балтійсько-Чорноморського регіону, засновані на діалозі, довірі, злагоді і взаєморозумінні. Організаційна структура Центру складається з 2-х професійних блоків: Ради Старійшин, а також Другого блоку експертів, науковців, які співпрацюють з Радою Старійшин. До складу Ради Старійшин входять президенти України, Польщі, Білорусі, Болгарії, Румунії, Молдови, Литви, Латвії, Естонії та Словенії, які в різні роки очолювали ці держави, а також Г. Бурбуліс, Державний секретар Російської Федерації в 1991—1992 роках . Основна мета Ради — вироблення стратегії і тактики попередження і врегулювання сучасних системних конфліктів. У 2016—2017 роках Центром було проведено низку міжнародних форумів та презентацій на різних міжнародних платформах.
З вересня 2017 року — доцент кафедри політології Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова.
Сховано:
Засновник ТОВ «Українська бурштинова біржа»[14][15].

Народний депутат України
Член Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки[16], голова підкомітету з державної безпеки та оборони.

23 вересня 2019 року заявила, що Україні потрібно відмовитися від вступу в НАТО[17].
Сховано:
Нагороди
Нагороджена Подякою та Почесною грамотою Кабінету Міністрів України, орденом св. Варвари, орденом св. Почаївської Божої Матері та орденом св. Миколая Чудотворця.

Є прихильником децентралізації, передачі повноважень місцевих громадам. На посаді міського голови Рави-Руської почала реалізувовувати спільні міжнародні проекти, фінансовані та співфінансовані Європейським Союзом.

Указом Президента України № 1093/2011 від 1 грудня 2011 року нагороджена ювілейною медаллю «20 років незалежності України».[18]

Цікаві факти
Ірина Верещук закінчила школу на «відмінно» із «золотою медаллю», а також усі три вищі освіти закінчила з дипломами «з відзнакою».
Сховано:
За підсумками місцевих виборів 2010 року — наймолодша жінка-мер в Україні[19].
Після оголошення урядом Азарова-Януковича відмову від підписання Угоди про асоціацію з ЄС, наступного дня від імені громади Рави-Руської звернулася до Європейського Союзу із закликом підписати Угоду про асоціацію окремо з Равою-Руською[20].
Сховано:
У травні 2014 року записала відеозвернення до матерів Росії із закликом не допустити війни[21].
Разом з війтом гміни Любичі-Крулєвська (Польща) у листопаді 2013 року ініціювала створення пішо-велосипедного переходу у пункті пропуску «Рава-Руська — Гребенне»[22].
У лютому 2016 отримала запрошення та взяла участь у молитовному сніданку з президентом США у Вашингтоні.
1:00 Пашинський - номер один
3:00 Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки Верховної Ради 8 скликання - зловживання
4:00 Які віддавалися бойові накази
5:40 Пашинский - суд
7:10 Формула Штайнмаєра
9:40 Порошенко, Штайнмайер
11:40 Президент Зеленський, комунікація, протести
13:45 Андрій Богдан висловився некоректно про акції протесту
15:40 Розведення військ, Пристайко, міст
19:25 Дзеркальне відведення, національна поліція
22:15 Путін зриває Нормандський формат
==========
відредагував, відео -> з 9:55,
якраз про те, як Порошенко „інформував“ нас про „Штайнмаєра“ і про все інше...

_________________
Гуси зовсім нічого не знали про це. Ще того самого поранку, коли батько мав гадку відвести Гриця до школи, не знали гуси про цей намір. Тим менше знав про нього сам Гриць...


Догори
  Тема: Re: Ірина Андріївна Верещук
Цитувати виділене Додано: 09 жовтня 2019, 21:23     Ukraine  
Гриф Справедливості
Гриф Справедливості
Аватар користувача

З нами з: 19 листопада 2011, 19:11
Повідомлень: 20616
Звідки: діти беруться ?
"На хвилі" , випадково згадав що таке Рава Руська
Це митниця велика
Там живуть Митники
Це головна "градо-образующа" сила

Відмінники кажете ?
Ну-ну

Страшні люди


Догори
  Тема: Re: Ірина Андріївна Верещук
Цитувати виділене Додано: 09 жовтня 2019, 21:28     Ukraine  
ГлавСуперНаноТролль.
ГлавСуперНаноТролль.

З нами з: 14 липня 2010, 10:21
Повідомлень: 31502
Вуйко 3 Бандерштату писав 09 жовтня 2019, 21:23
Відмінники кажете ?
Ну-ну

Страшні люди
в чому саме полягає твій страх? :sho:

_________________

"Всегда есть три варианта: драться, бежать, покориться.
Оставшиеся но не сопротивляющиеся - рабы есть.."

(radulroma)


Догори
  Тема: Re: Ірина Андріївна Верещук
Цитувати виділене Додано: 09 жовтня 2019, 21:29     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 16 жовтня 2016, 22:43
Повідомлень: 14313
Звідки: зі Львова
Україна повинна переглянути підхід до відносин з НАТО і відмовитися від ідеї вступити до Альянсу, вважає депутат від президентської партії "Слуга народу", член комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки, голова підкомітету з державної безпеки та оборони Ірина Верещук.

Про це вона заявила в інтерв'ю каналу 112.

За її словами, Україну не чекають в НАТО і туди швидше візьмуть Грузію. "Ми хочемо, але нас не беруть. І ми стукаємо в закриті двері і втрачаємо репутаційно. Нам не можна йти туди, де нас не чекають", - сказала Верещук.

Причину небажання Альянсу надавати членство Україні Верещук бачить у позиції Росії. "Я далека від думки, що РФ хоча б колись нам "дозволить", якщо таке слово можна застосувати до суверенної незалежної держави, вступити до НАТО", - заявила вона.

Верещук навела приклад Фінляндії, якому, на її думку, і повинна послідувати Україна. "Вони [Фінляндія], напевно, глибше інтегровані в НАТО, ніж деякі країни НАТО, наприклад, Угорщина. Але вони кажуть: ми навіть до конституції це не будемо записувати, нам не потрібні проблеми з Росією", - сказала депутат.

фактично вона каже, що до НАТО ми маємо зайти через задній крильцо,
я так це зрозумів....

_________________
Гуси зовсім нічого не знали про це. Ще того самого поранку, коли батько мав гадку відвести Гриця до школи, не знали гуси про цей намір. Тим менше знав про нього сам Гриць...


Догори
  Тема: Re: Ірина Андріївна Верещук
Цитувати виділене Додано: 09 жовтня 2019, 21:33     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 16 жовтня 2016, 22:43
Повідомлень: 14313
Звідки: зі Львова
Вуйко 3 Бандерштату писав 09 жовтня 2019, 21:23
"На хвилі" , випадково згадав що таке Рава Руська
Це митниця велика
Там живуть Митники
Це головна "градо-образующа" сила
Сховано:

Відмінники кажете ?
Ну-ну

Страшні люди

митники, прикордонники, човники і інші,
мабуть, градообразующімі є таки не митники, а човники


Вуйко 3 Бандерштату писав 09 жовтня 2019, 21:23
Сховано:
"На хвилі" , випадково згадав що таке Рава Руська
Це митниця велика
Там живуть Митники
Це головна "градо-образующа" сила
Відмінники кажете ?
Ну-ну

Страшні люди

це - точно! :smeh:

_________________
Гуси зовсім нічого не знали про це. Ще того самого поранку, коли батько мав гадку відвести Гриця до школи, не знали гуси про цей намір. Тим менше знав про нього сам Гриць...


Догори
  Тема: Re: Ірина Андріївна Верещук
Цитувати виділене Додано: 09 жовтня 2019, 21:33     Ukraine  
ГлавСуперНаноТролль.
ГлавСуперНаноТролль.

З нами з: 14 липня 2010, 10:21
Повідомлень: 31502
Коли бачу написане по когось тіпа "столєт навчався і все з відзнаками",
завжди виникає думка "а може нехай далі навчається?
якщо це у нього так добре виходить і він так довго цим займається..." :zvar:

_________________

"Всегда есть три варианта: драться, бежать, покориться.
Оставшиеся но не сопротивляющиеся - рабы есть.."

(radulroma)


Догори
  Тема: Re: Ірина Андріївна Верещук
Цитувати виділене Додано: 09 жовтня 2019, 21:38     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 16 жовтня 2016, 22:43
Повідомлень: 14313
Звідки: зі Львова
Тамила писав 09 жовтня 2019, 21:33
Коли бачу написане по когось тіпа "столєт навчався і все з відзнаками",
завжди виникає думка "а може нехай далі навчається?
якщо це у нього так добре виходить і він так довго цим займається..." :zvar:

я без „відзнак“ навчався

і навчаюся все життя

робота така, спеціальність така

все змінюється постійно і його треба вивчати

постійно

_________________
Гуси зовсім нічого не знали про це. Ще того самого поранку, коли батько мав гадку відвести Гриця до школи, не знали гуси про цей намір. Тим менше знав про нього сам Гриць...


Догори
  Тема: Re: Ірина Андріївна Верещук
Цитувати виділене Додано: 09 жовтня 2019, 21:50     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 16 жовтня 2016, 22:43
Повідомлень: 14313
Звідки: зі Львова
але відео подивіться-послухайте

бо відмінниця дуже добре відповідає

на екзамені

:par:

_________________
Гуси зовсім нічого не знали про це. Ще того самого поранку, коли батько мав гадку відвести Гриця до школи, не знали гуси про цей намір. Тим менше знав про нього сам Гриць...


Догори
  Тема: Re: Ірина Андріївна Верещук
Цитувати виділене Додано: 09 жовтня 2019, 21:51     Ukraine  
ГлавСуперНаноТролль.
ГлавСуперНаноТролль.

З нами з: 14 липня 2010, 10:21
Повідомлень: 31502
а баба галамага писав 09 жовтня 2019, 21:38
Тамила писав 09 жовтня 2019, 21:33
Коли бачу написане по когось тіпа "столєт навчався і все з відзнаками",
завжди виникає думка "а може нехай далі навчається?
якщо це у нього так добре виходить і він так довго цим займається..." :zvar:

я без „відзнак“ навчався

і навчаюся все життя

робота така, спеціальність така

все змінюється постійно і його треба вивчати

постійно
я у школі була відмінницею, в педагогічному училищі намагалась без трійок, бо стипендії не буде,
і вже на другому курсі рахувала дні до випуску, так остогидло навчання.. хотілось вже працювати,
це цікаво і ще й гроші платять. ну курси підвищення кваліфікації то нормально і логічно,
але після школи десять років протирати штани за партою то вже занадто... :neg:

_________________

"Всегда есть три варианта: драться, бежать, покориться.
Оставшиеся но не сопротивляющиеся - рабы есть.."

(radulroma)


Догори
  Тема: Re: Ірина Андріївна Верещук
Цитувати виділене Додано: 09 жовтня 2019, 21:53     Ukraine  
ГлавСуперНаноТролль.
ГлавСуперНаноТролль.

З нами з: 14 липня 2010, 10:21
Повідомлень: 31502
а баба галамага писав 09 жовтня 2019, 21:50
але відео подивіться-послухайте

бо відмінниця дуже добре відповідає

на екзамені

:par:
я її прокурений голос не витримаю і хвилини.
ще не можу влащенко слухати на зіку,
бо бекає, реве і ротом володіти не може через пластичні операції.

_________________

"Всегда есть три варианта: драться, бежать, покориться.
Оставшиеся но не сопротивляющиеся - рабы есть.."

(radulroma)


Догори
  Тема: Re: Ірина Андріївна Верещук
Цитувати виділене Додано: 09 жовтня 2019, 22:17     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 16 жовтня 2016, 22:43
Повідомлень: 14313
Звідки: зі Львова
Тамила писав 09 жовтня 2019, 21:51
Сховано:
а баба галамага писав 09 жовтня 2019, 21:38
Тамила писав 09 жовтня 2019, 21:33
Коли бачу написане по когось тіпа "столєт навчався і все з відзнаками",
завжди виникає думка "а може нехай далі навчається?
якщо це у нього так добре виходить і він так довго цим займається..." :zvar:

я без „відзнак“ навчався

і навчаюся все життя

робота така, спеціальність така

все змінюється постійно і його треба вивчати

постійно
я у школі була відмінницею, в педагогічному училищі намагалась без трійок, бо стипендії не буде,
і вже на другому курсі рахувала дні до випуску, так остогидло навчання.. хотілось вже працювати,
це цікаво і ще й гроші платять. ну курси підвищення кваліфікації то нормально і логічно,
але після школи десять років протирати штани за партою то вже занадто... :neg:

які 10 років? - все життя :par:

_________________
Гуси зовсім нічого не знали про це. Ще того самого поранку, коли батько мав гадку відвести Гриця до школи, не знали гуси про цей намір. Тим менше знав про нього сам Гриць...


Догори
  Тема: Re: Ірина Андріївна Верещук
Цитувати виділене Додано: 09 жовтня 2019, 23:20     Ukraine  
ГлавСуперНаноТролль.
ГлавСуперНаноТролль.

З нами з: 14 липня 2010, 10:21
Повідомлень: 31502
а баба галамага писав 09 жовтня 2019, 22:17
Тамила писав 09 жовтня 2019, 21:51
Сховано:
а баба галамага писав 09 жовтня 2019, 21:38
Тамила писав 09 жовтня 2019, 21:33
Коли бачу написане по когось тіпа "столєт навчався і все з відзнаками",
завжди виникає думка "а може нехай далі навчається?
якщо це у нього так добре виходить і він так довго цим займається..." :zvar:

я без „відзнак“ навчався

і навчаюся все життя

робота така, спеціальність така

все змінюється постійно і його треба вивчати

постійно
я у школі була відмінницею, в педагогічному училищі намагалась без трійок, бо стипендії не буде,
і вже на другому курсі рахувала дні до випуску, так остогидло навчання.. хотілось вже працювати,
це цікаво і ще й гроші платять. ну курси підвищення кваліфікації то нормально і логічно,
але після школи десять років протирати штани за партою то вже занадто... :neg:

які 10 років? - все життя :par:
ну то і я ж про це - якщо гарно получаїця, то нехай,
але треба щоб хтось це удовольствіє оплачував.

_________________

"Всегда есть три варианта: драться, бежать, покориться.
Оставшиеся но не сопротивляющиеся - рабы есть.."

(radulroma)


Догори
  Тема: Re: Ірина Андріївна Верещук
Цитувати виділене Додано: 10 жовтня 2019, 00:27     Ukraine  
Гриф Справедливості
Гриф Справедливості
Аватар користувача

З нами з: 19 листопада 2011, 19:11
Повідомлень: 20616
Звідки: діти беруться ?
Тамила писав 09 жовтня 2019, 21:28
Вуйко 3 Бандерштату писав 09 жовтня 2019, 21:23
Відмінники кажете ?
Ну-ну

Страшні люди
в чому саме полягає твій страх? :sho:
Не страх даний від інстинкта , що паралізує
А дзвінок для насторожі - про щось неординарне

Ну там школа - ще нічо не значить

Надто випучені оті "регалії відмінництва"
Надуті як медалі воіна
Покорителя вершин
Лідера - який носій всього як кінь Болівара
Від мінник
Глибоке слово
Несе не просте ментальне навантаження

Можна по всякому трактувати
Відміняється
Не такий якийсь
Особливий

Не хочу ображати тих - хто прагнув і багато вчився
Це непогано

Але ... В реалі

Мде
Це не страх
Але щось типа параноідальна недовіра якась

Вираз мій походить від сказаного кимсь :
- самі страшні люди , які кажуть що знають Все !

Пс
(.... Запопадливий Голос : .....)
Данко . Фейєрія . (С) Лесь Подервянський :facepalm:


Догори
  Тема: Re: Ірина Андріївна Верещук
Цитувати виділене Додано: 10 жовтня 2019, 08:20     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 16 жовтня 2016, 22:43
Повідомлень: 14313
Звідки: зі Львова
Вуйко 3 Бандерштату писав 10 жовтня 2019, 00:27
- самі страшні люди , які кажуть що знають Все !
це - так,
але я її уважно послухав,
вона такого не казала,
а досить логічно і щиро висловлюється,
побачимо

_________________
Гуси зовсім нічого не знали про це. Ще того самого поранку, коли батько мав гадку відвести Гриця до школи, не знали гуси про цей намір. Тим менше знав про нього сам Гриць...


Догори
  Тема: Re: Ірина Андріївна Верещук
Цитувати виділене Додано: 10 жовтня 2019, 08:23       
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 03 жовтня 2017, 10:10
Повідомлень: 2978
Тамила писав 09 жовтня 2019, 21:53
а баба галамага писав 09 жовтня 2019, 21:50
але відео подивіться-послухайте

бо відмінниця дуже добре відповідає

на екзамені

:par:
я її прокурений голос не витримаю і хвилини.
ще не можу влащенко слухати на зіку,
бо бекає, реве і ротом володіти не може через пластичні операції.
може то нє єйо прєрогатіва :par:


Догори
  Тема: Re: Ірина Андріївна Верещук
Цитувати виділене Додано: 10 жовтня 2019, 08:26     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 16 жовтня 2016, 22:43
Повідомлень: 14313
Звідки: зі Львова
Вуйко 3 Бандерштату писав 10 жовтня 2019, 00:27
Можна по всякому трактувати
Відміняється
Не такий якийсь
Особливий

Не хочу ображати тих - хто прагнув і багато вчився
Це непогано

Але ... В реалі

Мде
Це не страх
Але щось типа параноідальна недовіра якась
термін просто не дуже вдалий, хто його придумав?
чи це калька з расєянського „отлічно“ - отлічілся... на фоні сірості блиснув
швидше за все - тоталітарний термін

а як в англо-саксів?

good, very good?

_________________
Гуси зовсім нічого не знали про це. Ще того самого поранку, коли батько мав гадку відвести Гриця до школи, не знали гуси про цей намір. Тим менше знав про нього сам Гриць...


Догори
  Тема: Re: Ірина Андріївна Верещук
Цитувати виділене Додано: 10 жовтня 2019, 11:33     Ukraine  
ГлавСуперНаноТролль.
ГлавСуперНаноТролль.

З нами з: 14 липня 2010, 10:21
Повідомлень: 31502
Вуйко 3 Бандерштату писав 10 жовтня 2019, 00:27
Вираз мій походить від сказаного кимсь :
- самі страшні люди , які кажуть що знають Все !
якщо гарно вчився в школі це зовсім не означає що людина знає все,
бо це нереально - запхати в одну дитячу голову оті валуни сміття,
яке прописано в шкільній програмі.

_________________

"Всегда есть три варианта: драться, бежать, покориться.
Оставшиеся но не сопротивляющиеся - рабы есть.."

(radulroma)


Догори
  Тема: Re: Ірина Андріївна Верещук
Цитувати виділене Додано: 10 жовтня 2019, 12:46     Germany  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 03 жовтня 2017, 10:10
Повідомлень: 2978
взагалі-то рот у нєйо злой, якась вона неврівноважена, нестримна. :sho:


Догори
  Тема: Re: Ірина Андріївна Верещук
Цитувати виділене Додано: 10 жовтня 2019, 13:24     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 16 жовтня 2016, 22:43
Повідомлень: 14313
Звідки: зі Львова
СыСыТчумбей писав 10 жовтня 2019, 12:46
взагалі-то рот у нєйо злой, якась вона неврівноважена, нестримна. :sho:
вона просто збуджена, як на мене,
і було б дивно, якби так не було,
якщо в неї за плечима нема такого шлейфу як у Міті Разумкова, то це добре,
декларацію б її глянути і мітіну, порівняти...

_________________
Гуси зовсім нічого не знали про це. Ще того самого поранку, коли батько мав гадку відвести Гриця до школи, не знали гуси про цей намір. Тим менше знав про нього сам Гриць...


Догори
  Тема: Re: Ірина Андріївна Верещук
Цитувати виділене Додано: 10 жовтня 2019, 13:43     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 16 жовтня 2016, 22:43
Повідомлень: 14313
Звідки: зі Львова
Тамила писав 09 жовтня 2019, 21:53
Сховано:
а баба галамага писав 09 жовтня 2019, 21:50
але відео подивіться-послухайте

бо відмінниця дуже добре відповідає

на екзамені

:par:
я
її прокурений голос
Сховано:
не витримаю і хвилини.
ще не можу влащенко слухати на зіку,
бо бекає, реве і ротом володіти не може через пластичні операції.
це - захриплий, а не прокурений

_________________
Гуси зовсім нічого не знали про це. Ще того самого поранку, коли батько мав гадку відвести Гриця до школи, не знали гуси про цей намір. Тим менше знав про нього сам Гриць...


Догори
  Тема: Re: Ірина Андріївна Верещук
Цитувати виділене Додано: 13 жовтня 2019, 22:42     Ukraine  
ГлавСуперНаноТролль.
ГлавСуперНаноТролль.

З нами з: 14 липня 2010, 10:21
Повідомлень: 31502
а баба галамага писав 10 жовтня 2019, 13:43
Тамила писав 09 жовтня 2019, 21:53
Сховано:
а баба галамага писав 09 жовтня 2019, 21:50
але відео подивіться-послухайте

бо відмінниця дуже добре відповідає

на екзамені

:par:
я
її прокурений голос
Сховано:
не витримаю і хвилини.
ще не можу влащенко слухати на зіку,
бо бекає, реве і ротом володіти не може через пластичні операції.
це - захриплий, а не прокурений
можливо, але ті звуки неприємно ріжуть слух,
тому це невдалий вибір персони на роль спікера фракції, імхо.

_________________

"Всегда есть три варианта: драться, бежать, покориться.
Оставшиеся но не сопротивляющиеся - рабы есть.."

(radulroma)


Догори
  Тема: Re: Ірина Андріївна Верещук
Цитувати виділене Додано: 13 жовтня 2019, 23:14     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 16 жовтня 2016, 22:43
Повідомлень: 14313
Звідки: зі Львова
Тамила писав 13 жовтня 2019, 22:42
Сховано:
а баба галамага писав 10 жовтня 2019, 13:43
Тамила писав 09 жовтня 2019, 21:53
Сховано:
а баба галамага писав 09 жовтня 2019, 21:50
але відео подивіться-послухайте

бо відмінниця дуже добре відповідає

на екзамені

:par:
я
її прокурений голос
Сховано:
не витримаю і хвилини.
ще не можу влащенко слухати на зіку,
бо бекає, реве і ротом володіти не може через пластичні операції.
це - захриплий, а не прокурений
можливо, але ті звуки неприємно ріжуть слух,
тому це невдалий вибір персони на роль спікера фракції, імхо.
а там дуже було з кого вибирати?

_________________
Гуси зовсім нічого не знали про це. Ще того самого поранку, коли батько мав гадку відвести Гриця до школи, не знали гуси про цей намір. Тим менше знав про нього сам Гриць...


Догори
  Тема: Re: Ірина Андріївна Верещук
Цитувати виділене Додано: 13 жовтня 2019, 23:35     Ukraine  
ГлавСуперНаноТролль.
ГлавСуперНаноТролль.

З нами з: 14 липня 2010, 10:21
Повідомлень: 31502
а баба галамага писав 13 жовтня 2019, 23:14
Тамила писав 13 жовтня 2019, 22:42
Сховано:
а баба галамага писав 10 жовтня 2019, 13:43
Тамила писав 09 жовтня 2019, 21:53
Сховано:
а баба галамага писав 09 жовтня 2019, 21:50
але відео подивіться-послухайте

бо відмінниця дуже добре відповідає

на екзамені

:par:
я
її прокурений голос
Сховано:
не витримаю і хвилини.
ще не можу влащенко слухати на зіку,
бо бекає, реве і ротом володіти не може через пластичні операції.
це - захриплий, а не прокурений
можливо, але ті звуки неприємно ріжуть слух,
тому це невдалий вибір персони на роль спікера фракції, імхо.
а там дуже було з кого вибирати?
Ліза Богуцька! :good: але чомусь вона відмовляється від участі у телеефірах :par:

_________________

"Всегда есть три варианта: драться, бежать, покориться.
Оставшиеся но не сопротивляющиеся - рабы есть.."

(radulroma)


Догори
  Тема: Re: Ірина Андріївна Верещук
Цитувати виділене Додано: 14 жовтня 2019, 10:28     Canada  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 19 березня 2016, 02:36
Повідомлень: 1002
голос приємний
і про "Народе мій" красиво і щиро сказала.
Але якось дуже вже знов винен попередник...
Політика - мистецтво можливого. Робив, що міг. Гуртував запевненнями, що все добре.
А як говорити, що все добре - це майже пів-справи...


Догори
  Тема: Re: Ірина Андріївна Верещук
Цитувати виділене Додано: 14 жовтня 2019, 11:34     Ukraine  
Главпсихушко
Главпсихушко
Аватар користувача

З нами з: 16 жовтня 2016, 22:43
Повідомлень: 14313
Звідки: зі Львова
Olga писав 14 жовтня 2019, 10:28
Сховано:
голос приємний
і про "Народе мій" красиво і щиро сказала.
Але якось дуже вже знов винен попередник...
Політика - мистецтво можливого. Робив, що міг. Гуртував запевненнями, що все добре.
А як говорити, що все добре - це майже пів-справи...
які „пів-справи“?

не пів справи і навіть не чверть справи, а - повний звиздець

ось тут Дацюк про це говорить:

„ми отримали монстра, з яким нічого не можемо зробити“

„перед нами - завдання радикальних змін, дуже глибинних“

„з 28 років ми 25 жили без таких проблем які маємо зараз...
в нас не було політичної партії, яка розколює країну, в нас не було президента, який воює з власним народом, який обзиває всіх, хто не за нього, агентами ворога“

„Україна - в тупику, вийти з тупику через існуючі інститути ми не можемо“

_________________
Гуси зовсім нічого не знали про це. Ще того самого поранку, коли батько мав гадку відвести Гриця до школи, не знали гуси про цей намір. Тим менше знав про нього сам Гриць...


Догори
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему  Відповісти  [ 76 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC+03:00Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 49 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Перейти:  
Powered by phpBB
Style by durdom.in.ua team based on DEVPPL - Український переклад © 2005-2016 Українська підтримка phpBB